14.04
16:00
Železničar
OFK Vršac
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Železničar | 0 : 2 | OFK Vršac | |||||
14.04
16:00
Borac
ČSK Pivara
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Borac | 1 : 2 | ČSK Pivara | |||||
14.04
16:00
Dunav
Dinamo 1945
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Dunav | 2 : 1 | Dinamo 1945 |
14.04
15:30
Proleter Mihajlovac
Polet (LJ)
2
1
|
14.04.2019 15:30 | Proleter Mihajlovac | 2 : 1 | Polet (LJ) | |||||
14.04
15:30
Jošanica
Drina
1
0
|
14.04.2019 15:30 | Jošanica | 1 : 0 | Drina |
14.04
11:00
SFS Borac
Radnički (P)
0
3
|
14.04.2019 11:00 | SFS Borac | 0 : 3 | Radnički (P) | |||||
14.04
16:00
Temnić 1924
Pukovac
5
1
|
14.04.2019 16:00 | Temnić 1924 | 5 : 1 | Pukovac | |||||
14.04
16:00
Jagodina Tabane
GFK Dubočica
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Jagodina Tabane | 2 : 1 | GFK Dubočica | |||||
14.04
16:00
Radan
Jedinstvo (B)
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Radan | 2 : 0 | Jedinstvo (B) |
14.04
16:00
Radnički (NB)
Grafičar
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Grafičar | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo
BSK Borča
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
14.04
16:00
Stepojevac Vaga
Crvena Zvezda
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
14.04
11:00
Prva Iskra
Zvezdara
1
3
|
14.04.2019 11:00 | Prva Iskra | 1 : 3 | Zvezdara |
14.04
16:00
ŽAK
Kozara
0
1
|
14.04.2019 16:00 | ŽAK | 0 : 1 | Kozara | |||||
14.04
16:00
Vojvodina 1928
Budućnost
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Budućnost |
14.04
16:00
Jedinstvo (SP)
Sloga (E)
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 1 | Sloga (E) | |||||
14.04
16:00
Sremac Vojka
Tatra
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Sremac Vojka | 1 : 1 | Tatra | |||||
14.04
16:00
Hajduk (B)
Jugović
2
2
|
14.04.2019 16:00 | Hajduk (B) | 2 : 2 | Jugović | |||||
14.04
16:00
Hajduk (D)
Podrinje
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Hajduk (D) | 0 : 2 | Podrinje | |||||
14.04
16:00
LSK Laćarak
Podunavac
0
1
|
14.04.2019 16:00 | LSK Laćarak | 0 : 1 | Podunavac |
14.04
16:00
Tisa
Tekstilac
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Tisa | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
14.04
16:00
Budućnost
Crvenka
2
2
|
14.04.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Crvenka | |||||
14.04
16:00
Mladost (BP)
Tavankut
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (BP) | 0 : 1 | Tavankut | |||||
14.04
16:00
Radnički 1912
Bajša
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Radnički 1912 | 2 : 0 | Bajša |
14.04
15:30
Real
Vodojaža
1
3
|
14.04.2019 15:30 | Real | 1 : 3 | Vodojaža | |||||
14.04
15:30
Novi Pazar 1928
Šumadija 1903
2
0
|
14.04.2019 15:30 | Novi Pazar 1928 | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
14.04
15:30
Bane 1931
Apolon 2018
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Bane 1931 | 3 : 1 | Apolon 2018 | |||||
14.04
15:30
Karađorđe
Šumadija (T)
2
0
|
14.04.2019 15:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Šumadija (T) |
14.04
15:30
OFK Napredak
Partizan 1945
2
0
|
14.04.2019 15:30 | OFK Napredak | 2 : 0 | Partizan 1945 | |||||
14.04
15:30
Udarnik
Borac 1932
1
0
|
14.04.2019 15:30 | Udarnik | 1 : 0 | Borac 1932 | |||||
14.04
15:30
Zvižd
RSK
1
1
|
14.04.2019 15:30 | Zvižd | 1 : 1 | RSK | |||||
14.04
15:30
Homoljac
Rudar
3
7
|
14.04.2019 15:30 | Homoljac | 3 : 7 | Rudar | |||||
14.04
15:30
Petar Dobrnjac
Karađorđe
2
2
|
14.04.2019 15:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 2 | Karađorđe |
14.04
15:30
Železničar
Ribnica
1
0
|
14.04.2019 15:30 | Železničar | 1 : 0 | Ribnica | |||||
14.04
15:30
Brezovica
Spartak 1924
0
0
|
14.04.2019 15:30 | Brezovica | 0 : 0 | Spartak 1924 | |||||
14.04
15:30
OFK Osečina
Radnički (V)
3
6
|
14.04.2019 15:30 | OFK Osečina | 3 : 6 | Radnički (V) | |||||
14.04
15:30
Vrelo Sport
Radnički Šabački
0
0
|
14.04.2019 15:30 | Vrelo Sport | 0 : 0 | Radnički Šabački | |||||
14.04
15:30
Borac
Zadrugar
0
3
|
14.04.2019 15:30 | Borac | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
14.04
15:30
Radnički Stobeks
Mačva 2005
0
8
|
14.04.2019 15:30 | Radnički Stobeks | 0 : 8 | Mačva 2005 | |||||
14.04
15:30
Radjevac
OFK Divci
1
1
|
14.04.2019 15:30 | Radjevac | 1 : 1 | OFK Divci |
14.04
15:30
Sloboda
Budućnost
3
0
|
14.04.2019 15:30 | Sloboda | 3 : 0 | Budućnost | |||||
14.04
15:30
Sloga (S)
Orlovac
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Sloga (S) | 3 : 1 | Orlovac | |||||
14.04
15:30
Zlatar
Takovo
1
1
|
14.04.2019 15:30 | Zlatar | 1 : 1 | Takovo | |||||
14.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Polet (T)
0
0
|
14.04.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Polet (T) | |||||
14.04
15:30
Polimlje
Sevojno
2
0
|
14.04.2019 15:30 | Polimlje | 2 : 0 | Sevojno |
14.04
16:00
Jedinstvo (GS)
Pčinja
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 0 | Pčinja | |||||
14.04
16:00
Vlasina
OFK Brzi Brod
6
1
|
14.04.2019 16:00 | Vlasina | 6 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
14.04
11:00
Jedinstvo (P)
Jablanica
4
1
|
14.04.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 1 | Jablanica | |||||
14.04
16:00
Mladost (M)
Budućnost
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (M) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
14.04
16:00
Vranjska Banja
OFK Niš
5
1
|
14.04.2019 16:00 | Vranjska Banja | 5 : 1 | OFK Niš |
14.04
16:00
Župa
Dragocvet
4
0
|
14.04.2019 16:00 | Župa | 4 : 0 | Dragocvet | |||||
14.04
16:00
Rembas
Morava 1918
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Rembas | 3 : 2 | Morava 1918 | |||||
14.04
16:00
OFK Lugomir
Jastrebac (VŠ)
5
1
|
14.04.2019 16:00 | OFK Lugomir | 5 : 1 | Jastrebac (VŠ) | |||||
14.04
16:00
Levač
Bošnjane
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Levač | 1 : 0 | Bošnjane | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo (M)
Jastrebac (B)
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Jastrebac (B) | |||||
14.04
16:00
Napredak (D)
OFK Topličanin
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Napredak (D) | 1 : 3 | OFK Topličanin | |||||
14.04
16:00
Žitorađa
Juhor
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Žitorađa | 3 : 2 | Juhor |
14.04
16:00
Majdanpek
Bukovik
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Majdanpek | 2 : 0 | Bukovik | |||||
14.04
16:00
Moravica
Orljane
0
0
|
14.04.2019 16:00 | Moravica | 0 : 0 | Orljane | |||||
14.04
16:00
Malošište
BSK
7
1
|
14.04.2019 16:00 | Malošište | 7 : 1 | BSK | |||||
14.04
16:00
Naša krila 1936
Hajduk Veljko
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Naša krila 1936 | 1 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
14.04
16:00
Timočanin
Rudar Alpos
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Timočanin | 2 : 1 | Rudar Alpos |
14.04
16:00
Budućnost
Torlak
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Torlak | |||||
14.04
16:00
Sremčica
Mladenovac
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Sremčica | 1 : 0 | Mladenovac | |||||
14.04
16:00
BSK Baćevac
Borac
1
0
|
14.04.2019 16:00 | BSK Baćevac | 1 : 0 | Borac | |||||
14.04
16:00
Komgrap
Turbina
5
2
|
14.04.2019 16:00 | Komgrap | 5 : 2 | Turbina | |||||
14.04
11:00
Hajduk
Leštane
1
3
|
14.04.2019 11:00 | Hajduk | 1 : 3 | Leštane |
14.04
16:00
Radnički 1911
Vojvodina
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Radnički 1911 | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
14.04
16:00
Borac
Polet
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Borac | 3 : 0 | Polet | |||||
14.04
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Omladinac FAM
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 1 | Omladinac FAM | |||||
14.04
16:00
Crvena zvezda (VS)
Lehel
4
1
|
14.04.2019 16:00 | Crvena zvezda (VS) | 4 : 1 | Lehel | |||||
14.04
16:00
Mladost (BD)
Rusanda
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (BD) | 2 : 0 | Rusanda | |||||
14.04
16:00
2. Oktobar
Delija
1
3
|
14.04.2019 16:00 | 2. Oktobar | 1 : 3 | Delija |
14.04
16:30
Lipar
Hercegovac
0
0
|
14.04.2019 16:30 | Lipar | 0 : 0 | Hercegovac | |||||
14.04
16:30
Radnički 1918
Budućnost (P)
5
3
|
14.04.2019 16:30 | Radnički 1918 | 5 : 3 | Budućnost (P) | |||||
14.04
16:30
Rusin
Slavija
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Rusin | 2 : 0 | Slavija | |||||
14.04
16:30
Kulpin
Stari Grad
0
6
|
14.04.2019 16:30 | Kulpin | 0 : 6 | Stari Grad | |||||
14.04
16:30
Polet (S)
OFK Odžaci
3
1
|
14.04.2019 16:30 | Polet (S) | 3 : 1 | OFK Odžaci | |||||
14.04
16:30
Kula
ŽAK
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Kula | 2 : 1 | ŽAK |
14.04
16:00
Polet (NK)
Borac (M)
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Polet (NK) | 1 : 1 | Borac (M) | |||||
14.04
16:00
Kupinovo
Jadran
0
4
|
14.04.2019 16:00 | Kupinovo | 0 : 4 | Jadran | |||||
14.04
16:00
Železničar
Borac (K)
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Železničar | 1 : 0 | Borac (K) | |||||
14.04
16:00
Donji Petrovci
Ljukovo
4
2
|
14.04.2019 16:00 | Donji Petrovci | 4 : 2 | Ljukovo | |||||
14.04
16:00
Graničar 1924
Sloven
2
2
|
14.04.2019 16:00 | Graničar 1924 | 2 : 2 | Sloven | |||||
14.04
16:00
PSK Putinci
Sloboda (DT)
2
4
|
14.04.2019 16:00 | PSK Putinci | 2 : 4 | Sloboda (DT) |
14.04
15:30
Lokomotiva
Junkovac
5
2
|
14.04.2019 15:30 | Lokomotiva | 5 : 2 | Junkovac | |||||
14.04
15:30
BSK
Šumadinac (N)
1
1
|
14.04.2019 15:30 | BSK | 1 : 1 | Šumadinac (N) | |||||
14.04
15:30
Omladinac
Mladost MG
2
1
|
14.04.2019 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost MG | |||||
14.04
15:30
Banja
Mladi rudar 1954
1
2
|
