XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 658 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2019

Fudbal

21.04.2019 18:30 Radnički (N) 3 : 1 Partizan
21.04.2019 17:00 Proleter 0 : 1 Mladost
21.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 2 Trajal
21.04.2019 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Bečej 1918
21.04.2019 16:00 Novi Pazar 5 : 0 Teleoptik
21.04.2019 16:30 Budućnost 4 : 0 OFK Titograd
21.04.2019 16:30 OFK Petrovac 0 : 1 Sutjeska
21.04.2019 16:30 Bokelj 1 : 0 Igalo
21.04.2019 16:30 Dečić 1 : 0 Arsenal
21.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 1 Kom
21.04.2019 16:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 3 : 1 Jezero
21.04.2019 16:30 Otrant 1 : 3 Berane
21.04.2019 16:30 Sloga (SB) : Sloga (R)
21.04.2019 16:00 Cetinje : Hajduk
21.04.2019 16:00 Provo 1 : 2 Jedinstvo (Ub)
21.04.2019 16:00 Drina 1 : 1 Proleter Mihajlovac
21.04.2019 16:00 Polet (LJ) 1 : 4 Tutin
21.04.2019 16:30 Radan 1 : 0 SFS Borac
21.04.2019 11:00 Car Konstantin 2 : 0 Rtanj
21.04.2019 16:30 Zaplanjac 1 : 3 Jagodina Tabane
21.04.2019 16:30 Pukovac 1 : 2 Dunav
21.04.2019 16:30 Budućnost 0 : 2 Radnički (P)
21.04.2019 16:00 Zvezdara 0 : 0 Stepojevac Vaga
21.04.2019 16:00 Crvena Zvezda 1 : 0 BASK
21.04.2019 16:00 Kolubara 5 : 0 Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Mladost (O) 1 : 0 Sloboda
21.04.2019 16:00 Podunavac 2 : 1 Hajduk (D)
21.04.2019 16:00 Borac (Š) 1 : 1 Hajduk (B)
21.04.2019 16:00 Jugović 1 : 0 Radnički (Š)
21.04.2019 16:00 Hajduk (Č) 0 : 5 Sremac Vojka
21.04.2019 16:00 Tatra 0 : 1 1. Maj Ruma
21.04.2019 16:00 Mladost (T) 2 : 4 Radnički 1912
21.04.2019 16:00 Bačka 2 : 2 Mladost (BP)
21.04.2019 16:00 Tavankut 1 : 0 Polet (K)
21.04.2019 16:00 Tekstilac 3 : 0 OFK Mladost APA
21.04.2019 16:00 Karađorđe 3 : 0 Gruža
21.04.2019 16:00 Šumadija (T) 3 : 3 Bane 1931
21.04.2019 16:00 Vodojaža 2 : 0 Polet
21.04.2019 16:00 OFK Aranđelovac 1979 3 : 0 Mladi borac
21.04.2019 16:00 Morava 2 : 0 Petar Dobrnjac
21.04.2019 16:00 Rudar 1 : 2 Zvižd
21.04.2019 16:00 RSK 1 : 1 Udarnik
21.04.2019 16:00 Borac 1932 6 : 2 Partizan 1945
21.04.2019 16:00 Radjevac 0 : 1 Železničar
21.04.2019 16:00 OFK Divci 2 : 3 Radnički Stobeks
21.04.2019 16:00 Prijevor 1 : 1 Sloboda
21.04.2019 16:00 LFK Mladost 2 : 0 Jedinstvo Putevi
21.04.2019 16:00 Polet (T) 2 : 0 Zlatar
21.04.2019 16:00 Orlovac 1 : 5 Budućnost
21.04.2019 16:30 Vranjska Banja 3 : 6 Jedinstvo (GS)
21.04.2019 16:30 OFK Niš 2 : 1 Mladost (M)
21.04.2019 11:00 Tanasko Rajić 2 : 2 Morava
21.04.2019 16:30 Mladost (B) 3 : 3 Jedinstvo (P)
21.04.2019 16:30 Jablanica 0 : 5 Vlasina
21.04.2019 16:30 OFK Brzi Brod 2 : 0 Pusta Reka
21.04.2019 16:30 Žitorađa 3 : 0 Sloga
21.04.2019 16:30 Juhor 3 : 3 Napredak (D)
21.04.2019 16:30 Jastrebac (B) 2 : 2 Levač
21.04.2019 16:30 Bošnjane 0 : 3 OFK Lugomir
21.04.2019 16:30 Jastrebac (VŠ) 0 : 1 Rembas
21.04.2019 16:30 Morava 1918 1 : 0 Župa
21.04.2019 16:30 Dragocvet 2 : 3 OFK Kosanica
21.04.2019 16:30 Timočanin 3 : 0 Majdanpek
21.04.2019 16:30 Rudar Alpos 2 : 1 Svrljig
21.04.2019 16:30 Hajduk Veljko 3 : 0 Malošište
21.04.2019 16:30 Orljane 2 : 1 Đerdap
21.04.2019 16:30 Kablovi 1 : 3 Timok 1919
21.04.2019 16:30 OFK Slatina 2 : 2 Bukovik
21.04.2019 16:00 Budućnost 0 : 0 Napredak
21.04.2019 16:00 Sremčica 4 : 0 Borac
21.04.2019 16:00 BSK Baćevac 4 : 2 BSK Batajnica
21.04.2019 16:00 Komgrap 1 : 1 TEK Sloga
21.04.2019 17:00 Studenski Grad 1 : 0 Leštane
21.04.2019 16:00 Vojvodina 5 : 1 Proleter 2006
21.04.2019 16:00 Banat 7 : 0 2. Oktobar
21.04.2019 16:00 Rusanda 1 : 3 Crvena zvezda (VS)
21.04.2019 16:00 Lehel 3 : 1 Crvena Zvezda (RS)
