XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 576 utakmica za dan
Subota, 10 Novembar 2018

Fudbal

10.11.2018 15:00 Dinamo 0 : 3 Crvena zvezda
10.11.2018 13:00 OFK Bačka 1 : 0 Voždovac
10.11.2018 13:00 Mačva 0 : 0 Spartak ŽK
10.11.2018 18:00 Rad 0 : 2 Napredak
10.11.2018 13:00 Zemun 0 : 3 Čukarički
10.11.2018 16:00 Mladost 1 : 0 Vojvodina
10.11.2018 13:00 Partizan 2 : 0 Radnik
10.11.2018 13:00 Inđija 2 : 0 Borac
10.11.2018 13:00 Teleoptik 0 : 0 Novi Pazar
10.11.2018 13:00 TSC 1 : 1 Sinđelić
10.11.2018 13:30 Zvijezda 09 2 : 0 Čelik
10.11.2018 16:30 Zrinjski 2 : 2 Sarajevo
10.11.2018 13:30 Mladost 2 : 0 Radnik
10.11.2018 13:30 Željezničar Sport Team 4 : 1 Tekstilac
10.11.2018 16:00 Borac 4 : 1 Podrinje
10.11.2018 13:30 Kozara 0 : 1 Rudar Prijedor
10.11.2018 13:30 Sutjeska 0 : 0 Alfa
10.11.2018 13:30 Drina 3 : 0 Slavija
10.11.2018 13:30 Sloga 2 : 1 Sloboda
10.11.2018 13:00 Grbalj 1 : 1 Zeta
10.11.2018 13:00 Lovćen 1 : 3 Rudar
10.11.2018 13:00 Mornar 1 : 1 Iskra
10.11.2018 13:00 OFK Petrovac 1 : 1 Budućnost
10.11.2018 13:00 Sutjeska 3 : 0 OFK Titograd
10.11.2018 13:00 ČSK Pivara 1 : 1 Cement
10.11.2018 13:00 Dinamo 1945 0 : 0 Mladost
10.11.2018 13:00 Radnički (NP) 2 : 0 Srbobran
10.11.2018 13:00 Radnički (SM) 1 : 0 OFK Vršac
10.11.2018 13:00 Bratstvo 1946 2 : 2 Radnički (ZR)
10.11.2018 13:00 Hajduk 1912 1 : 0 Železničar
10.11.2018 13:00 Bačka 1901 0 : 1 Kabel
10.11.2018 13:00 Crvena zvezda 0 : 2 Omladinac
10.11.2018 13:00 Dunav 5 : 2 Borac
10.11.2018 13:00 FAP 1 : 0 Provo
10.11.2018 13:00 Loznica 1 : 0 Mokra Gora
10.11.2018 13:00 Jošanica 1 : 1 Smederevo 1924
10.11.2018 13:00 Tutin 2 : 0 Mladi radnik 1926
10.11.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 0 Sloga (PŽ)
10.11.2018 13:30 GFK Dubočica 3 : 2 SFS Borac
10.11.2018 13:30 Radnički (S) 1 : 1 Budućnost
10.11.2018 13:30 Jedinstvo (B) 3 : 2 Radnički (P)
10.11.2018 13:30 OFK Sinđelić 0 : 1 Dunav
10.11.2018 13:30 Trstenik PPT 0 : 0 Temnić 1924
10.11.2018 13:30 Rtanj 1 : 3 Jagodina Tabane
10.11.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 1 IMT
10.11.2018 13:00 Lokomotiva 3 : 1 Jedinstvo
10.11.2018 13:00 Jedinstvo (BK) 5 : 1 Krajina
10.11.2018 13:00 Radnički (S) 2 : 3 Vojvodina 1928
10.11.2018 13:00 OFK Proleter 1 : 0 Radnički (K)
10.11.2018 13:00 BAK 2 : 4 Mladost (O)
10.11.2018 13:00 Sloga 3 : 3 Kikinda 1909
10.11.2018 13:00 Kozara 1 : 0 Budućnost
10.11.2018 13:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Begej
10.11.2018 13:00 Radnički (Š) 4 : 0 Sloga (T)
10.11.2018 13:00 Sremac Vojka 1 : 0 Hajduk (D)
10.11.2018 13:00 1. Maj Ruma 2 : 0 LSK Laćarak
10.11.2018 13:00 Polet (K) 2 : 2 Mladost (T)
10.11.2018 13:00 OFK Mladost APA 0 : 2 Radnički 1912
10.11.2018 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Bačka
10.11.2018 13:00 Crvenka 2 : 2 Sloga (Č)
10.11.2018 13:00 Gruža 4 : 0 Goč
10.11.2018 13:00 Trepča 1 : 0 Novi Pazar 1928
10.11.2018 13:00 Sloga 0 : 0 Šumadija 1903
10.11.2018 13:00 Ribnica 1 : 0 Radjevac
10.11.2018 13:00 Spartak 1924 0 : 2 OFK Divci
