XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 486 utakmica za dan
Nedelja, 26 Avgust 2018

Fudbal

26.08.2018 20:00 Dinamo 1 : 0 Zemun
26.08.2018 19:30 Mačva 1 : 3 Partizan
26.08.2018 20:00 Voždovac 0 : 0 Spartak ŽK
26.08.2018 17:00 GOŠK 0 : 0 Široki Brijeg
26.08.2018 20:00 Željezničar 1 : 1 Krupa
26.08.2018 17:00 Bokelj 6 : 0 Berane
26.08.2018 17:00 Dečić 0 : 0 Kom
26.08.2018 17:00 Jedinstvo 3 : 2 Jezero
26.08.2018 17:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 3 : 1 Igalo
26.08.2018 17:00 Dunav 0 : 0 Radnički (ZR)
26.08.2018 17:00 Borac 1 : 3 Železničar
26.08.2018 16:30 Provo 0 : 0 Jošanica
26.08.2018 16:30 Proleter Mihajlovac 1 : 1 Loznica
26.08.2018 11:00 Polet (LJ) 1 : 2 Mokra Gora
26.08.2018 16:30 Drina 0 : 0 Smederevo 1924
26.08.2018 11:00 SFS Borac 1 : 1 Car Konstantin
26.08.2018 16:30 Radan 1 : 0 Pukovac
26.08.2018 16:30 Temnić 1924 1 : 0 Dunav
26.08.2018 16:30 Zvezdara 1 : 0 Brodarac
26.08.2018 11:00 Prva Iskra 0 : 2 Radnički (O)
26.08.2018 16:30 Stepojevac Vaga 2 : 2 Grafičar
26.08.2018 17:00 Jedinstvo (SP) 2 : 1 Hajduk (B)
26.08.2018 17:00 Tatra 1 : 0 Hajduk (D)
26.08.2018 17:00 Hajduk (Č) 0 : 2 LSK Laćarak
26.08.2018 17:00 Jugović 3 : 2 Podunavac
26.08.2018 17:00 Borac (Š) 0 : 0 Podrinje
26.08.2018 17:00 Mladost (T) 2 : 3 Tisa
26.08.2018 17:00 BSK 1 : 1 Polet (K)
26.08.2018 17:00 Tekstilac 2 : 1 OFK Vrbas
26.08.2018 17:00 Tavankut 1 : 4 Bačka
26.08.2018 16:30 Real 0 : 1 Goč
26.08.2018 16:30 Polet 1 : 1 Novi Pazar 1928
26.08.2018 16:30 Vodojaža 2 : 0 Bane 1931
26.08.2018 16:30 Sušica 3 : 1 Karađorđe
26.08.2018 16:30 Zvižd 3 : 2 OFK Napredak
26.08.2018 16:30 Udarnik 3 : 0 Homoljac
26.08.2018 16:30 Partizan 1945 5 : 0 Petar Dobrnjac
26.08.2018 16:30 Borac 1932 2 : 0 Mladi borac
26.08.2018 16:30 RSK 3 : 2 VGSK
26.08.2018 16:30 Rudar 1 : 0 OFK Aranđelovac 1979
26.08.2018 16:30 OFK Osečina 0 : 1 Železničar
26.08.2018 16:30 Brezovica 1 : 1 Vrelo Sport
26.08.2018 16:30 Zlatar 1 : 0 Sloboda
26.08.2018 16:30 Sloga (S) 4 : 0 Jedinstvo Putevi
26.08.2018 16:30 Orlovac 1 : 0 Polimlje
26.08.2018 16:30 LFK Mladost 3 : 0 Sevojno
26.08.2018 16:30 Jedinstvo (GS) 1 : 1 Tanasko Rajić
26.08.2018 16:30 OFK Niš 3 : 1 Jablanica
26.08.2018 16:30 Vranjska Banja 1 : 4 OFK Brzi Brod
26.08.2018 16:30 Mladost (M) 3 : 0 Balkanski
26.08.2018 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 2 Vlasina
26.08.2018 16:30 OFK Topličanin 3 : 0 Bošnjane
26.08.2018 16:30 Juhor 1 : 0 Jastrebac (VŠ)
26.08.2018 16:30 Žitorađa 1 : 0 Morava 1918
26.08.2018 16:30 Napredak (D) 2 : 1 Dragocvet
26.08.2018 16:30 Jedinstvo (M) 1 : 1 OFK Kosanica
26.08.2018 16:30 Levač 0 : 5 Župa
26.08.2018 16:30 OFK Lugomir 2 : 2 Rembas
26.08.2018 16:30 Majdanpek 0 : 2 Hajduk Veljko
26.08.2018 16:30 Rudar Alpos 0 : 0 Orljane
26.08.2018 16:30 Timočanin 2 : 0 Kablovi
26.08.2018 16:30 Naša krila 1936 3 : 2 Bukovik
26.08.2018 16:30 Malošište 3 : 1 Timok 1919
26.08.2018 16:30 Moravica 1 : 0 Đerdap
26.08.2018 10:00 Torlak 3 : 0 Milutinac
26.08.2018 16:30 Sremčica 0 : 1 BSK Baćevac
26.08.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Komgrap
26.08.2018 10:00 Borac 2 : 2 Hajduk
26.08.2018 16:30 Turbina 2 : 5 Leštane
26.08.2018 16:30 BSK Batajnica 0 : 0 TEK Sloga
26.08.2018 17:00 Vojvodina 3 : 0 Mladost (L)
26.08.2018 17:00 Borac 1 : 5 Crvena Zvezda (RS)
26.08.2018 17:00 Radnički 1911 0 : 1 Crvena zvezda (VS)
26.08.2018 17:00 Naftagas 7 : 0 2. Oktobar
26.08.2018 17:00 Omladinac FAM 3 : 0 Proleter 2006
26.08.2018 17:00 Lehel 0 : 2 Banat
26.08.2018 17:00 Rusanda 6 : 3 Delija
26.08.2018 17:00 Hercegovac 1 : 3 Krila Krajine
26.08.2018 17:00 Radnički 1918 3 : 3 Rusin
26.08.2018 17:00 Lipar 2 : 2 Vojvodina (T)
26.08.2018 17:00 Budućnost (P) 3 : 2 Kulpin
26.08.2018 17:00 Slavija 3 : 0 Kula
26.08.2018 17:00 Borac 46 4 : 1 ŽAK
26.08.2018 17:00 Stari Grad 5 : 0 OFK Odžaci
26.08.2018 17:30 Borac (M) 1 : 2 Rudar
26.08.2018 17:30 Kupinovo 0 : 5 Železničar
26.08.2018 17:30 Polet (NK) 0 : 1 Partizan
26.08.2018 17:30 Jadran 2 : 3 Donji Petrovci
26.08.2018 17:30 Budućnost 9 : 0 Graničar 1924
26.08.2018 17:30 Borac (K) 1 : 3 PSK Putinci
26.08.2018 17:30 Napredak 1 : 2 Sloboda (DT)
26.08.2018 17:30 Ljukovo 0 : 0 Sloven
26.08.2018 16:30 Lokomotiva 0 : 1 Sloga Bat 1924
26.08.2018 16:30 Plaskovac 2 : 0 Prvi srpski ustanak
26.08.2018 16:30 Vinča 4 : 1 Mladi rudar 1954
26.08.2018 16:30 Trnava 2 : 1 Mladost MG
26.08.2018 16:30 Borac 2 : 1 Šumadinac (N)
26.08.2018 16:30 Banja 6 : 0 Junkovac
26.08.2018 16:30 Omladinac 2 : 0 BSK
26.08.2018 10:00 Index 5 : 1 Omladinac
26.08.2018 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Fruškogorski partizan
26.08.2018 17:00 OFK Sirig 0 : 1 ŽSK
26.08.2018 17:00 TSK 2 : 1 Petrovaradin
26.08.2018 17:00 Vinogradar 1 : 3 Jadran
26.08.2018 17:00 Đurđin 1 : 2 Preporod
26.08.2018 17:00 Vojvodina 0 : 0 Radnički 1905
26.08.2018 17:00 Proleter (Nj) 2 : 2 Napredak
26.08.2018 17:00 Senta 2 : 0 Sutjeska
26.08.2018 17:00 Javor 7 : 2 Mladost (K)
26.08.2018 17:00 Mladost (D) 0 : 0 Kolare
26.08.2018 17:00 Partizan 1 : 4 Hajduk
26.08.2018 17:00 OFK Bratstvo 0 : 2 Kušiljevo
26.08.2018 17:00 Bratstvo 8 : 0 Napredak
26.08.2018 17:00 Mladost (S) 2 : 3 Omladinac
26.08.2018 17:00 Resavac 4 : 1 OFK Batinac
26.08.2018 16:30 Sinđelić 2 : 0 Srem
26.08.2018 16:30 PKB Kovilovo 3 : 0 Rakovica
26.08.2018 16:30 Dunav 4 : 1 Crvenka
26.08.2018 16:30 Poštar Zvezdara 5 : 0 Institut
26.08.2018 16:30 Borac (P) 3 : 0 Borac (O)
26.08.2018 10:00 Radnički 1 : 0 Strelac
26.08.2018 16:30 Mladost (B) 0 : 0 Mladost (C)
26.08.2018 16:30 Lisović 2 : 3 Zvezda
26.08.2018 16:30 Omladinac 5 : 2 Budućnost
26.08.2018 16:30 Rušanj 2 : 3 Zabrežje
26.08.2018 16:30 Vrčin 8 : 0 Rabrovac
26.08.2018 16:30 Šumadija 0 : 0 Velika Krsna
26.08.2018 16:30 Dunavac 1 : 0 Kovačevac
26.08.2018 16:30 Pudarci 1 : 2 Kosmajac
26.08.2018 10:00 Selo Mladenovac 1 : 2 Boleč
26.08.2018 17:00 Backovac Junajted 3 : 1 Jedinstvo (P)
26.08.2018 17:00 Zadrugar 3 : 0 Ozrem
26.08.2018 11:00 Rakova 2 : 2 Napredak
26.08.2018 17:00 Spartak 2 : 3 Parmenac
26.08.2018 17:00 Mladost 3 : 1 Omladinac
26.08.2018 17:00 Rudar 3 : 1 Jedinstvo (GG)
26.08.2018 17:00 Lunjevica 4 : 1 Jedinstvo (K)
26.08.2018 17:00 Radnik 3 : 1 Gruža
26.08.2018 17:00 Kraljevo Hajduk 0 : 4 Lasta
26.08.2018 11:00 Mataruge 0 : 1 Omladinac
26.08.2018 17:00 Budućnost 1 : 0 Popovići Vrnjci
26.08.2018 17:00 OFK Ras 3 : 1 Granit
26.08.2018 17:00 Ibar 1 : 1 Ribnica
26.08.2018 11:00 Proleter 1 : 1 Stubal
26.08.2018 17:00 Sloga (Ć) 0 : 1 Šanac
26.08.2018 17:00 Sloga (M) 1 : 1 13. April
26.08.2018 17:00 Vinogradar 4 : 0 Kupci
26.08.2018 17:00 FUD 0 : 5 Jedinstvo 1936
26.08.2018 17:00 Meševo 2 : 1 Mačkovac
26.08.2018 17:00 Mladi Borac 2 : 2 Cer
26.08.2018 17:00 Hajduk Stanko 4 : 2 Sloga (BO)
26.08.2018 17:00 Karađorđe 6 : 0 Sloga (LŠ)
26.08.2018 17:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 1 Mladost (PR)
26.08.2018 17:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 2 Dušan Silni
26.08.2018 17:00 Mladost (DD) 2 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
26.08.2018 17:00 Jedinstvo (V) 3 : 2 Radnički (B)
26.08.2018 17:00 Strela 5 : 2 Dunav
26.08.2018 17:00 Vulturul 4 : 3 Jugoslavija
26.08.2018 17:00 Dolina 3 : 1 Jedinstvo Stević
26.08.2018 17:00 Vojvodina (S) 1 : 4 Borac (St)
26.08.2018 17:00 Crvena zvezda 0 : 0 Partizan (G)
26.08.2018 17:00 Polet 0 : 3 Potporanj
26.08.2018 17:00 Sloga (BNS) 1 : 0 Spartak 1911
26.08.2018 17:00 Železničar 0 : 0 Obilić
26.08.2018 17:00 Makce 2 : 5 Mlava (ML)
26.08.2018 17:00 Budućnost 2 : 1 Borac (K)
26.08.2018 17:00 Rudar (K) 3 : 2 Trgovački
26.08.2018 17:00 Pomoravlje 3 : 0 Omladinac (Š)
26.08.2018 16:30 Zemljoradnik 6 : 1 Naisus 1977
26.08.2018 16:30 Elid 2 : 0 Moravac
26.08.2018 16:30 Moravac 1 : 2 Rasovača
26.08.2018 16:30 Padina 1 : 3 Radnički 1924
26.08.2018 16:30 Radnički 1947 3 : 0 OFK Napredak 1929
26.08.2018 16:30 Doljevac 3 : 2 Morava (Ž)
26.08.2018 16:30 Osipaonica 5 : 1 Sloga (L)
26.08.2018 16:30 Proleter 1947 0 : 0 Železničar Kusadak
26.08.2018 16:30 Šumadija 0 : 6 Sloga (M)
26.08.2018 16:30 Podunavac 2 : 1 SASK
26.08.2018 16:30 Polet 3 : 0 Sloboda
26.08.2018 16:30 Bresje Superior 2 : 4 Crvena zvezda
26.08.2018 17:00 Blizna 2 : 0 Brestovac
26.08.2018 11:00 Ključ 1 : 2 Nemetali
26.08.2018 17:00 Radnički (K) 3 : 0 Šarbanovac
26.08.2018 17:00 Branik 0 : 1 Zlot
26.08.2018 11:00 Sloga 3 : 0 Rudna Glava
26.08.2018 17:00 Jastreb 0 : 2 Dobrič
26.08.2018 17:00 Polet 1 : 1 Trbunje
26.08.2018 17:00 Dundjerski 3 : 0 Kaćuša
26.08.2018 17:00 Mladost 1982 1 : 0 Borac
26.08.2018 17:00 Kosovac 2 : 0 Jug Bogdan
26.08.2018 17:00 Real 2 : 7 Spartak
26.08.2018 17:00 Partizanski put 0 : 4 NS Tatko
26.08.2018 17:00 ZSK 2 : 1 Tešnjar
26.08.2018 17:00 Tulari 0 : 1 Kolubara 2
26.08.2018 17:00 Tvrdojevac 2 : 1 Rubribreza
26.08.2018 17:00 Sovljak 0 : 1 Mladost
26.08.2018 17:00 Iskra 1 : 1 Radnik
26.08.2018 17:00 Trlić 1 : 0 OFK Jabučje
26.08.2018 17:30 21. oktobar 3 : 1 OFK Bagremar
26.08.2018 17:30 Kutlovo 1 : 1 Mladost (P)
26.08.2018 17:30 Sloga (D) 2 : 1 Srbija
26.08.2018 17:30 Šumadinac (KG) 1 : 2 Budućnost
26.08.2018 17:30 Pobeda 1926 3 : 0 Slavija
26.08.2018 17:30 Korićani 2 : 1 Sloboda
26.08.2018 17:30 Jadran 0 : 3 Borac (D)
26.08.2018 17:00 Čajetina 1 : 4 Jasen
26.08.2018 17:00 Polet 2 : 0 Višesava
26.08.2018 17:00 Omladinac 1 : 1 Perućac
26.08.2018 11:00 Ariljska rampa 4 : 1 Jedinstvo
26.08.2018 17:00 Lazarica 0 : 8 Crnokosa
26.08.2018 17:00 Savinac 6 : 2 Sečica
26.08.2018 11:00 Lauš 5 : 0 Ježevica
26.08.2018 16:30 Jedinstvo (G) 4 : 3 Progres
26.08.2018 16:30 OFK Brza 0 : 2 Čekmin
26.08.2018 16:30 Mladost 1959 1 : 1 Bobište
26.08.2018 16:30 Zloćudovo 1 : 1 Umac
26.08.2018 16:30 Mladi borac 1 : 3 Kumarevo 65
26.08.2018 16:30 Sloga 4 : 1 OFK Morava
26.08.2018 16:30 Železničar 2 : 3 Polet
26.08.2018 16:30 Šumadija 3 : 3 Vučje
26.08.2018 17:00 Omladinac 3 : 1 OFK Rtanj
26.08.2018 17:00 Bučje Podvis 1 : 0 Malinik
26.08.2018 17:00 Radnički 1946 6 : 1 Sloga (M)
26.08.2018 17:00 slobodno kolo : Midžor (K)
26.08.2018 17:00 Trebič 3 : 1 Ozren
26.08.2018 17:00 Kosovo 4 : 1 OFK Knjaz
26.08.2018 17:00 Osnić 1 : 2 Graničar
26.08.2018 16:30 Mladost (DK) 1 : 0 Stevan Nešticki
26.08.2018 16:30 Crvena zastava 4 : 0 Vulkan 1963
26.08.2018 16:30 Palilulac 3 : 0 Proleter
26.08.2018 16:30 Mladost (L) 5 : 2 Budućnost
26.08.2018 16:30 Vrtište 5 : 3 Rudar
26.08.2018 16:30 Čegar 2013 2 : 4 Morava
26.08.2018 17:00 Polet (T) 3 : 2 Joševa
26.08.2018 17:00 OFK Paljuvi 2 : 1 Šarbane
26.08.2018 17:00 Mladost 3 : 1 Vrelo
26.08.2018 17:00 Dimitrije Tucović 3 : 0 Gunjevac
26.08.2018 17:00 Pambukovica 2 : 0 Kalenić
26.08.2018 17:00 Posavina 1 : 1 Polet
26.08.2018 17:00 Sloga 0 : 2 Belo Polje
26.08.2018 17:00 Obilić 1 : 1 Jedinstvo
26.08.2018 17:00 Čenej 0 : 4 Bačka
26.08.2018 17:00 Hajduk 2 : 0 Dinamo
26.08.2018 17:00 Moskva 1 : 2 Susek
26.08.2018 17:00 Borac 0 : 3 Veternik
