22.10
14:30
Zadrugar (T)
Mladost (B)
0
3
|
22.10.2014 14:30 | Zadrugar (T) | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
22.10
14:30
Napredak 1936
TrgovaÄki
3
1
|
22.10.2014 14:30 | Napredak 1936 | 3 : 1 | TrgovaÄki | |||||
22.10
14:30
Å apine
KrilaÅ”
5
2
|
22.10.2014 14:30 | Å apine | 5 : 2 | KrilaÅ” | |||||
22.10
14:30
Mlava (ML)
Mlava (B)
4
1
|
22.10.2014 14:30 | Mlava (ML) | 4 : 1 | Mlava (B) | |||||
22.10
14:30
RadniÄki 1926
Petar Dobrnjac
6
2
|
22.10.2014 14:30 | RadniÄki 1926 | 6 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
22.10
14:30
Integral
Polet (SD)
1
0
|
22.10.2014 14:30 | Integral | 1 : 0 | Polet (SD) | |||||
22.10
14:30
Sloga (B)
Makce
3
2
|
22.10.2014 14:30 | Sloga (B) | 3 : 2 | Makce | |||||
22.10
14:30
Rudar (K)
Vojvoda Milenko
3
2
|
22.10.2014 14:30 | Rudar (K) | 3 : 2 | Vojvoda Milenko |
22.10
14:30
Å ajkaÅ” 1908
OFK Futog
2
0
|
22.10.2014 14:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 2 : 0 | OFK Futog |
22.10
11:00
KljuÄ
RadniÄki
3
0
|
22.10.2014 11:00 | KljuÄ | 3 : 0 | RadniÄki |
22.10
14:00
Mladi proleter
Rekreativo 011
4
1
|
22.10.2014 14:00 | Mladi proleter | 4 : 1 | Rekreativo 011 |
22.10
15:00
Milan
Ratar
0
3
|
22.10.2014 15:00 | Milan | 0 : 3 | Ratar |
22.10
14:30
Omladinac
Sveti Jovan
3
0
|
22.10.2014 14:30 | Omladinac | 3 : 0 | Sveti Jovan |
22.10
15:00
Dobrava
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
3
|
22.10.2014 15:00 | Dobrava | 2 : 3 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
22.10
14:00
ZaŔtita
Polom
1
2
|
22.10.2014 14:00 | ZaŔtita | 1 : 2 | Polom | |||||
22.10
15:30
Brestovac 2
Å arbanovac 2
0
0
|
22.10.2014 15:30 | Brestovac 2 | 0 : 0 | Å arbanovac 2 | |||||
22.10
15:30
Zlot 2
Donja Bela Reka
3
0
|
22.10.2014 15:30 | Zlot 2 | 3 : 0 | Donja Bela Reka |
22.10
14:00
Berane
Bratstvo
2
1
|
22.10.2014 14:00 | Berane | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
22.10
14:00
Bokelj
Jedinstvo
2
2
|
22.10.2014 14:00 | Bokelj | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
22.10
14:00
Mogren
Rudar
4
2
|
22.10.2014 14:00 | Mogren | 4 : 2 | Rudar | |||||
22.10
14:00
LovÄen
Kom
1
2
|
22.10.2014 14:00 | LovÄen | 1 : 2 | Kom |
22.10
12:00
RadniÄki (NP)
Proleter (NS)
0
4
|
22.10.2014 12:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 4 | Proleter (NS) |
22.10
Moravac Orion
TimoÄanin (K)
4
2
|
22.10.2014 | Moravac Orion | 4 : 2 | TimoÄanin (K) |
22.10
15:00
Senta
Olimpia
1
2
|
22.10.2014 15:00 | Senta | 1 : 2 | Olimpia |
22.10
15:00
Glogonj
Dinamo
0
4
|
22.10.2014 15:00 | Glogonj | 0 : 4 | Dinamo |
22.10
11:00
Jagodina
Teleoptik
1
0
|
22.10.2014 11:00 | Jagodina | 1 : 0 | Teleoptik |
22.10
15:00
Subotica
Olimpia
6
2
|
22.10.2014 15:00 | Subotica | 6 : 2 | Olimpia |
22.10
15:30
Tutin
Mokra Gora
5
0
|
22.10.2014 15:30 | Tutin | 5 : 0 | Mokra Gora |
22.10
10:00
Crvena Zvezda MML
Balkan
3
1
|
22.10.2014 10:00 | Crvena Zvezda MML | 3 : 1 | Balkan |
22.10
21:50
Vitez
Žarkovo
47
61
|
22.10.2014 21:50 | Vitez | 47 : 61 | Žarkovo |
22.10
19:00
Partizan
Play Off Happy
84
51
|
22.10.2014 19:00 | Partizan | 84 : 51 | Play Off Happy |
22.10
16:30
Rudar
BuduÄnost
51
91
|
22.10.2014 16:30 | Rudar | 51 : 91 | BuduÄnost | |||||
22.10
16:00
LovÄen
NikÅ”iÄ 1995
85
69
|
22.10.2014 16:00 | LovÄen | 85 : 69 | NikÅ”iÄ 1995 |
22.10
18:00
Bosna
Mladost
2
3
|
22.10.2014 18:00 | Bosna | 2 : 3 | Mladost |
22.10
19:00
Spartak
Klek SrbijaŔume
0
3
|
22.10.2014 19:00 | Spartak | 0 : 3 | Klek SrbijaŔume |
22.10
18:30
Gacko
Bimal-Jedinstvo
1
3
|
22.10.2014 18:30 | Gacko | 1 : 3 | Bimal-Jedinstvo |
22.10
19:30
Vojvodina
Metalurg
22
25
|
22.10.2014 19:30 | Vojvodina | 22 : 25 | Metalurg | |||||
22.10
20:15
Vardar
RadniÄki
39
33
|
22.10.2014 20:15 | Vardar | 39 : 33 | RadniÄki | |||||
22.10
18:00
MKB-MVM VeszprƩm
Zagreb
27
22
|
22.10.2014 18:00 | MKB-MVM VeszprƩm | 27 : 22 | Zagreb |
22.10
18:00
Župa 54
Novi Pazar
26
14
|
22.10.2014 18:00 | Župa 54 | 26 : 14 | Novi Pazar |
22.10
19:30
Metaloplastika
ŽelezniÄar 1949
25
22
|
22.10.2014 19:30 | Metaloplastika | 25 : 22 | ŽelezniÄar 1949 |
22.10
15:30
RadniÄki BG
Petrovac
17
16
|
22.10.2014 15:30 | RadniÄki BG | 17 : 16 | Petrovac |
22.10
20:00
Bosna Kompred
Sokrates
8
3
|
22.10.2014 20:00 | Bosna Kompred | 8 : 3 | Sokrates |
22.10
19:00
Vranje
KalÄa
1
3
|
22.10.2014 19:00 | Vranje | 1 : 3 | KalÄa |