14.10
15:00
Dunav
Bratstvo 1946
1
3
|
14.10.2018 15:00 | Dunav | 1 : 3 | Bratstvo 1946 | |||||
14.10
15:00
Borac
Radnički (SM)
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 4 : 1 | Radnički (SM) | |||||
14.10
10:00
Kabel
Dinamo 1945
1
0
|
14.10.2018 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
14.10
15:00
Železničar
ČSK Pivara
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Železničar | 1 : 0 | ČSK Pivara |
14.10
14:30
Proleter Mihajlovac
Sloga (PŽ)
0
1
|
14.10.2018 14:30 | Proleter Mihajlovac | 0 : 1 | Sloga (PŽ) | |||||
14.10
11:00
Polet (LJ)
Drina
2
1
|
14.10.2018 11:00 | Polet (LJ) | 2 : 1 | Drina |
14.10
11:00
SFS Borac
OFK Sinđelić
0
3
|
14.10.2018 11:00 | SFS Borac | 0 : 3 | OFK Sinđelić | |||||
14.10
15:00
Temnić 1924
Car Konstantin
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
14.10
15:00
Radnički (P)
Pukovac
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Radnički (P) | 4 : 0 | Pukovac | |||||
14.10
15:00
Budućnost
Jedinstvo (P)
5
1
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost | 5 : 1 | Jedinstvo (P) |
14.10
14:30
Kolubara
IMT
0
2
|
14.10.2018 14:30 | Kolubara | 0 : 2 | IMT | |||||
14.10
14:30
Crvena Zvezda
OFK Beograd
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
14.10
14:30
Zvezdara
BASK
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Zvezdara | 3 : 0 | BASK |
14.10
15:00
Vojvodina 1928
Radnički (K)
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
14.10
15:00
ŽAK
Budućnost
1
1
|
14.10.2018 15:00 | ŽAK | 1 : 1 | Budućnost |
14.10
15:00
Hajduk (D)
Sloga (E)
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk (D) | 0 : 1 | Sloga (E) | |||||
14.10
15:00
Hajduk (B)
Podunavac
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk (B) | 0 : 1 | Podunavac | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (Č)
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo (SP) | 4 : 0 | Hajduk (Č) |
14.10
15:00
Mladost (BP)
Radnički 1912
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (BP) | 1 : 2 | Radnički 1912 | |||||
14.10
15:00
Budućnost
Bačka
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Bačka | |||||
14.10
15:00
Tisa
Tavankut
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Tisa | 1 : 2 | Tavankut | |||||
14.10
15:00
BSK
Crvenka
1
1
|
14.10.2018 15:00 | BSK | 1 : 1 | Crvenka |
14.10
14:30
Novi Pazar 1928
Karađorđe
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Novi Pazar 1928 | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
14.10
14:30
Real
Šumadija 1903
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Real | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
14.10
14:30
Polet
Sloga
1
2
|
14.10.2018 14:30 | Polet | 1 : 2 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Vodojaža
Sušica
1
5
|
14.10.2018 14:30 | Vodojaža | 1 : 5 | Sušica |
14.10
14:30
OFK Napredak
Mladi borac
1
1
|
14.10.2018 14:30 | OFK Napredak | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
14.10
14:30
Petar Dobrnjac
VGSK
2
0
|
14.10.2018 14:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 0 | VGSK | |||||
14.10
14:30
Homoljac
OFK Aranđelovac 1979
0
4
|
14.10.2018 14:30 | Homoljac | 0 : 4 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
14.10
14:30
Zvižd
Morava
5
0
|
14.10.2018 14:30 | Zvižd | 5 : 0 | Morava | |||||
14.10
14:30
Udarnik
Karađorđe
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Udarnik | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
14.10
14:30
Partizan 1945
Rudar
0
2
|
14.10.2018 14:30 | Partizan 1945 | 0 : 2 | Rudar | |||||
14.10
14:30
Borac 1932
RSK
1
2
|
14.10.2018 14:30 | Borac 1932 | 1 : 2 | RSK |
14.10
14:30
Železničar
Radnički Stobeks
4
0
|
14.10.2018 14:30 | Železničar | 4 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
14.10
14:30
Borac
Radjevac
2
0
|
14.10.2018 14:30 | Borac | 2 : 0 | Radjevac | |||||
14.10
14:30
Vrelo Sport
OFK Divci
0
1
|
14.10.2018 14:30 | Vrelo Sport | 0 : 1 | OFK Divci | |||||
14.10
14:30
OFK Osečina
Mačva 2005
1
2
|
14.10.2018 14:30 | OFK Osečina | 1 : 2 | Mačva 2005 | |||||
14.10
14:30
Brezovica
Zadrugar
4
0
|
14.10.2018 14:30 | Brezovica | 4 : 0 | Zadrugar |
14.10
14:30
Sloboda
Polimlje
2
2
|
14.10.2018 14:30 | Sloboda | 2 : 2 | Polimlje | |||||
14.10
14:30
Sloga (S)
LFK Mladost
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Sloga (S) | 2 : 1 | LFK Mladost | |||||
14.10
14:30
Orlovac
Takovo
0
4
|
14.10.2018 14:30 | Orlovac | 0 : 4 | Takovo |
14.10
15:00
OFK Brzi Brod
Pčinja
1
1
|
14.10.2018 15:00 | OFK Brzi Brod | 1 : 1 | Pčinja | |||||
14.10
15:00
Jablanica
Pusta Reka
1
7
|
14.10.2018 15:00 | Jablanica | 1 : 7 | Pusta Reka | |||||
14.10
15:00
Mladost (B)
Vlasina
0
5
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (B) | 0 : 5 | Vlasina | |||||
14.10
11:00
Tanasko Rajić
Jedinstvo (P)
1
0
|
14.10.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
14.10
15:00
OFK Niš
Sloga
2
0
|
14.10.2018 15:00 | OFK Niš | 2 : 0 | Sloga | |||||
14.10
15:00
Vranjska Banja
Mladost (M)
2
6
|
14.10.2018 15:00 | Vranjska Banja | 2 : 6 | Mladost (M) |
14.10
15:00
Dragocvet
Sloga
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Dragocvet | 2 : 2 | Sloga | |||||
14.10
15:00
Morava 1918
OFK Kosanica
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Morava 1918 | 0 : 3 | OFK Kosanica | |||||
14.10
15:00
Jastrebac (VŠ)
Župa
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Jastrebac (VŠ) | 0 : 0 | Župa | |||||
14.10
15:00
Bošnjane
Rembas
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Bošnjane | 1 : 0 | Rembas | |||||
14.10
15:00
Jastrebac (B)
OFK Lugomir
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Jastrebac (B) | 3 : 0 | OFK Lugomir | |||||
14.10
15:00
OFK Topličanin
Levač
3
0
|
14.10.2018 15:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | Levač | |||||
14.10
15:00
Juhor
Jedinstvo (M)
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Juhor | 2 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
14.10
15:00
Žitorađa
Napredak (D)
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Žitorađa | 0 : 3 | Napredak (D) |
14.10
15:00
OFK Slatina
Majdanpek
3
0
|
14.10.2018 15:00 | OFK Slatina | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
14.10
15:00
Kablovi
Bukovik
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Kablovi | 0 : 0 | Bukovik | |||||
14.10
15:00
Orljane
Timok 1919
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Orljane | 1 : 0 | Timok 1919 | |||||
14.10
15:00
Hajduk Veljko
Moravica
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Moravica | |||||
14.10
15:00
Rudar Alpos
Naša krila 1936
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Rudar Alpos | 0 : 0 | Naša krila 1936 | |||||
14.10
15:00
Timočanin
Svrljig
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Timočanin | 4 : 0 | Svrljig |
14.10
14:30
Komgrap
Leštane
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Komgrap | 1 : 0 | Leštane | |||||
14.10
14:30
Sremčica
Turbina
2
2
|
14.10.2018 14:30 | Sremčica | 2 : 2 | Turbina | |||||
14.10
14:30
Budućnost
Borac
0
0
|
14.10.2018 14:30 | Budućnost | 0 : 0 | Borac |
14.10
15:00
2. Oktobar
Vojvodina
2
2
|
14.10.2018 15:00 | 2. Oktobar | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
14.10
15:00
Mladost (BD)
Proleter 2006
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (BD) | 4 : 1 | Proleter 2006 | |||||
14.10
15:00
Crvena zvezda (VS)
Banat
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Crvena zvezda (VS) | 3 : 1 | Banat | |||||
14.10
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Delija
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 0 | Delija | |||||
14.10
15:00
Borac
Lehel
6
2
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 6 : 2 | Lehel | |||||
14.10
15:00
Radnički 1911
Omladinac FAM
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Radnički 1911 | 1 : 1 | Omladinac FAM |
14.10
15:00
Polet (S)
Hercegovac
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Polet (S) | 2 : 3 | Hercegovac | |||||
14.10
15:00
Kulpin
Kula
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Kulpin | 4 : 1 | Kula | |||||
14.10
15:00
Rusin
OFK Odžaci
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Rusin | 3 : 0 | OFK Odžaci | |||||
14.10
15:00
Radnički 1918
Borac 46
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Radnički 1918 | 4 : 1 | Borac 46 | |||||
14.10
15:00
Lipar
Slavija
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Lipar | 1 : 1 | Slavija | |||||
14.10
15:00
Budućnost (P)
Tvrđava
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Tvrđava |
14.10
15:00
Graničar 1924
Borac (M)
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Graničar 1924 | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
14.10
15:00
Donji Petrovci
PSK Putinci
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Donji Petrovci | 0 : 2 | PSK Putinci | |||||
14.10
15:00
Železničar
Sloven
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Železničar | 3 : 0 | Sloven | |||||
14.10
15:00
Kupinovo
Napredak
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Kupinovo | 2 : 3 | Napredak | |||||
14.10
15:00
Polet (NK)
Borac (K)
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Polet (NK) | 3 : 0 | Borac (K) | |||||
14.10
15:00
Jadran
Budućnost
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Jadran | 2 : 0 | Budućnost |
14.10
14:30
Lokomotiva
Trnava
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Trnava | |||||
14.10
14:30
Borac
Vinča
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Borac | 3 : 1 | Vinča | |||||
14.10
14:30
Omladinac
Plaskovac
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Plaskovac | |||||
14.10
14:30
BSK
Sloga Bat 1924
1
1
|
14.10.2018 14:30 | BSK | 1 : 1 | Sloga Bat 1924 | |||||
14.10
14:30
Junkovac
Prvi srpski ustanak
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Junkovac | 1 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
14.10
14:30
Šumadinac (N)
ŽSK
5
3
|
14.10.2018 14:30 | Šumadinac (N) | 5 : 3 | ŽSK | |||||
14.10
14:30
Mladost MG
Mladi rudar 1954
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Mladost MG | 1 : 1 | Mladi rudar 1954 |
14.10
10:00
Index
OFK Sirig
2
2
|
14.10.2018 10:00 | Index | 2 : 2 | OFK Sirig | |||||
14.10
15:00
TSK
Jedinstvo
1
1
|
14.10.2018 15:00 | TSK | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.10
15:00
Fruškogorac
Omladinac
5
3
|
