24.09
16:00
Smederevo 1924
Loznica
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Loznica | |||||
24.09
16:00
Jedinstvo (Ub)
Karađorđe
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
24.09
16:00
Provo
Polet
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Provo | 3 : 1 | Polet |
24.09
11:00
Car Konstantin
Dunav
1
2
|
24.09.2017 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Dunav | |||||
24.09
15:30
Trajal
Radnički (S)
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Trajal | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
24.09
15:30
Pukovac
Budućnost (P)
0
3
|
24.09.2017 15:30 | Pukovac | 0 : 3 | Budućnost (P) |
24.09
16:00
Dunav
Mladost (BJ)
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Dunav | 1 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
24.09
16:00
Železničar
Crvena zvezda (NS)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Železničar | 3 : 1 | Crvena zvezda (NS) |
24.09
15:30
BSK Batajnica
Žarkovo
0
2
|
24.09.2017 15:30 | BSK Batajnica | 0 : 2 | Žarkovo | |||||
24.09
15:30
Radnički (NB)
BSK Borča
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Radnički (NB) | 2 : 1 | BSK Borča |
24.09
16:00
Jošanica
Karađorđe (R)
2
2
|
24.09.2017 16:00 | Jošanica | 2 : 2 | Karađorđe (R) | |||||
24.09
16:00
Orlovac
Bane
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Orlovac | 0 : 2 | Bane | |||||
24.09
16:00
Dragačevo
Radnički (K)
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Dragačevo | 2 : 0 | Radnički (K) |
24.09
16:00
Napredak
Sloga 33
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Sloga 33 | |||||
24.09
16:00
Šumadija
Mladi borac
5
1
|
24.09.2017 16:00 | Šumadija | 5 : 1 | Mladi borac | |||||
24.09
16:00
Proleter 1976
Homoljac
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Proleter 1976 | 2 : 1 | Homoljac | |||||
24.09
16:00
Morava (VP)
Udarnik
3
2
|
24.09.2017 16:00 | Morava (VP) | 3 : 2 | Udarnik | |||||
24.09
16:00
RSK
Gruža
0
1
|
24.09.2017 16:00 | RSK | 0 : 1 | Gruža | |||||
24.09
16:00
Borac (Ž)
Petar Dobrnjac
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Borac (Ž) | 0 : 2 | Petar Dobrnjac |
24.09
16:00
Borac
OFK Osečina
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Borac | 3 : 1 | OFK Osečina | |||||
24.09
16:00
Radnički Stobex
Radjevac
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Radnički Stobex | 3 : 0 | Radjevac |
24.09
15:30
OFK Niš
Jablanica
2
0
|
24.09.2017 15:30 | OFK Niš | 2 : 0 | Jablanica | |||||
24.09
15:30
Polet 1980
Vlasina
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Polet 1980 | 1 : 1 | Vlasina |
24.09
15:30
Rudar Alpos
Moravica
2
3
|
24.09.2017 15:30 | Rudar Alpos | 2 : 3 | Moravica | |||||
24.09
11:00
Sloga
Bukovik
0
3
|
24.09.2017 11:00 | Sloga | 0 : 3 | Bukovik | |||||
24.09
15:30
Majdanpek
BSK
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Majdanpek | 1 : 0 | BSK | |||||
24.09
15:30
Naša krila
Hajduk Veljko
2
3
|
24.09.2017 15:30 | Naša krila | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
24.09
15:30
Malošište
Kablovi
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Malošište | 3 : 2 | Kablovi | |||||
24.09
15:30
Šarbanovac
Svrljig
6
2
|
24.09.2017 15:30 | Šarbanovac | 6 : 2 | Svrljig |
24.09
15:30
Jastrebac
Žitorađa
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Jastrebac | 3 : 2 | Žitorađa | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo
Morava 1918
4
3
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Morava 1918 | |||||
24.09
15:30
Sloga (Ć)
Sloga (D)
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Sloga (Ć) | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
24.09
15:30
Levač
Napredak
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Levač | 2 : 1 | Napredak | |||||
24.09
15:30
Župa
OFK Lugomir
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Župa | 3 : 1 | OFK Lugomir |
24.09
16:00
Vojvodina 1928
Mladost (O)
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Vojvodina 1928 | 2 : 0 | Mladost (O) | |||||
24.09
16:00
ŽAK
Polet
3
0
|
24.09.2017 16:00 | ŽAK | 3 : 0 | Polet | |||||
24.09
16:00
Sloga
Kikinda 1909
2
3
|
24.09.2017 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Kikinda 1909 | |||||
24.09
16:00
Jedinstvo (NB)
Sloboda (NK)
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 0 | Sloboda (NK) |
24.09
16:00
Kupinovo
Sremac
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Kupinovo | 1 : 2 | Sremac | |||||
24.09
16:00
Hajduk (B)
Sloga (E)
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Hajduk (B) | 0 : 2 | Sloga (E) | |||||
24.09
10:00
Kabel
Index
1
1
|
24.09.2017 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Index | |||||
24.09
16:00
Podunavac
LSK Laćarak
6
1
|
24.09.2017 16:00 | Podunavac | 6 : 1 | LSK Laćarak | |||||
24.09
16:00
Hajduk (Č)
Jugović
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Hajduk (Č) | 4 : 1 | Jugović |
24.09
16:00
Bačka (P)
Tisa
0
1
|
24.09.2017 16:00 | Bačka (P) | 0 : 1 | Tisa | |||||
24.09
16:00
Preporod
Radnički (S)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Preporod | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
24.09
16:00
Mladost (BP)
Tavankut
3
2
|
24.09.2017 16:00 | Mladost (BP) | 3 : 2 | Tavankut | |||||
24.09
16:00
BSK
Polet (K)
2
1
|
24.09.2017 16:00 | BSK | 2 : 1 | Polet (K) | |||||
24.09
16:00
Mladost (T)
Budućnost (G)
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | Budućnost (G) | |||||
24.09
16:00
Zadrugar
Mladost Apa
1
1
|
24.09.2017 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Mladost Apa |
24.09
18:00
Turbina
Leštane
0
2
|
24.09.2017 18:00 | Turbina | 0 : 2 | Leštane | |||||
24.09
15:30
Sremčica
Zvezdara
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Sremčica | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
24.09
10:00
Torlak
Milutinac
1
0
|
24.09.2017 10:00 | Torlak | 1 : 0 | Milutinac | |||||
24.09
15:30
Srem
Hajduk
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Srem | 2 : 1 | Hajduk |
24.09
15:30
Vojvodina (NM)
Omladinac FAM
4
3
|
24.09.2017 15:30 | Vojvodina (NM) | 4 : 3 | Omladinac FAM | |||||
24.09
15:30
Rusanda
Vojvodina (B)
6
1
|
24.09.2017 15:30 | Rusanda | 6 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
24.09
15:30
Borac
Naftagas (E)
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Borac | 2 : 0 | Naftagas (E) | |||||
24.09
15:30
Lehel
Banat
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Lehel | 0 : 1 | Banat | |||||
24.09
15:30
Mladost (BD)
Krajina
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (BD) | 2 : 1 | Krajina |
24.09
15:00
Hajduk
Bratstvo
4
1
|
24.09.2017 15:00 | Hajduk | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
24.09
15:00
Mladi radnik
Partizan
3
1
|
24.09.2017 15:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Partizan | |||||
24.09
15:00
Kušiljevo
Mladost (S)
4
0
|
24.09.2017 15:00 | Kušiljevo | 4 : 0 | Mladost (S) | |||||
24.09
15:00
Napredak
OFK Tekstilac
3
0
|
24.09.2017 15:00 | Napredak | 3 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
24.09
15:00
Juhor
Kolare
0
2
|
24.09.2017 15:00 | Juhor | 0 : 2 | Kolare | |||||
24.09
15:00
Rembas
OFK Bratstvo
3
0
|
24.09.2017 15:00 | Rembas | 3 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
24.09
15:00
Dragocvet
Resavac
2
1
|
24.09.2017 15:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Resavac |
24.09
16:00
Crvena zvezda
Dunav
2
2
|
24.09.2017 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Dunav | |||||
24.09
16:00
Vulturul
Vojvodina (Cr)
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Vulturul | 0 : 3 | Vojvodina (Cr) | |||||
24.09
16:00
Strela
Vojvodina (S)
1
1
|
24.09.2017 16:00 | Strela | 1 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
24.09
16:00
Vojvodina (CC)
Partizan (U)
1
1
|
24.09.2017 16:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 1 | Partizan (U) | |||||
24.09
16:00
Radnički (B)
Borac (St)
1
1
|
24.09.2017 16:00 | Radnički (B) | 1 : 1 | Borac (St) | |||||
24.09
16:00
Dolina
BAK
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Dolina | 2 : 0 | BAK | |||||
24.09
16:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Jugoslavija | 0 : 2 | Sloga (BNS) |
24.09
16:30
Borac (M)
Sloven
3
2
|
24.09.2017 16:30 | Borac (M) | 3 : 2 | Sloven | |||||
24.09
16:30
Budućnost
Ljukovo
2
1
|
24.09.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
24.09
16:30
Jadran
Železničar
0
4
|
24.09.2017 16:30 | Jadran | 0 : 4 | Železničar | |||||
24.09
16:30
PSK Putinci
Graničar 1924
0
1
|
24.09.2017 16:30 | PSK Putinci | 0 : 1 | Graničar 1924 | |||||
24.09
16:30
Sloboda (DT)
Borac (K)
2
0
|
24.09.2017 16:30 | Sloboda (DT) | 2 : 0 | Borac (K) |
24.09
15:30
Kula
Budućnost (P)
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Kula | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
24.09
15:30
Rusin
Krila Krajine
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Rusin | 0 : 0 | Krila Krajine | |||||
24.09
15:30
Slavija
Hercegovac
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Slavija | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
24.09
15:30
Stari Grad
Budućnost (M)
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Stari Grad | 2 : 1 | Budućnost (M) | |||||
24.09
15:30
Lipar
Vojvodina
4
2
|
24.09.2017 15:30 | Lipar | 4 : 2 | Vojvodina |
24.09
15:30
Proleter (NJ)
Njegoš
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Proleter (NJ) | 1 : 0 | Njegoš | |||||
24.09
15:30
Senta
Napredak
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Senta | 1 : 1 | Napredak | |||||
24.09
15:30
Vinogradar
Iskra
1
3
|
24.09.2017 15:30 | Vinogradar | 1 : 3 | Iskra | |||||
24.09
15:30
Jadran
Bajša
5
1
|
24.09.2017 15:30 | Jadran | 5 : 1 | Bajša |
24.09
15:30
Nemetali
BSK
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Nemetali | 3 : 1 | BSK | |||||
24.09
15:30
Slatina
Čubra
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Slatina | 3 : 1 | Čubra | |||||
24.09
15:30
Deli Jovan
Rudna Glava
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Deli Jovan | 5 : 0 | Rudna Glava |
24.09
15:30
Komgrap
Borac (P)
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Komgrap | 1 : 1 | Borac (P) | |||||
24.09
15:30
Institut
Poštar Zvezdara
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Institut | 0 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
24.09
15:30
Dunav
Šumadinac
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Dunav | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
24.09
15:30
Zmaj
Borac (O)
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Zmaj | 1 : 0 | Borac (O) | |||||
24.09
15:30
Sinđelić
PKB (PS)
4
0
|
24.09.2017 15:30 | Sinđelić | 4 : 0 | PKB (PS) |
24.09
15:30
Lisović
Urovci
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Lisović | 0 : 0 | Urovci | |||||
24.09
15:30
Strelac
Rušanj
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Strelac | 1 : 0 | Rušanj | |||||
24.09
15:30
BSK
Radnički (R)
3
1
|
24.09.2017 15:30 | BSK | 3 : 1 | Radnički (R) | |||||
24.09
15:30
Budućnost
Zabrežje
6
3
|
24.09.2017 15:30 | Budućnost | 6 : 3 | Zabrežje | |||||
24.09
15:30
Mladost (C)
Omladinac
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (C) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
24.09
15:30
Mladost (B)
Radnički (D)
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Radnički (D) |
24.09
15:30
Dunavac
Selo Mladenovac
9
0
|
24.09.2017 15:30 | Dunavac | 9 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
24.09
15:30
Vrčin
Vinča
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Vrčin | 1 : 0 | Vinča | |||||
24.09
15:30
Šumadija
Kosmaj
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Šumadija | 2 : 0 | Kosmaj | |||||
24.09
15:30
Pudarci
Velika Krsna
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Pudarci | 3 : 0 | Velika Krsna | |||||
24.09
15:30
Kovačevac
Boleč
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Kovačevac | 1 : 2 | Boleč |
24.09
15:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Jedinstvo (ŠT)
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo 1945 (VL) | 2 : 2 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
24.09
15:30
Radnički Šabački
Mladost (PR)
4
2
|
24.09.2017 15:30 | Radnički Šabački | 4 : 2 | Mladost (PR) | |||||
24.09
15:30
Sloga
Mladi Borac
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
24.09
15:30
Duško
Majur
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Duško | 1 : 0 | Majur | |||||
24.09
15:30
Podrinje
Cer
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Podrinje | 1 : 0 | Cer | |||||
24.09
15:30
Mladost (DD)
Cerić
0
2
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (DD) | 0 : 2 | Cerić |
24.09
16:00
Bare
Lokomotiva
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Bare | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
24.09
16:00
Aranđelovac
Borac
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Aranđelovac | 1 : 0 | Borac | |||||
24.09
16:00
Partizan
Trnava
1
1
|
24.09.2017 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Trnava | |||||
24.09
16:00
Šatornja
Vinča
2
2
|
24.09.2017 16:00 | Šatornja | 2 : 2 | Vinča | |||||
24.09
16:00
Omladinac (DR)
Mladost MG
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac (DR) | 3 : 1 | Mladost MG | |||||
24.09
16:00
BSK
ŽSK
0
2
|
24.09.2017 16:00 | BSK | 0 : 2 | ŽSK | |||||
24.09
16:00
Šumadinac
Junkovac
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Šumadinac | 2 : 1 | Junkovac | |||||
24.09
16:00
Prvi srpski ustanak
Banja
4
2
|
24.09.2017 16:00 | Prvi srpski ustanak | 4 : 2 | Banja |
24.09
15:30
Jedinstvo (Š)
Čekmin
0
3
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo (Š) | 0 : 3 | Čekmin | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo (G)
Polet
0
2
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | Polet | |||||
24.09
15:30
Zloćudovo
OFK Brza
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Zloćudovo | 5 : 0 | OFK Brza | |||||
24.09
15:30
Kumarevo 65
Bobište
0
3
|
24.09.2017 15:30 | Kumarevo 65 | 0 : 3 | Bobište | |||||
24.09
15:30
Progres
Mladost (V)
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Progres | 3 : 2 | Mladost (V) | |||||
24.09
15:30
Vučje
Umac
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Vučje | 1 : 0 | Umac | |||||
24.09
15:30
Sloga
Jedinstvo (GS)
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
24.09
15:30
Železničar
Mladi borac
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Železničar | 2 : 1 | Mladi borac |
24.09
16:00
7. Juli
Šumadija
3
1
|
24.09.2017 16:00 | 7. Juli | 3 : 1 | Šumadija | |||||
24.09
16:00
Cerovac
Vrbovac
5
1
|
24.09.2017 16:00 | Cerovac | 5 : 1 | Vrbovac | |||||
24.09
16:00
Sloga
SASK
6
3
|
24.09.2017 16:00 | Sloga | 6 : 3 | SASK | |||||
24.09
16:00
Podunavac
Pobeda
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Podunavac | 3 : 1 | Pobeda | |||||
24.09
16:00
Sloboda
Osipaonica
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Osipaonica | |||||
24.09
16:00
Borac
Crvena zvezda
2
2
|
24.09.2017 16:00 | Borac | 2 : 2 | Crvena zvezda | |||||
24.09
16:00
Radnik
Polet
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Polet | |||||
24.09
16:00
Obilić
Proleter 1947
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Obilić | 0 : 2 | Proleter 1947 |
24.09
16:00
Jedinstvo (K)
Rudar
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 0 | Rudar | |||||
24.09
16:00
Lunjevica
Zadrugar
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Lunjevica | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
24.09
16:00
Brezak 1936
Šumadija 1923
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Brezak 1936 | 1 : 0 | Šumadija 1923 | |||||
24.09
16:00
Jedinstvo (GG)
Napredak
4
0
|
24.09.2017 16:00 | Jedinstvo (GG) | 4 : 0 | Napredak | |||||
24.09
16:00
Backovac Junajted
Slatina
0
1
|
24.09.2017 16:00 | Backovac Junajted | 0 : 1 | Slatina | |||||
24.09
16:00
Prijevor
Mladost (P)
7
0
|
24.09.2017 16:00 | Prijevor | 7 : 0 | Mladost (P) | |||||
24.09
16:00
Polet (T)
Spartak
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Spartak | |||||
24.09
16:00
Omladinac (Z)
Parmenac
4
2
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac (Z) | 4 : 2 | Parmenac |
24.09
15:30
Sloga (M)
Naupare
6
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloga (M) | 6 : 0 | Naupare | |||||
24.09
15:30
Ribnik
13. April
1
3
|
24.09.2017 15:30 | Ribnik | 1 : 3 | 13. April | |||||
24.09
15:30
Čitluk
Jastrebac
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Čitluk | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
24.09
15:30
Sloga (D)
Blagotin
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Blagotin | |||||
24.09
15:30
Šanac
Juhor
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Šanac | 0 : 0 | Juhor | |||||
24.09
15:30
Kupci
Donji Kopaonik
7
0
|
24.09.2017 15:30 | Kupci | 7 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
24.09
15:30
Vinogradar
FUD
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Vinogradar | 1 : 0 | FUD |
24.09
16:00
Radnik
Budućnost (V)
2
2
|
24.09.2017 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Budućnost (V) | |||||
24.09
16:00
Mladost (B)
Polet (SD)
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Polet (SD) | |||||
24.09
16:00
Makce
Đerdap
2
4
|
24.09.2017 16:00 | Makce | 2 : 4 | Đerdap | |||||
24.09
16:00
Sloga (B)
Mlava (ML)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Sloga (B) | 3 : 1 | Mlava (ML) | |||||
24.09
16:00
Napredak 1936
Zadrugar (T)
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Napredak 1936 | 4 : 1 | Zadrugar (T) | |||||
24.09
16:00
Železničar
Rudar (K)
3
4
|
24.09.2017 16:00 | Železničar | 3 : 4 | Rudar (K) |
24.09
16:00
Padež
Dragoš
0
1
|
24.09.2017 16:00 | Padež | 0 : 1 | Dragoš | |||||
24.09
16:00
Borac
Zadrugar
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Borac | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
24.09
16:00
Spartak
Rajko Mitić
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Spartak | 1 : 2 | Rajko Mitić | |||||
24.09
11:00
Jedinstvo
Gnjilan
2
1
|
24.09.2017 11:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Gnjilan |
24.09
16:00
Popovići
Stubal
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Popovići | 3 : 1 | Stubal | |||||
24.09
16:00
Novi Pazar 1928
Budućnost
6
0
|
24.09.2017 16:00 | Novi Pazar 1928 | 6 : 0 | Budućnost | |||||
24.09
16:00
Radnik
Mataruge
2
2
|
24.09.2017 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Mataruge | |||||
24.09
16:00
Polet
Ibar
5
0
|
24.09.2017 16:00 | Polet | 5 : 0 | Ibar | |||||
24.09
16:00
Real
Rudar
6
0
|
24.09.2017 16:00 | Real | 6 : 0 | Rudar | |||||
24.09
16:00
Borac
Granit
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Borac | 0 : 0 | Granit | |||||
24.09
16:00
Proleter
Ribnica
0
1
|
24.09.2017 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Ribnica |
24.09
16:00
Jedinstvo
Železničar
1
1
|
24.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Železničar | |||||
24.09
16:00
Čajetina
Crnokosa
4
4
|
24.09.2017 16:00 | Čajetina | 4 : 4 | Crnokosa | |||||
24.09
16:00
Jasen
Perućac
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Jasen | 2 : 1 | Perućac | |||||
24.09
16:00
Savinac
Zlatar
1
4
|
24.09.2017 16:00 | Savinac | 1 : 4 | Zlatar | |||||
24.09
16:00
Polet
Lazarica
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Polet | 3 : 0 | Lazarica | |||||
24.09
16:00
Omladinac
Lauš
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Lauš | |||||
24.09
13:00
Ariljska rampa
Višesava
3
0
|
24.09.2017 13:00 | Ariljska rampa | 3 : 0 | Višesava | |||||
24.09
16:00
Prvi partizan
Ježevica
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Prvi partizan | 2 : 1 | Ježevica |
24.09
15:30
Kačer
Mladost
1
3
|
24.09.2017 15:30 | Kačer | 1 : 3 | Mladost | |||||
24.09
15:30
Iskra
Trlić
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Iskra | 3 : 1 | Trlić | |||||
24.09
15:30
Brezovica
Radnik
4
0
|
24.09.2017 15:30 | Brezovica | 4 : 0 | Radnik | |||||
24.09
15:30
Tešnjar
ZSK
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Tešnjar | 0 : 0 | ZSK | |||||
24.09
15:30
Tulari
Banjani
3
4
|
24.09.2017 15:30 | Tulari | 3 : 4 | Banjani |
24.09
16:30
Sloga (D)
Partizan
1
3
|
24.09.2017 16:30 | Sloga (D) | 1 : 3 | Partizan | |||||
24.09
16:30
Jedinstvo
Srbija
0
2
|
24.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Srbija | |||||
24.09
16:30
Sloboda
Borac (D)
1
0
|
24.09.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Borac (D) | |||||
24.09
16:30
Šumadija 1934
Šumadinac (KG)
3
0
|
24.09.2017 16:30 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Šumadinac (KG) | |||||
24.09
16:30
Mladost
Kutlovo
4
1
|
24.09.2017 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Kutlovo | |||||
24.09
16:30
Zastava
Kolonija
2
0
|
24.09.2017 16:30 | Zastava | 2 : 0 | Kolonija | |||||
24.09
16:30
Budućnost
Korićani
5
1
|
24.09.2017 16:30 | Budućnost | 5 : 1 | Korićani |
24.09
15:30
Sloga
Zemljoradnik
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
24.09
15:30
Morava (Ž)
Moravac (ZT)
1
5
|
24.09.2017 15:30 | Morava (Ž) | 1 : 5 | Moravac (ZT) | |||||
24.09
15:30
Crvena zvezda
Doljevac 1971
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Doljevac 1971 | |||||
24.09
15:30
Moravac (Č)
Palilula
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Moravac (Č) | 1 : 0 | Palilula | |||||
24.09
15:30
Mladost (B)
Rasovača
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Rasovača |
24.09
15:30
Jedinstvo (GM)
Vrtište
3
4
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo (GM) | 3 : 4 | Vrtište | |||||
24.09
15:30
Budućnost
Mladost (L)
5
2
|
24.09.2017 15:30 | Budućnost | 5 : 2 | Mladost (L) | |||||
24.09
15:30
Proleter (DV)
AZ Borac 2014
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Proleter (DV) | 1 : 2 | AZ Borac 2014 | |||||
24.09
15:30
Sloboda
Stevan Nešticki
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloboda | 3 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
24.09
15:30
Mladost (M)
Rudar
4
1
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (M) | 4 : 1 | Rudar | |||||
24.09
15:30
Morava
Crvena zastava
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Morava | 1 : 0 | Crvena zastava |
24.09
16:00
Petrovaradin
RFK Novi Sad 1921
3
2
|
24.09.2017 16:00 | Petrovaradin | 3 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
24.09
16:00
Sofeks
Veternik
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Sofeks | 2 : 1 | Veternik | |||||
24.09
16:00
Tatra
Šajkaš 1908
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Tatra | 2 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
24.09
16:00
Bačka 1923
OFK Sirig
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Bačka 1923 | 2 : 0 | OFK Sirig | |||||
24.09
16:00
Proleter
Mladost
2
2
|
24.09.2017 16:00 | Proleter | 2 : 2 | Mladost | |||||
24.09
16:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (R)
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Jedinstvo (R) |
24.09
16:00
Rudar (VČ)
OFK Rtanj
0
1
|
24.09.2017 16:00 | Rudar (VČ) | 0 : 1 | OFK Rtanj | |||||
24.09
16:00
OFK 019
Malinik
0
0
|
24.09.2017 16:00 | OFK 019 | 0 : 0 | Malinik | |||||
24.09
16:00
Rgotina
Graničar
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Rgotina | 2 : 1 | Graničar | |||||
24.09
16:00
Radnički (L)
Mladost
6
0
|
24.09.2017 16:00 | Radnički (L) | 6 : 0 | Mladost | |||||
24.09
16:00
Omladinac
Sloga
4
0
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac | 4 : 0 | Sloga | |||||
24.09
16:00
OFK Knjaz
Bučje
5
0
|
24.09.2017 16:00 | OFK Knjaz | 5 : 0 | Bučje | |||||
24.09
16:00
Osnić
Trebič
