XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 451 utakmica za dan
Nedelja, 17 Mart 2019

Fudbal

17.03.2019 17:00 Rad 0 : 3 Crvena zvezda
17.03.2019 18:00 Mladost 3 : 1 Voždovac
17.03.2019 19:00 Vojvodina 0 : 0 Čukarički
17.03.2019 15:00 Teleoptik 1 : 4 Inđija
17.03.2019 15:00 Trajal 2 : 1 Sloboda
17.03.2019 15:00 Grbalj 1 : 1 Budućnost
17.03.2019 15:00 Lovćen 1 : 2 Iskra
17.03.2019 15:00 Mornar 0 : 3 OFK Titograd
17.03.2019 15:00 OFK Petrovac 3 : 2 Rudar
17.03.2019 15:00 Sutjeska 1 : 0 Zeta
17.03.2019 15:00 Berane 0 : 1 Arsenal
17.03.2019 15:00 Bokelj 2 : 0 OFK Mladost Lješkopolje 1970
17.03.2019 15:00 Igalo 0 : 0 Jedinstvo
17.03.2019 15:00 Jezero 0 : 0 Dečić
17.03.2019 15:00 Kom 0 : 2 Otrant
17.03.2019 14:30 Drezga 4 : 0 Adria
17.03.2019 14:30 Crvena stijena 3 : 0 Bratstvo
17.03.2019 14:30 Ribnica 1 : 3 Polet Stars
17.03.2019 14:30 Gorštak 0 : 4 Karioke
17.03.2019 14:00 Hajduk : Sloga (R)
17.03.2019 14:00 Cetinje : Sloga (SB)
17.03.2019 14:30 Železničar 0 : 1 Borac
17.03.2019 10:00 Kabel 0 : 1 Omladinac
17.03.2019 14:30 Jošanica 1 : 1 Provo
17.03.2019 11:00 Car Konstantin 0 : 1 SFS Borac
17.03.2019 15:00 Zaplanjac 4 : 1 Radnički (S)
17.03.2019 15:00 Pukovac 1 : 0 Radan
17.03.2019 15:00 Budućnost 4 : 0 Trstenik PPT
17.03.2019 15:00 Radnički (P) 6 : 1 Rtanj
17.03.2019 15:00 Dunav 1 : 1 Temnić 1924
17.03.2019 14:30 Crvena Zvezda 1 : 1 Radnički (NB)
17.03.2019 14:30 Kolubara 2 : 1 GSP Polet Dorćol
17.03.2019 14:30 Jedinstvo 1 : 2 OFK Beograd
17.03.2019 14:30 ŽAK 1 : 1 Krajina
17.03.2019 14:30 Vojvodina 1928 5 : 0 Sloga
17.03.2019 14:30 Mladost (O) 0 : 1 Begej
17.03.2019 14:30 Sremac Vojka 1 : 0 Sloga (E)
17.03.2019 14:30 Hajduk (B) 3 : 2 Jedinstvo (SP)
17.03.2019 14:30 Hajduk (D) 1 : 0 Tatra
17.03.2019 14:30 LSK Laćarak 4 : 0 Hajduk (Č)
17.03.2019 14:30 Podunavac 1 : 0 Jugović
17.03.2019 14:30 Tisa 2 : 0 Mladost (T)
17.03.2019 14:30 Budućnost 0 : 4 OFK Mladost APA
17.03.2019 14:30 Mladost (BP) 2 : 1 Radnički (S)
17.03.2019 14:30 Radnički 1912 6 : 1 Crvenka
17.03.2019 14:30 Bajša 0 : 1 Sloga (Č)
17.03.2019 14:30 Bačka 3 : 1 Tavankut
17.03.2019 14:30 Novi Pazar 1928 2 : 0 Polet
17.03.2019 14:30 Bane 1931 4 : 0 Vodojaža
17.03.2019 14:30 Karađorđe 0 : 1 Sušica
17.03.2019 14:30 Šumadija (T) 2 : 0 Sloga
17.03.2019 14:30 OFK Napredak 1 : 0 Zvižd
17.03.2019 14:30 Homoljac 3 : 4 Udarnik
17.03.2019 14:30 Petar Dobrnjac 2 : 1 Partizan 1945
17.03.2019 14:30 OFK Aranđelovac 1979 1 : 3 Rudar
17.03.2019 14:30 Morava 1 : 1 Karađorđe
17.03.2019 14:30 Železničar 6 : 0 OFK Osečina