14.10.2018 15:00 | Fruškogorac | 5 : 3 | Omladinac | |||||
14.10
15:00
Šajkaš 1908
Fruškogorski partizan
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Šajkaš 1908 | 3 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
14.10
15:00
ŽSK
Miletić
4
2
|
14.10.2018 15:00 | ŽSK | 4 : 2 | Miletić |
14.10
15:00
Jadran
Radnički 1905
1
4
|
14.10.2018 15:00 | Jadran | 1 : 4 | Radnički 1905 | |||||
14.10
15:00
Preporod
Sutjeska
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Preporod | 2 : 3 | Sutjeska | |||||
14.10
15:00
Vinogradar
Senta
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Vinogradar | 4 : 2 | Senta | |||||
14.10
15:00
Đurđin
Proleter (Nj)
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Đurđin | 4 : 2 | Proleter (Nj) |
14.10
14:30
Kušiljevo
Javor
3
3
|
14.10.2018 14:30 | Kušiljevo | 3 : 3 | Javor | |||||
14.10
14:30
Hajduk
Napredak
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Hajduk | 3 : 0 | Napredak | |||||
14.10
14:30
Kolare
OFK Batinac
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Kolare | 2 : 1 | OFK Batinac | |||||
14.10
14:30
Mladost (K)
Resavac
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Mladost (K) | 2 : 1 | Resavac | |||||
14.10
14:30
Mladost (D)
Mladost (S)
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Mladost (D) | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
14.10
14:30
Juhor
Bratstvo
4
2
|
14.10.2018 14:30 | Juhor | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
14.10
14:30
Partizan
OFK Bratstvo
2
4
|
14.10.2018 14:30 | Partizan | 2 : 4 | OFK Bratstvo |
14.10
14:30
Srem
Crvenka
6
2
|
14.10.2018 14:30 | Srem | 6 : 2 | Crvenka | |||||
14.10
14:30
Šumadinac
Borac (O)
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Šumadinac | 1 : 1 | Borac (O) | |||||
14.10
14:30
Sinđelić
Zmaj
0
1
|
14.10.2018 14:30 | Sinđelić | 0 : 1 | Zmaj | |||||
14.10
14:30
Atakante
Balkan Mirijevo
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Atakante | 3 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
14.10
14:30
PKB Kovilovo
Borac (P)
1
0
|
14.10.2018 14:30 | PKB Kovilovo | 1 : 0 | Borac (P) | |||||
14.10
14:30
Dunav
Poštar Zvezdara
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Dunav | 1 : 1 | Poštar Zvezdara |
14.10
14:30
Mladost (C)
Zabrežje
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Mladost (C) | 3 : 0 | Zabrežje | |||||
14.10
10:00
Radnički
Duboko
1
2
|
14.10.2018 10:00 | Radnički | 1 : 2 | Duboko | |||||
14.10
14:30
Lisović
Rušanj
5
1
|
14.10.2018 14:30 | Lisović | 5 : 1 | Rušanj | |||||
14.10
14:30
Omladinac
Šumadija
1
3
|
14.10.2018 14:30 | Omladinac | 1 : 3 | Šumadija |
14.10
14:30
Kosmaj
Velika Krsna
0
2
|
14.10.2018 14:30 | Kosmaj | 0 : 2 | Velika Krsna | |||||
14.10
14:30
Rabrovac
Kovačevac
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Rabrovac | 2 : 1 | Kovačevac | |||||
14.10
14:30
Ropočevo
Selo Mladenovac
1
3
|
14.10.2018 14:30 | Ropočevo | 1 : 3 | Selo Mladenovac | |||||
14.10
14:30
Vrčin
Pudarci
6
1
|
14.10.2018 14:30 | Vrčin | 6 : 1 | Pudarci | |||||
14.10
14:30
Šumadija
Dunavac
1
4
|
14.10.2018 14:30 | Šumadija | 1 : 4 | Dunavac |
14.10
15:00
Omladinac
Backovac Junajted
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac | 4 : 1 | Backovac Junajted | |||||
14.10
13:00
Parmenac
Jedinstvo (GG)
1
0
|
14.10.2018 13:00 | Parmenac | 1 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
14.10
15:00
Napredak
Jedinstvo (K)
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Napredak | 3 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
14.10
15:00
Ozrem
Slatina
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Ozrem | 3 : 0 | Slatina | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo (P)
Ovčar
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Ovčar | |||||
14.10
15:00
Zadrugar
Lunjevica
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Lunjevica | |||||
14.10
11:00
Rakova
Rudar
0
2
|
14.10.2018 11:00 | Rakova | 0 : 2 | Rudar | |||||
14.10
15:00
Spartak
Mladost
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Spartak | 2 : 1 | Mladost |
14.10
15:00
Radnik
Budućnost
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Budućnost | |||||
14.10
15:00
OFK Ras
Mataruge
1
1
|
14.10.2018 15:00 | OFK Ras | 1 : 1 | Mataruge | |||||
14.10
15:00
Ibar
Rudar
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Ibar | 2 : 1 | Rudar | |||||
14.10
11:00
Proleter
Kraljevo Hajduk
2
3
|
14.10.2018 11:00 | Proleter | 2 : 3 | Kraljevo Hajduk | |||||
14.10
15:00
Stubal
Gruža
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Stubal | 3 : 0 | Gruža | |||||
14.10
15:00
Ribnica
Lasta
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Ribnica | 0 : 0 | Lasta | |||||
14.10
15:00
Granit
Napredak
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Granit | 2 : 0 | Napredak | |||||
14.10
11:00
Popovići Vrnjci
Omladinac
1
1
|
14.10.2018 11:00 | Popovići Vrnjci | 1 : 1 | Omladinac |
14.10
15:00
Mladost (DK)
Sloga (Ć)
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (DK) | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
14.10
15:00
Poljoprivrednik
Kupci
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Poljoprivrednik | 0 : 1 | Kupci | |||||
14.10
15:00
13. April
Jedinstvo 1936
0
3
|
14.10.2018 15:00 | 13. April | 0 : 3 | Jedinstvo 1936 | |||||
14.10
15:00
Šanac
Mačkovac
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Šanac | 2 : 3 | Mačkovac | |||||
14.10
15:00
Sloga (M)
Meševo
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | Meševo |
14.10
15:00
Mladost (PR)
Mladi Borac
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (PR) | 2 : 0 | Mladi Borac | |||||
14.10
15:00
Podrinje
Dušan Silni
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Dušan Silni | |||||
14.10
15:00
Sloga (LŠ)
Duško
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (LŠ) | 2 : 1 | Duško | |||||
14.10
15:00
Sloga (BO)
Jedinstvo 1945 (VL)
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (BO) | 3 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
14.10
15:00
Cer
Mladost (DD)
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Cer | 3 : 0 | Mladost (DD) | |||||
14.10
15:00
Hajduk Stanko
Jevremovac
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk Stanko | 3 : 0 | Jevremovac | |||||
14.10
15:00
Karađorđe
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
14.10
15:00
Jedinstvo (V)
Dolina
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Dolina | |||||
14.10
15:00
Vojvodina (S)
Vulturul
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Vojvodina (S) | 1 : 1 | Vulturul | |||||
14.10
15:00
Polet
Strela
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Polet | 0 : 2 | Strela | |||||
14.10
15:00
Sloga (BNS)
Radnički (B)
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (BNS) | 0 : 2 | Radnički (B) | |||||
14.10
15:00
Spartak 1911
Dunav
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Spartak 1911 | 2 : 0 | Dunav | |||||
14.10
15:00
Potporanj
Partizan (U)
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Potporanj | 1 : 0 | Partizan (U) | |||||
14.10
15:00
Partizan (G)
Jugoslavija
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Partizan (G) | 3 : 2 | Jugoslavija | |||||
14.10
15:00
Borac (St)
Jedinstvo Stević
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Borac (St) | 3 : 0 | Jedinstvo Stević |
14.10
15:00
Rudar (K)
Železničar
5
0
|
14.10.2018 15:00 | Rudar (K) | 5 : 0 | Železničar | |||||
14.10
15:00
Pomoravlje
Đerdap
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Pomoravlje | 4 : 1 | Đerdap | |||||
14.10
15:00
Omladinac (Š)
Sloga (B)
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | Sloga (B) | |||||
14.10
15:00
Borac (Ž)
Obilić
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Borac (Ž) | 3 : 2 | Obilić | |||||
14.10
15:00
Borac (K)
Mlava (ML)
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Borac (K) | 3 : 1 | Mlava (ML) |
14.10
15:00
Sloga
Elid
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga | 4 : 1 | Elid | |||||
14.10
15:00
Moravac
Zemljoradnik
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Moravac | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
14.10
15:00
Radnički 1947
Mladost (B)
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Radnički 1947 | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
14.10
15:00
Doljevac
Napredak 2012
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Doljevac | 3 : 0 | Napredak 2012 | |||||
14.10
15:00
Radnički 1924
Naisus 1977
3
3
|
14.10.2018 15:00 | Radnički 1924 | 3 : 3 | Naisus 1977 | |||||
14.10
15:00
Rasovača
Moravac
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Rasovača | 3 : 1 | Moravac |
14.10
14:30
SASK
Osipaonica
2
0
|
14.10.2018 14:30 | SASK | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
14.10
14:30
Sloga (M)
Cerovac
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Sloga (M) | 1 : 0 | Cerovac | |||||
14.10
14:30
Pobeda
Sloboda
0
1
|
14.10.2018 14:30 | Pobeda | 0 : 1 | Sloboda | |||||
14.10
14:30
Železničar Kusadak
Crvena zvezda
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Železničar Kusadak | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
14.10
14:30
Sloga (L)
Bresje Superior
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Bresje Superior | |||||
14.10
14:30
Proleter 1947
Polet
1
2
|
14.10.2018 14:30 | Proleter 1947 | 1 : 2 | Polet |
14.10
15:00
Radnički (K)
Brestovac
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Brestovac | |||||
14.10
15:00
Branik
Bor 1919
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Branik | 2 : 1 | Bor 1919 | |||||
14.10
11:00
Sloga
BSK
4
0
|
14.10.2018 11:00 | Sloga | 4 : 0 | BSK | |||||
14.10
15:00
Šarbanovac
Nemetali
2
7
|
14.10.2018 15:00 | Šarbanovac | 2 : 7 | Nemetali |
14.10
15:00
Jastreb
Kosovac
0
5
|
14.10.2018 15:00 | Jastreb | 0 : 5 | Kosovac | |||||
14.10
15:00
Real
Mladost 1982
7
0
|
14.10.2018 15:00 | Real | 7 : 0 | Mladost 1982 | |||||
14.10
15:00
Partizanski put
Dundjerski
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Partizanski put | 0 : 3 | Dundjerski | |||||
14.10
15:00
NS Tatko
Polet
1
2
|
14.10.2018 15:00 | NS Tatko | 1 : 2 | Polet | |||||
14.10
15:00
Pobeda
Dobrič
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Pobeda | 0 : 3 | Dobrič | |||||
14.10
15:00
Spartak
Trbunje
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Spartak | 2 : 0 | Trbunje | |||||
