04.05
16:30
OFK Vršac
Mladost
3
1
|
04.05.2019 16:30 | OFK Vršac | 3 : 1 | Mladost | |||||
04.05
16:30
Radnički (ZR)
ČSK Pivara
6
1
|
04.05.2019 16:30 | Radnički (ZR) | 6 : 1 | ČSK Pivara | |||||
04.05
16:30
Omladinac
Radnički (SM)
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
04.05
16:30
Crvena zvezda
Bačka 1901
0
2
|
04.05.2019 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Bačka 1901 |
04.05
16:30
Tutin
Sloga (PŽ)
0
0
|
04.05.2019 16:30 | Tutin | 0 : 0 | Sloga (PŽ) | |||||
04.05
16:30
Loznica
Mladi radnik 1926
0
0
|
04.05.2019 16:30 | Loznica | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
04.05
16:30
FAP
Jedinstvo (Ub)
0
7
|
04.05.2019 16:30 | FAP | 0 : 7 | Jedinstvo (Ub) | |||||
04.05
16:30
Mokra Gora
Smederevo 1924
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Mokra Gora | 0 : 1 | Smederevo 1924 |
04.05
16:30
OFK Sinđelić
SFS Borac
4
0
|
04.05.2019 16:30 | OFK Sinđelić | 4 : 0 | SFS Borac | |||||
04.05
16:30
Jedinstvo (B)
Rtanj
2
0
|
04.05.2019 16:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Rtanj | |||||
04.05
16:30
Radnički (S)
Jagodina Tabane
1
3
|
04.05.2019 16:30 | Radnički (S) | 1 : 3 | Jagodina Tabane | |||||
04.05
16:30
GFK Dubočica
Moravac Orion
3
0
|
04.05.2019 16:30 | GFK Dubočica | 3 : 0 | Moravac Orion | |||||
04.05
16:30
Jedinstvo (P)
Budućnost
0
4
|
04.05.2019 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 4 | Budućnost |
04.05
16:30
Lokomotiva
Stepojevac Vaga
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
04.05
11:00
GSP Polet Dorćol
BASK
5
1
|
04.05.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 5 : 1 | BASK | |||||
04.05
10:00
Brodarac
IMT
0
3
|
04.05.2019 10:00 | Brodarac | 0 : 3 | IMT | |||||
04.05
16:30
BSK Borča
Radnički (O)
1
0
|
04.05.2019 16:30 | BSK Borča | 1 : 0 | Radnički (O) |
04.05
16:30
Krajina
Sloboda
1
0
|
04.05.2019 16:30 | Krajina | 1 : 0 | Sloboda | |||||
04.05
16:30
Radnički (K)
Vojvodina 1928
1
4
|
04.05.2019 16:30 | Radnički (K) | 1 : 4 | Vojvodina 1928 | |||||
04.05
16:30
Kikinda 1909
Radnički (S)
4
2
|
04.05.2019 16:30 | Kikinda 1909 | 4 : 2 | Radnički (S) | |||||
04.05
16:30
Budućnost
ŽAK
3
0
|
04.05.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | ŽAK | |||||
04.05
16:30
Begej
OFK Proleter
4
0
|
04.05.2019 16:30 | Begej | 4 : 0 | OFK Proleter | |||||
04.05
16:30
Jedinstvo (NB)
BAK
0
0
|
04.05.2019 16:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 0 | BAK | |||||
04.05
16:30
Kozara
Sloga
4
0
|
04.05.2019 16:30 | Kozara | 4 : 0 | Sloga |
04.05
16:30
Podrinje
Radnički (Š)
3
2
|
04.05.2019 16:30 | Podrinje | 3 : 2 | Radnički (Š) |
04.05
16:30
Bajša
Polet (K)
2
0
|
04.05.2019 16:30 | Bajša | 2 : 0 | Polet (K) | |||||
04.05
16:30
Sloga (Č)
Mladost APA
1
1
|
04.05.2019 16:30 | Sloga (Č) | 1 : 1 | Mladost APA | |||||
04.05
16:30
Crvenka
BSK
4
1
|
04.05.2019 16:30 | Crvenka | 4 : 1 | BSK |
04.05
16:30
Apolon 2018
Trepča
0
0
|
04.05.2019 16:30 | Apolon 2018 | 0 : 0 | Trepča | |||||
04.05
16:30
Šumadija 1903
Real
4
0
|
04.05.2019 16:30 | Šumadija 1903 | 4 : 0 | Real | |||||
04.05
16:30
Sloga
Polet
1
0
|
04.05.2019 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Polet | |||||
04.05
16:30
Sušica
Vodojaža
3
2
|
04.05.2019 16:30 | Sušica | 3 : 2 | Vodojaža |
04.05
16:30
Mladi borac
OFK Napredak
3
5
|
04.05.2019 16:30 | Mladi borac | 3 : 5 | OFK Napredak | |||||
04.05
16:30
VGSK
Petar Dobrnjac
3
2
|
04.05.2019 16:30 | VGSK | 3 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
04.05
16:30
Karađorđe
Udarnik
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Karađorđe | 2 : 1 | Udarnik |
04.05
16:30
Mačva 2005
OFK Osečina
6
1
|
04.05.2019 16:30 | Mačva 2005 | 6 : 1 | OFK Osečina | |||||
04.05
16:30
Zadrugar
Brezovica
2
0
|
04.05.2019 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Brezovica | |||||
04.05
16:30
Radnički Šabački
Ribnica
1
0
|
04.05.2019 16:30 | Radnički Šabački | 1 : 0 | Ribnica | |||||
04.05
16:30
Radnički (V)
Spartak 1924
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Radnički (V) | 0 : 1 | Spartak 1924 |
04.05
16:30
Sevojno
Zlatar
1
1
|
04.05.2019 16:30 | Sevojno | 1 : 1 | Zlatar | |||||
04.05
16:30
Takovo
Orlovac
5
0
|
04.05.2019 16:30 | Takovo | 5 : 0 | Orlovac |
04.05
16:30
Budućnost
Jedinstvo (P)
4
2
|
04.05.2019 16:30 | Budućnost | 4 : 2 | Jedinstvo (P) |
04.05
16:30
OFK Topličanin
OFK Lugomir
8
4
|
04.05.2019 16:30 | OFK Topličanin | 8 : 4 | OFK Lugomir |
04.05
16:30
Svrljig
Majdanpek
8
0
|
04.05.2019 16:30 | Svrljig | 8 : 0 | Majdanpek | |||||
04.05
16:30
Brodoremont
Moravica
2
0
|
04.05.2019 16:30 | Brodoremont | 2 : 0 | Moravica | |||||
04.05
16:30
BSK
Timok 1919
2
3
|
04.05.2019 16:30 | BSK | 2 : 3 | Timok 1919 |
04.05
16:30
Napredak
Torlak
1
0
|
04.05.2019 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Torlak | |||||
04.05
16:30
Mladenovac
Borac
3
0
|
04.05.2019 16:30 | Mladenovac | 3 : 0 | Borac | |||||
04.05
16:30
Milutinac
TEK Sloga
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Milutinac | 0 : 1 | TEK Sloga |
04.05
16:30
Polet
Omladinac FAM
4
3
|
04.05.2019 16:30 | Polet | 4 : 3 | Omladinac FAM | |||||
04.05
16:30
Mladost (L)
Delija
2
0
|
04.05.2019 16:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Delija |
04.05
17:00
Tvrđava
Hercegovac
0
0
|
04.05.2019 17:00 | Tvrđava | 0 : 0 | Hercegovac | |||||
04.05
17:00
Krila Krajine
OFK Odžaci
1
0
|
04.05.2019 17:00 | Krila Krajine | 1 : 0 | OFK Odžaci | |||||
04.05
17:00
Vojvodina (T)
Kula
6
1
|
04.05.2019 17:00 | Vojvodina (T) | 6 : 1 | Kula |
04.05
16:30
Sloven
Železničar
3
0
|
04.05.2019 16:30 | Sloven | 3 : 0 | Železničar |
04.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Index
1
0
|
04.05.2019 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | Index | |||||
04.05
17:00
Omladinac
TSK
1
2
|
04.05.2019 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | TSK | |||||
04.05
17:00
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
1
0
|
04.05.2019 17:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 0 | Fruškogorac |
04.05
17:00
Radnički 1905
Jadran
2
3
|
04.05.2019 17:00 | Radnički 1905 | 2 : 3 | Jadran | |||||
04.05
17:00
Napredak
Obilić
2
0
|
04.05.2019 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Obilić | |||||
04.05
17:00
Senta
Vinogradar
1
1
|
04.05.2019 17:00 | Senta | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
04.05
17:00
Sloga
Njegoš
1
5
|
04.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 5 | Njegoš |
04.05
16:30
Borac (O)
Šumadinac
3
0
|
04.05.2019 16:30 | Borac (O) | 3 : 0 | Šumadinac |
04.05
16:00
Parmenac
Jedinstvo (K)
7
0
|
04.05.2019 16:00 | Parmenac | 7 : 0 | Jedinstvo (K) |
04.05
17:00
Rudar
Ibar
2
1
|
04.05.2019 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Ibar | |||||
04.05
17:00
Omladinac
Popovići Vrnjci
4
2
|
04.05.2019 17:00 | Omladinac | 4 : 2 | Popovići Vrnjci |
04.05
17:00
Blagotin
Čitluk
3
0
|
04.05.2019 17:00 | Blagotin | 3 : 0 | Čitluk | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo 1936
13. April
4
1
|
04.05.2019 17:00 | Jedinstvo 1936 | 4 : 1 | 13. April |
04.05
17:00
Sindjelić
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
04.05.2019 17:00 | Sindjelić | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
04.05
16:30
Rudar 2001
Borac (K)
5
2
|
04.05.2019 16:30 | Rudar 2001 | 5 : 2 | Borac (K) | |||||
04.05
16:30
Borac (Ž)
Mlava (ML)
1
2
|
04.05.2019 16:30 | Borac (Ž) | 1 : 2 | Mlava (ML) | |||||
04.05
16:30
Trgovački
Obilić
0
3
|
04.05.2019 16:30 | Trgovački | 0 : 3 | Obilić | |||||
04.05
16:30
Polet (SD)
Železničar
2
2
|
04.05.2019 16:30 | Polet (SD) | 2 : 2 | Železničar |
04.05
16:30
Crvena zvezda
Morava (Ž)
0
3
|
04.05.2019 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Morava (Ž) | |||||
04.05
14:00
OFK Napredak 1929
Palilula
3
2
|
04.05.2019 14:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 2 | Palilula |
04.05
Mladi radnik
Plana
0
2
|
04.05.2019 | Mladi radnik | 0 : 2 | Plana |
04.05
16:30
Brestovac
Radnički (K)
4
1
|
04.05.2019 16:30 | Brestovac | 4 : 1 | Radnički (K) | |||||
04.05
16:30
Bor 1919
Branik
3
0
|
04.05.2019 16:30 | Bor 1919 | 3 : 0 | Branik | |||||
04.05
16:30
BSK
Sloga
0
5
|
04.05.2019 16:30 | BSK | 0 : 5 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Poreč
Zlot
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Poreč | 2 : 1 | Zlot | |||||
04.05
16:30
Krivelj
Polom
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Krivelj | 0 : 1 | Polom |
04.05
17:00
OFK Brđanac
ZSK
1
2
|
04.05.2019 17:00 | OFK Brđanac | 1 : 2 | ZSK | |||||
04.05
17:00
Pepeljevac
Sovljak
5
0
|
04.05.2019 17:00 | Pepeljevac | 5 : 0 | Sovljak | |||||
04.05
17:00
Rubribreza
Mladost
2
1
|
04.05.2019 17:00 | Rubribreza | 2 : 1 | Mladost |
04.05
17:00
Borac (D)
Šumadija 1934
2
2
|
04.05.2019 17:00 | Borac (D) | 2 : 2 | Šumadija 1934 |
04.05
16:00
Čajetina
Crnokosa
3
0
|
04.05.2019 16:00 | Čajetina | 3 : 0 | Crnokosa | |||||
04.05
16:30
Prvi partizan
Jasen
1
3
|
04.05.2019 16:30 | Prvi partizan | 1 : 3 | Jasen |
04.05
17:00
Midžor (K)
OFK Knjaz
8
0
|
04.05.2019 17:00 | Midžor (K) | 8 : 0 | OFK Knjaz |
04.05
16:30
Senjak
Padež
1
1
|
04.05.2019 16:30 | Senjak | 1 : 1 | Padež | |||||
04.05
16:30
Mladost
Zadrugar
1
2
|
04.05.2019 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
04.05
16:30
Vladimir Durković
Rajko Mitić
2
2
|
04.05.2019 16:30 | Vladimir Durković | 2 : 2 | Rajko Mitić |
04.05
Radnički
Sitnica
5
6
|
04.05.2019 | Radnički | 5 : 6 | Sitnica | |||||
04.05
Gracko
Ugljare
3
0
|
04.05.2019 | Gracko | 3 : 0 | Ugljare | |||||
04.05
Polet
Čaglavica
5
0
|
04.05.2019 | Polet | 5 : 0 | Čaglavica |
04.05
15:30
Moravac
Mineralac
2
2
|
04.05.2019 15:30 | Moravac | 2 : 2 | Mineralac |
04.05
17:00
Kalenić
Polet (T)
5
3
|
04.05.2019 17:00 | Kalenić | 5 : 3 | Polet (T) |
04.05
17:00
Rojkovac
Krtinska
3
2
|
04.05.2019 17:00 | Rojkovac | 3 : 2 | Krtinska | |||||
04.05
17:00
Polet
Rvati
4
1
|
04.05.2019 17:00 | Polet | 4 : 1 | Rvati |
04.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk
4
0
|
04.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Hajduk | |||||
04.05
17:00
OFK Futog
Železničar
6
0
|
04.05.2019 17:00 | OFK Futog | 6 : 0 | Železničar |
04.05
17:00
Garevina
14. Oktobar
2
0
|
04.05.2019 17:00 | Garevina | 2 : 0 | 14. Oktobar | |||||
04.05
17:00
Sloga (D)
Stari Trstenik
2
0
|
04.05.2019 17:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Stari Trstenik |
04.05
16:30
Ursule
Šumadinac
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Ursule | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
04.05
16:30
Mladost (G)
Morava
4
1
|
04.05.2019 16:30 | Mladost (G) | 4 : 1 | Morava | |||||
04.05
16:30
Sinđelić 1934
Osaonica
1
2
|
04.05.2019 16:30 | Sinđelić 1934 | 1 : 2 | Osaonica |
04.05
16:30
Mladost (GM)
Omladinski
4
6
|
04.05.2019 16:30 | Mladost (GM) | 4 : 6 | Omladinski | |||||
04.05
16:30
Rudar (SR)
Mladost (J)
1
1
|
04.05.2019 16:30 | Rudar (SR) | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
04.05
16:30
Napredak
Rudar (St)
2
3
|
04.05.2019 16:30 | Napredak | 2 : 3 | Rudar (St) | |||||
04.05
16:30
Beljanica
Radnički
4
2
|
04.05.2019 16:30 | Beljanica | 4 : 2 | Radnički |
04.05
17:00
Junior Novo Naselje
Lukavac
3
0
|
04.05.2019 17:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | Lukavac |
04.05
16:30
Avala
Heroj Polet
0
3
|
04.05.2019 16:30 | Avala | 0 : 3 | Heroj Polet |
04.05
17:00
Mladi radnik 1925
Bogutovačka Banja
4
0
|
04.05.2019 17:00 | Mladi radnik 1925 | 4 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
04.05
17:00
Mladost
Progorelica
2
2
|
04.05.2019 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Progorelica |
04.05
16:30
Marjan
Karađorđe 2013 (Viš)
3
2
|
04.05.2019 16:30 | Marjan | 3 : 2 | Karađorđe 2013 (Viš) |
04.05
17:00
Radnički
Veliko Trnjane
1
1
|
04.05.2019 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
04.05
17:00
Gradac
Todorovce
5
3
|
04.05.2019 17:00 | Gradac | 5 : 3 | Todorovce | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
3
2
|
04.05.2019 17:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 2 | Bratstvo |
04.05
17:00
Cer
Premijer
3
1
|
04.05.2019 17:00 | Cer | 3 : 1 | Premijer | |||||
04.05
17:00
Torpedo 1924
Gorki
2
2
|
04.05.2019 17:00 | Torpedo 1924 | 2 : 2 | Gorki |
04.05
17:00
AFK
Horgoš 1911
2
2
|
04.05.2019 17:00 | AFK | 2 : 2 | Horgoš 1911 | |||||
04.05
17:00