21.04.2019 16:00 Omladinac FAM 2 : 0 Mladost (L)
21.04.2019 16:00 Naftagas 3 : 1 Borac
21.04.2019 16:30 Budućnost (P) 1 : 3 Hercegovac
21.04.2019 16:30 Lipar 1 : 1 Tvrđava
21.04.2019 16:30 Radnički 1918 0 : 2 Slavija
21.04.2019 16:30 Rusin 1 : 1 Stari Grad
21.04.2019 16:30 Kulpin 4 : 1 ŽAK
21.04.2019 16:30 Polet (S) 3 : 0 Kula
21.04.2019 16:00 Sloboda (DT) : Graničar 1924
21.04.2019 16:00 Ljukovo 2 : 1 Partizan
21.04.2019 16:00 Napredak 3 : 0 Železničar
21.04.2019 16:00 Borac (K) 3 : 4 Rudar
21.04.2019 16:00 Budućnost 5 : 2 Kupinovo
21.04.2019 16:00 Jadran 7 : 0 Polet (NK)
21.04.2019 16:00 Plaskovac 3 : 2 Vinča
21.04.2019 16:00 Prvi srpski ustanak 4 : 0 Borac
21.04.2019 16:00 ŽSK 2 : 1 Banja
21.04.2019 16:00 Mladi rudar 1954 0 : 1 Omladinac
21.04.2019 16:00 Mladost MG 5 : 4 BSK
21.04.2019 16:00 Šumadinac (N) 3 : 0 Junkovac
21.04.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Index
21.04.2019 16:30 Bačka 4 : 4 RFK Novi Sad 1921
21.04.2019 16:30 Miletić 0 : 6 Mladost
21.04.2019 16:30 ŽSK 3 : 2 Fruškogorac
21.04.2019 16:30 Šajkaš 1908 1 : 0 Petrovaradin
21.04.2019 17:00 Iskra 1 : 1 Jadran
21.04.2019 17:00 Sutjeska 0 : 1 Proleter (RS)
21.04.2019 17:00 Senta 1 : 0 Obilić
21.04.2019 17:00 Proleter (Nj) 6 : 2 Preporod
21.04.2019 17:00 Vojvodina 1 : 1 Đurđin
21.04.2019 16:30 Javor 5 : 1 Napredak
21.04.2019 10:00 Omladinac 4 : 5 Kušiljevo
21.04.2019 16:30 OFK Batinac 2 : 2 Hajduk
21.04.2019 16:30 Mladost (S) 0 : 2 Kolare
21.04.2019 16:30 Bratstvo 2 : 3 Mladost (K)
21.04.2019 16:30 OFK Bratstvo 4 : 1 Mladost (D)
21.04.2019 16:30 Partizan 2 : 2 Juhor
21.04.2019 16:00 Institut 0 : 2 Srem
21.04.2019 16:00 Zmaj 1 : 0 Rakovica
21.04.2019 16:00 Balkan Mirijevo 5 : 0 Šumadinac
21.04.2019 16:00 Borac (P) 1 : 1 Sinđelić
21.04.2019 16:00 Poštar Zvezdara 4 : 1 Atakante
21.04.2019 16:00 Borac 1 : 2 Strelac
21.04.2019 16:00 Zabrežje 3 : 2 Budućnost
21.04.2019 16:00 Duboko 1 : 1 Zvezda
21.04.2019 16:00 Rušanj 2 : 6 Radnički
21.04.2019 16:00 Šumadija 5 : 0 Mladost (B)
21.04.2019 16:00 Omladinac 4 : 0 Lisović
21.04.2019 16:00 Kovačevac 2 : 3 Kosmaj
21.04.2019 16:00 Kosmajac 1 : 7 Velika Krsna
21.04.2019 16:00 Boleč 3 : 0 Rabrovac
21.04.2019 16:00 Pudarci 0 : 1 Vinča
21.04.2019 16:00 Dunavac 2 : 1 Ropočevo
21.04.2019 16:00 Šumadija 2 : 2 Vrčin
21.04.2019 11:00 Rakova 1 : 2 Backovac Junajted
21.04.2019 15:30 Zadrugar 0 : 4 Spartak
21.04.2019 15:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Mladost
21.04.2019 15:30 Ozrem 1 : 3 Rudar
21.04.2019 15:30 Napredak 1 : 2 Lunjevica
21.04.2019 15:30 Omladinac 1 : 1 Slatina
21.04.2019 15:30 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Jedinstvo (K)
21.04.2019 16:30 Radnik 2 : 1 Granit
21.04.2019 16:30 Ribnica 4 : 2 Popovići Vrnjci
21.04.2019 16:30 Stubal 2 : 2 Omladinac
21.04.2019 11:00 Proleter 3 : 1 Napredak
21.04.2019 16:30 Ibar 3 : 0 Lasta
21.04.2019 16:30 OFK Ras 1 : 1 Gruža
21.04.2019 16:30 Budućnost 0 : 1 Kraljevo Hajduk
21.04.2019 16:30 Mataruge 3 : 2 Rudar
21.04.2019 16:30 Sloga (M) 5 : 0 Donji Kopaonik
21.04.2019 16:30 Šanac 1 : 2 Vinogradar
21.04.2019 16:30 13. April 5 : 1 FUD
21.04.2019 16:30 Poljoprivrednik 1 : 3 Meševo
21.04.2019 16:30 Mladost (DK) 3 : 1 Jedinstvo 1936
21.04.2019 16:30 Mladi Borac 4 : 3 Dušan Silni
21.04.2019 16:30 Duško 0 : 1 Mladost (PR)
21.04.2019 16:30 Mladost (DD) 2 : 0 Sloga (LŠ)
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (MZ) 2 : 0 Cer
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (ŠT) 1 : 1 Hajduk Stanko
21.04.2019 16:30 Vulturul 0 : 0 Jedinstvo (V)
21.04.2019 16:30 Strela 5 : 0 Vojvodina (S)
21.04.2019 16:30 Radnički (B) 5 : 1 Crvena zvezda
21.04.2019 16:30 Partizan (U) 1 : 1 Sloga (BNS)
21.04.2019 16:30 Jugoslavija 1 : 3 Spartak 1911
21.04.2019 16:30 Borac (St) 0 : 0 Partizan (G)
21.04.2019 16:00 Omladinac (Š) 7 : 1 Mlava (ML)
21.04.2019 16:00 Pomoravlje 6 : 0 Obilić
21.04.2019 16:00 Rudar (K) 4 : 2 Jedinstvo (Lj)
21.04.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Đerdap
21.04.2019 16:30 Mladost (B) 1 : 4 Moravac
21.04.2019 16:30 Crvena zvezda 4 : 4 Radnički 1947
21.04.2019 16:30 Palilula 2 : 1 Doljevac
21.04.2019 16:30 Naisus 1977 1 : 3 Morava (Ž)
21.04.2019 16:30 Moravac 1 : 3 OFK Napredak 1929
21.04.2019 16:30 Rasovača 6 : 0 Radnički 1924
21.04.2019 16:30 Blizna 0 : 1 Branik
21.04.2019 16:30 Nemetali : Zlot
21.04.2019 16:30 Jastreb : Pobeda
21.04.2019 16:30 NS Tatko : Spartak
21.04.2019 16:30 Partizanski put : Jug Bogdan
21.04.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : Borac
21.04.2019 16:30 Real : Omladinac
21.04.2019 16:30 Kosovac : Kaćuša
21.04.2019 16:30 Mladost 1982 : Trbunje
21.04.2019 16:30 Akademija 10 : Dobrič
21.04.2019 16:30 Dundjerski : Polet
21.04.2019 17:00 ZSK 1 : 2 Mladost
21.04.2019 17:00 Trlić 3 : 0 Rubribreza
21.04.2019 17:00 Iskra 2 : 2 Kolubara 2
21.04.2019 17:00 Sovljak 5 : 2 Tešnjar
21.04.2019 16:30 Kutlovo 3 : 1 Sloga (D)
21.04.2019 16:30 Šumadija 1934 1 : 1 Pobeda 1926
21.04.2019 16:30 OFK Bagremar 1 : 0 Korićani
21.04.2019 16:30 Mladost (P) 2 : 0 Jadran
21.04.2019 16:30 Erdoglija 1931 2 : 7 Borac (D)
21.04.2019 16:30 Srbija 2 : 0 Sloboda
21.04.2019 16:30 Budućnost 3 : 1 Slavija
21.04.2019 16:00 Čajetina 5 : 0 Sečica
21.04.2019 16:00 Ježevica 0 : 2 Crnokosa
21.04.2019 16:00 Lauš 3 : 2 Višesava
21.04.2019 16:00 Savinac 0 : 3 Jasen
21.04.2019 16:00 Lazarica 1 : 1 Polet
21.04.2019 11:00 Ariljska rampa 0 : 0 Omladinac
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (G) 4 : 0 OFK Morava
21.04.2019 16:30 Polet 0 : 0 Kumarevo 65
21.04.2019 16:30 Vučje 1 : 0 Umac
21.04.2019 16:30 Šumadija 1 : 1 Bobište
21.04.2019 16:30 Železničar 1 : 5 Čekmin
21.04.2019 16:30 Sloga 3 : 0 Progres
21.04.2019 16:30 Mladi borac 4 : 2 OFK Brza
21.04.2019 16:30 Zloćudovo 2 : 0 Mladost 1959
21.04.2019 16:30 OFK Knjaz 4 : 3 OFK Rtanj
21.04.2019 16:30 OFK 019 6 : 0 Ozren
21.04.2019 16:30 Osnić 2 : 4 Midžor (K)
21.04.2019 16:30 Kosovo 1 : 3 Malinik
21.04.2019 16:30 Trebič : Omladinac
21.04.2019 16:00 Dragoš 2 : 2 Spartak
21.04.2019 16:00 Sloga 1 : 3 Vladimir Durković
21.04.2019 16:00 Padež 1 : 3 Mladost
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (GM) 2 : 1 Mladost (DK)
21.04.2019 16:30 Sloboda 3 : 2 Crvena zastava
21.04.2019 16:30 Stevan Nešticki 2 : 3 Vrtište
21.04.2019 16:30 Vulkan 1963 3 : 0 Čegar 2013
21.04.2019 16:30 Proleter 0 : 1 Morava
21.04.2019 16:30 Budućnost 0 : 4 Rudar
21.04.2019 15:00 Trešnjevka 1 : 4 FSU Južna pruga
21.04.2019 16:00 Ropotovo 4 : 1 Rudar
21.04.2019 14:00 Moravac : Glama
21.04.2019 16:00 Mineralac 0 : 2 Kusce
21.04.2019 17:00 Vrelo 0 : 3 Joševa
21.04.2019 17:00 Gunjevac 4 : 4 Polet (DL)
21.04.2019 17:00 Pambukovica 2 : 2 Šarbane
21.04.2019 17:00 Dimitrije Tucović 5 : 1 Polet (T)
21.04.2019 17:00 Mladost 0 : 6 OFK Paljuvi
21.04.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Posavina
21.04.2019 17:00 Pobednik 1 : 1 Sloga
21.04.2019 17:00 Polet 1 : 1 Borac
21.04.2019 17:00 Rvati 4 : 2 Belo Polje
21.04.2019 16:30 Obilić 1 : 0 Hajduk
21.04.2019 16:30 Bačka 6 : 0 Moskva
21.04.2019 16:30 Susek 5 : 0 Borac
21.04.2019 16:30 Janošik 1 : 3 Ratar
21.04.2019 16:30 Budućnost (A) 4 : 0 Vinogradar
21.04.2019 16:30 Hajdučica 1 : 2 Borac (VG)
21.04.2019 16:30 Karaš (K) 3 : 1 Borac (VS)
21.04.2019 16:30 Sloga (M) 1 : 2 Dobrica