14.04.2019 15:30 | Banja | 1 : 2 | Mladi rudar 1954 | |||||
14.04
15:30
Borac
ŽSK
3
3
|
14.04.2019 15:30 | Borac | 3 : 3 | ŽSK | |||||
14.04
15:30
Trnava
Prvi srpski ustanak
0
1
|
14.04.2019 15:30 | Trnava | 0 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
14.04
15:30
Vinča
Sloga Bat 1924
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Vinča | 3 : 1 | Sloga Bat 1924 |
14.04
10:00
Index
Petrovaradin
1
0
|
14.04.2019 10:00 | Index | 1 : 0 | Petrovaradin | |||||
14.04
16:30
Fruškogorac
Šajkaš 1908
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
14.04
16:30
TSK
Miletić
7
1
|
14.04.2019 16:30 | TSK | 7 : 1 | Miletić | |||||
14.04
16:30
Jedinstvo
Bačka
3
0
|
14.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bačka |
14.04
16:30
Jadran
Njegoš
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Jadran | 2 : 1 | Njegoš | |||||
14.04
16:30
Đurđin
Panonija IM Topola
2
2
|
14.04.2019 16:30 | Đurđin | 2 : 2 | Panonija IM Topola | |||||
14.04
16:30
Vinogradar
Vojvodina
0
1
|
14.04.2019 16:30 | Vinogradar | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
14.04
16:30
Preporod
Sloga
1
0
|
14.04.2019 16:30 | Preporod | 1 : 0 | Sloga | |||||
14.04
16:30
Iskra
Napredak
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Iskra | 2 : 1 | Napredak |
14.04
16:00
Juhor
Javor
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Juhor | 1 : 0 | Javor | |||||
14.04
16:00
Mladost (D)
Partizan
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (D) | 2 : 0 | Partizan | |||||
14.04
16:00
Mladost (K)
OFK Bratstvo
3
3
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (K) | 3 : 3 | OFK Bratstvo | |||||
14.04
16:00
Kolare
Bratstvo
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Kolare | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
14.04
16:00
Kušiljevo
OFK Batinac
5
2
|
14.04.2019 16:00 | Kušiljevo | 5 : 2 | OFK Batinac | |||||
14.04
16:00
Napredak
Omladinac
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Omladinac |
14.04
16:00
Srem
PKB Kovilovo
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Srem | 3 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
14.04
16:00
Atakante
Dunav
1
7
|
14.04.2019 16:00 | Atakante | 1 : 7 | Dunav | |||||
14.04
16:00
Sinđelić
Poštar Zvezdara
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
14.04
16:00
Šumadinac
Borac (P)
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Šumadinac | 2 : 0 | Borac (P) | |||||
14.04
16:00
Crvenka
Zmaj
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Crvenka | 1 : 0 | Zmaj | |||||
14.04
16:00
Institut
Borac (O)
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Institut | 2 : 1 | Borac (O) |
14.04
16:00
Strelac
Lisović
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Strelac | 3 : 1 | Lisović | |||||
14.04
16:00
Mladost (B)
Omladinac
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
14.04
10:00
Radnički
Šumadija
1
0
|
14.04.2019 10:00 | Radnički | 1 : 0 | Šumadija | |||||
14.04
16:00
Mladost (C)
Rušanj
9
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (C) | 9 : 0 | Rušanj | |||||
14.04
16:00
Budućnost
Duboko
6
2
|
14.04.2019 16:00 | Budućnost | 6 : 2 | Duboko | |||||
14.04
16:00
Borac
Zabrežje
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Borac | 2 : 1 | Zabrežje |
14.04
16:00
Kosmaj
Vrčin
1
6
|
14.04.2019 16:00 | Kosmaj | 1 : 6 | Vrčin | |||||
14.04
11:00
Ropočevo
Šumadija
1
0
|
14.04.2019 11:00 | Ropočevo | 1 : 0 | Šumadija | |||||
14.04
16:00
Rabrovac
Selo Mladenovac
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Rabrovac | 1 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
14.04
16:00
Velika Krsna
Boleč
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Velika Krsna | 1 : 0 | Boleč | |||||
14.04
16:00
Kovačevac
Kosmajac
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Kovačevac | 3 : 0 | Kosmajac |
14.04
15:30
Backovac Junajted
Jedinstvo (K)
2
3
|
14.04.2019 15:30 | Backovac Junajted | 2 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
14.04
15:30
Slatina
Jedinstvo (GG)
0
0
|
14.04.2019 15:30 | Slatina | 0 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
14.04
15:30
Lunjevica
Parmenac
4
3
|
14.04.2019 15:30 | Lunjevica | 4 : 3 | Parmenac | |||||
14.04
15:30
Rudar
Napredak
4
5
|
14.04.2019 15:30 | Rudar | 4 : 5 | Napredak | |||||
14.04
15:30
Mladost
Ozrem
1
3
|
14.04.2019 15:30 | Mladost | 1 : 3 | Ozrem | |||||
14.04
15:30
Spartak
Jedinstvo (P)
3
5
|
14.04.2019 15:30 | Spartak | 3 : 5 | Jedinstvo (P) | |||||
14.04
11:00
Rakova
Zadrugar
2
1
|
14.04.2019 11:00 | Rakova | 2 : 1 | Zadrugar |
14.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Mataruge
0
0
|
14.04.2019 16:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 0 | Mataruge | |||||
14.04
16:00
Gruža
Budućnost
0
5
|
14.04.2019 16:00 | Gruža | 0 : 5 | Budućnost | |||||
14.04
16:00
Lasta
OFK Ras
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Lasta | 0 : 1 | OFK Ras | |||||
14.04
16:00
Napredak
Ibar
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Ibar | |||||
14.04
16:00
Popovići Vrnjci
Stubal
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Popovići Vrnjci | 3 : 2 | Stubal | |||||
14.04
16:00
Granit
Ribnica
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Granit | 2 : 0 | Ribnica |
14.04
16:30
Sloga (Ć)
Kupci
3
1
|
14.04.2019 16:30 | Sloga (Ć) | 3 : 1 | Kupci | |||||
14.04
16:30
Mačkovac
Mladost (DK)
3
0
|
14.04.2019 16:30 | Mačkovac | 3 : 0 | Mladost (DK) | |||||
14.04
16:30
Meševo
Čitluk
8
1
|
14.04.2019 16:30 | Meševo | 8 : 1 | Čitluk | |||||
14.04
16:30
FUD
Poljoprivrednik
5
1
|
14.04.2019 16:30 | FUD | 5 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
14.04
16:30
Vinogradar
13. April
6
5
|
14.04.2019 16:30 | Vinogradar | 6 : 5 | 13. April | |||||
14.04
16:30
Donji Kopaonik
Šanac
1
1
|
14.04.2019 16:30 | Donji Kopaonik | 1 : 1 | Šanac |
14.04
16:30
Karađorđe
Mladi Borac
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Karađorđe | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
14.04
16:30
Hajduk Stanko
Sindjelić
3
0
|
14.04.2019 16:30 | Hajduk Stanko | 3 : 0 | Sindjelić | |||||
14.04
16:30
Cer
Jedinstvo (ŠT)
4
2
|
14.04.2019 16:30 | Cer | 4 : 2 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
14.04
16:30
Sloga (BO)
Jedinstvo (MZ)
3
1
|
14.04.2019 16:30 | Sloga (BO) | 3 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
14.04
16:30
Sloga (LŠ)
Jevremovac
6
0
|
14.04.2019 16:30 | Sloga (LŠ) | 6 : 0 | Jevremovac | |||||
14.04
16:30
Podrinje
Mladost (DD)
1
3
|
14.04.2019 16:30 | Podrinje | 1 : 3 | Mladost (DD) | |||||
14.04
16:30
Mladost (PR)
Jedinstvo 1945 (VL)
7
1
|
14.04.2019 16:30 | Mladost (PR) | 7 : 1 | Jedinstvo 1945 (VL) |
14.04
16:30
Strela
Vulturul
3
1
|
14.04.2019 16:30 | Strela | 3 : 1 | Vulturul | |||||
14.04
16:30
Radnički (B)
Dolina
2
3
|
14.04.2019 16:30 | Radnički (B) | 2 : 3 | Dolina | |||||
14.04
16:30
Partizan (U)
Crvena zvezda
3
4
|
14.04.2019 16:30 | Partizan (U) | 3 : 4 | Crvena zvezda | |||||
14.04
16:30
Jugoslavija
Polet
3
2
|
14.04.2019 16:30 | Jugoslavija | 3 : 2 | Polet | |||||
14.04
16:30
Borac (St)
Spartak 1911
0
2
|
14.04.2019 16:30 | Borac (St) | 0 : 2 | Spartak 1911 | |||||
14.04
16:30
Partizan (G)
Potporanj
0
2
|
14.04.2019 16:30 | Partizan (G) | 0 : 2 | Potporanj |
14.04
15:30
Železničar
Rudar 2001
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Železničar | 3 : 1 | Rudar 2001 | |||||
14.04
15:30
Sloga (B)
Budućnost
1
0
|
14.04.2019 15:30 | Sloga (B) | 1 : 0 | Budućnost | |||||
14.04
15:30
Obilić
Rudar (K)
3
2
|
14.04.2019 15:30 | Obilić | 3 : 2 | Rudar (K) | |||||
14.04
15:30
Mlava (ML)
Pomoravlje
1
4
|
14.04.2019 15:30 | Mlava (ML) | 1 : 4 | Pomoravlje | |||||
14.04
15:30
Borac (K)
Omladinac (Š)
1
2
|
14.04.2019 15:30 | Borac (K) | 1 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
14.04
15:30
Borac (Ž)
Trgovački
4
3
|
14.04.2019 15:30 | Borac (Ž) | 4 : 3 | Trgovački |
14.04
16:00
Sloga
Radnički 1924
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Radnički 1924 | |||||
14.04
16:00
OFK Napredak 1929
Rasovača
1
0
|
14.04.2019 16:00 | OFK Napredak 1929 | 1 : 0 | Rasovača | |||||
14.04
16:00
Doljevac
Naisus 1977
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Doljevac | 3 : 2 | Naisus 1977 | |||||
14.04
16:00
Radnički 1947
Palilula
5
2
|
14.04.2019 16:00 | Radnički 1947 | 5 : 2 | Palilula | |||||
14.04
16:00
Padina
Crvena zvezda
4
1
|
14.04.2019 16:00 | Padina | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
14.04
16:00
Elid
Mladost (B)
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Elid | 3 : 1 | Mladost (B) |
14.04
Osipaonica
Sloboda
2
1
|
14.04.2019 | Osipaonica | 2 : 1 | Sloboda | |||||
14.04
Crvena zvezda
Cerovac
3
0
|
14.04.2019 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Cerovac | |||||
14.04
Bresje Superior
SASK
2
1
|
14.04.2019 | Bresje Superior | 2 : 1 | SASK | |||||
14.04
Polet
Sloga (M)
3
2
|
14.04.2019 | Polet | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
14.04
Podunavac
Železničar Kusadak
2
2
|
14.04.2019 | Podunavac | 2 : 2 | Železničar Kusadak |
14.04
16:00
Sloga
Krivelj
10
0
|
14.04.2019 16:00 | Sloga | 10 : 0 | Krivelj | |||||
14.04
16:00
Branik
Poreč
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Branik | 3 : 0 | Poreč | |||||
14.04
16:00
Radnički (K)
BSK
6
1
|
14.04.2019 16:00 | Radnički (K) | 6 : 1 | BSK | |||||
14.04
16:00
Ključ
Bor 1919
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Ključ | 1 : 3 | Bor 1919 |
14.04
16:00
Tvrdojevac
ZSK
2
3
|
14.04.2019 16:00 | Tvrdojevac | 2 : 3 | ZSK | |||||
14.04
16:00
Tulari
Pepeljevac
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Tulari | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
14.04
16:00
Tešnjar
OFK Brđanac
0
3
|
14.04.2019 16:00 | Tešnjar | 0 : 3 | OFK Brđanac | |||||
14.04
16:00
Kolubara 2
Sovljak
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Kolubara 2 | 1 : 0 | Sovljak | |||||
14.04
16:00
Ribnikar
Trlić
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Ribnikar | 1 : 3 | Trlić | |||||
14.04
16:00
Mladost
Radnik
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Radnik |
14.04
16:00
Sloboda
Budućnost
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Budućnost | |||||
14.04
16:00
Jadran
Erdoglija 1931
2
2
|
14.04.2019 16:00 | Jadran | 2 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
14.04
16:00
Korićani
Mladost (P)
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Korićani | 3 : 0 | Mladost (P) | |||||
14.04
16:00
Pobeda 1926
OFK Bagremar
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Pobeda 1926 | 1 : 2 | OFK Bagremar | |||||
14.04
16:00
Šumadinac (KG)
Šumadija 1934
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Šumadinac (KG) | 2 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
14.04
16:00
Sloga (D)
21. oktobar
4
1
|
14.04.2019 16:00 | Sloga (D) | 4 : 1 | 21. oktobar | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo
Kutlovo
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kutlovo |
14.04
15:30
Omladinac
Čajetina
0
2
|
14.04.2019 15:30 | Omladinac | 0 : 2 | Čajetina | |||||
14.04
15:30
Polet
Ariljska rampa
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Polet | 3 : 1 | Ariljska rampa | |||||
14.04
15:30
Jasen
Lazarica
3
0
|
14.04.2019 15:30 | Jasen | 3 : 0 | Lazarica | |||||
14.04
15:30
Višesava
Savinac
1
2
|
14.04.2019 15:30 | Višesava | 1 : 2 | Savinac | |||||
14.04
15:30
Perućac
Lauš
6
1
|
14.04.2019 15:30 | Perućac | 6 : 1 | Lauš | |||||
14.04
15:30
Jedinstvo
Prvi partizan
4
3
|
14.04.2019 15:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Prvi partizan | |||||
14.04
15:30
Sečica
Ježevica
2
0
|
14.04.2019 15:30 | Sečica | 2 : 0 | Ježevica |
14.04
16:00
Mladost 1959
Jedinstvo (G)
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost 1959 | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
14.04
16:00
OFK Brza
Zloćudovo
2
3
|
14.04.2019 16:00 | OFK Brza | 2 : 3 | Zloćudovo | |||||
14.04
16:00
Progres
Mladi borac
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Progres | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
14.04
16:00
Čekmin
Sloga
3
3
|
14.04.2019 16:00 | Čekmin | 3 : 3 | Sloga | |||||
14.04
16:00
Bobište
Železničar
4
2
|
14.04.2019 16:00 | Bobište | 4 : 2 | Železničar | |||||
14.04
16:00
Umac
Šumadija
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Umac | 3 : 1 | Šumadija | |||||
14.04
16:00
Kumarevo 65
Vučje
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | Vučje | |||||
14.04
16:00
OFK Morava
Polet
1
0
|
14.04.2019 16:00 | OFK Morava | 1 : 0 | Polet |
14.04
16:00
OFK Rtanj
Radnički 1946
2
1
|
14.04.2019 16:00 | OFK Rtanj | 2 : 1 | Radnički 1946 | |||||
14.04
16:00
Omladinac
Velika Jasikova
4
2
|
14.04.2019 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Velika Jasikova | |||||
14.04
16:00
Malinik
Trebič
0
3
|
14.04.2019 16:00 | Malinik | 0 : 3 | Trebič | |||||
14.04
16:00
Sloga (M)
Kosovo
0
4
|
14.04.2019 16:00 | Sloga (M) | 0 : 4 | Kosovo | |||||
14.04
16:00
OFK Knjaz
OFK 019
0
5
|
14.04.2019 16:00 | OFK Knjaz | 0 : 5 | OFK 019 |
14.04
15:30
Borac
Padež
3
0
|
14.04.2019 15:30 | Borac | 3 : 0 | Padež | |||||
14.04
15:30
Gnjilan
Sloga
5
2
|
14.04.2019 15:30 | Gnjilan | 5 : 2 | Sloga | |||||
14.04
15:30
Spartak
Rajko Mitić
0
1
|
14.04.2019 15:30 | Spartak | 0 : 1 | Rajko Mitić |
14.04
16:00
Rudar
Jedinstvo (GM)
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
14.04
16:00
Morava
Budućnost
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Morava | 3 : 0 | Budućnost | |||||
14.04
16:00
Čegar 2013
Proleter
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Čegar 2013 | 3 : 1 | Proleter | |||||
14.04
16:00
Vrtište
Vulkan 1963
7
3
|
14.04.2019 16:00 | Vrtište | 7 : 3 | Vulkan 1963 | |||||
14.04
16:00
Mladost (L)
Stevan Nešticki
4
2
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (L) | 4 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
14.04
16:00
Crvena zastava
Omladinac (GK)
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Crvena zastava | 0 : 1 | Omladinac (GK) | |||||
14.04
16:00
Mladost (DK)
Sloboda
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Sloboda |
14.04
16:00
FSU Južna pruga
Ternoci
4
5
|
14.04.2019 16:00 | FSU Južna pruga | 4 : 5 | Ternoci | |||||
14.04
16:00
Lugina
Trešnjevka
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Lugina | 3 : 0 | Trešnjevka | |||||
14.04
16:00
Pavlovac
Nebeski Andjeli
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Pavlovac | 1 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
14.04
16:00
BSK Bujanovac
OFK Alakince
0
0
|
14.04.2019 16:00 | BSK Bujanovac | 0 : 0 | OFK Alakince | |||||
14.04
16:00
Levosoje
Čelik
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Levosoje | 0 : 2 | Čelik |
14.04
Sitnica
Čaglavica
3
2
|
14.04.2019 | Sitnica | 3 : 2 | Čaglavica |
14.04
16:00
Rudar
Moravac
1
5
|
14.04.2019 16:00 | Rudar | 1 : 5 | Moravac | |||||
14.04
14:00
Glama
Mineralac
4
1
|
14.04.2019 14:00 | Glama | 4 : 1 | Mineralac |
14.04
16:00
Joševa
Rudar
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Joševa | 1 : 1 | Rudar | |||||
14.04
16:00
OFK Paljuvi
Crvena Jabuka
3
0
|
14.04.2019 16:00 | OFK Paljuvi | 3 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
14.04
16:00
Polet (T)
Mladost
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Polet (T) | 3 : 0 | Mladost | |||||
14.04
16:00
Šarbane
Dimitrije Tucović
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Šarbane | 1 : 3 | Dimitrije Tucović | |||||
14.04
16:00
Čučuge
Pambukovica
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Čučuge | 3 : 0 | Pambukovica | |||||
14.04
16:00
Polet (DL)
Kalenić
5
0
|
14.04.2019 16:00 | Polet (DL) | 5 : 0 | Kalenić | |||||
14.04
16:00
Vrelo
Gunjevac
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Vrelo | 2 : 1 | Gunjevac |
14.04
11:00
Belo Polje
Jedinstvo
1
1
|
14.04.2019 11:00 | Belo Polje | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:00
Borac
Rvati
5
1
|
14.04.2019 16:00 | Borac | 5 : 1 | Rvati | |||||
14.04
16:00
Skela
Pobednik
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Skela | 3 : 1 | Pobednik | |||||
14.04
16:00
Posavina
Rojkovac
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Posavina | 3 : 0 | Rojkovac |
14.04
16:30
Titel
Veternik
0
5
|
14.04.2019 16:30 | Titel | 0 : 5 | Veternik | |||||
14.04
16:30
Borac
OFK Futog
1
6
|
14.04.2019 16:30 | Borac | 1 : 6 | OFK Futog | |||||
14.04
16:30
Moskva
Dinamo
3
2
|
14.04.2019 16:30 | Moskva | 3 : 2 | Dinamo | |||||
14.04
16:30
Hajduk
Bačka
0
3
|
14.04.2019 16:30 | Hajduk | 0 : 3 | Bačka | |||||
14.04
16:30
Čenej
Obilić
3
1
|
14.04.2019 16:30 | Čenej | 3 : 1 | Obilić |
14.04
16:30
Partizan (K)
Karaš (J)
3
2
|
14.04.2019 16:30 | Partizan (K) | 3 : 2 | Karaš (J) | |||||
14.04
16:30
Dobrica
Ševac
3
0
|
14.04.2019 16:30 | Dobrica | 3 : 0 | Ševac | |||||
14.04
16:30
Borac (VS)
Sloga (M)
3
0
|
14.04.2019 16:30 | Borac (VS) | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
14.04
16:30
Borac (VG)
Karaš (K)
1
0
|
14.04.2019 16:30 | Borac (VG) | 1 : 0 | Karaš (K) | |||||
14.04
16:30
Vinogradar
Hajdučica
1
3
|
14.04.2019 16:30 | Vinogradar | 1 : 3 | Hajdučica | |||||
14.04
16:30
Ratar
Budućnost (A)
1
2
|
14.04.2019 16:30 | Ratar | 1 : 2 | Budućnost (A) |
14.04
16:00
Beli Orlovi
Garevina
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Garevina | |||||
14.04
16:00
Polet 57
Rubin
6
1
|
14.04.2019 16:00 | Polet 57 | 6 : 1 | Rubin | |||||
14.04
16:00
Omladinac
Borac
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Borac | |||||
14.04
16:00
Mladost
Trudbenik
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Trudbenik | |||||
14.04
16:00
14. Oktobar
Sloga (L)
2
0
|
14.04.2019 16:00 | 14. Oktobar | 2 : 0 | Sloga (L) | |||||
14.04
16:00
Gradina
Sloga (D)
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Gradina | 2 : 0 | Sloga (D) |
14.04
16:00
Vinogradar
Vinorača
0
3
|
14.04.2019 16:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Vinorača | |||||
14.04
16:00
Kupinovac
Osaonica
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Kupinovac | 1 : 0 | Osaonica | |||||
14.04
16:00
Šantarovac
Sinđelić 1934
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Šantarovac | 0 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
14.04
16:00
Mladost (T)
Blagotin
4
2
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (T) | 4 : 2 | Blagotin | |||||
14.04
16:00
Ursule
Mladost (G)
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Ursule | 2 : 1 | Mladost (G) |
14.04
16:00
Radnički
Mladost (GM)
3
5
|
14.04.2019 16:00 | Radnički | 3 : 5 | Mladost (GM) | |||||
14.04
16:00
Budućnost
Beljanica
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Beljanica | |||||
14.04
16:00
Mladost (J)
Napredak
4
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (J) | 4 : 0 | Napredak | |||||
14.04
16:00
Orlovi
Istok 63
8
0
|
14.04.2019 16:00 | Orlovi | 8 : 0 | Istok 63 | |||||
14.04
16:00
Omladinski
15. Avgust 1950
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Omladinski | 3 : 2 | 15. Avgust 1950 |
14.04
16:00
ŽFK Banat
Bilećanin
1
1
|
14.04.2019 16:00 | ŽFK Banat | 1 : 1 | Bilećanin | |||||
14.04
Zadrugar
Tamiš
2
3
|
14.04.2019 | Zadrugar | 2 : 3 | Tamiš |
14.04
11:00
Žabari
Borac
0
1
|
14.04.2019 11:00 | Žabari | 0 : 1 | Borac | |||||
14.04
16:00
Mladost (L)
Lukavac
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Lukavac | |||||
14.04
16:00
Popadić