Tornjoš
Tromedja
10
1
|
04.05.2019 17:00 | Tornjoš | 10 : 1 | Tromedja |
04.05
17:30
Bačka 1945
Slavija
7
0
|
04.05.2019 17:30 | Bačka 1945 | 7 : 0 | Slavija |
04.05
16:30
Rade Milošević
Omladinac (B)
2
0
|
04.05.2019 16:30 | Rade Milošević | 2 : 0 | Omladinac (B) | |||||
04.05
16:30
Bata Bulić
Jasenovac
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Bata Bulić | 2 : 1 | Jasenovac |
04.05
16:30
Sloboda
Tomislavci
1
4
|
04.05.2019 16:30 | Sloboda | 1 : 4 | Tomislavci |
04.05
17:00
Mladost (Č)
Strmovo
4
1
|
04.05.2019 17:00 | Mladost (Č) | 4 : 1 | Strmovo | |||||
04.05
17:00
Borac (A)
Sloga
1
2
|
04.05.2019 17:00 | Borac (A) | 1 : 2 | Sloga |
04.05
17:00
Vojlovica 2018
Tempo
3
0
|
04.05.2019 17:00 | Vojlovica 2018 | 3 : 0 | Tempo |
04.05
16:30
Rongo Siti
Zvezda
0
8
|
04.05.2019 16:30 | Rongo Siti | 0 : 8 | Zvezda | |||||
04.05
16:30
Napredak
Sloboda
5
2
|
04.05.2019 16:30 | Napredak | 5 : 2 | Sloboda | |||||
04.05
16:30
Nišavac
Željuša
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Nišavac | 0 : 1 | Željuša |
04.05
16:30
Partizan
Dunav
1
1
|
04.05.2019 16:30 | Partizan | 1 : 1 | Dunav |
04.05
17:00
Gredetin
Pobeda 1976
2
2
|
04.05.2019 17:00 | Gredetin | 2 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
04.05
17:00
Ratar
Polet (R)
0
1
|
04.05.2019 17:00 | Ratar | 0 : 1 | Polet (R) |
04.05
16:30
Radnik
Palanka
4
1
|
04.05.2019 16:30 | Radnik | 4 : 1 | Palanka |
04.05
Modrica
Zdravinje
5
2
|
04.05.2019 | Modrica | 5 : 2 | Zdravinje |
04.05
14:30
Napredak
Jedinstvo
4
0
|
04.05.2019 14:30 | Napredak | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.05
16:30
Sokograd
Rtanj
3
5
|
04.05.2019 16:30 | Sokograd | 3 : 5 | Rtanj | |||||
04.05
16:30
Palilulac
Sloga
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Palilulac | 2 : 1 | Sloga |
04.05
17:00
Maršić
Vinogradi DB
3
1
|
04.05.2019 17:00 | Maršić | 3 : 1 | Vinogradi DB |
04.05
16:30
Aluminjum
Sloga 1948
1
0
|
04.05.2019 16:30 | Aluminjum | 1 : 0 | Sloga 1948 |
04.05
16:30
Taskovići
Toplica
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Taskovići | 0 : 1 | Toplica | |||||
04.05
16:30
10. februar
Mekiš
2
3
|
04.05.2019 16:30 | 10. februar | 2 : 3 | Mekiš |
04.05
17:00
Sparta
Hajduk
2
4
|
04.05.2019 17:00 | Sparta | 2 : 4 | Hajduk | |||||
04.05
17:00
Jedinstvo 2014
Petrovac 74
2
5
|
04.05.2019 17:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 5 | Petrovac 74 |
04.05
17:00
Milakovac 2018
Morava
4
3
|
04.05.2019 17:00 | Milakovac 2018 | 4 : 3 | Morava |
04.05
16:30
Navalin
FSU Borac 2018
3
0
|
04.05.2019 16:30 | Navalin | 3 : 0 | FSU Borac 2018 | |||||
04.05
16:30
Gornje Sinkovce
Badince
0
4
|
04.05.2019 16:30 | Gornje Sinkovce | 0 : 4 | Badince |
04.05
17:00
Napredak
Bair
6
1
|
04.05.2019 17:00 | Napredak | 6 : 1 | Bair | |||||
04.05
17:00
Omladinac
Mladost (O)
8
0
|
04.05.2019 17:00 | Omladinac | 8 : 0 | Mladost (O) |
04.05
17:30
Trnava
Crni Vrh
6
2
|
04.05.2019 17:30 | Trnava | 6 : 2 | Crni Vrh |
04.05
17:00
Petlovača
Dumača
5
0
|
04.05.2019 17:00 | Petlovača | 5 : 0 | Dumača |
04.05
17:00
Sport
Dinamo (S)
0
3
|
04.05.2019 17:00 | Sport | 0 : 3 | Dinamo (S) | |||||
04.05
17:00
SU Stanišić 1920
Borac (BG)
2
1
|
04.05.2019 17:00 | SU Stanišić 1920 | 2 : 1 | Borac (BG) |
04.05
17:00
Kastrum
Lovac
|
04.05.2019 17:00 | Kastrum | : | Lovac |
04.05
16:00
Radnik
Soko
3
0
|
04.05.2019 16:00 | Radnik | 3 : 0 | Soko | |||||
04.05
16:00
Dragoš
Borac
2
1
|
04.05.2019 16:00 | Dragoš | 2 : 1 | Borac |
04.05
16:00
Napredak
Rudar 1947
3
0
|
04.05.2019 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Rudar 1947 |
04.05
16:30
Borac
Beli Orlovi
1
4
|
04.05.2019 16:30 | Borac | 1 : 4 | Beli Orlovi | |||||
04.05
16:30
Grivac
Kotlenik (L)
0
0
|
04.05.2019 16:30 | Grivac | 0 : 0 | Kotlenik (L) | |||||
04.05
16:30
Kotlenik (G)
Kruševica 1980
0
2
|
04.05.2019 16:30 | Kotlenik (G) | 0 : 2 | Kruševica 1980 |
04.05
17:00
Vladimirovac
Solunac
2
1
|
04.05.2019 17:00 | Vladimirovac | 2 : 1 | Solunac | |||||
04.05
17:00
Naša Krajina
Banat
3
1
|
04.05.2019 17:00 | Naša Krajina | 3 : 1 | Banat | |||||
04.05
17:00
Mladost
Crvena zvezda
7
4
|
04.05.2019 17:00 | Mladost | 7 : 4 | Crvena zvezda |
04.05
17:00
Proleter
Joks Junajted
3
10
|
04.05.2019 17:00 | Proleter | 3 : 10 | Joks Junajted |
04.05
Noćaj
Poletarac
3
1
|
04.05.2019 | Noćaj | 3 : 1 | Poletarac |
04.05
17:00
TE Gučevo
Luk
3
4
|
04.05.2019 17:00 | TE Gučevo | 3 : 4 | Luk | |||||
04.05
17:00
Studenac
Granit
2
0
|
04.05.2019 17:00 | Studenac | 2 : 0 | Granit |
04.05
16:30
Budućnost
Pobeda 1953
0
3
|
04.05.2019 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Pobeda 1953 | |||||
04.05
16:30
Mladost
Borac
0
4
|
04.05.2019 16:30 | Mladost | 0 : 4 | Borac |
04.05
16:30
Kumane
Srednjevo
5
1
|
04.05.2019 16:30 | Kumane | 5 : 1 | Srednjevo |
04.05
16:30
Tulež
OFK Venčani
0
7
|
04.05.2019 16:30 | Tulež | 0 : 7 | OFK Venčani |
04.05
17:00
Krupa
Zvijezda 09
2
0
|
04.05.2019 17:00 | Krupa | 2 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
04.05
17:00
Zrinjski
Radnik
1
1
|
04.05.2019 17:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Radnik | |||||
04.05
17:00
Široki Brijeg
Sloboda
4
0
|
04.05.2019 17:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Sloboda |
04.05
16:30
Podrinje
Borac
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Borac | |||||
04.05
16:30
Rudar Prijedor
Sloga
0
1
|
04.05.2019 16:30 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Sloga | |||||
04.05
16:30
Kozara
Željezničar
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Kozara | 2 : 1 | Željezničar |
04.05
16:30
Alfa Modriča
Tekstilac
1
0
|
04.05.2019 16:30 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
04.05
16:30
Drina
Slavija
3
1
|
04.05.2019 16:30 | Drina | 3 : 1 | Slavija | |||||
04.05
16:30
Sutjeska
Sloboda
4
0
|
04.05.2019 16:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Sloboda |
04.05
16:00
Budućnost
Zeta
0
0
|
04.05.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Zeta | |||||
04.05
17:00
Iskra
Sutjeska
1
1
|
04.05.2019 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
04.05
17:00
OFK Petrovac
Lovćen
0
0
|
04.05.2019 17:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Lovćen | |||||
04.05
17:00
Rudar
Mornar
3
1
|
04.05.2019 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Mornar | |||||
04.05
17:00
OFK Titograd
Grbalj
2
2
|
04.05.2019 17:00 | OFK Titograd | 2 : 2 | Grbalj |
04.05
17:00
Ribnica
Gorštak
3
1
|
04.05.2019 17:00 | Ribnica | 3 : 1 | Gorštak |
04.05
17:00
Petnjica
OFK Borac
1
1
|
04.05.2019 17:00 | Petnjica | 1 : 1 | OFK Borac | |||||
04.05
17:00
Polimlje
Gusinje
2
3
|
04.05.2019 17:00 | Polimlje | 2 : 3 | Gusinje |
04.05
13:30
AFC Bournemouth
Tottenham Hotspur
1
0
|
04.05.2019 13:30 | AFC Bournemouth | 1 : 0 | Tottenham Hotspur | |||||
04.05
18:30
Cardiff City
Crystal Palace
2
3
|
04.05.2019 18:30 | Cardiff City | 2 : 3 | Crystal Palace | |||||
04.05
20:45
Newcastle United
Liverpool
2
3
|
04.05.2019 20:45 | Newcastle United | 2 : 3 | Liverpool | |||||
04.05
16:00
West Ham United
Southampton
3
0
|
04.05.2019 16:00 | West Ham United | 3 : 0 | Southampton | |||||
04.05
16:00
Wolverhampton
Fulham
1
0
|
04.05.2019 16:00 | Wolverhampton | 1 : 0 | Fulham |
04.05
18:30
Deportivo Alavés
Real Sociedad
0
1
|
04.05.2019 18:30 | Deportivo Alavés | 0 : 1 | Real Sociedad | |||||
04.05
13:00
Levante
Rayo Vallecano
4
1
|
04.05.2019 13:00 | Levante | 4 : 1 | Rayo Vallecano | |||||
04.05
16:15
Espanyol
Atlético Madrid
3
0
|
04.05.2019 16:15 | Espanyol | 3 : 0 | Atlético Madrid | |||||
04.05
20:45
Celta de Vigo
Barcelona
2
0
|
04.05.2019 20:45 | Celta de Vigo | 2 : 0 | Barcelona |
04.05
15:30
Bayern
Hannover 96
3
1
|
04.05.2019 15:30 | Bayern | 3 : 1 | Hannover 96 | |||||
04.05
15:30
Borussia Mönchengladbach
Hoffenheim
2
2
|
04.05.2019 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 2 : 2 | Hoffenheim | |||||
04.05
15:30
Hertha BSC
Stuttgart
3
1
|
04.05.2019 15:30 | Hertha BSC | 3 : 1 | Stuttgart | |||||
04.05
18:30
Werder
Borussia Dortmund
2
2
|
04.05.2019 18:30 | Werder | 2 : 2 | Borussia Dortmund | |||||
04.05
15:30
Wolfsburg
Nürnberg
2
0
|
04.05.2019 15:30 | Wolfsburg | 2 : 0 | Nürnberg |
04.05
20:30
Udinese
Internazionale
0
0
|
