25.11
13:00
Dinamo 1945
Cement
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Dinamo 1945 | 1 : 1 | Cement | |||||
25.11
13:00
Hajduk 1912
OFK Vršac
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | OFK Vršac | |||||
25.11
13:00
Dunav
Kabel
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Dunav | 1 : 3 | Kabel | |||||
25.11
13:00
Borac
Omladinac
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Borac | 1 : 3 | Omladinac |
25.11
13:00
Proleter Mihajlovac
Mokra Gora
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Proleter Mihajlovac | 1 : 1 | Mokra Gora | |||||
25.11
11:00
Polet (LJ)
Jedinstvo (Ub)
0
2
|
25.11.2018 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
25.11
13:00
Drina
Mladi radnik 1926
0
0
|
25.11.2018 13:00 | Drina | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 |
25.11
13:00
Zaplanjac
SFS Borac
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Zaplanjac | 1 : 2 | SFS Borac | |||||
25.11
11:00
Car Konstantin
GFK Dubočica
5
0
|
25.11.2018 11:00 | Car Konstantin | 5 : 0 | GFK Dubočica | |||||
25.11
13:00
Radan
Budućnost
1
0
|
25.11.2018 13:00 | Radan | 1 : 0 | Budućnost |
25.11
13:00
Crvena Zvezda
Kolubara
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Crvena Zvezda | 1 : 3 | Kolubara | |||||
25.11
13:00
Zvezdara
BSK Borča
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Zvezdara | 3 : 2 | BSK Borča | |||||
25.11
11:00
Prva Iskra
IMT
1
5
|
25.11.2018 11:00 | Prva Iskra | 1 : 5 | IMT | |||||
25.11
13:00
Stepojevac Vaga
Jedinstvo
1
5
|
25.11.2018 13:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 5 | Jedinstvo |
25.11
13:00
ŽAK
Jedinstvo (BK)
1
2
|
25.11.2018 13:00 | ŽAK | 1 : 2 | Jedinstvo (BK) |
25.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Hajduk (D)
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | Hajduk (D) | |||||
25.11
13:00
Tatra
Podunavac
3
1
|
25.11.2018 13:00 | Tatra | 3 : 1 | Podunavac | |||||
25.11
13:00
Hajduk (Č)
Podrinje
0
4
|
25.11.2018 13:00 | Hajduk (Č) | 0 : 4 | Podrinje | |||||
25.11
13:00
Jugović
Borac (Š)
0
0
|
25.11.2018 13:00 | Jugović | 0 : 0 | Borac (Š) |
25.11
13:00
Budućnost
Mladost (T)
0
1
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 0 : 1 | Mladost (T) | |||||
25.11
13:00
Tisa
Polet (K)
4
0
|
25.11.2018 13:00 | Tisa | 4 : 0 | Polet (K) | |||||
25.11
13:00
BSK
OFK Vrbas
2
3
|
25.11.2018 13:00 | BSK | 2 : 3 | OFK Vrbas | |||||
25.11
13:00
Tekstilac
Bajša
0
3
|
25.11.2018 13:00 | Tekstilac | 0 : 3 | Bajša |
25.11
13:00
Mladost (B)
Jedinstvo (GS)
0
2
|
25.11.2018 13:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
25.11
11:00
Tanasko Rajić
Jablanica
2
1
|
25.11.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 2 : 1 | Jablanica | |||||
25.11
13:00
OFK Niš
Balkanski
1
1
|
25.11.2018 13:00 | OFK Niš | 1 : 1 | Balkanski | |||||
25.11
13:00
Vranjska Banja
Pčinja
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Vranjska Banja | 1 : 2 | Pčinja | |||||
25.11
13:00
Mladost (M)
Pusta Reka
2
1
|
25.11.2018 13:00 | Mladost (M) | 2 : 1 | Pusta Reka |
25.11
13:00
Bošnjane
Sloga
2
2
|
25.11.2018 13:00 | Bošnjane | 2 : 2 | Sloga | |||||
25.11
13:00
Jastrebac (B)
Jastrebac (VŠ)
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Jastrebac (B) | 1 : 1 | Jastrebac (VŠ) | |||||
25.11
13:00
OFK Topličanin
Morava 1918
1
0
|
25.11.2018 13:00 | OFK Topličanin | 1 : 0 | Morava 1918 | |||||
25.11
13:00
Juhor
Dragocvet
5
0
|
25.11.2018 13:00 | Juhor | 5 : 0 | Dragocvet | |||||
25.11
13:00
Žitorađa
OFK Kosanica
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Žitorađa | 1 : 2 | OFK Kosanica | |||||
25.11
13:00
Napredak (D)
Župa
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Napredak (D) | 1 : 2 | Župa | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (M)
Rembas
1
4
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Rembas | |||||
25.11
13:00
Levač
OFK Lugomir
3
1
|
25.11.2018 13:00 | Levač | 3 : 1 | OFK Lugomir |
25.11
13:00
Hajduk Veljko
Orljane
6
0
|
25.11.2018 13:00 | Hajduk Veljko | 6 : 0 | Orljane | |||||
25.11
13:00
Rudar Alpos
OFK Slatina
2
3
|
25.11.2018 13:00 | Rudar Alpos | 2 : 3 | OFK Slatina | |||||
25.11
13:00
Timočanin
Bukovik
4
0
|
25.11.2018 13:00 | Timočanin | 4 : 0 | Bukovik | |||||
25.11
13:00
Naša krila 1936
Đerdap
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Naša krila 1936 | 4 : 1 | Đerdap | |||||
25.11
13:00
Malošište
Moravica
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Malošište | 1 : 2 | Moravica |
25.11
13:00
BSK Baćevac
Torlak
1
0
|
25.11.2018 13:00 | BSK Baćevac | 1 : 0 | Torlak | |||||
25.11
13:00
Sremčica
Studenski Grad
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Sremčica | 4 : 1 | Studenski Grad | |||||
25.11
13:00
Budućnost
Sopot
2
1
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 2 : 1 | Sopot | |||||
25.11
10:00
Borac
TEK Sloga
0
4
|
25.11.2018 10:00 | Borac | 0 : 4 | TEK Sloga | |||||
