XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 502 utakmica za dan
Nedelja, 19 Maj 2019

Fudbal

19.05.2019 Crvena zvezda : Napredak
19.05.2019 Radnički (N) : Mladost
19.05.2019 Partizan : Proleter
19.05.2019 Čukarički : Vojvodina
19.05.2019 Spartak ŽK : Voždovac
19.05.2019 OFK Bačka : Dinamo
19.05.2019 Radnik : Mačva
19.05.2019 Rad : Zemun
19.05.2019 16:30 Dunav : Cement
19.05.2019 17:00 Drina : Sloga (PŽ)
19.05.2019 11:00 Polet (LJ) : Sloga 33
19.05.2019 17:00 Proleter Mihajlovac : Mladi radnik 1926
19.05.2019 17:00 Jošanica : Jedinstvo (Ub)
19.05.2019 11:00 SFS Borac : Pukovac
19.05.2019 17:00 Budućnost : Zaplanjac
19.05.2019 17:00 Radnički (P) : Car Konstantin
19.05.2019 17:00 Temnić 1924 : Radan
19.05.2019 16:30 Stepojevac Vaga : Radnički (NB)
19.05.2019 11:00 Prva Iskra : BASK
19.05.2019 16:30 Zvezdara : IMT
19.05.2019 16:30 Crvena Zvezda : Grafičar
19.05.2019 16:30 Kolubara : BSK Borča
19.05.2019 16:30 ŽAK : Radnički (K)
19.05.2019 16:30 Hajduk (Č) : Sloga (E)
19.05.2019 16:30 Tatra : Jugović
19.05.2019 16:30 Jedinstvo (SP) : Podrinje
19.05.2019 16:30 Sremac Vojka : LSK Laćarak
19.05.2019 16:30 Hajduk (B) : Sloga (T)
19.05.2019 16:30 Tekstilac : Sloga (Č)
19.05.2019 16:30 Tisa : Radnički 1912
19.05.2019 16:30 Budućnost : OFK Vrbas
19.05.2019 17:00 Novi Pazar 1928 : Gruža
19.05.2019 17:00 Bane 1931 : Goč
19.05.2019 17:00 Karađorđe : Trepča
19.05.2019 17:00 Šumadija (T) : Real
19.05.2019 17:00 Petar Dobrnjac : OFK Napredak
19.05.2019 17:00 OFK Aranđelovac 1979 : Udarnik
19.05.2019 17:00 Morava : Partizan 1945
19.05.2019 17:00 Rudar : RSK
19.05.2019 17:00 Borac : Železničar
19.05.2019 17:00 Radnički Stobeks : Vrelo Sport
19.05.2019 17:00 Radjevac : OFK Osečina
19.05.2019 17:00 OFK Divci : Brezovica
19.05.2019 17:00 Polimlje : Jedinstvo Putevi
19.05.2019 17:00 Prijevor : Zlatar
19.05.2019 17:00 LFK Mladost : Orlovac
19.05.2019 17:00 Polet (T) : Takovo
19.05.2019 17:00 Mladost (M) : Morava
19.05.2019 17:00 Vranjska Banja : Jedinstvo (P)
19.05.2019 17:00 OFK Niš : Vlasina
19.05.2019 11:00 Tanasko Rajić : Pčinja
19.05.2019 17:00 Mladost (B) : Balkanski
19.05.2019 17:00 Jablanica : OFK Brzi Brod
19.05.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Sloga
19.05.2019 17:00 Napredak (D) : Levač
19.05.2019 17:00 Žitorađa : OFK Lugomir
19.05.2019 17:00 Juhor : Rembas
19.05.2019 17:00 OFK Topličanin : Župa
19.05.2019 17:00 Jastrebac (B) : OFK Kosanica
19.05.2019 17:00 Bošnjane : Dragocvet
19.05.2019 17:00 Jastrebac (VŠ) : Morava 1918
19.05.2019 17:00 Naša krila 1936 : Majdanpek
19.05.2019 17:00 Timočanin : Moravica
19.05.2019 17:00 Rudar Alpos : Đerdap
19.05.2019 17:00 Hajduk Veljko : Bukovik
19.05.2019 17:00 Orljane : Kablovi
19.05.2019 10:00 Borac : Torlak
19.05.2019 16:30 Budućnost : TEK Sloga
19.05.2019 16:30 Sremčica : Leštane
19.05.2019 16:30 BSK Baćevac : Sopot
19.05.2019 16:30 Komgrap : Studenski Grad
19.05.2019 17:00 Vojvodina : Crvena zvezda (VS)
19.05.2019 17:00 Mladost (BD) : Crvena Zvezda (RS)
19.05.2019 17:00 2. Oktobar : Mladost (L)
19.05.2019 17:00 Banat : Radnički 1911
19.05.2019 17:00 Rusanda : Naftagas
19.05.2019 17:00 Lehel : Omladinac FAM
19.05.2019 17:00 Hercegovac : Vojvodina (T)
19.05.2019 17:00 Kulpin : Rusin
19.05.2019 17:00 Polet (S) : Krila Krajine
19.05.2019 17:00 Kula : Radnički 1918
19.05.2019 17:00 OFK Odžaci : Budućnost (P)
19.05.2019 17:00 Stari Grad : Tvrđava
19.05.2019 17:00 Borac 46 : Slavija
19.05.2019 17:00 Lokomotiva : Mladi rudar 1954
19.05.2019 17:00 Mladost MG : ŽSK
19.05.2019 17:00 Šumadinac (N) : Prvi srpski ustanak
19.05.2019 17:00 Junkovac : Sloga Bat 1924
19.05.2019 17:00 BSK : Plaskovac
19.05.2019 17:00 Banja : Vinča
19.05.2019 17:00 Borac : Trnava
19.05.2019 17:00 OFK Sirig : Index
19.05.2019 17:00 Jedinstvo : TSK
19.05.2019 17:00 Bačka : Mladost
19.05.2019 17:00 Miletić : ŽSK
19.05.2019 17:00 Jadran : Sloga
19.05.2019 17:00 Vojvodina : Proleter (Nj)
19.05.2019 17:00 Senta : Panonija IM Topola
19.05.2019 17:00 Đurđin : Napredak
19.05.2019 17:00 Vinogradar : Iskra
19.05.2019 17:00 Preporod : Radnički 1905
19.05.2019 17:00 Bratstvo : Javor
19.05.2019 17:00 OFK Bratstvo : Mladost (S)
19.05.2019 17:00 Partizan : Resavac
19.05.2019 17:00 Juhor : OFK Batinac
19.05.2019 17:00 Mladost (D) : Omladinac
19.05.2019 17:00 Mladost (K) : Napredak
19.05.2019 17:00 Kolare : Kušiljevo
19.05.2019 16:30 Crvenka : Šumadinac
19.05.2019 16:30 Institut : Sinđelić
19.05.2019 16:30 Zmaj : PKB Kovilovo
19.05.2019 16:30 Balkan Mirijevo : Dunav
19.05.2019 16:30 Borac (P) : Poštar Zvezdara
19.05.2019 16:30 Budućnost : Mladost (C)
19.05.2019 16:30 Borac : Radnički
19.05.2019 16:30 Zabrežje : Mladost (B)
19.05.2019 16:30 Duboko : Lisović
19.05.2019 16:30 Rušanj : Šumadija
19.05.2019 16:30 Rabrovac : Kosmaj
19.05.2019 16:30 Kovačevac : Vinča
19.05.2019 16:30 Kosmajac : Ropočevo
19.05.2019 16:30 Boleč : Vrčin
19.05.2019 10:00 Selo Mladenovac : Šumadija
19.05.2019 16:30 Pudarci : Dunavac
19.05.2019 16:30 Mladost : Backovac Junajted
19.05.2019 16:30 Spartak : Rudar
19.05.2019 11:00 Rakova : Lunjevica
19.05.2019 16:30 Zadrugar : Ovčar
19.05.2019 16:30 Jedinstvo (P) : Slatina
19.05.2019 16:30 Ozrem : Jedinstvo (K)
19.05.2019 16:30 Napredak : Jedinstvo (GG)
19.05.2019 17:30 OFK Ras : Radnik
19.05.2019 17:30 Budućnost : Ibar
19.05.2019 17:30 Mataruge : Proleter
19.05.2019 17:30 Kraljevo Hajduk : Ribnica
19.05.2019 17:30 Gruža : Granit
19.05.2019 17:30 Lasta : Popovići Vrnjci
19.05.2019 17:30 Napredak : Omladinac
19.05.2019 17:00 Sloga (Ć) : Čitluk
19.05.2019 17:00 Mladost (DK) : Poljoprivrednik
19.05.2019 17:00 Kupci : Šanac
19.05.2019 17:00 Meševo : Varvarin
19.05.2019 17:00 FUD : Ribnik
19.05.2019 17:00 Vinogradar : Donji Kopaonik
19.05.2019 17:30 Jedinstvo (MZ) : Mladi Borac
19.05.2019 17:30 Jedinstvo (ŠT) : Jevremovac
19.05.2019 17:30 Karađorđe : Jedinstvo 1945 (VL)
19.05.2019 17:30 Hajduk Stanko : Duško
19.05.2019 17:30 Cer : Dušan Silni
19.05.2019 17:30 Sloga (BO) : Mladost (PR)
19.05.2019 17:30 Sloga (LŠ) : Podrinje
19.05.2019 17:00 Jedinstvo (V) : Jugoslavija
19.05.2019 17:00 Borac (St) : Dunav
19.05.2019 17:00 Partizan (G) : Radnički (B)
19.05.2019 17:00 Potporanj : Strela
19.05.2019 17:00 Sloga (BNS) : Vulturul
19.05.2019 17:00 Polet : Dolina
19.05.2019 17:00 Crvena zvezda : Vojvodina (S)
19.05.2019 17:00 Borac (K) : Obilić
19.05.2019 17:00 Borac (Ž) : Jedinstvo (Lj)
19.05.2019 17:00 Omladinac (Š) : Đerdap
19.05.2019 17:00 Pomoravlje : Železničar
19.05.2019 17:00 Rudar (K) : Makce
19.05.2019 17:00 Moravac : Sloga
19.05.2019 17:00 Elid : Padina
19.05.2019 17:00 Zemljoradnik : Radnički 1947
19.05.2019 17:00 Crvena zvezda : Radnički 1924
19.05.2019 17:00 Palilula : Rasovača
19.05.2019 17:00 Naisus 1977 : Moravac
19.05.2019 17:00 Radnički (K) : Branik
19.05.2019 17:00 Ključ : Sloga
19.05.2019 17:00 Blizna : Polom
19.05.2019 17:00 Sovljak : ZSK
19.05.2019 17:00 Tvrdojevac : OFK Jabučje
19.05.2019 17:00 Tulari : Radnik
19.05.2019 17:00 Tešnjar : Mladost
19.05.2019 17:00 Kolubara 2 : Banjani
19.05.2019 17:00 Srbija : Mladost (P)
19.05.2019 17:00 Budućnost : OFK Bagremar
19.05.2019 17:00 Slavija : Šumadija 1934
19.05.2019 17:00 Sloboda : 21. oktobar
19.05.2019 17:00 Jadran : Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Korićani : Sloga (D)
19.05.2019 17:00 Pobeda 1926 : Šumadinac (KG)
19.05.2019 17:00 Savinac : Čajetina
19.05.2019 17:00 Lazarica : Lauš
19.05.2019 11:00 Ariljska rampa : Prvi partizan
19.05.2019 17:00 Polet : Ježevica
19.05.2019 17:00 Jasen : Sečica
19.05.2019 17:00 Višesava : Crnokosa
19.05.2019 17:00 Perućac : Jedinstvo
19.05.2019 17:00 OFK Rtanj : Trebič
19.05.2019 17:00 Radnički 1946 : Osnić
19.05.2019 17:00 Bučje Podvis : Graničar
19.05.2019 17:00 Omladinac : OFK 019
19.05.2019 17:00 Malinik : OFK Knjaz
19.05.2019 17:00 Sloga (M) : Ozren
19.05.2019 16:30 Mladost : Rajko Mitić
19.05.2019 16:30 Borac : Dragoš
19.05.2019 17:00 Vulkan 1963 : Jedinstvo (GM)
19.05.2019 17:00 Proleter : Stevan Nešticki
19.05.2019 11:00 Rudar : Omladinac (GK)
19.05.2019 17:00 Morava : Sloboda
19.05.2019 17:00 Čegar 2013 : Mladost (DK)
19.05.2019 17:00 Vrtište : Crvena zastava
19.05.2019 17:00 Mladost (L) : Palilulac
19.05.2019 15:30 Ropotovo : Mineralac
19.05.2019 13:30 Rudar : Glama
19.05.2019 Čučuge : Joševa
19.05.2019 Polet (DL) : Šarbane
19.05.2019 Vrelo : Polet (T)
19.05.2019 Gunjevac : OFK Paljuvi
19.05.2019 Pambukovica : Crvena Jabuka
19.05.2019 Dimitrije Tucović : Mladost
19.05.2019 17:30 Jedinstvo : Sloga
19.05.2019 17:30 Skela : Krtinska
19.05.2019 17:30 Posavina : Borac
19.05.2019 17:30 Pobednik : Rvati
19.05.2019 17:00 Čenej : Borac
19.05.2019 17:00 Obilić : Titel
19.05.2019 17:00 Bačka : Vinogradar
19.05.2019 17:00 Dinamo : Železničar
19.05.2019 17:00 Janošik : Borac (VG)
19.05.2019 17:00 Vinogradar : Borac (VS)
19.05.2019 17:00 Ratar : Dobrica
19.05.2019 17:00 Budućnost (A) : Partizan (K)
19.05.2019 17:00 Hajdučica : Vojvodina (CC)
19.05.2019 17:00 Karaš (K) : Karaš (J)
19.05.2019 17:00 Sloga (M) : Ševac
19.05.2019 17:00 Trudbenik : Garevina
19.05.2019 17:00 Borac : Velika Drenova
19.05.2019 17:00 Rubin : Kamenorezac 76
19.05.2019 17:00 Beli Orlovi : Sloga (L)
19.05.2019 17:00 Polet 57 : Sloga (D)
19.05.2019 17:00 Omladinac : Gradina
19.05.2019 17:00 Mladost : 14. Oktobar
19.05.2019 17:00 Moravac 2015 : Napredak
19.05.2019 17:00 Radnički : 15. Avgust 1950
19.05.2019 17:00 Pomoravlje : Borac 1805
19.05.2019 17:00 Budućnost : Omladinski
19.05.2019 17:00 Polet : Žabari
19.05.2019 17:00 Mladost (VK) : Stari drugari
19.05.2019 11:00 Jadar 2013 : Popadić
19.05.2019 17:00 Milenko Pavlović : Mladost (L)
19.05.2019 17:00 Komanice : Borac
19.05.2019 17:00 Rakac Stave : Lukavac
19.05.2019 17:00 Rajac : Junior Novo Naselje
19.05.2019 10:00 Šećeranac Ada : 13. Maj
19.05.2019 16:30 Novi Beograd : Posavac Tišma
19.05.2019 11:00 Mladi Proleter : 011
19.05.2019 16:30 Busije : Dedinje
19.05.2019 10:00 Rekreativo 011 : Umka
19.05.2019 16:30 Sparta Železnik : Penjarol
19.05.2019 16:30 Siti Sport Klub : Lepušnica
19.05.2019 16:30 Minel : Sveti Stefan
19.05.2019 16:30 Zuce : Pionir
19.05.2019 17:00 Partizan : Jedinstvo (D)
19.05.2019 17:00 Borac (A) : Mlada krila
19.05.2019 17:00 Jedinstvo (G) : Bogutovačka Banja
19.05.2019 17:00 Lazac : Jovo Kursula
19.05.2019 17:00 Tavnik : Borac (V)
19.05.2019 11:00 Metalac : Progorelica
19.05.2019 17:00 Mineral 2015 : Mladost
19.05.2019 17:00 Mladi radnik : Omladinac-Šumadinac
19.05.2019 17:00 Sloga (M) : BSK
19.05.2019 17:00 Udarnik Trska 1947 : Karađorđe 2013 (Viš)
19.05.2019 17:00 Badnjevac : Partizan
19.05.2019 16:30 Guncate : Veliki Borak
19.05.2019 16:30 Barajevo : Velika Mostanica
19.05.2019 17:00 Terekves : Roham
19.05.2019 17:00 Napredak (BT) : Napredak (Č)
19.05.2019 17:00 1.Oktobar : Vojvodina
19.05.2019 17:00 Proleter : Jedinstvo
19.05.2019 17:00 Bega : Omladinac
19.05.2019 17:30 Mladost : Velika Reka
19.05.2019 17:30 Prva Iskra : Borac
19.05.2019 17:30 7. Juli : Jadar 1961 (GD)
19.05.2019 17:30 Milan Orlić : Azbukovica
19.05.2019 17:30 Jadar (ST) : Jedinstvo
19.05.2019 17:30 Antimon : Rudar
19.05.2019 17:30 Sloga : Vidojevica
19.05.2019 17:00 Kopljari : Šamot
19.05.2019 17:00 Borac : Ranilović
19.05.2019 11:00 Šumadinac (S) : B 2000
19.05.2019 17:00 Vrbica : Kralj Petar I
19.05.2019 11:00 Brezovac : Radoje Domanović
19.05.2019 17:00 Trešnjevica : Mladost (J)
19.05.2019 17:00 Jasenica : Sloga
19.05.2019 17:30 Sloboda : Budućnost (PD)
19.05.2019 17:30 Majur : OFK Šabac
19.05.2019 17:30 Napredak : Milicionar
19.05.2019 17:30 Drina : Premijer
19.05.2019 17:30 Budućnost 1929 (ZM) : Zadrugar
19.05.2019 17:30 Trešnjevka : Mladost
19.05.2019 17:30 Rankovac : Šipurske livade
19.05.2019 17:30 Dobrava : Provo 2015
19.05.2019 17:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Sava
19.05.2019 17:30 Pričinović : Radnički
19.05.2019 17:30 Sloga (KR) : Sloga (MA)
19.05.2019 17:00 Graničar : Jadran
19.05.2019 17:00 Šampion : Tromedja
19.05.2019 17:00 Hajduk : Jedinstvo (M)
19.05.2019 17:00 Jedinstvo (SK) : Slavija
19.05.2019 17:00 Potisje : Tisa
19.05.2019 18:00 Bačka (D) : Slavija
19.05.2019 18:00 Borac : Mladost
19.05.2019 18:00 Maglić : Neštin
19.05.2019 18:00 Sloga : Krivanj
19.05.2019 18:00 Budućnost : Naša Zvezda
19.05.2019 17:00 Polet (V) : Vihor
19.05.2019 17:00 Stig 1955 : Mladost (B)
19.05.2019 17:00 Polet (B) : Sirakovo
19.05.2019 17:00 Sloga (M) : Žitkovica 2017
19.05.2019 17:00 Žika Marković Uča : Napredak (P)
19.05.2019 17:00 Desine : Napredak 1934
19.05.2019 17:00 Sloga (L) : Dizel
19.05.2019 17:00 Omladinac (B) : Sloga 1952
19.05.2019 17:00 Integral : Jasenovac
19.05.2019 17:00 Jedinstvo (K) : Napredak 1936
19.05.2019 17:00 Bata Bulić : Radnički (K)
19.05.2019 17:00 Zadrugar (T) : BSK
19.05.2019 16:30 Tomislavci : Jedinstvo
19.05.2019 16:30 Budućnost : Eđšeg
19.05.2019 16:30 Mladost Radost : Obilić
19.05.2019 17:30 Bistrica : Sloga
19.05.2019 17:00 Napredak : Omladinac
19.05.2019 17:00 Pontes : Koča Andjelković
19.05.2019 17:00 Kladušnica : Egeta
19.05.2019 17:00 Rtkovo : Lokomotiva
19.05.2019 16:30 Dedinje : Ivanča
19.05.2019 16:30 Sloga : Markovac
19.05.2019 16:30 Omladinac : OFK Student
19.05.2019 16:30 Borac : Vlaška
19.05.2019 16:30 Šepšin : Napredak
19.05.2019 16:30 Vučak : Landol
19.05.2019 16:30 Skobalj : Omladinac
19.05.2019 Terekveš : Mladost
19.05.2019 Jedinstvo : Partizan
19.05.2019 Dunav : Omladinac (D)
19.05.2019 Aleksa Šantić : Omladinac (B)
19.05.2019 OFK Šikara : Zadrugar
19.05.2019 Kordun : Hajduk
19.05.2019 11:00 Gredetin : Polet (R)
19.05.2019 17:30 OFK Sloga : Borac
19.05.2019 11:00 Ratar : OFK Rutevac 1908
19.05.2019 11:00 Jastrebac : Polet (V)
19.05.2019 17:00 OFK Mala Bosna 2015 : Hajduk
19.05.2019 17:00 Lokomotiva : Bikovo
19.05.2019 17:00 Udarnik Višnjevac : Žednik
19.05.2019 17:00 Čantavir : Solid
19.05.2019 17:00 Elektrovojvodina : Palić
19.05.2019 11:00 Prilike : Voćar
19.05.2019 17:00 Sloga : Dedinje Junajted
19.05.2019 17:00 Gorušica : Vrelo
19.05.2019 17:00 Jelica : Gradina
19.05.2019 17:00 Radnički : Brezova
19.05.2019 17:00 Sokograd : Hajduk
19.05.2019 17:00 Palilulac : Slemen
19.05.2019 17:00 Sloga Lužnice 2016 : Vinogradi DB
19.05.2019 17:00 Seljak : Ćava
19.05.2019 17:00 Maršić : Bratstvo 1975
19.05.2019 17:00 Zastava : Kolonija
19.05.2019 17:00 Divostin : Košutnjak
19.05.2019 17:30 Plavi Tok : Dobrinjac
19.05.2019 17:30 Avijatičar Vranjani : Glumač
19.05.2019 17:30 Blagaja : Gorobilje
19.05.2019 14:30 Borac : Trešnjica
19.05.2019 17:30 Napredak : Duškovci
19.05.2019 17:00 OFK Sikole : Polet
19.05.2019 17:00 Slatina : Miloševo
19.05.2019 17:00 Urovica : Mladost
19.05.2019 17:00 Rečka : OFK Tamnič
19.05.2019 17:00 Marina Kutina : Mekiš
19.05.2019 17:00 Grkinja : 10. februar
19.05.2019 17:30 Mrovska : Mladost (Z)
19.05.2019 11:00 Polet : Hajduk
19.05.2019 11:00 Dragojevac : Petrovac 74
19.05.2019 11:00 Verko : Jedinstvo 2014
19.05.2019 17:00 BSK Buljane : Heroj
19.05.2019 17:00 ISK Izvor : Budućnost
19.05.2019 17:00 Donja Mutnica : Razvitak
19.05.2019 17:00 Sloga : OFK Juhor 2016
19.05.2019 17:00 Popovac : Šumadija
19.05.2019 11:00 Miločajac : Mladost 1925
19.05.2019 17:30 Zgodačica : Morava
19.05.2019 17:30 Magnohrom : Sloga Obrva
19.05.2019 17:30 Braća Vuković : Šumadija
19.05.2019 17:30 Budućnost : Mladost 1981
19.05.2019 17:30 Jedinstvo 2017 : Koštam Polje
19.05.2019 11:00 OFK Jelen : Zablaće
19.05.2019 11:00 Borac BTG : Volujac
19.05.2019 11:00 Korman : Žabar
19.05.2019 11:00 OFK Varna : Mladost Svileuva
19.05.2019 11:00 Cerić : Bojić
19.05.2019 11:00 Jedinstvo : Galeb
19.05.2019 11:00 Mladost Slatina : Rudar
19.05.2019 11:00 Volujac : Zablaće
19.05.2019 18:00 Napredak : Omladinac
19.05.2019 18:00 Dražmirovac : Crni Vrh
19.05.2019 18:00 Domaćin : Dobra Voda
19.05.2019 18:00 GFK Tabane : Sloboda
19.05.2019 17:00 Proleter 1932 : Dunav
19.05.2019 17:00 BSK 1931 : Ljubičevo
19.05.2019 17:00 Morava 1932 : Sloga (Ć)
19.05.2019 17:00 Mip Majdan : Moravac 1933
19.05.2019 17:00 Batovac : Sopot
19.05.2019 17:00 Beli Orao : Mlava (B)
19.05.2019 17:00 Vojvoda Milenko : Napredak (B)
19.05.2019 17:00 Metalac : Zemljoradnik
19.05.2019 17:00 Pobeda (SK) : Sloga (D)
19.05.2019 11:00 POFK Letnjikovac : Borac
19.05.2019 11:00 Partizan : Sloga
19.05.2019 11:00 Lipolist : OFK Letnjikovac 1983
19.05.2019 11:00 Napredak : Pocerina
19.05.2019 11:00 Omladinac : Metaloplastika
19.05.2019 11:00 Maovi MH : Dumača
19.05.2019 11:00 Culjković : Petlovača
19.05.2019 11:00 OFK Takovo : Omladinac
19.05.2019 11:00 Sloga : Brgule
19.05.2019 11:00 Jedinstvo : Kolubara
19.05.2019 11:00 Dokmir : Murgaš
19.05.2019 11:00 Budućnost 1995 : OFK Stublenica
19.05.2019 16:30 Udarnik 2015 : Borac
19.05.2019 11:00 Melnica : Napredak
19.05.2019 17:30 Proleter : Crvena Zastava
19.05.2019 17:30 Partizan : Zadrugar
19.05.2019 17:00 Resavac : Mladi Radnik
19.05.2019 17:00 Sinđelić : Rudar
19.05.2019 17:00 Mladi Borac : Resava
19.05.2019 17:00 Sloga : Proleter
19.05.2019 17:00 Nepričava : Strmovo 1968
19.05.2019 17:00 Kolubara : Ratkovac
19.05.2019 17:00 Sinđelić : Napredak
19.05.2019 17:00 OFK Bačinci : OFK Bingula
19.05.2019 17:00 Borac : Graničar
19.05.2019 17:00 Omladinac : Sremac
19.05.2019 17:00 Erdevik 2017 : Jedinstvo (LJ)
19.05.2019 17:00 Jednota : Jedinstvo (M)
19.05.2019 11:00 Krćevac 04 : Maskar
19.05.2019 11:00 Budućnost MI : Budućnost (B)
19.05.2019 11:00 Jarmenovci : Mladost (R)
19.05.2019 17:00 Dunavac : Mladi Borac
19.05.2019 17:00 Ram : Srednjevo
19.05.2019 17:00 Baštovan 2015 : Sloga
19.05.2019 17:00 Pek : Stiški Kurjak
19.05.2019 11:00 Napredak 1927 : Jedinstvo (S)
19.05.2019 11:00 Stig (C) : Sloga 1945
19.05.2019 11:00 Stig (MC) : BSK 1924
19.05.2019 17:00 Kremenac : Hajduk
19.05.2019 17:00 Bukorovac : Dobrača
19.05.2019 18:00 OFK Dragoševac : Bresje
19.05.2019 18:00 GFK Strelište : Lipar
19.05.2019 18:00 PSS-192 : Jagodina
19.05.2019 00:00 Deportivo Alavés : Girona
19.05.2019 00:00 Celta de Vigo : Rayo Vallecano
19.05.2019 00:00 Espanyol : Real Sociedad
19.05.2019 00:00 Getafe : Villarreal
19.05.2019 00:00 Huesca : Leganés
19.05.2019 00:00 Sevilla : Athletic Club
19.05.2019 00:00 Levante : Atlético Madrid
19.05.2019 00:00 Eibar : Barcelona
19.05.2019 00:00 Real Madrid : Real Betis
19.05.2019 00:00 Real Valladolid : Valencia
19.05.2019 00:00 Juventus : Atalanta
19.05.2019 00:00 Lazio : Bologna
19.05.2019 00:00 Genoa : Cagliari
19.05.2019 00:00 Parma : Fiorentina
19.05.2019 00:00 Milan : Frosinone
19.05.2019 00:00 Sassuolo : Roma
19.05.2019 00:00 Chievo : Sampdoria
19.05.2019 00:00 Udinese : SPAL
19.05.2019 00:00 Empoli : Torino
19.05.2019 20:30 Napoli : Internazionale
19.05.2019 16:30 Požega : Jedinstvo
19.05.2019 16:30 Slatke male : ŽFK Una Fortuna
19.05.2019 16:30 Heroj Polet : Šabac
19.05.2019 11:00 Prva Iskra : Posavina
19.05.2019 17:00 Radnički : Omladinac 2014
19.05.2019 11:00 Njerš Ištvan : Bačka 1901
19.05.2019 10:00 Duboko : Zadrugar
19.05.2019 11:00 Urovci : Rvati
19.05.2019 11:00 Vinogradar : Preporod
19.05.2019 15:00 Čantavir : Tavankut
19.05.2019 11:00 Spartak : Đurđin
19.05.2019 10:00 TSC : Mladost APA
19.05.2019 10:00 Arena Su : Bečej 1918
19.05.2019 10:00 Crvenka : Radnički (S)
19.05.2019 10:00 OFK Bačka : Njerš Ištvan
19.05.2019 10:00 Posavina : Radnički
19.05.2019 10:00 Jedinstvo : Zvezda
19.05.2019 17:00 Ad Drinum : Požega
19.05.2019 17:00 Mačva : Šampion
19.05.2019 17:00 Požarevac : Karađordje
19.05.2019 17:00 Savac : Sloga 036
19.05.2019 17:00 Jedinstvo : Šabac
19.05.2019 17:00 Radnicki 1923 : Plana
19.05.2019 09:30 Vinogradar : Spartak '06
19.05.2019 09:30 Spartak '07 : Subotica
19.05.2019 18:00 Plavi 2000 : Policajac

Vaterpolo

19.05.2019 Crvena zvezda : Senta
19.05.2019 Taš 2000 : Vojvodina
19.05.2019 Palilula : Vračar