10.11.2018 13:00 Radnički Gorenje (V) 1 : 0 Mačva 2005
10.11.2018 13:00 Radnički Šabački 2 : 4 Zadrugar
10.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 1 Prijevor
10.11.2018 13:00 Takovo 3 : 0 Sevojno
10.11.2018 13:30 Budućnost 3 : 0 Pčinja
10.11.2018 13:30 Sloga 2 : 1 Morava
10.11.2018 13:30 BSK 1 : 4 Kablovi
10.11.2018 13:30 Brodoremont 4 : 1 Bukovik
10.11.2018 13:30 Svrljig 2 : 1 Moravica
10.11.2018 13:00 Milutinac 2 : 1 Sopot
10.11.2018 13:00 Mladenovac 1 : 1 TEK Sloga
10.11.2018 13:00 Napredak 0 : 2 BSK Batajnica
10.11.2018 13:00 Mladost (L) 2 : 0 2. Oktobar
10.11.2018 13:00 Polet 3 : 1 Delija
10.11.2018 13:00 Vojvodina (T) 6 : 0 Hercegovac
10.11.2018 13:00 Krila Krajine 1 : 0 Polet (S)
10.11.2018 13:00 Tvrđava 0 : 2 Stari Grad
10.11.2018 13:30 Partizan 4 : 0 Borac (M)
10.11.2018 13:30 Rudar 6 : 0 Graničar 1924
10.11.2018 13:30 Mladost 4 : 1 Slavija
10.11.2018 13:00 Obilić 3 : 2 Jadran
10.11.2018 13:00 Njegoš 3 : 1 Napredak
10.11.2018 13:00 Panonija IM Topola 1 : 0 Sutjeska
10.11.2018 13:00 Šumadija 2 : 0 Duboko
10.11.2018 13:00 Vinča 3 : 0 Rabrovac
10.11.2018 13:30 Omladinac 1 : 1 Gruža
10.11.2018 13:30 Varvarin 2 : 2 Jedinstvo 1936
10.11.2018 13:30 Ribnik 0 : 3 Mačkovac
10.11.2018 13:00 Sindjelić 2 : 0 Jedinstvo 1945 (VL)
10.11.2018 13:30 Jedinstvo Stević 1 : 2 Dunav
10.11.2018 13:00 Rudar 2001 3 : 1 Rudar (K)
10.11.2018 13:00 Trgovački 7 : 2 Makce
10.11.2018 13:30 Morava (Ž) 1 : 0 Zemljoradnik
10.11.2018 13:00 Plana 1 : 1 Sloboda
10.11.2018 13:00 Mladi radnik 1 : 2 Polet
10.11.2018 13:30 Rudna Glava 2 : 0 Radnički (K)
10.11.2018 13:30 Zlot 4 : 3 Ključ
10.11.2018 13:30 Polom 0 : 3 OFK Bor
10.11.2018 13:30 Šarbanovac 1 : 2 BSK
10.11.2018 13:30 OFK Jabučje 2 : 0 OFK Brđanac
10.11.2018 13:30 Radnik 3 : 0 Pepeljevac
10.11.2018 13:30 Banjani 0 : 0 Tulari
10.11.2018 13:30 Rubribreza 2 : 0 Kolubara 2
10.11.2018 13:00 Crnokosa 1 : 2 Polet
10.11.2018 13:30 Velika Jasikova 0 : 0 Graničar
10.11.2018 13:30 Lužnica 6 : 1 Zadrugar
10.11.2018 13:30 Vladimir Durković 3 : 0 Borac
10.11.2018 13:30 Nebeski Andjeli 4 : 1 Čelik
10.11.2018 13:00 Mineralac 0 : 1 Ropotovo
10.11.2018 13:00 Oskar 1 : 2 Moravac
10.11.2018 13:30 Rudar 5 : 1 Vrelo
10.11.2018 13:30 Crvena Jabuka 3 : 0 Gunjevac
10.11.2018 13:30 Jedinstvo 8 : 1 Dinamo
10.11.2018 13:30 Stari Trstenik : Garevina
10.11.2018 13:30 Morava 2 : 0 Vinorača
10.11.2018 13:30 Šantarovac 1 : 1 Jedinstvo (D)
10.11.2018 13:30 Vinogradar 2 : 2 Mladost (G)
10.11.2018 13:30 Pomoravlje 3 : 0 Omladinski
10.11.2018 13:30 Rudar (St) 3 : 4 Borac 1805
10.11.2018 13:30 Beljanica 3 : 1 Napredak
10.11.2018 13:00 MSK 0 : 1 ASK
10.11.2018 13:00 ŽFK Banat 2 : 1 Naftagas
10.11.2018 13:00 Jedinstvo 6 : 0 Mladost
10.11.2018 13:00 Bilećanin 2 : 5 OFK Stajićevo
10.11.2018 13:00 Potisje 16 : 0 OFK Gradnulica
10.11.2018 13:00 Tamiš 2 : 0 OFK Klek
10.11.2018 12:00 Sparta Železnik 1 : 3 Rekreativo 011
10.11.2018 13:30 Grdica 0 : 1 Mladost
10.11.2018 13:00 Omladinac-Šumadinac 4 : 0 BSK
10.11.2018 13:00 Velika Reka 2 : 0 Borac
10.11.2018 13:00 Azbukovica 4 : 0 Prva Iskra
10.11.2018 13:00 Jedinstvo 1 : 1 7. Juli
10.11.2018 13:30 Todorovce 2 : 3 Veliko Trnjane
10.11.2018 13:30 Mladost (B) 3 : 1 Plantaža
10.11.2018 13:00 Milicionar 6 : 2 Sloboda
10.11.2018 13:00 Torpedo 1924 1 : 2 Budućnost 1929 (ZM)
10.11.2018 13:00 Radnički 0 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
10.11.2018 13:30 Proleter 0 : 1 Bačka (D)
10.11.2018 13:00 Polet (V) 1 : 2 Desine
10.11.2018 13:00 Landol 2 : 1 Petrijevac
10.11.2018 13:00 Badljevica 5 : 0 7. Juli
10.11.2018 12:00 Petlić SD 026 3 : 1 Lunjevac
10.11.2018 13:00 Zeppelin 026 1 : 1 Vrbovac
10.11.2018 13:30 Mladost 3 : 2 Zvezda
10.11.2018 13:30 Sloboda 9 : 0 Veliki Suvodol
10.11.2018 13:30 Nišavac 1 : 2 Jerma
10.11.2018 13:30 Napredak 8 : 2 Pobeda
10.11.2018 13:30 Jedinstvo 0 : 3 Pobeda 1976
10.11.2018 13:30 Ratar 0 : 2 Jastrebac
10.11.2018 13:30 Gredetin 0 : 4 Škriljac
10.11.2018 13:30 Bratstvo 2 : 5 Voćar
10.11.2018 13:30 Jelica 2 : 2 Radnički
10.11.2018 13:30 Gorušica 2 : 2 Brezova
10.11.2018 13:30 Sloga 2 : 4 Bjelica
10.11.2018 13:30 Prilike 3 : 0 Gradina
10.11.2018 13:30 Dedinje Junajted 3 : 0 Vrelo
10.11.2018 14:00 Modrica : Mladost VPD
10.11.2018 14:00 Globoder : Čarapan
10.11.2018 14:00 OFK Sikole 1 : 2 OFK Tamnič
10.11.2018 13:30 Taskovici 5 : 1 Grkinja
10.11.2018 13:30 Toplica 5 : 0 Mekiš
10.11.2018 13:00 Belpos 3 : 0 Skupljen 2013
10.11.2018 13:00 Jedinstvo 2014 0 : 2 Polet
10.11.2018 13:30 ŠFU Derbi 2016 : Moravac
10.11.2018 13:30 Mladost (DL) 1 : 0 Napredak
10.11.2018 13:30 Gornje Krajince 1 : 4 Atletiko
10.11.2018 13:30 Turekovac 4 : 1 SU Donja Lomnica
10.11.2018 13:30 Gornje Sinkovce 3 : 2 Rudar 1973
10.11.2018 13:00 POFK Letnjikovac 3 : 0 Maovi MH
10.11.2018 13:00 Omladinac 2 : 1 Culjković
10.11.2018 13:00 Sloga 3 : 2 OFK Letnjikovac 1983
10.11.2018 13:30 Zvizdar 1 : 0 Omladinac
10.11.2018 13:00 Borac (BG) 3 : 0 Dinamo 1923
10.11.2018 13:00 Lider 3 : 0 Graničar (R)
10.11.2018 13:00 Grivac 3 : 0 Kotlenik (G)
10.11.2018 13:00 Borac 7 : 2 Čestin
10.11.2018 13:00 Kotlenik (L) 3 : 0 Mladost
10.11.2018 13:30 OFK Banat 5 : 2 Vršac
10.11.2018 13:30 Lomnica : Gaglovo
10.11.2018 13:30 Cardiff City 2 : 1 Brighton
10.11.2018 18:30 Crystal Palace 0 : 1 Tottenham Hotspur
10.11.2018 16:00 Huddersfield Town 1 : 1 West Ham United
10.11.2018 16:00 Leicester 0 : 0 Burnley
10.11.2018 16:00 Newcastle United 2 : 1 AFC Bournemouth
10.11.2018 16:00 Southampton 1 : 1 Watford
10.11.2018 16:15 Getafe 0 : 1 Valencia
10.11.2018 20:45 Girona 0 : 0 Leganés
10.11.2018 18:30 Atlético Madrid 3 : 2 Athletic Club
10.11.2018 13:00 Real Valladolid 0 : 0 Eibar
10.11.2018 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Augsburg
10.11.2018 18:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Bayern
10.11.2018 15:30 Werder 1 : 3 Borussia Mönchengladbach
10.11.2018 15:30 Freiburg 1 : 3 Mainz 05
10.11.2018 15:30 Fortuna 4 : 1 Hertha BSC
10.11.2018 15:30 Nürnberg 0 : 2 Stuttgart
10.11.2018 20:30 Genoa 1 : 2 Napoli
10.11.2018 18:00 SPAL 2 : 2 Cagliari
10.11.2018 15:00 Torino 1 : 2 Parma
10.11.2018 20:00 Angers 1 : 0 Montpellier
10.11.2018 17:00 Guingamp 2 : 4 Olympique Lyonnais
10.11.2018 20:00 Nîmes 0 : 1 Nice
10.11.2018 20:00 Saint-Étienne 2 : 0 Reims
10.11.2018 20:00 Toulouse 0 : 1 Amiens SC
10.11.2018 00:00 Napredak Junior 2018 5 : 0 Krstarica
10.11.2018 00:00 Knjaževac 2015 0 : 6 Jedinstvo 2014
10.11.2018 00:00 Vučice 2 : 6 Levač
10.11.2018 Jagodina : Morava
10.11.2018 13:00 OFK Beograd 3 : 0 Radnički (N)
10.11.2018 11:00 Vojvodina 3 : 2 Čukarički
10.11.2018 13:00 Jedinstvo 1 : 1 Inđija
10.11.2018 11:00 Internacional 2 : 3 Crvena Zvezda
10.11.2018 13:00 Rad 5 : 1 Trajal
10.11.2018 13:00 Spartak ŽK 2 : 1 Partizan
10.11.2018 13:00 Radnički 1923 6 : 0 Sloga (K)
10.11.2018 10:00 Borac (NS) 0 : 2 Hajduk 1912
10.11.2018 10:00 TSC 2 : 1 Proleter (NS)
10.11.2018 10:00 Petar Puača 0 : 4 Dinamo 1945
10.11.2018 Kopernikus Želežničar 1 : 2 Bor
10.11.2018 OFK Lugomir 4 : 1 Radnik
10.11.2018 13:00 Posavina 1 : 5 Strelac
10.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 1 Prva Iskra
10.11.2018 13:00 Jedinstvo 5 : 2 Crvena Zastava
10.11.2018 13:00 Rvati 2 : 3 Polet
10.11.2018 Tornjoš : AFK
10.11.2018 Zemun MO : Internacional MO
10.11.2018 Grafičar MO : BSK Borča MO
10.11.2018 Sinđelić MO : OFK Beograd MO
10.11.2018 Lokomotiva MO : Crvena zvezda MO
10.11.2018 Brodarac MO : Voždovac MO
10.11.2018 Radnički MO : IMT MO
10.11.2018 Partizan MO : Rad MO
10.11.2018 Sinđelić 2 MO : Stepojevac Vaga MK MO
10.11.2018 Zvezdara MO : Sremcica MO
10.11.2018 Zmaj 1953 MO : OFK Beograd 2 MO
10.11.2018 Žarkovo MO : Zabrezje MO
10.11.2018 Komgrap MO : Bežanija MO
10.11.2018 Leštane MO : DIF MO
10.11.2018 Rad 2 MO : Lokomotiva 2 MO
10.11.2018 12:00 Voždovac 1 : 2 Partizan
10.11.2018 11:00 Rad 0 : 5 Crvena Zvezda
10.11.2018 13:00 Kiker 0 : 0 Brodarac
10.11.2018 11:00 Radnički 1923 9 : 0 Sloga (K)
10.11.2018 12:00 Borac (NS) 0 : 2 Hajduk 1912
10.11.2018 12:00 TSC 10 : 1 Bečkerek 023
10.11.2018 12:00 Inđija 1 : 3 Spartak
10.11.2018 12:00 Petar Puača 5 : 0 Dinamo 1945
10.11.2018 Napredak 2 : 4 RSK
10.11.2018 Partizan 1945 3 : 2 Karađorđe
10.11.2018 OFK Aranđelovac 1979 5 : 3 Sloga 33
10.11.2018 VGSK 6 : 4 Zvižd
10.11.2018 Kopernikus Želežničar 1 : 2 Real 2
10.11.2018 Trajal 2 : 0 Jagodina Tabane
10.11.2018 Jedinstvo 0 : 5 Dinamo
10.11.2018 Lider MGM 5 : 1 Sinđelić
10.11.2018 IMT : 011
10.11.2018 Sinđelić : Bežanija
10.11.2018 Internacional : Teleoptik
10.11.2018 DIF : Kolubara
10.11.2018 Studenski grad : BSK 1925
10.11.2018 Grafičar : Radnički (NB)
10.11.2018 BSK Borča : Lokomotiva
10.11.2018 00:00 Budućnost 3 : 0 Postar 1930
10.11.2018 00:00 Palilulac 5 : 1 Balkan
10.11.2018 00:00 Radnički 4 : 0 Novi Beograd
10.11.2018 00:00 Jedinstvo 2 : 1 Beograd 1929
10.11.2018 Žarkovo : OLE
10.11.2018 00:00 Rakovica 0 : 0 BASK
10.11.2018 Trajal : Đerdap
10.11.2018 Kruševac : Topličanin
10.11.2018 Radnički : Temnić 1924
10.11.2018 Sloga : Šampion 2014
10.11.2018 Vlasina : Nacional 2
10.11.2018 Šampion : Timočanin
10.11.2018 08:30 011 1 : 4 Brodarac
10.11.2018 10:00 Crvena zvezda 1 : 2 Čukarički
10.11.2018 16:00 OFK Beograd 2 : 2 Zemun
10.11.2018 Vinca MK : OFK Beograd 3 MK
10.11.2018 Srem MK : Rad 3 MK
10.11.2018 Boleč MK : Sindjelic 2012 MK
10.11.2018 Sopot MK : Brodarac 3 MK
10.11.2018 Zemun 3 MK : Borac MK
10.11.2018 Radnički PDM MK : Prva Iskra MK
10.11.2018 Rakovica MK : Crvena Zvezda MML MK
10.11.2018 Zemun MK : Crvena zvezda MK
10.11.2018 Rad MK : Radnički NB MK
10.11.2018 Studenski grad MK : Voždovac MK
10.11.2018 Lokomotiva MK : BSK Borča MK
10.11.2018 OFK Beograd MK : Čukarički MK
10.11.2018 011 MK : Sinđelić MK
10.11.2018 Radnički NB MK 4 : 1 Zemun MK
10.11.2018 Graficar 3 : 0 OFK Beograd B MK
10.11.2018 Brodarac B MK 0 : 0 Bežanija MK
10.11.2018 Voždovac B MK 2 : 3 IMT
10.11.2018 Napredak 1 : 0 Dunavac
10.11.2018 Rad V MK 2 : 0 Obrenovac 1905 MK
10.11.2018 Kolubara MK 1 : 1 DIF MK
10.11.2018 10:00 Inđija 0 : 8 Vojvodina
10.11.2018 11:00 Apolon 4 3 : 1 Sport Klub 99
10.11.2018 11:00 Jošanica 0 : 2 Kosmet
10.11.2018 11:00 OFK AS 2003 3 : 0 Bane
10.11.2018 11:00 Kiker 1 : 1 Apolon
10.11.2018 11:00 Novi Pazar 7 : 0 Mokra Gora
10.11.2018 11:00 Radnički 1923 1 : 0 Bubamara
10.11.2018 11:00 Pazar Juniors 3 : 0 Šumadija 1903
10.11.2018 10:00 Đurđin 1 : 11 Radnički 1905
10.11.2018 10:30 Tavankut 0 : 9 Čantavir
10.11.2018 10:00 Radnički 9 : 2 Partizan
10.11.2018 11:00 Zvezda 12 : 1 Sloga
10.11.2018 10:00 Jedinstvo 2 : 2 Posavina
10.11.2018 BSK 0 : 4 Crvena zvezda
10.11.2018 Brodarac 0 : 2 OFK Beograd
10.11.2018 Partizan 9 : 0 Vozdovac
10.11.2018 Čukarički 5 : 0 Internacional
10.11.2018 Zemun 8 : 2 011
10.11.2018 Rad 2 : 5 Teleoptik
10.11.2018 OLE : IMT
10.11.2018 Radnički : Radnički NB
10.11.2018 BSK 1925 : Ada
10.11.2018 Studentski Grad : Lokomotiva
10.11.2018 DIF : Kolubara
10.11.2018 Sinđelić : BASK
10.11.2018 Lestane : Banja
10.11.2018 Kovacevac : Vrcin
10.11.2018 Vinca : Postar 1930
10.11.2018 Palilulac : Trudbenik
10.11.2018 GSP Polet : Hajduk
10.11.2018 10:00 Borac 6 : 0 Sloboda (Č)
10.11.2018 Kopernikus Železničar : Duel Juniors
10.11.2018 Napredak : Radnički (P)
10.11.2018 Trstenik PTT : Trajal
10.11.2018 OFK Radnički : Real
10.11.2018 Timok : Dinamo
10.11.2018 SFS Borac : Lider MGM
10.11.2018 Radnički (N) : Nacional
10.11.2018 Jagodina : Timočanin
10.11.2018 Morava : Prosoker
10.11.2018 OFK Napredak : Mali Bor
10.11.2018 Djerdap : Dunav
10.11.2018 Temnić 1924 : Kruševac
10.11.2018 Hajduk Veljko : Kopaonik
10.11.2018 Bor : Junior
10.11.2018 Car Lazar : Jedinstvo
10.11.2018 Župa : Radnički
10.11.2018 Sinđelić : Šampion
10.11.2018 Mladi Borac : Lugina
10.11.2018 Sloga : Dubočica
10.11.2018 Ternoci : Topličanin
10.11.2018 Real : Radnik
10.11.2018 OFK Radnički : Kosanica
10.11.2018 Kolubara : Ada
10.11.2018 BSK 1925 : DIF
10.11.2018 Obrenovac 1905 : OFK Beograd
10.11.2018 Zemun : Rad
10.11.2018 Teleoptik : Radnički PDM
10.11.2018 Olimpik : Lokomotiva
10.11.2018 Internacional : Sinđelić
10.11.2018 Partizan : Radnički (O)
10.11.2018 00:00 Crvena zvezda 10 : 0 Voždovac
10.11.2018 Čukarički : Rad
10.11.2018 OFK Beograd : Zemun
10.11.2018 Brodarac : 011
10.11.2018 BSK Borča : Radnički (NB)
10.11.2018 13:30 Karađordje : Mačva
10.11.2018 13:30 Sloga 036 : Požega
10.11.2018 13:30 Šabac 3 : 1 Šampion
10.11.2018 13:30 Plana : Ad Drinum
10.11.2018 13:30 Radnicki 1923 : Požarevac
10.11.2018 13:30 Jedinstvo 0 : 0 Savac
10.11.2018 00:00 Jagodina 4 : 3 Preševo
10.11.2018 00:00 Mašinac 4 : 0 Vučice
10.11.2018 00:00 Kolibri 3 : 2 Rosulja 2014
10.11.2018 00:00 Napredak junior 2018 2 : 1 Morava
10.11.2018 Lavice Dubočica : Napredak
10.11.2018 00:00 Krstarica 0 : 3 Radnički 2012
10.11.2018 00:00 Majdanpek 3 : 1 Levač
10.11.2018 ŽFK Sremice : Kanjiža
10.11.2018 ŽFK Stajićevo : Budućnost
10.11.2018 Indjija : Železnicar
10.11.2018 Mladost : ŽFK Vojvodina
10.11.2018 ŽFK Spartak : ŽFK Polet
10.11.2018 15:00 Bačka 4 : 1 ŽFK Banat
10.11.2018 Nova Kolonija : Jedinstvo
10.11.2018 00:00 Tešnjar 0 : 6 Radnički (V)
10.11.2018 00:00 Jedinstvo 2 : 0 OFK Osečina
10.11.2018 00:00 Vojvode 0 : 3 Senjak 1
10.11.2018 00:00 Senjak 2 1 : 0 Omladinac
10.11.2018 00:00 Železničar 1 : 4 Budućnost Krušik
10.11.2018 11:00 Železničar : Presing
10.11.2018 11:00 Soko 2015 : Jasenica 1911
10.11.2018 11:00 Lider 2017 : Sloga (L)
10.11.2018 11:00 Stari Grad : Rudar 2001
10.11.2018 OFK Beograd : Radnički
10.11.2018 Partizan : Radnicki
10.11.2018 Kolubara : Zemun
10.11.2018 Crvena Zvezda : Lokomotiva
10.11.2018 Vozdovac : Brodarac 1947
10.11.2018 Teleoptik : Rad
10.11.2018 BSK 1925 : OLE
10.11.2018 BSK Borča : Cukaricki
10.11.2018 Radnički Stobeks 8 : 1 Jadar 07
10.11.2018 Podrinje : Loznica 2
10.11.2018 Loznica 3 : 0 Respekt
10.11.2018 Jedinstvo 0 : 13 Pčelinjo

Košarka

10.11.2018 17:00 Petrol Olimpija 60 : 83 Crvena zvezda MTS
10.11.2018 19:00 Partizan NIS 86 : 67 Cibona
10.11.2018 21:00 Cedevita 100 : 80 Igokea
10.11.2018 15:00 OKK Beograd 103 : 92 Vršac
10.11.2018 18:00 Metalac 94 : 98 Mladost
10.11.2018 20:00 Vojvodina 87 : 96 Borac
10.11.2018 19:00 Napredak Bosphorus 101 : 98 Pirot
10.11.2018 18:00 Žarkovo 98 : 94 Sloga
10.11.2018 18:00 Plana 77 : 93 Proleter Naftagas
10.11.2018 20:30 KKK Radnički 87 : 77 Mladost (SP)
10.11.2018 19:30 Kris Kros 50 : 69 Omladinac
10.11.2018 19:00 Hajduk 87 : 84 Srem
10.11.2018 17:00 Akademik 71 : 100 Sloven
10.11.2018 20:00 Sveti Đorđe 97 : 88 Star
10.11.2018 16:00 Jablanica 63 : 45 Morava
10.11.2018 17:00 Mladost Vesna 20 : 0 Jugbasket
10.11.2018 18:00 Prokuplje 93 : 75 Jastrebac
10.11.2018 20:30 Niš 93 : 88 Bor RTB
10.11.2018 18:00 Zekas 75 97 : 72 Smederevo 1953
10.11.2018 19:00 Crnokosa 94 : 99 Student
10.11.2018 18:00 Železničar 89 : 81 Radnički VA
10.11.2018 19:00 Klik 77 : 79 Priboj
10.11.2018 13:30 Slodes 96 : 55 Radnički
10.11.2018 13:00 Torlak 79 : 84 Borča
10.11.2018 20:30 Borac Zemun 91 : 68 Eko Sport
10.11.2018 16:00 Spartak 57 : 74 Novosadska ŽKA
10.11.2018 18:30 Student 56 : 70 Loznica
10.11.2018 18:00 021 83 : 77 Vrbas Medela
10.11.2018 20:00 Radivoj Korać 89 : 60 Šabac
10.11.2018 14:30 Partizan 1953 81 : 56 Bor
10.11.2018 19:15 Srbobran 90 : 70 Radnički 2016
10.11.2018 17:00 Vršac d.o.o. 82 : 80 Radnički (Bg)
10.11.2018 20:30 Duga 67 : 61 Radnički (Kg)
10.11.2018 00:00 Topolčanka : Ruma 92
10.11.2018 15:30 Play Off 52 : 57 Lim
10.11.2018 16:30 Bagdala 72 : 54 Rtanj
10.11.2018 18:30 Trstenik 57 : 54 Gimnazijalac
10.11.2018 14:00 Sistem 2000 67 : 44 Svrljig
10.11.2018 12:00 Zicer 59 : 71 Paraćin

Odbojka

10.11.2018 18:00 Partizan 3 : 1 Crvena zvezda
10.11.2018 18:00 Radnički 3 : 1 Novi Pazar
10.11.2018 19:00 Mladenovac 0 : 3 Niš
10.11.2018 16:00 Borac (St) 3 : 0 Novi Sad
10.11.2018 16:00 Smederevo Carina 3 : 1 Železničar (Bg)
10.11.2018 20:00 Futog 3 : 0 Loznica
10.11.2018 14:30 Kosovska Mitrovica 1 : 3 VGSK
10.11.2018 18:00 Užice 3 : 2 Klek Srbijašume
10.11.2018 16:00 Timok 0 : 3 Mladost
10.11.2018 20:00 Proleter 3 : 0 Sombor
10.11.2018 15:30 Desetka 3 : 0 Topličanin 97
10.11.2018 18:00 Niš 2 1 : 3 Vranje
10.11.2018 19:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Radan
10.11.2018 20:30 Sloga 2015 0 : 3 Rudar
10.11.2018 19:30 Crnjanski 0 : 3 Šumadija
10.11.2018 17:40 Lucky Star 1 : 3 Karađorđe
10.11.2018 14:30 Blok Aut 2 : 3 Roda
10.11.2018 19:00 Warriors 0 : 3 Vojvodina NS Seme 3
10.11.2018 18:00 Mladost 3 : 2 Vest
10.11.2018 14:30 Botafogo 1 : 3 Stražilovo
10.11.2018 19:00 Inđija 0 : 3 Mladost 1973
10.11.2018 19:00 Vizura 3 : 0 Ub
10.11.2018 19:00 Dinamo 1 : 3 Crvena zvezda
10.11.2018 19:00 Klek-MD Zrenjanin 1 : 3 Jedinstvo (SP)
10.11.2018 20:00 Takovo Zvezda Helios 0 : 3 Srem
10.11.2018 19:00 Smederevo 3 : 0 Valjevo
10.11.2018 20:00 Srbijanka 014 3 : 1 Roda
10.11.2018 20:00 Beograd 2 : 3 Vranje
10.11.2018 15:00 Sterija 3 : 0 Leskovac-98
10.11.2018 18:00 Zlatibor 3 : 0 Inđija
10.11.2018 16:30 Kralj 3 : 0 Borac (Ča)
10.11.2018 16:00 Ivanjica 2 : 3 Ruma
10.11.2018 13:00 Desetka 3 : 1 Majdanpek FBC
10.11.2018 19:00 Dubočica 3 : 2 Student
10.11.2018 13:00 Jagodina 3 : 2 Panda
10.11.2018 18:00 Pirot 0 : 3 Zaječar
10.11.2018 18:00 Tara 0 : 3 Tehničar
10.11.2018 12:00 Bambi volej 3 : 0 Crnokosa Artos
10.11.2018 18:30 AS Batajnica 3 : 0 Karadjordje
10.11.2018 19:00 Obilić 3 : 2 Crnjanski
10.11.2018 09:30 Volleyland 3 : 0 Akademija Singidunum
10.11.2018 11:30 Obrenovac 2 : 3 Mladenovac
10.11.2018 18:00 Hercegovina 2 : 3 Proleter
10.11.2018 16:30 Žitište 1 : 3 Kikinda
10.11.2018 18:30 Vršac 0 : 3 Banat
10.11.2018 12:00 CVS 3 : 0 Goks IN
10.11.2018 14:15 Štrand Volej 3 : 0 Maks
10.11.2018 19:00 Dunav 3 : 0 Jadran
10.11.2018 12:30 Mladost 1 : 3 Bečej
10.11.2018 17:00 Beočin 0 : 3 Novi Sad 2
10.11.2018 18:00 NS Volej tim 3 : 0 Grbić
10.11.2018 13:00 Ravno 3 : 0 Jasenica (SP)
10.11.2018 18:00 Paraćin 3 : 1 Sloga 2016
10.11.2018 12:30 Carina 3 : 0 Rudar
10.11.2018 20:00 Knjaževac 2 1 : 3 Timok
10.11.2018 17:00 Hajduk Veljko 3 : 1 Bor 2
10.11.2018 12:30 Akademija Singidunum 0 : 3 Volleyland
10.11.2018 10:45 Pionir 3 : 0 Obrenovac
10.11.2018 09:00 Dunav 3 : 0 Novi Beograd
10.11.2018 14:30 Radnički 3 : 0 Feniks Čukarički

Rukomet

10.11.2018 18:30 Obilić 23 : 31 Novi Pazar
