XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 492 utakmica za dan
Subota, 11 Novembar 2017

Fudbal

11.11.2017 13:00 Proleter 2 : 0 Radnički 1923
11.11.2017 13:00 Metalac 3 : 0 ČSK Pivara
11.11.2017 13:00 Mladi radnik 1926 0 : 0 Loznica
11.11.2017 13:00 Mokra Gora 0 : 0 Provo
11.11.2017 13:00 Proleter Mihajlovac 4 : 0 FAP
11.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
11.11.2017 13:00 Sloga (P) 1 : 2 Smederevo 1924
11.11.2017 13:00 Šumadija 1903 0 : 1 Karađorđe
11.11.2017 13:00 Zlatibor 2 : 0 Polet
11.11.2017 13:30 Tabane 1970 2 : 3 Radnički (S)
11.11.2017 13:30 Timok 1 : 3 Budućnost (P)
11.11.2017 13:30 Jedinstvo (P) 2 : 0 Moravac Orion
11.11.2017 13:30 Ozren 0 : 2 Pukovac
11.11.2017 13:30 Trstenik PPT 0 : 1 Trajal
11.11.2017 13:30 OFK Sinđelić 1 : 1 Car Konstantin
11.11.2017 13:00 Dinamo 1945 2 : 0 Bratstvo 1946
11.11.2017 13:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 5 Bečej 1918
11.11.2017 13:00 Mladost (BJ) 2 : 2 Odžaci
11.11.2017 13:00 Radnički (NP) 0 : 2 Omladinac (NB)
11.11.2017 13:00 Radnički (Š) 3 : 0 Radnički (ZR)
11.11.2017 10:00 BASK 3 : 1 Jedinstvo
11.11.2017 13:00 BSK Borča 1 : 1 Lokomotiva
11.11.2017 13:00 Radnički (NB) 0 : 2 OFK Beograd
11.11.2017 13:00 IMT 1 : 3 Radnički (O)
11.11.2017 13:00 Radnički (K) 4 : 1 Slavija
11.11.2017 13:00 Jošanica 2 : 0 Ovčar
11.11.2017 13:00 Goč 1 : 0 Dragačevo
11.11.2017 13:00 Sloga 33 9 : 0 Borac (Ž)
11.11.2017 13:00 VGSK 0 : 0 Morava (VP)
11.11.2017 13:00 Rudar 2001 0 : 2 Proleter 1976
11.11.2017 13:00 Budućnost 2 : 3 Zadrugar
11.11.2017 13:00 Drina 3 : 0 Radjevac
11.11.2017 13:00 Sloga (BB) 0 : 0 Radnički Gorenje
11.11.2017 13:00 Sovljak 1 : 1 Spartak
11.11.2017 13:00 Sevojno 2 : 1 Ribnica
11.11.2017 13:30 Vranjska Banja 5 : 0 Morava (VH)
11.11.2017 13:30 Sloga (L) 1 : 3 GFK Dubočica
11.11.2017 13:30 Nebeski Andjeli 0 : 1 Lužnica
11.11.2017 13:30 BSK 2 : 1 Kablovi
11.11.2017 13:30 Đerdap 4 : 0 Naša krila
11.11.2017 13:30 Morava 1918 0 : 2 Kopaonik
11.11.2017 13:30 OFK Topličanin 2 : 1 Župa
11.11.2017 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Begej
11.11.2017 13:00 Radnički (K) 4 : 2 Sloboda (NK)
11.11.2017 13:00 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo (NB)
11.11.2017 13:00 Kozara 8 : 0 Proleter
11.11.2017 13:00 Jedinstvo (BK) 4 : 3 Sloga
11.11.2017 13:00 Sloga (E) 1 : 1 Borac (Š)
11.11.2017 13:00 Sloga (T) 2 : 1 Hajduk (Č)
11.11.2017 13:00 Jedinstvo (SP) 8 : 0 OFK Slavija
11.11.2017 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Mladost Apa
11.11.2017 13:00 Sloga (Č) 0 : 0 Srbobran
11.11.2017 13:00 Napredak 3 : 0 Rakovica
11.11.2017 13:00 Leštane 5 : 3 Hajduk
11.11.2017 13:00 Naftagas (E) 3 : 2 Vojvodina (NM)
