XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 245 utakmica za dan
Nedelja, 25 Novembar 2018

Fudbal

25.11.2018 13:00 Radnik : Sloboda
25.11.2018 16:00 Široki Brijeg : GOŠK
25.11.2018 15:00 Sarajevo : Zvijezda 09
25.11.2018 13:00 Berane : Dečić
25.11.2018 13:00 Bokelj : Kom
25.11.2018 13:00 Igalo : Jezero
25.11.2018 13:00 Jedinstvo : Otrant
25.11.2018 13:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Arsenal
25.11.2018 13:00 Dunav : Kabel
25.11.2018 13:00 Borac : Omladinac
25.11.2018 13:00 Proleter Mihajlovac : Mokra Gora
25.11.2018 11:00 Polet (LJ) : Jedinstvo (Ub)
25.11.2018 13:00 Drina : Mladi radnik 1926
25.11.2018 13:00 Zaplanjac : SFS Borac
25.11.2018 11:00 Car Konstantin : GFK Dubočica
25.11.2018 13:00 Radan : Budućnost
25.11.2018 13:00 Crvena Zvezda : Kolubara
25.11.2018 13:00 Zvezdara : BSK Borča
25.11.2018 11:00 Prva Iskra : IMT
25.11.2018 13:00 Stepojevac Vaga : Jedinstvo
25.11.2018 13:00 ŽAK : Jedinstvo (BK)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (SP) : Hajduk (D)
25.11.2018 13:00 Tatra : Podunavac
25.11.2018 13:00 Hajduk (Č) : Podrinje
25.11.2018 13:00 Jugović : Borac (Š)
25.11.2018 13:00 Budućnost : Mladost (T)
25.11.2018 13:00 Tisa : Polet (K)
25.11.2018 13:00 BSK : OFK Vrbas
25.11.2018 13:00 Tekstilac : Bajša
25.11.2018 13:00 Mladost (B) : Jedinstvo (GS)
25.11.2018 13:00 Tanasko Rajić : Jablanica
25.11.2018 13:00 OFK Niš : Balkanski
25.11.2018 13:00 Vranjska Banja : Pčinja
25.11.2018 13:00 Mladost (M) : Pusta Reka
25.11.2018 13:00 Bošnjane : Sloga
25.11.2018 13:00 Jastrebac (B) : Jastrebac (VŠ)
25.11.2018 13:00 OFK Topličanin : Morava 1918
25.11.2018 13:00 Juhor : Dragocvet
25.11.2018 13:00 Žitorađa : OFK Kosanica
25.11.2018 13:00 Napredak (D) : Župa
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (M) : Rembas
25.11.2018 13:00 Levač : OFK Lugomir
25.11.2018 13:00 Hajduk Veljko : Orljane
25.11.2018 13:00 Rudar Alpos : OFK Slatina
25.11.2018 13:00 Timočanin : Bukovik
25.11.2018 13:00 Naša krila 1936 : Đerdap
25.11.2018 13:00 Malošište : Moravica
25.11.2018 13:00 BSK Baćevac : Torlak
25.11.2018 13:00 Sremčica : Studenski Grad
25.11.2018 13:00 Budućnost : Sopot
25.11.2018 10:00 Borac : TEK Sloga
25.11.2018 13:00 Turbina : BSK Batajnica
25.11.2018 13:00 Crvena Zvezda (RS) : Vojvodina
25.11.2018 13:00 Borac : Mladost (BD)
25.11.2018 13:00 Radnički 1911 : 2. Oktobar
25.11.2018 13:00 Naftagas : Banat
25.11.2018 13:00 Omladinac FAM : Delija
25.11.2018 13:00 Lehel : Rusanda
25.11.2018 13:00 Rusin : Hercegovac
25.11.2018 13:00 Radnički 1918 : Kulpin
25.11.2018 13:00 Lipar : Polet (S)
25.11.2018 13:00 Budućnost (P) : Kula
25.11.2018 13:00 Slavija : OFK Odžaci
25.11.2018 13:00 Borac 46 : Stari Grad
25.11.2018 Železničar : Borac (M)
25.11.2018 Kupinovo : Donji Petrovci
25.11.2018 Polet (NK) : Graničar 1924
25.11.2018 Jadran : PSK Putinci
25.11.2018 Budućnost : Sloboda (DT)
25.11.2018 Borac (K) : Sloven
25.11.2018 Napredak : Ljukovo
25.11.2018 13:00 Preporod : Jadran
25.11.2018 13:00 Vinogradar : Obilić
25.11.2018 13:00 Đurđin : Proleter (RS)
25.11.2018 13:00 Vojvodina : Napredak
25.11.2018 13:00 Proleter (Nj) : Senta
25.11.2018 13:00 Kolare : Javor
25.11.2018 13:00 Mladost (K) : Mladi radnik
25.11.2018 13:00 Mladost (D) : Hajduk
25.11.2018 13:00 Juhor : Kušiljevo
25.11.2018 13:00 Partizan : Napredak