17.03.2019 14:30 Vrelo Sport 0 : 0 Brezovica
17.03.2019 14:30 Borac 0 : 1 Ribnica
17.03.2019 14:30 Radnički Stobeks 1 : 2 Spartak 1924
17.03.2019 14:30 Radjevac 0 : 0 Radnički Gorenje (V)
17.03.2019 14:30 OFK Divci 0 : 1 Radnički Šabački
17.03.2019 14:30 Sloboda 2 : 0 Zlatar
17.03.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 2 Sloga (S)
17.03.2019 14:30 Polimlje 0 : 1 Orlovac
17.03.2019 14:30 Prijevor 2 : 1 Takovo
17.03.2019 11:00 Tanasko Rajić 3 : 1 Jedinstvo (GS)
17.03.2019 15:00 Mladost (B) 0 : 0 Budućnost
17.03.2019 15:00 Jablanica 0 : 1 OFK Niš
17.03.2019 15:00 OFK Brzi Brod 1 : 3 Vranjska Banja
17.03.2019 15:00 Vlasina 4 : 1 Jedinstvo (P)
17.03.2019 15:00 Jastrebac (B) 3 : 1 Sloga
17.03.2019 15:00 Bošnjane 0 : 2 OFK Topličanin
17.03.2019 15:00 Jastrebac (VŠ) 3 : 2 Juhor
17.03.2019 15:00 Dragocvet 1 : 1 Napredak (D)
17.03.2019 15:00 Župa 3 : 1 Levač
17.03.2019 15:00 Rembas 4 : 0 OFK Lugomir
17.03.2019 15:00 Hajduk Veljko 1 : 0 Majdanpek
17.03.2019 15:00 Orljane 1 : 0 Rudar Alpos
17.03.2019 15:00 Kablovi 1 : 0 Timočanin
17.03.2019 15:00 OFK Slatina 1 : 1 Svrljig
17.03.2019 15:00 Bukovik 2 : 1 Naša krila 1936
17.03.2019 15:00 Đerdap 0 : 1 Moravica
17.03.2019 14:30 BSK Baćevac 0 : 3 Sremčica
17.03.2019 14:30 Komgrap 1 : 0 Budućnost
17.03.2019 14:30 Studenski Grad 1 : 3 Mladenovac
17.03.2019 11:00 Hajduk 1 : 3 Borac
17.03.2019 14:30 Leštane 1 : 2 Turbina
17.03.2019 15:00 Crvena Zvezda (RS) 0 : 0 Borac
17.03.2019 15:00 Crvena zvezda (VS) 1 : 2 Radnički 1911
17.03.2019 15:00 Mladost (BD) 6 : 1 Polet
17.03.2019 15:00 2. Oktobar 1 : 2 Naftagas
17.03.2019 15:00 Banat 3 : 1 Lehel
17.03.2019 15:30 Rusin 1 : 1 Radnički 1918
17.03.2019 15:30 Kulpin 2 : 1 Budućnost (P)
17.03.2019 15:30 Polet (S) 1 : 1 Tvrđava
17.03.2019 15:30 Kula 1 : 3 Slavija
17.03.2019 15:30 OFK Odžaci 0 : 2 Stari Grad
17.03.2019 14:30 Železničar 3 : 0 Kupinovo
17.03.2019 14:30 Donji Petrovci 2 : 5 Jadran
17.03.2019 14:30 Graničar 1924 0 : 6 Budućnost
17.03.2019 14:30 PSK Putinci 1 : 3 Borac (K)
17.03.2019 14:30 Sloboda (DT) 3 : 0 Napredak
17.03.2019 14:30 Lokomotiva 1 : 0 Omladinac
17.03.2019 14:30 Banja 2 : 1 BSK
17.03.2019 14:30 Borac 2 : 1 Junkovac
17.03.2019 14:30 Trnava 0 : 0 Šumadinac (N)
17.03.2019 14:30 Vinča 0 : 3 Mladost MG
17.03.2019 14:30 Plaskovac 3 : 1 ŽSK
17.03.2019 15:30 Jadran 1 : 5 Vinogradar
17.03.2019 15:30 Preporod 1 : 0 Đurđin
17.03.2019 15:30 Iskra 6 : 0 Sloga
17.03.2019 15:30 Sutjeska 2 : 1 Senta
17.03.2019 15:00 Mladost (K) 3 : 0 Javor
17.03.2019 15:00 Kolare 3 : 0 Mladost (D)
17.03.2019 15:00 Hajduk 0 : 0 Partizan
17.03.2019 15:00 Kušiljevo 3 : 2 OFK Bratstvo
17.03.2019 15:00 Napredak 1 : 3 Bratstvo
17.03.2019 15:00 Omladinac 2 : 1 Mladost (S)
17.03.2019 15:00 OFK Batinac 3 : 0 Resavac
17.03.2019 14:30 Srem 1 : 2 Sinđelić
17.03.2019 14:30 Šumadinac 2 : 0 Atakante
17.03.2019 14:30 Crvenka 0 : 5 Dunav
17.03.2019 14:30 Institut 0 : 2 Poštar Zvezdara
17.03.2019 14:30 Zmaj 0 : 0 Balkan Mirijevo
17.03.2019 14:30 Strelac 0 : 1 Radnički
17.03.2019 14:30 Mladost (C) 3 : 0 Mladost (B)
17.03.2019 14:30 Budućnost 2 : 2 Omladinac
17.03.2019 14:30 Borac 0 : 1 Šumadija
17.03.2019 14:30 Zabrežje 5 : 0 Rušanj
17.03.2019 14:30 Duboko 1 : 1 Sloboda
17.03.2019 14:30 Kosmaj 0 : 3 Vinča
17.03.2019 14:30 Rabrovac 0 : 5 Vrčin
17.03.2019 14:30 Velika Krsna 1 : 0 Šumadija
17.03.2019 14:30 Kovačevac 2 : 2 Dunavac
17.03.2019 14:30 Kosmajac 3 : 0 Pudarci
17.03.2019 14:30 Boleč 8 : 0 Selo Mladenovac
17.03.2019 15:00 Radnik 2 : 1 Proleter
17.03.2019 15:00 Ibar 1 : 1 Stubal
17.03.2019 15:00 OFK Ras 2 : 0 Ribnica
17.03.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Granit
17.03.2019 15:00 Mataruge 2 : 0 Popovići Vrnjci
17.03.2019 15:00 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Napredak
17.03.2019 15:00 Gruža 3 : 2 Lasta
17.03.2019 15:00 Šanac 1 : 2 Sloga (Ć)
17.03.2019 15:00 13. April 1 : 3 Sloga (M)
17.03.2019 15:00 Mladost (DK) 4 : 2 Ribnik
17.03.2019 15:00 Kupci 3 : 2 Vinogradar
17.03.2019 15:00 Mačkovac 2 : 1 Meševo
17.03.2019 14:30 Cer 4 : 2 Mladi Borac
17.03.2019 14:30 Sloga (BO) 3 : 2 Hajduk Stanko
17.03.2019 14:30 Sloga (LŠ) 1 : 1 Karađorđe
17.03.2019 14:30 Podrinje 3 : 1 Sindjelić
17.03.2019 14:30 Mladost (PR) 2 : 1 Jedinstvo (ŠT)
17.03.2019 14:30 Duško 3 : 0 Jevremovac
17.03.2019 15:00 Radnički (B) 1 : 1 Jedinstvo (V)
17.03.2019 15:00 Jugoslavija 1 : 0 Vulturul
17.03.2019 15:00 Borac (St) 3 : 0 Vojvodina (S)
17.03.2019 15:00 Partizan (G) 1 : 0 Crvena zvezda
17.03.2019 15:00 Potporanj 3 : 2 Polet
17.03.2019 15:00 Spartak 1911 1 : 2 Sloga (BNS)
17.03.2019 14:30 Rudar (K) 2 : 0 Omladinac (Š)
17.03.2019 14:30 Budućnost 1 : 2 Borac (Ž)
17.03.2019 14:30 Železničar 1 : 0 Mlava (ML)
17.03.2019 14:30 Sloga (B) 0 : 0 Jedinstvo (Lj)
17.03.2019 15:00 Crvena zvezda 1 : 6 Mladost (B)
17.03.2019 15:00 Naisus 1977 1 : 4 Zemljoradnik
17.03.2019 15:00 Moravac 2 : 1 Elid
17.03.2019 15:00 Rasovača 4 : 0 Moravac
17.03.2019 15:00 Radnički 1924 5 : 0 Padina
17.03.2019 15:00 Nemetali 3 : 1 Ključ
17.03.2019 14:00 ZSK 2 : 1 Trlić
17.03.2019 14:00 Iskra 0 : 1 OFK Jabučje
17.03.2019 14:00 Sovljak 0 : 2 Radnik
17.03.2019 14:00 Tvrdojevac 5 : 0 Ribnikar
17.03.2019 14:00 Tulari 0 : 2 Rubribreza
17.03.2019 14:00 Tešnjar 0 : 2 Kolubara 2
17.03.2019 15:00 OFK Bagremar 1 : 1 21. oktobar
17.03.2019 15:00 Mladost (P) 5 : 1 Kutlovo
17.03.2019 15:00 Erdoglija 1931 2 : 4 Jedinstvo
17.03.2019 15:00 Srbija 2 : 2 Sloga (D)
17.03.2019 15:00 Budućnost 1 : 2 Šumadinac (KG)
17.03.2019 15:00 Slavija 2 : 1 Pobeda 1926
17.03.2019 15:00 Sloboda 0 : 1 Korićani
17.03.2019 14:30 Jasen 2 : 0 Čajetina
17.03.2019 14:30 Višesava 0 : 3 Polet
17.03.2019 14:30 Perućac 2 : 0 Omladinac
17.03.2019 14:30 Jedinstvo 2 : 2 Ariljska rampa
17.03.2019 14:30 Sečica 0 : 0 Savinac
17.03.2019 14:30 Ježevica 1 : 0 Lauš
17.03.2019 14:30 Progres 3 : 2 Jedinstvo (G)
17.03.2019 14:30 Čekmin 0 : 1 OFK Brza
17.03.2019 14:30 Bobište 4 : 2 Mladost 1959
17.03.2019 14:30 Umac 1 : 1 Zloćudovo
17.03.2019 14:30 Kumarevo 65 2 : 0 Mladi borac
17.03.2019 14:30 OFK Morava 1 : 0 Sloga
17.03.2019 14:30 Polet 2 : 1 Železničar
17.03.2019 14:30 Vučje 1 : 3 Šumadija
17.03.2019 15:00 OFK Rtanj 3 : 1 Omladinac
17.03.2019 15:00 Malinik 4 : 2 Bučje Podvis
17.03.2019 15:00 Sloga (M) 0 : 4 Radnički 1946
17.03.2019 15:00 OFK Knjaz 2 : 1 Kosovo
17.03.2019 15:00 OFK 019 5 : 1 Rudar Vrška Čuka
17.03.2019 15:00 Graničar 4 : 1 Osnić
17.03.2019 14:00 Joševa 2 : 0 Polet (T)
17.03.2019 14:00 Šarbane 0 : 1 OFK Paljuvi
17.03.2019 14:00 Čučuge 3 : 0 Rudar
17.03.2019 14:00 Polet (DL) 2 : 0 Crvena Jabuka
17.03.2019 14:00 Vrelo 1 : 1 Mladost
17.03.2019 14:00 Gunjevac 1 : 4 Dimitrije Tucović
17.03.2019 15:00 Omladinac 3 : 1 Garevina
17.03.2019 15:00 Ušće 4 : 0 Rubin
17.03.2019 15:00 14. Oktobar 2 : 1 Borac
17.03.2019 15:00 Gradina 4 : 2 Trudbenik
17.03.2019 15:00 Sloga (D) 2 : 0 Velika Drenova
17.03.2019 15:00 Sloga (L) 2 : 4 Kamenorezac 76
17.03.2019 15:00 Šantarovac 2 : 2 Vinorača
17.03.2019 15:00 Mladost (T) 0 : 1 Kupinovac
17.03.2019 15:00 Šumadinac 3 : 1 Osaonica
17.03.2019 15:00 Jedinstvo (D) 0 : 2 Sinđelić 1934
17.03.2019 15:00 Pomoravlje 4 : 1 Mladost (GM)
17.03.2019 15:00 Budućnost 4 : 0 Rudar (St)
17.03.2019 15:00 Mladost (J) 3 : 1 Radnički
17.03.2019 15:00 Omladinski 0 : 2 Moravac 2015
17.03.2019 15:00 Rudar (SR) 3 : 0 Napredak
17.03.2019 11:00 Žabari 2 : 0 Popadić
17.03.2019 14:00 Stari drugari 0 : 1 Mladost (L)
17.03.2019 14:00 Polet 4 : 0 Borac
17.03.2019 14:00 Mladost (VK) 1 : 2 Lukavac
17.03.2019 11:00 Jadar 2013 2 : 1 Junior Novo Naselje
17.03.2019 14:00 Milenko Pavlović 2 : 2 Rajac
17.03.2019 14:00 Komanice 2 : 0 Rakac Stave
17.03.2019 11:00 13. Maj 4 : 0 Posavac Tišma