14.10
15:00
Jug Bogdan
Kaćuša
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Jug Bogdan | 2 : 3 | Kaćuša | |||||
14.10
15:00
Borac
Omladinac
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 2 : 2 | Omladinac |
14.10
14:00
ZSK
OFK Brđanac
0
1
|
14.10.2018 14:00 | ZSK | 0 : 1 | OFK Brđanac | |||||
14.10
14:00
Sovljak
Pepeljevac
2
1
|
14.10.2018 14:00 | Sovljak | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
14.10
14:00
Iskra
Tvrdojevac
3
1
|
14.10.2018 14:00 | Iskra | 3 : 1 | Tvrdojevac | |||||
14.10
14:00
Trlić
Tulari
1
3
|
14.10.2018 14:00 | Trlić | 1 : 3 | Tulari | |||||
14.10
14:00
Mladost
Rubribreza
3
1
|
14.10.2018 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Rubribreza |
14.10
15:00
Pobeda 1926
Kutlovo
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Pobeda 1926 | 2 : 1 | Kutlovo | |||||
14.10
15:00
Korićani
21. oktobar
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Korićani | 2 : 1 | 21. oktobar | |||||
14.10
15:00
Jadran
Šumadija 1934
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Jadran | 2 : 1 | Šumadija 1934 | |||||
14.10
15:00
Borac (D)
OFK Bagremar
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Borac (D) | 2 : 2 | OFK Bagremar | |||||
14.10
15:00
Slavija
Erdoglija 1931
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Slavija | 2 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
14.10
15:00
Budućnost
Srbija
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost | 0 : 0 | Srbija |
14.10
15:00
Čajetina
Lazarica
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Čajetina | 4 : 2 | Lazarica | |||||
14.10
15:00
Savinac
Ariljska rampa
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Savinac | 4 : 1 | Ariljska rampa | |||||
14.10
15:00
Lauš
Omladinac
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Lauš | 1 : 1 | Omladinac | |||||
14.10
15:00
Ježevica
Višesava
1
3
|
14.10.2018 15:00 | Ježevica | 1 : 3 | Višesava | |||||
14.10
15:00
Sečica
Perućac
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Sečica | 0 : 3 | Perućac |
14.10
15:00
Kumarevo 65
Jedinstvo (G)
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Kumarevo 65 | 3 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
14.10
15:00
Umac
OFK Morava
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Umac | 3 : 0 | OFK Morava | |||||
14.10
15:00
Bobište
Polet
6
0
|
14.10.2018 15:00 | Bobište | 6 : 0 | Polet | |||||
14.10
15:00
Čekmin
Vučje
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Čekmin | 0 : 0 | Vučje | |||||
14.10
15:00
Progres
Šumadija
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Progres | 3 : 0 | Šumadija | |||||
14.10
15:00
OFK Brza
Železničar
2
1
|
14.10.2018 15:00 | OFK Brza | 2 : 1 | Železničar | |||||
14.10
15:00
Mladost 1959
Sloga
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Mladost 1959 | 3 : 1 | Sloga | |||||
14.10
15:00
Zloćudovo
Mladi borac
5
1
|
14.10.2018 15:00 | Zloćudovo | 5 : 1 | Mladi borac |
14.10
15:00
Sloga (M)
OFK Knjaz
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (M) | 0 : 1 | OFK Knjaz | |||||
14.10
15:00
Malinik
OFK 019
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Malinik | 3 : 1 | OFK 019 | |||||
14.10
15:00
Omladinac
Graničar
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac | 1 : 1 | Graničar | |||||
14.10
15:00
Bučje Podvis
Osnić
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Bučje Podvis | 4 : 2 | Osnić | |||||
14.10
15:00
Radnički 1946
Rudar Vrška Čuka
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Radnički 1946 | 3 : 1 | Rudar Vrška Čuka |
14.10
15:00
Sloga
Padež
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Padež | |||||
14.10
15:00
Rajko Mitić
Mladost
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Rajko Mitić | 2 : 0 | Mladost | |||||
14.10
15:00
Dragoš
Borac
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Dragoš | 3 : 1 | Borac | |||||
14.10
15:00
Spartak
Gnjilan
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Spartak | 3 : 0 | Gnjilan |
14.10
15:00
Palilulac
Jedinstvo (GM)
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Palilulac | 3 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
14.10
15:00
Mladost (L)
Crvena zastava
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (L) | 2 : 3 | Crvena zastava | |||||
14.10
15:00
Vrtište
Mladost (DK)
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Vrtište | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
14.10
15:00
Čegar 2013
Sloboda
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Čegar 2013 | 4 : 1 | Sloboda | |||||
14.10
15:00
Morava
Omladinac (GK)
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Morava | 1 : 1 | Omladinac (GK) | |||||
14.10
15:00
Budućnost
Stevan Nešticki
1
3
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost | 1 : 3 | Stevan Nešticki | |||||
14.10
15:00
Proleter
Vulkan 1963
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Vulkan 1963 |
14.10
15:00
BSK Bujanovac
Levosoje
3
4
|
14.10.2018 15:00 | BSK Bujanovac | 3 : 4 | Levosoje | |||||
14.10
15:00
Pavlovac
Čelik
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Pavlovac | 0 : 0 | Čelik | |||||
14.10
15:00
Lugina
Vihor
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Lugina | 4 : 2 | Vihor | |||||
14.10
15:00
FSU Južna pruga
OFK Alakince
4
4
|
14.10.2018 15:00 | FSU Južna pruga | 4 : 4 | OFK Alakince | |||||
14.10
15:00
Trešnjevka
Nebeski Andjeli
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Trešnjevka | 0 : 2 | Nebeski Andjeli |
14.10
15:00
Rudar
Ropotovo
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Ropotovo | |||||
14.10
13:00
Glama
Moravac
4
3
|
14.10.2018 13:00 | Glama | 4 : 3 | Moravac | |||||
14.10
13:00
Kusce
Mineralac
2
3
|
14.10.2018 13:00 | Kusce | 2 : 3 | Mineralac |
14.10
15:00
Joševa
Polet (DL)
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Joševa | 0 : 0 | Polet (DL) | |||||
14.10
15:00
Čučuge
Vrelo
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Čučuge | 1 : 0 | Vrelo | |||||
14.10
15:00
Šarbane
Gunjevac
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Šarbane | 2 : 0 | Gunjevac | |||||
14.10
15:00
Polet (T)
Kalenić
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Polet (T) | 0 : 2 | Kalenić | |||||
14.10
15:00
OFK Paljuvi
Pambukovica
3
2
|
14.10.2018 15:00 | OFK Paljuvi | 3 : 2 | Pambukovica |
14.10
14:30
Jedinstvo
Polet
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Polet | |||||
14.10
14:30
Posavina
Krtinska
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Posavina | 3 : 1 | Krtinska |
14.10
15:00
Susek
Veternik
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Susek | 1 : 2 | Veternik | |||||
14.10
15:00
Bačka
Železničar
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Bačka | 2 : 1 | Železničar | |||||
14.10
15:00
Obilić
Vinogradar
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Obilić | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
14.10
15:00
Čenej
Titel
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Čenej | 2 : 0 | Titel | |||||
14.10
15:00
Hajduk
Borac
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk | 2 : 0 | Borac |
14.10
15:00
Janošik
Ševac
4
3
|
14.10.2018 15:00 | Janošik | 4 : 3 | Ševac | |||||
14.10
15:00
Sloga (M)
Karaš (J)
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | Karaš (J) | |||||
14.10
15:00
Karaš (K)
Vojvodina (CC)
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Karaš (K) | 4 : 2 | Vojvodina (CC) | |||||
14.10
15:00
Hajdučica
Partizan (K)
6
1
|
14.10.2018 15:00 | Hajdučica | 6 : 1 | Partizan (K) | |||||
14.10
15:00
Budućnost (A)
Dobrica
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost (A) | 4 : 2 | Dobrica | |||||
14.10
15:00
Ratar
Borac (VS)
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Ratar | 1 : 0 | Borac (VS) |
14.10
15:00
14. Oktobar
Garevina
2
1
|
14.10.2018 15:00 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Garevina | |||||
14.10
15:00
Ušće
Gradina
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Ušće | 2 : 1 | Gradina | |||||
14.10
15:00
Mladost
Sloga (L)
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
14.10
15:00
Omladinac
Kamenorezac 76
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac | 2 : 2 | Kamenorezac 76 | |||||
14.10
15:00
Polet 57
Velika Drenova
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Polet 57 | 3 : 0 | Velika Drenova | |||||
14.10
15:00
Beli Orlovi
Trudbenik
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Beli Orlovi | 0 : 2 | Trudbenik | |||||
14.10
15:00
Rubin
Borac
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Rubin | 2 : 3 | Borac |
14.10
14:30
Jedinstvo (D)
Vinorača
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Vinorača | |||||
14.10
14:30
Šumadinac
Ursule
3
2
|
14.10.2018 14:30 | Šumadinac | 3 : 2 | Ursule | |||||
14.10
14:30
Šantarovac
Sloga
4
1
|
14.10.2018 14:30 | Šantarovac | 4 : 1 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Kupinovac
Morava
0
1
|
14.10.2018 14:30 | Kupinovac | 0 : 1 | Morava | |||||
14.10
14:30
Osaonica
Sinđelić 1934
2
0
|
14.10.2018 14:30 | Osaonica | 2 : 0 | Sinđelić 1934 |
14.10
14:30
Orlovi
Borac 1805
6
3
|
14.10.2018 14:30 | Orlovi | 6 : 3 | Borac 1805 | |||||
14.10
14:30
Mladost (J)
Rudar (SR)
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Mladost (J) | 3 : 0 | Rudar (SR) | |||||
14.10
14:30
Pomoravlje
Istok 63
4
2
|
14.10.2018 14:30 | Pomoravlje | 4 : 2 | Istok 63 | |||||
14.10
14:30
Radnički
Beljanica
5
1
|
14.10.2018 14:30 | Radnički | 5 : 1 | Beljanica |
14.10
11:00
Žabari
Mladost (VK)
0
0
|
14.10.2018 11:00 | Žabari | 0 : 0 | Mladost (VK) | |||||
14.10
15:00
Polet
Jadar 2013
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Polet | 1 : 2 | Jadar 2013 | |||||
14.10
15:00
Stari drugari
Milenko Pavlović
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Stari drugari | 4 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
14.10
15:00
Popadić
Komanice
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Popadić | 1 : 2 | Komanice | |||||
14.10
15:00
Mladost (L)
Rakac Stave
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Rakac Stave | |||||
14.10
15:00
Borac
Rajac
0
4
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 0 : 4 | Rajac | |||||
14.10
15:00
Lukavac
Junior Novo Naselje
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Lukavac | 1 : 2 | Junior Novo Naselje |
14.10
11:00
13. Maj
BUSK
1
3
|
14.10.2018 11:00 | 13. Maj | 1 : 3 | BUSK | |||||
14.10
10:00
Šećeranac Ada
Novi Beograd
1
4
|
14.10.2018 10:00 | Šećeranac Ada | 1 : 4 | Novi Beograd | |||||
14.10
14:30
Posavac Tišma
Busije
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Posavac Tišma | 2 : 1 | Busije | |||||
14.10
14:30
Dedinje
Sparta Železnik
7
1
|
14.10.2018 14:30 | Dedinje | 7 : 1 | Sparta Železnik | |||||
14.10
14:30
Umka
Penjarol
4
0
|
14.10.2018 14:30 | Umka | 4 : 0 | Penjarol |
14.10
14:30
Lepušnica
Siti Sport Klub
3
2
|
14.10.2018 14:30 | Lepušnica | 3 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
14.10
14:30
Pinosava
Avala
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Pinosava | 1 : 1 | Avala | |||||
14.10
13:00
Poštar
PKB Padinska Skela
1
0
|
14.10.2018 13:00 | Poštar | 1 : 0 | PKB Padinska Skela | |||||
14.10
14:30
Pionir
Zuce
0
1
|
14.10.2018 14:30 | Pionir | 0 : 1 | Zuce |
14.10
15:00
Sloga (Č)
Mladost
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (Č) | 3 : 1 | Mladost | |||||
14.10
15:00
BSK
Donji Srem 2015
1
2
|
14.10.2018 15:00 | BSK | 1 : 2 | Donji Srem 2015 | |||||
14.10
15:00
Napredak
Sloga (V)
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Napredak | 0 : 0 | Sloga (V) | |||||
14.10
15:00
Hajduk
Graničar
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk | 1 : 0 | Graničar | |||||
14.10
15:00
Krušedol
OFK Zeka Buljubaša
5
1
|
14.10.2018 15:00 | Krušedol | 5 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
14.10
15:00
OFK Bikić
Fruškogorac
6
0
|
14.10.2018 15:00 | OFK Bikić | 6 : 0 | Fruškogorac | |||||
14.10
10:00
Fruška Gora
Mitros
1
3
|
14.10.2018 10:00 | Fruška Gora | 1 : 3 | Mitros | |||||
14.10
15:00
Šumar
Obilić 1993
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Šumar | 1 : 0 | Obilić 1993 |
14.10
15:30
Rudar 2012
Stojnik
1
1
|
14.10.2018 15:30 | Rudar 2012 | 1 : 1 | Stojnik | |||||
14.10
11:00
Nemenikuće
Mladost (MI)
1
1
|
14.10.2018 11:00 | Nemenikuće | 1 : 1 | Mladost (MI) | |||||
14.10
13:30
Popović
Djurinci
3
2
|
14.10.2018 13:30 | Popović | 3 : 2 | Djurinci | |||||
14.10
13:30
Vis
OFK Rogača
0
0
|
14.10.2018 13:30 | Vis | 0 : 0 | OFK Rogača | |||||
14.10
11:00
Sibnica
OFK Slatina
1
6
|
14.10.2018 11:00 | Sibnica | 1 : 6 | OFK Slatina |
14.10
15:00
Partizan
Mladost
1
10
|
14.10.2018 15:00 | Partizan | 1 : 10 | Mladost | |||||
14.10
15:00
Mineral 2015
Progorelica
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Mineral 2015 | 1 : 0 | Progorelica | |||||
14.10
11:00
Metalac
Borac (V)
0
6
|
14.10.2018 11:00 | Metalac | 0 : 6 | Borac (V) | |||||
14.10
15:00
Tavnik
Zvezda
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Tavnik | 2 : 0 | Zvezda | |||||
14.10
15:00
Lazac
Bogutovačka Banja
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Lazac | 3 : 2 | Bogutovačka Banja | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo (G)
Mlada krila
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Mlada krila | |||||
14.10
15:00
Borac (A)
Jedinstvo (D)
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Borac (A) | 0 : 1 | Jedinstvo (D) |
14.10
14:30
Badnjevac
Mladost (R)
1
2
|
14.10.2018 14:30 | Badnjevac | 1 : 2 | Mladost (R) | |||||
14.10
14:30
Udarnik Trska 1947
BSK
2
2
|
14.10.2018 14:30 | Udarnik Trska 1947 | 2 : 2 | BSK | |||||
14.10
14:30
Sloga (M)
Omladinac-Šumadinac
7
0
|
14.10.2018 14:30 | Sloga (M) | 7 : 0 | Omladinac-Šumadinac | |||||
14.10
14:30
Mladi radnik
Sloga (Z)
4
2
|
14.10.2018 14:30 | Mladi radnik | 4 : 2 | Sloga (Z) |
14.10
14:30
Beljina
Guncate
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Beljina | 2 : 1 | Guncate | |||||
14.10
14:30
Veliki Borak
Barajevo
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Veliki Borak | 1 : 0 | Barajevo |
14.10
15:00
Velika Reka
Prva Iskra
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Velika Reka | 1 : 2 | Prva Iskra | |||||
14.10
15:00
Mladost
7. Juli
1
3
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 1 : 3 | 7. Juli | |||||
14.10
15:00
Borac
Milan Orlić
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 0 : 1 | Milan Orlić | |||||
14.10
15:00
Jadar 1961 (GD)
Jadar (ST)
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Jadar 1961 (GD) | 4 : 0 | Jadar (ST) | |||||
14.10
15:00
Rudar
Vidojevica
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Rudar | 2 : 0 | Vidojevica |
14.10
14:30
Kopljari
Sloga
7
0
|
14.10.2018 14:30 | Kopljari | 7 : 0 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Jasenica
Mladost (J)
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Jasenica | 3 : 0 | Mladost (J) | |||||
14.10
11:00
Brezovac
Kralj Petar I
2
1
|
14.10.2018 11:00 | Brezovac | 2 : 1 | Kralj Petar I | |||||
14.10
14:30
Vrbica
B 2000
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Vrbica | 1 : 0 | B 2000 | |||||
14.10
14:30
Šumadinac (S)
Ranilović
10
0
|
14.10.2018 14:30 | Šumadinac (S) | 10 : 0 | Ranilović | |||||
14.10
14:30
Borac
Šamot
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Borac | 3 : 1 | Šamot |
14.10
11:00
Veliko Trnjane
Radnički
0
1
|
14.10.2018 11:00 | Veliko Trnjane | 0 : 1 | Radnički | |||||
14.10
15:00
Sloboda
Radnik Sušica
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Radnik Sušica | |||||
14.10
15:00
Real
Milanovo
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Real | 3 : 0 | Milanovo | |||||
14.10
15:00
Moravac
Plantaža
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Moravac | 4 : 1 | Plantaža | |||||
14.10
11:00
Bratstvo
Jedinstvo (Š)
3
0
|
14.10.2018 11:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
14.10
15:00
BSK
Lemind 1953
4
1
|
14.10.2018 15:00 | BSK | 4 : 1 | Lemind 1953 |
14.10
15:00
Budućnost (PD)
Majur
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Budućnost (PD) | 0 : 2 | Majur | |||||
14.10
15:00
Sloboda
Napredak
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | Napredak | |||||
14.10
15:00
Premijer
Cer
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Premijer | 2 : 1 | Cer | |||||
14.10
15:00
Gorki
Torpedo 1924
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Gorki | 2 : 1 | Torpedo 1924 |
14.10
15:00
Mladost
Rankovac
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Rankovac | |||||
14.10
15:00
Trešnjevka
Dobrava
5
2
|
14.10.2018 15:00 | Trešnjevka | 5 : 2 | Dobrava | |||||
14.10
15:30
Šipurske livade
Vojvoda Stepa Stepanović
0
5
|
14.10.2018 15:30 | Šipurske livade | 0 : 5 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
14.10
11:00
Provo 2015
Vlašić
3
2
|
14.10.2018 11:00 | Provo 2015 | 3 : 2 | Vlašić | |||||
14.10
15:00
Sava
Pričinović
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Sava | 0 : 2 | Pričinović |
14.10
15:00
Horgoš 1911
AFK
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Horgoš 1911 | 2 : 0 | AFK | |||||
14.10
15:00
Jadran
Šampion
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Jadran | 1 : 1 | Šampion | |||||
14.10
15:00
Čoka
Hajduk
5
1
|
14.10.2018 15:00 | Čoka | 5 : 1 | Hajduk | |||||
14.10
15:00
Tromedja
Tornjoš
2
5
|
14.10.2018 15:00 | Tromedja | 2 : 5 | Tornjoš | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
1
5
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 5 | Jedinstvo (SK) | |||||
14.10
15:00
Bačka
Potisje
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Bačka | 2 : 0 | Potisje | |||||
14.10
15:00
Slavija
Tisa
0
4
|
14.10.2018 15:00 | Slavija | 0 : 4 | Tisa |
14.10
15:00
Bački Hajduk
Borac
7
0
|
14.10.2018 15:00 | Bački Hajduk | 7 : 0 | Borac | |||||
14.10
15:00
Slavija
Bačka 1945
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Slavija | 1 : 1 | Bačka 1945 | |||||
14.10
15:00
Mladost
Maglić
1
3
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Maglić | |||||
14.10
15:00
Neštin
Budućnost
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Neštin | 2 : 0 | Budućnost | |||||
14.10
15:00
Krivanj
Naša Zvezda
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Krivanj | 1 : 2 | Naša Zvezda |
14.10
15:00
Sloga (L)
Napredak 1934
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Napredak 1934 | |||||
14.10
15:00
Desine
Napredak (P)
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Desine | 3 : 1 | Napredak (P) | |||||
14.10
15:00
Žika Marković Uča
Žitkovica 2017
5
0
|
14.10.2018 15:00 | Žika Marković Uča | 5 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
14.10
15:00
Sloga (M)
Sirakovo
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (M) | 2 : 3 | Sirakovo | |||||
14.10
15:00
Polet (B)
Mladost (B)
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Polet (B) | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
14.10
15:00
Stig 1955
Vihor
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Stig 1955 | 4 : 0 | Vihor |
14.10
15:00
Rade Milošević
BSK
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Rade Milošević | 3 : 0 | BSK | |||||
14.10
15:00
Zadrugar (T)
Radnički (K)
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Zadrugar (T) | 2 : 3 | Radnički (K) | |||||
14.10
15:00
Bata Bulić
Napredak 1936
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Bata Bulić | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo (K)
Jasenovac
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 0 | Jasenovac | |||||
14.10
15:00
Integral
Manastirica
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Integral | 2 : 0 | Manastirica | |||||
14.10
15:00
Omladinac (B)
Napredak (S)
1
1
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Napredak (S) |
14.10
15:00
Mladost (R)
Sloboda
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (R) | 4 : 1 | Sloboda | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo
Tomislavci
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Tomislavci | |||||
14.10
15:00
Eđšeg
Budućnost
2
3
|
14.10.2018 15:00 | Eđšeg | 2 : 3 | Budućnost | |||||
14.10
15:00
Obilić
Mladost Radost
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Obilić | 1 : 0 | Mladost Radost |
14.10
14:30
Polet
Mladost (Č)
3
7
|
14.10.2018 14:30 | Polet | 3 : 7 | Mladost (Č) | |||||
14.10
15:15
Sloga
Bistrica
1
2
|
14.10.2018 15:15 | Sloga | 1 : 2 | Bistrica | |||||
14.10
14:30
Mladi Borac
Borac (A)
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Borac (A) |
14.10
15:00
Pontes
Omladinac
5
3
|
14.10.2018 15:00 | Pontes | 5 : 3 | Omladinac | |||||
14.10
15:00
Mala Vrbica
Lokomotiva