25.11.2018 13:00 OFK Bratstvo : Omladinac
25.11.2018 13:00 Bratstvo : OFK Batinac
25.11.2018 13:00 Mladost (S) : Resavac
25.11.2018 Ozrem : Backovac Junajted
25.11.2018 Jedinstvo (P) : Napredak
25.11.2018 Zadrugar : Parmenac
25.11.2018 11:00 Rakova : Omladinac
25.11.2018 Spartak : Jedinstvo (GG)
25.11.2018 Mladost : Jedinstvo (K)
25.11.2018 Rudar : Slatina
25.11.2018 Lunjevica : Ovčar
25.11.2018 13:00 13. April : Sloga (Ć)
25.11.2018 13:00 Šanac : Poljoprivrednik
25.11.2018 13:00 Sloga (M) : Čitluk
25.11.2018 13:00 Donji Kopaonik : Jedinstvo 1936
25.11.2018 13:00 Vinogradar : Mačkovac
25.11.2018 13:00 FUD : Meševo
25.11.2018 13:00 Sloga (BO) : Mladi Borac
25.11.2018 13:00 Cer : Sloga (LŠ)
25.11.2018 13:00 Hajduk Stanko : Podrinje
25.11.2018 13:00 Karađorđe : Mladost (PR)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (ŠT) : Duško
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (MZ) : Jedinstvo 1945 (VL)
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (V) : Polet
25.11.2018 13:00 Sloga (BNS) : Crvena zvezda
25.11.2018 13:00 Spartak 1911 : Vojvodina (S)
25.11.2018 13:00 Potporanj : Dolina
25.11.2018 13:00 Partizan (G) : Vulturul
25.11.2018 13:00 Borac (St) : Vojvodina (C)
25.11.2018 13:00 Jugoslavija : Radnički (B)
25.11.2018 13:00 Partizan (U) : Dunav
25.11.2018 13:00 Sloga : Radnički 1947
25.11.2018 13:00 Doljevac : Padina
25.11.2018 13:00 Radnički 1924 : Zemljoradnik
25.11.2018 13:00 Moravac : Mladost (B)
25.11.2018 13:00 Naisus 1977 : Napredak 2012
25.11.2018 13:00 Palilula : Crvena zvezda
25.11.2018 13:00 Železničar Kusadak : Osipaonica
25.11.2018 13:00 Sloga (L) : Pobeda
25.11.2018 13:00 Proleter 1947 : Sloga (M)
25.11.2018 13:00 Šumadija : Cerovac
25.11.2018 13:00 Podunavac : Sloboda
25.11.2018 13:00 Polet : Bresje Superior
25.11.2018 11:00 Sloga : Brestovac
25.11.2018 13:00 Nemetali : OFK Bor
25.11.2018 13:00 Krivelj : BSK
25.11.2018 13:00 Jadran : Pobeda 1926
25.11.2018 13:00 Borac (D) : Šumadinac (KG)
25.11.2018 13:00 Sloboda : Sloga (D)
25.11.2018 13:00 Budućnost : Kutlovo
25.11.2018 13:00 Srbija : 21. oktobar
25.11.2018 13:00 Erdoglija 1931 : Šumadija 1934
25.11.2018 13:00 Mladost (P) : OFK Bagremar
25.11.2018 13:00 Čekmin : Jedinstvo (G)
25.11.2018 13:00 Progres : Bobište
25.11.2018 13:00 OFK Brza : Umac
25.11.2018 13:00 Mladost 1959 : Kumarevo 65
25.11.2018 13:00 Zloćudovo : OFK Morava
25.11.2018 13:00 Mladi borac : Polet
25.11.2018 13:00 Sloga : Vučje
25.11.2018 13:00 Železničar : Šumadija
25.11.2018 13:00 OFK Rtanj : Malinik
25.11.2018 13:00 Omladinac : Sloga (M)
25.11.2018 13:00 Bučje : Midžor (K)
25.11.2018 13:00 Radnički 1946 : Rgotina
25.11.2018 13:00 slobodno kolo : Ozren
25.11.2018 13:00 Trebič : OFK 019
25.11.2018 13:00 Kosovo : Graničar
25.11.2018 13:00 Čegar 2013 : Jedinstvo (GM)
25.11.2018 13:00 Morava : Vrtište
25.11.2018 11:00 Rudar : Mladost (L)
25.11.2018 13:00 Budućnost : Palilulac
25.11.2018 13:00 Proleter : Crvena zastava
25.11.2018 13:00 Vulkan 1963 : Mladost (DK)
25.11.2018 13:00 Stevan Nešticki : Sloboda
25.11.2018 13:00 Sečanica : Omladinac (GK)
25.11.2018 13:00 Vinogradar : Ševac
25.11.2018 13:00 Mladost (T) : Vinorača
25.11.2018 13:00 Šantarovac : Morava
25.11.2018 13:00 Sinđelić 1934 : Mladost (G)
25.11.2018 13:00 Blagotin : Partizan
25.11.2018 13:00 Morava : Sloga
25.11.2018 13:00 Budućnost : Mladost (GM)