Junior Novo Naselje
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Popadić | 0 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
14.04
16:00
Stari drugari
Rajac
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Stari drugari | 0 : 2 | Rajac | |||||
14.04
16:00
Polet
Rakac Stave
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Polet | 2 : 1 | Rakac Stave | |||||
14.04
16:00
Mladost (VK)
Komanice
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (VK) | 1 : 2 | Komanice | |||||
14.04
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
4
2
|
14.04.2019 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 2 | Milenko Pavlović |
14.04
11:00
13. Maj
Dedinje
2
1
|
14.04.2019 11:00 | 13. Maj | 2 : 1 | Dedinje | |||||
14.04
17:00
011
Umka
1
3
|
14.04.2019 17:00 | 011 | 1 : 3 | Umka | |||||
14.04
12:00
Posavac Tišma
Penjarol
0
1
|
14.04.2019 12:00 | Posavac Tišma | 0 : 1 | Penjarol | |||||
14.04
10:00
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
3
2
|
14.04.2019 10:00 | Šećeranac Ada | 3 : 2 | Rekreativo 011 | |||||
14.04
16:00
BUSK
Busije
0
0
|
14.04.2019 16:00 | BUSK | 0 : 0 | Busije | |||||
14.04
16:00
Novi Beograd
Mladi Proleter
6
2
|
14.04.2019 16:00 | Novi Beograd | 6 : 2 | Mladi Proleter |
14.04
16:00
Pinosava
Sveti Stefan
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Pinosava | 1 : 1 | Sveti Stefan | |||||
14.04
16:00
Lepušnica
Pionir
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Lepušnica | 2 : 1 | Pionir | |||||
14.04
16:00
Heroj Polet
Zuce
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Heroj Polet | 2 : 1 | Zuce | |||||
14.04
16:00
Siti Sport Klub
Minel
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Siti Sport Klub | 0 : 1 | Minel |
14.04
16:00
Mladost
Sloga (V)
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloga (V) | |||||
14.04
16:00
Graničar
Donji Srem 2015
0
4
|
14.04.2019 16:00 | Graničar | 0 : 4 | Donji Srem 2015 | |||||
14.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Sloga (Č)
5
0
|
14.04.2019 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 5 : 0 | Sloga (Č) | |||||
14.04
16:00
Fruškogorac
BSK
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | BSK | |||||
14.04
16:00
Mitros
Napredak
2
2
|
14.04.2019 16:00 | Mitros | 2 : 2 | Napredak | |||||
14.04
16:00
Šumar
Krušedol
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Šumar | 1 : 0 | Krušedol | |||||
14.04
10:00
Fruška Gora
OFK Bikić
1
0
|
14.04.2019 10:00 | Fruška Gora | 1 : 0 | OFK Bikić |
14.04
16:30
Djurinci
Rudar 2012
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Djurinci | 2 : 0 | Rudar 2012 | |||||
14.04
14:00
Vojvoda
Mladost (MI)
1
3
|
14.04.2019 14:00 | Vojvoda | 1 : 3 | Mladost (MI) | |||||
14.04
16:30
OFK Rogača
Stojnik
2
2
|
14.04.2019 16:30 | OFK Rogača | 2 : 2 | Stojnik | |||||
14.04
12:30
OFK Slatina
Nemenikuće
0
3
|
14.04.2019 12:30 | OFK Slatina | 0 : 3 | Nemenikuće | |||||
14.04
12:30
Sibnica
Popović
1
4
|
14.04.2019 12:30 | Sibnica | 1 : 4 | Popović | |||||
14.04
13:00
Vis
Mladost (G)
3
2
|
14.04.2019 13:00 | Vis | 3 : 2 | Mladost (G) |
14.04
16:00
Borac (V)
Partizan
7
2
|
14.04.2019 16:00 | Borac (V) | 7 : 2 | Partizan | |||||
14.04
16:00
Zvezda
Progorelica
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Zvezda | 1 : 0 | Progorelica | |||||
14.04
16:00
Jovo Kursula
Mladost
2
4
|
14.04.2019 16:00 | Jovo Kursula | 2 : 4 | Mladost | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo (D)
Tavnik
2
4
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 4 | Tavnik | |||||
14.04
16:00
Borac (A)
Mladi radnik 1925
0
4
|
14.04.2019 16:00 | Borac (A) | 0 : 4 | Mladi radnik 1925 | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo (G)
Lazac
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | Lazac |
14.04
15:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Mladost (R)
2
0
|
14.04.2019 15:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
14.04
15:30
BSK
Partizan
0
3
|
14.04.2019 15:30 | BSK | 0 : 3 | Partizan | |||||
14.04
15:30
Omladinac-Šumadinac
Badnjevac
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Omladinac-Šumadinac | 3 : 1 | Badnjevac | |||||
14.04
15:30
Sloga (Z)
Marjan
0
2
|
14.04.2019 15:30 | Sloga (Z) | 0 : 2 | Marjan | |||||
14.04
15:30
Sloga (M)
Udarnik Trska 1947
5
0
|
14.04.2019 15:30 | Sloga (M) | 5 : 0 | Udarnik Trska 1947 |
14.04
16:00
Veliki Borak
Guncate
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Veliki Borak | 1 : 3 | Guncate | |||||
14.04
16:00
Velika Mostanica
Barajevo
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Velika Mostanica | 0 : 2 | Barajevo |
14.04
16:00
Vojvodina
Terekves
7
0
|
14.04.2019 16:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Terekves | |||||
14.04
16:00
Napredak (Č)
Jedinstvo
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Napredak (Č) | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:00
Roham
Omladinac
4
2
|
14.04.2019 16:00 | Roham | 4 : 2 | Omladinac | |||||
14.04
16:00
Napredak (BT)
Bega
5
0
|
14.04.2019 16:00 | Napredak (BT) | 5 : 0 | Bega | |||||
14.04
16:00
1.Oktobar
Proleter
5
1
|
14.04.2019 16:00 | 1.Oktobar | 5 : 1 | Proleter |
14.04
16:30
Velika Reka
Jedinstvo
3
2
|
14.04.2019 16:30 | Velika Reka | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:30
Jadar 1961 (GD)
Vidojevica
3
5
|
14.04.2019 16:30 | Jadar 1961 (GD) | 3 : 5 | Vidojevica | |||||
14.04
16:30
Borac
Sloga
4
2
|
14.04.2019 16:30 | Borac | 4 : 2 | Sloga | |||||
14.04
16:30
Mladost
Antimon
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Antimon | |||||
14.04
16:30
Prva Iskra
Jadar (ST)
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Prva Iskra | 2 : 0 | Jadar (ST) | |||||
14.04
16:30
7. Juli
Milan Orlić
2
1
|
14.04.2019 16:30 | 7. Juli | 2 : 1 | Milan Orlić |
14.04
15:30
Radoje Domanović
Kopljari
4
0
|
14.04.2019 15:30 | Radoje Domanović | 4 : 0 | Kopljari | |||||
14.04
11:00
B 2000
Sloga
2
2
|
14.04.2019 11:00 | B 2000 | 2 : 2 | Sloga | |||||
14.04
15:30
Ranilović
Jasenica
0
6
|
14.04.2019 15:30 | Ranilović | 0 : 6 | Jasenica | |||||
14.04
10:00
Šamot
Trešnjevica
1
2
|
14.04.2019 10:00 | Šamot | 1 : 2 | Trešnjevica | |||||
14.04
15:30
Borac
Brezovac
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Borac | 3 : 1 | Brezovac | |||||
14.04
15:30
Šumadinac (S)
Vrbica
6
0
|
14.04.2019 15:30 | Šumadinac (S) | 6 : 0 | Vrbica |
14.04
16:00
BSK
Radnički
2
1
|
14.04.2019 16:00 | BSK | 2 : 1 | Radnički | |||||
14.04
11:00
Bratstvo
Mladost (B)
1
0
|
14.04.2019 11:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
14.04
16:00
Todorovce
Marjan MB
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Todorovce | 3 : 1 | Marjan MB | |||||
14.04
16:00
Moravac
Lemind 1953
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Moravac | 3 : 0 | Lemind 1953 | |||||
14.04
16:00
Real
Jedinstvo (Š)
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Real | 3 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
14.04
16:00
Sloboda
Gradac
5
0
|
14.04.2019 16:00 | Sloboda | 5 : 0 | Gradac | |||||
14.04
16:00
Radnik Sušica
Milanovo
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Radnik Sušica | 3 : 1 | Milanovo |
14.04
16:30
Budućnost (PD)
Zadrugar
2
5
|
14.04.2019 16:30 | Budućnost (PD) | 2 : 5 | Zadrugar | |||||
14.04
16:30
Premijer
Gorki
1
0
|
14.04.2019 16:30 | Premijer | 1 : 0 | Gorki | |||||
14.04
16:30
Milicionar
Torpedo 1924
4
1
|
14.04.2019 16:30 | Milicionar | 4 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
14.04
16:30
Sloboda
Cer
0
1
|
14.04.2019 16:30 | Sloboda | 0 : 1 | Cer | |||||
14.04
16:30
Majur
Budućnost 1929 (ZM)
3
2
|
14.04.2019 16:30 | Majur | 3 : 2 | Budućnost 1929 (ZM) | |||||
14.04
16:30
Napredak
Drina
0
2
|
14.04.2019 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Drina |
14.04
16:30
Sava
Radnički
5
2
|
14.04.2019 16:30 | Sava | 5 : 2 | Radnički | |||||
14.04
16:30
Provo 2015
Sloga (MA)
4
0
|
14.04.2019 16:30 | Provo 2015 | 4 : 0 | Sloga (MA) | |||||
14.04
16:30
Šipurske livade
Sloga (KR)
1
0
|
14.04.2019 16:30 | Šipurske livade | 1 : 0 | Sloga (KR) | |||||
14.04
16:30
Trešnjevka
Pričinović
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Trešnjevka | 2 : 1 | Pričinović | |||||
14.04
16:30
Rankovac
Vlašić
2
2
|
14.04.2019 16:30 | Rankovac | 2 : 2 | Vlašić | |||||
14.04
16:30
Dobrava
Vojvoda Stepa Stepanović
6
2
|
14.04.2019 16:30 | Dobrava | 6 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović |
14.04
16:30
Jedinstvo (M)
Slavija
1
3
|
14.04.2019 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 3 | Slavija | |||||
14.04
16:30
Tromedja
Tisa
1
8
|
14.04.2019 16:30 | Tromedja | 1 : 8 | Tisa | |||||
14.04
16:30
Čoka
Potisje
0
1
|
14.04.2019 16:30 | Čoka | 0 : 1 | Potisje | |||||
14.04
16:30
Jadran
Jedinstvo (SK)
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Jadran | 2 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
14.04
16:30
Horgoš 1911
Tornjoš
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Horgoš 1911 | 2 : 0 | Tornjoš | |||||
14.04
16:30
Graničar
Hajduk
6
1
|
14.04.2019 16:30 | Graničar | 6 : 1 | Hajduk |
14.04
17:00
Mladost
Naša Zvezda
1
2
|
14.04.2019 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Naša Zvezda | |||||
14.04
17:00
Slavija
Budućnost
0
5
|
14.04.2019 17:00 | Slavija | 0 : 5 | Budućnost | |||||
14.04
17:00
Bački Hajduk
Sloga
0
1
|
14.04.2019 17:00 | Bački Hajduk | 0 : 1 | Sloga | |||||
14.04
17:00
Bačka (D)
Maglić
1
2
|
14.04.2019 17:00 | Bačka (D) | 1 : 2 | Maglić | |||||
14.04
17:00
Borac
Bačka 1945
1
0
|
14.04.2019 17:00 | Borac | 1 : 0 | Bačka 1945 |
14.04
15:30
Napredak (P)
Polet (V)
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Napredak (P) | 3 : 1 | Polet (V) | |||||
14.04
15:30
Sirakovo
Dizel
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Sirakovo | 3 : 1 | Dizel | |||||
14.04
15:30
Mladost (B)
Sloga (L)
2
1
|
14.04.2019 15:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Sloga (L) | |||||
14.04
15:30
Vihor
Desine
2
0
|
14.04.2019 15:30 | Vihor | 2 : 0 | Desine | |||||
14.04
15:30
Stig 1955
Žika Marković Uča
4
2
|
14.04.2019 15:30 | Stig 1955 | 4 : 2 | Žika Marković Uča | |||||
14.04
15:30
Polet (B)
Sloga (M)
0
2
|
14.04.2019 15:30 | Polet (B) | 0 : 2 | Sloga (M) |
14.04
15:30
Napredak 1936
Rade Milošević
1
3
|
14.04.2019 15:30 | Napredak 1936 | 1 : 3 | Rade Milošević | |||||
14.04
15:30
Manastirica
BSK
4
2
|
14.04.2019 15:30 | Manastirica | 4 : 2 | BSK | |||||
14.04
15:30
Sloga 1952
Zadrugar (T)
4
2
|
14.04.2019 15:30 | Sloga 1952 | 4 : 2 | Zadrugar (T) | |||||
14.04
15:30
Napredak (S)
Bata Bulić
3
2
|
14.04.2019 15:30 | Napredak (S) | 3 : 2 | Bata Bulić | |||||
14.04
15:30
Omladinac (B)
Jedinstvo (K)
2
0
|
14.04.2019 15:30 | Omladinac (B) | 2 : 0 | Jedinstvo (K) |
14.04
16:00
Jedinstvo
Eđšeg
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Eđšeg | |||||
14.04
16:00
Mladost (R)
Obilić
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Mladost (R) | 1 : 3 | Obilić | |||||
14.04
16:00
Tomislavci
Mladost Radost
2
0
|
14.04.2019 16:00 | Tomislavci | 2 : 0 | Mladost Radost | |||||
14.04
16:00
Pobeda
Budućnost
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Budućnost |
14.04
16:30
Šumadija (MC)
Petka
0
2
|
14.04.2019 16:30 | Šumadija (MC) | 0 : 2 | Petka | |||||
14.04
16:30
Mladi Borac
Polet
2
5
|
14.04.2019 16:30 | Mladi Borac | 2 : 5 | Polet |
14.04
16:30
Napredak
Pontes
5
0
|
14.04.2019 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Pontes | |||||
14.04
16:30
Egeta
Koča Andjelković
2
2
|
14.04.2019 16:30 | Egeta | 2 : 2 | Koča Andjelković | |||||
14.04
16:30
Omladinac
Mala Vrbica
2
2
|
14.04.2019 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Mala Vrbica | |||||
14.04
16:30
Kladušnica
Rtkovo
4
2
|
14.04.2019 16:30 | Kladušnica | 4 : 2 | Rtkovo |
14.04
16:00
Ivanča
OFK Student
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Ivanča | 3 : 2 | OFK Student | |||||
14.04
16:00
Markovac
Vlaška
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Markovac | 3 : 2 | Vlaška | |||||
14.04
16:00
Sloga
Šepšin
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Šepšin | |||||
14.04
16:00
Omladinac
Borac
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac |
14.04
Stari Tamiš
Mladost
4
0
|
14.04.2019 | Stari Tamiš | 4 : 0 | Mladost | |||||
14.04
Jedinstvo
Dolovo
2
4
|
14.04.2019 | Jedinstvo | 2 : 4 | Dolovo | |||||
14.04
Kolonija
BSK Bavanište
3
1
|
14.04.2019 | Kolonija | 3 : 1 | BSK Bavanište | |||||
14.04
Borac
Proleter
0
1
|
14.04.2019 | Borac | 0 : 1 | Proleter | |||||
14.04
Omladinac
Budućnost
2
4
|
14.04.2019 | Omladinac | 2 : 4 | Budućnost |
14.04
16:30
Glogonj
Pobeda
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Glogonj | 2 : 1 | Pobeda | |||||
14.04
16:30
Omladinac 1927
Vojlovica 2018
3
0
|
14.04.2019 16:30 | Omladinac 1927 | 3 : 0 | Vojlovica 2018 | |||||
14.04
16:30
Slavia
Mundial
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Slavia | 2 : 0 | Mundial |
14.04
Mršinci
Prijatelji
1
1
|
14.04.2019 | Mršinci | 1 : 1 | Prijatelji | |||||
14.04
Vujan
Morava (K)
2
4
|
14.04.2019 | Vujan | 2 : 4 | Morava (K) | |||||
14.04
Mladost (A)
Kej
3
1
|
14.04.2019 | Mladost (A) | 3 : 1 | Kej | |||||
14.04
Planinac
Čačak 94
3
1
|
14.04.2019 | Planinac | 3 : 1 | Čačak 94 |
14.04
15:30
Omladinac
Lunjevac
3
0
|
14.04.2019 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Lunjevac | |||||
14.04
15:30
Landol
7. Juli
4
2
|
14.04.2019 15:30 | Landol | 4 : 2 | 7. Juli |
14.04
15:30
OFK Slavija
Vrbovac
1
9
|
14.04.2019 15:30 | OFK Slavija | 1 : 9 | Vrbovac | |||||
14.04
15:30
Hajduk Veljko 1934
Jezava
0
3
|
14.04.2019 15:30 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 3 | Jezava | |||||
14.04
15:30
Stari Hrast 2018
Vučak
4
1
|
14.04.2019 15:30 | Stari Hrast 2018 | 4 : 1 | Vučak |
14.04
15:30
Pobeda
Mladost
5
0
|
14.04.2019 15:30 | Pobeda | 5 : 0 | Mladost | |||||
14.04
15:30
Rongo Siti
Temac
1
0
|
14.04.2019 15:30 | Rongo Siti | 1 : 0 | Temac | |||||
14.04
15:30
Željuša
Sloboda
3
0
|
14.04.2019 15:30 | Željuša | 3 : 0 | Sloboda |
14.04
16:30
Dunav
Mladost
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Dunav | 2 : 0 | Mladost | |||||
14.04
16:30
Aleksa Šantić
Jedinstvo
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Aleksa Šantić | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:30
OFK Šikara
Terekveš
1
2
|
14.04.2019 16:30 | OFK Šikara | 1 : 2 | Terekveš | |||||
14.04
16:30
Kordun
Partizan
1
0
|
14.04.2019 16:30 | Kordun | 1 : 0 | Partizan | |||||
14.04
16:30
Hajduk
Omladinac (D)
0
1
|
14.04.2019 16:30 | Hajduk | 0 : 1 | Omladinac (D) | |||||
14.04
16:30
Zadrugar
Omladinac (B)
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Omladinac (B) |
14.04
11:00
Borac
Škriljac
2
4
|
14.04.2019 11:00 | Borac | 2 : 4 | Škriljac | |||||
14.04
11:00
Polet (R)
Polet (V)
1
0
|
14.04.2019 11:00 | Polet (R) | 1 : 0 | Polet (V) | |||||
14.04
11:00
OFK Draževac
Jastrebac
1
1
|
14.04.2019 11:00 | OFK Draževac | 1 : 1 | Jastrebac | |||||
14.04
16:30
Gredetin
Jedinstvo
1
0
|
14.04.2019 16:30 | Gredetin | 1 : 0 | Jedinstvo |
14.04
16:30
Hajduk
Žednik
5
2
|
14.04.2019 16:30 | Hajduk | 5 : 2 | Žednik | |||||
14.04
16:30
Bikovo
Solid
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Bikovo | 2 : 1 | Solid | |||||
14.04
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Palić
4
0
|
14.04.2019 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 4 : 0 | Palić | |||||
14.04
16:30
Lokomotiva
Elektrovojvodina
0
1
|
14.04.2019 16:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
14.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Čantavir
2
4
|
14.04.2019 16:30 | Udarnik Višnjevac | 2 : 4 | Čantavir |
14.04
15:30
Omladinac
Takovski Ustanak
1
0
|
14.04.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
14.04
15:30
FC Stella Rossa
Brezak
1
3
|
14.04.2019 15:30 | FC Stella Rossa | 1 : 3 | Brezak | |||||
14.04
15:30
Jablanica
Šumadija
1
2
|
14.04.2019 15:30 | Jablanica | 1 : 2 | Šumadija | |||||
14.04
15:30
Ozremica
Velereč 94
1
4
|
14.04.2019 15:30 | Ozremica | 1 : 4 | Velereč 94 | |||||
14.04
15:30
Šilopaj
Donja Vrbava
1
7
|
14.04.2019 15:30 | Šilopaj | 1 : 7 | Donja Vrbava |
14.04
15:30
Palanka
Jasenica 2017
0
11
|
14.04.2019 15:30 | Palanka | 0 : 11 | Jasenica 2017 |
14.04
16:30
Voćar
Gradina
8
0
|
14.04.2019 16:30 | Voćar | 8 : 0 | Gradina | |||||
14.04
16:30
Vrelo
Bjelica
0
3
|
14.04.2019 16:30 | Vrelo | 0 : 3 | Bjelica | |||||
14.04
16:30
Dedinje Junajted
Brezova
2
3
|
14.04.2019 16:30 | Dedinje Junajted | 2 : 3 | Brezova | |||||
14.04
11:00
Prilike
Radnički
4
0
|
14.04.2019 11:00 | Prilike | 4 : 0 | Radnički | |||||
14.04
16:30
Sloga
Bratstvo
1
2
|
14.04.2019 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
14.04
16:30
Gorušica
Jelica
4
2
|
14.04.2019 16:30 | Gorušica | 4 : 2 | Jelica |
14.04
Čarapan
Naupare
1
4
|
14.04.2019 | Čarapan | 1 : 4 | Naupare | |||||
14.04
Bukovica
Mladost VPD
1
6
|
14.04.2019 | Bukovica | 1 : 6 | Mladost VPD | |||||
14.04
Zdravinje
Borac
0
1
|
14.04.2019 | Zdravinje | 0 : 1 | Borac | |||||
14.04
Rasina
Parunovac
4
1
|
14.04.2019 | Rasina | 4 : 1 | Parunovac | |||||
14.04
Gornji Stepoš
Žabare
2
0
|
14.04.2019 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Žabare | |||||
14.04
Sebečevac
Mudrakovac
2
0
|
14.04.2019 | Sebečevac | 2 : 0 | Mudrakovac |
14.04
Arbanasce
Borac
3
2
|
14.04.2019 | Arbanasce | 3 : 2 | Borac |
14.04
14:00
Sokograd
Napredak
2
2
|
14.04.2019 14:00 | Sokograd | 2 : 2 | Napredak | |||||
14.04
16:00
Palilulac
Mladost
5
1
|
14.04.2019 16:00 | Palilulac | 5 : 1 | Mladost | |||||
14.04
16:30
Slemen
Rtanj
4
2
|
14.04.2019 16:30 | Slemen | 4 : 2 | Rtanj |
14.04
16:00
Ćava
Kolonija
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Ćava | 0 : 2 | Kolonija | |||||
14.04
16:00
Vinogradi DB
Košutnjak
3
3
|
14.04.2019 16:00 | Vinogradi DB | 3 : 3 | Košutnjak | |||||
14.04
16:00
OFK Žeželj
Divostin
2
3
|
14.04.2019 16:00 | OFK Žeželj | 2 : 3 | Divostin | |||||
14.04
16:00
Sloga Lužnice 2016
Zastava
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Sloga Lužnice 2016 | 1 : 1 | Zastava | |||||
14.04
16:00
Seljak
Maršić
0
7
|
14.04.2019 16:00 | Seljak | 0 : 7 | Maršić |
14.04
16:30
Glumač
Trešnjica
5
1
|
14.04.2019 16:30 | Glumač | 5 : 1 | Trešnjica | |||||
14.04
16:30
Dobrinjac
Duškovci
1
4
|
14.04.2019 16:30 | Dobrinjac | 1 : 4 | Duškovci | |||||
14.04
16:30
Bakionica
Napredak
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Bakionica | 2 : 1 | Napredak | |||||
14.04
13:30
Plavi Tok
Borac
4
0
|
14.04.2019 13:30 | Plavi Tok | 4 : 0 | Borac | |||||
14.04
16:30
Avijatičar
Blagaja
4
1
|
14.04.2019 16:30 | Avijatičar | 4 : 1 | Blagaja |
14.04
16:00
Rujnik
Supovac
1
4
|
14.04.2019 16:00 | Rujnik | 1 : 4 | Supovac | |||||
14.04
16:00
Čegar 1946
Durlan Siti
3
2
|
14.04.2019 16:00 | Čegar 1946 | 3 : 2 | Durlan Siti | |||||
14.04
16:00
Radnički 1936
Sloga 1948
3
1
|
14.04.2019 16:00 | Radnički 1936 | 3 : 1 | Sloga 1948 | |||||
14.04
16:00
Jasenovik 2018
Delijski Vis
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Jasenovik 2018 | 1 : 2 | Delijski Vis |
14.04
16:30
Urovica
OFK Sikole
0
0
|
14.04.2019 16:30 | Urovica | 0 : 0 | OFK Sikole | |||||
14.04
16:30
Rečka
Vrelo
1
2
|
14.04.2019 16:30 | Rečka | 1 : 2 | Vrelo | |||||
14.04
16:30
OFK Tamnič
Polet
2
2
|
14.04.2019 16:30 | OFK Tamnič | 2 : 2 | Polet | |||||
14.04
16:30
Mladost
Miloševo
1
4
|
14.04.2019 16:30 | Mladost | 1 : 4 | Miloševo |
14.04
16:00
Knežica
Mekiš
2
2
|
14.04.2019 16:00 | Knežica | 2 : 2 | Mekiš | |||||
14.04
16:00
Toplica
10. februar
4
0
|
14.04.2019 16:00 | Toplica | 4 : 0 | 10. februar |
14.04
16:00
Podunavac
Zaklopača
1
4
|
14.04.2019 16:00 | Podunavac | 1 : 4 | Zaklopača |
14.04
11:00
Torpedo
Mrovska
0
6
|
14.04.2019 11:00 | Torpedo | 0 : 6 | Mrovska | |||||
14.04
11:00
Hajduk
Jedinstvo 2014
1
0
|
14.04.2019 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
14.04
11:00
Skupljen 2013
Verko
0
3
|
14.04.2019 11:00 | Skupljen 2013 | 0 : 3 | Verko | |||||
14.04
11:00
Mladost (Z)
Dragojevac
2
1
|
14.04.2019 11:00 | Mladost (Z) | 2 : 1 | Dragojevac |
14.04
16:00
Borac
Tisa 1933
0
2
|
14.04.2019 16:00 | Borac | 0 : 2 | Tisa 1933 | |||||
14.04
16:00
Partizan
Zlatica
0
3
|
14.04.2019 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Zlatica | |||||
14.04
16:00
KSK Konak 1926
Proleter
2
4
|
14.04.2019 16:00 | KSK Konak 1926 | 2 : 4 | Proleter |
14.04
16:30
Budućnost
OFK Juhor 2016
3
3
|
14.04.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 3 | OFK Juhor 2016 | |||||
14.04
16:30
Šumadija
BSK Buljane
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Šumadija | 2 : 0 | BSK Buljane | |||||
14.04
16:30
Napredak
Popovac
7
0
|
14.04.2019 16:30 | Napredak | 7 : 0 | Popovac | |||||
14.04
16:30
Jedinstvo
Sloga
2
4
|
14.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Sloga | |||||
14.04
16:30
Heroj
ISK Izvor
2
1
|
14.04.2019 16:30 | Heroj | 2 : 1 | ISK Izvor |
14.04
16:30
Morava
Stara Čaršija
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Morava | 2 : 0 | Stara Čaršija | |||||
14.04
16:30
Mladost 1925
Šumadija
2
0
|
14.04.2019 16:30 | Mladost 1925 | 2 : 0 | Šumadija | |||||
14.04
16:30
Zgodačica
Braća Vuković
0
1
|
14.04.2019 16:30 | Zgodačica | 0 : 1 | Braća Vuković | |||||
14.04
16:30
Magnohrom
Milakovac 2018
2
2
|
14.04.2019 16:30 | Magnohrom | 2 : 2 | Milakovac 2018 |
14.04
16:30
Mladost 1981
Studen Vitez
9
2
|
14.04.2019 16:30 | Mladost 1981 | 9 : 2 | Studen Vitez | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo 2017
Omladinac
4
0
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo 2017 | 4 : 0 | Omladinac |
14.04
16:00
Veternica
Napredak
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Veternica | 3 : 0 | Napredak | |||||
14.04
10:00
Jašunja
ŠFU Derbi 2016
5
3
|
14.04.2019 10:00 | Jašunja | 5 : 3 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
14.04
11:00
Turekovac
Mladost (DL)
2
2
|
14.04.2019 11:00 | Turekovac | 2 : 2 | Mladost (DL) | |||||
14.04
11:00
Badince
Gornje Krajince
4
0
|
14.04.2019 11:00 | Badince | 4 : 0 | Gornje Krajince |
14.04
11:00
Bojić
OFK Jelen
1
2
|
14.04.2019 11:00 | Bojić | 1 : 2 | OFK Jelen | |||||
14.04
11:00
Mladost Svileuva
Galeb
1
3
|
14.04.2019 11:00 | Mladost Svileuva | 1 : 3 | Galeb | |||||
14.04
11:00
Žabar
Rudar
0
1
|
14.04.2019 11:00 | Žabar | 0 : 1 | Rudar | |||||
14.04
11:00
Volujac
Mladost Slatina
2
1
|
14.04.2019 11:00 | Volujac | 2 : 1 | Mladost Slatina | |||||
14.04
11:00
Zablaće
Jedinstvo
7
0
|
14.04.2019 11:00 | Zablaće | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.04
11:00
Borac BTG
Cerić
1
4
|
14.04.2019 11:00 | Borac BTG | 1 : 4 | Cerić | |||||
14.04
11:00
Korman
OFK Varna
2
1
|
14.04.2019 11:00 | Korman | 2 : 1 | OFK Varna |
14.04
11:00
Bair
Mladost (O)
5
1
|
14.04.2019 11:00 | Bair | 5 : 1 | Mladost (O) | |||||
14.04
11:00
Mladost (MM)
Radnik
0
4
|
14.04.2019 11:00 | Mladost (MM) | 0 : 4 | Radnik | |||||
14.04
11:00
Stojan Lazarac
Omladinac
2
5
|
14.04.2019 11:00 | Stojan Lazarac | 2 : 5 | Omladinac |
14.04
16:30
Mladi radnik
OFK Burovo
3
1
|
14.04.2019 16:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | OFK Burovo | |||||
14.04
16:30
20. Oktobar
Dimitrije Tucović
1
3
|
14.04.2019 16:30 | 20. Oktobar | 1 : 3 | Dimitrije Tucović |
14.04
16:30
Omladinac
Mladost
3
2
|
14.04.2019 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Mladost | |||||
14.04
16:30
Belica
Dobra Voda
0
2
|
14.04.2019 16:30 | Belica | 0 : 2 | Dobra Voda | |||||
14.04
16:30
Crni Vrh
Sloboda
1
2
|
14.04.2019 16:30 | Crni Vrh | 1 : 2 | Sloboda | |||||
14.04
16:30
Napredak
GFK Tabane
0
3
|
14.04.2019 16:30 | Napredak | 0 : 3 | GFK Tabane | |||||
14.04
16:30
Dražmirovac
Domaćin
3
2
|
14.04.2019 16:30 | Dražmirovac | 3 : 2 | Domaćin |
14.04
15:30
Ljubičevo
Moravac 1933
7
1
|
14.04.2019 15:30 | Ljubičevo | 7 : 1 | Moravac 1933 | |||||
14.04
15:30
Proleter 1932
Sopot
0
3
|
14.04.2019 15:30 | Proleter 1932 | 0 : 3 | Sopot | |||||
14.04
15:30
BSK 1931
Batovac
0
4
|
14.04.2019 15:30 | BSK 1931 | 0 : 4 | Batovac | |||||
14.04
15:30
Morava 1932
Mip Majdan
2
3
|
14.04.2019 15:30 | Morava 1932 | 2 : 3 | Mip Majdan |
14.04
15:30
Mlava (B)
Zemljoradnik
4
0
|
14.04.2019 15:30 | Mlava (B) | 4 : 0 | Zemljoradnik | |||||
14.04
15:30
Sloga 1936
Sloga (D)
0
0
|
14.04.2019 15:30 | Sloga 1936 | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
14.04
15:30
Beli Orao
Pobeda (SK)
1
1
|
14.04.2019 15:30 | Beli Orao | 1 : 1 | Pobeda (SK) | |||||
14.04
15:30
Vojvoda Milenko
Metalac
2
2
|
14.04.2019 15:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 2 | Metalac |
14.04
16:30
Pocerina
Dumača
1
6
|
14.04.2019 16:30 | Pocerina | 1 : 6 | Dumača | |||||
14.04
11:00
Partizan
Omladinac
1
2
|
14.04.2019 11:00 | Partizan | 1 : 2 | Omladinac | |||||
14.04
11:00
Lipolist
Napredak
3
0
|
14.04.2019 11:00 | Lipolist | 3 : 0 | Napredak |
14.04
11:00
Brgule
OFK Stublenica
2
3
|
14.04.2019 11:00 | Brgule | 2 : 3 | OFK Stublenica | |||||
14.04
11:00
Omladinac
Budućnost 1995
4
0
|
14.04.2019 11:00 | Omladinac | 4 : 0 | Budućnost 1995 | |||||
14.04
11:00
OFK Takovo
Jedinstvo
1
5
|
14.04.2019 11:00 | OFK Takovo | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
14.04
11:00
Sloga
Vukona
4
2
|
14.04.2019 11:00 | Sloga | 4 : 2 | Vukona |
14.04
16:30
Dinamo (S)
Telečka
4
1
|
14.04.2019 16:30 | Dinamo (S) | 4 : 1 | Telečka | |||||
14.04
16:30
Graničar (R)
SU Stanišić 1920
1
2
|
14.04.2019 16:30 | Graničar (R) | 1 : 2 | SU Stanišić 1920 |
14.04
15:30
Udarnik 2015
Krilaš
2
5
|
14.04.2019 15:30 | Udarnik 2015 | 2 : 5 | Krilaš |
14.04
15:30
Vukan
Mladost
1
4
|
14.04.2019 15:30 | Vukan | 1 : 4 | Mladost |
14.04
10:00
Beli Orlovi
Kotlenik (G)
8
0
|
14.04.2019 10:00 | Beli Orlovi | 8 : 0 | Kotlenik (G) | |||||
14.04
10:00
Bečevica
Jedinstvo
2
8
|
14.04.2019 10:00 | Bečevica | 2 : 8 | Jedinstvo |
14.04
16:00
Trstenica
Partizan
0
1
|
14.04.2019 16:00 | Trstenica | 0 : 1 | Partizan | |||||
14.04
16:00
Crvena Zastava
Ljubinić
5
0
|
14.04.2019 16:00 | Crvena Zastava | 5 : 0 | Ljubinić |
14.04
15:00
OFK Senjak
Dračić 2018
1
0
|
14.04.2019 15:00 | OFK Senjak | 1 : 0 | Dračić 2018 | |||||
14.04
11:00
Sloga Gorić
Kotešica
2
6
|
14.04.2019 11:00 | Sloga Gorić | 2 : 6 | Kotešica | |||||
14.04
11:00
Bujačić
Zadrugar
10
1
|
14.04.2019 11:00 | Bujačić | 10 : 1 | Zadrugar | |||||
14.04
11:00
Beloševac
OFK Povlen
1
1
|
14.04.2019 11:00 | Beloševac | 1 : 1 | OFK Povlen |
14.04
16:30
Gaj
Vladimirovac
3
0
|
14.04.2019 16:30 | Gaj | 3 : 0 | Vladimirovac | |||||
14.04
16:30
Banat
Crvena zvezda
1
0
|
14.04.2019 16:30 | Banat | 1 : 0 | Crvena zvezda |
14.04
16:00
Planinac
Dunav
0
4
|
14.04.2019 16:00 | Planinac | 0 : 4 | Dunav | |||||
14.04
16:00
Sloga (M)
Car Uroš
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | Car Uroš | |||||
14.04
16:00
Sloga (K)
Radnički
0
5
|
14.04.2019 16:00 | Sloga (K) | 0 : 5 | Radnički | |||||
14.04
16:00
ČSK 1939
Borac
6
0
|
14.04.2019 16:00 | ČSK 1939 | 6 : 0 | Borac |
14.04
16:00
Fruškogorac
Vojvodina
4
3
|
14.04.2019 16:00 | Fruškogorac | 4 : 3 | Vojvodina | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo (R)
Polet
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo (R) | 2 : 1 | Polet | |||||
14.04
16:00
Hrtkovci
Jedinstvo
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Hrtkovci | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:00
Jedinstvo (P)
Borac
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Borac | |||||
14.04
16:00
Graničar
27. Oktobar
4
1
|
14.04.2019 16:00 | Graničar | 4 : 1 | 27. Oktobar |
14.04
11:00
Kalipolje
Budućnost (B)
1
2
|
14.04.2019 11:00 | Kalipolje | 1 : 2 | Budućnost (B) | |||||
14.04
11:00
Krćevac 04
Mladost (R)
1
0
|
14.04.2019 11:00 | Krćevac 04 | 1 : 0 | Mladost (R) | |||||
14.04
11:00
Budućnost MI
Jarmenovci
2
1
|
14.04.2019 11:00 | Budućnost MI | 2 : 1 | Jarmenovci |
14.04
12:00
Stara Čaršija
Topoljak
3
1
|
14.04.2019 12:00 | Stara Čaršija | 3 : 1 | Topoljak | |||||
14.04
12:00
Omladinac
Borjak 2013
3
1
|
14.04.2019 12:00 | Omladinac | 3 : 1 | Borjak 2013 |
14.04
15:30
Sloga
Dunavac
2
2
|
14.04.2019 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Dunavac | |||||
14.04
15:30
Srednjevo
Mirko Tomić
0
4
|
14.04.2019 15:30 | Srednjevo | 0 : 4 | Mirko Tomić | |||||
14.04
15:30
Mladi Borac
Stiški Kurjak
1
1
|
14.04.2019 15:30 | Mladi Borac | 1 : 1 | Stiški Kurjak | |||||
14.04
15:30
Ram
Pek
3
1
|
14.04.2019 15:30 | Ram | 3 : 1 | Pek | |||||
14.04
15:30
Baštovan 2015
Kumane
4
0
|
14.04.2019 15:30 | Baštovan 2015 | 4 : 0 | Kumane |
14.04
11:00
Jedinstvo (S)
Napredak 1927
3
1
|
14.04.2019 11:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 1 | Napredak 1927 | |||||
14.04
11:00
Sloga 1945
Stig (C)
0
2
|
14.04.2019 11:00 | Sloga 1945 | 0 : 2 | Stig (C) | |||||
14.04
11:00
BSK 1924
Stig (MC)
2
0
|
14.04.2019 11:00 | BSK 1924 | 2 : 0 | Stig (MC) |
14.04
15:30
Mladost (CK)
Mladi borac 2018
6
2
|
14.04.2019 15:30 | Mladost (CK) | 6 : 2 | Mladi borac 2018 |
14.04
16:00
Hajduk
Kremenac
2
3
|
14.04.2019 16:00 | Hajduk | 2 : 3 | Kremenac | |||||
14.04
16:00
Dobrača
Bukorovac
3
0
|
14.04.2019 16:00 | Dobrača | 3 : 0 | Bukorovac |
14.04
15:30
Barič
Električar