17.03.2019 10:00 Šećeranac Ada 1 : 0 Dedinje
17.03.2019 14:30 BUSK : Umka
17.03.2019 14:30 Novi Beograd 6 : 0 Penjarol
17.03.2019 11:00 Mladi Proleter 2 : 4 Sparta Železnik
17.03.2019 14:30 Busije 1 : 0 Rekreativo 011
17.03.2019 14:30 Mladost 1 : 2 OFK Zeka Buljubaša
17.03.2019 14:30 Fruškogorac 2 : 1 Graničar
17.03.2019 14:30 Mitros 2 : 0 Sloga (V)
17.03.2019 14:30 Obilić 1993 1 : 2 Donji Srem 2015
17.03.2019 14:30 Šumar 5 : 1 Sloga (Č)
17.03.2019 10:00 Fruška Gora 2 : 1 BSK
17.03.2019 14:30 OFK Bikić 1 : 0 Napredak
17.03.2019 14:30 Krušedol 0 : 1 Hajduk
17.03.2019 15:00 Partizan 0 : 10 Tavnik
17.03.2019 11:00 Metalac 0 : 0 Mladi Radnik 1925
17.03.2019 15:00 Mineral 2015 1 : 0 Lazac
17.03.2019 15:00 Progorelica 2 : 1 Borac (A)
17.03.2019 15:00 Borac (V) 2 : 3 Jedinstvo (D)
17.03.2019 15:00 Zvezda 1 : 0 Mlada krila
17.03.2019 15:00 Jovo Kursula 2 : 3 Bogutovačka Banja
17.03.2019 14:00 Velika Reka 0 : 2 Jadar 1961 (GD)
17.03.2019 14:00 Borac 4 : 1 Azbukovica
17.03.2019 14:00 Mladost 4 : 4 Jedinstvo
17.03.2019 14:00 Prva Iskra 1 : 2 Rudar
17.03.2019 14:00 7. Juli 0 : 2 Vidojevica
17.03.2019 14:00 Milan Orlić 1 : 0 Sloga
17.03.2019 14:00 Jadar (ST) 1 : 2 Antimon
17.03.2019 14:30 Todorovce 1 : 1 Radnički
17.03.2019 14:30 Moravac 6 : 2 Bratstvo
17.03.2019 14:30 Real 2 : 1 BSK
17.03.2019 14:30 Sloboda 6 : 0 Mladost (B)
17.03.2019 14:30 Radnik Sušica 4 : 1 Lemind 1953
17.03.2019 14:30 Milanovo 1 : 3 Jedinstvo (Š)
17.03.2019 14:30 Plantaža 4 : 3 Gradac
17.03.2019 14:30 Budućnost (PD) 1 : 2 Milicionar
17.03.2019 14:30 Sloboda 1 : 3 Zadrugar
17.03.2019 14:30 Majur 3 : 1 Gorki
17.03.2019 14:30 Napredak 2 : 0 Torpedo 1924
17.03.2019 14:30 Budućnost 1929 (ZM) 0 : 1 Cer
17.03.2019 14:30 Mladost 5 : 0 Provo 2015
17.03.2019 14:30 Šipurske livade 3 : 1 Sava
17.03.2019 14:30 Rankovac 3 : 1 Radnički
17.03.2019 14:30 Dobrava 2 : 1 Sloga (MA)
17.03.2019 14:30 Vojvoda Stepa Stepanović 0 : 2 Sloga (KR)
17.03.2019 14:30 Vlašić 0 : 0 Pričinović
17.03.2019 15:30 Čoka 4 : 2 Jedinstvo (M)
17.03.2019 15:30 Jadran 2 : 2 Bačka
17.03.2019 15:30 Horgoš 1911 1 : 2 Slavija
17.03.2019 15:30 Graničar 3 : 1 Tisa
17.03.2019 15:30 Šampion 2 : 3 Jedinstvo (SK)
17.03.2019 15:30 Hajduk 0 : 9 Tornjoš
17.03.2019 15:00 Bački Hajduk 0 : 4 Neštin
17.03.2019 15:00 Bačka (D) 1 : 3 Krivanj
17.03.2019 15:00 Borac 0 : 1 Naša Zvezda
17.03.2019 15:00 Maglić 2 : 0 Sloga
17.03.2019 15:00 Polet 3 : 1 Glogonj
17.03.2019 15:00 Slavia 3 : 1 Tempo
17.03.2019 15:00 Mundial 0 : 4 Unirea
17.03.2019 15:00 Vojlovica 2018 1 : 1 Pobeda
17.03.2019 14:30 Omladinac 2 : 0 Petrijevac
17.03.2019 14:30 7. Juli 1 : 1 Drugovac
17.03.2019 14:30 Stari Hrast 2018 8 : 0 Hajduk Veljko 1934
17.03.2019 14:30 Budućnost 1 : 2 Jezava
17.03.2019 14:30 Vučak 2 : 1 Skobalj
17.03.2019 11:00 Omladinac : Strelac 001
17.03.2019 11:00 OFK Takovo 5 : 3 Murgaš
17.03.2019 11:00 Sloga 5 : 1 OFK Stublenica
17.03.2019 11:00 Vukona 0 : 0 Budućnost 1995
17.03.2019 11:00 Jedinstvo 3 : 1 Dokmir
17.03.2019 14:30 Barič 3 : 0 Mladost 1970
17.03.2019 14:30 Mrčkovac 4 : 0 Borac 2016
17.03.2019 14:30 OFK Vinci 1 : 3 Električar
17.03.2019 17:30 Everton 2 : 0 Chelsea
17.03.2019 15:15 Fulham 1 : 2 Liverpool
17.03.2019 12:00 Eibar 1 : 2 Real Valladolid
17.03.2019 16:15 Espanyol 0 : 1 Sevilla
17.03.2019 20:45 Real Betis 1 : 4 Barcelona
17.03.2019 18:30 Valencia 0 : 0 Getafe
17.03.2019 18:30 Villarreal 3 : 1 Rayo Vallecano
17.03.2019 18:00 Bayern 6 : 0 Mainz 05
17.03.2019 13:30 Bayer Leverkusen 1 : 3 Werder
17.03.2019 15:30 Eintracht 1 : 0 Nürnberg
17.03.2019 15:00 Atalanta 1 : 1 Chievo
17.03.2019 15:00 Empoli 2 : 1 Frosinone
17.03.2019 12:30 Genoa 2 : 0 Juventus
17.03.2019 15:00 Lazio 4 : 1 Parma
17.03.2019 18:00 Napoli 4 : 2 Udinese
17.03.2019 20:30 Milan 2 : 3 Internazionale
17.03.2019 17:00 Bordeaux 1 : 1 Rennes
17.03.2019 14:30 Olympique Lyonnais 3 : 2 Montpellier
17.03.2019 15:00 Reims 1 : 0 Nantes
17.03.2019 21:00 PSG 3 : 1 Olympique Marseille
17.03.2019 11:00 Karađorđe 1 : 3 Radnički 2012
17.03.2019 11:00 Mačva 1 : 2 Zemun
17.03.2019 14:00 Kolibri 1 : 2 Rad
17.03.2019 10:00 Radnički (SM) 2 : 2 OFK Bačka (BP)
17.03.2019 10:00 Dinamo 1945 0 : 0 Radnički (Z)
17.03.2019 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 1 Železničar
17.03.2019 10:00 OFK Vršac 2 : 1 Hajduk 1912
17.03.2019 10:00 TSC 7 : 1 Bačka 1901
17.03.2019 12:00 Borac (NS) 0 : 2 Vojvodina
17.03.2019 10:30 Partizan 1 : 1 Crvena Zvezda
17.03.2019 11:00 Spartak ŽK 2 : 1 Sloboda
17.03.2019 11:30 Zemun 0 : 2 Čukarički
17.03.2019 11:00 Vojvodina 4 : 1 OFK Beograd
17.03.2019 12:00 Dinamo 1945 4 : 1 Proleter 2006
17.03.2019 12:00 RFK N.S. 1921 4 : 0 Železničar
17.03.2019 12:00 OFK Vršac 3 : 0 Hajduk 1912
17.03.2019 12:00 TSC 6 : 0 Bačka 1901
17.03.2019 10:00 OFK Vršac 3 : 1 Proleter 2006
17.03.2019 10:00 Radnički (Z) 2 : 0 Železničar
17.03.2019 14:00 Dinamo 1945 2 : 2 Coerver junior FA
17.03.2019 10:00 Radnički (K) 3 : 2 Mladost (L)
17.03.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Petar Puača
17.03.2019 10:00 Radnički (NP) 0 : 9 Vojvodina
17.03.2019 10:00 Prof. Bolesnikov 0 : 3 RFK N.S. 1921
17.03.2019 10:00 Kolubara 0 : 2 Partizan

Košarka

17.03.2019 21:00 Krka 62 : 59 Petrol Olimpija
17.03.2019 17:00 Igokea 100 : 82 Zadar
17.03.2019 19:00 Budućnost VOLI 91 : 82 Cibona
17.03.2019 15:30 Beovuk 72 62 : 117 OKK Beograd
17.03.2019 18:00 OKK Novi Pazar 83 : 71 Dynamic VIP PAY
17.03.2019 18:30 Futog Tupanjac MD 81 : 46 Topola
17.03.2019 17:00 Morava 74 : 63 Mladost Vesna
17.03.2019 16:00 Jastrebac 82 : 70 Niš
17.03.2019 19:00 Železničar 65 : 77 Sloga
17.03.2019 14:30 Zvečan : Lim

Odbojka

17.03.2019 17:00 Užice 3 : 1 Jagodina
17.03.2019 20:00 Borac (Par) 0 : 3 Metalac Takovo
17.03.2019 20:00 Dubočica 3 : 1 Mladost
17.03.2019 17:00 Timok 3 : 1 Srem Eaton
17.03.2019 18:00 Sloga 2015 1 : 3 As Beograd
17.03.2019 14:00 Viner 0 : 3 Dunav Stars
17.03.2019 20:00 Jedinstvo (Ue) 2 : 3 Roda
17.03.2019 20:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Valjevo
17.03.2019 16:00 Futog 1 : 3 Ruma
17.03.2019 17:00 Kuršumlija 1 : 3 Panda
17.03.2019 13:30 Pirot 3 : 0 Student
17.03.2019 17:00 Bor 0 : 3 Desetka
17.03.2019 13:00 Jagodina 0 : 3 Dubočica
17.03.2019 13:45 Odbojka 013 2 : 3 Slavija
17.03.2019 17:00 Lavice 07 3 : 2 Volley Stars
17.03.2019 16:00 Elan Volej 0 : 3 Novi Sad
17.03.2019 17:00 Mokra Gora 2 : 3 Novi Pazar
17.03.2019 15:45 Sloboda S 3 : 0 Crnokosa Artos
17.03.2019 17:00 Tutin 3 : 2 Tehničar
17.03.2019 16:00 Fortuna Plus 3 : 0 Karadjordje
17.03.2019 19:00 Šumadija 3 : 0 Ribnica
17.03.2019 18:30 Blok Aut 0 : 3 Avala
17.03.2019 13:00 Pionir 1 : 3 Radnički 2
17.03.2019 18:30 Železnik 2012 3 : 0 Mladenovac
17.03.2019 11:30 Obrenovac 3 : 0 21. maj
17.03.2019 18:00 Hercegovina 0 : 3 Banat
17.03.2019 14:00 Merkur 3 : 0 Goks IN
17.03.2019 19:00 Srem 2 1 : 3 Jadran
17.03.2019 12:00 Dunav Volej 3 : 0 Maks
17.03.2019 17:00 Beočin 0 : 3 Blok Aut
17.03.2019 17:00 Smeč SV 0 : 3 Radnički
17.03.2019 12:00 Jasenica (SP) 0 : 3 Paraćin
17.03.2019 12:00 Viner 3 : 2 Đerdap
17.03.2019 09:00 Blok Aut 2 : 3 AS
17.03.2019 10:45 Crvena zvezda 3 : 0 Lucky Star
17.03.2019 13:15 Mladenovac 3 : 2 Železničar
17.03.2019 12:45 Crnjanski 0 : 3 Partizan
17.03.2019 10:45 Dunav 3 : 1 Akademija Singidunum
17.03.2019 14:45 Avala 3 : 0 SPAS
17.03.2019 09:00 Volleyland 2 1 : 3 Beograd 2
17.03.2019 14:45 21. maj 3 : 1 Vizurine Ajkulice
17.03.2019 09:00 Kralj 0 : 3 Lucky Star
17.03.2019 10:45 Radnicki 3 : 0 Sterija
17.03.2019 12:45 AS Batajnica 3 : 0 Lazarevac
17.03.2019 12:45 Volleyland 3 : 0 Novi Beograd

Rukomet

17.03.2019 20:00 Žitorađa 34 : 30 Pobednik
17.03.2019 20:00 Lokomotiva 24 : 23 Vranje 1957
17.03.2019 17:30 Lavovi BP 31 : 30 Požarevac
17.03.2019 20:00 Mačva 23 : 22 Proleter
17.03.2019 19:00 Crvena Zvezda 28 : 25 Jabuka
17.03.2019 19:00 Mladost 20 : 30 Inđija
17.03.2019 18:30 Rekreativo 26 : 32 Smederevo
17.03.2019 20:30 Rakovica 32 : 22 Metaloplastika 2
17.03.2019 16:30 BASK Soko 20 : 28 Novi Beograd
17.03.2019 18:00 Omladinac 26 : 26 Bane
17.03.2019 19:00 Metalac 26 : 35 Prva Petoletka
17.03.2019 20:00 Karađorđe 29 : 32 Mladost
17.03.2019 19:00 Aleksinac 26 : 24 Radnički
17.03.2019 18:00 ORK Bor 26 : 35 Jagodina
17.03.2019 19:00 Jastrebac 30 : 23 Pirot
17.03.2019 18:00 Budućnost 40 : 24 Radnički
17.03.2019 18:00 Naftagas 29 : 30 Slavija
17.03.2019 19:00 Vojvoda Stepa 28 : 27 Senta
17.03.2019 18:30 Pančevo 33 : 26 Dalmatinac
17.03.2019 18:00 Mladost Vranje 38 : 30 Vranje 1957 - 2
17.03.2019 21:00 Voždovac 1955 29 : 16 Junior
17.03.2019 19:00 Topličanin 29 : 24 Kučevo
17.03.2019 17:00 Radnički 1964 26 : 30 Požarevac
17.03.2019 20:00 Temerin 18 : 12 Proleter (Ž)
17.03.2019 18:00 Rudar 21 : 36 Beograd
17.03.2019 14:30 Crvena zvezda 26 : 27 Medicinar 2
17.03.2019 18:00 Žitorađa 32 : 18 Vranje
17.03.2019 20:00 Bor - RTB 2 31 : 20 Vlasotince
17.03.2019 18:00 Radan 25 : 20 Hajduk Veljko
17.03.2019 Morava 32 : 25 Mladost

Vaterpolo

17.03.2019 00:00 Crvena zvezda 10 : 4 Vojvodina
17.03.2019 Vračar 12 : 16 Senta
17.03.2019 Palilula 12 : 8 Taš 2000

Futsal

17.03.2019 18:30 FON 7 : 4 Nova Pazova
17.03.2019 19:30 Ivanjica 0 : 3 Novi Pazar
17.03.2019 18:30 Vinter sport 4 : 7 Srpska
17.03.2019 19:00 Raška 5 : 0 Partenon
17.03.2019 18:30 Akademac 2 : 3 Put-inženjering
17.03.2019 20:30 Kikinda : Mićko trend
17.03.2019 20:00 Kraljevićevo : Hajduk
17.03.2019 19:00 Indians : Tango
17.03.2019 19:00 PP 192 5 : 0 Karanovac
17.03.2019 17:00 Babušnica 2011 0 : 6 Niš 92

Ragbi 13

17.03.2019 17:30 Tasmajdan Tigrovi 68 : 16 Crveni Kenguri
17.03.2019 15:00 Morava Gepardi 20 : 24 Car Dušan Silni

Ragbi 15

17.03.2019 13:00 Rad Mozzart 41 : 19 Vojvodina