25.11
13:00
Turbina
BSK Batajnica
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Turbina | 1 : 2 | BSK Batajnica |
25.11
13:00
Crvena Zvezda (RS)
Vojvodina
3
1
|
25.11.2018 13:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
25.11
13:00
Borac
Mladost (BD)
1
0
|
25.11.2018 13:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost (BD) | |||||
25.11
13:00
Radnički 1911
2. Oktobar
6
0
|
25.11.2018 13:00 | Radnički 1911 | 6 : 0 | 2. Oktobar | |||||
25.11
13:00
Naftagas
Banat
3
1
|
25.11.2018 13:00 | Naftagas | 3 : 1 | Banat | |||||
25.11
13:00
Omladinac FAM
Delija
5
2
|
25.11.2018 13:00 | Omladinac FAM | 5 : 2 | Delija | |||||
25.11
13:00
Lehel
Rusanda
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Lehel | 3 : 0 | Rusanda |
25.11
13:00
Rusin
Hercegovac
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Rusin | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
25.11
13:00
Radnički 1918
Kulpin
1
5
|
25.11.2018 13:00 | Radnički 1918 | 1 : 5 | Kulpin | |||||
25.11
13:00
Lipar
Polet (S)
2
2
|
25.11.2018 13:00 | Lipar | 2 : 2 | Polet (S) | |||||
25.11
13:00
Budućnost (P)
Kula
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost (P) | 3 : 0 | Kula | |||||
25.11
13:00
Slavija
OFK Odžaci
2
1
|
25.11.2018 13:00 | Slavija | 2 : 1 | OFK Odžaci | |||||
25.11
13:00
Borac 46
Stari Grad
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Borac 46 | 2 : 0 | Stari Grad |
25.11
13:00
Železničar
Borac (M)
4
0
|
25.11.2018 13:00 | Železničar | 4 : 0 | Borac (M) | |||||
25.11
13:00
Kupinovo
Donji Petrovci
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Kupinovo | 1 : 1 | Donji Petrovci | |||||
25.11
13:00
Polet (NK)
Graničar 1924
8
2
|
25.11.2018 13:00 | Polet (NK) | 8 : 2 | Graničar 1924 | |||||
25.11
13:00
Jadran
PSK Putinci
3
1
|
25.11.2018 13:00 | Jadran | 3 : 1 | PSK Putinci | |||||
25.11
13:00
Budućnost
Sloboda (DT)
0
2
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 0 : 2 | Sloboda (DT) | |||||
25.11
13:00
Borac (K)
Sloven
8
7
|
25.11.2018 13:00 | Borac (K) | 8 : 7 | Sloven | |||||
25.11
13:00
Napredak
Ljukovo
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Napredak | 2 : 0 | Ljukovo |
25.11
13:00
Plaskovac
Mladi rudar 1954
7
2
|
25.11.2018 13:00 | Plaskovac | 7 : 2 | Mladi rudar 1954 |
25.11
13:00
Preporod
Jadran
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Preporod | 1 : 2 | Jadran | |||||
25.11
13:00
Vinogradar
Obilić
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Obilić | |||||
25.11
13:00
Đurđin
Proleter (RS)
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Đurđin | 1 : 1 | Proleter (RS) | |||||
25.11
13:00
Vojvodina
Napredak
6
2
|
25.11.2018 13:00 | Vojvodina | 6 : 2 | Napredak | |||||
25.11
13:00
Proleter (Nj)
Senta
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Proleter (Nj) | 1 : 1 | Senta |
25.11
13:00
Kolare
Javor
2
5
|
25.11.2018 13:00 | Kolare | 2 : 5 | Javor | |||||
25.11
13:00
Mladost (D)
Hajduk
2
1
|
25.11.2018 13:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | Hajduk | |||||
25.11
13:00
Juhor
Kušiljevo
4
0
|
25.11.2018 13:00 | Juhor | 4 : 0 | Kušiljevo | |||||
25.11
13:00
Partizan
Napredak
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Napredak | |||||
25.11
13:00
OFK Bratstvo
Omladinac
2
0
|
25.11.2018 13:00 | OFK Bratstvo | 2 : 0 | Omladinac | |||||
25.11
13:00
Bratstvo
OFK Batinac
4
2
|
25.11.2018 13:00 | Bratstvo | 4 : 2 | OFK Batinac | |||||
25.11
13:00
Mladost (S)
Resavac
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Resavac |
25.11
13:00
Ozrem
Backovac Junajted
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Ozrem | 1 : 3 | Backovac Junajted | |||||
25.11
13:00
Zadrugar
Parmenac
2
3
|
25.11.2018 13:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Parmenac | |||||
25.11
11:00
Rakova
Omladinac
4
2
|
25.11.2018 11:00 | Rakova | 4 : 2 | Omladinac | |||||
25.11
13:00
Spartak
Jedinstvo (GG)
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Spartak | 4 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
25.11
13:00
Mladost
Jedinstvo (K)
2
4
|
25.11.2018 13:00 | Mladost | 2 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
25.11
13:00
Rudar
Slatina
4
5
|
25.11.2018 13:00 | Rudar | 4 : 5 | Slatina | |||||
25.11
13:00
Lunjevica
Ovčar
0
1
|
25.11.2018 13:00 | Lunjevica | 0 : 1 | Ovčar |
25.11
13:00
Lasta
Omladinac
0
3
|
25.11.2018 13:00 | Lasta | 0 : 3 | Omladinac |
25.11
13:00
13. April
Sloga (Ć)
0
1
|
25.11.2018 13:00 | 13. April | 0 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
25.11
13:00
Šanac
Poljoprivrednik
5
3
|
25.11.2018 13:00 | Šanac | 5 : 3 | Poljoprivrednik | |||||
25.11
13:00
Sloga (M)
Čitluk
6
0
|
25.11.2018 13:00 | Sloga (M) | 6 : 0 | Čitluk | |||||
25.11
13:00
Donji Kopaonik
Jedinstvo 1936
4
5
|
25.11.2018 13:00 | Donji Kopaonik | 4 : 5 | Jedinstvo 1936 | |||||
25.11
13:00
Vinogradar
Mačkovac