10.11.2018 19:00 Sloga 26 : 34 Partizan
10.11.2018 19:00 Šamot 65 23 : 23 Mokra Gora
10.11.2018 18:00 Kikinda 27 : 33 Metaloplastika
10.11.2018 19:00 Spartak Vojput 23 : 27 Dinamo
10.11.2018 19:00 Zlatar 25 : 38 Radnički 1964
10.11.2018 17:30 Dubočica 54 26 : 23 Vranje 1957
10.11.2018 20:00 Pobednik 23 : 25 Priboj
10.11.2018 19:00 Jugović 24 : 22 Požarevac
10.11.2018 20:30 SC Voždovac 2012 31 : 25 Mačva
10.11.2018 19:30 Jedinstvo 22 : 32 Proleter
10.11.2018 18:00 Vrbas Petrol 22 : 24 Kolubara
10.11.2018 19:00 Jabuka 26 : 23 Inđija
10.11.2018 20:00 Dolovo 27 : 28 Nova Pazova 1957
10.11.2018 18:00 Mladost TSK 31 : 27 Crvena Zvezda
10.11.2018 18:00 Radnički 1958 25 : 33 Hercegovina
10.11.2018 20:00 Mladost 17 : 31 Sivac 69
10.11.2018 19:30 Metaloplastika 2 38 : 33 Sindjelić
10.11.2018 18:00 PKB 34 : 28 Partizan 2
10.11.2018 19:00 Bane 32 : 31 Sloga
10.11.2018 17:00 Omladinac 27 : 35 Šamot 65 2
10.11.2018 18:00 Crepaja 23 : 34 Metalac
10.11.2018 19:30 PIK Prigrevica 35 : 24 Budućnost
10.11.2018 19:00 Đerdap 29 : 32 Rembas
10.11.2018 17:30 Majdanpek 19 : 17 Rudar
10.11.2018 19:00 Hajduk Veljko 2 28 : 20 Borsko jezero
10.11.2018 19:00 Progres 21 : 24 Morava 84
10.11.2018 16:00 Vranje 1957 - 2 35 : 44 Dubočica 54 2
10.11.2018 19:30 Beočin 1959 23 : 49 Ruma
10.11.2018 19:00 Mladost 42 : 28 Voždovac 1955
10.11.2018 19:00 Junior 22 : 25 Zaječar
10.11.2018 17:00 Medicinar 20 : 30 Bekament BB
10.11.2018 19:00 Napredak 12 22 : 31 Vrbas
10.11.2018 16:00 Požarevac 27 : 30 Pančevo
10.11.2018 18:00 Jadran 30 : 26 Mladost
10.11.2018 17:30 Dolovo (Ž) 20 : 21 Mokrin
10.11.2018 18:00 Proleter (Ž) 32 : 35 Radnički
10.11.2018 20:00 Temerin 14 : 21 Kikinda
10.11.2018 13:30 Bekament Bukovička Banja 2 26 : 10 Košutnjak
10.11.2018 16:30 Crvena zvezda 24 : 14 Rudar
10.11.2018 19:00 Vranje 28 : 21 Rtanj
10.11.2018 19:00 Bor - RTB 2 27 : 27 Radnički
10.11.2018 15:00 Dubočica 12 : 45 Radan

Vaterpolo

10.11.2018 20:15 Budva 10 : 11 Nais
10.11.2018 19:00 Koper 1958 12 : 9 VA Cattaro
10.11.2018 19:30 KVK Radnički 19 : 9 Medveščak
10.11.2018 20:00 Primorje EB 12 : 10 Vojvodina
10.11.2018 18:00 Zadar 1952 8 : 12 Valjevo
10.11.2018 20:00 Galeb 7 : 15 Solaris
10.11.2018 20:30 BVK Crvena zvezda 8 : 9 Mornar BS
10.11.2018 18:00 Primorac 14 : 10 Partizan
10.11.2018 20:00 Šabac 12 : 6 OVK POŠK
10.11.2018 20:00 Bečej 12 : 4 Dunav
10.11.2018 20:45 Taš 13 : 7 TENT
10.11.2018 10:30 Singidunum 11 : 15 Spartak Prozivka
10.11.2018 ŽAK 8 : 12 Valis
10.11.2018 19:45 VK Partizan NBG 011 Vukovi 11 : 11 Dorćol

Futsal

10.11.2018 21:00 FON 5 : 0 Srpska
10.11.2018 15:00 Ekonomac 2 6 : 7 Kolubara
10.11.2018 21:00 Bor 1 : 6 Timok 2013
10.11.2018 20:30 Put-inženjering 6 : 4 Akademac
10.11.2018 19:00 Miners 5 : 3 Aleksinac 2015
10.11.2018 15:30 Intelektualac 1 : 6 Palež
10.11.2018 17:00 Gročanski 1 : 2 Futsal Trebinje
10.11.2018 20:30 Kikinda 5 : 3 Kraljevićevo
10.11.2018 20:00 Ozren 2 : 7 Gvozdeni puk
10.11.2018 19:00 Prokuplje 12 : 1 As

Ragbi 13

10.11.2018 Crvena zvezda 6 : 12 Dorćol
10.11.2018 Partizan : Car Dusan Silni