26.08.2018 17:00 Vinogradar 4 : 3 Železničar
26.08.2018 17:00 Hajdučica 2 : 0 Janošik
26.08.2018 17:00 Budućnost (A) 11 : 0 Karaš (K)
26.08.2018 17:00 Ratar 2 : 1 Sloga (M)
26.08.2018 17:00 Borac (VG) 0 : 3 Karaš (J)
26.08.2018 17:00 Borac (VS) 3 : 2 Vojvodina (CC)
26.08.2018 17:00 Dobrica 3 : 4 Partizan (K)
26.08.2018 17:00 Polet 57 1 : 2 Mladost
26.08.2018 17:00 Beli Orlovi 1 : 1 Stari Trstenik
26.08.2018 17:00 Rubin 1 : 0 Ušće
26.08.2018 17:00 Borac 0 : 4 14. Oktobar
26.08.2018 17:00 Trudbenik 4 : 1 Gradina
26.08.2018 17:00 Velika Drenova 3 : 1 Sloga (D)
26.08.2018 Vinorača 0 : 1 Šantarovac
26.08.2018 Kupinovac 2 : 1 Mladost (T)
26.08.2018 Vinogradar 1 : 1 Morava
26.08.2018 Osaonica 5 : 0 Šumadinac
26.08.2018 Sinđelić 1934 2 : 4 Jedinstvo (D)
26.08.2018 Blagotin 0 : 1 Ursule
26.08.2018 Morava 2 : 1 Mladost (G)
26.08.2018 Sloga 1 : 1 Partizan
26.08.2018 17:00 Mladost (GM) 1 : 0 Pomoravlje
26.08.2018 17:00 Moravac 2015 6 : 1 Omladinski
26.08.2018 17:00 Napredak 0 : 1 Rudar (SR)
26.08.2018 17:00 Istok 63 2 : 2 15. Avgust 1950
26.08.2018 17:00 Popadić 0 : 1 Žabari
26.08.2018 17:00 Mladost (L) 1 : 0 Stari drugari
26.08.2018 17:00 Borac 2 : 5 Polet
26.08.2018 17:00 Lukavac 3 : 0 Mladost (VK)
26.08.2018 17:00 Junior Novo Naselje 3 : 0 Jadar 2013
26.08.2018 17:00 Rajac 3 : 0 Milenko Pavlović
26.08.2018 17:00 Rakac Stave 1 : 2 Komanice
26.08.2018 16:30 Posavac Tišma 2 : 1 13. Maj
26.08.2018 17:00 Dedinje 0 : 2 Šećeranac Ada
26.08.2018 16:30 Umka 2 : 2 BUSK
26.08.2018 10:00 Penjarol 2 : 2 Novi Beograd
26.08.2018 10:00 Rekreativo 011 0 : 2 Busije
26.08.2018 16:30 Poštar 1 : 0 Lepušnica
26.08.2018 16:30 Pionir 2 : 0 Siti Sport Klub
26.08.2018 16:30 Zuce 2 : 1 Avala
26.08.2018 16:30 Minel 1 : 3 PKB Padinska Skela
26.08.2018 17:30 Mladost 1 : 3 Krušedol
26.08.2018 17:30 OFK Bikić 2 : 1 Hajduk
26.08.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 0 Napredak
26.08.2018 17:30 Šumar 1 : 1 BSK
26.08.2018 17:30 Obilić 1993 3 : 1 Sloga (Č)
26.08.2018 17:30 Mitros 1 : 2 Donji Srem 2015
26.08.2018 17:30 Fruškogorac 1 : 1 Sloga (V)
26.08.2018 17:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 2 Graničar
26.08.2018 14:00 Mladost (G) 3 : 2 Nemenikuće
26.08.2018 17:00 Vis 1 : 1 Stojnik
26.08.2018 11:00 Sibnica 1 : 10 Mladost (MI)
26.08.2018 17:00 OFK Rogača 6 : 1 Vojvoda
26.08.2018 17:00 Partizan 0 : 8 Jovo Kursula
26.08.2018 17:00 Zvezda 1 : 3 Bogutovačka Banja
26.08.2018 17:00 Borac (V) 0 : 2 Mlada krila
26.08.2018 17:00 Progorelica 2 : 2 Jedinstvo (D)
26.08.2018 17:00 Mladost 3 : 0 Borac (A)
26.08.2018 17:00 Mineral 2015 0 : 1 Jedinstvo (G)
26.08.2018 11:00 Metalac 0 : 0 Lazac
26.08.2018 17:00 Tavnik 2 : 0 Mladi Radnik 1925
26.08.2018 16:30 Udarnik Trska 1947 2 : 3 Marjan
26.08.2018 16:30 Sloga (M) 6 : 0 Badnjevac
26.08.2018 16:30 Mladi radnik 1 : 0 Partizan
26.08.2018 16:30 Sloga (Z) 0 : 1 Mladost (R)
26.08.2018 16:30 BSK 3 : 1 Karađorđe 2013 (Viš)
26.08.2018 17:00 Jadar 1961 (GD) 1 : 0 Velika Reka
26.08.2018 17:00 Rudar 2 : 0 Prva Iskra
26.08.2018 17:00 Vidojevica 5 : 1 7. Juli
26.08.2018 17:00 Sloga 0 : 1 Milan Orlić
26.08.2018 17:00 Antimon 4 : 2 Jadar (ST)
26.08.2018 11:00 Brezovac 2 : 1 Kopljari
26.08.2018 16:30 Vrbica 1 : 1 Trešnjevica
26.08.2018 16:30 Šumadinac (S) 4 : 1 Jasenica
26.08.2018 16:30 Borac 6 : 0 Sloga
26.08.2018 16:30 Šamot 1 : 1 Mladost (J)
26.08.2018 16:30 Ranilović 1 : 1 Radoje Domanović
26.08.2018 11:00 B 2000 0 : 4 Kralj Petar I
26.08.2018 11:00 Bratstvo 2 : 3 Moravac
26.08.2018 16:30 BSK 2 : 2 Real
26.08.2018 16:30 Marjan MB 2 : 0 Veliko Trnjane
26.08.2018 11:00 Lemind 1953 0 : 3 Radnik Sušica
26.08.2018 16:30 Gradac 2 : 1 Plantaža
26.08.2018 17:00 Premijer 3 : 4 OFK Šabac
26.08.2018 17:00 Zadrugar 1 : 0 Sloboda
26.08.2018 17:00 Gorki 1 : 0 Majur
26.08.2018 17:00 Cer 1 : 0 Budućnost 1929 (ZM)
26.08.2018 11:00 Provo 2015 1 : 1 Mladost
26.08.2018 17:00 Sava 1 : 2 Šipurske livade
26.08.2018 17:00 Sloga (MA) 1 : 1 Dobrava
26.08.2018 17:00 Sloga (KR) 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
26.08.2018 17:00 Pričinović 1 : 0 Vlašić
26.08.2018 17:00 Neštin 3 : 3 Bački Hajduk
26.08.2018 17:00 Krivanj 3 : 0 Bačka (D)
26.08.2018 17:00 Naša Zvezda 10 : 0 Borac
26.08.2018 17:00 Budućnost 3 : 1 Bačka 1945
26.08.2018 17:00 Sloga 1 : 2 Maglić
26.08.2018 17:00 Žika Marković Uča 3 : 1 Polet (V)
26.08.2018 17:00 Sloga (M) 2 : 0 Desine
26.08.2018 17:00 Polet (B) 2 : 6 Sloga (L)
26.08.2018 17:00 Stig 1955 3 : 2 Dizel
26.08.2018 17:00 Vihor 3 : 0 Napredak 1934
26.08.2018 17:00 Mladost (B) 2 : 0 Napredak (P)
26.08.2018 17:00 Sirakovo 2 : 1 Žitkovica 2017
26.08.2018 17:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Rade Milošević
26.08.2018 17:00 Integral 3 : 0 Bata Bulić
26.08.2018 17:00 Omladinac (B) 5 : 0 BSK
26.08.2018 17:00 Napredak (S) 5 : 2 Radnički (K)
26.08.2018 17:00 Sloga 1952 5 : 2 Napredak 1936
26.08.2018 17:00 Manastirica 1 : 2 Jasenovac
26.08.2018 17:00 Sloga 1 : 4 Strmovo
26.08.2018 17:00 Vreoci 4 : 1 Polet
26.08.2018 17:00 Mladi Borac 1 : 3 Petka
26.08.2018 17:00 Šumadija (MC) 0 : 0 Mladost (Č)
26.08.2018 17:00 Konjuh 6 : 4 Bukovica
26.08.2018 11:00 Čarapan 2 : 6 Zdravinje
26.08.2018 17:00 Naupare 3 : 1 Gornji Stepoš
26.08.2018 11:00 Mladost VPD 2 : 4 Globoder
26.08.2018 17:00 Borac 2 : 0 Sebečevac
26.08.2018 17:00 Parunovac 0 : 4 Mudrakovac
26.08.2018 17:00 Žabare 4 : 1 Modrica
26.08.2018 11:00 Mrovska 2 : 0 Belpos