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Mala Vrbica | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
14.10
15:00
Rtkovo
Milutinovac
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Rtkovo | 3 : 0 | Milutinovac | |||||
14.10
15:00
Kladušnica
Napredak
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Kladušnica | 0 : 2 | Napredak |
14.10
14:30
Ivanča
Sloga
2
0
|
14.10.2018 14:30 | Ivanča | 2 : 0 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Markovac
Borac
4
2
|
14.10.2018 14:30 | Markovac | 4 : 2 | Borac | |||||
14.10
14:30
OFK Student
Šepšin
1
0
|
14.10.2018 14:30 | OFK Student | 1 : 0 | Šepšin | |||||
14.10
14:30
Vlaška
Napredak
0
0
|
14.10.2018 14:30 | Vlaška | 0 : 0 | Napredak |
14.10
15:00
Unirea
Polet
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Unirea | 3 : 1 | Polet | |||||
14.10
15:00
Pobeda
Tempo
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Pobeda | 0 : 1 | Tempo | |||||
14.10
15:00
Slavia
Omladinac 1927
6
0
|
14.10.2018 15:00 | Slavia | 6 : 0 | Omladinac 1927 |
14.10
14:00
Mladost (A)
Planinac
2
1
|
14.10.2018 14:00 | Mladost (A) | 2 : 1 | Planinac | |||||
14.10
14:00
Vujan
Čačak 94
1
0
|
14.10.2018 14:00 | Vujan | 1 : 0 | Čačak 94 | |||||
14.10
14:00
Mršinci
Kej
2
2
|
14.10.2018 14:00 | Mršinci | 2 : 2 | Kej | |||||
14.10
14:00
Malba
Morava (K)
1
2
|
14.10.2018 14:00 | Malba | 1 : 2 | Morava (K) | |||||
14.10
11:00
Prijatelji
BIP
0
4
|
14.10.2018 11:00 | Prijatelji | 0 : 4 | BIP |
14.10
14:30
7. Juli
Lunjevac
0
3
|
14.10.2018 14:30 | 7. Juli | 0 : 3 | Lunjevac | |||||
14.10
14:30
Landol
Drugovac
10
1
|
14.10.2018 14:30 | Landol | 10 : 1 | Drugovac | |||||
14.10
14:30
Omladinac
Petlić SD 026
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Petlić SD 026 |
14.10
14:30
Vučak
Vrbovac
4
1
|
14.10.2018 14:30 | Vučak | 4 : 1 | Vrbovac | |||||
14.10
14:30
Budućnost
Skobalj
1
2
|
14.10.2018 14:30 | Budućnost | 1 : 2 | Skobalj | |||||
14.10
14:30
Stari Hrast 2018
OFK Slavija
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Stari Hrast 2018 | 3 : 1 | OFK Slavija |
14.10
Veliki Suvodol
Jerma
1
6
|
14.10.2018 | Veliki Suvodol | 1 : 6 | Jerma | |||||
14.10
Željuša
Rongo Siti
9
0
|
14.10.2018 | Željuša | 9 : 0 | Rongo Siti |
14.10
15:00
Hajduk
Mladost
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk | 3 : 0 | Mladost | |||||
14.10
15:00
Kordun
Zadrugar
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Kordun | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
14.10
15:00
OFK Šikara
Omladinac (B)
1
0
|
14.10.2018 15:00 | OFK Šikara | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
14.10
15:00
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Aleksa Šantić | 1 : 0 | Omladinac (D) | |||||
14.10
15:00
Dunav
Partizan
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Dunav | 3 : 2 | Partizan | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo
Terekveš
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Terekveš |
14.10
11:00
Jedinstvo
OFK Rutevac 1908
0
2
|
14.10.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
14.10
11:00
Ratar
Borac
1
3
|
14.10.2018 11:00 | Ratar | 1 : 3 | Borac | |||||
14.10
15:00
OFK Sloga
Polet (R)
2
3
|
14.10.2018 15:00 | OFK Sloga | 2 : 3 | Polet (R) |
14.10
15:00
Elektrovojvodina
Solid
7
1
|
14.10.2018 15:00 | Elektrovojvodina | 7 : 1 | Solid | |||||
14.10
15:00
Čantavir
Žednik
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Čantavir | 2 : 2 | Žednik | |||||
14.10
15:00
Udarnik Višnjevac
Bikovo
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Udarnik Višnjevac | 0 : 1 | Bikovo | |||||
14.10
15:00
Lokomotiva
OFK Mala Bosna 2015
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | OFK Mala Bosna 2015 |
14.10
14:30
Takovski Ustanak
Šumadija
1
8
|
14.10.2018 14:30 | Takovski Ustanak | 1 : 8 | Šumadija | |||||
14.10
14:30
Velereč 94
Brezak
0
2
|
14.10.2018 14:30 | Velereč 94 | 0 : 2 | Brezak | |||||
14.10
14:30
Donja Vrbava
Omladinac
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Donja Vrbava | 3 : 1 | Omladinac | |||||
14.10
14:30
Šilopaj
FC Stella Rossa
10
2
|
14.10.2018 14:30 | Šilopaj | 10 : 2 | FC Stella Rossa | |||||
14.10
14:30
Ozremica
Jablanica
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Ozremica | 1 : 1 | Jablanica |
14.10
15:00
AF Đokić
Omladinac
1
0
|
14.10.2018 15:00 | AF Đokić | 1 : 0 | Omladinac | |||||
14.10
15:00
Mladost (NS)
Mladost 1948
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (NS) | 4 : 1 | Mladost 1948 |
14.10
14:30
Palanka
Radnik
0
3
|
14.10.2018 14:30 | Palanka | 0 : 3 | Radnik | |||||
14.10
14:30
Beli Orlovi
Bačinac
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Beli Orlovi | 1 : 0 | Bačinac |
14.10
15:00
Brezova
Voćar
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Brezova | 2 : 1 | Voćar | |||||
14.10
15:00
Radnički
Bjelica
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Radnički | 4 : 1 | Bjelica | |||||
14.10
15:00
Jelica
Vrelo
4
3
|
14.10.2018 15:00 | Jelica | 4 : 3 | Vrelo | |||||
14.10
15:00
Gorušica
Dedinje Junajted
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Gorušica | 0 : 1 | Dedinje Junajted | |||||
14.10
15:00
Sloga
Prilike
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Sloga | 0 : 3 | Prilike |
14.10
13:00
Kotroman
Tara
3
4
|
14.10.2018 13:00 | Kotroman | 3 : 4 | Tara |
14.10
15:00
Konjuh
Mladost VPD
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Konjuh | 2 : 1 | Mladost VPD | |||||
14.10
15:00
Borac
Naupare
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Borac | 4 : 2 | Naupare | |||||
14.10
15:00
Parunovac
Kapidžija
1
5
|
14.10.2018 15:00 | Parunovac | 1 : 5 | Kapidžija | |||||
14.10
15:00
Žabare
Čarapan
6
0
|
14.10.2018 15:00 | Žabare | 6 : 0 | Čarapan | |||||
14.10
15:00
Mudrakovac
Zdravinje
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Mudrakovac | 3 : 2 | Zdravinje | |||||
14.10
15:00
Sebečevac
Rasina
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Sebečevac | 4 : 0 | Rasina |
14.10
10:00
Sloga
Baličevac
0
3
|
14.10.2018 10:00 | Sloga | 0 : 3 | Baličevac | |||||
14.10
15:00
Arbanasce
Dobrič
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Arbanasce | 3 : 1 | Dobrič |
14.10
15:30
Jedinstvo
Mladost
4
2
|
14.10.2018 15:30 | Jedinstvo | 4 : 2 | Mladost | |||||
14.10
15:30
Slemen
Palilulac
7
0
|
14.10.2018 15:30 | Slemen | 7 : 0 | Palilulac |
14.10
15:00
OFK Žeželj
Seljak
4
0
|
14.10.2018 15:00 | OFK Žeželj | 4 : 0 | Seljak | |||||
14.10
15:00
Vinogradi DB
Maršić
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Vinogradi DB | 0 : 3 | Maršić | |||||
14.10
15:00
Ćava
Zastava
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Ćava | 1 : 2 | Zastava | |||||
14.10
15:00
Kolonija
Košutnjak
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Kolonija | 1 : 0 | Košutnjak |
14.10
15:00
Napredak
Trešnjica
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Trešnjica | |||||
14.10
15:00
Blagaja
Glumač
2
1
|
14.10.2018 15:00 | Blagaja | 2 : 1 | Glumač | |||||
14.10
15:00
Avijatičar
Dobrinjac
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Avijatičar | 4 : 1 | Dobrinjac | |||||
14.10
15:00
Plavi Tok
Bakionica
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Plavi Tok | 2 : 2 | Bakionica |
14.10
15:00
Sloga 1948
Rujnik
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Sloga 1948 | 4 : 0 | Rujnik | |||||
14.10
15:00
Delijski Vis
Durlan Siti
9
0
|
14.10.2018 15:00 | Delijski Vis | 9 : 0 | Durlan Siti | |||||
14.10
15:00
Jasenovik 2018
Spartak
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Jasenovik 2018 | 2 : 0 | Spartak | |||||
14.10
15:00
Radnički 1936
Supovac
5
1
|
14.10.2018 15:00 | Radnički 1936 | 5 : 1 | Supovac | |||||
14.10
15:00
Čegar 1946
Aluminjum
0
4
|
14.10.2018 15:00 | Čegar 1946 | 0 : 4 | Aluminjum |
14.10
15:30
Rečka
Mladost
2
3
|
14.10.2018 15:30 | Rečka | 2 : 3 | Mladost | |||||
14.10
15:30
Urovica
Miloševo
3
1
|
14.10.2018 15:30 | Urovica | 3 : 1 | Miloševo | |||||
14.10
15:30
Slatina
Polet
4
0
|
14.10.2018 15:30 | Slatina | 4 : 0 | Polet |
14.10
15:00
Grkinja
Mekiš
0
1
|
14.10.2018 15:00 | Grkinja | 0 : 1 | Mekiš | |||||
14.10
11:00
Marina Kutina
Pobeda
2
1
|
14.10.2018 11:00 | Marina Kutina | 2 : 1 | Pobeda |
14.10
11:00
Mladost (Z)
Mrovska
0
1
|
14.10.2018 11:00 | Mladost (Z) | 0 : 1 | Mrovska | |||||
14.10
11:00
Skupljen 2013
Mladost 2013
1
1
|
14.10.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Mladost 2013 | |||||
14.10
11:00
Hajduk
Polet
0
5
|
14.10.2018 11:00 | Hajduk | 0 : 5 | Polet | |||||
14.10
11:00
Torpedo
Sparta
4
2
|
14.10.2018 11:00 | Torpedo | 4 : 2 | Sparta | |||||
14.10
11:00
Petrovac 74
Dragojevac
6
3
|
14.10.2018 11:00 | Petrovac 74 | 6 : 3 | Dragojevac |
14.10
14:30
Napredak
Radnik
5
0
|
14.10.2018 14:30 | Napredak | 5 : 0 | Radnik | |||||
14.10
14:30
BSK Buljane
ISK Izvor
1
1
|
14.10.2018 14:30 | BSK Buljane | 1 : 1 | ISK Izvor | |||||
14.10
14:30
Budućnost
Sloga
2
1
|
14.10.2018 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Razvitak
Popovac
2
0
|
14.10.2018 14:30 | Razvitak | 2 : 0 | Popovac | |||||
14.10
14:30
OFK Juhor 2016
Šumadija
4
0
|
14.10.2018 14:30 | OFK Juhor 2016 | 4 : 0 | Šumadija |
14.10
11:00
Miločajac
Šumadija
3
2
|
14.10.2018 11:00 | Miločajac | 3 : 2 | Šumadija | |||||
14.10
15:30
Braća Vuković
Stara Čaršija
2
0
|
14.10.2018 15:30 | Braća Vuković | 2 : 0 | Stara Čaršija | |||||
14.10
15:30
Magnohrom
Morava
1
1
|
14.10.2018 15:30 | Magnohrom | 1 : 1 | Morava | |||||
14.10
15:30
Zgodačica
Mladost 1925
1
1
|
14.10.2018 15:30 | Zgodačica | 1 : 1 | Mladost 1925 |
14.10
15:30
Mladost 1981
Budućnost
4
1
|
14.10.2018 15:30 | Mladost 1981 | 4 : 1 | Budućnost | |||||
14.10
15:30
Koštam Polje
Jedinstvo 2017
0
3
|
14.10.2018 15:30 | Koštam Polje | 0 : 3 | Jedinstvo 2017 |
14.10
15:00
FSU Borac 2018
Navalin
1
3
|
14.10.2018 15:00 | FSU Borac 2018 | 1 : 3 | Navalin | |||||
14.10
11:00
Badince
Gornje Sinkovce
5
4
|
14.10.2018 11:00 | Badince | 5 : 4 | Gornje Sinkovce |
14.10
11:00
OFK Jelen
Rudar
4
2
|
14.10.2018 11:00 | OFK Jelen | 4 : 2 | Rudar | |||||
14.10
11:00
Mladost Slatina
Galeb
2
1
|
14.10.2018 11:00 | Mladost Slatina | 2 : 1 | Galeb | |||||
14.10
11:00
Jedinstvo
Bojić
3
1
|
14.10.2018 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Bojić | |||||
14.10
11:00
OFK Varna
Žabar
3
2
|
14.10.2018 11:00 | OFK Varna | 3 : 2 | Žabar | |||||
14.10
11:00
Korman
Volujac
2
2
|
14.10.2018 11:00 | Korman | 2 : 2 | Volujac | |||||
14.10
11:00
Borac BTG
Zablaće
4
1
|
14.10.2018 11:00 | Borac BTG | 4 : 1 | Zablaće |
14.10
11:00
Radnik
Mladost (MM)
2
1
|
14.10.2018 11:00 | Radnik | 2 : 1 | Mladost (MM) |
14.10
14:30
OFK Burovo
OFK Radnički
0
6
|
14.10.2018 14:30 | OFK Burovo | 0 : 6 | OFK Radnički | |||||
14.10
14:30
Dimitrije Tucović
Šumadinac
5
2
|
14.10.2018 14:30 | Dimitrije Tucović | 5 : 2 | Šumadinac |
14.10
14:30
Mladost
Trnava
0
4
|
14.10.2018 14:30 | Mladost | 0 : 4 | Trnava | |||||
14.10
14:30
Dobra Voda
Domaćin
4
2
|
14.10.2018 14:30 | Dobra Voda | 4 : 2 | Domaćin | |||||
14.10
14:30
Sloboda
GFK Tabane
3
0
|
14.10.2018 14:30 | Sloboda | 3 : 0 | GFK Tabane |
14.10
15:00
Proleter 1932
Morava 1932
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Proleter 1932 | 3 : 2 | Morava 1932 | |||||
14.10
15:00
Ljubičevo
Mip Majdan
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Ljubičevo | 1 : 0 | Mip Majdan | |||||
14.10
15:00
Sloga (Ć)
Batovac
3
2
|
14.10.2018 15:00 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Batovac | |||||
14.10
15:00
Moravac 1933
Sopot
3
5
|
14.10.2018 15:00 | Moravac 1933 | 3 : 5 | Sopot |
14.10
15:00
Sloga 1936
Vojvoda Milenko
1
0
|
14.10.2018 15:00 | Sloga 1936 | 1 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
14.10
15:00
Mlava (B)
Metalac
8
0
|
14.10.2018 15:00 | Mlava (B) | 8 : 0 | Metalac | |||||
14.10
15:00
Napredak (B)
Pobeda (SK)
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Napredak (B) | 2 : 0 | Pobeda (SK) | |||||
14.10
15:00
Zemljoradnik
Sloga (D)
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Zemljoradnik | 2 : 0 | Sloga (D) |
14.10
11:00
Culjković
Dumača
2
0
|
14.10.2018 11:00 | Culjković | 2 : 0 | Dumača | |||||
14.10
11:00
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
3
1
|
14.10.2018 11:00 | Napredak | 3 : 1 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
14.10
11:00
Lipolist
Sloga
4
2
|
14.10.2018 11:00 | Lipolist | 4 : 2 | Sloga |
14.10
11:00
OFK Stublenica
Kolubara
0
0
|
14.10.2018 11:00 | OFK Stublenica | 0 : 0 | Kolubara | |||||
14.10
11:00
Dokmir
Brgule
6
2
|
14.10.2018 11:00 | Dokmir | 6 : 2 | Brgule | |||||
14.10
11:00
Jedinstvo
Omladinac
3
2
|
14.10.2018 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Omladinac | |||||
14.10
11:00
Vukona
Zvizdar
0
2
|
14.10.2018 11:00 | Vukona | 0 : 2 | Zvizdar | |||||
14.10
11:00
Sloga
OFK Takovo
2
5
|
14.10.2018 11:00 | Sloga | 2 : 5 | OFK Takovo |
14.10
15:00
Graničar (R)
Panonija
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Graničar (R) | 3 : 0 | Panonija | |||||
14.10
15:00
Dinamo (S)
Sport
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Dinamo (S) | 0 : 0 | Sport | |||||
14.10
15:00
Jedinstvo Lemeš
Telečka
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo Lemeš | 2 : 0 | Telečka |
14.10
15:00
Udarnik 2015
Dobrnje
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Udarnik 2015 | 4 : 2 | Dobrnje |
14.10
11:00
Melnica
Vukan
3
2
|
14.10.2018 11:00 | Melnica | 3 : 2 | Vukan |
14.10
10:00
Jedinstvo
Kruševica 1980
1
0
|
14.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Kruševica 1980 | |||||
14.10
10:00
Bečevica
Beli Orlovi
3
1
|
14.10.2018 10:00 | Bečevica | 3 : 1 | Beli Orlovi |
14.10
15:00
Zadrugar
Dračić 2018
0
7
|
14.10.2018 15:00 | Zadrugar | 0 : 7 | Dračić 2018 | |||||
14.10
15:00
OFK Povlen
Mali korak
2
3
|
14.10.2018 15:00 | OFK Povlen | 2 : 3 | Mali korak | |||||
14.10
11:00
Beloševac
OFK Senjak
2
4
|
14.10.2018 11:00 | Beloševac | 2 : 4 | OFK Senjak | |||||
14.10
11:00
Bujačić
Sloga Gorić
2
0
|
14.10.2018 11:00 | Bujačić | 2 : 0 | Sloga Gorić |
14.10
15:00
Vitez
Srem
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Vitez | 0 : 3 | Srem | |||||
14.10
15:00
Mladost
Sloven
3
3
|
14.10.2018 15:00 | Mladost | 3 : 3 | Sloven | |||||
14.10
15:00
Lovac
OFK Brestač
1
3
|
14.10.2018 15:00 | Lovac | 1 : 3 | OFK Brestač | |||||
14.10
15:00
Hajduk
Sremac
1
2
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk | 1 : 2 | Sremac |
14.10
15:00
Vršac
Vitorul
3
5
|
14.10.2018 15:00 | Vršac | 3 : 5 | Vitorul | |||||
14.10
15:00
Pobeda
OFK Banat
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Pobeda | 0 : 3 | OFK Banat | |||||
14.10
15:00
Omladinac
Hajduk
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | Hajduk |
14.10
14:30
Rudar
Resavac
6
0
|
14.10.2018 14:30 | Rudar | 6 : 0 | Resavac | |||||
14.10
14:30
Mladi Radnik
Resava
4
1
|
14.10.2018 14:30 | Mladi Radnik | 4 : 1 | Resava | |||||
14.10
14:30
Sinđelić
Mladi Borac
4
0
|
14.10.2018 14:30 | Sinđelić | 4 : 0 | Mladi Borac |
14.10
14:30
Kolubara
Proleter
4
0
|
14.10.2018 14:30 | Kolubara | 4 : 0 | Proleter | |||||
14.10
11:00
Sloga
Strmovo 1968
0
4
|
14.10.2018 11:00 | Sloga | 0 : 4 | Strmovo 1968 |
14.10
14:30
Napredak
Sinđelić
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Napredak | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
14.10
14:30
OFK Bingula
OFK Bačinci
2
0
|
14.10.2018 14:30 | OFK Bingula | 2 : 0 | OFK Bačinci | |||||
14.10
14:30
Graničar
Borac
4
0
|
14.10.2018 14:30 | Graničar | 4 : 0 | Borac | |||||
14.10
14:30
Sremac
Omladinac
4
2
|
14.10.2018 14:30 | Sremac | 4 : 2 | Omladinac | |||||
14.10
14:30
Jedinstvo (LJ)
Erdevik 2017
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Jedinstvo (LJ) | 1 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
14.10
14:30
Jedinstvo (M)
Jednota
2
4
|
14.10.2018 14:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 4 | Jednota |
14.10
14:30
Zmaj
Planinac
4
1
|
14.10.2018 14:30 | Zmaj | 4 : 1 | Planinac | |||||
14.10
14:30
Graničar
Sloboda
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Graničar | 1 : 0 | Sloboda | |||||
14.10
14:30
Srem (SR)
Sloga
0
3
|
14.10.2018 14:30 | Srem (SR) | 0 : 3 | Sloga | |||||
14.10
14:30
Borac (VR)
Srem (SM)
3
4
|
14.10.2018 14:30 | Borac (VR) | 3 : 4 | Srem (SM) | |||||
14.10
14:30
Poletarac
Borac (R)
2
5
|
14.10.2018 14:30 | Poletarac | 2 : 5 | Borac (R) |
14.10
14:30
Planinac
Sloga (K)
7
0
|
14.10.2018 14:30 | Planinac | 7 : 0 | Sloga (K) | |||||
14.10
14:30
Fruškogorac
ČSK 1939
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | ČSK 1939 | |||||
14.10
14:30
Dunav
Borac
3
1
|
14.10.2018 14:30 | Dunav | 3 : 1 | Borac | |||||
14.10
14:30
Car Uroš
Radnički
1
2
|
14.10.2018 14:30 | Car Uroš | 1 : 2 | Radnički |
14.10
14:30
Jedinstvo
Polet
1
3
|
14.10.2018 14:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Polet | |||||
14.10
14:30
Borac
Hrtkovci
5
0
|
14.10.2018 14:30 | Borac | 5 : 0 | Hrtkovci | |||||
14.10
14:30
27. Oktobar
Fruškogorac
3
7
|
14.10.2018 14:30 | 27. Oktobar | 3 : 7 | Fruškogorac | |||||
14.10
14:30
Graničar
Jedinstvo (R)
0
2
|
14.10.2018 14:30 | Graničar | 0 : 2 | Jedinstvo (R) |
14.10
14:30
Gaglovo
Mladost 2015
|
14.10.2018 14:30 | Gaglovo | : | Mladost 2015 | |||||
14.10
11:00
Polet (Š)
Padež
|
14.10.2018 11:00 | Polet (Š) | : | Padež | |||||
14.10
14:30
Kruševica
Grkljane
|
14.10.2018 14:30 | Kruševica | : | Grkljane | |||||
14.10
14:30
Vratare
Polet (K)
|
14.10.2018 14:30 | Vratare | : | Polet (K) |
14.10
10:00
Kalipolje
Budućnost MI
3
0
|
14.10.2018 10:00 | Kalipolje | 3 : 0 | Budućnost MI | |||||
14.10
10:00
Maskar
Jarmenovci
1
1
|
14.10.2018 10:00 | Maskar | 1 : 1 | Jarmenovci | |||||
14.10
10:00
Budućnost (B)
Mladost (R)
3
0
|
14.10.2018 10:00 | Budućnost (B) | 3 : 0 | Mladost (R) |
14.10
15:00
Jelav
Sloga
2
0
|
14.10.2018 15:00 | Jelav | 2 : 0 | Sloga | |||||
14.10
15:00
Hajduk
Granit
7
1
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk | 7 : 1 | Granit | |||||
14.10
15:00
Mladost (G)
Luk
4
2
|
14.10.2018 15:00 | Mladost (G) | 4 : 2 | Luk |
14.10
15:00
Dunavac
Stiški Kurjak
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Dunavac | 0 : 0 | Stiški Kurjak | |||||
14.10
15:00
Pek
Mirko Tomić
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Pek | 4 : 1 | Mirko Tomić | |||||
14.10
15:00
Kumane
Sloga
2
2
|
14.10.2018 15:00 | Kumane | 2 : 2 | Sloga | |||||
14.10
15:00
Baštovan 2015
Srednjevo
5
1
|
14.10.2018 15:00 | Baštovan 2015 | 5 : 1 | Srednjevo | |||||
14.10
15:00
Ram
Mladi Borac
2
4
|
14.10.2018 15:00 | Ram | 2 : 4 | Mladi Borac |
14.10
11:00
Sloga 1945
Napredak 1927
0
1
|
14.10.2018 11:00 | Sloga 1945 | 0 : 1 | Napredak 1927 | |||||
14.10
11:00
BSK 1924
Jedinstvo (S)
1
0
|
14.10.2018 11:00 | BSK 1924 | 1 : 0 | Jedinstvo (S) | |||||
14.10
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
0
3
|
14.10.2018 11:00 | Stig (MC) | 0 : 3 | Stig (C) |
14.10
14:30
Napredak (MK)
Mladi borac 2018
2
3
|
14.10.2018 14:30 | Napredak (MK) | 2 : 3 | Mladi borac 2018 |
14.10
15:00
Azbest
Bukorovac
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Azbest | 3 : 1 | Bukorovac | |||||
14.10
15:00
Hajduk
Dobrača
0
6
|
14.10.2018 15:00 | Hajduk | 0 : 6 | Dobrača |
14.10
14:30
Misača
OFK Venčani
2
5
|
14.10.2018 14:30 | Misača | 2 : 5 | OFK Venčani | |||||
14.10
14:30
Tulež
Gorski Car
1
1
|
14.10.2018 14:30 | Tulež | 1 : 1 | Gorski Car |
14.10
15:00
Borac 2016
Barič
2
4
|
14.10.2018 15:00 | Borac 2016 | 2 : 4 | Barič | |||||
14.10
15:00
Električar
Mladost 1970
0
0
|
14.10.2018 15:00 | Električar | 0 : 0 | Mladost 1970 | |||||
14.10
15:00
OFK Vinci
Mrčkovac
1
4
|
14.10.2018 15:00 | OFK Vinci | 1 : 4 | Mrčkovac |
14.10
13:00
Jezero
Čobanče
1
2
|
14.10.2018 13:00 | Jezero | 1 : 2 | Čobanče | |||||
14.10
13:00
Selanac
Crnča
5
0
|
14.10.2018 13:00 | Selanac | 5 : 0 | Crnča |
14.10
15:00
Parcane
Gradac
4
0
|
14.10.2018 15:00 | Parcane | 4 : 0 | Gradac | |||||
14.10
15:00
OFK Marenovo
Velika Morava
0
6
|
14.10.2018 15:00 | OFK Marenovo | 0 : 6 | Velika Morava |
14.10
14:30
OFK Dragoševac
Bresje
5
0
|
14.10.2018 14:30 | OFK Dragoševac | 5 : 0 | Bresje | |||||
14.10
14:30
PSS-192
Jagodina
1
1
|
14.10.2018 14:30 | PSS-192 | 1 : 1 | Jagodina |
14.10
14:30
Arsenal
Otrant
1
3
|
14.10.2018 14:30 | Arsenal | 1 : 3 | Otrant | |||||
14.10
14:30
Berane
Bokelj
0
6
|
14.10.2018 14:30 | Berane | 0 : 6 | Bokelj | |||||
14.10
14:30
Igalo
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
1
|
14.10.2018 14:30 | Igalo | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
14.10
14:30
Jezero
Jedinstvo
0
0
|
14.10.2018 14:30 | Jezero | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.10
14:30
Kom
Dečić
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Kom | 1 : 0 | Dečić |
14.10
13:00
Čelik
Adria
2
0
|
14.10.2018 13:00 | Čelik | 2 : 0 | Adria | |||||
14.10
15:00
Zabjelo
Karioke
4
1
|
14.10.2018 15:00 | Zabjelo | 4 : 1 | Karioke |
14.10
14:00
Polimlje
Fair Play
3
0
|
14.10.2018 14:00 | Polimlje | 3 : 0 | Fair Play | |||||
14.10
14:00
Ibar
OFK Borac
4
0
|
14.10.2018 14:00 | Ibar | 4 : 0 | OFK Borac | |||||
14.10
14:00
Petnjica
Brskovo
1
0
|
14.10.2018 14:00 | Petnjica | 1 : 0 | Brskovo |
14.10
11:00
Sloga (R)
Hajduk
6
0
|
14.10.2018 11:00 | Sloga (R) | 6 : 0 | Hajduk | |||||
14.10
14:30
Sloga (SB)
Cetinje
2
0
|
14.10.2018 14:30 | Sloga (SB) | 2 : 0 | Cetinje |
14.10
14:30
ŽFK Una Fortuna
Sloga 036
1
2
|
14.10.2018 14:30 | ŽFK Una Fortuna | 1 : 2 | Sloga 036 | |||||
14.10
14:30
Šabac
Požega
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Šabac | 1 : 0 | Požega | |||||
14.10
14:30
Heroj Polet
Slatke male
1
0
|
14.10.2018 14:30 | Heroj Polet | 1 : 0 | Slatke male |
14.10
14:30
Požarevac
Radnički 1923
1
2
|
14.10.2018 14:30 | Požarevac | 1 : 2 | Radnički 1923 |
14.10
11:00
Karađorđe
Mačva
1
2
|
14.10.2018 11:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Mačva | |||||
14.10
13:00
Lavice Dubočica
Kolubara
1
0
|
14.10.2018 13:00 | Lavice Dubočica | 1 : 0 | Kolubara | |||||
14.10
15:30
TSC
Rad
1
1
|
14.10.2018 15:30 | TSC | 1 : 1 | Rad |
14.10
13:00
Budućnost Krušik 2014
Sloga (K)
2
1
|
14.10.2018 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
14.10
13:00
Smederevo 1924
Sloboda (U)
3
0
|
14.10.2018 13:00 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Sloboda (U) | |||||
14.10
13:00
Mačva
Mladost
3
4
|
14.10.2018 13:00 | Mačva | 3 : 4 | Mladost | |||||
14.10
13:00
Mladi radnik 1926
Loznica
2
2
|
14.10.2018 13:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 2 | Loznica | |||||
14.10
13:00
Metalac
Borac
2
1
|
14.10.2018 13:00 | Metalac | 2 : 1 | Borac | |||||
14.10
13:00
Javor Matis
Sloga (P)
2
1
|
14.10.2018 13:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
14.10
13:00
Novi Pazar
Šumadija (A)
0
2
|
14.10.2018 13:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | Šumadija (A) |
14.10
10:00
OFK Bačka (BP)
Železničar
4
0
|
14.10.2018 10:00 | OFK Bačka (BP) | 4 : 0 | Železničar | |||||
14.10
10:00
Hajduk 1912
Proleter (NS)
1
1
|
14.10.2018 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | Proleter (NS) | |||||
14.10
10:00
OFK Vršac
Petar Puača
2
3
|
14.10.2018 10:00 | OFK Vršac | 2 : 3 | Petar Puača | |||||
14.10
10:00
RFK N.S. 1921
Omladinac
1
1
|
14.10.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 1 | Omladinac |
14.10
09:00
Crvena zvezda
Kabel
5
2
|
14.10.2018 09:00 | Crvena zvezda | 5 : 2 | Kabel |
14.10
10:00
Slavija
Jedinstvo Stević
5
1
|
14.10.2018 10:00 | Slavija | 5 : 1 | Jedinstvo Stević |
14.10
13:00
Vojvodina
Trajal
2
1
|
14.10.2018 13:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Trajal |
14.10
11:00
Budućnost Krušik 2014
Sloga (K)
5
1
|
14.10.2018 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 5 : 1 | Sloga (K) | |||||
14.10
11:00
Smederevo 1924
Šumadija 1903
2
1
|
14.10.2018 11:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
14.10
11:00
Mačva
Mladost (L)
3
1
|
14.10.2018 11:00 | Mačva | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
14.10
11:00
Mladi radnik 1926
Loznica
2
1
|
14.10.2018 11:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 1 | Loznica | |||||
14.10
11:00
Metalac (GM)
Borac
3
2
|
14.10.2018 11:00 | Metalac (GM) | 3 : 2 | Borac | |||||
14.10
11:00
Javor Matis
Sloga (P)
1
0
|
14.10.2018 11:00 | Javor Matis | 1 : 0 | Sloga (P) | |||||
14.10
11:00
Novi Pazar
Šumadija (A)
5
1
|
14.10.2018 11:00 | Novi Pazar | 5 : 1 | Šumadija (A) |
14.10
12:00
OFK Bačka (BP)
Železničar
1
0
|
14.10.2018 12:00 | OFK Bačka (BP) | 1 : 0 | Železničar | |||||
14.10
12:00
Hajduk 1912
Bečkerek 023
1
0
|
14.10.2018 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
14.10
12:00
Bačka 1901
Radnički (S)
6
0
|
14.10.2018 12:00 | Bačka 1901 | 6 : 0 | Radnički (S) | |||||
14.10
12:00
OFK Vršac
Petar Puača
3
0
|
14.10.2018 12:00 | OFK Vršac | 3 : 0 | Petar Puača | |||||
14.10
12:00
RFK N.S. 1921
Inđija
7
1
|
14.10.2018 12:00 | RFK N.S. 1921 | 7 : 1 | Inđija |
14.10
12:00
Radnički
Jadar 07
3
1
|
14.10.2018 12:00 | Radnički | 3 : 1 | Jadar 07 |
14.10
15:00
Novi Pazar 1928
Tutin
9
0
|
14.10.2018 15:00 | Novi Pazar 1928 | 9 : 0 | Tutin | |||||
14.10
13:00
Jošanica
Bane
3
2
|
14.10.2018 13:00 | Jošanica | 3 : 2 | Bane | |||||
14.10
12:00
Rudar
OFK Ras
0
3
|
14.10.2018 12:00 | Rudar | 0 : 3 | OFK Ras |
14.10
11:00
Cement
Index
5
1
|
14.10.2018 11:00 | Cement | 5 : 1 | Index | |||||
14.10
16:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
0
1
|
14.10.2018 16:00 | Vojvodina | 0 : 1 | RFK N.S. 1921 | |||||
14.10
12:00
Proleter (NS)
Petrika
1
2
|
14.10.2018 12:00 | Proleter (NS) | 1 : 2 | Petrika |
14.10
10:00
Srem
Radnički (NP)
9
1
|
14.10.2018 10:00 | Srem | 9 : 1 | Radnički (NP) | |||||
14.10
10:00
Podrinje
Radnički (SM)
1
4
|
14.10.2018 10:00 | Podrinje | 1 : 4 | Radnički (SM) |
14.10
12:00
Voždovac
Zemun
0
2
|
14.10.2018 12:00 | Voždovac | 0 : 2 | Zemun | |||||
14.10
13:00
Rad
Kiker
1
1
|
14.10.2018 13:00 | Rad | 1 : 1 | Kiker | |||||
14.10
11:00
Spartak ŽK
Apolon 4
2
0
|
14.10.2018 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Apolon 4 | |||||
14.10
11:00
Partizan
Vojvodina
1
1
|
14.10.2018 11:00 | Partizan | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
14.10
11:00
Radnički (Z)
OFK Beograd
1
1
|
14.10.2018 11:00 | Radnički (Z) | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
14.10
15:00
Sloboda
Real Niš
0
2
|
14.10.2018 15:00 | Sloboda | 0 : 2 | Real Niš | |||||
14.10
10:00
Brodarac
Čukarički
2
0
|
14.10.2018 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Čukarički |
14.10
09:00
Sinđelić MK
Zemun MK
1
2
|
14.10.2018 09:00 | Sinđelić MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
14.10
11:00
Rad MK
OFK Beograd MK
1
0
|
14.10.2018 11:00 | Rad MK | 1 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
14.10
14:00
Studentski Grad MK
Brodarac MK
1
2
|
14.10.2018 14:00 | Studentski Grad MK | 1 : 2 | Brodarac MK |
14.10
10:00
Železničar
Mladost (L)
4
2
|
14.10.2018 10:00 | Železničar | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
14.10
10:00
Bečkerek 023
Coerver junior FA
0
5
|
14.10.2018 10:00 | Bečkerek 023 | 0 : 5 | Coerver junior FA |
14.10
10:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (NP)
7
1
|
14.10.2018 10:00 | Jedinstvo (SP) | 7 : 1 | Radnički (NP) |
14.10
11:00
Mladi radnik 1940
Sloga
10
0
|
14.10.2018 11:00 | Mladi radnik 1940 | 10 : 0 | Sloga |
14.10
10:00
Spartak
Bajša
14
0
|
14.10.2018 10:00 | Spartak | 14 : 0 | Bajša |
14.10
10:00
Mladost APA
TSC
1
5
|
14.10.2018 10:00 | Mladost APA | 1 : 5 | TSC | |||||
14.10
10:00
Bečej 1918
Arena Su
1
3
|
14.10.2018 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 3 | Arena Su |
14.10
17:00
Novi Pazar B
OFK Ras
1
3
|
14.10.2018 17:00 | Novi Pazar B | 1 : 3 | OFK Ras | |||||
14.10
11:00
Jedinstvo 2017
Tutin
1
5
|
14.10.2018 11:00 | Jedinstvo 2017 | 1 : 5 | Tutin |
14.10
09:00
Spartak '07
Bajša
0
4
|
14.10.2018 09:00 | Spartak '07 | 0 : 4 | Bajša |
14.10
11:00
Olimpik
Bežanija
4
1
|
14.10.2018 11:00 | Olimpik | 4 : 1 | Bežanija | |||||
14.10
10:00
Budućnost
Sinđelić
2
0
|
14.10.2018 10:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sinđelić |
14.10
15:00
Jedinstvo 2017
Sport Club 99 B
0
3
|
14.10.2018 15:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 3 | Sport Club 99 B |
14.10
09:00
Mladost (C)
Kolubara 1
0
12
|
14.10.2018 09:00 | Mladost (C) | 0 : 12 | Kolubara 1 | |||||
14.10
10:00
Sloboda 2
Sloboda 1
0
6
|
14.10.2018 10:00 | Sloboda 2 | 0 : 6 | Sloboda 1 | |||||
14.10
11:00
Mladost (B)
Borac
3
0
|
14.10.2018 11:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Borac | |||||
14.10
09:00
Kalimero
Železničar
0
1
|
14.10.2018 09:00 | Kalimero | 0 : 1 | Železničar | |||||
14.10
10:00
Akademija fudbala
Napredak
0
1
|
14.10.2018 10:00 | Akademija fudbala | 0 : 1 | Napredak | |||||
14.10
11:00
Kolubara 2
Omladinac
1
4
|
14.10.2018 11:00 | Kolubara 2 | 1 : 4 | Omladinac |
14.10
17:30
Mladost Veternik
Omladinac
87
57
|
14.10.2018 17:30 | Mladost Veternik | 87 : 57 | Omladinac |
14.10
18:00
Jablanica
Fair Play
70
64
|
14.10.2018 18:00 | Jablanica | 70 : 64 | Fair Play | |||||
14.10
14:00
Actavis Academy
Bor RTB
86
82
|
14.10.2018 14:00 | Actavis Academy | 86 : 82 | Bor RTB | |||||
14.10
19:00
Prokuplje
OKK Junior
0
20
|
14.10.2018 19:00 | Prokuplje | 0 : 20 | OKK Junior |
14.10
18:00
Jagodina
Paraćin
96
72
|
14.10.2018 18:00 | Jagodina | 96 : 72 | Paraćin |
14.10
18:00
Student
Klik
56
87
|
14.10.2018 18:00 | Student | 56 : 87 | Klik |
14.10
14:20
Žitko Basket
Borac Zemun
67
89
|
14.10.2018 14:20 | Žitko Basket | 67 : 89 | Borac Zemun | |||||
14.10
12:30
Barajevo
Astra
74
65
|
14.10.2018 12:30 | Barajevo | 74 : 65 | Astra |
14.10
20:00
Student 014
Mix
93
78
|
14.10.2018 20:00 | Student 014 | 93 : 78 | Mix | |||||
14.10
18:00
Rađevac
Ub
70
59
|
14.10.2018 18:00 | Rađevac | 70 : 59 | Ub |
14.10
12:20
Veba Basket
Mladenovac
63
80
|
14.10.2018 12:20 | Veba Basket | 63 : 80 | Mladenovac | |||||
14.10
15:20
Sava
LA Basket
67
97
|
14.10.2018 15:20 | Sava | 67 : 97 | LA Basket | |||||
14.10
15:30
Barajevo Bambi
Žarkovo 2
78
84
|
14.10.2018 15:30 | Barajevo Bambi | 78 : 84 | Žarkovo 2 |
14.10
10:00
Vizura
Mladost 2
98
95
|
14.10.2018 10:00 | Vizura | 98 : 95 | Mladost 2 | |||||
14.10
16:20
Zvezdara
BASK
73
64
|
14.10.2018 16:20 | Zvezdara | 73 : 64 | BASK | |||||
14.10
18:20
Cerak
Vitez
45
57
|
14.10.2018 18:20 | Cerak | 45 : 57 | Vitez |
14.10
12:20
Veba Basket
Mladenovac
63
80
|
14.10.2018 12:20 | Veba Basket | 63 : 80 | Mladenovac |
14.10
16:20
Zvezdara
BASK
73
64
|
14.10.2018 16:20 | Zvezdara | 73 : 64 | BASK | |||||
14.10
15:30
Barajevo Bambi
Žarkovo 2
78
84
|
14.10.2018 15:30 | Barajevo Bambi | 78 : 84 | Žarkovo 2 |
14.10
19:00
Igokea
Budućnost VOLI
78
85
|
14.10.2018 19:00 | Igokea | 78 : 85 | Budućnost VOLI | |||||
14.10
17:00
Mornar
Partizan NIS
97
94
|
14.10.2018 17:00 | Mornar | 97 : 94 | Partizan NIS | |||||
14.10
21:00
Petrol Olimpija
Zadar
91
81
|
14.10.2018 21:00 | Petrol Olimpija | 91 : 81 | Zadar |
14.10
12:00
OKK Beograd
Tamiš
86
72
|
14.10.2018 12:00 | OKK Beograd | 86 : 72 | Tamiš | |||||
14.10
13:00
Mladost
Spartak
87
78
|
14.10.2018 13:00 | Mladost | 87 : 78 | Spartak | |||||
14.10
17:00
OKK Novi Pazar
Beovuk 72
93
72
|
14.10.2018 17:00 | OKK Novi Pazar | 93 : 72 | Beovuk 72 |
14.10
17:45
Zemun Fitofarmacija
Mladost (SP)
61
64
|
14.10.2018 17:45 | Zemun Fitofarmacija | 61 : 64 | Mladost (SP) |
14.10
14:00
Ruma 92
Jedinstvo
86
54
|
14.10.2018 14:00 | Ruma 92 | 86 : 54 | Jedinstvo |
14.10
14:00
Spartak
Loznica
61
83
|
14.10.2018 14:00 | Spartak | 61 : 83 | Loznica | |||||
14.10
18:00
Novosadska ŽKA
Šabac
88
70
|
14.10.2018 18:00 | Novosadska ŽKA | 88 : 70 | Šabac | |||||
14.10
18:00
Kraljevo
Bor
66
41
|
14.10.2018 18:00 | Kraljevo | 66 : 41 | Bor | |||||
14.10
16:30
Student
Partizan 1953
51
66
|
14.10.2018 16:30 | Student | 51 : 66 | Partizan 1953 | |||||
14.10
17:30
021
Radivoj Korać
76
72
|
14.10.2018 17:30 | 021 | 76 : 72 | Radivoj Korać |
14.10
17:30
Radnički (Bg)
Ljubovija
51
70
|
14.10.2018 17:30 | Radnički (Bg) | 51 : 70 | Ljubovija |
14.10
15:00
Radnički
Mega Bemax
83
92
|
14.10.2018 15:00 | Radnički | 83 : 92 | Mega Bemax | |||||
14.10
14:00
Borac
Mladost Veternik
114
79
|
14.10.2018 14:00 | Borac | 114 : 79 | Mladost Veternik | |||||
14.10
12:00
Beko
Konstantin
72
80
|
14.10.2018 12:00 | Beko | 72 : 80 | Konstantin |
14.10
17:00
Lotus
FAP Livnica
1
3
|
14.10.2018 17:00 | Lotus | 1 : 3 | FAP Livnica | |||||
14.10
12:00
Tehničar
Gračac
0
3
|
14.10.2018 12:00 | Tehničar | 0 : 3 | Gračac |
14.10
20:00
Hercegovina
Sombor
1
3
|
14.10.2018 20:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Sombor | |||||
14.10
15:00
Dunav Volley
Vrbas
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Vrbas |
14.10
16:00
Topličanin
Niš 2
3
0
|
14.10.2018 16:00 | Topličanin | 3 : 0 | Niš 2 |
14.10
18:00
Sloga 2015
Blok Aut
0
3
|
14.10.2018 18:00 | Sloga 2015 | 0 : 3 | Blok Aut |
14.10
Partizan
VA 014 Bauwesen
2
3
|
14.10.2018 | Partizan | 2 : 3 | VA 014 Bauwesen |
14.10
17:00
Dubočica
Banat
3
1
|
14.10.2018 17:00 | Dubočica | 3 : 1 | Banat | |||||
14.10
20:00
Mladost
Srem Eaton
3
1
|
14.10.2018 20:00 | Mladost | 3 : 1 | Srem Eaton |
14.10
13:00
Jagodina
Kuršumlija
3
2
|
14.10.2018 13:00 | Jagodina | 3 : 2 | Kuršumlija |
14.10
17:00
Elan Volej
Odbojka 013
3
1
|
14.10.2018 17:00 | Elan Volej | 3 : 1 | Odbojka 013 |
14.10
14:00
Tehničar
Mokra Gora
0
3
|
14.10.2018 14:00 | Tehničar | 0 : 3 | Mokra Gora | |||||
14.10
15:00
Sloga 031
Novi Pazar
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Sloga 031 | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
14.10
16:00
Stopanja
Sloboda S
0
3
|
14.10.2018 16:00 | Stopanja | 0 : 3 | Sloboda S | |||||
14.10
15:00
Tara
Tutin
3
0
|
14.10.2018 15:00 | Tara | 3 : 0 | Tutin |
14.10
17:00
Karadjordje
Imlek
0
3
|
14.10.2018 17:00 | Karadjordje | 0 : 3 | Imlek | |||||
14.10
15:00
Ribnica
Red Fox-Smeč 5
3
1
|
14.10.2018 15:00 | Ribnica | 3 : 1 | Red Fox-Smeč 5 |
14.10
18:00
Spartak (Su)
Vizura
0
3
|
14.10.2018 18:00 | Spartak (Su) | 0 : 3 | Vizura |
14.10
18:00
Ruma
Milenijum
3
0
|
14.10.2018 18:00 | Ruma | 3 : 0 | Milenijum | |||||
14.10
19:00
Borac (Ča)
Radnički (Bg)
0
3
|
14.10.2018 19:00 | Borac (Ča) | 0 : 3 | Radnički (Bg) |
14.10
10:45
Roda
Crvena zvezda
2
3
|
14.10.2018 10:45 | Roda | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.10
09:00
AS
Mladenovac
3
1
|
14.10.2018 09:00 | AS | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
14.10
12:45
Lucky Star
Crnjanski
3
2
|
14.10.2018 12:45 | Lucky Star | 3 : 2 | Crnjanski | |||||
14.10
14:45
Železničar
Partizan
3
2
|
14.10.2018 14:45 | Železničar | 3 : 2 | Partizan |
14.10
09:00
Radnicki
Lucky Star
2
3
|
14.10.2018 09:00 | Radnicki | 2 : 3 | Lucky Star | |||||
14.10
10:45
Roda
TENT
0
3
|
14.10.2018 10:45 | Roda | 0 : 3 | TENT |
14.10
09:00
Kralj
AS Batajnica
1
3
|
14.10.2018 09:00 | Kralj | 1 : 3 | AS Batajnica | |||||
14.10
10:45
Blok Aut
Lazarevac
3
0
|
14.10.2018 10:45 | Blok Aut | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
14.10
12:45
Sterija
AS
0
3
|
14.10.2018 12:45 | Sterija | 0 : 3 | AS |
14.10
17:00
Nova Pazova 1957
Crvena Zvezda
28
23
|
14.10.2018 17:00 | Nova Pazova 1957 | 28 : 23 | Crvena Zvezda | |||||
14.10
19:00
Inđija
Hercegovina
30
22
|
14.10.2018 19:00 | Inđija | 30 : 22 | Hercegovina | |||||
14.10
19:00
Dolovo
Sivac 69
17
28
|
14.10.2018 19:00 | Dolovo | 17 : 28 | Sivac 69 |
14.10
20:00
Metalac Gorenje
BASK Soko
33
21
|
14.10.2018 20:00 | Metalac Gorenje | 33 : 21 | BASK Soko | |||||
14.10
16:30
Rakovica
PKB
29
23
|
14.10.2018 16:30 | Rakovica | 29 : 23 | PKB | |||||
14.10
20:30
Partizan 2
Sindjelić
32
22
|
14.10.2018 20:30 | Partizan 2 | 32 : 22 | Sindjelić |
14.10
15:00
Metalac
Trepča
31
24
|
14.10.2018 15:00 | Metalac | 31 : 24 | Trepča | |||||
14.10
16:00
Šamot 65 2
Mladost
21
26
|
14.10.2018 16:00 | Šamot 65 2 | 21 : 26 | Mladost |
14.10
18:30
Zaječar 1949
Pirot
36
25
|
14.10.2018 18:30 | Zaječar 1949 | 36 : 25 | Pirot | |||||
14.10
19:00
ORK Bor
Heba
42
20
|
14.10.2018 19:00 | ORK Bor | 42 : 20 | Heba | |||||
14.10
19:00
Aleksinac
Vlasotince
24
29
|
14.10.2018 19:00 | Aleksinac | 24 : 29 | Vlasotince | |||||
14.10
18:00
Rtanj
Radnički
25
27
|
14.10.2018 18:00 | Rtanj | 25 : 27 | Radnički |
14.10
21:00
Potisje Pleteks
Budućnost
36
25
|
14.10.2018 21:00 | Potisje Pleteks | 36 : 25 | Budućnost |
14.10
18:00
Palanka
Udarnik 2
42
30
|
14.10.2018 18:00 | Palanka | 42 : 30 | Udarnik 2 | |||||
14.10
17:00
Jedinstvo 1974
Umčari
30
24
|
14.10.2018 17:00 | Jedinstvo 1974 | 30 : 24 | Umčari |
14.10
16:00
Gučevo
RK SC Voždovac 2012 - 2
25
52
|
14.10.2018 16:00 | Gučevo | 25 : 52 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
14.10
19:00
Arif Knjaz 1957
Borsko jezero
48
11
|
14.10.2018 19:00 | Arif Knjaz 1957 | 48 : 11 | Borsko jezero |
14.10
19:00
Morava 84
Radan
22
21
|
14.10.2018 19:00 | Morava 84 | 22 : 21 | Radan | |||||
14.10
12:30
Vranje 1957 - 2
Nišava
31
25
|
14.10.2018 12:30 | Vranje 1957 - 2 | 31 : 25 | Nišava |
14.10
13:00
Sombor
Borac
25
16
|
14.10.2018 13:00 | Sombor | 25 : 16 | Borac | |||||
14.10
16:30
Obilić
Sivac 69/2
28
19
|
14.10.2018 16:30 | Obilić | 28 : 19 | Sivac 69/2 |
14.10
16:45
Jedinstvo
Unirea
30
26
|
14.10.2018 16:45 | Jedinstvo | 30 : 26 | Unirea | |||||
14.10
17:00
Vladimirovac
Radnički (JT)
25
38
|
14.10.2018 17:00 | Vladimirovac | 25 : 38 | Radnički (JT) | |||||
14.10
18:00
Radnicki (K)
Dolovo 2
28
27
|
14.10.2018 18:00 | Radnicki (K) | 28 : 27 | Dolovo 2 |
14.10
17:00
Titel
Srem SM
33
31
|
14.10.2018 17:00 | Titel | 33 : 31 | Srem SM | |||||
14.10
19:00
Beočin 1959
Hercegovac
20
41
|
14.10.2018 19:00 | Beočin 1959 | 20 : 41 | Hercegovac |
14.10
20:00
Novi Pazar
Kikinda
30
26
|
14.10.2018 20:00 | Novi Pazar | 30 : 26 | Kikinda |
14.10
19:30
Pobednik
Žitorađa
28
36
|
14.10.2018 19:30 | Pobednik | 28 : 36 | Žitorađa | |||||
14.10
18:00
Priboj
Bela Palanka
21
21
|
14.10.2018 18:00 | Priboj | 21 : 21 | Bela Palanka | |||||
14.10
19:00
Hajduk Veljko
Kuršumlija
32
38
|
14.10.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 32 : 38 | Kuršumlija |
14.10
18:00
Požarevac
Lavovi BP
17
27
|
14.10.2018 18:00 | Požarevac | 17 : 27 | Lavovi BP | |||||
14.10
18:00
Crvenka
Jugović
23
22
|
14.10.2018 18:00 | Crvenka | 23 : 22 | Jugović |
14.10
17:00
Jadran
Radnički
37
27
|
14.10.2018 17:00 | Jadran | 37 : 27 | Radnički | |||||
14.10
19:00
Mokrin
Kikinda
22
32
|
14.10.2018 19:00 | Mokrin | 22 : 32 | Kikinda | |||||
14.10
20:00
Mladost
Spartak
32
27
|
14.10.2018 20:00 | Mladost | 32 : 27 | Spartak | |||||
14.10
16:30
Dolovo (Ž)
Laki
31
31
|
14.10.2018 16:30 | Dolovo (Ž) | 31 : 31 | Laki | |||||
14.10
19:30
Temerin
Ravangrad
26
32
|
14.10.2018 19:30 | Temerin | 26 : 32 | Ravangrad |
14.10
20:15
Košutnjak
Prijepolje
24
23
|
14.10.2018 20:15 | Košutnjak | 24 : 23 | Prijepolje | |||||
14.10
14:00
Bekament Bukovička Banja 2
Metalac AD
24
27
|
14.10.2018 14:00 | Bekament Bukovička Banja 2 | 24 : 27 | Metalac AD |
14.10
18:00
Mladi radnik
Loznica grad
32
22
|
14.10.2018 18:00 | Mladi radnik | 32 : 22 | Loznica grad | |||||
14.10
17:30
Beograd
Rudar
34
21
|
14.10.2018 17:30 | Beograd | 34 : 21 | Rudar | |||||
14.10
17:00
Medicinar 2
Crvena zvezda
36
19
|
14.10.2018 17:00 | Medicinar 2 | 36 : 19 | Crvena zvezda | |||||
14.10
17:00
Metalac 2015
Radnički
37
28
|
14.10.2018 17:00 | Metalac 2015 | 37 : 28 | Radnički |
14.10
17:00
Bor - RTB 2
Đerdap
18
25
|
14.10.2018 17:00 | Bor - RTB 2 | 18 : 25 | Đerdap | |||||
14.10
15:30
Jagodina 2
Hajduk Veljko
23
17
|
14.10.2018 15:30 | Jagodina 2 | 23 : 17 | Hajduk Veljko | |||||
14.10
19:00
Žitorađa
Radnički
25
21
|
14.10.2018 19:00 | Žitorađa | 25 : 21 | Radnički |
14.10
14:30
Obilić
Jabuka
14
13
|
14.10.2018 14:30 | Obilić | 14 : 13 | Jabuka |
14.10
16:30
ARIF Osice
Mladost
7
20
|
14.10.2018 16:30 | ARIF Osice | 7 : 20 | Mladost |
14.10
19:30
Voždovac 1955
Medicinar
26
27
|
14.10.2018 19:30 | Voždovac 1955 | 26 : 27 | Medicinar |
14.10
16:00
Kučevo
Radnički 1964
26
34
|
14.10.2018 16:00 | Kučevo | 26 : 34 | Radnički 1964 | |||||
14.10
13:30
Topličanin
Železničar
23
30
|
14.10.2018 13:30 | Topličanin | 23 : 30 | Železničar | |||||
14.10
18:30
ORK Beograd
Vrbas
24
22
|
14.10.2018 18:30 | ORK Beograd | 24 : 22 | Vrbas |
14.10
19:00
Vranje
Srpska
1
2
|
14.10.2018 19:00 | Vranje | 1 : 2 | Srpska |
14.10
18:00
Bečej
Kolubara
11
2
|
14.10.2018 18:00 | Bečej | 11 : 2 | Kolubara | |||||
14.10
18:15
SK Ekonomist
Požarevac
0
5
|
14.10.2018 18:15 | SK Ekonomist | 0 : 5 | Požarevac |
14.10
12:30
Konjarnik
Oftal -C
8
0
|
14.10.2018 12:30 | Konjarnik | 8 : 0 | Oftal -C |
14.10
20:00
Mićko trend
Pčinja
6
8
|
14.10.2018 20:00 | Mićko trend | 6 : 8 | Pčinja |
14.10
17:00
Indians 2013
Kraljevićevo
8
7
|
14.10.2018 17:00 | Indians 2013 | 8 : 7 | Kraljevićevo | |||||
14.10
20:00
Dinamo
Forum
2
6
|
14.10.2018 20:00 | Dinamo | 2 : 6 | Forum |
14.10
16:00
SFU Leposavić
Aranđelovac
13
0
|
14.10.2018 16:00 | SFU Leposavić | 13 : 0 | Aranđelovac | |||||
14.10
16:30
PP 192
Loznica Grad 2018
6
2
|
14.10.2018 16:30 | PP 192 | 6 : 2 | Loznica Grad 2018 |
14.10
17:00
Soko
Car Dušan Silni
24
24
|
14.10.2018 17:00 | Soko | 24 : 24 | Car Dušan Silni | |||||
14.10
16:00
Morava Gepardi
Crveni Kenguri
4
44
|
14.10.2018 16:00 | Morava Gepardi | 4 : 44 | Crveni Kenguri | |||||
14.10
Vitez
Soko
0
18
|
14.10.2018 | Vitez | 0 : 18 | Soko |
14.10
17:15
Mladost
Vojvodina
7
0
|
14.10.2018 17:15 | Mladost | 7 : 0 | Vojvodina | |||||
14.10
15:30
Triglav
Crvena zvezda
2
3
|
14.10.2018 15:30 | Triglav | 2 : 3 | Crvena zvezda |