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Mačkovac | |||||
25.11
13:00
FUD
Meševo
2
3
|
25.11.2018 13:00 | FUD | 2 : 3 | Meševo |
25.11
13:00
Sloga (BO)
Mladi Borac
6
2
|
25.11.2018 13:00 | Sloga (BO) | 6 : 2 | Mladi Borac | |||||
25.11
13:00
Cer
Sloga (LŠ)
3
3
|
25.11.2018 13:00 | Cer | 3 : 3 | Sloga (LŠ) | |||||
25.11
13:00
Hajduk Stanko
Podrinje
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Hajduk Stanko | 4 : 1 | Podrinje | |||||
25.11
13:00
Karađorđe
Mladost (PR)
0
4
|
25.11.2018 13:00 | Karađorđe | 0 : 4 | Mladost (PR) | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (ŠT)
Duško
2
1
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo (ŠT) | 2 : 1 | Duško | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (MZ)
Jedinstvo 1945 (VL)
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) |
25.11
13:00
Jedinstvo (V)
Polet
4
0
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo (V) | 4 : 0 | Polet | |||||
25.11
13:00
Sloga (BNS)
Crvena zvezda
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Sloga (BNS) | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
25.11
13:00
Spartak 1911
Vojvodina (S)
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Spartak 1911 | 1 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
25.11
13:00
Potporanj
Dolina
0
0
|
25.11.2018 13:00 | Potporanj | 0 : 0 | Dolina | |||||
25.11
13:00
Partizan (G)
Vulturul
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Partizan (G) | 2 : 0 | Vulturul | |||||
25.11
13:00
Jugoslavija
Radnički (B)
0
2
|
25.11.2018 13:00 | Jugoslavija | 0 : 2 | Radnički (B) | |||||
25.11
13:00
Partizan (U)
Dunav
1
0
|
25.11.2018 13:00 | Partizan (U) | 1 : 0 | Dunav |
25.11
13:00
Sloga
Radnički 1947
4
4
|
25.11.2018 13:00 | Sloga | 4 : 4 | Radnički 1947 | |||||
25.11
13:00
Doljevac
Padina
7
0
|
25.11.2018 13:00 | Doljevac | 7 : 0 | Padina | |||||
25.11
13:00
Radnički 1924
Zemljoradnik
0
2
|
25.11.2018 13:00 | Radnički 1924 | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
25.11
13:00
Moravac
Mladost (B)
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Moravac | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
25.11
13:00
Naisus 1977
Napredak 2012
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Naisus 1977 | 3 : 2 | Napredak 2012 | |||||
25.11
13:00
Palilula
Crvena zvezda
5
0
|
25.11.2018 13:00 | Palilula | 5 : 0 | Crvena zvezda |
25.11
13:00
Železničar Kusadak
Osipaonica
2
1
|
25.11.2018 13:00 | Železničar Kusadak | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
25.11
13:00
Sloga (L)
Pobeda
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Pobeda | |||||
25.11
13:00
Proleter 1947
Sloga (M)
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Proleter 1947 | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
25.11
13:00
Podunavac
Sloboda
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Podunavac | 1 : 2 | Sloboda | |||||
25.11
13:00
Polet
Bresje Superior
6
0
|
25.11.2018 13:00 | Polet | 6 : 0 | Bresje Superior |
25.11
11:00
Sloga
Brestovac
6
1
|
25.11.2018 11:00 | Sloga | 6 : 1 | Brestovac | |||||
25.11
13:00
Šarbanovac
Ključ
6
3
|
25.11.2018 13:00 | Šarbanovac | 6 : 3 | Ključ | |||||
25.11
13:00
Nemetali
Bor 1919
1
4
|
25.11.2018 13:00 | Nemetali | 1 : 4 | Bor 1919 |
25.11
13:00
Jadran
Pobeda 1926
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Jadran | 3 : 2 | Pobeda 1926 | |||||
25.11
13:00
Borac (D)
Šumadinac (KG)
5
0
|
25.11.2018 13:00 | Borac (D) | 5 : 0 | Šumadinac (KG) | |||||
25.11
13:00
Sloboda
Sloga (D)
2
1
|
25.11.2018 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
25.11
13:00
Slavija
Jedinstvo
2
4
|
25.11.2018 13:00 | Slavija | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
25.11
13:00
Budućnost
Kutlovo
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 2 : 0 | Kutlovo | |||||
25.11
13:00
Srbija
21. oktobar
2
2
|
25.11.2018 13:00 | Srbija | 2 : 2 | 21. oktobar | |||||
25.11
13:00
Erdoglija 1931
Šumadija 1934
2
2
|
25.11.2018 13:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
25.11
13:00
Mladost (P)
OFK Bagremar
3
3
|
25.11.2018 13:00 | Mladost (P) | 3 : 3 | OFK Bagremar |
25.11
13:00
Čekmin
Jedinstvo (G)
4
0
|
25.11.2018 13:00 | Čekmin | 4 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
25.11
13:00
Progres
Bobište
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Progres | 1 : 2 | Bobište | |||||
25.11
13:00
OFK Brza
Umac
3
2
|
25.11.2018 13:00 | OFK Brza | 3 : 2 | Umac | |||||
25.11
13:00
Mladost 1959
Kumarevo 65
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Mladost 1959 | 3 : 2 | Kumarevo 65 | |||||
25.11
13:00
Zloćudovo
OFK Morava
5
2
|
25.11.2018 13:00 | Zloćudovo | 5 : 2 | OFK Morava | |||||
25.11
13:00
Mladi borac
Polet
6
3
|
25.11.2018 13:00 | Mladi borac | 6 : 3 | Polet | |||||
25.11
13:00
Sloga
Vučje
0
1
|
25.11.2018 13:00 | Sloga | 0 : 1 | Vučje | |||||
25.11
13:00
Železničar
Šumadija
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Železničar | 1 : 1 | Šumadija |
25.11
13:00
OFK Rtanj
Malinik
0
3
|
25.11.2018 13:00 | OFK Rtanj | 0 : 3 | Malinik | |||||
25.11
13:00
Omladinac
Sloga (M)
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Omladinac | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
25.11
13:00
Bučje Podvis
Midžor (K)
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Bučje Podvis | 1 : 1 | Midžor (K) | |||||
25.11
13:00
Trebič
OFK 019
2
2
|
25.11.2018 13:00 | Trebič | 2 : 2 | OFK 019 | |||||
25.11
13:00
Kosovo
Graničar
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Kosovo | 1 : 1 | Graničar |
25.11
13:00
Čegar 2013
Jedinstvo (GM)
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Čegar 2013 | 3 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
25.11
13:00
Morava
Vrtište
5
1
|
25.11.2018 13:00 | Morava | 5 : 1 | Vrtište | |||||
25.11
11:00
Rudar
Mladost (L)
2
1
|
25.11.2018 11:00 | Rudar | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
25.11
13:00
Budućnost
Palilulac
0
2
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 0 : 2 | Palilulac | |||||
25.11
13:00
Proleter
Crvena zastava
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Proleter | 1 : 1 | Crvena zastava | |||||
25.11
13:00
Vulkan 1963
Mladost (DK)
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Vulkan 1963 | 1 : 1 | Mladost (DK) | |||||
25.11
13:00
Stevan Nešticki
Sloboda
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Stevan Nešticki | 1 : 2 | Sloboda |
25.11
13:30
Vrelo
Dimitrije Tucović
0
3
|
25.11.2018 13:30 | Vrelo | 0 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
25.11
13:30
Čučuge
OFK Paljuvi
0
1
|
25.11.2018 13:30 | Čučuge | 0 : 1 | OFK Paljuvi |
25.11
13:00
Vinogradar
Ševac
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Ševac |
25.11
13:00
Mladost
Garevina
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Garevina | |||||
25.11
13:00
Omladinac
Stari Trstenik
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Omladinac | 1 : 2 | Stari Trstenik | |||||
25.11
13:00
Polet 57
Ušće
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Polet 57 | 4 : 1 | Ušće | |||||
25.11
13:00
Beli Orlovi
14. Oktobar
1
5
|
25.11.2018 13:00 | Beli Orlovi | 1 : 5 | 14. Oktobar | |||||
25.11
13:00
Rubin
Gradina
2
4
|
25.11.2018 13:00 | Rubin | 2 : 4 | Gradina | |||||
25.11
13:00
Borac
Sloga (D)
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Borac | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
25.11
13:00
Trudbenik
Sloga (L)
1
0
|
25.11.2018 13:00 | Trudbenik | 1 : 0 | Sloga (L) |
25.11
13:00
Mladost (T)
Vinorača
5
0
|
25.11.2018 13:00 | Mladost (T) | 5 : 0 | Vinorača | |||||
25.11
13:00
Šantarovac
Morava
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Šantarovac | 1 : 1 | Morava | |||||
25.11
13:00
Sinđelić 1934
Mladost (G)
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 1 | Mladost (G) | |||||
25.11
13:00
Blagotin
Partizan
2
3
|
25.11.2018 13:00 | Blagotin | 2 : 3 | Partizan | |||||
25.11
13:00
Morava
Sloga
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Morava | 2 : 0 | Sloga |
25.11
13:00
Budućnost
Mladost (GM)
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 4 : 1 | Mladost (GM) | |||||
25.11
13:00
Mladost (J)
Pomoravlje
6
0
|
25.11.2018 13:00 | Mladost (J) | 6 : 0 | Pomoravlje | |||||
25.11
13:00
Rudar (St)
Orlovi
4
0
|
25.11.2018 13:00 | Rudar (St) | 4 : 0 | Orlovi | |||||
25.11
13:00
Moravac 2015
Rudar (SR)
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Moravac 2015 | 4 : 1 | Rudar (SR) | |||||
25.11
13:00
Napredak
Istok 63
0
1
|
25.11.2018 13:00 | Napredak | 0 : 1 | Istok 63 |
25.11
13:00
Hajduk
Mladost
7
0
|
25.11.2018 13:00 | Hajduk | 7 : 0 | Mladost | |||||
25.11
13:00
Krušedol
Napredak
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Krušedol | 3 : 0 | Napredak | |||||
25.11
13:00
OFK Bikić
BSK
0
0
|
25.11.2018 13:00 | OFK Bikić | 0 : 0 | BSK | |||||
25.11
10:00
Fruška Gora
Sloga (Č)
1
1
|
25.11.2018 10:00 | Fruška Gora | 1 : 1 | Sloga (Č) | |||||
25.11
13:00
Šumar
Donji Srem 2015
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Šumar | 1 : 3 | Donji Srem 2015 | |||||
25.11
13:00
Obilić 1993
Sloga (V)
1
0
|
25.11.2018 13:00 | Obilić 1993 | 1 : 0 | Sloga (V) | |||||
25.11
13:00
Mitros
Graničar
4
3
|
25.11.2018 13:00 | Mitros | 4 : 3 | Graničar | |||||
25.11
13:00
Fruškogorac
OFK Zeka Buljubaša
0
3
|
25.11.2018 13:00 | Fruškogorac | 0 : 3 | OFK Zeka Buljubaša |
25.11
13:00
Trešnjevica
Radoje Domanović
4
1
|
25.11.2018 13:00 | Trešnjevica | 4 : 1 | Radoje Domanović |
25.11
13:00
Moravac
Radnički
0
1
|
25.11.2018 13:00 | Moravac | 0 : 1 | Radnički | |||||
25.11
11:00
Bratstvo
Sloboda
0
2
|
25.11.2018 11:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Sloboda | |||||
25.11
13:00
BSK
Veliko Trnjane
4
0
|
25.11.2018 13:00 | BSK | 4 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
25.11
13:00
Marjan MB
Milanovo
2
3
|
25.11.2018 13:00 | Marjan MB | 2 : 3 | Milanovo | |||||
25.11
11:00
Lemind 1953
Plantaža
5
2
|
25.11.2018 11:00 | Lemind 1953 | 5 : 2 | Plantaža |
25.11
13:00
Tromedja
Jadran
0
4
|
25.11.2018 13:00 | Tromedja | 0 : 4 | Jadran | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (M)
Horgoš 1911
1
5
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 5 | Horgoš 1911 | |||||
25.11
13:00
Bačka
Graničar
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Bačka | 3 : 0 | Graničar | |||||
25.11
13:00
Slavija
AFK
2
3
|
25.11.2018 13:00 | Slavija | 2 : 3 | AFK | |||||
25.11
13:00
Tisa
Šampion
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Tisa | 1 : 2 | Šampion | |||||
25.11
13:00
Potisje
Hajduk
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Potisje | 3 : 0 | Hajduk | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo (SK)
Tornjoš
0
3
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo (SK) | 0 : 3 | Tornjoš |
25.11
13:30
Mršinci
Vujan
3
2
|
25.11.2018 13:30 | Mršinci | 3 : 2 | Vujan | |||||
25.11
13:30
Malba
Mladost (A)
0
1
|
25.11.2018 13:30 | Malba | 0 : 1 | Mladost (A) | |||||
25.11
13:30
BIP
Planinac
4
1
|
25.11.2018 13:30 | BIP | 4 : 1 | Planinac | |||||
25.11
13:30
Morava (K)
Čačak 94
6
4
|
25.11.2018 13:30 | Morava (K) | 6 : 4 | Čačak 94 | |||||
25.11
13:30
Kej
Budućnost
3
0
|
25.11.2018 13:30 | Kej | 3 : 0 | Budućnost |
25.11
13:00
7. Juli
Petlić SD 026
2
1
|
25.11.2018 13:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Petlić SD 026 | |||||
25.11
13:00
Lunjevac
Drugovac
3
0
|
25.11.2018 13:00 | Lunjevac | 3 : 0 | Drugovac |
25.11
13:00
Stari Hrast 2018
Vrbovac
6
1
|
25.11.2018 13:00 | Stari Hrast 2018 | 6 : 1 | Vrbovac | |||||
25.11
13:00
Budućnost
Hajduk Veljko 1934
0
3
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 0 : 3 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
25.11
13:00
Vučak
OFK Slavija
4
2
|
25.11.2018 13:00 | Vučak | 4 : 2 | OFK Slavija | |||||
25.11
13:00
Skobalj
Jezava
2
2
|
25.11.2018 13:00 | Skobalj | 2 : 2 | Jezava |
25.11
16:00
Mladost
Hajduk
1
7
|
25.11.2018 16:00 | Mladost | 1 : 7 | Hajduk |
25.11
13:00
Napredak
Budućnost
6
3
|
25.11.2018 13:00 | Napredak | 6 : 3 | Budućnost | |||||
25.11
13:00
Razvitak
Jedinstvo
1
0
|
25.11.2018 13:00 | Razvitak | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.11
13:00
OFK Juhor 2016
Radnik
5
2
|
25.11.2018 13:00 | OFK Juhor 2016 | 5 : 2 | Radnik | |||||
25.11
13:00
Šumadija
Heroj
2
2
|
25.11.2018 13:00 | Šumadija | 2 : 2 | Heroj | |||||
25.11
13:00
Popovac
ISK Izvor
1
3
|
25.11.2018 13:00 | Popovac | 1 : 3 | ISK Izvor | |||||
25.11
13:00
Sloga
Donja Mutnica
3
2
|
25.11.2018 13:00 | Sloga | 3 : 2 | Donja Mutnica |
25.11
11:00
Badince
Napredak
2
2
|
25.11.2018 11:00 | Badince | 2 : 2 | Napredak | |||||
25.11
10:00
Jašunja
Navalin
3
4
|
25.11.2018 10:00 | Jašunja | 3 : 4 | Navalin | |||||
25.11
11:00
Rudar 1973
Veternica
3
2
|
25.11.2018 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 2 | Veternica |
25.11
11:00
Jedinstvo
Budućnost 1995
0
2
|
25.11.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Budućnost 1995 | |||||
25.11
11:00
Vukona
OFK Stublenica
0
0
|
25.11.2018 11:00 | Vukona | 0 : 0 | OFK Stublenica | |||||
25.11
11:00
Sloga
Murgaš
1
2
|
25.11.2018 11:00 | Sloga | 1 : 2 | Murgaš | |||||
25.11
11:00
OFK Takovo
Kolubara
0
3
|
25.11.2018 11:00 | OFK Takovo | 0 : 3 | Kolubara | |||||
25.11
11:00
Omladinac
Brgule
5
0
|
25.11.2018 11:00 | Omladinac | 5 : 0 | Brgule |
25.11
13:00
Mladost
Kruševica 1980
0
6
|
25.11.2018 13:00 | Mladost | 0 : 6 | Kruševica 1980 | |||||
25.11
13:00
Polet
Čestin
2
4
|
25.11.2018 13:00 | Polet | 2 : 4 | Čestin |
25.11
15:00
Kopaonik
Obilić
6
0
|
25.11.2018 15:00 | Kopaonik | 6 : 0 | Obilić |
25.11
13:00
Radnik
Sloboda
0
1
|
25.11.2018 13:00 | Radnik | 0 : 1 | Sloboda | |||||
25.11
16:00
Široki Brijeg
GOŠK
1
1
|
25.11.2018 16:00 | Široki Brijeg | 1 : 1 | GOŠK | |||||
25.11
15:00
Sarajevo
Zvijezda 09
3
1
|
25.11.2018 15:00 | Sarajevo | 3 : 1 | Zvijezda 09 |
25.11
13:00
Berane
Dečić
0
4
|
25.11.2018 13:00 | Berane | 0 : 4 | Dečić | |||||
25.11
13:00
Jedinstvo
Otrant
0
0
|
25.11.2018 13:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Otrant | |||||
25.11
13:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Arsenal
2
0
|
25.11.2018 13:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 2 : 0 | Arsenal |
25.11
13:00
Ribnica
Adria
2
3
|
25.11.2018 13:00 | Ribnica | 2 : 3 | Adria | |||||
25.11
13:00
Zabjelo
Drezga
0
2
|
25.11.2018 13:00 | Zabjelo | 0 : 2 | Drezga |
25.11
13:00
Sloga (SB)
Cetinje
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Sloga (SB) | 1 : 2 | Cetinje |
25.11
14:30
AFC Bournemouth
Arsenal
1
2
|
25.11.2018 14:30 | AFC Bournemouth | 1 : 2 | Arsenal | |||||
25.11
17:00
Wolverhampton
Huddersfield Town
0
2
|
25.11.2018 17:00 | Wolverhampton | 0 : 2 | Huddersfield Town |
25.11
12:00
Athletic Club
Getafe
1
1
|
25.11.2018 12:00 | Athletic Club | 1 : 1 | Getafe | |||||
25.11
18:30
Espanyol
Girona
1
3
|
25.11.2018 18:30 | Espanyol | 1 : 3 | Girona | |||||
25.11
16:15
Sevilla
Real Valladolid
1
0
|
25.11.2018 16:15 | Sevilla | 1 : 0 | Real Valladolid | |||||
25.11
20:45
Villarreal
Real Betis
2
1
|
25.11.2018 20:45 | Villarreal | 2 : 1 | Real Betis |
25.11
18:00
Borussia Mönchengladbach
Hannover 96
4
1
|
25.11.2018 18:00 | Borussia Mönchengladbach | 4 : 1 | Hannover 96 | |||||
25.11
15:30
Freiburg
Werder
1
1
|
25.11.2018 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Werder |
25.11
15:00
Bologna
Fiorentina
0
0
|
25.11.2018 15:00 | Bologna | 0 : 0 | Fiorentina | |||||
25.11
15:00
Empoli
Atalanta
3
2
|
25.11.2018 15:00 | Empoli | 3 : 2 | Atalanta | |||||
25.11
20:30
Genoa
Sampdoria
1
1
|
25.11.2018 20:30 | Genoa | 1 : 1 | Sampdoria | |||||
25.11
18:00
Lazio
Milan
1
1
|
25.11.2018 18:00 | Lazio | 1 : 1 | Milan | |||||
25.11
15:00
Napoli
Chievo
0
0
|
25.11.2018 15:00 | Napoli | 0 : 0 | Chievo | |||||
25.11
12:30
Parma
Sassuolo
2
1
|
25.11.2018 12:30 | Parma | 2 : 1 | Sassuolo |
25.11
21:00
Amiens SC
Olympique Marseille
1
3
|
25.11.2018 21:00 | Amiens SC | 1 : 3 | Olympique Marseille | |||||
25.11
15:00
Montpellier
Rennes
2
2
|
25.11.2018 15:00 | Montpellier | 2 : 2 | Rennes | |||||
25.11
17:00
Nice
Lille
2
0
|
25.11.2018 17:00 | Nice | 2 : 0 | Lille |
25.11
17:00
Partizan
Dinamo
6
0
|
25.11.2018 17:00 | Partizan | 6 : 0 | Dinamo |
25.11
13:00
OFK Žarkovo
Inđija
2
0
|
25.11.2018 13:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Inđija | |||||
25.11
13:00
Metalac
TSC
2
5
|
25.11.2018 13:00 | Metalac | 2 : 5 | TSC | |||||
25.11
13:00
Zlatibor
Trajal
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Zlatibor | 2 : 0 | Trajal | |||||
25.11
13:00
Sinđelić
Teleoptik
3
1
|
25.11.2018 13:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
25.11
13:00
Budućnost
Sloboda
2
0
|
25.11.2018 13:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sloboda | |||||
25.11
13:00
Bežanija
Borac
1
2
|
25.11.2018 13:00 | Bežanija | 1 : 2 | Borac |
25.11
10:00
OFK Bačka (BP)
Borac (NS)
3
4
|
25.11.2018 10:00 | OFK Bačka (BP) | 3 : 4 | Borac (NS) | |||||
25.11
10:00
Proleter (NS)
RFK N.S. 1921
4
2
|
25.11.2018 10:00 | Proleter (NS) | 4 : 2 | RFK N.S. 1921 | |||||
25.11
10:00
Radnički (SM)
Dinamo 1945
1
1
|
25.11.2018 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Dinamo 1945 |
25.11
11:00
Spartak ŽK
Trajal
1
1
|
25.11.2018 11:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Trajal | |||||
25.11
13:00
Internacional
Inđija
5
0
|
25.11.2018 13:00 | Internacional | 5 : 0 | Inđija | |||||
25.11
10:00
BASK
Čukarički
0
3
|
25.11.2018 10:00 | BASK | 0 : 3 | Čukarički | |||||
25.11
13:00
Vojvodina
Radnički (N)
6
0
|
25.11.2018 13:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Radnički (N) |
25.11
12:00
OFK Bačka (BP)
Borac (NS)
3
1
|
25.11.2018 12:00 | OFK Bačka (BP) | 3 : 1 | Borac (NS) | |||||
25.11
12:00
Radnički (S)
Inđija
6
2
|
25.11.2018 12:00 | Radnički (S) | 6 : 2 | Inđija | |||||
25.11
13:00
Spartak
Dinamo 1945
1
1
|
25.11.2018 13:00 | Spartak | 1 : 1 | Dinamo 1945 |
25.11
17:30
Studentski Grad MK
Crvena zvezda MK
1
5
|
25.11.2018 17:30 | Studentski Grad MK | 1 : 5 | Crvena zvezda MK |
25.11
18:30
Futog Tupanjac MD
Sloven
84
80
|
25.11.2018 18:30 | Futog Tupanjac MD | 84 : 80 | Sloven | |||||
25.11
18:00
Star
Nova Pazova
94
88
|
25.11.2018 18:00 | Star | 94 : 88 | Nova Pazova |
25.11
16:00
Jablanica
Radnik
58
63
|
25.11.2018 16:00 | Jablanica | 58 : 63 | Radnik | |||||
25.11
13:00
Prokuplje
Dimitrovgrad
0
20
|
25.11.2018 13:00 | Prokuplje | 0 : 20 | Dimitrovgrad |
25.11
15:00
Smederevo 1953
Paraćin
76
61
|
25.11.2018 15:00 | Smederevo 1953 | 76 : 61 | Paraćin | |||||
25.11
18:00
Prva Petoletka
Radnički 1950
66
78
|
25.11.2018 18:00 | Prva Petoletka | 66 : 78 | Radnički 1950 |
25.11
18:00
Student
Zlatar
67
75
|
25.11.2018 18:00 | Student | 67 : 75 | Zlatar |
25.11
12:30
Barajevo
Borča
79
72
|
25.11.2018 12:30 | Barajevo | 79 : 72 | Borča | |||||
25.11
15:30
Astra
BKK Radnički
60
89
|
25.11.2018 15:30 | Astra | 60 : 89 | BKK Radnički |
25.11
19:00
Ub
Mladost 2014
91
96
|
25.11.2018 19:00 | Ub | 91 : 96 | Mladost 2014 | |||||
25.11
17:00
Osečina
Mix
89
49
|
25.11.2018 17:00 | Osečina | 89 : 49 | Mix |
25.11
16:00
Užice
Mileševac
63
99
|
25.11.2018 16:00 | Užice | 63 : 99 | Mileševac |
25.11
12:40
Sava
Žarkovo 2
65
78
|
25.11.2018 12:40 | Sava | 65 : 78 | Žarkovo 2 | |||||
25.11
20:00
Umka Džez
Mladenovac
81
84
|
25.11.2018 20:00 | Umka Džez | 81 : 84 | Mladenovac |
25.11
14:20
Vitez
Ras
71
59
|
25.11.2018 14:20 | Vitez | 71 : 59 | Ras | |||||
25.11
18:30
Cerak
BASK
72
77
|
25.11.2018 18:30 | Cerak | 72 : 77 | BASK | |||||
25.11
21:30
Vizura
Zvezdara
90
89
|
25.11.2018 21:30 | Vizura | 90 : 89 | Zvezdara |
25.11
20:00
Umka Džez
Mladenovac
81
84
|
25.11.2018 20:00 | Umka Džez | 81 : 84 | Mladenovac | |||||
25.11
14:20
Vitez
Ras
71
59
|
25.11.2018 14:20 | Vitez | 71 : 59 | Ras |
25.11
12:40
Sava
Žarkovo 2
65
78
|
25.11.2018 12:40 | Sava | 65 : 78 | Žarkovo 2 | |||||
25.11
18:30
Cerak
BASK
72
77
|
25.11.2018 18:30 | Cerak | 72 : 77 | BASK |
25.11
19:00
Cedevita
Krka
104
75
|
25.11.2018 19:00 | Cedevita | 104 : 75 | Krka |
25.11
12:00
OKK Beograd
Borac
91
81
|
25.11.2018 12:00 | OKK Beograd | 91 : 81 | Borac |
25.11
14:45
Sivac
Jedinstvo
99
60
|
25.11.2018 14:45 | Sivac | 99 : 60 | Jedinstvo |
25.11
15:00
Proleter
Njegoš
66
59
|
25.11.2018 15:00 | Proleter | 66 : 59 | Njegoš |
25.11
18:00
Gimnazijalac
Sistem 2000
70
66
|
25.11.2018 18:00 | Gimnazijalac | 70 : 66 | Sistem 2000 |
25.11
15:00
Duga
Radnički 2016
66
59
|
25.11.2018 15:00 | Duga | 66 : 59 | Radnički 2016 | |||||
25.11
18:00
Karaburma
Radnički (Bg)
66
71
|
25.11.2018 18:00 | Karaburma | 66 : 71 | Radnički (Bg) |
25.11
19:00
Tehničar
Lotus
1
3
|
25.11.2018 19:00 | Tehničar | 1 : 3 | Lotus | |||||
25.11
17:00
Ribnica 2
Partizan
2
3
|
25.11.2018 17:00 | Ribnica 2 | 2 : 3 | Partizan |
25.11
12:30
Dunav Volley
Proleter
3
1
|
25.11.2018 12:30 | Dunav Volley | 3 : 1 | Proleter | |||||
25.11
18:00
Vrbas
Kulpin
0
3
|
25.11.2018 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Kulpin | |||||
25.11
20:00
Vojvodina NS Seme 2
Hercegovina
3
0
|
25.11.2018 20:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Hercegovina |
25.11
17:00
Topličanin
Topličanin 97
3
0
|
25.11.2018 17:00 | Topličanin | 3 : 0 | Topličanin 97 |
25.11
15:00
Vest
Vojvodina NS Seme 3
2
3
|
25.11.2018 15:00 | Vest | 2 : 3 | Vojvodina NS Seme 3 |
25.11
12:30
Botafogo
Inđija
3
0
|
25.11.2018 12:30 | Botafogo | 3 : 0 | Inđija |
25.11
15:00
Viner
Pin
1
3
|
25.11.2018 15:00 | Viner | 1 : 3 | Pin | |||||
25.11
15:00
Knjaževac
Dunav Stars
0
3
|
25.11.2018 15:00 | Knjaževac | 0 : 3 | Dunav Stars |
25.11
17:00
Banat
Klek Srbijašume
3
2
|
25.11.2018 17:00 | Banat | 3 : 2 | Klek Srbijašume | |||||
25.11
18:00
Dubočica
Srem Eaton
3
0
|
25.11.2018 18:00 | Dubočica | 3 : 0 | Srem Eaton | |||||
25.11
16:00
Borac (Par)
Mladost
2
3
|
25.11.2018 16:00 | Borac (Par) | 2 : 3 | Mladost |
25.11
16:00
Dubočica
Majdanpek FBC
3
0
|
25.11.2018 16:00 | Dubočica | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
25.11
13:00
Jagodina
Desetka
0
3
|
25.11.2018 13:00 | Jagodina | 0 : 3 | Desetka | |||||
25.11
17:00
Kuršumlija
Stampedo
3
0
|
25.11.2018 17:00 | Kuršumlija | 3 : 0 | Stampedo |
25.11
15:30
Elan Volej
Mladost (NP)
1
3
|
25.11.2018 15:30 | Elan Volej | 1 : 3 | Mladost (NP) | |||||
25.11
21:00
Futog Vest
Novi Sad
0
3
|
25.11.2018 21:00 | Futog Vest | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
25.11
14:00
Lavice 07
Partizan
3
2
|
25.11.2018 14:00 | Lavice 07 | 3 : 2 | Partizan | |||||
25.11
12:00
Odbojka 013
Volley Stars
3
2
|
25.11.2018 12:00 | Odbojka 013 | 3 : 2 | Volley Stars |
25.11
12:00
Stopanja
Mokra Gora
0
3
|
25.11.2018 12:00 | Stopanja | 0 : 3 | Mokra Gora | |||||
25.11
16:00
Tutin
Crnokosa Artos
3
1
|
25.11.2018 16:00 | Tutin | 3 : 1 | Crnokosa Artos | |||||
25.11
15:00
Sloboda S
Novi Pazar
1
3
|
25.11.2018 15:00 | Sloboda S | 1 : 3 | Novi Pazar |
25.11
19:00
Partizan 2
Ribnica
2
3
|
25.11.2018 19:00 | Partizan 2 | 2 : 3 | Ribnica | |||||
25.11
19:00
Šumadija
Karadjordje
3
0
|
25.11.2018 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Karadjordje |
25.11
12:00
Akademija Singidunum
Blok Aut
1
3
|
25.11.2018 12:00 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | Blok Aut |
25.11
14:00
Banat
KI 0230
3
0
|
25.11.2018 14:00 | Banat | 3 : 0 | KI 0230 |
25.11
15:30
Merkur
Spartak 2
3
1
|
25.11.2018 15:30 | Merkur | 3 : 1 | Spartak 2 |
25.11
20:15
Štrand Volej
Dunav Volej
3
1
|
25.11.2018 20:15 | Štrand Volej | 3 : 1 | Dunav Volej | |||||
25.11
18:00
Srem 2
NS Tim
3
0
|
25.11.2018 18:00 | Srem 2 | 3 : 0 | NS Tim | |||||
25.11
13:45
Star
Jadran
3
0
|
25.11.2018 13:45 | Star | 3 : 0 | Jadran |
25.11
17:30
Beočin
Bečej
0
3
|
25.11.2018 17:30 | Beočin | 0 : 3 | Bečej | |||||
25.11
15:30
Grbić
Novi Sad 2
3
2
|
25.11.2018 15:30 | Grbić | 3 : 2 | Novi Sad 2 |
25.11
12:00
Jasenica (SP)
Radnički
0
3
|
25.11.2018 12:00 | Jasenica (SP) | 0 : 3 | Radnički |
25.11
13:30
Tvrđava
Carina
0
3
|
25.11.2018 13:30 | Tvrđava | 0 : 3 | Carina |
25.11
18:00
Knjaževac 2
Đerdap
0
3
|
25.11.2018 18:00 | Knjaževac 2 | 0 : 3 | Đerdap | |||||
25.11
18:00
Bor 2
Timok
0
3
|
25.11.2018 18:00 | Bor 2 | 0 : 3 | Timok |
25.11
18:00
Ruma
Borac (Ča)
3
2
|
25.11.2018 18:00 | Ruma | 3 : 2 | Borac (Ča) |
25.11
10:45
Partizan
Crvena zvezda
0
3
|
25.11.2018 10:45 | Partizan | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
25.11
09:00
Lucky Star
Železničar
2
3
|
25.11.2018 09:00 | Lucky Star | 2 : 3 | Železničar |