25.11.2018 13:00 Pomoravlje : Mladost (J)
25.11.2018 13:00 Rudar (St) : Orlovi
25.11.2018 13:00 Moravac 2015 : Rudar (SR)
25.11.2018 13:00 Napredak : Istok 63
25.11.2018 13:00 Hajduk : Mladost
25.11.2018 13:00 Krušedol : Napredak
25.11.2018 13:00 OFK Bikić : BSK
25.11.2018 10:00 Fruška Gora : Sloga (Č)
25.11.2018 13:00 Šumar : Donji Srem 2015
25.11.2018 13:00 Obilić 1993 : Sloga (V)
25.11.2018 13:00 Mitros : Graničar
25.11.2018 13:00 Fruškogorac : OFK Zeka Buljubaša
25.11.2018 13:00 Trešnjevica : Radoje Domanović
25.11.2018 13:00 Moravac : Radnički
25.11.2018 13:00 Todorovce : Real
25.11.2018 11:00 Bratstvo : Sloboda
25.11.2018 13:00 BSK : Veliko Trnjane
25.11.2018 13:00 Marjan MB : Milanovo
25.11.2018 11:00 Lemind 1953 : Plantaža
25.11.2018 13:00 Tromedja : Jadran
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (M) : Horgoš 1911
25.11.2018 13:00 Bačka : Graničar
25.11.2018 13:00 Slavija : AFK
25.11.2018 13:00 Tisa : Šampion
25.11.2018 13:00 Potisje : Hajduk
25.11.2018 13:00 Jedinstvo (SK) : Tornjoš
25.11.2018 13:30 Mršinci : Vujan
25.11.2018 13:30 Malba : Mladost (A)
25.11.2018 11:00 Prijatelji : Lugovi
25.11.2018 13:30 BIP : Planinac
25.11.2018 13:30 Morava (K) : Čačak 94
25.11.2018 13:30 Kej : Budućnost
25.11.2018 13:00 7. Juli : Petlić SD 026
25.11.2018 13:00 Lunjevac : Drugovac
25.11.2018 13:00 Stari Hrast 2018 : Vrbovac
25.11.2018 13:00 Budućnost : Hajduk Veljko 1934
25.11.2018 13:00 Vučak : OFK Slavija
25.11.2018 13:00 Skobalj : Jezava
25.11.2018 13:00 Budućnost : Napredak
25.11.2018 13:00 Razvitak : Jedinstvo
25.11.2018 13:00 OFK Juhor 2016 : Radnik
25.11.2018 13:00 Šumadija : Heroj
25.11.2018 13:00 Popovac : ISK Izvor
25.11.2018 13:00 Sloga : Donja Mutnica
25.11.2018 11:00 Mladost (K) : ŠFU Derbi 2016
25.11.2018 11:00 Badince : Napredak
25.11.2018 10:00 Jašunja : Navalin
25.11.2018 11:00 Rudar 1973 : Veternica
25.11.2018 11:00 Jedinstvo : Budućnost 1995
25.11.2018 11:00 Vukona : OFK Stublenica
25.11.2018 11:00 Sloga : Murgaš
25.11.2018 11:00 OFK Takovo : Kolubara
25.11.2018 11:00 Omladinac : Brgule
25.11.2018 14:30 AFC Bournemouth : Arsenal
25.11.2018 17:00 Wolverhampton : Huddersfield Town
25.11.2018 12:00 Athletic Club : Getafe
25.11.2018 18:30 Espanyol : Girona
25.11.2018 16:15 Sevilla : Real Valladolid
25.11.2018 20:45 Villarreal : Real Betis
25.11.2018 18:00 Borussia Mönchengladbach : Hannover 96
25.11.2018 15:30 Freiburg : Werder
25.11.2018 15:00 Bologna : Fiorentina
25.11.2018 15:00 Empoli : Atalanta
25.11.2018 20:30 Genoa : Sampdoria
25.11.2018 18:00 Lazio : Milan
25.11.2018 15:00 Napoli : Chievo
25.11.2018 12:30 Parma : Sassuolo
25.11.2018 21:00 Amiens SC : Olympique Marseille
25.11.2018 15:00 Montpellier : Rennes
25.11.2018 17:00 Nice : Lille

Košarka

25.11.2018 19:00 Cedevita : Krka

Odbojka

25.11.2018 15:00 Viner : Pin
25.11.2018 Partizan : Crvena zvezda
25.11.2018 Lucky Star : Železničar
25.11.2018 Blok Aut : Klub 8
25.11.2018 Sterija : Kralj
25.11.2018 AS : Beograd
25.11.2018 Lazarevac : AS Batajnica

Vaterpolo

25.11.2018 Taš 2000 : Vojvodina
25.11.2018 Crvena zvezda : Palilula

Ragbi 15

25.11.2018 Vojvodina : Loznica
Tekstualni prenos utakmice
3:0
2:2
2:2
2:0
2:0
nikolarajcic i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Zvonko Sladakovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Nemanja13 je tipovao utakmicu