04.05.2019 20:30 | Udinese | 0 : 0 | Internazionale | |||||
04.05
18:00
Chievo
SPAL
0
4
|
04.05.2019 18:00 | Chievo | 0 : 4 | SPAL |
04.05
20:00
Bordeaux
Angers
0
1
|
04.05.2019 20:00 | Bordeaux | 0 : 1 | Angers | |||||
04.05
20:00
Guingamp
Caen
0
0
|
04.05.2019 20:00 | Guingamp | 0 : 0 | Caen | |||||
04.05
17:00
PSG
Nice
1
1
|
04.05.2019 17:00 | PSG | 1 : 1 | Nice | |||||
04.05
20:00
Reims
Nîmes
0
3
|
04.05.2019 20:00 | Reims | 0 : 3 | Nîmes |
04.05
16:00
Javor Matis
Radnički 1923
1
1
|
04.05.2019 16:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Radnički 1923 |
04.05
16:00
Jedinstvo
Slatke male
1
2
|
04.05.2019 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Slatke male | |||||
04.05
11:00
Sloga 036
Požega
0
3
|
04.05.2019 11:00 | Sloga 036 | 0 : 3 | Požega |
04.05
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak 2
11
3
|
04.05.2019 | ŽFU Zvezda B 2018 | 11 : 3 | Spartak 2 |
04.05
Crvena zvezda
Sloga
2
3
|
04.05.2019 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Sloga |
04.05
17:00
Kolubara
Lavice Dubočica
2
1
|
04.05.2019 17:00 | Kolubara | 2 : 1 | Lavice Dubočica |
04.05
10:00
TSC
Petar Puača
7
1
|
04.05.2019 10:00 | TSC | 7 : 1 | Petar Puača | |||||
04.05
10:00
Železničar
Proleter (NS)
1
0
|
04.05.2019 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Proleter (NS) |
04.05
10:00
Radnički 1912
Njerš Ištvan
8
0
|
04.05.2019 10:00 | Radnički 1912 | 8 : 0 | Njerš Ištvan |
04.05
10:00
Slavija
Borac (Sa)
0
1
|
04.05.2019 10:00 | Slavija | 0 : 1 | Borac (Sa) |
04.05
17:00
Tempo
Mladost
1
3
|
04.05.2019 17:00 | Tempo | 1 : 3 | Mladost | |||||
04.05
17:30
Dolina
Omladinac 1927
5
1
|
04.05.2019 17:30 | Dolina | 5 : 1 | Omladinac 1927 |
04.05
10:00
Strelac
Posavina
3
0
|
04.05.2019 10:00 | Strelac | 3 : 0 | Posavina | |||||
04.05
11:00
Crvena Zastava
Jedinstvo
0
1
|
04.05.2019 11:00 | Crvena Zastava | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.05
11:00
Polet
Rvati
5
4
|
04.05.2019 11:00 | Polet | 5 : 4 | Rvati |
04.05
14:00
Voždovac
Čukarički
0
4
|
04.05.2019 14:00 | Voždovac | 0 : 4 | Čukarički | |||||
04.05
13:00
Trajal
Vojvodina
3
1
|
04.05.2019 13:00 | Trajal | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
04.05
11:00
Rad
Internacional
1
1
|
04.05.2019 11:00 | Rad | 1 : 1 | Internacional |
04.05
12:00
TSC
Petar Puača
3
1
|
04.05.2019 12:00 | TSC | 3 : 1 | Petar Puača | |||||
04.05
11:00
Borac (NS)
Spartak
1
8
|
04.05.2019 11:00 | Borac (NS) | 1 : 8 | Spartak | |||||
04.05
12:00
Železničar
Bečkerek 023
6
0
|
04.05.2019 12:00 | Železničar | 6 : 0 | Bečkerek 023 |
04.05
16:30
Provo
Omladinac 2014
5
1
|
04.05.2019 16:30 | Provo | 5 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
04.05
16:30
Železničar
Šabac
4
1
|
04.05.2019 16:30 | Železničar | 4 : 1 | Šabac |
04.05
10:00
Napredak
Zvižd
1
4
|
04.05.2019 10:00 | Napredak | 1 : 4 | Zvižd | |||||
04.05
11:00
Sloga 33
Vodojaža
1
4
|
04.05.2019 11:00 | Sloga 33 | 1 : 4 | Vodojaža | |||||
04.05
11:00
Partizan 1945
OFK Aranđelovac 1979
4
1
|
04.05.2019 11:00 | Partizan 1945 | 4 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 |
04.05
10:00
Index
Kabel
1
0
|
04.05.2019 10:00 | Index | 1 : 0 | Kabel | |||||
04.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Cement
3
0
|
04.05.2019 10:00 | Prof. Bolesnikov | 3 : 0 | Cement | |||||
04.05
10:00
RFK N.S. 1921
Petar Puača
3
0
|
04.05.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 0 | Petar Puača |
04.05
12:00
Radnički (SM)
GFK Sloven
5
3
|
04.05.2019 12:00 | Radnički (SM) | 5 : 3 | GFK Sloven |
04.05
12:00
Borac (Š)
ČSK Pivara
5
6
|
04.05.2019 12:00 | Borac (Š) | 5 : 6 | ČSK Pivara |
04.05
16:00
Bačka 1901
Tavankut
5
2
|
04.05.2019 16:00 | Bačka 1901 | 5 : 2 | Tavankut |
04.05
14:00
Cer
Podrinje
0
3
|
04.05.2019 14:00 | Cer | 0 : 3 | Podrinje | |||||
04.05
16:00
Rudar
Mladost
4
1
|
04.05.2019 16:00 | Rudar | 4 : 1 | Mladost | |||||
04.05
Sloga
Borac
1
2
|
04.05.2019 | Sloga | 1 : 2 | Borac |
04.05
10:00
Budućnost
Zadrugar
3
0
|
04.05.2019 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
04.05
11:00
Zvezda
Rvati
6
0
|
04.05.2019 11:00 | Zvezda | 6 : 0 | Rvati |
