XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 48 utakmica za dan
Nedelja, 24 Februar 2019

Fudbal

24.02.2019 14:00 Rad : Dinamo
24.02.2019 13:00 Čukarički : Voždovac
24.02.2019 14:30 Radnik : Željezničar
24.02.2019 17:00 Široki Brijeg : Zrinjski
24.02.2019 15:05 Arsenal : Southampton
24.02.2019 13:00 Chelsea : Brighton
24.02.2019 15:05 Manchester United : Liverpool
24.02.2019 00:00 Deportivo Alavés : Celta de Vigo
24.02.2019 00:00 Athletic Club : Eibar
24.02.2019 00:00 Atlético Madrid : Villarreal
24.02.2019 00:00 Espanyol : Huesca
24.02.2019 00:00 Getafe : Rayo Vallecano
24.02.2019 00:00 Girona : Real Sociedad
24.02.2019 00:00 Leganés : Valencia
24.02.2019 00:00 Levante : Real Madrid
24.02.2019 00:00 Sevilla : Barcelona
24.02.2019 00:00 Real Valladolid : Real Betis
24.02.2019 18:00 Borussia Dortmund : Bayer Leverkusen
24.02.2019 15:30 Hannover 96 : Eintracht
24.02.2019 12:30 Sampdoria : Cagliari
24.02.2019 15:00 Chievo : Genoa
24.02.2019 20:30 Fiorentina : Internazionale
24.02.2019 15:00 Bologna : Juventus
24.02.2019 18:00 Parma : Napoli
24.02.2019 15:00 Sassuolo : SPAL
24.02.2019 15:00 Montpellier : Reims
24.02.2019 15:00 Nantes : Bordeaux
24.02.2019 17:00 Rennes : Olympique Marseille
24.02.2019 15:00 Toulouse : Caen
24.02.2019 21:00 Monaco : Olympique Lyonnais

Košarka

24.02.2019 20:00 Sloven : Hajduk
24.02.2019 18:00 Topola : Jedinstvo
24.02.2019 18:00 Star : Železničar
24.02.2019 18:00 Sokobanja : Morava
24.02.2019 14:20 Borac Zemun : Radnički
24.02.2019 18:30 Duga : Proleter 023
24.02.2019 12:00 Lim : Play Off
24.02.2019 19:00 Gimnazijalac : Trstenik

Odbojka

24.02.2019 Kosovska Mitrovica : Napredak 037
24.02.2019 Borac (St) : Niš
24.02.2019 11:30 Radnički 1977 : Radnički
24.02.2019 Železničar : Partizan
24.02.2019 Lucky Star : Crvena zvezda

Rukomet

24.02.2019 16:00 Kučevo : Sloven
24.02.2019 18:30 Pančevo : Vrbas
24.02.2019 18:00 Topličanin : Napredak 12
24.02.2019 17:00 Radnički 1964 : Železničar

Futsal

24.02.2019 12:00 Fleš : Bezbednost 192
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu