23.03
15:00
Cement
Kabel
0
2
|
23.03.2019 15:00 | Cement | 0 : 2 | Kabel | |||||
23.03
15:00
Omladinac
Železničar
0
0
|
23.03.2019 15:00 | Omladinac | 0 : 0 | Železničar | |||||
23.03
15:00
Bačka 1901
Mladost
1
0
|
23.03.2019 15:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Mladost | |||||
23.03
15:00
Hajduk 1912
ČSK Pivara
5
1
|
23.03.2019 15:00 | Hajduk 1912 | 5 : 1 | ČSK Pivara | |||||
23.03
15:00
Bratstvo 1946
Dinamo 1945
2
0
|
23.03.2019 15:00 | Bratstvo 1946 | 2 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
23.03
15:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
2
0
|
23.03.2019 15:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Radnički (NP) |
23.03
14:30
Sloga 33
Mladi radnik 1926
0
0
|
23.03.2019 14:30 | Sloga 33 | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
23.03
14:30
Sloga (PŽ)
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Sloga (PŽ) | 1 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
23.03
14:30
Budućnost Krušik 2014
Smederevo 1924
0
0
|
23.03.2019 14:30 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
23.03
14:30
Tutin
Loznica
2
0
|
23.03.2019 14:30 | Tutin | 2 : 0 | Loznica |
23.03
16:00
Jagodina Tabane
Radnički (P)
0
1
|
23.03.2019 16:00 | Jagodina Tabane | 0 : 1 | Radnički (P) | |||||
23.03
16:00
Rtanj
Budućnost
1
4
|
23.03.2019 16:00 | Rtanj | 1 : 4 | Budućnost | |||||
23.03
16:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
0
1
|
23.03.2019 16:00 | Trstenik PPT | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
23.03
16:00
OFK Sinđelić
Pukovac
4
0
|
23.03.2019 16:00 | OFK Sinđelić | 4 : 0 | Pukovac | |||||
23.03
16:00
Jedinstvo (B)
Zaplanjac
0
0
|
23.03.2019 16:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 0 | Zaplanjac | |||||
23.03
16:00
Radnički (S)
Car Konstantin
3
1
|
23.03.2019 16:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Car Konstantin |
23.03
15:00
Radnički (NB)
Jedinstvo
1
1
|
23.03.2019 15:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.03
15:00
OFK Beograd
IMT
0
3
|
23.03.2019 15:00 | OFK Beograd | 0 : 3 | IMT | |||||
23.03
10:00
BASK
Grafičar
0
2
|
23.03.2019 10:00 | BASK | 0 : 2 | Grafičar | |||||
23.03
15:00
Lokomotiva
Kolubara
1
2
|
23.03.2019 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Kolubara | |||||
23.03
11:00
GSP Polet Dorćol
Brodarac
1
0
|
23.03.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 0 | Brodarac |
23.03
15:00
Krajina
Kikinda 1909
1
0
|
23.03.2019 15:00 | Krajina | 1 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
23.03
15:00
Budućnost
Mladost (O)
0
2
|
23.03.2019 15:00 | Budućnost | 0 : 2 | Mladost (O) | |||||
23.03
15:00
Begej
Radnički (K)
3
1
|
23.03.2019 15:00 | Begej | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
23.03
15:00
Jedinstvo (NB)
Sloboda
0
0
|
23.03.2019 15:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 0 | Sloboda | |||||
23.03
15:00
Kozara
Vojvodina 1928
1
0
|
23.03.2019 15:00 | Kozara | 1 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
23.03
15:00
Sloga
Jedinstvo (BK)
2
1
|
23.03.2019 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
23.03
15:00
BAK
Radnički (S)
1
0
|
23.03.2019 15:00 | BAK | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
23.03
15:00
OFK Proleter
ŽAK
4
0
|
23.03.2019 15:00 | OFK Proleter | 4 : 0 | ŽAK |
23.03
15:00
Sloga (E)
Podrinje
2
0
|
23.03.2019 15:00 | Sloga (E) | 2 : 0 | Podrinje | |||||
23.03
15:00
1. Maj Ruma
Sremac Vojka
0
0
|
23.03.2019 15:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 0 | Sremac Vojka |
23.03
15:00
Sloga (Č)
Radnički 1912
2
2
|
23.03.2019 15:00 | Sloga (Č) | 2 : 2 | Radnički 1912 | |||||
23.03
15:00
Crvenka
OFK Vrbas
4
1
|
23.03.2019 15:00 | Crvenka | 4 : 1 | OFK Vrbas | |||||
23.03
15:00
Radnički (S)
Polet (K)
3
1
|
23.03.2019 15:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Polet (K) | |||||
23.03
15:00
BSK
Budućnost
2
1
|
23.03.2019 15:00 | BSK | 2 : 1 | Budućnost | |||||
23.03
15:00
Mladost APA
Tisa
2
1
|
23.03.2019 15:00 | Mladost APA | 2 : 1 | Tisa |
23.03
14:30
Apolon 2018
Gruža
1
2
|
23.03.2019 14:30 | Apolon 2018 | 1 : 2 | Gruža | |||||
23.03
14:30
Šumadija 1903
Šumadija (T)
2
3
|
23.03.2019 14:30 | Šumadija 1903 | 2 : 3 | Šumadija (T) | |||||
23.03
14:30
Sloga
Karađorđe
2
0
|
23.03.2019 14:30 | Sloga | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
23.03
14:30
Sušica
Bane 1931
5
1
|
23.03.2019 14:30 | Sušica | 5 : 1 | Bane 1931 |
23.03
14:30
Karađorđe
OFK Aranđelovac 1979
0
1
|
23.03.2019 14:30 | Karađorđe | 0 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 |
23.03
14:30
Mačva 2005
Železničar
0
0
|
23.03.2019 14:30 | Mačva 2005 | 0 : 0 | Železničar | |||||
23.03
14:30
Zadrugar
OFK Divci
4
0
|
23.03.2019 14:30 | Zadrugar | 4 : 0 | OFK Divci | |||||
23.03
14:30
Radnički Šabački
Radjevac
0
1
|
23.03.2019 14:30 | Radnički Šabački | 0 : 1 | Radjevac | |||||
23.03
14:30
Radnički (V)
Radnički Stobeks
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
23.03
14:30
Spartak 1924
Borac
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Spartak 1924 | 1 : 0 | Borac | |||||
23.03
14:30
Ribnica
Vrelo Sport
3
0
|
23.03.2019 14:30 | Ribnica | 3 : 0 | Vrelo Sport |
23.03
14:30
Sevojno
Sloboda
3
2
|
23.03.2019 14:30 | Sevojno | 3 : 2 | Sloboda | |||||
23.03
14:30
Takovo
Polimlje
4
0
|
23.03.2019 14:30 | Takovo | 4 : 0 | Polimlje | |||||
23.03
14:30
Budućnost
Jedinstvo Putevi
0
1
|
23.03.2019 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi |
23.03
16:00
Morava
Pčinja
1
2
|
23.03.2019 16:00 | Morava | 1 : 2 | Pčinja | |||||
23.03
16:00
Sloga
Balkanski
1
3
|
23.03.2019 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Balkanski | |||||
23.03
16:00
Budućnost
Tanasko Rajić
0
0
|
23.03.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Tanasko Rajić |
23.03
16:00
Sloga
Rembas
1
2
|
23.03.2019 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Rembas | |||||
23.03
16:00
OFK Topličanin
Jastrebac (B)
1
0
|
23.03.2019 16:00 | OFK Topličanin | 1 : 0 | Jastrebac (B) |
23.03
16:00
Svrljig
Kablovi
1
0
|
23.03.2019 16:00 | Svrljig | 1 : 0 | Kablovi | |||||
23.03
16:00
Brodoremont
Hajduk Veljko
1
2
|
23.03.2019 16:00 | Brodoremont | 1 : 2 | Hajduk Veljko |
23.03
15:00
Turbina
Hajduk
2
1
|
23.03.2019 15:00 | Turbina | 2 : 1 | Hajduk | |||||
23.03
15:00
Mladenovac
Komgrap
3
0
|
23.03.2019 15:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Komgrap |
23.03
15:30
Polet
Crvena zvezda (VS)
0
1
|
23.03.2019 15:30 | Polet | 0 : 1 | Crvena zvezda (VS) |
23.03
15:30
Tvrđava
Kulpin
3
0
|
23.03.2019 15:30 | Tvrđava | 3 : 0 | Kulpin |
23.03
14:30
Sloga Bat 1924
Lokomotiva
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Sloga Bat 1924 | 1 : 0 | Lokomotiva |
23.03
15:30
Slavija
Petrovaradin
1
1
|
23.03.2019 15:30 | Slavija | 1 : 1 | Petrovaradin | |||||
23.03
15:30
RFK Novi Sad 1921
ŽSK
3
0
|
23.03.2019 15:30 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | ŽSK |
23.03
15:30
Sloga
Radnički 1905
0
2
|
23.03.2019 15:30 | Sloga | 0 : 2 | Radnički 1905 | |||||
23.03
15:30
Panonija IM Topola
Obilić
2
0
|
23.03.2019 15:30 | Panonija IM Topola | 2 : 0 | Obilić | |||||
23.03
15:30
Njegoš
Preporod
5
0
|
23.03.2019 15:30 | Njegoš | 5 : 0 | Preporod |
23.03
15:00
Dunav
Rakovica
3
1
|
23.03.2019 15:00 | Dunav | 3 : 1 | Rakovica |
23.03
14:30
Parmenac
Spartak
3
3
|
23.03.2019 14:30 | Parmenac | 3 : 3 | Spartak |
23.03
15:00
Omladinac
Mataruge
1
0
|
23.03.2019 15:00 | Omladinac | 1 : 0 | Mataruge |
23.03
15:30
Ribnik
Čitluk
2
0
|
23.03.2019 15:30 | Ribnik | 2 : 0 | Čitluk | |||||
23.03
15:30
Varvarin
Poljoprivrednik
1
0
|
23.03.2019 15:30 | Varvarin | 1 : 0 | Poljoprivrednik |
23.03
15:00
Jevremovac
Dušan Silni
0
4
|
23.03.2019 15:00 | Jevremovac | 0 : 4 | Dušan Silni | |||||
23.03
15:00
Sindjelić
Sloga (LŠ)
1
1
|
23.03.2019 15:00 | Sindjelić | 1 : 1 | Sloga (LŠ) |
23.03
14:30
Jedinstvo (Lj)
Đerdap
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 0 | Đerdap | |||||
23.03
14:30
Trgovački
Rudar (K)
2
1
|
23.03.2019 14:30 | Trgovački | 2 : 1 | Rudar (K) |
23.03
15:30
Sloga
Morava (Ž)
0
4
|
23.03.2019 15:30 | Sloga | 0 : 4 | Morava (Ž) | |||||
23.03
15:30
Doljevac
OFK Napredak 1929
1
2
|
23.03.2019 15:30 | Doljevac | 1 : 2 | OFK Napredak 1929 |
23.03
16:00
Rudna Glava
Brestovac
4
1
|
23.03.2019 16:00 | Rudna Glava | 4 : 1 | Brestovac | |||||
23.03
16:00
Bor 1919
Poreč
3
0
|
23.03.2019 16:00 | Bor 1919 | 3 : 0 | Poreč | |||||
23.03
16:00
BSK
Blizna
4
2
|
23.03.2019 16:00 | BSK | 4 : 2 | Blizna |
23.03
14:00
Rubribreza
Tvrdojevac
2
0
|
23.03.2019 14:00 | Rubribreza | 2 : 0 | Tvrdojevac | |||||
23.03
14:00
Banjani
OFK Brđanac
0
0
|
23.03.2019 14:00 | Banjani | 0 : 0 | OFK Brđanac | |||||
23.03
14:00
Radnik
Iskra
4
1
|
23.03.2019 14:00 | Radnik | 4 : 1 | Iskra | |||||
23.03
14:00
OFK Jabučje
Trlić
0
5
|
23.03.2019 14:00 | OFK Jabučje | 0 : 5 | Trlić |
23.03
15:00
Sloga (D)
Erdoglija 1931
3
1
|
23.03.2019 15:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Erdoglija 1931 |
23.03
14:30
Prvi partizan
Ježevica
1
3
|
23.03.2019 14:30 | Prvi partizan | 1 : 3 | Ježevica |
23.03
16:00
Rudar Vrška Čuka
OFK Knjaz
5
0
|
23.03.2019 16:00 | Rudar Vrška Čuka | 5 : 0 | OFK Knjaz | |||||
23.03
16:00
Velika Jasikova
Midžor (K)
4
2
|
23.03.2019 16:00 | Velika Jasikova | 4 : 2 | Midžor (K) |
23.03
15:00
Nebeski Andjeli
Levosoje
2
1
|
23.03.2019 15:00 | Nebeski Andjeli | 2 : 1 | Levosoje |
23.03
14:00
Kalenić
Joševa
0
1
|
23.03.2019 14:00 | Kalenić | 0 : 1 | Joševa | |||||
23.03
14:00
Crvena Jabuka
Čučuge
1
4
|
23.03.2019 14:00 | Crvena Jabuka | 1 : 4 | Čučuge | |||||
23.03
14:00
Rudar
Šarbane
1
1
|
23.03.2019 14:00 | Rudar | 1 : 1 | Šarbane |
23.03
15:30
Jedinstvo
Bačka
3
0
|
23.03.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bačka | |||||
23.03
15:30
Železničar
Borac
4
1
|
23.03.2019 15:30 | Železničar | 4 : 1 | Borac |
23.03
15:00
Vojvodina (CC)
Borac (VS)
1
1
|
23.03.2019 15:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 1 | Borac (VS) |
23.03
15:30
Garevina
Sloga (L)
1
2
|
23.03.2019 15:30 | Garevina | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
23.03
15:30
Velika Drenova
Gradina
2
1
|
23.03.2019 15:30 | Velika Drenova | 2 : 1 | Gradina |
23.03
16:00
Vinorača
Partizan
3
2
|
23.03.2019 16:00 | Vinorača | 3 : 2 | Partizan | |||||
23.03
16:00
Morava
Ursule
0
1
|
23.03.2019 16:00 | Morava | 0 : 1 | Ursule | |||||
23.03
16:00
Sinđelić 1934
Šumadinac
1
3
|
23.03.2019 16:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 3 | Šumadinac |
23.03
16:00
Mladost (GM)
15. Avgust 1950
3
0
|
23.03.2019 16:00 | Mladost (GM) | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
23.03
13:30
Beljanica
Omladinski
3
0
|
23.03.2019 13:30 | Beljanica | 3 : 0 | Omladinski | |||||
23.03
16:00
Radnički
Budućnost
1
1
|
23.03.2019 16:00 | Radnički | 1 : 1 | Budućnost | |||||
23.03
16:00
Rudar (St)
Pomoravlje
3
2
|
23.03.2019 16:00 | Rudar (St) | 3 : 2 | Pomoravlje |
23.03
14:00
Junior Novo Naselje
Mladost (VK)
3
0
|
23.03.2019 14:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 0 | Mladost (VK) |
23.03
14:00
Djurinci
OFK Slatina
5
3
|
23.03.2019 14:00 | Djurinci | 5 : 3 | OFK Slatina | |||||
23.03
15:00
Vojvoda
OFK Rogača
7
2
|
23.03.2019 15:00 | Vojvoda | 7 : 2 | OFK Rogača |
23.03
15:00
Bogutovačka Banja
Zvezda
5
2
|
23.03.2019 15:00 | Bogutovačka Banja | 5 : 2 | Zvezda | |||||
23.03
15:00
Mlada krila
Borac (V)
1
4
|
23.03.2019 15:00 | Mlada krila | 1 : 4 | Borac (V) | |||||
23.03
15:00
Mladi radnik 1925
Tavnik
0
1
|
23.03.2019 15:00 | Mladi radnik 1925 | 0 : 1 | Tavnik |
23.03
14:30
Marjan
Udarnik Trska 1947
2
0
|
23.03.2019 14:30 | Marjan | 2 : 0 | Udarnik Trska 1947 | |||||
23.03
14:30
Karađorđe 2013 (Viš)
BSK
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 1 : 0 | BSK |
23.03
15:00
Azbukovica
Jadar 1961 (GD)
1
3
|
23.03.2019 15:00 | Azbukovica | 1 : 3 | Jadar 1961 (GD) |
23.03
14:30
Kralj Petar I
B 2000
3
3
|
23.03.2019 14:30 | Kralj Petar I | 3 : 3 | B 2000 |
23.03
15:30
Radnički
Plantaža
2
1
|
23.03.2019 15:30 | Radnički | 2 : 1 | Plantaža | |||||
23.03
15:30
Jedinstvo (Š)
Radnik Sušica
2
2
|
23.03.2019 15:30 | Jedinstvo (Š) | 2 : 2 | Radnik Sušica |
23.03
15:00
Cer
Drina
0
0
|
23.03.2019 15:00 | Cer | 0 : 0 | Drina | |||||
23.03
15:00
Torpedo 1924
Majur
0
5
|
23.03.2019 15:00 | Torpedo 1924 | 0 : 5 | Majur |
23.03
15:00
Radnički
Trešnjevka
3
2
|
23.03.2019 15:00 | Radnički | 3 : 2 | Trešnjevka |
23.03
15:30
Tornjoš
Šampion
4
1
|
23.03.2019 15:30 | Tornjoš | 4 : 1 | Šampion |
23.03
14:30
Žitkovica 2017
Sirakovo
1
2
|
23.03.2019 14:30 | Žitkovica 2017 | 1 : 2 | Sirakovo |
23.03
14:30
Rade Milošević
Jedinstvo (K)
1
2
|
23.03.2019 14:30 | Rade Milošević | 1 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
23.03
14:30
Jasenovac
Manastirica
4
0
|
23.03.2019 14:30 | Jasenovac | 4 : 0 | Manastirica |
23.03
15:00
Vojlovica 2018
Polet
0
2
|
23.03.2019 15:00 | Vojlovica 2018 | 0 : 2 | Polet |
23.03
12:00
Petlić SD 026
Omladinac
1
3
|
23.03.2019 12:00 | Petlić SD 026 | 1 : 3 | Omladinac |
23.03
Globoder
Mladost VPD
4
1
|
23.03.2019 | Globoder | 4 : 1 | Mladost VPD | |||||
23.03
Modrica
Žabare
0
1
|
23.03.2019 | Modrica | 0 : 1 | Žabare |
23.03
16:00
Jedinstvo 2014
Mladost 2013
1
1
|
23.03.2019 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 1 | Mladost 2013 | |||||
23.03
16:00
Belpos
Hajduk
2
3
|
23.03.2019 16:00 | Belpos | 2 : 3 | Hajduk |
23.03
15:00
Napredak
Jašunja
4
2
|
23.03.2019 15:00 | Napredak | 4 : 2 | Jašunja | |||||
23.03
15:00
Navalin
Rudar 1973
3
1
|
23.03.2019 15:00 | Navalin | 3 : 1 | Rudar 1973 |
23.03
15:00
Petlovača
Partizan
1
2
|
23.03.2019 15:00 | Petlovača | 1 : 2 | Partizan | |||||
23.03
15:00
Metaloplastika
Sloga
0
4
|
23.03.2019 15:00 | Metaloplastika | 0 : 4 | Sloga |
23.03
15:30
Lider
Dinamo 1923
3
0
|
23.03.2019 15:30 | Lider | 3 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
23.03
15:30
Borac (BG)
Dinamo (S)
4
1
|
23.03.2019 15:30 | Borac (BG) | 4 : 1 | Dinamo (S) |
23.03
15:00
Noćaj
Graničar
2
0
|
23.03.2019 15:00 | Noćaj | 2 : 0 | Graničar |
23.03
14:30
Sutjeska
Željezničar Sport Team
1
2
|
23.03.2019 14:30 | Sutjeska | 1 : 2 | Željezničar Sport Team | |||||
23.03
14:30
Drina
Kozara
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Drina | 1 : 0 | Kozara | |||||
23.03
14:30
Sloga
Borac
0
0
|
23.03.2019 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Borac | |||||
23.03
14:30
Sloboda
Tekstilac
0
2
|
23.03.2019 14:30 | Sloboda | 0 : 2 | Tekstilac | |||||
23.03
14:30
Slavija
Podrinje
2
0
|
23.03.2019 14:30 | Slavija | 2 : 0 | Podrinje | |||||
23.03
14:30
Alfa
Rudar Prijedor
0
0
|
23.03.2019 14:30 | Alfa | 0 : 0 | Rudar Prijedor |
23.03
12:00
Adria
Zabjelo
3
0
|
23.03.2019 12:00 | Adria | 3 : 0 | Zabjelo |
23.03
15:00
Polimlje
Petnjica
1
3
|
23.03.2019 15:00 | Polimlje | 1 : 3 | Petnjica | |||||
23.03
15:00
Gusinje
Komovi
2
3
|
23.03.2019 15:00 | Gusinje | 2 : 3 | Komovi |
23.03
14:30
Sloga (R)
Cetinje
2
2
|
23.03.2019 14:30 | Sloga (R) | 2 : 2 | Cetinje |
23.03
15:00
Inđija
Zlatibor
2
0
|
23.03.2019 15:00 | Inđija | 2 : 0 | Zlatibor | |||||
23.03
15:00
Sinđelić
Javor Matis
1
0
|
23.03.2019 15:00 | Sinđelić | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
23.03
15:00
Budućnost
Metalac
2
1
|
23.03.2019 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Metalac | |||||
23.03
15:00
Bežanija
OFK Žarkovo
3
2
|
23.03.2019 15:00 | Bežanija | 3 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
23.03
15:00
Novi Pazar
TSC
0
1
|
23.03.2019 15:00 | Novi Pazar | 0 : 1 | TSC | |||||
23.03
15:00
Radnički 1923
Bečej 1918
2
0
|
23.03.2019 15:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Bečej 1918 | |||||
23.03
18:30
Borac
Trajal
0
1
|
23.03.2019 18:30 | Borac | 0 : 1 | Trajal | |||||
23.03
15:00
Sloboda
Teleoptik
3
3
|
23.03.2019 15:00 | Sloboda | 3 : 3 | Teleoptik |
23.03
14:00
Požarevac
Vojvodina
0
2
|
23.03.2019 14:00 | Požarevac | 0 : 2 | Vojvodina |
23.03
13:30
Kolibri
Karađorđe
0
0
|
23.03.2019 13:30 | Kolibri | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
23.03
16:00
Polet
Mačva
1
4
|
23.03.2019 16:00 | Polet | 1 : 4 | Mačva | |||||
23.03
15:00
TSC
Radnički 2012
5
0
|
23.03.2019 15:00 | TSC | 5 : 0 | Radnički 2012 |
23.03
Brezovica
Radnički Šabački
5
1
|
23.03.2019 | Brezovica | 5 : 1 | Radnički Šabački | |||||
23.03
Vrelo sport
Provo
0
8
|
23.03.2019 | Vrelo sport | 0 : 8 | Provo | |||||
23.03
Drina
Radnički
0
1
|
23.03.2019 | Drina | 0 : 1 | Radnički |
23.03
13:00
Rvati
Posavina
2
3
|
23.03.2019 13:00 | Rvati | 2 : 3 | Posavina | |||||
23.03
11:00
Polet
Jedinstvo
4
1
|
23.03.2019 11:00 | Polet | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.03
11:00
Crvena Zastava
Budućnost
5
0
|
23.03.2019 11:00 | Crvena Zastava | 5 : 0 | Budućnost |
23.03
10:00
Borac (NS)
TSC
0
0
|
23.03.2019 10:00 | Borac (NS) | 0 : 0 | TSC | |||||
23.03
10:00
Železničar
Inđija
1
0
|
23.03.2019 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Inđija | |||||
23.03
12:00
Bečkerek 023
Petar Puača
1
2
|
23.03.2019 12:00 | Bečkerek 023 | 1 : 2 | Petar Puača |
23.03
14:30
Šabac
Sunrise
1
0
|
23.03.2019 14:30 | Šabac | 1 : 0 | Sunrise |
23.03
10:00
Napredak
Karađorđe
1
6
|
23.03.2019 10:00 | Napredak | 1 : 6 | Karađorđe | |||||
23.03
11:00
Partizan 1945
Jasenica 2017
1
0
|
23.03.2019 11:00 | Partizan 1945 | 1 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
23.03
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Zvižd
3
0
|
23.03.2019 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 3 : 0 | Zvižd | |||||
23.03
10:00
VGSK
Vodojaža
0
4
|
23.03.2019 10:00 | VGSK | 0 : 4 | Vodojaža |
23.03
13:00
Rad MK
Čukarički MK
1
1
|
23.03.2019 13:00 | Rad MK | 1 : 1 | Čukarički MK | |||||
23.03
15:00
Brodarac MK
Crvena zvezda MK
2
0
|
23.03.2019 15:00 | Brodarac MK | 2 : 0 | Crvena zvezda MK | |||||
23.03
16:00
O11 MK
Radnički (NB) MK
0
4
|
23.03.2019 16:00 | O11 MK | 0 : 4 | Radnički (NB) MK |
23.03
10:00
Proleter 2006
Borac (S)
9
0
|
23.03.2019 10:00 | Proleter 2006 | 9 : 0 | Borac (S) |
23.03
10:00
RFK N.S. 1921
Index
2
0
|
23.03.2019 10:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 0 | Index | |||||
23.03
10:00
Srem
Radnički (NP)
2
2
|
23.03.2019 10:00 | Srem | 2 : 2 | Radnički (NP) | |||||
23.03
10:00
Vojvodina
Inđija
4
0
|
23.03.2019 10:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Inđija | |||||
23.03
10:00
GFK Sloven
Petar Puača
1
2
|
23.03.2019 10:00 | GFK Sloven | 1 : 2 | Petar Puača |
23.03
Apolon 4
OFK AS 2003
0
3
|
23.03.2019 | Apolon 4 | 0 : 3 | OFK AS 2003 | |||||
23.03
15:00
Jošanica
Kiker
0
2
|
23.03.2019 15:00 | Jošanica | 0 : 2 | Kiker | |||||
23.03
Sport Klub 99
Novi Pazar
4
0
|
23.03.2019 | Sport Klub 99 | 4 : 0 | Novi Pazar | |||||
23.03
Kosmet
Radnički 1923
2
1
|
23.03.2019 | Kosmet | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
23.03
Bane
Pazar Juniors
1
4
|
23.03.2019 | Bane | 1 : 4 | Pazar Juniors | |||||
23.03
Apolon
Šumadija 1903
2
0
|
23.03.2019 | Apolon | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
23.03
Mokra Gora
Bubamara
0
1
|
23.03.2019 | Mokra Gora | 0 : 1 | Bubamara |
23.03
10:00
Sloga
Radnički
1
12
|
23.03.2019 10:00 | Sloga | 1 : 12 | Radnički |
23.03
14:30
BASK
Kolubara
1
6
|
23.03.2019 14:30 | BASK | 1 : 6 | Kolubara | |||||
23.03
15:30
Lokomotiva
Sinđelić
2
1
|
23.03.2019 15:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
23.03
10:00
IMT
DIF
9
3
|
23.03.2019 10:00 | IMT | 9 : 3 | DIF |
23.03
13:00
Preševo
Kolibri
1
0
|
23.03.2019 13:00 | Preševo | 1 : 0 | Kolibri | |||||
23.03
16:00
Vučice
Napredak junior 2018
1
1
|
23.03.2019 16:00 | Vučice | 1 : 1 | Napredak junior 2018 |
23.03
TSC
Polet
2
0
|
23.03.2019 | TSC | 2 : 0 | Polet | |||||
23.03
Banat
Vojvodina
0
7
|
23.03.2019 | Banat | 0 : 7 | Vojvodina | |||||
23.03
Spartak
Stajićevo 2017
22
1
|
23.03.2019 | Spartak | 22 : 1 | Stajićevo 2017 | |||||
23.03
Mladost
Inđija
|
23.03.2019 | Mladost | : | Inđija | |||||
23.03
Mladost
TSC
0
8
|
23.03.2019 | Mladost | 0 : 8 | TSC | |||||
23.03
Inđija
Spartak
|
23.03.2019 | Inđija | : | Spartak | |||||
23.03
Stajićevo 2017
Bačka
1
3
|
23.03.2019 | Stajićevo 2017 | 1 : 3 | Bačka | |||||
23.03
Voja Gačić
Banat
|
23.03.2019 | Voja Gačić | : | Banat | |||||
23.03
Vojvodina
Polet
6
0
|
23.03.2019 | Vojvodina | 6 : 0 | Polet |
23.03
11:00
Olimpik
Jedinstvo
5
0
|
23.03.2019 11:00 | Olimpik | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.03
12:00
IMT
Budućnost
10
0
|
23.03.2019 12:00 | IMT | 10 : 0 | Budućnost | |||||
23.03
09:00
Bežanija
Srem
6
0
|
23.03.2019 09:00 | Bežanija | 6 : 0 | Srem | |||||
23.03
15:30
Zemun B
Šumadinac
7
1
|
23.03.2019 15:30 | Zemun B | 7 : 1 | Šumadinac | |||||
23.03
11:00
Milutinac
Sinđelić
1
0
|
23.03.2019 11:00 | Milutinac | 1 : 0 | Sinđelić |
23.03
19:00
Omladinac
Hajduk
69
63
|
23.03.2019 19:00 | Omladinac | 69 : 63 | Hajduk | |||||
23.03
18:00
Kris Kros
Jedinstvo
67
90
|
23.03.2019 18:00 | Kris Kros | 67 : 90 | Jedinstvo | |||||
23.03
17:30
Mladost Veternik
Železničar
66
54
|
23.03.2019 17:30 | Mladost Veternik | 66 : 54 | Železničar |
23.03
14:30
Fair Play
Radnik
95
74
|
23.03.2019 14:30 | Fair Play | 95 : 74 | Radnik | |||||
23.03
14:00
Bor RTB
Jastrebac
92
71
|
23.03.2019 14:00 | Bor RTB | 92 : 71 | Jastrebac | |||||
23.03
17:00
Niš
Jugbasket
20
0
|
23.03.2019 17:00 | Niš | 20 : 0 | Jugbasket | |||||
23.03
16:30
OKK Junior
Dimitrovgrad
88
77
|
23.03.2019 16:30 | OKK Junior | 88 : 77 | Dimitrovgrad | |||||
23.03
17:00
Prokuplje
Morava
0
20
|
23.03.2019 17:00 | Prokuplje | 0 : 20 | Morava | |||||
23.03
13:20
Actavis Academy
Jablanica
59
90
|
23.03.2019 13:20 | Actavis Academy | 59 : 90 | Jablanica |
23.03
19:00
Klik
Zekas 75
95
84
|
23.03.2019 19:00 | Klik | 95 : 84 | Zekas 75 |
23.03
19:00
Zlatar
Požarevac
71
64
|
23.03.2019 19:00 | Zlatar | 71 : 64 | Požarevac | |||||
23.03
20:00
Radnički
Smederevo
109
87
|
23.03.2019 20:00 | Radnički | 109 : 87 | Smederevo |
23.03
12:15
Eko Sport
Beko
67
61
|
23.03.2019 12:15 | Eko Sport | 67 : 61 | Beko | |||||
23.03
20:30
Astra
Borča
72
51
|
23.03.2019 20:30 | Astra | 72 : 51 | Borča |
23.03
17:00
Loznica
Ub
20
0
|
23.03.2019 17:00 | Loznica | 20 : 0 | Ub | |||||
23.03
18:00
Šabac
Ub
105
63
|
23.03.2019 18:00 | Šabac | 105 : 63 | Ub |
23.03
20:00
Železničar
Mileševac
72
97
|
23.03.2019 20:00 | Železničar | 72 : 97 | Mileševac |
23.03
11:35
AS Basket
LA Basket
62
80
|
23.03.2019 11:35 | AS Basket | 62 : 80 | LA Basket | |||||
23.03
16:30
Vizura
Mladenovac
96
79
|
23.03.2019 16:30 | Vizura | 96 : 79 | Mladenovac |
23.03
19:15
BASK
Žarkovo 2
72
76
|
23.03.2019 19:15 | BASK | 72 : 76 | Žarkovo 2 | |||||
23.03
21:40
Mladost 2
Barajevo Bambi
56
79
|
23.03.2019 21:40 | Mladost 2 | 56 : 79 | Barajevo Bambi |
23.03
19:00
Crvena zvezda MTS
Partizan NIS
106
101
|
23.03.2019 19:00 | Crvena zvezda MTS | 106 : 101 | Partizan NIS | 1:0 |
23.03
19:00
Konstantin
Pirot
94
93
|
23.03.2019 19:00 | Konstantin | 94 : 93 | Pirot | |||||
23.03
19:00
Mladost (SP)
Proleter Naftagas
94
87
|
23.03.2019 19:00 | Mladost (SP) | 94 : 87 | Proleter Naftagas | |||||
23.03
17:00
Plana
Sloga
67
71
|
23.03.2019 17:00 | Plana | 67 : 71 | Sloga | |||||
23.03
18:00
Zdravlje Leskovac
Napredak Bosphorus
71
75
|
23.03.2019 18:00 | Zdravlje Leskovac | 71 : 75 | Napredak Bosphorus | |||||
23.03
19:30
Zemun Fitofarmacija
Žarkovo
94
85
|
23.03.2019 19:30 | Zemun Fitofarmacija | 94 : 85 | Žarkovo |
23.03
15:00
Crvena zvezda
Budućnost
56
85
|
23.03.2019 15:00 | Crvena zvezda | 56 : 85 | Budućnost | |||||
23.03
19:00
Beroe
Celje
61
58
|
23.03.2019 19:00 | Beroe | 61 : 58 | Celje |
23.03
16:20
Radnički (Bg)
Karaburma
82
61
|
23.03.2019 16:20 | Radnički (Bg) | 82 : 61 | Karaburma |
23.03
Lotus
Tehničar
1
3
|
23.03.2019 | Lotus | 1 : 3 | Tehničar | |||||
23.03
Antena
FAP Livnica
1
3
|
23.03.2019 | Antena | 1 : 3 | FAP Livnica |
23.03
14:00
Proleter
Dunav Volley
2
3
|
23.03.2019 14:00 | Proleter | 2 : 3 | Dunav Volley | |||||
23.03
20:00
Kulpin
Vrbas
3
0
|
23.03.2019 20:00 | Kulpin | 3 : 0 | Vrbas | |||||
23.03
20:00
Hercegovina
Vojvodina NS Seme 2
0
3
|
23.03.2019 20:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 |
23.03
18:30
As Beograd
Crnjanski
3
0
|
23.03.2019 18:30 | As Beograd | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
23.03
19:00
Rudar
Lucky Star
3
2
|
23.03.2019 19:00 | Rudar | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
23.03
19:00
Šumadija
Blok Aut
3
0
|
23.03.2019 19:00 | Šumadija | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
23.03
19:00
Karađorđe
Roda
3
0
|
23.03.2019 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Roda |
23.03
18:00
Stražilovo
Mladost
0
3
|
23.03.2019 18:00 | Stražilovo | 0 : 3 | Mladost |
23.03
20:00
Dunav Voley 2
Srem Iton 2
3
0
|
23.03.2019 20:00 | Dunav Voley 2 | 3 : 0 | Srem Iton 2 |
23.03
18:00
Vojvodina
Mladi radnik
0
3
|
23.03.2019 18:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
23.03
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
0
3
|
23.03.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Spartak (Su) |
23.03
18:00
Niš
Spartak (Lj)
3
0
|
23.03.2019 18:00 | Niš | 3 : 0 | Spartak (Lj) | 2:0 |
23.03
19:00
Klek Srbijašume
Banat
3
1
|
23.03.2019 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 1 | Banat | |||||
23.03
18:00
Metalac Takovo
Jagodina
3
0
|
23.03.2019 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Jagodina |
23.03
18:00
Dubočica
Bor
3
1
|
23.03.2019 18:00 | Dubočica | 3 : 1 | Bor | |||||
23.03
20:00
Panda
Knjaževac
3
1
|
23.03.2019 20:00 | Panda | 3 : 1 | Knjaževac |
23.03
14:30
Novi Sad
Futog Vest
3
0
|
23.03.2019 14:30 | Novi Sad | 3 : 0 | Futog Vest | |||||
23.03
15:00
Partizan
Lavice 07
3
2
|
23.03.2019 15:00 | Partizan | 3 : 2 | Lavice 07 | |||||
23.03
16:00
Slavija
Panonija
1
3
|
23.03.2019 16:00 | Slavija | 1 : 3 | Panonija |
23.03
13:00
Tehničar
Sloboda S
3
2
|
23.03.2019 13:00 | Tehničar | 3 : 2 | Sloboda S | |||||
23.03
18:00
Crnokosa Artos
Novi Pazar
0
3
|
23.03.2019 18:00 | Crnokosa Artos | 0 : 3 | Novi Pazar |
23.03
19:00
Mladi Radnik
Partizan 2
0
3
|
23.03.2019 19:00 | Mladi Radnik | 0 : 3 | Partizan 2 | |||||
23.03
18:30
AS Batajnica
Šumadija
3
0
|
23.03.2019 18:30 | AS Batajnica | 3 : 0 | Šumadija | |||||
23.03
18:00
Ribnica
Fortuna Plus
3
0
|
23.03.2019 18:00 | Ribnica | 3 : 0 | Fortuna Plus | |||||
23.03
16:30
Karadjordje
Lazarevac
0
3
|
23.03.2019 16:30 | Karadjordje | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
23.03
17:40
Lucky Star
Tehničar (Sd)
3
0
|
23.03.2019 17:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Tehničar (Sd) | |||||
23.03
16:45
Imlek
Red Fox-Smeč 5
3
0
|
23.03.2019 16:45 | Imlek | 3 : 0 | Red Fox-Smeč 5 |
23.03
18:30
AS
Akademija Singidunum
3
1
|
23.03.2019 18:30 | AS | 3 : 1 | Akademija Singidunum | |||||
23.03
15:45
Volleyland
Blok Aut
3
0
|
23.03.2019 15:45 | Volleyland | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
23.03
19:00
Obilić
Dunav
0
3
|
23.03.2019 19:00 | Obilić | 0 : 3 | Dunav |
23.03
16:30
Žitište
Hercegovina
1
3
|
23.03.2019 16:30 | Žitište | 1 : 3 | Hercegovina | |||||
23.03
17:00
Kikinda
Vršac
3
0
|
23.03.2019 17:00 | Kikinda | 3 : 0 | Vršac |
23.03
19:00
Goks IN
Libero
3
2
|
23.03.2019 19:00 | Goks IN | 3 : 2 | Libero |
23.03
18:00
Maks
Dunav
3
0
|
23.03.2019 18:00 | Maks | 3 : 0 | Dunav | |||||
23.03
12:00
NS Tim
Srem 2
3
0
|
23.03.2019 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Srem 2 |
23.03
16:00
Bagljaš 023
Mladost
3
0
|
23.03.2019 16:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Mladost | |||||
23.03
19:45
Novi Sad 2
Grbić
3
1
|
23.03.2019 19:45 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | Grbić |
23.03
18:00
Sloga 2016
Jasenica (SP)
3
0
|
23.03.2019 18:00 | Sloga 2016 | 3 : 0 | Jasenica (SP) | |||||
23.03
18:00
Paraćin
Smeč SV
3
1
|
23.03.2019 18:00 | Paraćin | 3 : 1 | Smeč SV |
23.03
18:00
Srem
Ub
0
3
|
23.03.2019 18:00 | Srem | 0 : 3 | Ub | 0:2 |
23.03
19:30
Radnički (Bg)
Zlatibor
3
0
|
23.03.2019 19:30 | Radnički (Bg) | 3 : 0 | Zlatibor | |||||
23.03
19:00
Inđija
Ivanjica
1
3
|
23.03.2019 19:00 | Inđija | 1 : 3 | Ivanjica |
23.03
10:45
Železnik 2012
Mladenovac
3
1
|
23.03.2019 10:45 | Železnik 2012 | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
23.03
14:00
Lazarevac
Kolubara
3
0
|
23.03.2019 14:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Kolubara | |||||
23.03
09:00
AS Batajnica
Lucky Star
3
1
|
23.03.2019 09:00 | AS Batajnica | 3 : 1 | Lucky Star | |||||
23.03
10:45
Beograd
Partizan
3
1
|
23.03.2019 10:45 | Beograd | 3 : 1 | Partizan | |||||
23.03
12:45
Vizurine Ajkulice
Imlek
3
2
|
23.03.2019 12:45 | Vizurine Ajkulice | 3 : 2 | Imlek | |||||
23.03
09:00
Crvena zvezda
Roda
0
3
|
23.03.2019 09:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Roda | |||||
23.03
12:45
Sterija
AS
0
3
|
23.03.2019 12:45 | Sterija | 0 : 3 | AS | |||||
23.03
13:00
TENT
Blok Aut
3
1
|
23.03.2019 13:00 | TENT | 3 : 1 | Blok Aut |
23.03
18:00
Jabuka
Mladost TSK
26
20
|
23.03.2019 18:00 | Jabuka | 26 : 20 | Mladost TSK | |||||
23.03
18:00
Banatski Karlovac
Radnički 1958
37
20
|
23.03.2019 18:00 | Banatski Karlovac | 37 : 20 | Radnički 1958 | |||||
23.03
17:00
Dolovo
Mladost
29
22
|
23.03.2019 17:00 | Dolovo | 29 : 22 | Mladost |
23.03
19:00
Mladost
Šamot 65 2
30
23
|
23.03.2019 19:00 | Mladost | 30 : 23 | Šamot 65 2 | |||||
23.03
18:00
Župa
Omladinac
19
24
|
23.03.2019 18:00 | Župa | 19 : 24 | Omladinac |
23.03
19:00
Radnički
Rtanj
28
20
|
23.03.2019 19:00 | Radnički | 28 : 20 | Rtanj | |||||
23.03
19:00
Heba
ORK Bor
28
34
|
23.03.2019 19:00 | Heba | 28 : 34 | ORK Bor |
23.03
15:00
Crepaja
Pančevo
28
31
|
23.03.2019 15:00 | Crepaja | 28 : 31 | Pančevo | |||||
23.03
18:00
Senta
Somborelektro
34
37
|
23.03.2019 18:00 | Senta | 34 : 37 | Somborelektro | |||||
23.03
19:00
Potisje Pleteks
Naftagas
33
29
|
23.03.2019 19:00 | Potisje Pleteks | 33 : 29 | Naftagas |
23.03
20:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Barič
43
31
|
23.03.2019 20:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 43 : 31 | Barič |
23.03
19:00
Hajduk Veljko 2
Đerdap
21
20
|
23.03.2019 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 21 : 20 | Đerdap |
23.03
19:00
Jadran
Temerin
25
23
|
23.03.2019 19:00 | Jadran | 25 : 23 | Temerin | |||||
23.03
19:00
Proleter (Ž)
Ravangrad
26
14
|
23.03.2019 19:00 | Proleter (Ž) | 26 : 14 | Ravangrad | |||||
23.03
19:00
Mladost
Laki
38
30
|
23.03.2019 19:00 | Mladost | 38 : 30 | Laki |
23.03
18:00
Loznica grad
Mladi radnik
23
36
|
23.03.2019 18:00 | Loznica grad | 23 : 36 | Mladi radnik |
23.03
17:30
Vlasotince
Vranje
23
26
|
23.03.2019 17:30 | Vlasotince | 23 : 26 | Vranje | |||||
23.03
19:00
Đerdap
Bor - RTB 2
24
15
|
23.03.2019 19:00 | Đerdap | 24 : 15 | Bor - RTB 2 | |||||
23.03
14:00
Naisa 2
Dubočica
28
12
|
23.03.2019 14:00 | Naisa 2 | 28 : 12 | Dubočica |
23.03
16:30
Medicinar
Vojvodina
28
28
|
23.03.2019 16:30 | Medicinar | 28 : 28 | Vojvodina |
23.03
19:30
Novi Pazar
RB
3
1
|
23.03.2019 19:30 | Novi Pazar | 3 : 1 | RB | |||||
23.03
18:00
Kalča
FON
6
3
|
23.03.2019 18:00 | Kalča | 6 : 3 | FON | |||||
23.03
20:00
Nova Pazova
Ekonomac
2
1
|
23.03.2019 20:00 | Nova Pazova | 2 : 1 | Ekonomac |
23.03
21:00
Put-inženjering
Timok 2013
5
0
|
23.03.2019 21:00 | Put-inženjering | 5 : 0 | Timok 2013 |
23.03
21:00
Aranđelovac
Bezbednost 192
8
4
|
23.03.2019 21:00 | Aranđelovac | 8 : 4 | Bezbednost 192 |
23.03
17:00
As
Zadrugar 2017
5
0
|
23.03.2019 17:00 | As | 5 : 0 | Zadrugar 2017 |
23.03
16:00
Zagreb
Triglav
0
9
|
23.03.2019 16:00 | Zagreb | 0 : 9 | Triglav | 0:2 | ||||
23.03
17:30
Crvena zvezda
Slavija Junior
4
2
|
23.03.2019 17:30 | Crvena zvezda | 4 : 2 | Slavija Junior | 2:0 |