26.08.2018 11:00 Torpedo 1 : 3 Hajduk
26.08.2018 11:00 Petrovac 74 4 : 1 Skupljen 2013
26.08.2018 11:00 Verko 0 : 5 Mladost 2013
26.08.2018 11:00 Dragojevac 1 : 2 Polet
26.08.2018 17:00 ISK Izvor 0 : 2 Sloga
26.08.2018 17:00 Heroj 7 : 2 Popovac
26.08.2018 17:00 Radnik 0 : 0 Šumadija
26.08.2018 17:00 Napredak 2 : 1 Razvitak
26.08.2018 11:00 Badince 4 : 3 FSU Borac 2018
26.08.2018 10:00 Jašunja 6 : 3 Napredak
26.08.2018 11:00 Rudar 1973 2 : 3 Navalin
26.08.2018 11:00 Cerić 0 : 4 OFK Jelen
26.08.2018 11:00 OFK Varna 5 : 1 Jedinstvo
26.08.2018 11:00 Korman 2 : 1 Mladost Slatina
26.08.2018 11:00 Borac BTG 1 : 1 Rudar
26.08.2018 11:00 Zablaće 2 : 4 Galeb
26.08.2018 11:00 Volujac 3 : 2 Bojić
26.08.2018 11:00 Žabar 2 : 0 Mladost Svileuva
26.08.2018 11:00 Mladost (O) 3 : 1 Bair
26.08.2018 11:00 Šumice 1 : 6 Napredak
26.08.2018 17:00 Dobra Voda 5 : 0 Napredak
26.08.2018 17:00 Sloboda 3 : 1 Dražmirovac
26.08.2018 17:00 Domaćin 2 : 1 Trnava
26.08.2018 17:30 Graničar 1 : 1 Napredak
26.08.2018 17:30 Sremac 7 : 0 OFK Bingula
26.08.2018 17:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 2 Sinđelić
26.08.2018 17:30 Jedinstvo (M) 3 : 3 OFK Bačinci
26.08.2018 17:30 Jednota 11 : 0 Borac
26.08.2018 17:30 Erdevik 2017 3 : 0 Omladinac
26.08.2018 17:30 Graničar 3 : 0 Noćaj
26.08.2018 17:30 Srem (SR) 4 : 3 Zmaj
26.08.2018 17:30 Borac (VR) 2 : 2 Trgovački
26.08.2018 17:30 Poletarac 2 : 2 Planinac
26.08.2018 17:30 Borac (R) 1 : 2 Sloboda
26.08.2018 17:30 Srem (SM) 2 : 2 Sloga
26.08.2018 17:30 Borac 5 : 1 Jedinstvo (K)
26.08.2018 17:30 Graničar 0 : 2 Polet
26.08.2018 17:30 Jedinstvo (P) 2 : 1 Vojvodina
26.08.2018 17:30 Sremac 4 : 1 Hrtkovci
26.08.2018 17:30 Jedinstvo (R) 1 : 1 Fruškogorac
26.08.2018 11:00 Polet (Š) 4 : 1 Zmajevac
26.08.2018 17:00 Kruševica 3 : 4 Gaglovo
26.08.2018 17:00 Vratare 1 : 0 Makrešane
26.08.2018 17:00 Polet (K) 3 : 0 Mladost 2015
26.08.2018 17:00 Grkljane 3 : 1 Štitari
26.08.2018 11:00 Padež 3 : 3 Dvorane
26.08.2018 17:00 Fulham 4 : 2 Burnley
26.08.2018 14:30 Watford 2 : 1 Crystal Palace
26.08.2018 17:00 Newcastle United 1 : 2 Chelsea
26.08.2018 18:15 Espanyol 2 : 0 Valencia
26.08.2018 22:15 Sevilla 0 : 0 Villarreal
26.08.2018 22:15 Girona 1 : 4 Real Madrid
26.08.2018 18:00 Borussia Dortmund 4 : 1 RB Leipzig
26.08.2018 15:30 Mainz 05 1 : 0 Stuttgart
26.08.2018 18:00 SPAL 1 : 0 Parma
26.08.2018 20:30 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
26.08.2018 20:30 Fiorentina 6 : 1 Chievo
26.08.2018 20:30 Frosinone 0 : 0 Bologna
26.08.2018 20:30 Genoa 2 : 1 Empoli
26.08.2018 20:30 Internazionale 2 : 2 Torino
26.08.2018 20:30 Udinese 1 : 0 Sampdoria
26.08.2018 17:00 Bordeaux 2 : 1 Monaco
26.08.2018 15:00 Lille 3 : 0 Guingamp
26.08.2018 21:00 Olympique Marseille 2 : 2 Rennes
26.08.2018 12:00 Trajal 3 : 0 Voždovac
26.08.2018 10:00 Inđija 2 : 0 Spartak ŽK
26.08.2018 17:00 Radnički (N) 3 : 0 Jedinstvo
26.08.2018 11:00 Dinamo (P) 4 : 1 BASK
26.08.2018 11:00 OFK Beograd 0 : 4 Vojvodina
26.08.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 0 Karađorđe
26.08.2018 13:00 Loznica 3 : 4 Borac
26.08.2018 13:00 Mladost 3 : 1 Sloga (P)
26.08.2018 13:00 Sloboda (U) 0 : 0 Šumadija (A)
26.08.2018 13:00 Sloga (K) 3 : 2 Novi Pazar
26.08.2018 13:00 Smederevo 1924 2 : 0 Javor Matis
26.08.2018 13:00 Mačva 1 : 0 Metalac
26.08.2018 13:00 Mladi radnik 1926 0 : 3 Radnički 1923
26.08.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 0 : 1 Radnički (SM)
26.08.2018 09:30 Radnički (Z) 4 : 2 Dinamo 1945
26.08.2018 10:00 Radnički (S) 3 : 1 Petar Puača
26.08.2018 10:00 Proleter (NS) 3 : 0 Omladinac
26.08.2018 12:00 Hajduk 1912 2 : 2 OFK Vršac
26.08.2018 10:00 Bačka 1901 1 : 5 TSC
26.08.2018 Jagodina Tabane 5 : 0 Dinamo
26.08.2018 Radnik : Šampion Nais
26.08.2018 Trstenik PPT 1 : 4 Kopernikus Želežničar
26.08.2018 10:00 Kolubara 1 : 1 BSK Borča
26.08.2018 10:00 Crvena zvezda 1 : 1 Radnički 1912
26.08.2018 10:00 Krila Krajine 3 : 0 Kabel
26.08.2018 10:00 Radnički (NP) 3 : 0 Index
26.08.2018 10:00 Borac (Sa) 5 : 3 Jedinstvo Stević
26.08.2018 11:00 Crvena Zvezda 1 : 3 Partizan
26.08.2018 11:00 Sloboda 1 : 2 Spartak ŽK
26.08.2018 17:00 Teleoptik 4 : 0 Apolon 4
26.08.2018 14:00 OFK Beograd 1 : 0 Vojvodina
26.08.2018 11:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
26.08.2018 11:00 Loznica 3 : 3 Borac
26.08.2018 11:00 Mladost (L) 4 : 1 Sloga (P)
26.08.2018 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Šumadija (A)
26.08.2018 11:00 Sloga (K) 1 : 3 Novi Pazar
26.08.2018 11:00 Smederevo 1924 3 : 0 Javor Matis
26.08.2018 11:00 Mačva 5 : 1 Metalac (GM)
26.08.2018 11:00 Mladi radnik 1926 2 : 2 Radnički 1923
26.08.2018 09:30 Proleter 2006 1 : 3 Dinamo 1945
26.08.2018 12:00 Radnički (S) 0 : 2 Petar Puača
26.08.2018 10:00 Hajduk 1912 0 : 0 OFK Vršac
26.08.2018 12:00 Bačka 1901 3 : 2 TSC
26.08.2018 Jagodina Tabane 4 : 1 Lider MGM
26.08.2018 Radnički (P) 0 : 2 Trajal
26.08.2018 11:00 RSK 0 : 3 Napredak
26.08.2018 10:00 Podrinje 6 : 0 Dunav
26.08.2018 12:00 Radnički (SM) 5 : 1 Radnički (NP)
26.08.2018 12:00 OFK Vrbas 8 : 1 Borac (Š)
26.08.2018 10:00 Srbobran 2 : 0 Bečej 1918
26.08.2018 10:00 Tekstilac 5 : 1 Mladost APA
26.08.2018 17:00 OFK Beograd MK 0 : 0 Voždovac MK
26.08.2018 18:00 O11 MK 4 : 0 BSK Borča MK
26.08.2018 11:30 Proleter 2006 0 : 2 OFK Vršac
26.08.2018 10:00 Železničar 3 : 1 Radnički (Z)
ogi79 je tipovao utakmicu
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku