23.10
14:00
Cetinje
Budućnost
0
12
|
23.10.2014 14:00 | Cetinje | 0 : 12 | Budućnost | |||||
23.10
14:00
Mladost
OFK Petrovac
3
0
|
23.10.2014 14:00 | Mladost | 3 : 0 | OFK Petrovac | |||||
23.10
14:00
Sutjeska
Mornar
3
0
|
23.10.2014 14:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Mornar | |||||
23.10
14:00
Ibar
Zeta
2
1
|
23.10.2014 14:00 | Ibar | 2 : 1 | Zeta | |||||
23.10
14:00
Dečić
Grbalj
0
1
|
23.10.2014 14:00 | Dečić | 0 : 1 | Grbalj |
23.10
11:00
Novi Pazar
AS
0
2
|
23.10.2014 11:00 | Novi Pazar | 0 : 2 | AS |
23.10
15:30
Srem
Kosovo i Metohija
1
2
|
23.10.2014 15:30 | Srem | 1 : 2 | Kosovo i Metohija | |||||
23.10
15:30
Policajac
Jedinstvo
7
3
|
23.10.2014 15:30 | Policajac | 7 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.10
15:30
Plavi 2000
Vinčа
2
1
|
23.10.2014 15:30 | Plavi 2000 | 2 : 1 | Vinčа | |||||
23.10
15:30
Sindjelić
Resnik
2
1
|
23.10.2014 15:30 | Sindjelić | 2 : 1 | Resnik | |||||
23.10
15:30
Matiko
Mladenovac
4
3
|
23.10.2014 15:30 | Matiko | 4 : 3 | Mladenovac |
23.10
15:30
BSK
Stefan Brown
2
0
|
23.10.2014 15:30 | BSK | 2 : 0 | Stefan Brown | |||||
23.10
15:30
TENT 1994
Budućnost
6
0
|
23.10.2014 15:30 | TENT 1994 | 6 : 0 | Budućnost | |||||
23.10
15:30
Respect
Barajevo
7
2
|
23.10.2014 15:30 | Respect | 7 : 2 | Barajevo | |||||
23.10
15:30
GSP Polet
Institut
3
0
|
23.10.2014 15:30 | GSP Polet | 3 : 0 | Institut | |||||
23.10
15:30
Beograd
Dunavac
4
2
|
23.10.2014 15:30 | Beograd | 4 : 2 | Dunavac |
23.10
15:30
Belo polje
Zuce
3
0
|
23.10.2014 15:30 | Belo polje | 3 : 0 | Zuce | |||||
23.10
15:30
Leštane
Borac
0
2
|
23.10.2014 15:30 | Leštane | 0 : 2 | Borac | |||||
23.10
15:30
Torlak
Sinđelić
2
1
|
23.10.2014 15:30 | Torlak | 2 : 1 | Sinđelić |
23.10
15:30
Zvezdara
Mladost
1
4
|
23.10.2014 15:30 | Zvezdara | 1 : 4 | Mladost | |||||
23.10
15:30
Rozemborg
Pola pola
3
5
|
23.10.2014 15:30 | Rozemborg | 3 : 5 | Pola pola |
23.10
15:30
Veterani 78
Lavirint Company
4
1
|
23.10.2014 15:30 | Veterani 78 | 4 : 1 | Lavirint Company | |||||
23.10
15:30
Sremčica
Republički organi
6
2
|
23.10.2014 15:30 | Sremčica | 6 : 2 | Republički organi | |||||
23.10
15:30
Rušanj
Slavija
2
6
|
23.10.2014 15:30 | Rušanj | 2 : 6 | Slavija | |||||
23.10
15:30
13. Maj
Šećeranac
2
2
|
23.10.2014 15:30 | 13. Maj | 2 : 2 | Šećeranac | |||||
23.10
15:30
Obrenovac
Posavina
1
0
|
23.10.2014 15:30 | Obrenovac | 1 : 0 | Posavina | |||||
23.10
15:30
BSK 1925
Krajišnik
4
3
|
23.10.2014 15:30 | BSK 1925 | 4 : 3 | Krajišnik |
23.10
19:30
Vojka
Omladinac
81
78
|
23.10.2014 19:30 | Vojka | 81 : 78 | Omladinac |
23.10
19:00
Athlete Celje
Grosbasket
82
71
|
23.10.2014 19:00 | Athlete Celje | 82 : 71 | Grosbasket |
23.10
18:00
Partizan
Crvena Zvezda
3
2
|
23.10.2014 18:00 | Partizan | 3 : 2 | Crvena Zvezda |
23.10
20:00
Radnički
KI 0230
3
0
|
23.10.2014 20:00 | Radnički | 3 : 0 | KI 0230 |
23.10
20:30
Morava
Panda
0
3
|
23.10.2014 20:30 | Morava | 0 : 3 | Panda |
23.10
17:00
Olimpik
Servitium
3
2
|
23.10.2014 17:00 | Olimpik | 3 : 2 | Servitium |
23.10
19:00
Bane
Štrpce Tandems
28
15
|
23.10.2014 19:00 | Bane | 28 : 15 | Štrpce Tandems |
23.10
Napredak 12
Čačak
28
23
|
23.10.2014 | Napredak 12 | 28 : 23 | Čačak |