11.11.2017 13:00 Mladost (L) 6 : 0 Lehel
11.11.2017 13:00 Proleter 2006 1 : 1 Bilećanin
11.11.2017 13:30 Partizan (U) 1 : 2 BAK
11.11.2017 13:30 Dunav 1 : 1 Jedinstvo Stević
11.11.2017 13:30 Partizan 2 : 1 Napredak (P)
11.11.2017 13:30 Sloven 0 : 0 1. Maj Ruma
11.11.2017 13:30 Podrinje 3 : 0 Sloboda (DT)
11.11.2017 13:00 Stanišić 5 : 1 Rusin
11.11.2017 13:00 Vojvodina 2 : 1 Budućnost (P)
11.11.2017 13:00 Crvenka 4 : 0 ŽAK
11.11.2017 13:00 Radnički 1905 5 : 0 Horgoš 1911
11.11.2017 13:00 OFK Vrbas 0 : 1 Bajša
11.11.2017 13:00 Proleter (RS) 0 : 1 Vinogradar
11.11.2017 13:30 Brestovac 2 : 2 Deli Jovan
11.11.2017 13:30 Krivelj 0 : 3 Slatina
11.11.2017 13:30 Poreč 3 : 2 Nemetali
11.11.2017 13:00 Studenski Grad 2 : 0 Sinđelić
11.11.2017 13:00 Šumadija 5 : 3 Budućnost
11.11.2017 13:00 Lokomotiva 6 : 0 Prvi srpski ustanak
11.11.2017 14:00 Slatina 4 : 2 Jedinstvo (K)
11.11.2017 13:30 Čitluk 1 : 1 Naupare
11.11.2017 13:30 Sloga (D) 3 : 2 Knez Lazar 2015
11.11.2017 13:30 Blagotin 3 : 2 Jastrebac
11.11.2017 13:00 Đerdap 3 : 3 Rudar (S)
11.11.2017 13:00 Polet (SD) 0 : 0 Zadrugar (T)
11.11.2017 13:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 1 Železničar
11.11.2017 13:30 Zadrugar 1 : 1 Gnjilan
11.11.2017 13:30 Dragoš 3 : 2 Mladost
11.11.2017 13:00 Zlatar 3 : 0 Lauš
11.11.2017 13:00 Crnokosa 6 : 0 Ježevica
11.11.2017 13:30 Radnik 2 : 2 Junior Novo Naselje
11.11.2017 13:30 Vrelo Sport 10 : 0 Pepeljevac
11.11.2017 14:00 Ćava 1 : 0 Jedinstvo
11.11.2017 13:30 Moravac (ZT) 1 : 1 Rasovača
11.11.2017 13:30 AZ Borac 2014 3 : 1 Rudar
11.11.2017 13:30 ŽSK 2 : 2 RFK Novi Sad 1921
11.11.2017 13:30 Omladinac 1 : 3 Petrovaradin
11.11.2017 13:30 OFK Futog 5 : 1 Veternik
11.11.2017 13:30 Mladost 3 : 0 Šajkaš 1908
11.11.2017 Polet 1 : 2 Borac
11.11.2017 Trbunje : Kaćuša
11.11.2017 13:30 Svetlost Badnjevac 3 : 0 Mladost 1982
11.11.2017 14:00 Lugina 3 : 0 Mladost (S)
11.11.2017 14:00 Gračanica 1 : 4 Gracko
11.11.2017 13:30 Grdica 2 : 1 Jedinstvo (D)
11.11.2017 13:30 Beljanica 3 : 0 15. Avgust 1950
11.11.2017 13:30 Rudar (SR) 3 : 0 Mladost (J)
11.11.2017 13:30 Rudar (St) 3 : 0 Mladost (GM)
11.11.2017 14:00 Atakante 4 : 0 Sparta Železnik
11.11.2017 13:00 Milicionar 1 : 0 Mladost
11.11.2017 13:00 Dušan Silni 4 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
11.11.2017 13:30 ŠFU Derbi 2016 1 : 1 Mladost (B)
11.11.2017 13:00 Rubribreza 0 : 2 OFK Paljuvi
11.11.2017 13:00 Rudar 1 : 2 Gunjevac
11.11.2017 13:30 Velika Drenova 3 : 0 Jugovići
11.11.2017 13:30 Stari Trstenik 0 : 2 Trudbenik
11.11.2017 14:00 OFK Bagremar 0 : 1 21. oktobar
11.11.2017 13:30 Napredak 2012 4 : 1 Jedinstvo (B)
11.11.2017 13:30 OFK Napredak 1929 6 : 2 Polet (V)
11.11.2017 13:00 Polet 6 : 2 Partizan
11.11.2017 Rastina 1918 3 : 1 Dunav
11.11.2017 13:00 Žitkovica 2017 3 : 0 Sloga (M)
11.11.2017 13:00 Jasenovac 3 : 0 Sloga 1952
11.11.2017 13:00 Čoka 3 : 0 AFK
11.11.2017 13:30 Nišavac 2 : 4 Rongo Siti
11.11.2017 13:30 Bjelica 5 : 3 Dedinje Junajted
11.11.2017 13:00 Sloga (B) 4 : 0 Pobeda (Đ)
11.11.2017 13:00 Posavina 0 : 1 Borac
11.11.2017 13:00 Krtinska 1 : 5 Zvezda
11.11.2017 13:00 Cepelin 026 1 : 2 Skobalj
11.11.2017 13:00 Badljevica 2 : 5 Landol
11.11.2017 14:00 Mladost 2 : 2 Slemen
11.11.2017 14:00 Palilulac 3 : 4 Napredak
11.11.2017 14:00 Hajduk 5 : 0 Jedinstvo
11.11.2017 13:30 Gornji Stepoš 3 : 2 Rasina
11.11.2017 13:30 Kapidžija 1 : 4 Zdravinje
11.11.2017 15:00 Grlište 3 : 2 Polet 1959
11.11.2017 13:00 Mrovska 4 : 1 Jedinstvo 2014
11.11.2017 13:00 Belpos 2 : 3 Mladost 2013
11.11.2017 13:00 Radnički 3 : 0 Popovac
11.11.2017 13:30 Sloboda 3 : 0 Napredak
11.11.2017 13:30 Mladost (DL) 0 : 0 Gornje Sinkovce
11.11.2017 16:30 Veternica 3 : 0 Gornje Krajince
11.11.2017 16:30 Turekovac 1 : 1 Todorovce
11.11.2017 13:00 OFK Građanski 1 : 2 Sloga (Dr)
11.11.2017 13:30 OFK Jelen 3 : 2 Rudar
11.11.2017 Borac 1939 : Beli Orlovi
11.11.2017 Mladost 0 : 3 Mladi Radnik
11.11.2017 Grivac 3 : 0 Bečevica
11.11.2017 Jedinstvo 2 : 4 Kotlenik
11.11.2017 13:00 Vrelo 1971 1 : 0 Borac
11.11.2017 13:00 Budućnost 0 : 1 Pobeda 1953
11.11.2017 13:30 Padež 3 : 2 Polet (Š)
11.11.2017 12:00 Crvena stijena 3 : 1 Gorštak
11.11.2017 13:30 Sloga (SB) 1 : 1 Arsenal
11.11.2017 13:30 Drina 0 : 0 Podrinje
11.11.2017 13:30 Sloboda 2 : 1 Napredak
11.11.2017 13:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Tekstilac
11.11.2017 13:30 Sloga 2 : 3 Željezničar
11.11.2017 13:30 Slavija 2 : 1 Kozara
11.11.2017 13:30 Radnički 2012 6 : 0 Mačva
11.11.2017 11:15 011 2 : 2 Bežanija
11.11.2017 12:00 Sindjelć 5 : 0 Radnički (O)
11.11.2017 10:30 Siti Sport Klub 2 : 0 Kolubara
11.11.2017 13:00 Smederevo 1924 4 : 1 Morava (VP)
11.11.2017 13:00 Mladi radnik 1940 1 : 4 Šumadija (A)
11.11.2017 13:00 Proleter Mihajlovac 0 : 6 Proleter 1947
11.11.2017 13:00 Mladi radnik 1926 9 : 0 Mladi borac
11.11.2017 09:00 Žarkovo 0 : 0 Trudbenik
11.11.2017 14:00 Srem 5 : 3 Vinča
11.11.2017 09:00 BSK 1925 5 : 0 Poštar 1930
11.11.2017 10:00 Borac (NS) 7 : 0 Omladinac
11.11.2017 10:00 Hajduk junior 5 : 2 ČSK Pivara
11.11.2017 11:00 Krila Krajine 2 : 3 Bačka 1901
11.11.2017 12:30 Strela 1 : 0 Ševac
11.11.2017 09:00 Internacional MK 4 : 0 011 MK
11.11.2017 15:15 Brodarac MK 1 : 3 Zemun MK
11.11.2017 11:00 Rad MK 3 : 0 IMT MO
11.11.2017 16:00 Sinđelić MK 4 : 0 OFK Beograd MO
11.11.2017 10:00 Dinamo 0 : 1 Vojvodina
11.11.2017 10:30 Brodarac 0 : 1 Čukarički
11.11.2017 11:00 Crvena zvezda 4 : 2 Partizan
11.11.2017 12:00 Apolon 4 1 : 0 Jagodina
11.11.2017 14:00 Voždovac 0 : 2 Kiker
11.11.2017 13:00 Kolubara 1 : 2 Studenski grad
11.11.2017 09:00 Bežanija 0 : 2 Sindjelić
11.11.2017 12:00 Žarkovo 7 : 2 Beograd 1929
11.11.2017 10:00 Balkan 2 : 1 Poštar 1930
11.11.2017 11:00 Mladenovac 1 : 4 BASK
11.11.2017 13:00 DIF 3 : 0 Omladinac
11.11.2017 13:00 GSP Polet 2 : 0 Palilulac
11.11.2017 10:00 Zmaj 1953 1 : 4 Novi Beograd
11.11.2017 13:00 Tutin 1 : 1 OFK Ras
11.11.2017 13:00 Radnički 1923 5 : 0 Rudar
11.11.2017 12:00 Radnički (Š) 0 : 6 Borac (NS)
11.11.2017 12:00 Indeks 1 : 2 RFK N.S. 1921
11.11.2017 12:00 Petar Puača 0 : 2 Vojvodina
11.11.2017 12:00 Radnički (SM) 3 : 2 Inđija
11.11.2017 10:00 Spartak 3 : 1 TSC
11.11.2017 12:00 Železničar 3 : 1 Bečkerek 023
11.11.2017 12:00 ŽAK 0 : 2 Kikinda 1909
11.11.2017 13:30 Rudar : Radnički
11.11.2017 13:30 Borac : Hrtkovci
11.11.2017 13:30 Partizan : PSK Putinci
11.11.2017 13:30 Fruška Gora : Mladost
11.11.2017 13:30 1. Maj : Donji Petrovci
11.11.2017 13:30 Napredak : Jedinstvo
11.11.2017 09:00 Rad MK 0 : 0 Zemun MK
11.11.2017 15:00 011 MK 0 : 3 Crvena zvezda MK
11.11.2017 12:00 Nord Star MK 1 : 3 Brodarac B MK
11.11.2017 13:00 Radnički (NB) MK : Sopot MK
11.11.2017 10:00 Sremčica MK 9 : 0 Zemun MK
11.11.2017 13:00 Jedinstvo MK 3 : 0 Kosmaj MK
11.11.2017 Petlić 3 : 0 AF Duljaj
11.11.2017 Plana 0 : 1 Mladi radnik 1926
11.11.2017 10:00 Kolubara 1 : 1 Rad
11.11.2017 13:30 Crvena zvezda 2 : 2 Partizan
11.11.2017 10:00 Teleoptik 5 : 1 BSK 1925
11.11.2017 13:00 Brodarac 0 : 4 Zemun
11.11.2017 10:00 Čukarički 1 : 1 Voždovac
11.11.2017 13:00 011 1 : 0 OFK Beograd
11.11.2017 09:00 Radnički (NB) 3 : 0 OLE
11.11.2017 10:00 Lola 2 : 7 Internacional
11.11.2017 12:00 Dunavac 0 : 3 Boleč
11.11.2017 17:00 Ada MK 5 : 0 GSP Polet MK
11.11.2017 17:00 Sinđelić MK 3 : 0 Milutinac MK
11.11.2017 11:00 Tavankut 1 : 4 Čantavir
11.11.2017 10:00 Preporod 0 : 10 Spartak
11.11.2017 10:00 Indeks 0 : 0 RFK N.S. 1921
11.11.2017 10:00 Petar Puača 0 : 3 Vojvodina
11.11.2017 10:00 Radnički (SM) 3 : 9 Inđija
11.11.2017 10:00 Radnički (S) 7 : 0 CFK
11.11.2017 10:00 Spartak 1 : 1 TSC
11.11.2017 12:00 OFK Vršac 0 : 2 Coerver junior FA
11.11.2017 Loznica 12 : 0 Sinđelić
11.11.2017 Radnički Stobeks 7 : 0 Antimon
11.11.2017 Jadar 07 2 9 : 1 Vidojevica
11.11.2017 Jadar 07 1 13 : 0 Sloga
11.11.2017 Cer 0 : 12 Pčelinjo
11.11.2017 Jedinstvo 3 : 0 Podrinje
11.11.2017 11:00 13. Maj 2 : 0 Hajduk
11.11.2017 10:00 Železničar 2 : 0 Bečkerek 023
11.11.2017 10:00 ŽAK 0 : 2 Kikinda 1909
11.11.2017 12:00 Srem MK 5 : 2 BASK MK
11.11.2017 10:00 Derbi 2017 0 : 8 KMF Aranđelovac
11.11.2017 12:00 Aranđelovac 2 : 3 Venčani
11.11.2017 11:00 Partizan 1945 6 : 0 Proleter 1976
11.11.2017 10:00 Banja 1957 6 : 1 Mladi Rudar
11.11.2017 11:00 Morava 0 : 1 Knjaževac 2015
11.11.2017 13:00 Čukarički 2 : 0 Rad
11.11.2017 15:00 Sindjelić 0 : 4 BSK 1925
11.11.2017 15:00 Zemun 3 : 0 BSK Borča
11.11.2017 09:30 Subotica 1 : 6 Vinogradar
11.11.2017 10:00 Dominus 1 : 4 Olimpik
11.11.2017 09:00 Crveni orao 27 : 1 Lola
11.11.2017 13:00 Zvezdara 1 : 1 Dunav
11.11.2017 12:00 Hajduk 9 : 1 Banja
11.11.2017 14:45 Atakante 1 : 3 Torlak
11.11.2017 10:00 Dunavac 3 : 0 Crvena zvezda MML
11.11.2017 09:00 Ada 10 : 1 Grafičar
11.11.2017 12:00 Obrenovac 1905 1 : 1 Zabrezje
11.11.2017 10:00 Rvati 0 : 6 Radnički
11.11.2017 10:00 Krtinska 3 : 0 Posavina

Košarka

11.11.2017 19:00 Mega Bemax 89 : 102 Partizan NIS
11.11.2017 18:00 Zlatibor 84 : 91 Vojvodina
11.11.2017 19:30 Sloga 75 : 87 OKK Beograd
11.11.2017 14:30 Beovuk 72 74 : 94 Spartak
11.11.2017 18:00 Vršac 88 : 79 KKK Radnički
11.11.2017 19:00 Sloboda 90 : 63 Smederevo 1953
11.11.2017 19:00 Klik 74 : 85 Pirot
11.11.2017 20:00 Konstantin 55 : 86 Mladost (SP)
11.11.2017 18:00 Zdravlje Leskovac 107 : 86 Akademik
11.11.2017 18:00 Žarkovo 72 : 57 Kolubara LA 2003
11.11.2017 17:00 Nova Pazova 80 : 70 Jedinstvo
11.11.2017 19:00 Omladinac 78 : 82 Srem
11.11.2017 19:00 Radnički 66 : 81 Topola
11.11.2017 19:00 Hajduk 75 : 91 Vrbas
11.11.2017 18:00 Zlatar 97 : 68 Mileševac
11.11.2017 18:00 Crnokosa 91 : 99 Jagodina
11.11.2017 19:00 Napredak Junior 102 : 58 Paraćin
11.11.2017 16:30 Radan 55 : 78 Junior
11.11.2017 20:30 Mladost Vesna 59 : 60 Morava
11.11.2017 18:00 Rtanj 83 : 61 Bor RTB
11.11.2017 19:00 Dimitrovgrad 75 : 67 Jablanica
11.11.2017 18:00 Sloboda (NS) 74 : 61 Sivac
11.11.2017 17:30 Kadet 85 : 59 Vojvodina (BŠ)
11.11.2017 18:00 Velika Kikinda 89 : 67 Joker
11.11.2017 18:00 Bagljaš 63 : 106 Star
11.11.2017 16:30 Stara Pazova 89 : 84 Šimanovci
11.11.2017 16:00 RU Koš 68 : 102 Dinamo
11.11.2017 19:00 Lokomotiva 2016 55 : 69 Opovo 99
11.11.2017 18:30 Vojka 70 : 75 Železničar
11.11.2017 16:00 Play off 81 : 75 Mladost
11.11.2017 18:00 Morava 76 : 66 GM-032
11.11.2017 14:00 Zicer 2014 61 : 75 Sloga Elite
11.11.2017 Stragari Šumadija 20 : 0 Despot
11.11.2017 14:30 Fair Play 99 : 60 Hisar
11.11.2017 21:00 Hajduk Veljko 68 : 66 Pusta Reka
11.11.2017 12:45 Sava 51 : 80 Borča 2
11.11.2017 18:30 LA Basket 70 : 74 Mladost 2
11.11.2017 20:30 Vršac 67 : 112 Partizan 1953
11.11.2017 17:00 Spartak 69 : 93 Crvena zvezda
11.11.2017 18:30 Student 73 : 70 Beočin
11.11.2017 17:00 Kraljevo 71 : 61 Bor
11.11.2017 12:00 Lim 40 : 64 Železničar
11.11.2017 17:00 Mileševka 69 : 75 Loznica
11.11.2017 17:00 Gimnazijalac 71 : 51 Paraćin
11.11.2017 14:30 Topličanin 2012 0 : 20 Actavis academy
11.11.2017 12:00 Trstenik 82 : 75 Palanka 2012
11.11.2017 12:00 Voša 0 : 20 Banovci Dunav
11.11.2017 15:30 Proleter 023 72 : 63 Srbobran
11.11.2017 14:00 Novosadska ŽKA 105 : 42 Delfin
11.11.2017 14:00 Sivac 52 : 107 Topolčanka
11.11.2017 16:00 Železničar 91 : 92 Metalac
11.11.2017 16:00 Lazarevac 66 : 75 Šuter
11.11.2017 16:00 MIX : M 015
11.11.2017 16:00 Mladost 014 : Šuter
11.11.2017 16:00 Radnički : M 015
11.11.2017 16:00 MIX 48 : 49 Inter Koš
11.11.2017 16:00 MIX 2 : Student 2
11.11.2017 16:00 OKK Šabac : Lazarevac
11.11.2017 16:00 Inter Koš 26 : 3 Osečina
11.11.2017 16:00 Mionica 43 : 36 Metalac
11.11.2017 16:00 Student 1 44 : 10 Valjevski
11.11.2017 16:00 Mladost 014 : LA Basket
11.11.2017 16:00 MIX 2 : Šuter
11.11.2017 16:00 Mionica 40 : 53 Mladost 014
11.11.2017 16:00 Mionica 21 : 79 Šuter
11.11.2017 16:00 Student : MIX 2
11.11.2017 16:00 MIX 1 31 : 70 LA Basket
11.11.2017 Student 38 : 7 Valjevski
11.11.2017 00:00 Mladost 014 : Osečina
11.11.2017 00:00 MIX 14 : 13 Mionica

Odbojka

11.11.2017 18:00 Novi Pazar 3 : 1 Radnički
11.11.2017 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Spartak (Su)
11.11.2017 19:00 Železničar (Bg) 0 : 3 VA-014 Gorenje
11.11.2017 19:00 VGSK 3 : 2 Partizan
11.11.2017 19:00 Mladenovac 0 : 3 Smederevo Carina
11.11.2017 19:00 Klek Srbijašume 2 : 3 Napredak 037
11.11.2017 19:00 Jagodina 0 : 3 Kosovska Mitrovica
11.11.2017 19:00 Bečej 3 : 0 Toplički Vitezovi
11.11.2017 20:00 Loznica 3 : 0 Banat
11.11.2017 15:00 FAP Livnica 0 : 3 Srem Iton
11.11.2017 17:00 Bukovica Putevi 3 : 0 Partizan
11.11.2017 18:00 Metalac Takovo 3 : 0 Gračac
11.11.2017 18:00 Ozren 3 : 1 Niš 2
11.11.2017 14:30 Pirot 2 : 3 Topličanin
11.11.2017 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Šid
11.11.2017 15:00 Kulpin 3 : 1 Hercegovina
11.11.2017 18:30 Maglić 1953 2 : 3 Partizan
11.11.2017 18:40 Lucky Star 3 : 0 Crnjanski
11.11.2017 17:30 Blok Aut 3 : 0 As
11.11.2017 14:00 Obrenovac 3 : 1 Roda
11.11.2017 19:00 Stig 0 : 3 Jedinstvo
11.11.2017 13:00 Drina 3 : 0 Priboj
11.11.2017 Kikinda 3 : 1 Novi Sad 2
11.11.2017 Sloven 2 : 3 Vrbas
11.11.2017 Mladost 3 : 1 Stražilovo
11.11.2017 Klek Srbijašume 2 3 : 0 Vest
11.11.2017 20:00 Srem 2 : 3 Partizan
11.11.2017 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 TENT
11.11.2017 17:00 Dinamo 0 : 3 Železničar
11.11.2017 20:00 Beograd 3 : 2 Valjevo
11.11.2017 17:30 FOK 3 : 1 Takovo-Zvezda Helios
11.11.2017 19:30 Roda 1 : 3 Vranje
11.11.2017 20:00 Leskovac 98 0 : 3 Ivanjica
11.11.2017 19:00 Borac (Ča) 2 : 3 Milenijum
11.11.2017 20:00 Zlatibor 3 : 0 Sterija
11.11.2017 18:00 Bor 3 : 0 Student
11.11.2017 18:00 Majdanpek FBC 1 : 3 Zaječar
11.11.2017 16:00 Crnokosa Artos 1 : 3 Sloboda S
11.11.2017 16:30 Trstenik 0 : 3 Tehničar
11.11.2017 17:00 Leposavić 0 : 3 Bambi volej
11.11.2017 16:00 Partizan 2 : 3 Maks
11.11.2017 17:00 Panonija 3 : 0 Kikinda
11.11.2017 15:30 Futog vest 3 : 1 Volejstars
11.11.2017 16:00 Mladi radnik 1 : 3 Ribnica
11.11.2017 19:00 Smeč 5 1 : 3 Fortuna Plus
11.11.2017 14:45 Imlek 2 : 3 Lucky Star
11.11.2017 12:30 AS Batajnica 3 : 0 Zaslon
11.11.2017 Topličanin 2002 0 : 3 Dubočica
11.11.2017 13:00 Topličanin 3 : 0 ŽOK Topličanin
11.11.2017 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Zvečan
11.11.2017 Brezovica : Mokra Gora 2
11.11.2017 Sokolica 3 : 1 Vidovdan
11.11.2017 Gračanica : Leposavić 2
11.11.2017 18:00 Soko 1 : 3 Gox-IN Phibrows
11.11.2017 16:00 Krajišnik 0 : 3 Hercegovina
11.11.2017 17:30 Vršac 3 : 0 Žitište
11.11.2017 16:30 Prvi Tempo 2 : 3 Star
11.11.2017 12:00 Dunav Volej 1 : 3 NS Tim
11.11.2017 20:00 Novi Sad 2 3 : 0 NS Volej tim
11.11.2017 20:30 Spas 1 : 3 Obilić
11.11.2017 12:45 Blok Aut 0 : 3 Crnjanski
11.11.2017 13:30 Vizurine Ajkulice 1 : 3 Radnički 2
11.11.2017 13:00 Obrenovac 1 : 3 Železničar
11.11.2017 09:30 Mladenovac 3 : 0 Feniks Čukarički
11.11.2017 Mitrovica 0 : 3 Sloga
11.11.2017 Maks 2 1 : 3 Prvi Tempo 2
11.11.2017 Ruma 2 0 : 3 Eaton Srem Tempo 2
11.11.2017 10:20 Blok Aut 3 : 1 Obrenovac
11.11.2017 14:30 Crnjanski 1 : 3 Crvena zvezda
11.11.2017 16:15 Partizan 3 : 1 Lucky Star
11.11.2017 14:30 AS 3 : 0 Roda
11.11.2017 11:00 Avala 0 : 3 Sterija
11.11.2017 11:00 Blok Aut 0 : 3 Crvena zvezda
11.11.2017 12:45 Partizan 0 : 3 AS Batajnica
11.11.2017 10:20 AS 0 : 3 Lazarevac
11.11.2017 09:15 Roda 0 : 3 TENT
11.11.2017 12:45 Lucky Star 0 : 3 Beograd
11.11.2017 09:15 Vizurine Ajkulice 3 : 0 Imlek
11.11.2017 13:55 Volleyland 3 : 0 Dunav
11.11.2017 13:55 Železnik 2012 3 : 0 Crnjanski
11.11.2017 12:05 Kolubara 3 : 1 Radnički
11.11.2017 12:05 Akademija Singidunum 3 : 0 Železničar
11.11.2017 12:00 Mladenovac 3 : 0 BG Volley

Rukomet

11.11.2017 19:00 Jugović 26 : 27 Šamot 65
11.11.2017 18:30 Metaloplastika 26 : 27 Obilić
11.11.2017 19:00 Mokra Gora 29 : 28 Požarevac
11.11.2017 19:00 Hercegovina 22 : 39 Lavovi BP
11.11.2017 19:00 Crvena zvezda 36 : 25 Dolovo
11.11.2017 19:00 Banatski Karlovac 26 : 33 Sivac 69
11.11.2017 19:00 Prva Petoletka 38 : 33 Napredak
11.11.2017 19:00 Bane 32 : 27 Omladinac
11.11.2017 21:00 Partizan 2 24 : 28 Sloga
11.11.2017 19:00 SC Voždovac 2012 32 : 29 Beograd
11.11.2017 16:30 BASK Soko 21 : 26 Rekreativo
11.11.2017 17:30 Novi Beograd 28 : 25 Radnički
11.11.2017 19:00 Aleksinac 28 : 27 BSK Heba
11.11.2017 19:00 Dalmatinac 38 : 24 Radnički (JT)
11.11.2017 17:30 Vojvoda Stepa 33 : 24 Metalac
11.11.2017 19:00 Arif Knjaz 1957 42 : 34 Rudar
11.11.2017 14:00 Radan 21 : 25 Planinka PV - 2
11.11.2017 19:00 Morava 84 16 : 36 Železničar 1949 - 2
11.11.2017 18:30 Sinđelić 25 : 26 Jedinstvo
11.11.2017 19:00 Inđija 31 : 23 Crvenka
11.11.2017 18:00 Topličanin 26 : 28 Radnički 1964
11.11.2017 19:00 Lokomotiva 23 : 26 Dubočica 54
11.11.2017 20:30 Zlatar 31 : 27 Planinka Prolom voda
11.11.2017 19:00 Vranje 1957 33 : 27 Bela Palanka
11.11.2017 19:00 Hajduk Veljko 38 : 26 Karađorđe
11.11.2017 15:00 Sinđelić 2 17 : 20 Partizan 3
11.11.2017 18:00 Bor RTB 29 : 32 Naisa
11.11.2017 20:00 Mladost (NP) 38 : 17 Junior
11.11.2017 20:00 Kikinda 24 : 19 Bekament
11.11.2017 19:30 Minaqua 31 : 27 Zaječar 1949
11.11.2017 15:00 Metalac 24 : 25 Kučevo
11.11.2017 19:00 Spartak 35 : 24 Petrovaradin
11.11.2017 18:00 Sloven 27 : 21 Jadran
11.11.2017 13:00 Župa 35 : 8 Metalac 2
11.11.2017 16:30 Čačak 33 : 28 Knjaz Miloš 2
11.11.2017 16:30 Napredak 12 28 : 15 Košutnjak
11.11.2017 19:00 Prijepolje 33 : 21 Metalac AD
11.11.2017 16:00 Vranje 27 : 25 Vlasotince
11.11.2017 18:00 Mladi radnik 29 : 23 Mačva
11.11.2017 16:00 Apatin (Ž) 27 : 15 Senta
11.11.2017 12:30 Singidunum 30 : 16 Beograd 2
11.11.2017 11:00 Dubočica 2 3 : 25 Bor - RTB 2
11.11.2017 17:00 Morava 23 : 34 Bor - RTB 2

Vaterpolo

11.11.2017 19:00 Primorac 4 : 11 Jadran Carine
11.11.2017 18:00 Primorje EB 6 : 14 Jug CO
11.11.2017 18:00 Valjevo 12 : 10 Solaris
11.11.2017 19:00 Vojvodina 10 : 8 Šabac
11.11.2017 20:00 Nais 10 : 6 Zadar 1952
11.11.2017 17:30 BVK Crvena zvezda 13 : 5 VA Cattaro
11.11.2017 Stari Grad 11 : 13 Taš
11.11.2017 KVK Radnički 7 : 4 Banjica
11.11.2017 Zemun 9 : 7 Beograd
11.11.2017 Singidunum 17 : 3 Banja Luka
11.11.2017 TENT 11 : 8 Rasina
11.11.2017 Novi Beograd 011 11 : 4 Dorćol
11.11.2017 Bečej 14 : 10 ŽAK
11.11.2017 Dunav 4 : 6 Spartak Prozivka
11.11.2017 Mladost 10 : 14 Valis

Futsal

11.11.2017 19:30 Pirot 3 : 7 Samo pravo
11.11.2017 20:00 International 4 : 2 Smederevo
11.11.2017 20:30 FON 1 : 2 Novi Pazar
11.11.2017 20:00 Viking 3 : 5 Forum
11.11.2017 19:30 Miners 8 : 2 Niš 92
11.11.2017 21:00 Radnički 2010 6 : 4 Akademac
11.11.2017 17:30 Gurgusovac 10 : 3 Dolap
11.11.2017 20:00 Prokuplje 3 : 6 Timok 2013
11.11.2017 17:30 AS 8 : 6 Radnik

FFA

11.11.2017 08:30 Ada B 1 : 3 Bačka A
11.11.2017 09:00 Bačka B 1 : 10 Bečej
11.11.2017 11:00 Bajša 2 : 1 Jedinstvo
11.11.2017 10:30 Bečej 6 : 0 Bajša
11.11.2017 10:00 Bačka A 0 : 4 Jedinstvo
11.11.2017 09:30 Ada B 2 : 2 Bačka B
11.11.2017 11:30 TSC A 5 : 0 Ada
11.11.2017 12:00 TSC B 1 : 2 Bečej
11.11.2017 13:30 Bačka A 1 : 1 Kanjiža
11.11.2017 14:00 Bačka B 1 : 1 Jedinstvo
11.11.2017 12:30 TSC B 1 : 3 Ada
11.11.2017 13:00 Jedinstvo 0 : 0 TSC A
11.11.2017 14:30 Kanjiža 0 : 0 Bečej
11.11.2017 15:00 Bačka A 9 : 0 Bačka B