04.05
17:00
Voždovac
Čukarički
2
2
|
04.05.2019 17:00 | Voždovac | 2 : 2 | Čukarički | |||||
04.05
11:00
Crvena Zvezda
OFK Beograd
3
1
|
04.05.2019 11:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
04.05
13:00
Rad
Zemun
2
1
|
04.05.2019 13:00 | Rad | 2 : 1 | Zemun |
04.05
12:30
Brodarac MK
Studentski Grad MK
6
0
|
04.05.2019 12:30 | Brodarac MK | 6 : 0 | Studentski Grad MK | |||||
04.05
16:15
Radnički (NB) MK
Crvena zvezda MK
1
2
|
04.05.2019 16:15 | Radnički (NB) MK | 1 : 2 | Crvena zvezda MK | |||||
04.05
18:30
O11 MK
Lokomotiva MK
1
3
|
04.05.2019 18:30 | O11 MK | 1 : 3 | Lokomotiva MK |
04.05
10:00
Radnički (SM)
Inđija
0
7
|
04.05.2019 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 7 | Inđija | |||||
04.05
10:00
Index
Petar Puača
1
2
|
04.05.2019 10:00 | Index | 1 : 2 | Petar Puača |
04.05
Apolon 4
Pazar Juniors
1
0
|
04.05.2019 | Apolon 4 | 1 : 0 | Pazar Juniors | |||||
04.05
Radnički 1923
Šumadija 1903
2
1
|
04.05.2019 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
04.05
Novi Pazar
Bubamara
3
0
|
04.05.2019 | Novi Pazar | 3 : 0 | Bubamara | |||||
04.05
Kiker
Mokra Gora
9
0
|
04.05.2019 | Kiker | 9 : 0 | Mokra Gora | |||||
04.05
Jošanica
Bane
0
1
|
04.05.2019 | Jošanica | 0 : 1 | Bane | |||||
04.05
Sport Klub 99
Kosmet
3
0
|
04.05.2019 | Sport Klub 99 | 3 : 0 | Kosmet |
04.05
16:30
Mladi radnik 1940
Bresje Superior
2
1
|
04.05.2019 16:30 | Mladi radnik 1940 | 2 : 1 | Bresje Superior |
04.05
10:00
Spartak
Bečej 1918
1
0
|
04.05.2019 10:00 | Spartak | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
04.05
10:00
Njerš Ištvan
CFK
0
3
|
04.05.2019 10:00 | Njerš Ištvan | 0 : 3 | CFK |
04.05
10:00
Sloga
Zvezda
0
14
|
04.05.2019 10:00 | Sloga | 0 : 14 | Zvezda |
04.05
20:30
Ada
Lokomotiva
2
0
|
04.05.2019 20:30 | Ada | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
04.05
12:00
Radnički NB
IMT
4
2
|
04.05.2019 12:00 | Radnički NB | 4 : 2 | IMT | |||||
04.05
09:00
BSK 1925
BASK
7
0
|
04.05.2019 09:00 | BSK 1925 | 7 : 0 | BASK | |||||
04.05
10:00
OLE
DIF
4
1
|
04.05.2019 10:00 | OLE | 4 : 1 | DIF |
04.05
10:00
Graficar
Žarkovo
11
0
|
04.05.2019 10:00 | Graficar | 11 : 0 | Žarkovo |
04.05
Jagodina
Krstarica
5
0
|
04.05.2019 | Jagodina | 5 : 0 | Krstarica | |||||
04.05
Napredak junior 2018
Majdanpek
9
0
|
04.05.2019 | Napredak junior 2018 | 9 : 0 | Majdanpek | |||||
04.05
Kolibri
Levač
2
0
|
04.05.2019 | Kolibri | 2 : 0 | Levač | |||||
04.05
Mašinac
Jedinstvo 2014
1
1
|
04.05.2019 | Mašinac | 1 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
04.05
Preševo
Radnički 2012
0
4
|
04.05.2019 | Preševo | 0 : 4 | Radnički 2012 | |||||
04.05
Rosulja 2014
Morava
0
4
|
04.05.2019 | Rosulja 2014 | 0 : 4 | Morava |
04.05
Vojvodina
Stajićevo 2017
7
1
|
04.05.2019 | Vojvodina | 7 : 1 | Stajićevo 2017 | |||||
04.05
Polet
Inđija
|
04.05.2019 | Polet | : | Inđija | |||||
04.05
Banat
Mladost
6
1
|
04.05.2019 | Banat | 6 : 1 | Mladost | |||||
04.05
Nova Kolonija
Bačka
0
3
|
04.05.2019 | Nova Kolonija | 0 : 3 | Bačka |
04.05
15:00
AFK
Spartak '06
0
6
|
04.05.2019 15:00 | AFK | 0 : 6 | Spartak '06 | |||||
04.05
10:00
Subotica
Arena SU
1
3
|
04.05.2019 10:00 | Subotica | 1 : 3 | Arena SU |
04.05
09:00
Olimpik
Šumadinac
6
1
|
04.05.2019 09:00 | Olimpik | 6 : 1 | Šumadinac | |||||
04.05
09:00
Srem
Sinđelić
0
1
|
04.05.2019 09:00 | Srem | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
04.05
10:00
Jedinstvo
Zemun B
3
2
|
04.05.2019 10:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Zemun B |
04.05
17:00
Crvena zvezda MTS
FMP
82
65
|
04.05.2019 17:00 | Crvena zvezda MTS | 82 : 65 | FMP | |||||
04.05
20:00
OKK Beograd
Zlatibor
76
89
|
04.05.2019 20:00 | OKK Beograd | 76 : 89 | Zlatibor | |||||
04.05
19:00
Borac
Dunav
107
94
|
04.05.2019 19:00 | Borac | 107 : 94 | Dunav |
04.05
20:00
Hercegovina
Radnički 1958
41
22
|
04.05.2019 20:00 | Hercegovina | 41 : 22 | Radnički 1958 | |||||
04.05
19:00
Sivac 69
Mladost
33
13
|
04.05.2019 19:00 | Sivac 69 | 33 : 13 | Mladost |
04.05
20:00
Sloga
Rekreativo
31
23
|
04.05.2019 20:00 | Sloga | 31 : 23 | Rekreativo |
04.05
21:00
Sloga
Trepča
32
29