4
0
|
14.04.2019 15:30 | Barič | 4 : 0 | Električar | |||||
14.04
15:30
Borac 2016
OFK Vinci
1
1
|
14.04.2019 15:30 | Borac 2016 | 1 : 1 | OFK Vinci | |||||
14.04
15:30
Mladost 1970
Mrčkovac
1
3
|
14.04.2019 15:30 | Mladost 1970 | 1 : 3 | Mrčkovac |
14.04
16:00
Parcane
OFK Marenovo
0
3
|
14.04.2019 16:00 | Parcane | 0 : 3 | OFK Marenovo | |||||
14.04
16:00
OFK Orašje
Velika Morava
0
6
|
14.04.2019 16:00 | OFK Orašje | 0 : 6 | Velika Morava | |||||
14.04
16:00
Gradac
Mladi radnik
3
3
|
14.04.2019 16:00 | Gradac | 3 : 3 | Mladi radnik |
14.04
16:30
Lipar
GFK Strelište
2
4
|
14.04.2019 16:30 | Lipar | 2 : 4 | GFK Strelište |
14.04
16:30
GOŠK
Sloboda
3
2
|
14.04.2019 16:30 | GOŠK | 3 : 2 | Sloboda | |||||
14.04
19:30
Sarajevo
Široki Brijeg
0
0
|
14.04.2019 19:30 | Sarajevo | 0 : 0 | Široki Brijeg |
14.04
16:00
Arsenal
Jedinstvo
2
1
|
14.04.2019 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:00
Berane
Igalo
1
3
|
14.04.2019 16:00 | Berane | 1 : 3 | Igalo | |||||
14.04
16:00
Jezero
Bokelj
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Jezero | 1 : 0 | Bokelj | |||||
14.04
16:00
Kom
OFK Mladost Lješkopolje 1970
1
2
|
14.04.2019 16:00 | Kom | 1 : 2 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
14.04
16:00
Otrant
Dečić
0
0
|
14.04.2019 16:00 | Otrant | 0 : 0 | Dečić |
14.04
14:00
Zabjelo
Drezga
1
4
|
14.04.2019 14:00 | Zabjelo | 1 : 4 | Drezga | |||||
14.04
13:00
Polet Stars
Gorštak
6
1
|
14.04.2019 13:00 | Polet Stars | 6 : 1 | Gorštak | |||||
14.04
17:00
Bratstvo
Ribnica
3
0
|
14.04.2019 17:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Ribnica | |||||
14.04
11:00
Adria
Karioke
0
0
|
14.04.2019 11:00 | Adria | 0 : 0 | Karioke |
14.04
16:00
Brskovo
Polimlje
5
1
|
14.04.2019 16:00 | Brskovo | 5 : 1 | Polimlje |
14.04
13:00
Hajduk
Sloga (SB)
0
0
|
14.04.2019 13:00 | Hajduk | 0 : 0 | Sloga (SB) | |||||
14.04
16:00
Cetinje
Sloga (R)
5
1
|
14.04.2019 16:00 | Cetinje | 5 : 1 | Sloga (R) |
14.04
15:05
Crystal Palace
Manchester City
1
3
|
14.04.2019 15:05 | Crystal Palace | 1 : 3 | Manchester City | |||||
14.04
17:30
Liverpool
Chelsea
2
0
|
14.04.2019 17:30 | Liverpool | 2 : 0 | Chelsea |
14.04
14:00
Athletic Club
Rayo Vallecano
3
2
|
14.04.2019 14:00 | Athletic Club | 3 : 2 | Rayo Vallecano | |||||
14.04
18:30
Girona
Villarreal
0
1
|
14.04.2019 18:30 | Girona | 0 : 1 | Villarreal | |||||
14.04
16:15
Real Sociedad
Eibar
1
1
|
14.04.2019 16:15 | Real Sociedad | 1 : 1 | Eibar | |||||
14.04
12:00
Real Valladolid
Getafe
2
2
|
14.04.2019 12:00 | Real Valladolid | 2 : 2 | Getafe | |||||
14.04
20:45
Valencia
Levante
3
1
|
14.04.2019 20:45 | Valencia | 3 : 1 | Levante |
14.04
13:30
Hoffenheim
Hertha BSC
2
0
|
14.04.2019 13:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | Hertha BSC | |||||
14.04
18:00
Eintracht
Augsburg
1
3
|
14.04.2019 18:00 | Eintracht | 1 : 3 | Augsburg | |||||
14.04
15:30
Fortuna
Bayern
1
4
|
14.04.2019 15:30 | Fortuna | 1 : 4 | Bayern |
14.04
15:00
Fiorentina
Bologna
0
0
|
14.04.2019 15:00 | Fiorentina | 0 : 0 | Bologna | |||||
14.04
12:30
Torino
Cagliari
1
1
|
14.04.2019 12:30 | Torino | 1 : 1 | Cagliari | |||||
14.04
15:00
Sampdoria
Genoa
2
0
|
14.04.2019 15:00 | Sampdoria | 2 : 0 | Genoa | |||||
14.04
20:30
Frosinone
Internazionale
1
3
|
14.04.2019 20:30 | Frosinone | 1 : 3 | Internazionale | |||||
14.04
18:00
Chievo
Napoli
1
3
|
14.04.2019 18:00 | Chievo | 1 : 3 | Napoli | |||||
14.04
15:00
Sassuolo
Parma
0
0
|
14.04.2019 15:00 | Sassuolo | 0 : 0 | Parma |
14.04
21:00
Lille
PSG
5
1
|
14.04.2019 21:00 | Lille | 5 : 1 | PSG | |||||
14.04
15:00
Montpellier
Toulouse
2
1
|
14.04.2019 15:00 | Montpellier | 2 : 1 | Toulouse | |||||
14.04
15:00
Rennes
Nice
0
0
|
14.04.2019 15:00 | Rennes | 0 : 0 | Nice | |||||
14.04
17:00
Saint-Étienne
Bordeaux
3
0
|
14.04.2019 17:00 | Saint-Étienne | 3 : 0 | Bordeaux |
14.04
16:00
TSC
Inđija
1
0
|
14.04.2019 16:00 | TSC | 1 : 0 | Inđija | |||||
14.04
16:00
Radnički 1923
Bežanija
0
0
|
14.04.2019 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Bežanija | |||||
14.04
18:00
Javor Matis
Zlatibor
4
1
|
14.04.2019 18:00 | Javor Matis | 4 : 1 | Zlatibor | |||||
14.04
17:00
Metalac
Sinđelić
3
0
|
14.04.2019 17:00 | Metalac | 3 : 0 | Sinđelić |
14.04
16:00
Budućnost
Novi Pazar
1
0
|
14.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
14.04
16:00
OFK Žarkovo
Sloboda
2
0
|
14.04.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Sloboda | |||||
14.04
16:00
Bečej 1918
Borac
1
1
|
14.04.2019 16:00 | Bečej 1918 | 1 : 1 | Borac |
14.04
13:00
Heroj Polet
Požega
3
1
|
14.04.2019 13:00 | Heroj Polet | 3 : 1 | Požega | |||||
14.04
12:00
Šabac
Sloga 036
3
0
|
14.04.2019 12:00 | Šabac | 3 : 0 | Sloga 036 | |||||
14.04
14:00
ŽFK Una Fortuna
Jedinstvo
3
1
|
14.04.2019 14:00 | ŽFK Una Fortuna | 3 : 1 | Jedinstvo |
14.04
Majdanpek
Knjaževac 2015
3
0
|
14.04.2019 | Majdanpek | 3 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
14.04
Levač
Jagodina
0
2
|
14.04.2019 | Levač | 0 : 2 | Jagodina |
14.04
16:00
Crvena zvezda
Požarevac
11
0
|
14.04.2019 16:00 | Crvena zvezda | 11 : 0 | Požarevac |
14.04
14:00
Radnički 2012
Zemun
0
2
|
14.04.2019 14:00 | Radnički 2012 | 0 : 2 | Zemun | |||||
14.04
13:00
Lavice Dubočica
Polet
6
0
|
14.04.2019 13:00 | Lavice Dubočica | 6 : 0 | Polet | |||||
14.04
11:00
Mačva
Rad
1
1
|
14.04.2019 11:00 | Mačva | 1 : 1 | Rad | |||||
14.04
15:00
Kolubara
Kolibri
1
0
|
14.04.2019 15:00 | Kolubara | 1 : 0 | Kolibri |
14.04
10:00
Radnički (Z)
Proleter (NS)
3
0
|
14.04.2019 10:00 | Radnički (Z) | 3 : 0 | Proleter (NS) | |||||
14.04
10:00
Radnički (SM)
Železničar
1
0
|
14.04.2019 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Železničar | |||||
14.04
10:00
Dinamo 1945
Hajduk 1912
4
0
|
14.04.2019 10:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
14.04
10:00
Omladinac
Borac (NS)
4
1
|
14.04.2019 10:00 | Omladinac | 4 : 1 | Borac (NS) | |||||
14.04
10:00
RFK N.S. 1921
Vojvodina
1
1
|
14.04.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 1 | Vojvodina |
14.04
11:00
Prva Iskra
Polet
2
4
|
14.04.2019 11:00 | Prva Iskra | 2 : 4 | Polet |
14.04
12:00
Voždovac
Inđija
5
1
|
14.04.2019 12:00 | Voždovac | 5 : 1 | Inđija | |||||
14.04
11:00
Jedinstvo
BASK
1
0
|
14.04.2019 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | BASK |
14.04
12:00
Radnički (S)
OFK Bačka (BP)
1
0
|
14.04.2019 12:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | OFK Bačka (BP) | |||||
14.04
11:30
Proleter 2006
Bečkerek 023
1
0
|
14.04.2019 11:30 | Proleter 2006 | 1 : 0 | Bečkerek 023 | |||||
14.04
11:30
Spartak
Železničar
3
0
|
14.04.2019 11:30 | Spartak | 3 : 0 | Železničar | |||||
14.04
12:00
Dinamo 1945
Hajduk 1912
3
0
|
14.04.2019 12:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
14.04
12:00
RFK N.S. 1921
Vojvodina
4
1
|
14.04.2019 12:00 | RFK N.S. 1921 | 4 : 1 | Vojvodina |
14.04
16:00
Omladinac 2014
Jadar 07
4
0
|
14.04.2019 16:00 | Omladinac 2014 | 4 : 0 | Jadar 07 |
14.04
13:00
Vodojaža
Partizan 1945
10
0
|
14.04.2019 13:00 | Vodojaža | 10 : 0 | Partizan 1945 | |||||
14.04
10:00
Jasenica 2017
Sloga 33
3
4
|
14.04.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 3 : 4 | Sloga 33 |
14.04
10:00
Cement
Proleter (NS)
2
6
|
14.04.2019 10:00 | Cement | 2 : 6 | Proleter (NS) | |||||
14.04
10:00
Slavija
Prof. Bolesnikov
2
4
|
14.04.2019 10:00 | Slavija | 2 : 4 | Prof. Bolesnikov |
14.04
13:00
Omladinac
Podrinje
2
1
|
14.04.2019 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Podrinje | |||||
14.04
10:00
Dunav
Radnički (NP)
1
9
|
14.04.2019 10:00 | Dunav | 1 : 9 | Radnički (NP) |
14.04
10:00
ČSK Pivara
OFK Vrbas
0
3
|
14.04.2019 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | OFK Vrbas | |||||
14.04
12:00
Borac (Š)
Tekstilac
3
6
|
14.04.2019 12:00 | Borac (Š) | 3 : 6 | Tekstilac | |||||
14.04
10:00
Bečej 1918
Mladost APA
2
5
|
14.04.2019 10:00 | Bečej 1918 | 2 : 5 | Mladost APA |
14.04
10:00
Radnički 1905
Bačka 1901
2
6
|
14.04.2019 10:00 | Radnički 1905 | 2 : 6 | Bačka 1901 |
14.04
11:00
Polet
Budućnost
2
0
|
14.04.2019 11:00 | Polet | 2 : 0 | Budućnost | |||||
14.04
10:00
Duboko
Urovci
8
3
|
14.04.2019 10:00 | Duboko | 8 : 3 | Urovci |
14.04
15:30
Voždovac
Sloboda
2
1
|
14.04.2019 15:30 | Voždovac | 2 : 1 | Sloboda | |||||
14.04
13:30
Partizan
Real Niš
4
0
|
14.04.2019 13:30 | Partizan | 4 : 0 | Real Niš | |||||
14.04
15:00
Zemun
Vojvodina
1
1
|
14.04.2019 15:00 | Zemun | 1 : 1 | Vojvodina |
14.04
09:00
Radnički (NB) MK
Brodarac MK
0
0
|
14.04.2019 09:00 | Radnički (NB) MK | 0 : 0 | Brodarac MK | |||||
14.04
14:30
Sinđelić MK
Lokomotiva MK
0
3
|
14.04.2019 14:30 | Sinđelić MK | 0 : 3 | Lokomotiva MK | |||||
14.04
14:30
Studentski Grad MK
O11 MK
6
1
|
14.04.2019 14:30 | Studentski Grad MK | 6 : 1 | O11 MK |
14.04
09:30
Proleter 2006
Bečkerek 023
0
1
|
14.04.2019 09:30 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
14.04
11:00
Borac (S)
Coerver junior FA
1
13
|
14.04.2019 11:00 | Borac (S) | 1 : 13 | Coerver junior FA | |||||
14.04
10:00
OFK Vršac
Mladost (L)
2
1
|
14.04.2019 10:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
14.04
10:00
Kikinda 1909
Dinamo 1945
2
2
|
14.04.2019 10:00 | Kikinda 1909 | 2 : 2 | Dinamo 1945 |
14.04
10:00
Jedinstvo (SP)
Vojvodina
0
12
|
14.04.2019 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 12 | Vojvodina | |||||
14.04
17:00
Petar Puača
Petrika
1
4
|
14.04.2019 17:00 | Petar Puača | 1 : 4 | Petrika | |||||
14.04
10:00
Inđija
RFK N.S. 1921
0
1
|
14.04.2019 10:00 | Inđija | 0 : 1 | RFK N.S. 1921 | |||||
14.04
10:00
Radnički (NP)
Prof. Bolesnikov
0
5
|
14.04.2019 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 5 | Prof. Bolesnikov |
14.04
14:30
Čantavir
Bajša
2
4
|
14.04.2019 14:30 | Čantavir | 2 : 4 | Bajša | |||||
14.04
09:30
Spartak
Radnički 1905
8
1
|
14.04.2019 09:30 | Spartak | 8 : 1 | Radnički 1905 | |||||
14.04
10:00
Đurđin
Preporod
1
2
|
14.04.2019 10:00 | Đurđin | 1 : 2 | Preporod | |||||
14.04
10:00
Bačka 1901
Tavankut
0
3
|
14.04.2019 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 3 | Tavankut |
14.04
10:00
Mladost APA
Radnički (S)
1
1
|
14.04.2019 10:00 | Mladost APA | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
14.04
10:00
Bečej 1918
CFK
1
2
|
14.04.2019 10:00 | Bečej 1918 | 1 : 2 | CFK | |||||
14.04
10:00
TSC
Njerš Ištvan
6
2
|
14.04.2019 10:00 | TSC | 6 : 2 | Njerš Ištvan | |||||
14.04
10:00
Arena Su
OFK Bačka
4
0
|
14.04.2019 10:00 | Arena Su | 4 : 0 | OFK Bačka | |||||
14.04
10:00
Crvenka
Spartak
1
1
|
14.04.2019 10:00 | Crvenka | 1 : 1 | Spartak |
14.04
10:00
Partizan
Posavina
4
2
|
14.04.2019 10:00 | Partizan | 4 : 2 | Posavina |
14.04
10:00
OLE
Studentski Grad
3
4
|
14.04.2019 10:00 | OLE | 3 : 4 | Studentski Grad | |||||
14.04
12:00
IMT
Radnički
3
3
|
14.04.2019 12:00 | IMT | 3 : 3 | Radnički | |||||
14.04
13:00
DIF
Radnički NB
1
8
|
14.04.2019 13:00 | DIF | 1 : 8 | Radnički NB | |||||
14.04
08:30
Sinđelić
BSK 1925
2
1
|
14.04.2019 08:30 | Sinđelić | 2 : 1 | BSK 1925 |
14.04
Tisa
Bačka
1
4
|
14.04.2019 | Tisa | 1 : 4 | Bačka |
14.04
11:00
Napredak (P)
Rudar 2001
3
0
|
14.04.2019 11:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | Rudar 2001 | |||||
14.04
11:00
Homoljac
VGSK
3
0
|
14.04.2019 11:00 | Homoljac | 3 : 0 | VGSK | |||||
14.04
11:00
Železničar
Obilić
9
0
|
14.04.2019 11:00 | Železničar | 9 : 0 | Obilić |
14.04
14:30
Mačva
Požarevac
1
5
|
14.04.2019 14:30 | Mačva | 1 : 5 | Požarevac | |||||
14.04
10:00
Plana
Karađordje
2
2
|
14.04.2019 10:00 | Plana | 2 : 2 | Karađordje | |||||
14.04
14:00
Šabac
Sloga 036
|
14.04.2019 14:00 | Šabac | : | Sloga 036 |
14.04
15:00
AFK
Vinogradar
1
1
|
14.04.2019 15:00 | AFK | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
14.04
11:30
Arena SU
TSC
3
5
|
14.04.2019 11:30 | Arena SU | 3 : 5 | TSC |
14.04
12:00
Sinđelić
IMT
0
3
|
14.04.2019 12:00 | Sinđelić | 0 : 3 | IMT |
14.04
17:00
Pazar Juniors B
Rudar
1
3
|
14.04.2019 17:00 | Pazar Juniors B | 1 : 3 | Rudar |
14.04
10:00
Kolubara 1
Borac
13
0
|
14.04.2019 10:00 | Kolubara 1 | 13 : 0 | Borac | |||||
14.04
10:00
Železničar
Sloboda 1
3
1
|
14.04.2019 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Sloboda 1 | |||||
14.04
08:30
Napredak
Mladost (C)
4
0
|
14.04.2019 08:30 | Napredak | 4 : 0 | Mladost (C) | |||||
14.04
09:15
Omladinac
Sloboda 2
4
1
|
14.04.2019 09:15 | Omladinac | 4 : 1 | Sloboda 2 | |||||
14.04
08:30
Akademija fudbala
Kalimero
1
2
|
14.04.2019 08:30 | Akademija fudbala | 1 : 2 | Kalimero |
14.04
10:45
Kolubara 1
Omladinac
4
0
|
14.04.2019 10:45 | Kolubara 1 | 4 : 0 | Omladinac | |||||
14.04
11:30
Real 2
Real 1
5
1
|
14.04.2019 11:30 | Real 2 | 5 : 1 | Real 1 | |||||
14.04
10:45
Akademija fudbala 1
Kalimero
1
0
|
14.04.2019 10:45 | Akademija fudbala 1 | 1 : 0 | Kalimero | |||||
14.04
11:30
Akademija fudbala 2
Sloboda
0
4
|
14.04.2019 11:30 | Akademija fudbala 2 | 0 : 4 | Sloboda | |||||
14.04
12:15
ŽFK Borac
Kolubara 2
0
9
|
14.04.2019 12:15 | ŽFK Borac | 0 : 9 | Kolubara 2 |
14.04
18:00
Star
Mladost Veternik
88
94
|
14.04.2019 18:00 | Star | 88 : 94 | Mladost Veternik |
14.04
12:20
Žitko Basket
Astra
74
56
|
14.04.2019 12:20 | Žitko Basket | 74 : 56 | Astra |
14.04
15:30
LA Basket
Vizura
71
103
|
14.04.2019 15:30 | LA Basket | 71 : 103 | Vizura |
14.04
16:25
Borča 2
Zvezdara
75
70
|
14.04.2019 16:25 | Borča 2 | 75 : 70 | Zvezdara | |||||
14.04
20:20
BASK
Barajevo Bambi
69
84
|
14.04.2019 20:20 | BASK | 69 : 84 | Barajevo Bambi |
14.04
19:00
Crvena zvezda MTS
Budućnost VOLI
107
69
|
14.04.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 107 : 69 | Budućnost VOLI | 2:0 |
14.04
17:00
Rtanj
Konstantin
69
94
|
14.04.2019 17:00 | Rtanj | 69 : 94 | Konstantin |
14.04
18:00
021
Crvena zvezda Kombank
60
68
|
14.04.2019 18:00 | 021 | 60 : 68 | Crvena zvezda Kombank |
14.04
15:00
Gračanica
Putevi
0
3
|
14.04.2019 15:00 | Gračanica | 0 : 3 | Putevi | |||||
14.04
19:30
Partizan
Ribnica 2
3
0
|
14.04.2019 19:30 | Partizan | 3 : 0 | Ribnica 2 |
14.04
15:00
Sloven
Klek Srbijašume 2
3
0
|
14.04.2019 15:00 | Sloven | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
14.04
18:00
Kolubara
Radnički 2
3
0
|
14.04.2019 18:00 | Kolubara | 3 : 0 | Radnički 2 |
14.04
18:30
Železnik 2012
21. maj
3
1
|
14.04.2019 18:30 | Železnik 2012 | 3 : 1 | 21. maj |
14.04
14:45
AS
Železničar
3
1
|
14.04.2019 14:45 | AS | 3 : 1 | Železničar | |||||
14.04
09:00
Roda
Partizan
3
0
|
14.04.2019 09:00 | Roda | 3 : 0 | Partizan | |||||
14.04
12:45
Blok Aut
Crnjanski
3
0
|
14.04.2019 12:45 | Blok Aut | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
14.04
10:45
Crvena zvezda
Mladenovac
3
0
|
14.04.2019 10:45 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Mladenovac |
14.04
10:45
Dunav
SPAS
3
0
|
14.04.2019 10:45 | Dunav | 3 : 0 | SPAS | |||||
14.04
14:45
Akademija Singidunum
Beograd 2
1
3
|
14.04.2019 14:45 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | Beograd 2 | |||||
14.04
09:00
Avala
Vizurine Ajkulice
3
1
|
14.04.2019 09:00 | Avala | 3 : 1 | Vizurine Ajkulice | |||||
14.04
12:45
Volleyland 2
21. maj
3
0
|
14.04.2019 12:45 | Volleyland 2 | 3 : 0 | 21. maj |
14.04
12:45
Lucky Star
Sterija
0
3
|
14.04.2019 12:45 | Lucky Star | 0 : 3 | Sterija | |||||
14.04
10:45
Roda
AS Batajnica
3
1
|
14.04.2019 10:45 | Roda | 3 : 1 | AS Batajnica | |||||
14.04
09:00
Kralj
Radnicki
3
1
|
14.04.2019 09:00 | Kralj | 3 : 1 | Radnicki |
14.04
19:30
Crvena Zvezda
Dolovo
35
29
|
14.04.2019 19:30 | Crvena Zvezda | 35 : 29 | Dolovo | |||||
14.04
19:30
Mladost
Radnički 1958
21
21
|
14.04.2019 19:30 | Mladost | 21 : 21 | Radnički 1958 |
14.04
18:00
Metalac
Sloga
45
31
|
14.04.2019 18:00 | Metalac | 45 : 31 | Sloga | |||||
14.04
18:00
Šamot 65 2
Karađorđe
48
38
|
14.04.2019 18:00 | Šamot 65 2 | 48 : 38 | Karađorđe |
14.04
19:30
Rtanj
Heba
32
24
|
14.04.2019 19:30 | Rtanj | 32 : 24 | Heba | |||||
14.04
18:00
Paraćin
Jastrebac
30
26
|
14.04.2019 18:00 | Paraćin | 30 : 26 | Jastrebac |
14.04
19:00
Radnički
Potisje Pleteks
28
33
|
14.04.2019 19:00 | Radnički | 28 : 33 | Potisje Pleteks | |||||
14.04
18:00
Metalac
Senta
35
28
|
14.04.2019 18:00 | Metalac | 35 : 28 | Senta | |||||
14.04
20:00
Budućnost
Dalmatinac
39
29
|
14.04.2019 20:00 | Budućnost | 39 : 29 | Dalmatinac |
14.04
20:00
Crvena zvezda 2
Barič
32
27
|
14.04.2019 20:00 | Crvena zvezda 2 | 32 : 27 | Barič | |||||
14.04
20:00
Lazarevac
Ub
21
28
|
14.04.2019 20:00 | Lazarevac | 21 : 28 | Ub | |||||
14.04
12:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Gučevo
32
22
|
14.04.2019 12:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 32 : 22 | Gučevo |
14.04
15:00
Novi Pazar 2
Sloga KV 2
32
31
|
14.04.2019 15:00 | Novi Pazar 2 | 32 : 31 | Sloga KV 2 | |||||
14.04
14:00
Užice
Radnicki 1964 2
32
27
|
14.04.2019 14:00 | Užice | 32 : 27 | Radnicki 1964 2 | |||||
14.04
16:00
Mokra Gora 2
Arilje
23
36
|
14.04.2019 16:00 | Mokra Gora 2 | 23 : 36 | Arilje |
14.04
19:00
Nišava
Železničar 1949 - 2
37
28
|
14.04.2019 19:00 | Nišava | 37 : 28 | Železničar 1949 - 2 |
14.04
16:30
Borac
Graničar
32
23
|
14.04.2019 16:30 | Borac | 32 : 23 | Graničar | |||||
14.04
11:00
Sivac 69/2
Rusin
24
35
|
14.04.2019 11:00 | Sivac 69/2 | 24 : 35 | Rusin | |||||
14.04
16:00
Grafičar
Obilić
36
28
|
14.04.2019 16:00 | Grafičar | 36 : 28 | Obilić |
14.04
17:00
Dolovo 2
Jedinstvo
21
28
|
14.04.2019 17:00 | Dolovo 2 | 21 : 28 | Jedinstvo | |||||
14.04
16:00
Radnicki (K)
Vladimirovac
32
20
|
14.04.2019 16:00 | Radnicki (K) | 32 : 20 | Vladimirovac |
14.04
17:30
Beočin 1959
ŽSK 1955
17
55
|
14.04.2019 17:30 | Beočin 1959 | 17 : 55 | ŽSK 1955 |
14.04
18:00
Radnički
Mladost
34
28
|
14.04.2019 18:00 | Radnički | 34 : 28 | Mladost | |||||
14.04
17:00
Halas Jožef
Ravangrad
35
15
|
14.04.2019 17:00 | Halas Jožef | 35 : 15 | Ravangrad |
14.04
18:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
36
24
|
14.04.2019 18:00 | Mladi radnik | 36 : 24 | Crvena zvezda | |||||
14.04
13:00
Medicinar 2
Loznica grad
35
26
|
14.04.2019 13:00 | Medicinar 2 | 35 : 26 | Loznica grad | |||||
14.04
13:30
Beograd
ORK Loznica
33
27
|
14.04.2019 13:30 | Beograd | 33 : 27 | ORK Loznica |
14.04
20:00
Žitorađa
Đerdap
29
21
|
14.04.2019 20:00 | Žitorađa | 29 : 21 | Đerdap | |||||
14.04
19:00
Bor - RTB 2
Rtanj
21
26
|
14.04.2019 19:00 | Bor - RTB 2 | 21 : 26 | Rtanj |
14.04
18:00
Medicinar
Mladost
26
22
|
14.04.2019 18:00 | Medicinar | 26 : 22 | Mladost |
14.04
18:00
Pirot
Železničar
33
35
|
14.04.2019 18:00 | Pirot | 33 : 35 | Železničar | |||||
14.04
18:00
Vrbas
Napredak 12
26
21
|
14.04.2019 18:00 | Vrbas | 26 : 21 | Napredak 12 | |||||
14.04
16:00
Kučevo
Sloga
24
21
|
14.04.2019 16:00 | Kučevo | 24 : 21 | Sloga |
14.04
Crvena zvezda
Palilula
8
12
|
14.04.2019 | Crvena zvezda | 8 : 12 | Palilula | |||||
14.04
Vračar
Taš 2000
1
15
|
14.04.2019 | Vračar | 1 : 15 | Taš 2000 | |||||
14.04
Vojvodina
Senta
16
7
|
14.04.2019 | Vojvodina | 16 : 7 | Senta |
14.04
20:45
Banjica
Bečej
1
3
|
14.04.2019 20:45 | Banjica | 1 : 3 | Bečej |
14.04
18:00
Babušnica 2011
Ozren
6
2
|
14.04.2019 18:00 | Babušnica 2011 | 6 : 2 | Ozren |
14.04
18:30
Prokuplje
Radnik
6
3
|
14.04.2019 18:30 | Prokuplje | 6 : 3 | Radnik |
14.04
14:00
Crvena zvezda
Radnički
64
0
|
14.04.2019 14:00 | Crvena zvezda | 64 : 0 | Radnički |
14.04
17:30
Tašmajdan Tigrovi
Radnički (NB)
26
12
|
14.04.2019 17:30 | Tašmajdan Tigrovi | 26 : 12 | Radnički (NB) |
14.04
Dorćol
Partizan
12
60
|
14.04.2019 | Dorćol | 12 : 60 | Partizan |