21.04.2019 16:30 Ševac 2 : 2 Partizan (K)
21.04.2019 16:30 Karaš (J) 1 : 0 Vojvodina (CC)
21.04.2019 16:30 Sloga (D) 3 : 0 14. Oktobar
21.04.2019 16:30 Velika Drenova 2 : 2 Mladost
21.04.2019 16:30 Trudbenik 0 : 2 Omladinac
21.04.2019 16:30 Borac 1 : 0 Polet 57
21.04.2019 16:30 Rubin 5 : 3 Beli Orlovi
21.04.2019 16:30 Mladost (GM) 3 : 2 Borac 1805
21.04.2019 16:30 Rudar (SR) 2 : 0 Omladinski
21.04.2019 16:30 15. Avgust 1950 1 : 3 Orlovi
21.04.2019 16:30 Moravac 2015 7 : 2 Rudar (St)
21.04.2019 11:00 Jadar 2013 0 : 1 Žabari
21.04.2019 17:00 Milenko Pavlović 5 : 2 Mladost (VK)
21.04.2019 17:00 Komanice 2 : 1 Polet
21.04.2019 17:00 Rakac Stave 1 : 0 Stari drugari
21.04.2019 17:00 Rajac 3 : 2 Popadić
21.04.2019 17:00 Lukavac 1 : 0 Borac
21.04.2019 16:00 Novi Beograd 2 : 1 13. Maj
21.04.2019 11:00 Mladi Proleter 0 : 2 BUSK
21.04.2019 16:00 Busije 5 : 0 Šećeranac Ada
21.04.2019 17:00 Sparta Železnik 8 : 1 Posavac Tišma
21.04.2019 10:00 Penjarol 2 : 5 011
21.04.2019 16:00 Umka 3 : 0 Dedinje
21.04.2019 16:00 PKB Padinska Skela 3 : 0 Siti Sport Klub
21.04.2019 16:00 Minel 0 : 4 Heroj Polet
21.04.2019 16:00 Zuce 2 : 2 Lepušnica
21.04.2019 13:00 Pionir 1 : 1 Pinosava
21.04.2019 16:00 Sveti Stefan 0 : 0 Poštar
21.04.2019 10:00 Fruška Gora 5 : 1 Mladost
21.04.2019 16:00 OFK Bikić 2 : 1 Šumar
21.04.2019 16:00 Krušedol 3 : 0 Obilić 1993
21.04.2019 16:00 Hajduk 1 : 2 Mitros
21.04.2019 16:00 Napredak 1 : 1 Fruškogorac
21.04.2019 16:00 BSK 1 : 1 OFK Zeka Buljubaša
21.04.2019 16:00 Sloga (Č) 1 : 2 Graničar
21.04.2019 16:00 Donji Srem 2015 2 : 1 Sloga (V)
21.04.2019 14:00 Rudar 2012 0 : 2 Vis
21.04.2019 13:30 Mladost (G) 4 : 1 Sibnica
21.04.2019 12:00 Popović 5 : 0 OFK Slatina
21.04.2019 12:30 Nemenikuće 1 : 3 OFK Rogača
21.04.2019 16:30 Stojnik 1 : 0 Vojvoda
21.04.2019 16:30 Mladost (MI) 1 : 2 Djurinci
21.04.2019 16:30 Partizan 1 : 5 Jedinstvo (G)
21.04.2019 16:30 Lazac 5 : 0 Borac (A)
21.04.2019 16:30 Tavnik 5 : 0 Mlada krila
21.04.2019 11:00 Metalac 1 : 5 Bogutovačka Banja
21.04.2019 16:30 Mineral 2015 2 : 1 Jovo Kursula
21.04.2019 16:30 Progorelica 3 : 2 Borac (V)
21.04.2019 16:00 Udarnik Trska 1947 2 : 1 Mladi radnik
21.04.2019 16:00 Badnjevac 1 : 0 BSK
21.04.2019 16:00 Partizan 1 : 0 Karađorđe 2013 (Viš)
21.04.2019 16:00 Mladost (R) 3 : 3 Karađorđe (V)
21.04.2019 16:00 Barajevo 2 : 0 Beljina
21.04.2019 16:00 Veliki Borak 0 : 5 Velika Mostanica
21.04.2019 16:00 Terekves 2 : 1 1.Oktobar
21.04.2019 16:00 Proleter 6 : 3 Napredak (BT)
21.04.2019 16:00 Bega 1 : 3 Roham
21.04.2019 16:00 Omladinac 3 : 4 Napredak (Č)
21.04.2019 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Vojvodina
21.04.2019 16:30 7. Juli 3 : 1 Velika Reka
21.04.2019 16:30 Milan Orlić 0 : 1 Prva Iskra
21.04.2019 16:30 Jadar (ST) 2 : 3 Mladost
21.04.2019 16:30 Antimon 0 : 1 Borac
21.04.2019 16:30 Sloga 2 : 0 Jadar 1961 (GD)
21.04.2019 16:30 Vidojevica 2 : 1 Azbukovica
21.04.2019 16:30 Rudar 4 : 0 Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Kopljari 2 : 4 Šumadinac (S)
21.04.2019 16:00 Vrbica 4 : 0 Borac
21.04.2019 11:00 Brezovac 6 : 0 Šamot
21.04.2019 16:00 Trešnjevica 3 : 0 Ranilović
21.04.2019 16:00 Jasenica 5 : 0 B 2000
21.04.2019 16:00 Sloga 3 : 1 Kralj Petar I
21.04.2019 11:00 Mladost (J) 0 : 0 Radoje Domanović
21.04.2019 16:30 Milanovo 8 : 1 Veliko Trnjane
21.04.2019 16:30 Plantaža 1 : 5 Sloboda
21.04.2019 16:30 Gradac 0 : 2 Real
21.04.2019 11:00 Lemind 1953 4 : 3 Todorovce
21.04.2019 16:30 Marjan MB 2 : 1 Bratstvo
21.04.2019 16:30 Mladost (B) 0 : 6 BSK
21.04.2019 16:30 Napredak 3 : 2 Budućnost (PD)
21.04.2019 16:30 Drina 2 : 2 Majur
21.04.2019 16:30 Budućnost 1929 (ZM) 3 : 0 Sloboda
21.04.2019 16:30 Gorki 2 : 0 Zadrugar
21.04.2019 16:30 Dobrava 3 : 1 Mladost
21.04.2019 16:30 Vojvoda Stepa Stepanović 4 : 4 Rankovac
21.04.2019 16:30 Vlašić 3 : 4 Trešnjevka
21.04.2019 16:30 Pričinović 3 : 2 Šipurske livade
21.04.2019 16:30 Sloga (KR) 4 : 1 Provo 2015
21.04.2019 16:30 Sloga (MA) 2 : 2 Sava
21.04.2019 17:00 Šampion 1 : 1 Graničar
21.04.2019 17:00 Hajduk 0 : 6 Horgoš 1911
21.04.2019 17:00 Jedinstvo (SK) 2 : 3 Čoka
21.04.2019 17:00 Potisje 7 : 0 Tromedja
21.04.2019 17:00 Tisa 3 : 0 Jedinstvo (M)
21.04.2019 17:00 Slavija 0 : 4 Bačka
21.04.2019 17:00 Maglić 3 : 0 Bački Hajduk
21.04.2019 17:00 Sloga 3 : 0 Slavija
21.04.2019 17:00 Budućnost 5 : 1 Mladost
21.04.2019 17:00 Krivanj 1 : 0 Neštin
21.04.2019 16:00 Polet (V) 7 : 3 Polet (B)
21.04.2019 16:00 Sloga (M) 2 : 1 Stig 1955
21.04.2019 16:00 Žika Marković Uča 0 : 2 Vihor
21.04.2019 16:00 Desine 3 : 3 Mladost (B)
21.04.2019 16:00 Sloga (L) 0 : 2 Sirakovo
21.04.2019 16:00 Dizel 1 : 1 Žitkovica 2017
21.04.2019 16:00 Napredak 1934 0 : 3 Napredak (P)
21.04.2019 16:00 Integral 0 : 0 Omladinac (B)
21.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) 0 : 0 Napredak (S)
21.04.2019 16:00 Bata Bulić 4 : 3 Sloga 1952
21.04.2019 16:00 Zadrugar (T) 3 : 2 Manastirica
21.04.2019 16:00 BSK 3 : 0 Jasenovac
21.04.2019 16:00 Radnički (K) 4 : 1 Napredak 1936
21.04.2019 16:00 Budućnost 2 : 1 Tomislavci
21.04.2019 16:00 Mladost Radost 6 : 1 Mladost (R)
21.04.2019 16:00 Obilić 4 : 0 Jedinstvo
21.04.2019 17:00 Sloga 1 : 0 Mladi Borac
21.04.2019 17:00 Polet 1 : 2 Šumadija (MC)
21.04.2019 16:30 Rtkovo 0 : 0 Napredak
21.04.2019 16:30 Mala Vrbica 0 : 3 Egeta
21.04.2019 16:30 Koča Andjelković 4 : 2 Lokomotiva
21.04.2019 16:30 Pontes 4 : 0 Milutinovac
21.04.2019 16:00 Omladinac : Ivanča
21.04.2019 16:00 Borac : Sloga
21.04.2019 16:00 Šepšin : Dedinje
21.04.2019 16:00 Napredak : Markovac
21.04.2019 16:00 Vlaška : OFK Student
21.04.2019 16:30 Slavia 0 : 0 Polet
21.04.2019 16:30 Mundial 3 : 1 Omladinac 1927
21.04.2019 16:30 Vojlovica 2018 1 : 1 Glogonj
21.04.2019 16:30 Unirea 4 : 1 Tempo
21.04.2019 16:00 Veliki Suvodol 2 : 0 Rongo Siti
21.04.2019 16:00 Temac 1 : 3 Lokomotiva
21.04.2019 16:00 Jerma 3 : 2 Pobeda
21.04.2019 16:30 Mladost 2 : 1 Zadrugar
21.04.2019 16:30 Omladinac (B) 1 : 1 Hajduk
21.04.2019 16:30 Omladinac (D) 1 : 1 Kordun
21.04.2019 16:30 Terekveš 2 : 1 Aleksa Šantić
21.04.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Dunav
21.04.2019 17:00 OFK Sloga 6 : 3 Pobeda 1976
21.04.2019 11:00 Ratar 5 : 1 Gredetin
21.04.2019 11:00 Jastrebac 0 : 1 Polet (R)
21.04.2019 17:00 Polet (V) 3 : 3 Borac
21.04.2019 11:00 Škriljac 0 : 4 OFK Rutevac 1908
21.04.2019 16:30 Udarnik Višnjevac 1 : 3 Hajduk
21.04.2019 16:30 Čantavir 1 : 2 Lokomotiva
21.04.2019 16:30 Elektrovojvodina 1 : 1 OFK Mala Bosna 2015
21.04.2019 16:30 Palić 1 : 3 Bikovo
21.04.2019 16:30 Solid 3 : 1 Žednik
21.04.2019 Takovski Ustanak 1 : 0 Šilopaj
21.04.2019 16:00 Donja Vrbava 2 : 0 Ozremica
21.04.2019 16:00 Velereč 94 3 : 1 Jablanica
21.04.2019 Šumadija 2 : 0 FC Stella Rossa
21.04.2019 Brezak 2 : 1 Omladinac
21.04.2019 16:30 Gorušica 5 : 2 Voćar
21.04.2019 16:30 Jelica 2 : 1 Sloga
21.04.2019 16:30 Radnički 0 : 2 Dedinje Junajted
21.04.2019 16:30 Brezova 3 : 2 Vrelo
21.04.2019 10:00 Jugovići 1 : 2 Baličevac
21.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 6 Hajduk
21.04.2019 16:30 Sloga 1 : 1 Slemen
21.04.2019 16:30 Maršić 9 : 2 Sloga Lužnice 2016
21.04.2019 16:30 Zastava 6 : 1 OFK Žeželj
21.04.2019 16:30 Divostin 1 : 2 Vinogradi DB
21.04.2019 16:30 Košutnjak 2 : 1 Ćava
21.04.2019 16:30 Kolonija 5 : 0 Bratstvo 1975
21.04.2019 16:30 Blagaja 1 : 2 Plavi Tok
21.04.2019 13:30 Borac 5 : 1 Bakionica
21.04.2019 16:30 Napredak 6 : 0 Dobrinjac
21.04.2019 13:30 Duškovci 0 : 2 Glumač
21.04.2019 16:30 Trešnjica 1 : 3 Gorobilje
21.04.2019 16:30 Jasenovik 2018 1 : 0 Rujnik
21.04.2019 16:30 Delijski Vis 2 : 1 Radnički 1936
21.04.2019 16:30 Sloga 1948 4 : 2 Čegar 1946
21.04.2019 16:30 Durlan Siti 1 : 4 Aluminjum
21.04.2019 16:30 Spartak 0 : 1 Supovac
21.04.2019 11:00 Miloševo 3 : 1 OFK Tamnič
21.04.2019 16:30 Polet 10 : 3 Rečka
21.04.2019 11:00 Vrelo 1 : 2 Urovica
21.04.2019 16:30 OFK Sikole 2 : 1 Slatina
21.04.2019 16:30 Grkinja 3 : 3 Toplica
21.04.2019 16:30 Mekiš : Pobeda
21.04.2019 16:00 Kaluđerica 1969 6 : 0 Podunavac
21.04.2019 17:00 Mrovska 1 : 0 Polet
21.04.2019 11:00 Dragojevac 7 : 2 Skupljen 2013
21.04.2019 11:00 Verko 4 : 1 Hajduk
21.04.2019 11:00 Petrovac 74 4 : 1 Torpedo
21.04.2019 16:00 Zlatica 8 : 2 Borac
21.04.2019 13:00 ISK Izvor 2 : 0 Radnik
21.04.2019 17:00 Donja Mutnica 2 : 0 Jedinstvo
21.04.2019 17:00 Sloga 1 : 0 Napredak
21.04.2019 17:00 BSK Buljane 5 : 2 Popovac
21.04.2019 17:00 Šumadija 2 : 1 Budućnost
21.04.2019 17:00 OFK Juhor 2016 4 : 0 Razvitak
21.04.2019 11:00 Miločajac 6 : 3 Magnohrom
21.04.2019 17:00 Braća Vuković 2 : 1 Mladost 1925
21.04.2019 17:00 Stara Čaršija 0 : 0 Sloga Obrva
21.04.2019 17:00 Jedinstvo 2017 5 : 1 Mladost 1981
21.04.2019 17:00 Koštam Polje 4 : 0 Studen Vitez
21.04.2019 11:00 FSU Borac 2018 4 : 2 Rudar 1973
21.04.2019 11:00 Atletiko 2 : 3 Navalin
21.04.2019 11:00 OFK Jelen 3 : 1 Korman
21.04.2019 11:00 OFK Varna 3 : 1 Borac BTG
21.04.2019 11:00 Cerić 2 : 0 Zablaće
21.04.2019 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Volujac
21.04.2019 11:00 Mladost Slatina 5 : 0 Žabar
21.04.2019 11:00 Rudar 2 : 1 Mladost Svileuva
21.04.2019 11:00 Galeb 3 : 0 Bojić
21.04.2019 17:00 Dimitrije Tucović 5 : 1 Mladi radnik
21.04.2019 17:00 Domaćin 2 : 1 Napredak
21.04.2019 17:00 GFK Tabane 3 : 4 Crni Vrh
21.04.2019 17:00 Sloboda 6 : 3 Belica
21.04.2019 17:00 Dobra Voda 4 : 1 Mladost
21.04.2019 16:00 Morava 1932 2 : 1 Dunav
21.04.2019 16:00 Batovac 5 : 2 Proleter 1932
21.04.2019 16:00 Sopot 0 : 1 Ljubičevo
21.04.2019 16:00 Moravac 1933 1 : 5 Sloga (Ć)
21.04.2019 16:00 Metalac 3 : 2 Beli Orao
21.04.2019 16:00 Pobeda (SK) 5 : 2 Sloga 1936
21.04.2019 16:00 Sloga (D) 1 : 3 Mlava (B)
21.04.2019 16:00 Zemljoradnik 3 : 0 Napredak (B)
21.04.2019 11:00 POFK Letnjikovac 0 : 2 Lipolist
21.04.2019 11:00 Napredak 1 : 1 Partizan
21.04.2019 11:00 Omladinac 4 : 2 Borac
21.04.2019 11:00 Maovi MH : Sloga
21.04.2019 11:00 Culjković : OFK Letnjikovac 1983
21.04.2019 11:00 Dumača : Metaloplastika
21.04.2019 11:00 Vukona 2 : 0 OFK Takovo
21.04.2019 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Zvizdar
21.04.2019 11:00 Dokmir 0 : 0 Omladinac
21.04.2019 11:00 Budućnost 1995 3 : 1 Brgule
21.04.2019 11:00 Murgaš : Kolubara
21.04.2019 16:30 Telečka 0 : 2 Borac (BG)
21.04.2019 16:30 Jedinstvo Lemeš 2 : 1 Lider
21.04.2019 11:00 Borac 1 : 1 Kastrum
21.04.2019 15:30 Krilaš : Soko
21.04.2019 11:00 Dobrnje : Borac
21.04.2019 11:00 Rudar 1947 : Mladost
21.04.2019 10:00 Jedinstvo 2 : 1 Beli Orlovi
21.04.2019 10:00 Čestin 3 : 2 Mladost
21.04.2019 11:00 Trstenica 6 : 3 Ljubinić
21.04.2019 17:00 Proleter 2 : 2 Partizan
21.04.2019 11:00 OFK Povlen 1 : 3 Bujačić
21.04.2019 15:30 Zadrugar 1 : 2 Sloga Gorić
21.04.2019 15:30 Kotešica 2 : 5 OFK Senjak
21.04.2019 15:30 Dračić 2018 1 : 1 Mali korak
21.04.2019 16:30 Resavac 8 : 1 Resava
21.04.2019 13:00 Mladi Borac 1 : 7 Rudar
21.04.2019 16:30 Sinđelić 2 : 1 Mladi Radnik
21.04.2019 16:00 27. Oktobar 2 : 2 Jedinstvo (P)
21.04.2019 16:00 Borac 0 : 3 Sremac
21.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) 2 : 4 Graničar
21.04.2019 16:00 Polet 1 : 2 Fruškogorac
21.04.2019 16:00 Vojvodina 2 : 3 Hrtkovci
21.04.2019 11:00 Jarmenovci 0 : 1 Krćevac 04
21.04.2019 11:00 Mladost (R) 3 : 3 Kalipolje
21.04.2019 11:00 Budućnost (B) 4 : 1 Maskar
21.04.2019 12:00 Stevka Božurevka : Omladinac
21.04.2019 12:00 Borjak 2013 : Rujišnik
21.04.2019 12:00 Mladost 3 : 0 Stara Čaršija
21.04.2019 12:00 Topoljak : Jugovići
21.04.2019 16:00 Dunavac 3 : 2 Baštovan 2015
21.04.2019 16:00 Pek 4 : 4 Mladi Borac
21.04.2019 16:00 Stiški Kurjak 6 : 1 Srednjevo
21.04.2019 16:00 Mirko Tomić 2 : 5 Sloga
21.04.2019 16:00 Proleter 6 : 6 Mladost
21.04.2019 16:00 Jedinstvo 3 : 1 Udarnik
21.04.2019 16:00 BSK 1 : 2 Polet
21.04.2019 11:00 Napredak 1927 4 : 3 Stig (MC)
21.04.2019 11:00 Stig (C) 5 : 1 BSK 1924
21.04.2019 11:00 Jedinstvo (S) 2 : 0 Sloga 1945
21.04.2019 16:00 Mladi borac 2018 0 : 3 Napredak (MK)
21.04.2019 16:30 Kremenac 1 : 3 Dobrača
21.04.2019 16:30 Azbest 4 : 1 Hajduk
21.04.2019 12:30 Čobanče 0 : 5 Jezero
21.04.2019 16:30 Selanac 1 : 4 Crnča
21.04.2019 16:30 Mladi radnik 5 : 0 OFK Orašje
21.04.2019 16:30 Velika Morava 3 : 2 Parcane
21.04.2019 16:30 OFK Marenovo 3 : 0 Rubin
21.04.2019 17:00 PSS-192 4 : 0 Bresje
21.04.2019 17:00 GFK Strelište 5 : 2 Jagodina
21.04.2019 17:00 OFK Dragoševac 4 : 1 Lipar
21.04.2019 17:00 Arsenal 2 : 3 Crystal Palace
21.04.2019 17:00 Cardiff City 0 : 2 Liverpool
21.04.2019 14:30 Everton 4 : 0 Manchester United
21.04.2019 20:45 Real Betis 1 : 2 Valencia
21.04.2019 14:00 Getafe 3 : 0 Sevilla
21.04.2019 16:15 Real Madrid 3 : 0 Athletic Club
21.04.2019 12:00 Levante 2 : 2 Espanyol
21.04.2019 18:30 Villarreal 2 : 1 Leganés
21.04.2019 18:00 Hertha BSC 0 : 0 Hannover 96
21.04.2019 15:30 Freiburg 0 : 4 Borussia Dortmund
21.04.2019 15:00 Nantes 3 : 2 Amiens SC
21.04.2019 17:00 Reims 0 : 2 Saint-Étienne
21.04.2019 15:00 Toulouse 0 : 0 Lille
21.04.2019 21:00 PSG 3 : 1 Monaco
21.04.2019 16:30 Vojvodina 0 : 0 Radnički 1923
21.04.2019 13:30 Kolibri 1 : 2 Mačva
21.04.2019 17:00 Rad 1 : 0 Lavice Dubočica
21.04.2019 15:00 Zemun 2 : 2 TSC
21.04.2019 12:00 Jedinstvo 2 : 2 Šabac
21.04.2019 13:00 Sloga 036 0 : 1 Heroj Polet
21.04.2019 13:30 Požega : Slatke male
21.04.2019 11:00 Knjaževac 2015 1 : 9 Napredak Junior 2018
21.04.2019 11:00 Vojvodina 2 : 0 Rad
21.04.2019 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Spartak ŽK
21.04.2019 11:00 Dinamo (P) 2 : 1 Partizan
21.04.2019 12:00 Borac (NS) 1 : 2 Petar Puača
21.04.2019 10:00 Bačka 1901 5 : 0 Dinamo 1945
21.04.2019 10:00 Hajduk 1912 0 : 1 Radnički (SM)
21.04.2019 10:00 Proleter (NS) 8 : 0 Radnički (S)
21.04.2019 11:00 Prva Iskra : Rvati
21.04.2019 13:00 Voždovac 5 : 0 Brodarac
21.04.2019 13:00 Sloboda 0 : 1 Čukarički
21.04.2019 13:00 Crvena Zvezda 6 : 0 Real Niš
21.04.2019 11:00 Radnički (Z) 0 : 4 Teleoptik
21.04.2019 10:00 Partizan 3 : 0 OFK Beograd
21.04.2019 11:00 Spartak ŽK 0 : 1 Vojvodina
21.04.2019 12:00 Bačka 1901 0 : 0 Dinamo 1945
21.04.2019 12:00 Hajduk 1912 1 : 5 Spartak
21.04.2019 16:00 Radnički : Provo
21.04.2019 16:00 Mladost : Šabac
21.04.2019 11:00 Karađorđe 3 : 0 Homoljac
21.04.2019 11:00 RSK 2 : 1 Vodojaža
21.04.2019 10:00 Jošanica 2 : 4 Rudar
21.04.2019 10:00 Petrika 7 : 1 Cement
21.04.2019 10:00 Radnički (NP) 11 : 0 Sloga (BNS)
21.04.2019 11:00 Podrinje 6 : 1 OFK Banat
21.04.2019 11:00 Urovci : Polet
21.04.2019 10:00 Rvati : Zadrugar
21.04.2019 09:00 Dinamo 1945 3 : 2 Radnički (Z)
21.04.2019 13:00 Pazar Juniors 1 : 3 Kiker
21.04.2019 10:00 Crvenka 2 : 0 Mladost APA
21.04.2019 10:00 OFK Bačka : TSC
21.04.2019 10:00 CFK : Radnički (S)
21.04.2019 10:00 Partizan : Jedinstvo
21.04.2019 10:00 Novi Pazar B 0 : 2 OFK Ras
21.04.2019 10:00 Radnički : OLE
21.04.2019 20:00 Ada : BASK
21.04.2019 11:00 Železničar : Napredak (P)
21.04.2019 11:00 Obilić : Homoljac
21.04.2019 11:00 VGSK : Rudar 2001
21.04.2019 16:30 Šabac : Mačva
21.04.2019 13:00 Sloga 036 : Plana
21.04.2019 13:30 Karađordje : Radnicki 1923
21.04.2019 16:00 Šampion : Savac
21.04.2019 09:00 Bežanija : Zemun B
21.04.2019 13:00 KMF Raška 3 : 3 Sport Club 99 B
21.04.2019 17:00 Vlada Dimitrijević 7 : 1 Pazar Juniors B
21.04.2019 10:00 Rudar 0 : 2 Jedinstvo 2017
21.04.2019 10:00 Akademija fudbala 1 : 6 Kolubara 1
21.04.2019 09:15 Kalimero 4 : 0 Kolubara 2
21.04.2019 09:15 Mladost (B) 2 : 2 Omladinac
21.04.2019 08:30 Sloboda 2 2 : 3 Napredak
21.04.2019 08:30 Mladost (C) 0 : 9 Železničar
21.04.2019 10:00 Sloboda 1 7 : 0 Borac
21.04.2019 12:15 ŽFK Borac 1 : 18 Kolubara 1
21.04.2019 10:45 Kolubara 2 7 : 0 Akademija fudbala 2
21.04.2019 11:30 Sloboda 2 : 5 Akademija fudbala 1
21.04.2019 11:30 Kalimero 1 : 3 Real 2
21.04.2019 10:45 Real 1 0 : 5 Omladinac
21.04.2019 17:30 Plavi 2000 : Vinča

Košarka

21.04.2019 12:00 Omladinac 80 : 43 Akademik
21.04.2019 18:00 Srem 73 : 89 Star

Odbojka

21.04.2019 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 2 Železničar

Rukomet

21.04.2019 18:00 Crvena zvezda 25 : 21 Mokra Gora
21.04.2019 19:00 Pobednik 26 : 33 Vranje 1957
21.04.2019 17:30 Lavovi BP 28 : 31 Crvenka
21.04.2019 19:00 Inđija 23 : 15 Nova Pazova 1957
21.04.2019 17:30 Rekreativo 28 : 23 BASK Soko
21.04.2019 18:30 Rakovica 24 : 32 Sloga
21.04.2019 14:00 Sloga 33 : 34 Bane
21.04.2019 19:00 Mladost 19 : 27 Prva Petoletka
21.04.2019 15:00 Župa 28 : 31 Metalac
21.04.2019 20:00 Karađorđe 32 : 20 Goč Merkur
21.04.2019 18:00 Pirot 32 : 32 Rtanj
21.04.2019 19:30 Heba 19 : 31 Radnički
21.04.2019 19:00 Jagodina 36 : 24 Vlasotince
21.04.2019 19:00 Jastrebac 27 : 29 Aleksinac
21.04.2019 19:00 Zaječar 45 : 32 Paraćin
21.04.2019 20:30 Pančevo 25 : 31 Somborelektro
21.04.2019 20:00 PIK Prigrevica 27 : 23 Naftagas
21.04.2019 18:00 Dalmatinac 36 : 39 Metalac
21.04.2019 18:00 Rudar 2 25 : 25 Umčari
21.04.2019 18:00 Jedinstvo 1974 32 : 29 Palanka
21.04.2019 17:00 Gučevo 24 : 23 Lazarevac
21.04.2019 19:00 Ub 38 : 28 Barič
21.04.2019 16:00 Rembas 33 : 30 Đerdap
21.04.2019 12:00 Borsko jezero 32 : 34 Hajduk Veljko 2
21.04.2019 19:00 Arilje 21 : 29 Užice
21.04.2019 17:00 Radnicki 1964 2 27 : 32 Beli andjeo
21.04.2019 19:00 Krusevac 45 : 20 Sloga KV 2
21.04.2019 19:00 Progres 29 : 41 Nišava
21.04.2019 19:00 Morava 84 21 : 33 Mladost Vranje
21.04.2019 17:00 Graničar 31 : 25 Grafičar
21.04.2019 16:00 Zrenjanin 41 : 22 Unirea
21.04.2019 18:00 Hercegovac 33 : 25 Beočin 1959
21.04.2019 19:00 Naisa 30 : 24 Medicinar
21.04.2019 16:00 Voždovac 1955 24 : 21 Junior
21.04.2019 19:00 Bor RTB 22 : 33 Vojvodina
21.04.2019 18:30 Topličanin 30 : 20 Sloven
21.04.2019 19:00 Ravangrad 28 : 31 Laki
21.04.2019 18:00 Dolovo (Ž) 32 : 28 Radnički
21.04.2019 18:30 Metalac 29 : 25 Atenica
21.04.2019 13:30 Beograd 36 : 34 Mladi radnik
21.04.2019 17:30 ORK Loznica 25 : 25 Medicinar 2
21.04.2019 19:00 Radnički 38 : 21 Bor - RTB 2
21.04.2019 20:00 Jabuka 20 : 10 Obilić
21.04.2019 16:00 Srem 35 : 31 Petrovaradin

Futsal

21.04.2019 16:00 Kalča 6 : 4 Jastrebac
21.04.2019 20:00 Nova Pazova 3 : 2 Novi Pazar
21.04.2019 20:00 FON 21 : 1 Smederevo
21.04.2019 20:00 Požarevac : Kolubara
21.04.2019 19:30 Ekonomac 2 6 : 3 Zufo
21.04.2019 16:15 SK Ekonomist 2 : 0 SAS
21.04.2019 17:00 Forum : Novi Sad