26.10
15:00
Cetinje
Hajduk
2
4
|
26.10.2018 15:00 | Cetinje | 2 : 4 | Hajduk |
26.10
21:00
Real Valladolid
Espanyol
1
1
|
26.10.2018 21:00 | Real Valladolid | 1 : 1 | Espanyol |
26.10
20:30
Freiburg
Borussia Mönchengladbach
3
1
|
26.10.2018 20:30 | Freiburg | 3 : 1 | Borussia Mönchengladbach |
26.10
20:45
Nîmes
Saint-Étienne
1
1
|
26.10.2018 20:45 | Nîmes | 1 : 1 | Saint-Étienne |
26.10
14:30
TSC
Novi Pazar
6
0
|
26.10.2018 14:30 | TSC | 6 : 0 | Novi Pazar |
26.10
17:00
Smederevo 1953
Napredak Junior
70
85
|
26.10.2018 17:00 | Smederevo 1953 | 70 : 85 | Napredak Junior |
26.10
15:30
Užice
Mladost
81
76
|
26.10.2018 15:30 | Užice | 81 : 76 | Mladost |
26.10
17:00
Žarkovo 2
Mladenovac
78
74
|
26.10.2018 17:00 | Žarkovo 2 | 78 : 74 | Mladenovac |
26.10
18:30
Igokea
Krka
91
73
|
26.10.2018 18:30 | Igokea | 91 : 73 | Krka | |||||
26.10
21:00
Partizan NIS
Zadar
85
95
|
26.10.2018 21:00 | Partizan NIS | 85 : 95 | Zadar |
26.10
20:30
Dynamic VIP PAY
Sloboda
96
87
|
26.10.2018 20:30 | Dynamic VIP PAY | 96 : 87 | Sloboda |
26.10
19:00
Plana
Mladost (SP)
65
78
|
26.10.2018 19:00 | Plana | 65 : 78 | Mladost (SP) | |||||
26.10
19:00
Vrbas
KKK Radnički
79
72
|
26.10.2018 19:00 | Vrbas | 79 : 72 | KKK Radnički |
26.10
VA 014 Bauwesen
Crvena zvezda
1
3
|
26.10.2018 | VA 014 Bauwesen | 1 : 3 | Crvena zvezda |
26.10
Ribnica
Kosovska Mitrovica
3
0
|
26.10.2018 | Ribnica | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica |
26.10
21:00
Partizan
Mladost (NP)
1
3
|
26.10.2018 21:00 | Partizan | 1 : 3 | Mladost (NP) |
26.10
20:00
Stopanja
Crnokosa Artos
3
0
|
26.10.2018 20:00 | Stopanja | 3 : 0 | Crnokosa Artos |
26.10
21:00
Štrand Volej
NS Tim
3
2
|
26.10.2018 21:00 | Štrand Volej | 3 : 2 | NS Tim |
26.10
19:30
Beočin
NS Volej tim
0
3
|
26.10.2018 19:30 | Beočin | 0 : 3 | NS Volej tim |
26.10
18:00
Partizan
Ub
3
0
|
26.10.2018 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Ub |
26.10
Srem
Valjevo
3
1
|
26.10.2018 | Srem | 3 : 1 | Valjevo |
26.10
20:00
Spartak
Proleter (Ž)
23
22
|
26.10.2018 20:00 | Spartak | 23 : 22 | Proleter (Ž) |
26.10
20:15
Jadran HN
Jug CO
7
14
|
26.10.2018 20:15 | Jadran HN | 7 : 14 | Jug CO |
26.10
19:00
Vojvodina
Budva
9
10
|
26.10.2018 19:00 | Vojvodina | 9 : 10 | Budva |
26.10
19:00
Vranje
Jastrebac
6
6
|
26.10.2018 19:00 | Vranje | 6 : 6 | Jastrebac | |||||
26.10
19:00
Ekonomac
Nova Pazova
5
2
|
26.10.2018 19:00 | Ekonomac | 5 : 2 | Nova Pazova |
26.10
19:30
SAS
Banjica
7
4
|
26.10.2018 19:30 | SAS | 7 : 4 | Banjica | |||||
26.10
20:00
Zemun Samo pravo
Zufo
6
4
|
26.10.2018 20:00 | Zemun Samo pravo | 6 : 4 | Zufo | |||||
26.10
18:00
Sopot
Pirot
12
1
|
26.10.2018 18:00 | Sopot | 12 : 1 | Pirot |
26.10
19:00
Leskovac
Timok 2013
6
2
|
26.10.2018 19:00 | Leskovac | 6 : 2 | Timok 2013 | |||||
26.10
19:30
Bor
Radnički 2010
5
4
|
26.10.2018 19:30 | Bor | 5 : 4 | Radnički 2010 | |||||
26.10
17:00
Bele crkve
Miners
5
4
|
26.10.2018 17:00 | Bele crkve | 5 : 4 | Miners |
26.10
18:00
Tisa
Viking
7
3
|
26.10.2018 18:00 | Tisa | 7 : 3 | Viking |
26.10
21:00
Prokuplje
Dolap
3
1
|
26.10.2018 21:00 | Prokuplje | 3 : 1 | Dolap |