XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 218 utakmica za dan
Subota, 9 Mart 2019

Fudbal

09.03.2019 Dinamo : Čukarički
09.03.2019 Napredak : Vojvodina
09.03.2019 Spartak ŽK : Radnik
09.03.2019 Voždovac : Partizan
09.03.2019 Radnički (N) : Mladost
09.03.2019 Crvena zvezda : Zemun
09.03.2019 Proleter : Rad
09.03.2019 OFK Bačka : Mačva
09.03.2019 Inđija : Sinđelić
09.03.2019 Budućnost : Zlatibor
09.03.2019 Bežanija : Javor Matis
09.03.2019 Novi Pazar : Metalac
09.03.2019 Radnički 1923 : OFK Žarkovo
09.03.2019 Borac : TSC
09.03.2019 Sloboda : Bečej 1918
09.03.2019 Teleoptik : Trajal
09.03.2019 14:30 Cement : Omladinac
09.03.2019 14:30 Crvena zvezda : Radnički (ZR)
09.03.2019 14:30 Bačka 1901 : OFK Vršac
09.03.2019 14:30 Hajduk 1912 : Srbobran
09.03.2019 14:30 Bratstvo 1946 : Mladost
09.03.2019 14:30 Radnički (SM) : ČSK Pivara
09.03.2019 14:30 Radnički (NP) : Dinamo 1945
09.03.2019 Radnički (NB) : OFK Beograd
09.03.2019 BASK : Jedinstvo
09.03.2019 Stepojevac Vaga : IMT
09.03.2019 Prva Iskra : Grafičar
09.03.2019 Lokomotiva : Radnički (O)
09.03.2019 GSP Polet Dorćol : BSK Borča
09.03.2019 Zvezdara : Kolubara
09.03.2019 Crvena Zvezda : Brodarac
09.03.2019 15:00 Sloga : OFK Lugomir
09.03.2019 Torlak : BSK Batajnica
09.03.2019 Turbina : TEK Sloga
09.03.2019 Borac : Leštane
09.03.2019 Napredak : Hajduk
09.03.2019 Mladenovac : Sopot
09.03.2019 Budućnost : Studenski Grad
09.03.2019 Sremčica : Komgrap
09.03.2019 Milutinac : BSK Baćevac
09.03.2019 15:00 Sloga : Napredak
09.03.2019 15:00 Panonija IM Topola : Radnički 1905
09.03.2019 15:00 Njegoš : Proleter (RS)
09.03.2019 Srem : Sinđelić
09.03.2019 Šumadinac : Atakante
09.03.2019 Rakovica : PKB Kovilovo
09.03.2019 Crvenka : Dunav
09.03.2019 Institut : Poštar Zvezdara
09.03.2019 Borac (O) : Borac (P)
09.03.2019 Zmaj : Balkan Mirijevo
09.03.2019 Strelac : Radnički
09.03.2019 Mladost (C) : Mladost (B)
09.03.2019 Zvezda : Lisović
09.03.2019 Budućnost : Omladinac
09.03.2019 Borac : Šumadija
09.03.2019 Zabrežje : Rušanj
09.03.2019 Duboko : Sloboda
09.03.2019 Kosmaj : Vinča
09.03.2019 Rabrovac : Vrčin
09.03.2019 Velika Krsna : Šumadija
09.03.2019 Kovačevac : Dunavac
09.03.2019 Kosmajac : Pudarci
09.03.2019 Boleč : Selo Mladenovac
09.03.2019 13. Maj : Posavac Tišma
09.03.2019 Šećeranac Ada : Dedinje
09.03.2019 BUSK : Umka
09.03.2019 Novi Beograd : Penjarol
09.03.2019 Mladi Proleter : Sparta Železnik
09.03.2019 Busije : Rekreativo 011
09.03.2019 16:00 Arsenal : Manchester United
09.03.2019 16:00 Cardiff City : West Ham United
09.03.2019 16:00 Chelsea : Wolverhampton
09.03.2019 16:00 Crystal Palace : Brighton
09.03.2019 16:00 Huddersfield Town : AFC Bournemouth
09.03.2019 16:00 Leicester : Fulham
09.03.2019 16:00 Liverpool : Burnley
09.03.2019 16:00 Manchester City : Watford
09.03.2019 16:00 Newcastle United : Everton
09.03.2019 16:00 Southampton : Tottenham Hotspur
09.03.2019 15:30 Bayern : Wolfsburg
09.03.2019 15:30 Hoffenheim : Nürnberg
09.03.2019 15:30 Borussia Dortmund : Stuttgart
09.03.2019 15:30 RB Leipzig : Augsburg
09.03.2019 15:30 Werder : Schalke 04
09.03.2019 15:30 Hannover 96 : Bayer Leverkusen
09.03.2019 15:30 Freiburg : Hertha BSC
09.03.2019 15:30 Mainz 05 : Borussia Mönchengladbach
09.03.2019 15:30 Fortuna : Eintracht
09.03.2019 00:00 Amiens SC : Nîmes
09.03.2019 00:00 Dijon : Reims
09.03.2019 00:00 Olympique Marseille : Nice
09.03.2019 00:00 Monaco : Bordeaux
09.03.2019 00:00 Montpellier : Angers
09.03.2019 00:00 Nantes : PSG
09.03.2019 00:00 Rennes : Caen
09.03.2019 00:00 Saint-Étienne : Lille
09.03.2019 00:00 Strasbourg : Olympique Lyonnais
09.03.2019 00:00 Toulouse : Guingamp
09.03.2019 OFK Beograd : Voždovac
09.03.2019 Dinamo (P) : Vojvodina
09.03.2019 Radnički (N) : BASK
09.03.2019 Čukarički : Jedinstvo
09.03.2019 Brodarac : Internacional
09.03.2019 Inđija : Rad
09.03.2019 Crvena Zvezda : Spartak ŽK
09.03.2019 Trajal : Partizan
09.03.2019 OFK Beograd : Voždovac
09.03.2019 Teleoptik : Vojvodina
09.03.2019 Real Niš : Apolon 4
09.03.2019 Čukarički : Kiker
09.03.2019 Brodarac : Zemun
09.03.2019 Sloboda : Rad
09.03.2019 Crvena Zvezda : Spartak ŽK
09.03.2019 Radnički (Z) : Partizan

Košarka

09.03.2019 21:00 Cibona : Krka
09.03.2019 17:00 Zadar : Crvena zvezda MTS
09.03.2019 19:00 Partizan NIS : Igokea
09.03.2019 17:00 Mladost (SP) : Pirot
09.03.2019 17:00 KKK Radnički : Konstantin
09.03.2019 17:00 Vrbas : Proleter Naftagas
09.03.2019 17:00 Plana : Kolubara LA 2003
09.03.2019 17:00 Zdravlje Leskovac : Rtanj
09.03.2019 17:00 Zemun Fitofarmacija : Sloga
09.03.2019 17:00 Žarkovo : Napredak Bosphorus
09.03.2019 17:00 Omladinac : Kris Kros
09.03.2019 17:00 Srem : Hajduk
09.03.2019 17:00 Mladost Veternik : Jedinstvo
09.03.2019 17:00 Sloven : Akademik
09.03.2019 17:00 Topola : Železničar
09.03.2019 17:00 Nova Pazova : Futog Tupanjac MD
09.03.2019 17:00 Star : Sveti Đorđe
09.03.2019 17:00 Bor RTB : Radnik
09.03.2019 17:00 Niš : Fair Play
09.03.2019 17:00 OKK Junior : Jastrebac
09.03.2019 17:00 Prokuplje : Jugbasket
09.03.2019 17:00 Mladost Vesna : Dimitrovgrad
09.03.2019 17:00 Actavis Academy : Morava
09.03.2019 17:00 Jablanica : Sokobanja
09.03.2019 17:00 Eko Sport : Radnički
09.03.2019 17:00 Astra : Beko
09.03.2019 17:00 Barajevo : BKK Radnički
09.03.2019 17:00 Žitko Basket : Borča
09.03.2019 17:00 Torlak : Slodes
09.03.2019 17:00 Proleter 023 : Ljubovija
09.03.2019 17:00 Karaburma : Radnički (Kg)
09.03.2019 17:00 Duga : Radnički (Bg)
09.03.2019 17:00 Vršac d.o.o. : Radnički 2016
09.03.2019 17:00 Mileševka : Play Off
09.03.2019 17:00 Lim : ČA basket
09.03.2019 17:00 Užice : Železničar
09.03.2019 17:00 Rtanj : Trstenik
09.03.2019 17:00 Bagdala : Sistem 2000
09.03.2019 17:00 Gimnazijalac : Zicer
09.03.2019 17:00 Svrljig : Paraćin

Odbojka

09.03.2019 Gračanica : Lotus
09.03.2019 Partizan : Tehničar
09.03.2019 Antena : Gračac
09.03.2019 FAP Livnica : Ribnica 2
09.03.2019 Pin : Dunav Stars
09.03.2019 Ozren : Viner
09.03.2019 Hajduk Veljko 2 : Knjaževac
09.03.2019 AS : Volleyland
09.03.2019 Avala : Akademija Singidunum
09.03.2019 Obilić : Blok Aut
09.03.2019 Dunav : Crnjanski
09.03.2019 Ozren : Viner
09.03.2019 Timok : Knjaževac 2
09.03.2019 Bor 2 : Hajduk Veljko

Rukomet

09.03.2019 20:00 Vojvodina : Izviđač
09.03.2019 16:15 Meshkov Brest : PPD Zagreb
09.03.2019 Dinamo : Novi Pazar
09.03.2019 Spartak Vojput : Metaloplastika
09.03.2019 Kikinda : Mokra Gora
09.03.2019 Šamot 65 : Partizan
09.03.2019 Sloga : Rudar
09.03.2019 Crvena zvezda : Obilić
09.03.2019 Radnički 1964 : Hajduk Veljko
09.03.2019 Topličanin : Planinka Prolom voda
09.03.2019 Vranje 1957 : Zlatar
09.03.2019 Priboj : Lokomotiva
09.03.2019 Pobednik : Bela Palanka
09.03.2019 Dubočica 54 : Žitorađa
09.03.2019 Požarevac : Proleter
09.03.2019 Crvenka : Mačva
09.03.2019 Morava : Jugović
09.03.2019 Kolubara : SC Voždovac 2012
09.03.2019 Vrbas Petrol : Jedinstvo
09.03.2019 Lavovi BP : Loznica
09.03.2019 Kučevo : Pirot
09.03.2019 Sloven : Vrbas
09.03.2019 ORK Beograd : Sloga
09.03.2019 Pančevo : Napredak 12
09.03.2019 Požarevac : Železničar
09.03.2019 Topličanin : Radnički 1964

Vaterpolo

09.03.2019 Mornar BS : Jadran ST
09.03.2019 Primorac : Jug CO
09.03.2019 Partizan : Jadran HN
09.03.2019 OVK POŠK : HAVK Mladost
09.03.2019 BVK Crvena zvezda : Šabac
09.03.2019 Primorje EB : Solaris
09.03.2019 Nais : Budva
09.03.2019 Vojvodina : KVK Radnički
09.03.2019 VA Cattaro : Valjevo Gorenje
09.03.2019 Zadar 1952 : VD Koper Primorska
09.03.2019 Galeb MR : Medveščak
09.03.2019 Beograd : Taš
09.03.2019 Bečej : Banjica
09.03.2019 Zemun : TENT
09.03.2019 Stari Grad : Dunav

Futsal

09.03.2019 Borac : Olimp
09.03.2019 Metalac Kolorado : Zlatar 33
09.03.2019 Župski rubin : Oplenac
09.03.2019 Partenon : Kosjerić
09.03.2019 Kragujevac Wild Boars : Raška
09.03.2019 Aranđelovac : Šljivici
09.03.2019 Karanovac : Bezbednost 192
09.03.2019 SFU Leposavić : PP 192
09.03.2019 Fleš : Loznica Grad 2018
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu