30.03
15:30
Radnički (SM)
Cement
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Cement | |||||
30.03
15:30
Radnički (NP)
Bratstvo 1946
2
0
|
30.03.2019 15:30 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
30.03
15:30
Dinamo 1945
Hajduk 1912
2
0
|
30.03.2019 15:30 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
30.03
15:30
ČSK Pivara
Bačka 1901
1
1
|
30.03.2019 15:30 | ČSK Pivara | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
30.03
15:30
Mladost
Crvena zvezda
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
30.03
15:30
OFK Vršac
Borac
1
0
|
30.03.2019 15:30 | OFK Vršac | 1 : 0 | Borac | |||||
30.03
15:30
Radnički (ZR)
Omladinac
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Radnički (ZR) | 1 : 1 | Omladinac |
30.03
15:30
Loznica
Polet (LJ)
5
1
|
30.03.2019 15:30 | Loznica | 5 : 1 | Polet (LJ) | |||||
30.03
15:30
FAP
Drina
1
2
|
30.03.2019 15:30 | FAP | 1 : 2 | Drina | |||||
30.03
15:30
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
30.03.2019 15:30 | Mokra Gora | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
30.03
15:30
Smederevo 1924
Sloga (PŽ)
2
1
|
30.03.2019 15:30 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Sloga (PŽ) | |||||
30.03
15:30
Jedinstvo (Ub)
Sloga 33
2
0
|
30.03.2019 15:30 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Sloga 33 | |||||
30.03
15:30
Mladi radnik 1926
Šumadija (A)
0
0
|
30.03.2019 15:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Šumadija (A) |
30.03
16:00
Radnički (S)
SFS Borac
1
1
|
30.03.2019 16:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
30.03
16:00
GFK Dubočica
OFK Sinđelić
2
2
|
30.03.2019 16:00 | GFK Dubočica | 2 : 2 | OFK Sinđelić | |||||
30.03
16:00
Jedinstvo (P)
Rtanj
3
1
|
30.03.2019 16:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Rtanj | |||||
30.03
16:00
Moravac Orion
Dunav
3
1
|
30.03.2019 16:00 | Moravac Orion | 3 : 1 | Dunav |
30.03
15:30
BSK Borča
Stepojevac Vaga
2
1
|
30.03.2019 15:30 | BSK Borča | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
30.03
15:30
Radnički (O)
BASK
4
0
|
30.03.2019 15:30 | Radnički (O) | 4 : 0 | BASK | |||||
30.03
11:00
Grafičar
OFK Beograd
2
2
|
30.03.2019 11:00 | Grafičar | 2 : 2 | OFK Beograd | |||||
30.03
15:30
IMT
Jedinstvo
1
0
|
30.03.2019 15:30 | IMT | 1 : 0 | Jedinstvo |
30.03
15:30
OFK Proleter
Krajina
2
2
|
30.03.2019 15:30 | OFK Proleter | 2 : 2 | Krajina | |||||
30.03
15:30
Radnički (S)
Sloga
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Radnički (S) | 1 : 1 | Sloga | |||||
30.03
15:30
Jedinstvo (BK)
Kozara
2
3
|
30.03.2019 15:30 | Jedinstvo (BK) | 2 : 3 | Kozara | |||||
30.03
15:30
Sloboda
Begej
0
0
|
30.03.2019 15:30 | Sloboda | 0 : 0 | Begej | |||||
30.03
15:30
Radnički (K)
Budućnost
1
2
|
30.03.2019 15:30 | Radnički (K) | 1 : 2 | Budućnost |
30.03
15:30
1. Maj Ruma
Sloga (E)
0
0
|
30.03.2019 15:30 | 1. Maj Ruma | 0 : 0 | Sloga (E) | |||||
30.03
15:30
Sloga (T)
Hajduk (Č)
4
0
|
30.03.2019 15:30 | Sloga (T) | 4 : 0 | Hajduk (Č) |
30.03
15:30
Mladost APA
Mladost (T)
4
1
|
30.03.2019 15:30 | Mladost APA | 4 : 1 | Mladost (T) | |||||
30.03
15:30
Polet (K)
Tekstilac
2
1
|
30.03.2019 15:30 | Polet (K) | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
30.03
15:30
OFK Vrbas
Sloga (Č)
0
2
|
30.03.2019 15:30 | OFK Vrbas | 0 : 2 | Sloga (Č) |
30.03
15:30
Gruža
Real
4
0
|
30.03.2019 15:30 | Gruža | 4 : 0 | Real | |||||
30.03
15:30
Trepča
Polet
0
0
|
30.03.2019 15:30 | Trepča | 0 : 0 | Polet | |||||
30.03
15:30
Goč
Vodojaža
1
0
|
30.03.2019 15:30 | Goč | 1 : 0 | Vodojaža |
30.03
15:30
Mladi borac
Rudar
3
2
|
30.03.2019 15:30 | Mladi borac | 3 : 2 | Rudar | |||||
30.03
15:30
VGSK
Karađorđe
0
1
|
30.03.2019 15:30 | VGSK | 0 : 1 | Karađorđe |
30.03
15:30
Sloga (BB)
Takovo
0
2
|
30.03.2019 15:30 | Sloga (BB) | 0 : 2 | Takovo |
30.03
16:00
Budućnost
Jedinstvo (GS)
1
2
|
30.03.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
30.03
16:00
Balkanski
Morava
1
0
|
30.03.2019 16:00 | Balkanski | 1 : 0 | Morava | |||||
30.03
16:00
Pčinja
Jedinstvo (P)
4
0
|
30.03.2019 16:00 | Pčinja | 4 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
30.03
16:00
Pusta Reka
Vlasina
0
1
|
30.03.2019 16:00 | Pusta Reka | 0 : 1 | Vlasina |
30.03
16:00
OFK Topličanin
Sloga
1
0
|
30.03.2019 16:00 | OFK Topličanin | 1 : 0 | Sloga | |||||
30.03
16:00
Jastrebac (B)
Juhor
4
0
|
30.03.2019 16:00 | Jastrebac (B) | 4 : 0 | Juhor | |||||
30.03
16:00
OFK Kosanica
OFK Lugomir
3
3
|
30.03.2019 16:00 | OFK Kosanica | 3 : 3 | OFK Lugomir |
30.03
16:00
Brodoremont
Majdanpek
3
0
|
30.03.2019 16:00 | Brodoremont | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
30.03
16:00
BSK
Timočanin
0
1
|
30.03.2019 16:00 | BSK | 0 : 1 | Timočanin | |||||
30.03
16:00
Timok 1919
Đerdap
2
1
|
30.03.2019 16:00 | Timok 1919 | 2 : 1 | Đerdap |
30.03
15:30
Milutinac
Budućnost
2
1
|
30.03.2019 15:30 | Milutinac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
30.03
15:00
Studenski Grad
Borac
0
1
|
30.03.2019 15:00 | Studenski Grad | 0 : 1 | Borac | |||||
30.03
15:30
Sopot
Turbina
2
1
|
30.03.2019 15:30 | Sopot | 2 : 1 | Turbina |
30.03
15:30
Mladost (L)
Radnički 1911
0
0
|
30.03.2019 15:30 | Mladost (L) | 0 : 0 | Radnički 1911 | |||||
30.03
15:30
Proleter 2006
Rusanda
0
2
|
30.03.2019 15:30 | Proleter 2006 | 0 : 2 | Rusanda |
30.03
16:00
Krila Krajine
Lipar
0
0
|
30.03.2019 16:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | Lipar | |||||
30.03
16:00
Vojvodina (T)
Tvrđava
1
0
|
30.03.2019 16:00 | Vojvodina (T) | 1 : 0 | Tvrđava | |||||
30.03
16:00
ŽAK
OFK Odžaci
0
0
|
30.03.2019 16:00 | ŽAK | 0 : 0 | OFK Odžaci |
30.03
15:30
Rudar
Polet (NK)
2
0
|
30.03.2019 15:30 | Rudar | 2 : 0 | Polet (NK) | |||||
30.03
15:30
Partizan
Budućnost
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Partizan | 1 : 1 | Budućnost | |||||
30.03
15:30
Donji Petrovci
Borac (K)
3
2
|
30.03.2019 15:30 | Donji Petrovci | 3 : 2 | Borac (K) |
30.03
16:00
Omladinac
Index
0
0
|
30.03.2019 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Index | |||||
30.03
16:00
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
0
3
|
30.03.2019 16:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 3 | Jedinstvo |
30.03
15:30
Obilić
Vojvodina
0
7
|
30.03.2019 15:30 | Obilić | 0 : 7 | Vojvodina | |||||
30.03
15:30
Proleter (RS)
Sloga
7
1
|
30.03.2019 15:30 | Proleter (RS) | 7 : 1 | Sloga | |||||
30.03
15:30
Radnički 1905
Proleter (Nj)
2
2
|
30.03.2019 15:30 | Radnički 1905 | 2 : 2 | Proleter (Nj) | |||||
30.03
15:30
Napredak
Sutjeska
2
1
|
30.03.2019 15:30 | Napredak | 2 : 1 | Sutjeska |
30.03
11:00
Rakovica
Poštar Zvezdara
1
4
|
30.03.2019 11:00 | Rakovica | 1 : 4 | Poštar Zvezdara | |||||
30.03
15:30
Borac (O)
Zmaj
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Borac (O) | 1 : 1 | Zmaj |
30.03
15:30
Vinča
Vrčin
0
1
|
30.03.2019 15:30 | Vinča | 0 : 1 | Vrčin |
30.03
14:30
Ovčar
Jedinstvo (K)
6
0
|
30.03.2019 14:30 | Ovčar | 6 : 0 | Jedinstvo (K) |
30.03
15:30
Rudar
Lasta
3
0
|
30.03.2019 15:30 | Rudar | 3 : 0 | Lasta |
30.03
16:00
Čitluk
Donji Kopaonik
3
0
|
30.03.2019 16:00 | Čitluk | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
30.03
16:00
Blagotin
FUD
4
0
|
30.03.2019 16:00 | Blagotin | 4 : 0 | FUD | |||||
30.03
16:00
Jedinstvo 1936
Mačkovac
2
2
|
30.03.2019 16:00 | Jedinstvo 1936 | 2 : 2 | Mačkovac |
30.03
15:00
Dušan Silni
Mladost (DD)
1
2
|
30.03.2019 15:00 | Dušan Silni | 1 : 2 | Mladost (DD) |
30.03
15:00
Dunav
Vulturul
2
1
|
30.03.2019 15:00 | Dunav | 2 : 1 | Vulturul | |||||
30.03
15:00
Jedinstvo Stević
Crvena zvezda
3
0
|
30.03.2019 15:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | Crvena zvezda |
30.03
15:30
Rudar 2001
Omladinac (Š)
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Rudar 2001 | 1 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
30.03
15:30
Polet (SD)
Borac (K)
3
2
|
30.03.2019 15:30 | Polet (SD) | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
30.03
15:30
Makce
Obilić
1
6
|
30.03.2019 15:30 | Makce | 1 : 6 | Obilić | |||||
30.03
15:30
Đerdap
Sloga (B)
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Đerdap | 1 : 1 | Sloga (B) |
30.03
16:00
Naisus 1977
Moravac
2
2
|
30.03.2019 16:00 | Naisus 1977 | 2 : 2 | Moravac | |||||
30.03
16:00
OFK Napredak 1929
Morava (Ž)
1
0
|
30.03.2019 16:00 | OFK Napredak 1929 | 1 : 0 | Morava (Ž) |
30.03
Mladi radnik
SASK
1
1
|
30.03.2019 | Mladi radnik | 1 : 1 | SASK | |||||
30.03
Plana
Železničar Kusadak
2
1
|
30.03.2019 | Plana | 2 : 1 | Železničar Kusadak |
30.03
16:00
Brestovac
BSK
4
0
|
30.03.2019 16:00 | Brestovac | 4 : 0 | BSK | |||||
30.03
16:00
Poreč
Ključ
6
0
|
30.03.2019 16:00 | Poreč | 6 : 0 | Ključ | |||||
30.03
16:00
Krivelj
Radnički (K)
0
5
|
30.03.2019 16:00 | Krivelj | 0 : 5 | Radnički (K) | |||||
30.03
16:00
Šarbanovac
Branik
1
5
|
30.03.2019 16:00 | Šarbanovac | 1 : 5 | Branik | |||||
30.03
16:00
Polom
Sloga
1
3
|
30.03.2019 16:00 | Polom | 1 : 3 | Sloga | |||||
30.03
16:00
Zlot
Rudna Glava
1
4
|
30.03.2019 16:00 | Zlot | 1 : 4 | Rudna Glava |
30.03
14:30
OFK Brđanac
Ribnikar
2
0
|
30.03.2019 14:30 | OFK Brđanac | 2 : 0 | Ribnikar | |||||
30.03
14:30
Pepeljevac
Rubribreza
1
2
|
30.03.2019 14:30 | Pepeljevac | 1 : 2 | Rubribreza |
30.03
15:00
Crnokosa
Lauš
9
1
|
30.03.2019 15:00 | Crnokosa | 9 : 1 | Lauš |
30.03
16:00
Midžor (K)
Trebič
2
0
|
30.03.2019 16:00 | Midžor (K) | 2 : 0 | Trebič | |||||
30.03
16:00
Ozren
Rudar Vrška Čuka
5
6
|
30.03.2019 16:00 | Ozren | 5 : 6 | Rudar Vrška Čuka |
30.03
15:00
Senjak
Borac
5
0
|
30.03.2019 15:00 | Senjak | 5 : 0 | Borac | |||||
30.03
15:00
Vladimir Durković
Mladost
3
0
|
30.03.2019 15:00 | Vladimir Durković | 3 : 0 | Mladost | |||||
30.03
15:00
Lužnica
Sloga
2
0
|
30.03.2019 15:00 | Lužnica | 2 : 0 | Sloga |
30.03
15:30
Mladost
Nebeski Andjeli
1
5
|
30.03.2019 15:30 | Mladost | 1 : 5 | Nebeski Andjeli |
30.03
16:00
Rojkovac
Pobednik
4
0
|
30.03.2019 16:00 | Rojkovac | 4 : 0 | Pobednik |
30.03
16:00
Omladinac
Beli Orlovi
8
2
|
30.03.2019 16:00 | Omladinac | 8 : 2 | Beli Orlovi | |||||
30.03
16:00
Stari Trstenik
Borac
1
0
|
30.03.2019 16:00 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Borac | |||||
30.03
16:00
Gradina
Kamenorezac 76
6
1
|
30.03.2019 16:00 | Gradina | 6 : 1 | Kamenorezac 76 |
30.03
16:00
Morava
Sinđelić 1934
3
2
|
30.03.2019 16:00 | Morava | 3 : 2 | Sinđelić 1934 | |||||
30.03
16:00
Šumadinac
Blagotin
1
0
|
30.03.2019 16:00 | Šumadinac | 1 : 0 | Blagotin | |||||
30.03
16:00
Ursule
Sloga
2
1
|
30.03.2019 16:00 | Ursule | 2 : 1 | Sloga |
30.03
16:00
Orlovi
Beljanica
3
0
|
30.03.2019 16:00 | Orlovi | 3 : 0 | Beljanica | |||||
30.03
16:00
Omladinski
Napredak
2
2
|
30.03.2019 16:00 | Omladinski | 2 : 2 | Napredak | |||||
30.03
16:00
Borac 1805
Istok 63
0
0
|
30.03.2019 16:00 | Borac 1805 | 0 : 0 | Istok 63 |
30.03
15:30
Avala
Zuce
0
2
|
30.03.2019 15:30 | Avala | 0 : 2 | Zuce |
30.03
15:30
Mladost (G)
Popović
1
0
|
30.03.2019 15:30 | Mladost (G) | 1 : 0 | Popović |
30.03
15:00
Mladost
Jedinstvo (D)
4
1
|
30.03.2019 15:00 | Mladost | 4 : 1 | Jedinstvo (D) |
30.03
15:30
Omladinac-Šumadinac
Mladost (R)
1
0
|
30.03.2019 15:30 | Omladinac-Šumadinac | 1 : 0 | Mladost (R) |
30.03
15:30
Kralj Petar I
Kopljari
2
2
|
30.03.2019 15:30 | Kralj Petar I | 2 : 2 | Kopljari |
30.03
15:30
Veliko Trnjane
Jedinstvo (Š)
0
1
|
30.03.2019 15:30 | Veliko Trnjane | 0 : 1 | Jedinstvo (Š) |
30.03
15:00
Milicionar
Zadrugar
3
1
|
30.03.2019 15:00 | Milicionar | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
30.03
15:00
OFK Šabac
Gorki
2
2
|
30.03.2019 15:00 | OFK Šabac | 2 : 2 | Gorki |
30.03
16:30
AFK
Tornjoš
3
1
|
30.03.2019 16:30 | AFK | 3 : 1 | Tornjoš |
30.03
15:30
Žitkovica 2017
Polet (V)
3
0
|
30.03.2019 15:30 | Žitkovica 2017 | 3 : 0 | Polet (V) |
30.03
15:30
Jasenovac
Rade Milošević
5
2
|
30.03.2019 15:30 | Jasenovac | 5 : 2 | Rade Milošević |
30.03
12:00
Petlić SD 026
Petrijevac
1
1
|
30.03.2019 12:00 | Petlić SD 026 | 1 : 1 | Petrijevac | |||||
30.03
15:00
Badljevica
Drugovac
4
0
|
30.03.2019 15:00 | Badljevica | 4 : 0 | Drugovac |
30.03
15:00
Zeppelin 026
Skobalj
1
2
|
30.03.2019 15:00 | Zeppelin 026 | 1 : 2 | Skobalj |
30.03
16:00
OFK Draževac
Škriljac
1
2
|
30.03.2019 16:00 | OFK Draževac | 1 : 2 | Škriljac | |||||
30.03
16:00
OFK Sloga
Jastrebac
1
0
|
30.03.2019 16:00 | OFK Sloga | 1 : 0 | Jastrebac |
30.03
16:00
Borac
Globoder
2
1
|
30.03.2019 16:00 | Borac | 2 : 1 | Globoder | |||||
30.03
Kapidžija
Zdravinje
3
0
|
30.03.2019 | Kapidžija | 3 : 0 | Zdravinje |
30.03
16:00
Belpos
Mrovska
0
3
|
30.03.2019 16:00 | Belpos | 0 : 3 | Mrovska | |||||
30.03
16:00
Mladost 2013
Verko
0
1
|
30.03.2019 16:00 | Mladost 2013 | 0 : 1 | Verko |
30.03
15:30
Radnik
Popovac
2
1
|
30.03.2019 15:30 | Radnik | 2 : 1 | Popovac |
30.03
15:30
Gornje Sinkovce
Napredak
2
0
|
30.03.2019 15:30 | Gornje Sinkovce | 2 : 0 | Napredak | |||||
30.03
15:30
Turekovac
FSU Borac 2018
6
2
|
30.03.2019 15:30 | Turekovac | 6 : 2 | FSU Borac 2018 | |||||
30.03
15:30
Gornje Krajince
Mladost (DL)
1
0
|
30.03.2019 15:30 | Gornje Krajince | 1 : 0 | Mladost (DL) |
30.03
16:00
Trnava
Domaćin
1
2
|
30.03.2019 16:00 | Trnava | 1 : 2 | Domaćin |
30.03
15:30
Dunav
Ljubičevo
0
1
|
30.03.2019 15:30 | Dunav | 0 : 1 | Ljubičevo |
30.03
15:00
OFK Letnjikovac 1983
Metaloplastika
7
0
|
30.03.2019 15:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 7 : 0 | Metaloplastika | |||||
30.03
15:00
Sloga
Dumača
4
0
|
30.03.2019 15:00 | Sloga | 4 : 0 | Dumača | |||||
30.03
15:00
Partizan
Culjković
4
2
|
30.03.2019 15:00 | Partizan | 4 : 2 | Culjković |
30.03
15:00
Zvizdar
OFK Stublenica
2
2
|
30.03.2019 15:00 | Zvizdar | 2 : 2 | OFK Stublenica |
30.03
16:00
Borac (BG)
Panonija
4
1
|
30.03.2019 16:00 | Borac (BG) | 4 : 1 | Panonija |
30.03
16:00
Krupa
Radnik
2
2
|
30.03.2019 16:00 | Krupa | 2 : 2 | Radnik | |||||
30.03
16:00
Tuzla City
Sloboda
1
1
|
30.03.2019 16:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Sloboda | |||||
30.03
16:00
Zvijezda 09
Široki Brijeg
1
1
|
30.03.2019 16:00 | Zvijezda 09 | 1 : 1 | Široki Brijeg | |||||
30.03
19:00
Sarajevo
Zrinjski
0
1
|
30.03.2019 19:00 | Sarajevo | 0 : 1 | Zrinjski |
30.03
15:00
Željezničar Sport Team
Alfa
3
0
|
30.03.2019 15:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Alfa | |||||
30.03
15:00
Rudar Prijedor
Slavija
1
1
|
30.03.2019 15:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Slavija | |||||
30.03
15:00
Podrinje
Sloboda
1
0
|
30.03.2019 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Sloboda | |||||
30.03
15:00
Tekstilac
Sloga
1
0
|
30.03.2019 15:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Sloga | |||||
30.03
17:00
Borac
Drina
1
0
|
30.03.2019 17:00 | Borac | 1 : 0 | Drina | |||||
30.03
15:00
Kozara
Sutjeska
2
1
|
30.03.2019 15:00 | Kozara | 2 : 1 | Sutjeska |
30.03
15:00
Budućnost
Rudar
1
0
|
30.03.2019 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Rudar | |||||
30.03
15:30
Grbalj
Sutjeska
0
0
|
30.03.2019 15:30 | Grbalj | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
30.03
15:30
Iskra
OFK Petrovac
2
1
|
30.03.2019 15:30 | Iskra | 2 : 1 | OFK Petrovac | |||||
30.03
15:30
OFK Titograd
Lovćen
3
2
|
30.03.2019 15:30 | OFK Titograd | 3 : 2 | Lovćen | |||||
30.03
15:30
Zeta
Mornar
2
0
|
30.03.2019 15:30 | Zeta | 2 : 0 | Mornar |
30.03
15:00
Brskovo
Fair Play
3
0
|
30.03.2019 15:00 | Brskovo | 3 : 0 | Fair Play |
30.03
16:00
Brighton
Southampton
0
1
|
30.03.2019 16:00 | Brighton | 0 : 1 | Southampton | |||||
30.03
16:00
Burnley
Wolverhampton
2
0
|
30.03.2019 16:00 | Burnley | 2 : 0 | Wolverhampton | |||||
30.03
16:00
Crystal Palace
Huddersfield Town
2
0
|
30.03.2019 16:00 | Crystal Palace | 2 : 0 | Huddersfield Town | |||||
30.03
13:30
Fulham
Manchester City
0
2
|
30.03.2019 13:30 | Fulham | 0 : 2 | Manchester City | |||||
30.03
16:00
Leicester
AFC Bournemouth
2
0
|
30.03.2019 16:00 | Leicester | 2 : 0 | AFC Bournemouth | |||||
30.03
16:00
Manchester United
Watford
2
1
|
30.03.2019 16:00 | Manchester United | 2 : 1 | Watford | |||||
30.03
18:30
West Ham United
Everton
0
2
|
30.03.2019 18:30 | West Ham United | 0 : 2 | Everton |
30.03
20:45
Deportivo Alavés
Atlético Madrid
0
4
|
30.03.2019 20:45 | Deportivo Alavés | 0 : 4 | Atlético Madrid | |||||
30.03
16:15
Barcelona
Espanyol
2
0
|
30.03.2019 16:15 | Barcelona | 2 : 0 | Espanyol | |||||
30.03
18:30
Celta de Vigo
Villarreal
3
2
|
30.03.2019 18:30 | Celta de Vigo | 3 : 2 | Villarreal | |||||
30.03
13:00
Getafe
Leganés
0
2
|
30.03.2019 13:00 | Getafe | 0 : 2 | Leganés |
30.03
15:30
Borussia Dortmund
Wolfsburg
2
0
|
30.03.2019 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 0 | Wolfsburg | |||||
30.03
18:30
RB Leipzig
Hertha BSC
5
0
|
30.03.2019 18:30 | RB Leipzig | 5 : 0 | Hertha BSC | |||||
30.03
15:30
Werder
Mainz 05
3
1
|
30.03.2019 15:30 | Werder | 3 : 1 | Mainz 05 | |||||
30.03
15:30
Freiburg
Bayern
1
1
|
30.03.2019 15:30 | Freiburg | 1 : 1 | Bayern | |||||
30.03
15:30
Fortuna
Borussia Mönchengladbach
3
1
|
30.03.2019 15:30 | Fortuna | 3 : 1 | Borussia Mönchengladbach | |||||
30.03
15:30
Nürnberg
Augsburg
3
0
|
30.03.2019 15:30 | Nürnberg | 3 : 0 | Augsburg |
30.03
18:00
Juventus
Empoli
1
0
|
30.03.2019 18:00 | Juventus | 1 : 0 | Empoli | |||||
30.03
15:00
Udinese
Genoa
2
0
|
30.03.2019 15:00 | Udinese | 2 : 0 | Genoa | |||||
30.03
20:30
Sampdoria
Milan
1
0
|
30.03.2019 20:30 | Sampdoria | 1 : 0 | Milan |
30.03
17:00
Olympique Marseille
Angers
2
2
|
30.03.2019 17:00 | Olympique Marseille | 2 : 2 | Angers |
30.03
15:00
Dinamo
Vojvodina
1
3
|
30.03.2019 15:00 | Dinamo | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
30.03
17:00
Čukarički
Radnik
2
0
|
30.03.2019 17:00 | Čukarički | 2 : 0 | Radnik | |||||
30.03
15:00
Spartak ŽK
Mladost
1
0
|
30.03.2019 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Mladost | |||||
30.03
17:00
Radnički (N)
Rad
2
0
|
30.03.2019 17:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Rad | |||||
30.03
19:00
Crvena zvezda
Mačva
2
1
|
30.03.2019 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Mačva |
30.03
Nova Kolonija
Banat
3
1
|
30.03.2019 | Nova Kolonija | 3 : 1 | Banat | |||||
30.03
Stajicevo
Spartak 2
1
4
|
30.03.2019 | Stajicevo | 1 : 4 | Spartak 2 |
30.03
10:00
Dinamo 1945
Proleter (NS)
2
1
|
30.03.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Proleter (NS) | |||||
30.03
10:00
Petar Puača
Železničar
0
3
|
30.03.2019 10:00 | Petar Puača | 0 : 3 | Železničar | |||||
30.03
10:00
TSC
Vojvodina
2
3
|
30.03.2019 10:00 | TSC | 2 : 3 | Vojvodina |
30.03
Sloga (BB)
Jošanica
3
0
|
30.03.2019 | Sloga (BB) | 3 : 0 | Jošanica | |||||
30.03
Tutin
Jedinstvo Putevi
0
0
|
30.03.2019 | Tutin | 0 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
30.03
Sloboda
Zlatibor
2
0
|
30.03.2019 | Sloboda | 2 : 0 | Zlatibor | |||||
30.03
BIP
Polet
1
0
|
30.03.2019 | BIP | 1 : 0 | Polet |
30.03
Radnički
Vrelo sport
4
0
|
30.03.2019 | Radnički | 4 : 0 | Vrelo sport | |||||
30.03
Provo
Brezovica
9
1
|
30.03.2019 | Provo | 9 : 1 | Brezovica | |||||
30.03
Radnički Šabački
Ribnica
3
3
|
30.03.2019 | Radnički Šabački | 3 : 3 | Ribnica |
30.03
10:00
Njerš Ištvan
Bratstvo 1946
4
1
|
30.03.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 4 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
30.03
10:00
Radnički 1912
Crvena zvezda
6
2
|
30.03.2019 10:00 | Radnički 1912 | 6 : 2 | Crvena zvezda |
30.03
12:00
Kolonija
Vulturul
16
1
|
30.03.2019 12:00 | Kolonija | 16 : 1 | Vulturul |
30.03
15:00
Borac
Mladost
7
2
|
30.03.2019 15:00 | Borac | 7 : 2 | Mladost | |||||
30.03
16:00
Jugoslavija
Omladinac 1927
3
2
|
30.03.2019 16:00 | Jugoslavija | 3 : 2 | Omladinac 1927 | |||||
30.03
15:00
Tempo
Dolina
3
0
|
30.03.2019 15:00 | Tempo | 3 : 0 | Dolina |
30.03
13:00
Posavina
Prva Iskra
2
6
|
30.03.2019 13:00 | Posavina | 2 : 6 | Prva Iskra | |||||
30.03
10:00
Strelac
Crvena Zastava
5
2
|
30.03.2019 10:00 | Strelac | 5 : 2 | Crvena Zastava | |||||
30.03
13:00
Budućnost
Polet
1
10
|
30.03.2019 13:00 | Budućnost | 1 : 10 | Polet | |||||
30.03
13:00
Jedinstvo
Rvati
3
3
|
30.03.2019 13:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Rvati |
30.03
13:00
OFK Beograd
BASK
1
2
|
30.03.2019 13:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | BASK | |||||
30.03
13:00
Radnički (N)
Internacional
2
0
|
30.03.2019 13:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Internacional | |||||
30.03
12:00
Brodarac
Spartak ŽK
5
1
|
30.03.2019 12:00 | Brodarac | 5 : 1 | Spartak ŽK | |||||
30.03
13:00
Inđija
Partizan
2
3
|
30.03.2019 13:00 | Inđija | 2 : 3 | Partizan | |||||
30.03
13:00
Crvena Zvezda
Trajal
1
0
|
30.03.2019 13:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Trajal |
30.03
10:00
Spartak
Radnički (S)
9
0
|
30.03.2019 10:00 | Spartak | 9 : 0 | Radnički (S) | |||||
30.03
12:00
Dinamo 1945
Bečkerek 023
2
0
|
30.03.2019 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
30.03
12:00
Petar Puača
Železničar
1
0
|
30.03.2019 12:00 | Petar Puača | 1 : 0 | Železničar | |||||
30.03
12:00
Inđija
Hajduk 1912
0
5
|
30.03.2019 12:00 | Inđija | 0 : 5 | Hajduk 1912 | |||||
30.03
12:00
TSC
Vojvodina
0
3
|
30.03.2019 12:00 | TSC | 0 : 3 | Vojvodina |
30.03
10:00
Omladinac 2014
Šabac
1
4
|
30.03.2019 10:00 | Omladinac 2014 | 1 : 4 | Šabac | |||||
30.03
11:00
Sunrise
Mladost
4
1
|
30.03.2019 11:00 | Sunrise | 4 : 1 | Mladost | |||||
30.03
12:00
Provo
Jadar 07
9
1
|
30.03.2019 12:00 | Provo | 9 : 1 | Jadar 07 | |||||
30.03
11:00
Rađevac
Železničar
0
3
|
30.03.2019 11:00 | Rađevac | 0 : 3 | Železničar |
30.03
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
5
1
|
30.03.2019 | Sloga (BB) | 5 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
30.03
Sloga (S)
FAP
0
2
|
30.03.2019 | Sloga (S) | 0 : 2 | FAP | |||||
30.03
Zlatibor
Polimlje
1
3
|
30.03.2019 | Zlatibor | 1 : 3 | Polimlje |
30.03
Sloboda
Čačak 94
5
0
|
30.03.2019 | Sloboda | 5 : 0 | Čačak 94 | |||||
30.03
Takovo
Apolon
2
2
|
30.03.2019 | Takovo | 2 : 2 | Apolon | |||||
30.03
BIP
Budućnost
9
0
|
30.03.2019 | BIP | 9 : 0 | Budućnost |
30.03
10:00
VGSK
Napredak
1
0
|
30.03.2019 10:00 | VGSK | 1 : 0 | Napredak | |||||
30.03
Homoljac
OFK Aranđelovac 1979
2
1
|
30.03.2019 | Homoljac | 2 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
30.03
11:00
Zvižd
Partizan 1945
1
1
|
30.03.2019 11:00 | Zvižd | 1 : 1 | Partizan 1945 | |||||
30.03
11:00
Sloga 33
Karađorđe
1
2
|
30.03.2019 11:00 | Sloga 33 | 1 : 2 | Karađorđe |
30.03
15:30
OFK Ras
Bane
7
0
|
30.03.2019 15:30 | OFK Ras | 7 : 0 | Bane |
30.03
12:00
Index
Proleter (NS)
1
1
|
30.03.2019 12:00 | Index | 1 : 1 | Proleter (NS) | |||||
30.03
10:00
Slavija
Petrika
2
5
|
30.03.2019 10:00 | Slavija | 2 : 5 | Petrika | |||||
30.03
10:00
Prof. Bolesnikov
RFK N.S. 1921
0
1
|
30.03.2019 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 1 | RFK N.S. 1921 |
30.03
10:00
Omladinac
GFK Sloven
0
0
|
30.03.2019 10:00 | Omladinac | 0 : 0 | GFK Sloven | |||||
30.03
10:00
Sloga (BNS)
Srem
0
7
|
30.03.2019 10:00 | Sloga (BNS) | 0 : 7 | Srem |
30.03
15:00
Jedinstvo (D)
Potporanj
1
2
|
30.03.2019 15:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | Potporanj | |||||
30.03
11:00
Partizan (U)
BAK
0
2
|
30.03.2019 11:00 | Partizan (U) | 0 : 2 | BAK |
30.03
11:00
Proleter (BK)
Vojvodina (S)
3
1
|
30.03.2019 11:00 | Proleter (BK) | 3 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
30.03
12:00
Borac (Sa)
Vojvodina (S)
3
2
|
30.03.2019 12:00 | Borac (Sa) | 3 : 2 | Vojvodina (S) |
30.03
15:30
Radnički (NB) MK
OFK Beograd MK
0
3
|
30.03.2019 15:30 | Radnički (NB) MK | 0 : 3 | OFK Beograd MK | |||||
30.03
17:30
Studentski Grad MK
Rad MK
1
4
|
30.03.2019 17:30 | Studentski Grad MK | 1 : 4 | Rad MK |
30.03
10:00
Petar Puača
Vojvodina
1
7
|
30.03.2019 10:00 | Petar Puača | 1 : 7 | Vojvodina | |||||
30.03
10:00
Inđija
Srem
6
0
|
30.03.2019 10:00 | Inđija | 6 : 0 | Srem | |||||
30.03
10:00
Index
Prof. Bolesnikov
1
1
|
30.03.2019 10:00 | Index | 1 : 1 | Prof. Bolesnikov |
30.03
Mokra Gora
Apolon 4
3
0
|
30.03.2019 | Mokra Gora | 3 : 0 | Apolon 4 | |||||
30.03
Bubamara
Apolon
0
2
|
30.03.2019 | Bubamara | 0 : 2 | Apolon | |||||
30.03
Šumadija 1903
Bane
1
0
|
30.03.2019 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Bane | |||||
30.03
Pazar Juniors
Kosmet
3
0
|
30.03.2019 | Pazar Juniors | 3 : 0 | Kosmet | |||||
30.03
Radnički 1923
Sport Klub 99
4
1
|
30.03.2019 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
30.03
Novi Pazar
Jošanica
7
0
|
30.03.2019 | Novi Pazar | 7 : 0 | Jošanica | |||||
30.03
Kiker
OFK AS 2003
4
0
|
30.03.2019 | Kiker | 4 : 0 | OFK AS 2003 |
30.03
09:00
Proleter Mihajlovac
Sloga
1
11
|
30.03.2019 09:00 | Proleter Mihajlovac | 1 : 11 | Sloga |
30.03
10:00
Mladost APA
Bečej 1918
4
0
|
30.03.2019 10:00 | Mladost APA | 4 : 0 | Bečej 1918 | |||||
30.03
10:00
Arena Su
CFK
0
1
|
30.03.2019 10:00 | Arena Su | 0 : 1 | CFK |
30.03
10:00
Duboko
Sloga
18
4
|
30.03.2019 10:00 | Duboko | 18 : 4 | Sloga | |||||
30.03
10:00
Radnički
Posavina
18
0
|
30.03.2019 10:00 | Radnički | 18 : 0 | Posavina | |||||
30.03
10:00
Zvezda
Jedinstvo
3
0
|
30.03.2019 10:00 | Zvezda | 3 : 0 | Jedinstvo |
30.03
11:30
BASK
Radnički
0
12
|
30.03.2019 11:30 | BASK | 0 : 12 | Radnički |
30.03
Gaučosi
Sloboda (Č)
3
0
|
30.03.2019 | Gaučosi | 3 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
30.03
FAP
Sloga (BB)
3
2
|
30.03.2019 | FAP | 3 : 2 | Sloga (BB) | |||||
30.03
Borac
Metalac
8
0
|
30.03.2019 | Borac | 8 : 0 | Metalac | |||||
30.03
Kinder
Jedinstvo Putevi
2
0
|
30.03.2019 | Kinder | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
30.03
Sloboda (U)
Javor
2
1
|
30.03.2019 | Sloboda (U) | 2 : 1 | Javor | |||||
30.03
Čačak 94
Sloga (P)
3
1
|
30.03.2019 | Čačak 94 | 3 : 1 | Sloga (P) | |||||
30.03
LFK Mladost
Mladost (L)
0
3
|
30.03.2019 | LFK Mladost | 0 : 3 | Mladost (L) |
30.03
15:00
Borac (P)
Stari Tamiš
10
2
|
30.03.2019 15:00 | Borac (P) | 10 : 2 | Stari Tamiš |
30.03
14:00
Dolina
Mundial
1
0
|
30.03.2019 14:00 | Dolina | 1 : 0 | Mundial |
30.03
11:00
Železničar
Rudar 2001
9
1
|
30.03.2019 11:00 | Železničar | 9 : 1 | Rudar 2001 |
30.03
13:00
Jedinstvo 2014
Jagodina
5
1
|
30.03.2019 13:00 | Jedinstvo 2014 | 5 : 1 | Jagodina | |||||
30.03
Levač
Radnički 2012
0
7
|
30.03.2019 | Levač | 0 : 7 | Radnički 2012 | |||||
30.03
Krstarica
Rosulja 2014
2
1
|
30.03.2019 | Krstarica | 2 : 1 | Rosulja 2014 | |||||
30.03
Lavice Dubočica
Vučice
5
1
|
30.03.2019 | Lavice Dubočica | 5 : 1 | Vučice | |||||
30.03
Napredak junior 2018
Preševo
9
0
|
30.03.2019 | Napredak junior 2018 | 9 : 0 | Preševo | |||||
30.03
Kolibri
Mašinac
1
5
|
30.03.2019 | Kolibri | 1 : 5 | Mašinac |
30.03
12:00
Sinđelić
Zemun B
1
9
|
30.03.2019 12:00 | Sinđelić | 1 : 9 | Zemun B | |||||
30.03
10:00
Šumadinac
Bežanija
2
5
|
30.03.2019 10:00 | Šumadinac | 2 : 5 | Bežanija | |||||
30.03
09:00
Budućnost
Jedinstvo
1
3
|
30.03.2019 09:00 | Budućnost | 1 : 3 | Jedinstvo |
30.03
17:00
Star
Topola
114
80
|
30.03.2019 17:00 | Star | 114 : 80 | Topola | |||||
30.03
20:00
Sveti Đorđe
Sloven
96
70
|
30.03.2019 20:00 | Sveti Đorđe | 96 : 70 | Sloven | |||||
30.03
19:30
Futog Tupanjac MD
Mladost Veternik
64
76
|
30.03.2019 19:30 | Futog Tupanjac MD | 64 : 76 | Mladost Veternik | |||||
30.03
19:00
Železničar
Srem
81
69
|
30.03.2019 19:00 | Železničar | 81 : 69 | Srem |
30.03
17:00
Sokobanja
Prokuplje
20
0
|
30.03.2019 17:00 | Sokobanja | 20 : 0 | Prokuplje | |||||
30.03
17:00
Jugbasket
Bor RTB
0
20
|
30.03.2019 17:00 | Jugbasket | 0 : 20 | Bor RTB |
30.03
18:00
Napredak Junior
Železničar
89
77
|
30.03.2019 18:00 | Napredak Junior | 89 : 77 | Železničar | |||||
30.03
18:00
Jagodina
Priboj
107
98
|
30.03.2019 18:00 | Jagodina | 107 : 98 | Priboj | |||||
30.03
18:00
Radnički 1950
Klik
73
87
|
30.03.2019 18:00 | Radnički 1950 | 73 : 87 | Klik | |||||
30.03
18:00
Zekas 75
Čačak 94
112
97
|
30.03.2019 18:00 | Zekas 75 | 112 : 97 | Čačak 94 |
30.03
15:00
Paraćin
Zlatar
75
69
|
30.03.2019 15:00 | Paraćin | 75 : 69 | Zlatar | |||||
30.03
18:00
Prva Petoletka
Radnički
73
96
|
30.03.2019 18:00 | Prva Petoletka | 73 : 96 | Radnički | |||||
30.03
18:00
Smederevo
Student BB
92
88
|
30.03.2019 18:00 | Smederevo | 92 : 88 | Student BB | |||||
30.03
18:00
Požarevac
Crnokosa
99
82
|
30.03.2019 18:00 | Požarevac | 99 : 82 | Crnokosa |
30.03
16:00
BKK Radnički
Eko Sport
97
75
|
30.03.2019 16:00 | BKK Radnički | 97 : 75 | Eko Sport |
30.03
18:20
LA Basket
Vitez
84
68
|
30.03.2019 18:20 | LA Basket | 84 : 68 | Vitez |
30.03
20:15
BASK
Borča 2
64
80
|
30.03.2019 20:15 | BASK | 64 : 80 | Borča 2 |
30.03
19:00
Partizan NIS
Crvena zvezda MTS
70
67
|
30.03.2019 19:00 | Partizan NIS | 70 : 67 | Crvena zvezda MTS | 1:1 |
30.03
19:30
Pirot
Zemun Fitofarmacija
75
72
|
30.03.2019 19:30 | Pirot | 75 : 72 | Zemun Fitofarmacija | |||||
30.03
17:00
Napredak Bosphorus
Plana
83
59
|
30.03.2019 17:00 | Napredak Bosphorus | 83 : 59 | Plana | |||||
30.03
17:00
Sloga
Vrbas
87
64
|
30.03.2019 17:00 | Sloga | 87 : 64 | Vrbas | |||||
30.03
20:00
Proleter Naftagas
Konstantin
80
68
|
30.03.2019 20:00 | Proleter Naftagas | 80 : 68 | Konstantin |
30.03
17:00
Crvena zvezda Kombank
Novosadska ŽKA
78
67
|
30.03.2019 17:00 | Crvena zvezda Kombank | 78 : 67 | Novosadska ŽKA | 1:0 | ||||
30.03
17:30
Radivoj Korać
021
84
88
|
30.03.2019 17:30 | Radivoj Korać | 84 : 88 | 021 | 0:1 |
30.03
20:00
Radnički (Kg)
Ljubovija
95
39
|
30.03.2019 20:00 | Radnički (Kg) | 95 : 39 | Ljubovija |
30.03
Antena
Gračanica
3
1
|
30.03.2019 | Antena | 3 : 1 | Gračanica | |||||
30.03
FAP Livnica
Partizan
1
3
|
30.03.2019 | FAP Livnica | 1 : 3 | Partizan | |||||
30.03
Gračac
Lotus
3
0
|
30.03.2019 | Gračac | 3 : 0 | Lotus | |||||
30.03
Tehničar
Putevi
0
3
|
30.03.2019 | Tehničar | 0 : 3 | Putevi |
30.03
19:00
Mladost (T)
Sombor
2
3
|
30.03.2019 19:00 | Mladost (T) | 2 : 3 | Sombor | |||||
30.03
20:00
Partizan
Hercegovina
3
0
|
30.03.2019 20:00 | Partizan | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
30.03
20:00
Vojvodina NS Seme 2
Kulpin
3
0
|
30.03.2019 20:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Kulpin | |||||
30.03
15:00
Dunav Volley
Bečej
3
0
|
30.03.2019 15:00 | Dunav Volley | 3 : 0 | Bečej |
30.03
15:00
Roda
Šumadija
0
3
|
30.03.2019 15:00 | Roda | 0 : 3 | Šumadija | |||||
30.03
20:00
Blok Aut
Rudar
3
1
|
30.03.2019 20:00 | Blok Aut | 3 : 1 | Rudar | |||||
30.03
17:40
Lucky Star
As Beograd
3
1
|
30.03.2019 17:40 | Lucky Star | 3 : 1 | As Beograd | |||||
30.03
19:45
Crnjanski
Sloga 2015
1
3
|
30.03.2019 19:45 | Crnjanski | 1 : 3 | Sloga 2015 |
30.03
Junior
Mladost
0
3
|
30.03.2019 | Junior | 0 : 3 | Mladost | |||||
30.03
Morava
Flaka
3
0
|
30.03.2019 | Morava | 3 : 0 | Flaka |
30.03
19:00
Mladost 1973
Stražilovo
0
3
|
30.03.2019 19:00 | Mladost 1973 | 0 : 3 | Stražilovo |
30.03
12:00
Kikinda
Klek Srbijašume 2
3
0
|
30.03.2019 12:00 | Kikinda | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
30.03
17:00
Srem Iton 2
Warriors
3
2
|
30.03.2019 17:00 | Srem Iton 2 | 3 : 2 | Warriors |
30.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Radnički
1
3
|
30.03.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | Radnički |
30.03
18:00
Užice
Metalac Takovo
0
3
|
30.03.2019 18:00 | Užice | 0 : 3 | Metalac Takovo |
30.03
19:00
Knjaževac
Student
3
0
|
30.03.2019 19:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Student | |||||
30.03
12:00
Pirot
Dubočica
0
3
|
30.03.2019 12:00 | Pirot | 0 : 3 | Dubočica |
30.03
14:00
Lavice 07
Novi Sad
3
2
|
30.03.2019 14:00 | Lavice 07 | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
30.03
14:00
Futog Vest
Elan Volej
3
1
|
30.03.2019 14:00 | Futog Vest | 3 : 1 | Elan Volej |
30.03
17:00
Tutin
Sloga 031
3
0
|
30.03.2019 17:00 | Tutin | 3 : 0 | Sloga 031 |
30.03
14:45
Imlek
Mladi Radnik
3
0
|
30.03.2019 14:45 | Imlek | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
30.03
14:00
Red Fox-Smeč 5
Lucky Star
1
3
|
30.03.2019 14:00 | Red Fox-Smeč 5 | 1 : 3 | Lucky Star | |||||
30.03
12:15
Tehničar (Sd)
Karadjordje
3
0
|
30.03.2019 12:15 | Tehničar (Sd) | 3 : 0 | Karadjordje | |||||
30.03
17:00
Šumadija
Partizan 2
0
3
|
30.03.2019 17:00 | Šumadija | 0 : 3 | Partizan 2 |
30.03
19:00
Obilić
AS
1
3
|
30.03.2019 19:00 | Obilić | 1 : 3 | AS | |||||
30.03
18:15
Dunav
Avala
0
3
|
30.03.2019 18:15 | Dunav | 0 : 3 | Avala | |||||
30.03
13:00
Crnjanski
Volleyland
1
3
|
30.03.2019 13:00 | Crnjanski | 1 : 3 | Volleyland |
30.03
13:00
Radnički 2
Fenix Čukarički
0
3
|
30.03.2019 13:00 | Radnički 2 | 0 : 3 | Fenix Čukarički |
30.03
20:00
Spas
Železnik 2012
1
3
|
30.03.2019 20:00 | Spas | 1 : 3 | Železnik 2012 | |||||
30.03
14:00
Vizurine Ajkulice
Obrenovac
0
3
|
30.03.2019 14:00 | Vizurine Ajkulice | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
30.03
17:00
21. maj
Mladenovac
3
0
|
30.03.2019 17:00 | 21. maj | 3 : 0 | Mladenovac |
30.03
18:30
Vršac
Proleter
3
1
|
30.03.2019 18:30 | Vršac | 3 : 1 | Proleter |
30.03
15:30
Merkur
Apatin
1
3
|
30.03.2019 15:30 | Merkur | 1 : 3 | Apatin | |||||
30.03
19:00
CVS
Sutjeska
3
0
|
30.03.2019 19:00 | CVS | 3 : 0 | Sutjeska |
30.03
13:00
Star
NS Tim
3
0
|
30.03.2019 13:00 | Star | 3 : 0 | NS Tim | |||||
30.03
18:00
Srem 2
Maks
3
0
|
30.03.2019 18:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Maks |
30.03
19:00
Grbić
Blok Aut
3
1
|
30.03.2019 19:00 | Grbić | 3 : 1 | Blok Aut | |||||
30.03
18:00
NS Volej tim
Bečej
3
0
|
30.03.2019 18:00 | NS Volej tim | 3 : 0 | Bečej |
30.03
19:00
Ravno
Paraćin
3
0
|
30.03.2019 19:00 | Ravno | 3 : 0 | Paraćin |
30.03
17:00
Bor 2
Ozren
3
1
|
30.03.2019 17:00 | Bor 2 | 3 : 1 | Ozren | |||||
30.03
17:00
Hajduk Veljko
Đerdap
3
0
|
30.03.2019 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Đerdap |
30.03
19:00
TENT
Spartak (Su)
3
0
|
30.03.2019 19:00 | TENT | 3 : 0 | Spartak (Su) | |||||
30.03
19:00
Železničar
Crvena zvezda
1
3
|
30.03.2019 19:00 | Železničar | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
30.03
18:00
Vizura
Jedinstvo (SP)
1
3
|
30.03.2019 18:00 | Vizura | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) |
30.03
17:00
Futog
Borac (Ča)
2
3
|
30.03.2019 17:00 | Futog | 2 : 3 | Borac (Ča) | |||||
30.03
16:00
Ruma
Inđija
1
3
|
30.03.2019 16:00 | Ruma | 1 : 3 | Inđija | |||||
30.03
18:00
Ivanjica
Leskovac-98
3
0
|
30.03.2019 18:00 | Ivanjica | 3 : 0 | Leskovac-98 | |||||
30.03
16:30
Kralj
Radnički (Bg)
2
3
|
30.03.2019 16:30 | Kralj | 2 : 3 | Radnički (Bg) | |||||
30.03
18:00
Zlatibor
Milenijum
3
0
|
30.03.2019 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Milenijum | |||||
30.03
15:00
Sterija
Gimnazijalac
3
0
|
30.03.2019 15:00 | Sterija | 3 : 0 | Gimnazijalac |
30.03
09:00
Spas
Partizan
0
3
|
30.03.2019 09:00 | Spas | 0 : 3 | Partizan | |||||
30.03
12:45
Crvena zvezda
Crnjanski
3
2
|
30.03.2019 12:45 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Crnjanski | |||||
30.03
09:00
Roda
Obrenovac
3
0
|
30.03.2019 09:00 | Roda | 3 : 0 | Obrenovac | |||||
30.03
10:45
Blok Aut
Lucky Star
3
0
|
30.03.2019 10:45 | Blok Aut | 3 : 0 | Lucky Star | |||||
30.03
10:45
AS
Mladenovac
3
2
|
30.03.2019 10:45 | AS | 3 : 2 | Mladenovac |
30.03
12:45
Radnički
Pionir
2
3
|
30.03.2019 12:45 | Radnički | 2 : 3 | Pionir | |||||
30.03
10:45
Feniks Čukarički
Akademija Singidunum
0
3
|
30.03.2019 10:45 | Feniks Čukarički | 0 : 3 | Akademija Singidunum | |||||
30.03
09:00
Novi Beograd
Crnjanski
0
3
|
30.03.2019 09:00 | Novi Beograd | 0 : 3 | Crnjanski |
30.03
18:00
Apatin
Jabuka
21
28
|
30.03.2019 18:00 | Apatin | 21 : 28 | Jabuka | |||||
30.03
19:00
Hercegovina
Inđija
23
23
|
30.03.2019 19:00 | Hercegovina | 23 : 23 | Inđija |
30.03
17:00
Metalac Gorenje
Sindjelić
26
24
|
30.03.2019 17:00 | Metalac Gorenje | 26 : 24 | Sindjelić | |||||
30.03
19:00
Sloga
BASK Soko
32
23
|
30.03.2019 19:00 | Sloga | 32 : 23 | BASK Soko |
30.03
16:00
Bane
Trepča
29
26
|
30.03.2019 16:00 | Bane | 29 : 26 | Trepča | |||||
30.03
20:30
Omladinac
Prva Petoletka
19
34
|
30.03.2019 20:30 | Omladinac | 19 : 34 | Prva Petoletka | |||||
30.03
19:00
Goč Merkur
Mladost
25
27
|
30.03.2019 19:00 | Goč Merkur | 25 : 27 | Mladost |
30.03
19:00
Rtanj
Vlasotince
31
40
|
30.03.2019 19:00 | Rtanj | 31 : 40 | Vlasotince | |||||
30.03
18:00
Paraćin
Heba
37
33
|
30.03.2019 18:00 | Paraćin | 37 : 33 | Heba |
30.03
17:00
Budućnost
Potisje Pleteks
23
32
|
30.03.2019 17:00 | Budućnost | 23 : 32 | Potisje Pleteks | |||||
30.03
16:30
Naftagas
Senta
35
16
|
30.03.2019 16:30 | Naftagas | 35 : 16 | Senta | |||||
30.03
16:00
Somborelektro
Dalmatinac
24
20
|
30.03.2019 16:00 | Somborelektro | 24 : 20 | Dalmatinac | |||||
30.03
20:30
Pančevo
PIK Prigrevica
29
24
|
30.03.2019 20:30 | Pančevo | 29 : 24 | PIK Prigrevica |
30.03
Majdanpek
Rembas
40
10
|
30.03.2019 | Majdanpek | 40 : 10 | Rembas | |||||
30.03
19:00
Đerdap
Borsko jezero
32
17
|
30.03.2019 19:00 | Đerdap | 32 : 17 | Borsko jezero |
30.03
18:00
Nišava
Dubočica 54 2
38
27
|
30.03.2019 18:00 | Nišava | 38 : 27 | Dubočica 54 2 |
30.03
16:00
Obilić
Kikinda
31
26
|
30.03.2019 16:00 | Obilić | 31 : 26 | Kikinda | |||||
30.03
19:00
Rudar
Spartak Vojput
29
29
|
30.03.2019 19:00 | Rudar | 29 : 29 | Spartak Vojput | |||||
30.03
18:00
Partizan
Dinamo
33
32
|
30.03.2019 18:00 | Partizan | 33 : 32 | Dinamo | |||||
30.03
19:00
Mokra Gora
Metaloplastika
27
26
|
30.03.2019 19:00 | Mokra Gora | 27 : 26 | Metaloplastika |
30.03
19:30
Pobednik
Radnički 1964
27
38
|
30.03.2019 19:30 | Pobednik | 27 : 38 | Radnički 1964 | |||||
30.03
18:00
Dubočica 54
Priboj
28
24
|
30.03.2019 18:00 | Dubočica 54 | 28 : 24 | Priboj | |||||
30.03
20:00
Bela Palanka
Topličanin
28
27
|
30.03.2019 20:00 | Bela Palanka | 28 : 27 | Topličanin | |||||
30.03
18:00
Lokomotiva
Hajduk Veljko
29
35
|
30.03.2019 18:00 | Lokomotiva | 29 : 35 | Hajduk Veljko | |||||
30.03
19:00
Zlatar
Kuršumlija
33
28
|
30.03.2019 19:00 | Zlatar | 33 : 28 | Kuršumlija |
30.03
18:00
Vrbas Petrol
Požarevac
31
26
|
30.03.2019 18:00 | Vrbas Petrol | 31 : 26 | Požarevac | |||||
30.03
20:00
Jedinstvo
Crvenka
31
23
|
30.03.2019 20:00 | Jedinstvo | 31 : 23 | Crvenka | |||||
30.03
19:00
Jugović
Mačva
24
22
|
30.03.2019 19:00 | Jugović | 24 : 22 | Mačva |
30.03
18:00
Kikinda
Mokrin
34
22
|
30.03.2019 18:00 | Kikinda | 34 : 22 | Mokrin | |||||
30.03
19:00
Spartak
Mladost
27
28
|
30.03.2019 19:00 | Spartak | 27 : 28 | Mladost | |||||
30.03
17:00
Laki
Dolovo (Ž)
30
23
|
30.03.2019 17:00 | Laki | 30 : 23 | Dolovo (Ž) | |||||
30.03
18:00
Halas Jožef
Proleter (Ž)
24
15
|
30.03.2019 18:00 | Halas Jožef | 24 : 15 | Proleter (Ž) | |||||
30.03
20:15
Ravangrad
Temerin
23
29
|
30.03.2019 20:15 | Ravangrad | 23 : 29 | Temerin |
30.03
14:30
Bekament Bukovička Banja 2
Atenica
33
21
|
30.03.2019 14:30 | Bekament Bukovička Banja 2 | 33 : 21 | Atenica | |||||
30.03
17:30
Radnički 1964 2
Prijepolje
21
25
|
30.03.2019 17:30 | Radnički 1964 2 | 21 : 25 | Prijepolje | |||||
30.03
18:30
Metalac AD
Metalac
43
11
|
30.03.2019 18:30 | Metalac AD | 43 : 11 | Metalac |
30.03
20:30
ORK Loznica
Loznica grad
25
29
|
30.03.2019 20:30 | ORK Loznica | 25 : 29 | Loznica grad |
30.03
19:00
Vranje
Đerdap
12
20
|
30.03.2019 19:00 | Vranje | 12 : 20 | Đerdap | |||||
30.03
20:00
Žitorađa
Vlasotince
41
16
|
30.03.2019 20:00 | Žitorađa | 41 : 16 | Vlasotince | |||||
30.03
16:00
Bor - RTB 2
Naisa 2
18
24
|
30.03.2019 16:00 | Bor - RTB 2 | 18 : 24 | Naisa 2 | |||||
30.03
16:30
Jagodina 2
Rtanj
26
21
|
30.03.2019 16:30 | Jagodina 2 | 26 : 21 | Rtanj |
30.03
18:00
Sonta
Vojvodina 2
13
27
|
30.03.2019 18:00 | Sonta | 13 : 27 | Vojvodina 2 |
30.03
16:00
Morava
ARIF Osice
32
15
|
30.03.2019 16:00 | Morava | 32 : 15 | ARIF Osice | |||||
30.03
17:30
Remesiana
Topličanin 2
26
15
|
30.03.2019 17:30 | Remesiana | 26 : 15 | Topličanin 2 |
30.03
18:30
Naisa
Zaječar 1949
36
24
|
30.03.2019 18:30 | Naisa | 36 : 24 | Zaječar 1949 |
30.03
18:30
Sloven
Napredak 12
22
26
|
30.03.2019 18:30 | Sloven | 22 : 26 | Napredak 12 | |||||
30.03
20:00
ORK Beograd
Železničar
28
25
|
30.03.2019 20:00 | ORK Beograd | 28 : 25 | Železničar | |||||
30.03
18:30
Pančevo
Radnički 1964
21
29
|
30.03.2019 18:30 | Pančevo | 21 : 29 | Radnički 1964 |
30.03
Šabac
Nais
15
9
|
30.03.2019 | Šabac | 15 : 9 | Nais | |||||
30.03
Partizan
KVK Radnički
9
10
|
30.03.2019 | Partizan | 9 : 10 | KVK Radnički | |||||
30.03
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
10
6
|
30.03.2019 | BVK Crvena zvezda | 10 : 6 | Vojvodina |
30.03
Valjevo Gorenje
Beograd
11
6
|
30.03.2019 | Valjevo Gorenje | 11 : 6 | Beograd | |||||
30.03
Zemun Bosal
Stari Grad
10
9
|
30.03.2019 | Zemun Bosal | 10 : 9 | Stari Grad |
30.03
20:00
Partizan
Solaris
13
9
|
30.03.2019 20:00 | Partizan | 13 : 9 | Solaris |
30.03
20:00
Nova Pazova
Jastrebac
3
2
|
30.03.2019 20:00 | Nova Pazova | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
30.03
20:30
Vinter sport
Vranje
2
1
|
30.03.2019 20:30 | Vinter sport | 2 : 1 | Vranje |
30.03
19:30
Zufo
Zemun Samo pravo
6
4
|
30.03.2019 19:30 | Zufo | 6 : 4 | Zemun Samo pravo |
30.03
19:00
Partenon
Borac
11
4
|
30.03.2019 19:00 | Partenon | 11 : 4 | Borac | |||||
30.03
Kragujevac Wild Boars
Župski rubin
5
0
|
30.03.2019 | Kragujevac Wild Boars | 5 : 0 | Župski rubin |
30.03
20:00
Kraljevićevo
Mićko trend
6
4
|
30.03.2019 20:00 | Kraljevićevo | 6 : 4 | Mićko trend | |||||
30.03
17:00
Kikinda
Hajduk
7
3
|
30.03.2019 17:00 | Kikinda | 7 : 3 | Hajduk |
30.03
13:30
Fleš
Aranđelovac
3
3
|
30.03.2019 13:30 | Fleš | 3 : 3 | Aranđelovac |
30.03
15:30
Vojvodina
Partizan
15
29
|
30.03.2019 15:30 | Vojvodina | 15 : 29 | Partizan |
30.03
16:30
Crvena zvezda
Triglav
3
1
|
30.03.2019 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Triglav | 1:0 |