25.11
09:00
Sterija
Kralj
1
3
|
25.11.2018 09:00 | Sterija | 1 : 3 | Kralj | |||||
25.11
10:45
AS
Beograd
0
3
|
25.11.2018 10:45 | AS | 0 : 3 | Beograd | |||||
25.11
12:30
Lazarevac
AS Batajnica
3
1
|
25.11.2018 12:30 | Lazarevac | 3 : 1 | AS Batajnica |
25.11
09:00
Akademija Singidunum
Dunav
3
1
|
25.11.2018 09:00 | Akademija Singidunum | 3 : 1 | Dunav | |||||
25.11
10:45
SPAS
Avala
0
3
|
25.11.2018 10:45 | SPAS | 0 : 3 | Avala | |||||
25.11
12:45
Beograd 2
Volleyland 2
0
3
|
25.11.2018 12:45 | Beograd 2 | 0 : 3 | Volleyland 2 | |||||
25.11
12:45
Vizurine Ajkulice
21. maj
3
0
|
25.11.2018 12:45 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | 21. maj |
25.11
18:00
Mladost TSK
Nova Pazova 1957
31
21
|
25.11.2018 18:00 | Mladost TSK | 31 : 21 | Nova Pazova 1957 | |||||
25.11
20:00
Mladost
Crvena Zvezda
24
22
|
25.11.2018 20:00 | Mladost | 24 : 22 | Crvena Zvezda |
25.11
18:00
Metaloplastika 2
Metalac Gorenje
17
26
|
25.11.2018 18:00 | Metaloplastika 2 | 17 : 26 | Metalac Gorenje | |||||
25.11
18:00
PKB
Smederevo
22
21
|
25.11.2018 18:00 | PKB | 22 : 21 | Smederevo | |||||
25.11
18:30
Novi Beograd
Sindjelić
24
27
|
25.11.2018 18:30 | Novi Beograd | 24 : 27 | Sindjelić | |||||
25.11
18:30
BASK Soko
Partizan 2
20
27
|
25.11.2018 18:30 | BASK Soko | 20 : 27 | Partizan 2 | |||||
25.11
16:30
Rakovica
Rekreativo
23
23
|
25.11.2018 16:30 | Rakovica | 23 : 23 | Rekreativo |
25.11
15:00
Metalac
Šamot 65 2
36
36
|
25.11.2018 15:00 | Metalac | 36 : 36 | Šamot 65 2 | |||||
25.11
19:00
Omladinac
Goč Merkur
28
31
|
25.11.2018 19:00 | Omladinac | 28 : 31 | Goč Merkur |
25.11
19:00
Vlasotince
Pirot
39
25
|
25.11.2018 19:00 | Vlasotince | 39 : 25 | Pirot |
25.11
16:30
Pančevo
Metalac
33
33
|
25.11.2018 16:30 | Pančevo | 33 : 33 | Metalac | |||||
25.11
14:30
Vojvoda Stepa
Budućnost
37
34
|
25.11.2018 14:30 | Vojvoda Stepa | 37 : 34 | Budućnost |
25.11
18:00
Majdanpek
Đerdap
36
20
|
25.11.2018 18:00 | Majdanpek | 36 : 20 | Đerdap | |||||
25.11
18:00
Hajduk Veljko 2
Arif Knjaz 1957
27
25
|
25.11.2018 18:00 | Hajduk Veljko 2 | 27 : 25 | Arif Knjaz 1957 |
25.11
19:00
Arilje
Krusevac
33
28
|
25.11.2018 19:00 | Arilje | 33 : 28 | Krusevac | |||||
25.11
18:30
Užice
Beli andjeo
25
24
|
25.11.2018 18:30 | Užice | 25 : 24 | Beli andjeo |
25.11
12:30
Vranje 1957 - 2
Železničar 1949 - 2
25
20
|
25.11.2018 12:30 | Vranje 1957 - 2 | 25 : 20 | Železničar 1949 - 2 | |||||
25.11
16:00
Nišava
Morava 84
26
17
|
25.11.2018 16:00 | Nišava | 26 : 17 | Morava 84 |
25.11
18:30
Crvena zvezda
Novi Pazar
26
25
|
25.11.2018 18:30 | Crvena zvezda | 26 : 25 | Novi Pazar | |||||
25.11
18:00
Spartak Vojput
Mokra Gora
31
21
|
25.11.2018 18:00 | Spartak Vojput | 31 : 21 | Mokra Gora |
25.11
18:00
Pobednik
Topličanin
30
28
|
25.11.2018 18:00 | Pobednik | 30 : 28 | Topličanin | |||||
25.11
16:30
Dubočica 54
Zlatar
29
22
|
25.11.2018 16:30 | Dubočica 54 | 29 : 22 | Zlatar |
25.11
17:30
Lavovi BP
Proleter
19
25
|
25.11.2018 17:30 | Lavovi BP | 19 : 25 | Proleter |
25.11
17:30
Jadran
Dolovo (Ž)
35
28
|
25.11.2018 17:30 | Jadran | 35 : 28 | Dolovo (Ž) | |||||
25.11
19:00
Proleter (Ž)
Mladost
26
27
|
25.11.2018 19:00 | Proleter (Ž) | 26 : 27 | Mladost | |||||
25.11
20:00
Temerin
Mokrin
16
22
|
25.11.2018 20:00 | Temerin | 16 : 22 | Mokrin | |||||
25.11
16:00
Ravangrad
Radnički
28
41
|
25.11.2018 16:00 | Ravangrad | 28 : 41 | Radnički |
25.11
18:30
Atenica
Bekament Bukovička Banja 2
25
29
|
25.11.2018 18:30 | Atenica | 25 : 29 | Bekament Bukovička Banja 2 |
25.11
13:00
Bor - RTB 2
Jagodina 2
20
18
|
25.11.2018 13:00 | Bor - RTB 2 | 20 : 18 | Jagodina 2 |
25.11
Taš 2000
Vojvodina
2
9
|
25.11.2018 | Taš 2000 | 2 : 9 | Vojvodina | |||||
25.11
Crvena zvezda
Palilula
4
6
|
25.11.2018 | Crvena zvezda | 4 : 6 | Palilula |
25.11
18:15
SK Ekonomist
Bečej
4
4
|
25.11.2018 18:15 | SK Ekonomist | 4 : 4 | Bečej |
25.11
17:00
Partenon
Raška
7
2
|
25.11.2018 17:00 | Partenon | 7 : 2 | Raška |
25.11
19:00
Bele crkve
Timok 2013
3
3
|
25.11.2018 19:00 | Bele crkve | 3 : 3 | Timok 2013 | |||||
25.11
19:30
Miners
Akademac
4
5
|
25.11.2018 19:30 | Miners | 4 : 5 | Akademac |
25.11
18:30
Oftal -C
Palež
3
11
|
25.11.2018 18:30 | Oftal -C | 3 : 11 | Palež |
25.11
21:00
Novi Sad
Leteći Bajmočani
7
6
|
25.11.2018 21:00 | Novi Sad | 7 : 6 | Leteći Bajmočani | |||||
25.11
18:00
Mićko trend
Hajduk
9
3
|
25.11.2018 18:00 | Mićko trend | 9 : 3 | Hajduk |
25.11
14:00
Bezbednost 192
Aranđelovac
8
4
|
25.11.2018 14:00 | Bezbednost 192 | 8 : 4 | Aranđelovac | |||||
25.11
21:00
PP 192
Šljivici
4
3
|
25.11.2018 21:00 | PP 192 | 4 : 3 | Šljivici |
25.11
16:15
Crvena zvezda
Triglav
2
4
|
25.11.2018 16:15 | Crvena zvezda | 2 : 4 | Triglav | |||||
25.11
14:00
Vojvodina
Mladost
3
5
|
25.11.2018 14:00 | Vojvodina | 3 : 5 | Mladost | |||||
25.11
16:15
ECE Celje
Crvena zvezda
1
2
|
25.11.2018 16:15 | ECE Celje | 1 : 2 | Crvena zvezda |