|
04.05.2019 21:00 | Sloga | 32 : 29 | Trepča |
04.05
19:00
Radnički
Pirot
36
23
|
04.05.2019 19:00 | Radnički | 36 : 23 | Pirot | |||||
04.05
19:00
Aleksinac
Zaječar 1949
26
28
|
04.05.2019 19:00 | Aleksinac | 26 : 28 | Zaječar 1949 |
04.05
18:00
Naftagas
Pančevo
35
34
|
04.05.2019 18:00 | Naftagas | 35 : 34 | Pančevo | |||||
04.05
19:00
Somborelektro
Vojvoda Stepa
47
25
|
04.05.2019 19:00 | Somborelektro | 47 : 25 | Vojvoda Stepa |
04.05
15:00
Novi Pazar 2
Krusevac
24
39
|
04.05.2019 15:00 | Novi Pazar 2 | 24 : 39 | Krusevac | |||||
04.05
18:00
Užice
Mokra Gora 2
37
26
|
04.05.2019 18:00 | Užice | 37 : 26 | Mokra Gora 2 |
04.05
14:00
Radan
Morava 84
10
0
|
04.05.2019 14:00 | Radan | 10 : 0 | Morava 84 |
04.05
18:00
Kljajićevo
Grafičar
29
37
|
04.05.2019 18:00 | Kljajićevo | 29 : 37 | Grafičar |
04.05
20:00
Zrenjanin
Omladinac
44
25
|
04.05.2019 20:00 | Zrenjanin | 44 : 25 | Omladinac | |||||
04.05
17:30
Radnički (JT)
Vladimirovac
35
22
|
04.05.2019 17:30 | Radnički (JT) | 35 : 22 | Vladimirovac | |||||
04.05
18:00
Dolovo 2
Radnicki (K)
37
30
|
04.05.2019 18:00 | Dolovo 2 | 37 : 30 | Radnicki (K) |
04.05
20:00
ŽSK 1955
Ruma
33
16
|
04.05.2019 20:00 | ŽSK 1955 | 33 : 16 | Ruma | |||||
04.05
18:00
Titel
Srbobran
44
32
|
04.05.2019 18:00 | Titel | 44 : 32 | Srbobran |
04.05
18:30
Metaloplastika
Železničar 1949
24
22
|
04.05.2019 18:30 | Metaloplastika | 24 : 22 | Železničar 1949 |
04.05
19:00
Mokra Gora
Rudar
29
22
|
04.05.2019 19:00 | Mokra Gora | 29 : 22 | Rudar |
04.05
19:00
Zlatar
Bela Palanka
24
23
|
04.05.2019 19:00 | Zlatar | 24 : 23 | Bela Palanka | |||||
04.05
19:00
Kuršumlija
Žitorađa
35
37
|
04.05.2019 19:00 | Kuršumlija | 35 : 37 | Žitorađa | |||||
04.05
20:00
Vranje 1957
Priboj
27
25
|
04.05.2019 20:00 | Vranje 1957 | 27 : 25 | Priboj |
04.05
18:00
Proleter
Lavovi BP
39
30
|
04.05.2019 18:00 | Proleter | 39 : 30 | Lavovi BP |
04.05
19:30
Mokrin
Dolovo (Ž)
24
24
|
04.05.2019 19:30 | Mokrin | 24 : 24 | Dolovo (Ž) | |||||
04.05
19:00
Kikinda
Temerin
27
16
|
04.05.2019 19:00 | Kikinda | 27 : 16 | Temerin | |||||
04.05
19:00
Laki
Halas Jožef
24
26
|
04.05.2019 19:00 | Laki | 24 : 26 | Halas Jožef |
04.05
19:00
Atenica
Metalac AD
18
36
|
04.05.2019 19:00 | Atenica | 18 : 36 | Metalac AD |
04.05
17:00
Crvena zvezda
Voždovac 1955 2
31
29
|
04.05.2019 17:00 | Crvena zvezda | 31 : 29 | Voždovac 1955 2 | |||||
04.05
16:00
Radnički
Loznica grad
29
33
|
04.05.2019 16:00 | Radnički | 29 : 33 | Loznica grad |
04.05
15:00
Vranje
Radnički
26
24
|
04.05.2019 15:00 | Vranje | 26 : 24 | Radnički | |||||
04.05
12:00
Vlasotince
Rtanj
26
25
|
04.05.2019 12:00 | Vlasotince | 26 : 25 | Rtanj | |||||
04.05
19:00
Đerdap
Hajduk Veljko
26
25
|
04.05.2019 19:00 | Đerdap | 26 : 25 | Hajduk Veljko |
04.05
16:00
Partizan
Jabuka
17
30
|
04.05.2019 16:00 | Partizan | 17 : 30 | Jabuka |
04.05
18:00
Bekament BB
Jagodina
20
20
|
04.05.2019 18:00 | Bekament BB | 20 : 20 | Jagodina |
04.05
19:00
Bor RTB
Voždovac 1955
26
24
|
04.05.2019 19:00 | Bor RTB | 26 : 24 | Voždovac 1955 |
04.05
19:30
Pirot
Topličanin
32
25
|
04.05.2019 19:30 | Pirot | 32 : 25 | Topličanin | |||||
04.05
18:00
Sloven
Požarevac
24
28
|
04.05.2019 18:00 | Sloven | 24 : 28 | Požarevac | |||||
04.05
19:00
ORK Beograd
Pančevo
23
24
|
04.05.2019 19:00 | ORK Beograd | 23 : 24 | Pančevo |
04.05
Partizan
Vojvodina
12
8
|
04.05.2019 | Partizan | 12 : 8 | Vojvodina | |||||
04.05
Nais
BVK Crvena zvezda
9
12
|
04.05.2019 | Nais | 9 : 12 | BVK Crvena zvezda | |||||
04.05
KVK Radnički
Šabac
7
6
|
04.05.2019 | KVK Radnički | 7 : 6 | Šabac |
04.05
Stari Grad
Beograd
12
7
|
04.05.2019 | Stari Grad | 12 : 7 | Beograd | |||||
04.05
17:45
Zemun Bosal
Valjevo Gorenje
17
7
|
04.05.2019 17:45 | Zemun Bosal | 17 : 7 | Valjevo Gorenje |
04.05
19:00
Novi Pazar
Vinter sport
6
4
|
04.05.2019 19:00 | Novi Pazar | 6 : 4 | Vinter sport | 1:0 | ||||
04.05
21:00
FON
Srpska
3
1
|
04.05.2019 21:00 | FON | 3 : 1 | Srpska | 1:0 |
04.05
18:00
Vranje
Zufo
5
2
|
04.05.2019 18:00 | Vranje | 5 : 2 | Zufo | 1:0 |
04.05
19:30
Dolap
Prokuplje
1
7
|
04.05.2019 19:30 | Dolap | 1 : 7 | Prokuplje |