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Osnić | 4 : 1 | Trebič |
24.09
Real
Polet
0
2
|
24.09.2017 | Real | 0 : 2 | Polet | |||||
24.09
NS Tatko
Partizanski put
3
0
|
24.09.2017 | NS Tatko | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
24.09
15:30
Svetlost Badnjevac
Omladinac
5
3
|
24.09.2017 15:30 | Svetlost Badnjevac | 5 : 3 | Omladinac | |||||
24.09
Mladost 1982
Kosovac
1
0
|
24.09.2017 | Mladost 1982 | 1 : 0 | Kosovac | |||||
24.09
Dundjerski
Borac
1
2
|
24.09.2017 | Dundjerski | 1 : 2 | Borac | |||||
24.09
Pobeda
Kaćuša
2
3
|
24.09.2017 | Pobeda | 2 : 3 | Kaćuša |
24.09
15:30
Trešnjevka
OFK Alakince
3
7
|
24.09.2017 15:30 | Trešnjevka | 3 : 7 | OFK Alakince | |||||
24.09
15:30
Ternoci
Čelik
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Ternoci | 3 : 0 | Čelik | |||||
24.09
15:30
Vihor
Mladost (B)
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Vihor | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
24.09
15:30
Lugina
Pavlovac
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Lugina | 3 : 0 | Pavlovac | |||||
24.09
15:30
BSK Bujanovac
FSU Južna pruga
1
2
|
24.09.2017 15:30 | BSK Bujanovac | 1 : 2 | FSU Južna pruga |
24.09
14:00
Rudar
Morava
3
3
|
24.09.2017 14:00 | Rudar | 3 : 3 | Morava | |||||
24.09
16:00
Glama
Sloga
5
0
|
24.09.2017 16:00 | Glama | 5 : 0 | Sloga |
24.09
16:00
Borac (A)
Mladost
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Borac (A) | 1 : 0 | Mladost | |||||
24.09
16:00
Metalac
Napredak
5
2
|
24.09.2017 16:00 | Metalac | 5 : 2 | Napredak | |||||
24.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Tavnik
3
2
|
24.09.2017 16:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 2 | Tavnik | |||||
24.09
16:00
Mineral 2015
Grdica
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Mineral 2015 | 1 : 0 | Grdica | |||||
24.09
16:00
Partizan
Mlada krila
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Mlada krila | |||||
24.09
16:00
Magnohrom
Jedinstvo (D)
1
5
|
24.09.2017 16:00 | Magnohrom | 1 : 5 | Jedinstvo (D) | |||||
24.09
16:00
Gruža
Lasta
3
2
|
24.09.2017 16:00 | Gruža | 3 : 2 | Lasta | |||||
24.09
16:00
Lazac
Jedinstvo (G)
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Lazac | 3 : 0 | Jedinstvo (G) |
24.09
15:00
15. Avgust 1950
Rudar (SR)
5
2
|
24.09.2017 15:00 | 15. Avgust 1950 | 5 : 2 | Rudar (SR) | |||||
24.09
15:00
Javor
Budućnost
3
3
|
24.09.2017 15:00 | Javor | 3 : 3 | Budućnost | |||||
24.09
15:00
Istok 63
Šumadija
6
4
|
24.09.2017 15:00 | Istok 63 | 6 : 4 | Šumadija | |||||
24.09
15:00
Moravac
Beljanica
3
0
|
24.09.2017 15:00 | Moravac | 3 : 0 | Beljanica | |||||
24.09
15:00
Mladost (GM)
Omladinski
0
1
|
24.09.2017 15:00 | Mladost (GM) | 0 : 1 | Omladinski | |||||
24.09
15:00
Mladost (J)
Omladinac
1
0
|
24.09.2017 15:00 | Mladost (J) | 1 : 0 | Omladinac |
24.09
15:00
Sloga
Šumadinac
2
1
|
24.09.2017 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
24.09
15:00
Morava (R)
Mladost (D)
0
3
|
24.09.2017 15:00 | Morava (R) | 0 : 3 | Mladost (D) | |||||
24.09
15:00
Mladost (T)
Mladost (K)
0
2
|
24.09.2017 15:00 | Mladost (T) | 0 : 2 | Mladost (K) | |||||
24.09
15:00
Šantarovac
Budućnost (Đ)
3
0
|
24.09.2017 15:00 | Šantarovac | 3 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
24.09
15:00
Jedinstvo
Ursule
0
3
|
24.09.2017 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Ursule | |||||
24.09
15:00
Kupinovac
Vinorača
3
2
|
24.09.2017 15:00 | Kupinovac | 3 : 2 | Vinorača | |||||
24.09
15:00
Mladost (G)
Zenit
1
1
|
24.09.2017 15:00 | Mladost (G) | 1 : 1 | Zenit | |||||
24.09
15:00
Morava (KS)
Sinđelić 1934
3
2
|
24.09.2017 15:00 | Morava (KS) | 3 : 2 | Sinđelić 1934 |
24.09
16:30
Fruškogorac
Fruška Gora
3
1
|
24.09.2017 16:30 | Fruškogorac | 3 : 1 | Fruška Gora | |||||
24.09
16:30
Sloboda
Donji Srem 2015
1
3
|
24.09.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 3 | Donji Srem 2015 | |||||
24.09
16:30
Mladost (B)
OFK Zeka Buljubaša
4
2
|
24.09.2017 16:30 | Mladost (B) | 4 : 2 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
24.09
16:30
OFK Brestač
Hajduk
4
1
|
24.09.2017 16:30 | OFK Brestač | 4 : 1 | Hajduk | |||||
24.09
16:30
Polet
Mitros
3
2
|
24.09.2017 16:30 | Polet | 3 : 2 | Mitros | |||||
24.09
16:30
OFK Bikić
Graničar (K)
0
3
|
24.09.2017 16:30 | OFK Bikić | 0 : 3 | Graničar (K) | |||||
24.09
16:30
Graničar (O)
Sloga
3
1
|
24.09.2017 16:30 | Graničar (O) | 3 : 1 | Sloga | |||||
24.09
16:30
Donji Petrovci
Napredak
0
0
|
24.09.2017 16:30 | Donji Petrovci | 0 : 0 | Napredak |
24.09
16:00
Budućnost (A)
Ševac
6
4
|
24.09.2017 16:00 | Budućnost (A) | 6 : 4 | Ševac | |||||
24.09
16:00
Borac (VS)
Polet
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Borac (VS) | 3 : 1 | Polet | |||||
24.09
16:00
Vinogradar
Potporanj
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Vinogradar | 0 : 0 | Potporanj | |||||
24.09
16:00
Dobrica
Janošik
4
2
|
24.09.2017 16:00 | Dobrica | 4 : 2 | Janošik | |||||
24.09
16:00
Hajdučica
Partizan (K)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Hajdučica | 3 : 1 | Partizan (K) |
24.09
16:00
Slavia
Pobeda
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Slavia | 2 : 1 | Pobeda | |||||
24.09
16:00
Spartak 1911
Polet
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Spartak 1911 | 2 : 0 | Polet | |||||
24.09
16:00
Tempo
Mundial
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Tempo | 0 : 2 | Mundial | |||||
24.09
16:00
Mladost (V)
Omladinac 1927
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Mladost (V) | 1 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
24.09
16:00
Glogonj
Unirea
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Glogonj | 2 : 1 | Unirea |
24.09
16:00
Borac (P)
BSK Bavanište
7
0
|
24.09.2017 16:00 | Borac (P) | 7 : 0 | BSK Bavanište | |||||
24.09
16:00
Partizan (G)
Proleter
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Proleter | |||||
24.09
16:00
Budućnost (BB)
Kolonija
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Budućnost (BB) | 2 : 1 | Kolonija | |||||
24.09
16:00
Stari Tamiš
Omladinac (D)
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Stari Tamiš | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
24.09
16:00
Dolovo
Jedinstvo
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Dolovo | 3 : 0 | Jedinstvo |
24.09
15:30
Velika Reka
Jedinstvo (ZA)
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Velika Reka | 3 : 2 | Jedinstvo (ZA) | |||||
24.09
15:30
Milan Orlić
Prva Iskra
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Milan Orlić | 3 : 1 | Prva Iskra | |||||
24.09
15:30
Stolice
Borac
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Stolice | 3 : 2 | Borac | |||||
24.09
15:30
Antimon
Jedinstvo (MZ)
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Antimon | 1 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
24.09
15:30
7. Juli
Jadar
1
1
|
24.09.2017 15:30 | 7. Juli | 1 : 1 | Jadar | |||||
24.09
15:30
Sloga (ST)
Rudar
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloga (ST) | 1 : 0 | Rudar |
24.09
15:30
Sveti Stefan
Posavac Tišma
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Sveti Stefan | 2 : 0 | Posavac Tišma | |||||
24.09
15:30
Mladi Proleter
Rekreativo 011
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Mladi Proleter | 2 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
24.09
10:00
Šećeranac Ada
Novi Beograd
2
2
|
24.09.2017 10:00 | Šećeranac Ada | 2 : 2 | Novi Beograd |
24.09
15:30
Partizan
Poštar
0
4
|
24.09.2017 15:30 | Partizan | 0 : 4 | Poštar | |||||
24.09
10:00
Lepušnica
Crvenka
0
6
|
24.09.2017 10:00 | Lepušnica | 0 : 6 | Crvenka | |||||
24.09
15:30
Mladost
Minel
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Mladost | 0 : 1 | Minel | |||||
24.09
15:30
Pinosava
Umčari
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Pinosava | 5 : 0 | Umčari | |||||
24.09
15:30
PKB (K)
Pionir
1
0
|
24.09.2017 15:30 | PKB (K) | 1 : 0 | Pionir |
24.09
15:30
OFK Borac
Barajevo
8
0
|
24.09.2017 15:30 | OFK Borac | 8 : 0 | Barajevo | |||||
24.09
15:30
Guncate
Veliki Borak
0
5
|
24.09.2017 15:30 | Guncate | 0 : 5 | Veliki Borak | |||||
24.09
15:30
Velika Mostanica
Beljina
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Velika Mostanica | 2 : 0 | Beljina |
24.09
15:30
Hajduk Stanko
Drina
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Drina | |||||
24.09
15:30
Omladinac 2013
Budućnost (PD)
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Omladinac 2013 | 2 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
24.09
15:30
Mladost
Budućnost (ZM)
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Budućnost (ZM) | |||||
24.09
15:30
Napredak
Sloga
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Napredak | 5 : 0 | Sloga |
24.09
15:30
Karađorđe
Dobrava
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Karađorđe | 5 : 0 | Dobrava | |||||
24.09
15:30
Sloga
Trešnjevka
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
24.09
15:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Vlašić
0
5
|
24.09.2017 15:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 0 : 5 | Vlašić | |||||
24.09
15:30
Miloš Pocerac 2013
Radnički
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 0 | Radnički | |||||
24.09
15:30
Pričinović
Šipurske livade
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Pričinović | 1 : 1 | Šipurske livade |
24.09
15:30
Omladinac
Šumadija
3
4
|
24.09.2017 15:30 | Omladinac | 3 : 4 | Šumadija | |||||
24.09
15:30
BSK
Bratstvo
3
3
|
24.09.2017 15:30 | BSK | 3 : 3 | Bratstvo | |||||
24.09
15:30
Real
Milanovo
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Real | 2 : 2 | Milanovo | |||||
24.09
15:30
OFK Morava
Moravac (P)
2
0
|
24.09.2017 15:30 | OFK Morava | 2 : 0 | Moravac (P) | |||||
24.09
15:30
Gradac
Marjan MB
3
4
|
24.09.2017 15:30 | Gradac | 3 : 4 | Marjan MB | |||||
24.09
15:30
Mladost (B)
Sušica 2012
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Sušica 2012 | |||||
24.09
15:30
Plantaža
Radnički
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Plantaža | 1 : 2 | Radnički |
24.09
15:30
Joševa
OFK Stublenica
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Joševa | 3 : 0 | OFK Stublenica | |||||
24.09
15:30
Vrelo
Polet (T)
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Vrelo | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
24.09
15:30
Gunjevac
Kalenić
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Gunjevac | 1 : 1 | Kalenić | |||||
24.09
15:30
Čučuge
OFK Paljuvi
0
3
|
24.09.2017 15:30 | Čučuge | 0 : 3 | OFK Paljuvi |
24.09
15:30
Mladost (VK)
Kolubara 2
1
11
|
24.09.2017 15:30 | Mladost (VK) | 1 : 11 | Kolubara 2 | |||||
24.09
11:00
Bujačić
Mladost (L)
3
1
|
24.09.2017 11:00 | Bujačić | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
24.09
15:30
Rajac
Milenko Pavlović
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Rajac | 3 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
24.09
15:30
Borac
Kotešica
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Borac | 2 : 0 | Kotešica | |||||
24.09
15:30
Polet
Stari drugari
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Polet | 1 : 2 | Stari drugari | |||||
24.09
15:30
Rakac Stave
OFK Brđanac
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Rakac Stave | 2 : 2 | OFK Brđanac | |||||
24.09
11:00
Jadar 2013
Komanice
3
0
|
24.09.2017 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 0 | Komanice |
24.09
15:30
Rubin (DS)
Jugovići
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Rubin (DS) | 2 : 1 | Jugovići | |||||
24.09
15:30
Mladi Gorani
Sloga (L)
0
4
|
24.09.2017 15:30 | Mladi Gorani | 0 : 4 | Sloga (L) | |||||
24.09
15:30
Trudbenik
Varvarin
1
4
|
24.09.2017 15:30 | Trudbenik | 1 : 4 | Varvarin | |||||
24.09
15:30
Omladinac
14. Oktobar
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | 14. Oktobar | |||||
24.09
15:30
Stari Trstenik
Ušće
4
2
|
24.09.2017 15:30 | Stari Trstenik | 4 : 2 | Ušće | |||||
24.09
15:30
Beli Orlovi
Gradina
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Gradina | |||||
24.09
15:30
Borac
Rubin (Z)
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Borac | 3 : 0 | Rubin (Z) |
24.09
15:30
Napredak Č
Omladinac
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Napredak Č | 5 : 0 | Omladinac | |||||
24.09
15:30
Budućnost
Roham
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Budućnost | 0 : 1 | Roham | |||||
24.09
15:30
Proleter
1.Oktobar
5
2
|
24.09.2017 15:30 | Proleter | 5 : 2 | 1.Oktobar | |||||
24.09
15:30
Terekves
Bega
4
1
|
24.09.2017 15:30 | Terekves | 4 : 1 | Bega | |||||
24.09
15:30
2. Oktobar
Delija
4
2
|
24.09.2017 15:30 | 2. Oktobar | 4 : 2 | Delija |
24.09
16:30
OFK Žeželj
Maršić
2
2
|
24.09.2017 16:30 | OFK Žeželj | 2 : 2 | Maršić | |||||
24.09
16:30
21. oktobar
Pobeda
1
1
|
24.09.2017 16:30 | 21. oktobar | 1 : 1 | Pobeda | |||||
24.09
16:30
Košutnjak
Divostin
4
3
|
24.09.2017 16:30 | Košutnjak | 4 : 3 | Divostin | |||||
24.09
16:30
Seljak
Bratstvo 1975
1
2
|
24.09.2017 16:30 | Seljak | 1 : 2 | Bratstvo 1975 |
24.09
11:00
Ratar
OFK Napredak 1929
0
2
|
24.09.2017 11:00 | Ratar | 0 : 2 | OFK Napredak 1929 | |||||
24.09
15:30
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Pobeda 1976 | 0 : 1 | OFK Rutevac 1908 | |||||
24.09
15:30
Škriljac
Borac
1
6
|
24.09.2017 15:30 | Škriljac | 1 : 6 | Borac | |||||
24.09
11:00
OFK Sloga
Polet (V)
6
2
|
24.09.2017 11:00 | OFK Sloga | 6 : 2 | Polet (V) |
24.09
Omladinac (D)
Jedinstvo
1
0
|
24.09.2017 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.09
Radnički 1918
Polet
6
3
|
24.09.2017 | Radnički 1918 | 6 : 3 | Polet | |||||
24.09
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
0
0
|
24.09.2017 | Aleksa Šantić | 0 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
24.09
Dunav
Kordun
4
3
|
24.09.2017 | Dunav | 4 : 3 | Kordun | |||||
24.09
Omladinac (B)
Hajduk
6
2
|
24.09.2017 | Omladinac (B) | 6 : 2 | Hajduk |
24.09
16:00
Sloga
Jasenica
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Jasenica | |||||
24.09
16:00
Ranilović
B 2000
1
4
|
24.09.2017 16:00 | Ranilović | 1 : 4 | B 2000 | |||||
24.09
11:00
Šumadinac
Kopljari
2
3
|
24.09.2017 11:00 | Šumadinac | 2 : 3 | Kopljari | |||||
24.09
16:00
Mladi rudar
Šamot
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Mladi rudar | 2 : 1 | Šamot | |||||
24.09
16:00
Brezovac
Kralj Petar I
1
4
|
24.09.2017 16:00 | Brezovac | 1 : 4 | Kralj Petar I |
24.09
16:00
Napredak (P)
Obilić (Ž)
2
3
|
24.09.2017 16:00 | Napredak (P) | 2 : 3 | Obilić (Ž) | |||||
24.09
16:00
Dizel
Žika Marković Uča
3
2
|
24.09.2017 16:00 | Dizel | 3 : 2 | Žika Marković Uča | |||||
24.09
16:00
Stig 1955
Sloga (M)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Stig 1955 | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
24.09
16:00
Desine
Dunavac (P)
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Desine | 2 : 0 | Dunavac (P) | |||||
24.09
16:00
Sirakovo
Napredak 1934
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Sirakovo | 2 : 0 | Napredak 1934 |
24.09
16:00
BSK 1924
Bata Bulić
3
1
|
24.09.2017 16:00 | BSK 1924 | 3 : 1 | Bata Bulić | |||||
24.09
16:00
Krilaš
Radnički (K)
5
1
|
24.09.2017 16:00 | Krilaš | 5 : 1 | Radnički (K) | |||||
24.09
16:00
Napredak (S)
Jasenovac
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Napredak (S) | 0 : 2 | Jasenovac | |||||
24.09
16:00
Omladinac (B)
Manastirica
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 0 | Manastirica |
24.09
15:30
Đurđin
Palić
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Đurđin | 2 : 0 | Palić | |||||
24.09
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Žednik
0
1
|
24.09.2017 15:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 1 | Žednik | |||||
24.09
15:30
Elektrovojvodina
Udarnik Višnjevac
1
1
|
24.09.2017 15:30 | Elektrovojvodina | 1 : 1 | Udarnik Višnjevac | |||||
24.09
15:30
Lokomotiva
Bratstvo
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Lokomotiva | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
24.09
15:30
Solid
Hajduk
2
7
|
24.09.2017 15:30 | Solid | 2 : 7 | Hajduk | |||||
24.09
15:30
Čantavir
Bikovo
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Čantavir | 1 : 0 | Bikovo |
24.09
16:00
Vis
Vojvoda
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Vis | 3 : 0 | Vojvoda | |||||
24.09
13:00
Rudar 2012
Stojnik
2
0
|
24.09.2017 13:00 | Rudar 2012 | 2 : 0 | Stojnik | |||||
24.09
13:00
OFK Slatina
Mladost (MI)
0
1
|
24.09.2017 13:00 | OFK Slatina | 0 : 1 | Mladost (MI) | |||||
24.09
15:00
Popović
Nemenikuće
0
1
|
24.09.2017 15:00 | Popović | 0 : 1 | Nemenikuće |
24.09
16:00
Obilić
Čenej
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Obilić | 4 : 1 | Čenej | |||||
24.09
16:00
Hajduk
Miletić
0
5
|
24.09.2017 16:00 | Hajduk | 0 : 5 | Miletić | |||||
24.09
16:00
Dinamo
Železničar
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Dinamo | 0 : 2 | Železničar | |||||
24.09
16:00
Fruškogorac
Moskva
4
0
|
24.09.2017 16:00 | Fruškogorac | 4 : 0 | Moskva | |||||
24.09
16:00
Borac
Susek
8
0
|
24.09.2017 16:00 | Borac | 8 : 0 | Susek |
24.09
15:30
Jadran
Šampion
2
3
|
24.09.2017 15:30 | Jadran | 2 : 3 | Šampion | |||||
24.09
15:30
Sloga
Čoka
4
1
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 4 : 1 | Čoka | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo (M)
Bačka
5
3
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo (M) | 5 : 3 | Bačka | |||||
24.09
15:30
Graničar
Tromedja
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Graničar | 1 : 0 | Tromedja | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo (SK)
Tornjoš
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo (SK) | 1 : 2 | Tornjoš | |||||
24.09
15:30
Slavija
AFK
0
2
|
24.09.2017 15:30 | Slavija | 0 : 2 | AFK |
24.09
16:00
Mladost Radost
Budućnost
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Mladost Radost | 0 : 3 | Budućnost | |||||
24.09
16:00
Pobeda
Vojvodina
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
24.09
16:00
Obilić
Krivaja
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Obilić | 4 : 1 | Krivaja | |||||
24.09
16:00
Mladost
Sloboda
7
0
|
24.09.2017 16:00 | Mladost | 7 : 0 | Sloboda | |||||
24.09
16:00
Eđšeg
Jedinstvo
3
3
|
24.09.2017 16:00 | Eđšeg | 3 : 3 | Jedinstvo |
24.09
16:00
Željuša
Sloga
3
3
|
24.09.2017 16:00 | Željuša | 3 : 3 | Sloga | |||||
24.09
16:00
Lokomotiva
Nišavac
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Nišavac | |||||
24.09
16:00
Veliki Suvodol
Mladost
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Veliki Suvodol | 0 : 2 | Mladost |
24.09
16:00
Jedinstvo
Bjelica
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Bjelica | |||||
24.09
16:00
Brezova
Radnički
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Brezova | 1 : 2 | Radnički | |||||
24.09
16:00
Vrelo
Gorušica
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Vrelo | 0 : 2 | Gorušica | |||||
24.09
16:00
Jelica
Prilike
2
4
|
24.09.2017 16:00 | Jelica | 2 : 4 | Prilike | |||||
24.09
16:00
Gradina
Dedinje Junajted
3
4
|
24.09.2017 16:00 | Gradina | 3 : 4 | Dedinje Junajted | |||||
24.09
16:00
Sloga
Bratstvo
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Bratstvo |
24.09
16:00
Vujan
Gavrilo Princip
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Vujan | 0 : 2 | Gavrilo Princip | |||||
24.09
16:00
Morava (M)
Morava (K)
1
10
|
24.09.2017 16:00 | Morava (M) | 1 : 10 | Morava (K) | |||||
24.09
16:00
Budućnost
Mladost (A)
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Mladost (A) | |||||
24.09
16:00
Čačak 94
Kej
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Čačak 94 | 0 : 3 | Kej | |||||
24.09
16:00
Planinac
Rakova
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Planinac | 2 : 1 | Rakova | |||||
24.09
16:00
Prijatelji
Malba
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Prijatelji | 0 : 0 | Malba |
24.09
16:00
Sloga (M)
Mladost (R)
1
1
|
24.09.2017 16:00 | Sloga (M) | 1 : 1 | Mladost (R) | |||||
24.09
16:00
Partizan (BB)
Omladinac (V)
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Partizan (BB) | 3 : 0 | Omladinac (V) | |||||
24.09
16:00
Napredak (MK)
Veteran 2015
6
2
|
24.09.2017 16:00 | Napredak (MK) | 6 : 2 | Veteran 2015 | |||||
24.09
16:00
Udarnik Trska 1947
Pobeda (Đ)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Udarnik Trska 1947 | 3 : 1 | Pobeda (Đ) |
24.09
16:00
Takovski Ustanak
Mladost 09
4
0
|
24.09.2017 16:00 | Takovski Ustanak | 4 : 0 | Mladost 09 | |||||
24.09
16:00
Stella Rossa
Donja Vrbava
0
1
|
24.09.2017 16:00 | Stella Rossa | 0 : 1 | Donja Vrbava | |||||
24.09
16:00
Ozremica
Ozrem
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Ozremica | 0 : 0 | Ozrem | |||||
24.09
16:00
Omladinac
Šilopaj
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Šilopaj |
24.09
15:30
Pontes
Velika Vrbica
4
2
|
24.09.2017 15:30 | Pontes | 4 : 2 | Velika Vrbica | |||||
24.09
15:30
Egeta
Omladinac
0
3
|
24.09.2017 15:30 | Egeta | 0 : 3 | Omladinac | |||||
24.09
15:30
Dunavac
Koča Andjelković
0
7
|
24.09.2017 15:30 | Dunavac | 0 : 7 | Koča Andjelković | |||||
24.09
15:30
Lokomotiva
Mala Vrbica
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Mala Vrbica | |||||
24.09
15:30
Kladušnica
Rtkovo
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Kladušnica | 3 : 0 | Rtkovo | |||||
24.09
15:30
Lovćen
Milutinovac
9
0
|
24.09.2017 15:30 | Lovćen | 9 : 0 | Milutinovac |
24.09
15:30
Napredak
OFK Student
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Napredak | 3 : 1 | OFK Student | |||||
24.09
15:30
Rabrovac
Dedinje
8
0
|
24.09.2017 15:30 | Rabrovac | 8 : 0 | Dedinje | |||||
24.09
15:30
Vlaška 1950
Borac
6
1
|
24.09.2017 15:30 | Vlaška 1950 | 6 : 1 | Borac | |||||
24.09
15:30
Kosmajac
Omladinac
5
1
|
24.09.2017 15:30 | Kosmajac | 5 : 1 | Omladinac | |||||
24.09
15:30
Markovac
Radnički PDM
1
4
|
24.09.2017 15:30 | Markovac | 1 : 4 | Radnički PDM | |||||
24.09
15:30
Sloga
Šepšin
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Šepšin |
24.09
15:30
Zadrugar
Posavina
1
5
|
24.09.2017 15:30 | Zadrugar | 1 : 5 | Posavina | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo
Rvati
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Rvati | |||||
24.09
15:30
Duboko
Borac
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Duboko | 1 : 0 | Borac | |||||
24.09
15:30
Sloga
Partizan
5
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 5 : 0 | Partizan | |||||
24.09
15:30
Belo Polje
Rojkovac
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Belo Polje | 0 : 1 | Rojkovac | |||||
24.09
15:30
Zvezda
Ljubinić
10
0
|
24.09.2017 15:30 | Zvezda | 10 : 0 | Ljubinić |
24.09
15:30
Rudar
Bistrica
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Rudar | 1 : 0 | Bistrica | |||||
24.09
15:30
Mladi borac
Šumadija (MC)
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Mladi borac | 3 : 0 | Šumadija (MC) | |||||
24.09
15:30
20. Oktobar
Sloga
2
1
|
24.09.2017 15:30 | 20. Oktobar | 2 : 1 | Sloga | |||||
24.09
15:30
BSK
Polet
3
0
|
24.09.2017 15:30 | BSK | 3 : 0 | Polet |
24.09
16:30
Dobrinjac
Sečica
2
6
|
24.09.2017 16:30 | Dobrinjac | 2 : 6 | Sečica | |||||
24.09
12:30
Trešnjica
Gorobilje
2
1
|
24.09.2017 12:30 | Trešnjica | 2 : 1 | Gorobilje | |||||
24.09
16:30
Plavi Tok
Duškovci
6
1
|
24.09.2017 16:30 | Plavi Tok | 6 : 1 | Duškovci | |||||
24.09
16:30
Blagaja
Glumač
5
4
|
24.09.2017 16:30 | Blagaja | 5 : 4 | Glumač | |||||
24.09
16:30
Bakionica
Avijatičar
0
6
|
24.09.2017 16:30 | Bakionica | 0 : 6 | Avijatičar |
24.09
16:00
Skobalj
Cepelin 026
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Skobalj | 3 : 0 | Cepelin 026 | |||||
24.09
16:00
Sloga
OFK Slavija
6
0
|
24.09.2017 16:00 | Sloga | 6 : 0 | OFK Slavija | |||||
24.09
16:00
Jezava
Hajduk Veljko 1934
1
4
|
24.09.2017 16:00 | Jezava | 1 : 4 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
24.09
16:00
Budućnost
Vučak
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Vučak |
24.09
16:00
Omladinac
Kolarac
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Kolarac | |||||
24.09
11:00
Petlić SD 026
Drugovac
4
1
|
24.09.2017 11:00 | Petlić SD 026 | 4 : 1 | Drugovac | |||||
24.09
16:00
Landol
Badljevica
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Landol | 4 : 1 | Badljevica | |||||
24.09
16:00
Lunjevac
Petrijevac
1
4
|
24.09.2017 16:00 | Lunjevac | 1 : 4 | Petrijevac |
24.09
11:00
Grkinja
10. februar
5
1
|
24.09.2017 11:00 | Grkinja | 5 : 1 | 10. februar | |||||
24.09
11:00
Knežica
Toplica
1
2
|
24.09.2017 11:00 | Knežica | 1 : 2 | Toplica | |||||
24.09
15:30
Mekiš
Pobeda
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Mekiš | 2 : 0 | Pobeda | |||||
24.09
15:30
Marina Kutina
Elid
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Marina Kutina | 0 : 0 | Elid |
24.09
15:30
Beli Orlovi
Bačinac
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Bačinac | |||||
24.09
15:30
Glavaš
Udarnik
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Glavaš | 2 : 2 | Udarnik | |||||
24.09
15:30
Železničar
Palanka
6
0
|
24.09.2017 15:30 | Železničar | 6 : 0 | Palanka |
24.09
16:00
Gol
Mladost
2
1
|
24.09.2017 16:00 | Gol | 2 : 1 | Mladost | |||||
24.09
16:00
Sloga
Slemen
1
3
|
24.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Slemen |
24.09
16:00
Polet
Malajnica
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Polet | 1 : 2 | Malajnica | |||||
24.09
16:00
Urovica
OFK Tamnič
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Urovica | 1 : 2 | OFK Tamnič | |||||
24.09
16:00
Graničar
Slatina
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Graničar | 0 : 3 | Slatina |
24.09
15:30
Konjuh
Čarapan
4
3
|
24.09.2017 15:30 | Konjuh | 4 : 3 | Čarapan | |||||
24.09
15:30
Mudrakovac
Gornji Stepoš
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Mudrakovac | 3 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
24.09
15:30
Jedinstvo 1936
Meševo
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 2 | Meševo | |||||
24.09
15:30
Bukovica
Borac
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Bukovica | 2 : 2 | Borac | |||||
24.09
15:30
Sebečevac
Mladost VPD
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Sebečevac | 3 : 0 | Mladost VPD | |||||
24.09
15:30
Zdravinje
Rasina
6
1
|
24.09.2017 15:30 | Zdravinje | 6 : 1 | Rasina |
24.09
15:30
Borac
Šljivar
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Borac | 2 : 1 | Šljivar | |||||
24.09
15:30
Timok 1928
Nacional
7
0
|
24.09.2017 15:30 | Timok 1928 | 7 : 0 | Nacional |
24.09
16:00
Sloga 1949
Torpedo
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Sloga 1949 | 2 : 0 | Torpedo | |||||
24.09
16:00
Polet
Petrovac 74
1
3
|
24.09.2017 16:00 | Polet | 1 : 3 | Petrovac 74 | |||||
24.09
11:00
Sloga (R)
Dragojevac
0
0
|
24.09.2017 11:00 | Sloga (R) | 0 : 0 | Dragojevac | |||||
24.09
11:00
Mladost (Z)
Jedinstvo 2014
0
3
|
24.09.2017 11:00 | Mladost (Z) | 0 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
24.09
11:00
Verko
Skupljen 2013
0
2
|
24.09.2017 11:00 | Verko | 0 : 2 | Skupljen 2013 |
24.09
15:00
Donja Mutnica
Popovac
1
2
|
24.09.2017 15:00 | Donja Mutnica | 1 : 2 | Popovac | |||||
24.09
12:00
Vihor
BSK Buljane
0
0
|
24.09.2017 12:00 | Vihor | 0 : 0 | BSK Buljane | |||||
24.09
15:00
Jedinstvo
Sloboda
2
1
|
24.09.2017 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloboda | |||||
24.09
15:00
OFK Juhor 2016
Radnik
3
0
|
24.09.2017 15:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 0 | Radnik | |||||
24.09
15:00
Razvitak
Napredak (Sv)
8
0
|
24.09.2017 15:00 | Razvitak | 8 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
24.09
15:00
Heroj
Radnički
3
5
|
24.09.2017 15:00 | Heroj | 3 : 5 | Radnički |
24.09
15:30
Popadić
Tolić
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Popadić | 2 : 1 | Tolić | |||||
24.09
15:30
Gornji Lajkovac
Babajić
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Gornji Lajkovac | 3 : 0 | Babajić | |||||
24.09
15:30
Proleter
Toplica
1
5
|
24.09.2017 15:30 | Proleter | 1 : 5 | Toplica |
24.09
10:00
Napredak
Donja Lomnica
1
0
|
24.09.2017 10:00 | Napredak | 1 : 0 | Donja Lomnica | |||||
24.09
11:00
Gornje Sinkovce
Sloboda
0
5
|
24.09.2017 11:00 | Gornje Sinkovce | 0 : 5 | Sloboda |
24.09
11:00
Bojić
Rankovac
1
4
|
24.09.2017 11:00 | Bojić | 1 : 4 | Rankovac | |||||
24.09
11:00
Mladost
Maovi MH
4
2
|
24.09.2017 11:00 | Mladost | 4 : 2 | Maovi MH | |||||
24.09
11:00
OFK Varna
Volujac
1
1
|
24.09.2017 11:00 | OFK Varna | 1 : 1 | Volujac |
24.09
15:30
Beloševac
Gradac Pričević
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Beloševac | 2 : 0 | Gradac Pričević | |||||
24.09
15:30
Lukavac
Dupljaj
7
0
|
24.09.2017 15:30 | Lukavac | 7 : 0 | Dupljaj | |||||
24.09
15:30
Žabari
Sloga Gorić
2
3
|
24.09.2017 15:30 | Žabari | 2 : 3 | Sloga Gorić | |||||
24.09
15:30
Dupljaj 2016
Mali korak
4
3
|
24.09.2017 15:30 | Dupljaj 2016 | 4 : 3 | Mali korak |
24.09
11:00
Kolubara
Strelac 001
3
0
|
24.09.2017 11:00 | Kolubara | 3 : 0 | Strelac 001 | |||||
24.09
11:00
Jedinstvo
Omladinac
1
0
|
24.09.2017 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Omladinac | |||||
24.09
11:00
Dokmir
Šarbane
3
0
|
24.09.2017 11:00 | Dokmir | 3 : 0 | Šarbane | |||||
24.09
11:00
Pambukovica
Brgule
1
1
|
24.09.2017 11:00 | Pambukovica | 1 : 1 | Brgule | |||||
24.09
11:00
Zvizdar 2012
Sloga
5
1
|
24.09.2017 11:00 | Zvizdar 2012 | 5 : 1 | Sloga | |||||
24.09
11:00
Vukona
OFK Takovo
1
0
|
24.09.2017 11:00 | Vukona | 1 : 0 | OFK Takovo |
24.09
16:00
Omladinac (D)
Studen Vitez
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Studen Vitez | |||||
24.09
16:00
BSK 2014
Bane 1931
2
0
|
24.09.2017 16:00 | BSK 2014 | 2 : 0 | Bane 1931 | |||||
24.09
16:00
Progorelica
Budućnost (S)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Progorelica | 3 : 1 | Budućnost (S) |
24.09
16:00
Mladost 1925
Jovo Kursula
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Mladost 1925 | 0 : 3 | Jovo Kursula | |||||
24.09
16:00
Šumadija (Š)
Mladost 1981
4
1
|
24.09.2017 16:00 | Šumadija (Š) | 4 : 1 | Mladost 1981 | |||||
24.09
16:00
Miločajac
Vrnjci
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Miločajac | 0 : 3 | Vrnjci |
24.09
15:30
Sloboda
Belica
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloboda | 1 : 0 | Belica | |||||
24.09
15:30
Mladost
Domaćin
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Mladost | 1 : 0 | Domaćin | |||||
24.09
15:30
Partizan
OFK Borac
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Partizan | 1 : 0 | OFK Borac | |||||
24.09
15:30
Crni Vrh
Trnava
1
0
|
24.09.2017 15:30 | Crni Vrh | 1 : 0 | Trnava |
24.09
15:00
Zelenika
Rudar
1
1
|
24.09.2017 15:00 | Zelenika | 1 : 1 | Rudar | |||||
24.09
15:00
Orlovi
Sindjelić
1
1
|
24.09.2017 15:00 | Orlovi | 1 : 1 | Sindjelić | |||||
24.09
15:00
Resava
Mladi Radnik
5
3
|
24.09.2017 15:00 | Resava | 5 : 3 | Mladi Radnik | |||||
24.09
15:00
Mladi Borac
Planinac
1
5
|
24.09.2017 15:00 | Mladi Borac | 1 : 5 | Planinac | |||||
24.09
15:00
Resavac
Viner DSV
2
1
|
24.09.2017 15:00 | Resavac | 2 : 1 | Viner DSV |
24.09
16:00
Sopot
Batovac
3
3
|
24.09.2017 16:00 | Sopot | 3 : 3 | Batovac | |||||
24.09
16:00
Proleter 1932
Sloga (L)
1
3
|
24.09.2017 16:00 | Proleter 1932 | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
24.09
16:00
Morava 1932
Sloga (Ć)
3
0
|
24.09.2017 16:00 | Morava 1932 | 3 : 0 | Sloga (Ć) |
24.09
16:00
Pobeda (SK)
Mlava (B)
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Pobeda (SK) | 0 : 2 | Mlava (B) | |||||
24.09
16:00
Mip Majdan
Vihor
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Mip Majdan | 0 : 0 | Vihor | |||||
24.09
16:00
Napredak (Bu)
Metalac
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Napredak (Bu) | 1 : 0 | Metalac | |||||
24.09
16:00
Sloga (Dr)
Vojvoda Milenko
8
0
|
24.09.2017 16:00 | Sloga (Dr) | 8 : 0 | Vojvoda Milenko |
24.09
15:30
Bački Hajduk
Proleter
11
0
|
24.09.2017 15:30 | Bački Hajduk | 11 : 0 | Proleter |
24.09
16:00
Banat
Gaj
0
3
|
24.09.2017 16:00 | Banat | 0 : 3 | Gaj |
24.09
16:00
Mrčkovac
Borac 2016
4
2
|
24.09.2017 16:00 | Mrčkovac | 4 : 2 | Borac 2016 | |||||
24.09
16:00
Mladost 1970
Polet
1
2
|
24.09.2017 16:00 | Mladost 1970 | 1 : 2 | Polet | |||||
24.09
16:00
Dobra
Električar
0
5
|
24.09.2017 16:00 | Dobra | 0 : 5 | Električar |
24.09
11:00
Jarmenovci
Budućnost (B)
0
3
|
24.09.2017 11:00 | Jarmenovci | 0 : 3 | Budućnost (B) | |||||
24.09
11:00
Mladost (J)
Budućnost MI (DT)
4
1
|
24.09.2017 11:00 | Mladost (J) | 4 : 1 | Budućnost MI (DT) | |||||
24.09
11:00
Radoje Domanović
Krćevac 04
5
1
|
24.09.2017 11:00 | Radoje Domanović | 5 : 1 | Krćevac 04 |
24.09
15:30
Crvena Zastava
Trstenica
1
2
|
24.09.2017 15:30 | Crvena Zastava | 1 : 2 | Trstenica |
24.09
15:30
Lazarevac
Strmovo
2
5
|
24.09.2017 15:30 | Lazarevac | 2 : 5 | Strmovo | |||||
24.09
15:30
Proleter
Dimitrije Tucović
0
2
|
24.09.2017 15:30 | Proleter | 0 : 2 | Dimitrije Tucović |
24.09
11:00
BSK
Radnik
4
1
|
24.09.2017 11:00 | BSK | 4 : 1 | Radnik | |||||
24.09
15:30
Borac
Soko
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Borac | 2 : 2 | Soko |
24.09
11:00
Mladost
OFK Jelen
1
1
|
24.09.2017 11:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Jelen | |||||
24.09
11:00
Galeb
Žabar
1
0
|
24.09.2017 11:00 | Galeb | 1 : 0 | Žabar |
24.09
16:30
Lovac
Šumar
1
2
|
24.09.2017 16:30 | Lovac | 1 : 2 | Šumar | |||||
24.09
16:30
Sloven
Sremac
3
3
|
24.09.2017 16:30 | Sloven | 3 : 3 | Sremac | |||||
24.09
16:30
Hajduk
Kameni
3
1
|
24.09.2017 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | Kameni | |||||
24.09
16:30
Mladost
Vitez
4
0
|
24.09.2017 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Vitez |
24.09
15:30
Sloga
Strmovo 1968
3
3
|
24.09.2017 15:30 | Sloga | 3 : 3 | Strmovo 1968 | |||||
24.09
15:30
Proleter
Nepričava
2
4
|
24.09.2017 15:30 | Proleter | 2 : 4 | Nepričava |
24.09
15:30
Baštovan 2015
Mladi Borac
7
1
|
24.09.2017 15:30 | Baštovan 2015 | 7 : 1 | Mladi Borac | |||||
24.09
15:30
Ram
Srednjevo
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Ram | 2 : 1 | Srednjevo | |||||
24.09
15:30
Pek (K)
Mirko Tomić
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Pek (K) | 2 : 0 | Mirko Tomić | |||||
24.09
15:30
Stiški Kurjak
Dunavac 1929
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Stiški Kurjak | 2 : 0 | Dunavac 1929 |
24.09
16:00
Hajduk
Omladinac
5
1
|
24.09.2017 16:00 | Hajduk | 5 : 1 | Omladinac | |||||
24.09
16:00
Vitorul
Banat (V)
9
0
|
24.09.2017 16:00 | Vitorul | 9 : 0 | Banat (V) |
24.09
11:00
Stig (MC)
Stig (C)
5
0
|
24.09.2017 11:00 | Stig (MC) | 5 : 0 | Stig (C) | |||||
24.09
11:00
Jedinstvo (S)
Sloga 1945
3
0
|
24.09.2017 11:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 0 | Sloga 1945 |
24.09
15:30
Graničar
Sport
2
1
|
24.09.2017 15:30 | Graničar | 2 : 1 | Sport | |||||
24.09
15:30
Terekveš
KFK Kula
4
2
|
24.09.2017 15:30 | Terekveš | 4 : 2 | KFK Kula | |||||
24.09
15:30
OFK Metalac
Dinamo
2
0
|
24.09.2017 15:30 | OFK Metalac | 2 : 0 | Dinamo | |||||
24.09
15:30
OFK Šikara
Telečka
4
2
|
24.09.2017 15:30 | OFK Šikara | 4 : 2 | Telečka |
24.09
16:00
BSK
Udarnik
2
1
|
24.09.2017 16:00 | BSK | 2 : 1 | Udarnik | |||||
24.09
16:00
Polet
Proleter
4
0
|
24.09.2017 16:00 | Polet | 4 : 0 | Proleter | |||||
24.09
16:00
Pomoravlje
Budućnost
8
0
|
24.09.2017 16:00 | Pomoravlje | 8 : 0 | Budućnost |
24.09
17:00
Napredak
Jedinstvo (Lj)
6
2
|
24.09.2017 17:00 | Napredak | 6 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
24.09
17:00
Omladinac
Obilić 1993
3
4
|
24.09.2017 17:00 | Omladinac | 3 : 4 | Obilić 1993 | |||||
24.09
17:00
OFK Bingula
Sremac
1
1
|
24.09.2017 17:00 | OFK Bingula | 1 : 1 | Sremac | |||||
24.09
17:00
OFK Bačinci
Jedinstvo (M)
1
0
|
24.09.2017 17:00 | OFK Bačinci | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
24.09
17:00
Graničar
Jednota
1
2
|
24.09.2017 17:00 | Graničar | 1 : 2 | Jednota | |||||
24.09
17:00
Sinđelić
Erdevik 2017
1
2
|
24.09.2017 17:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Erdevik 2017 |
24.09
16:00
Karađorđe 2013
Mladost (B)
3
2
|
24.09.2017 16:00 | Karađorđe 2013 | 3 : 2 | Mladost (B) |
24.09
15:00
Parcane
Velika Morava
7
1
|
24.09.2017 15:00 | Parcane | 7 : 1 | Velika Morava |
24.09
11:00
Mladost 2015
Vratare
2
0
|
24.09.2017 11:00 | Mladost 2015 | 2 : 0 | Vratare | |||||
24.09
15:30
Grkljane
Zmajevac
3
2
|
24.09.2017 15:30 | Grkljane | 3 : 2 | Zmajevac | |||||
24.09
15:30
Štitari
Modrica
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Štitari | 0 : 1 | Modrica | |||||
24.09
15:30
Kruševica
Lomnica
3
1
|
24.09.2017 15:30 | Kruševica | 3 : 1 | Lomnica |
24.09
15:30
Dražmirovac
PSS-192
3
0
|
24.09.2017 15:30 | Dražmirovac | 3 : 0 | PSS-192 | |||||
24.09
15:30
Napredak
Lipar
7
2
|
24.09.2017 15:30 | Napredak | 7 : 2 | Lipar |
24.09
16:00
Široki Brijeg
Vitez
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Vitez | |||||
24.09
15:30
Krupa
Borac
2
0
|
24.09.2017 15:30 | Krupa | 2 : 0 | Borac |
24.09
15:00
Ibar
Jedinstvo
1
1
|
24.09.2017 15:00 | Ibar | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
24.09
15:00
Igalo
Cetinje
4
0
|
24.09.2017 15:00 | Igalo | 4 : 0 | Cetinje | |||||
24.09
15:00
Jezero
Otrant
3
2
|
24.09.2017 15:00 | Jezero | 3 : 2 | Otrant | |||||
24.09
15:00
Lovćen
Čelik
2
1
|
24.09.2017 15:00 | Lovćen | 2 : 1 | Čelik | |||||
24.09
15:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Bokelj
0
0
|
24.09.2017 15:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 0 : 0 | Bokelj |
24.09
15:00
Petnjica
Gusinje
4
1
|
24.09.2017 15:00 | Petnjica | 4 : 1 | Gusinje |
24.09
15:30
Sloga (SB)
OFK Petrovac 2
2
2
|
24.09.2017 15:30 | Sloga (SB) | 2 : 2 | OFK Petrovac 2 | |||||
24.09
15:30
Sloga (R)
Bokelj 2
4
0
|
24.09.2017 15:30 | Sloga (R) | 4 : 0 | Bokelj 2 |
24.09
17:00
Brighton
Newcastle
1
0
|
24.09.2017 17:00 | Brighton | 1 : 0 | Newcastle |
24.09
12:00
Espanyol
La Coruña
4
1
|
24.09.2017 12:00 | Espanyol | 4 : 1 | La Coruña | |||||
24.09
18:30
Las Palmas
Leganés
0
2
|
24.09.2017 18:30 | Las Palmas | 0 : 2 | Leganés | |||||
24.09
16:15
Getafe
Villarreal
4
0
|
24.09.2017 16:15 | Getafe | 4 : 0 | Villarreal | |||||
24.09
18:30
Eibar
Celta Vigo
0
4
|
24.09.2017 18:30 | Eibar | 0 : 4 | Celta Vigo | |||||
24.09
20:45
Real Sociedad
Valencia
2
3
|
24.09.2017 20:45 | Real Sociedad | 2 : 3 | Valencia |
24.09
15:30
Hannover 96
Köln
0
0
|
24.09.2017 15:30 | Hannover 96 | 0 : 0 | Köln | |||||
24.09
18:00
Bayer Leverkusen
Hamburger SV
3
0
|
24.09.2017 18:00 | Bayer Leverkusen | 3 : 0 | Hamburger SV |
24.09
15:00
Cagliari
Chievo
0
2
|
24.09.2017 15:00 | Cagliari | 0 : 2 | Chievo | |||||
24.09
15:00
Crotone
Benevento
2
0
|
24.09.2017 15:00 | Crotone | 2 : 0 | Benevento | |||||
24.09
20:45
Fiorentina
Atalanta
1
1
|
24.09.2017 20:45 | Fiorentina | 1 : 1 | Atalanta | |||||
24.09
15:00
Verona
Lazio
0
3
|
24.09.2017 15:00 | Verona | 0 : 3 | Lazio | |||||
24.09
15:00
Internazionale
Genoa
1
0
|
24.09.2017 15:00 | Internazionale | 1 : 0 | Genoa | |||||
24.09
12:30
Sampdoria
Milan
2
0
|
24.09.2017 12:30 | Sampdoria | 2 : 0 | Milan | |||||
24.09
18:00
Sassuolo
Bologna
0
1
|
24.09.2017 18:00 | Sassuolo | 0 : 1 | Bologna |
24.09
21:00
Marseille
Toulouse
2
0
|
24.09.2017 21:00 | Marseille | 2 : 0 | Toulouse | |||||
24.09
15:00
Saint-Étienne
Rennes
2
2
|
24.09.2017 15:00 | Saint-Étienne | 2 : 2 | Rennes | |||||
24.09
17:00
Strasbourg
Nantes
1
2
|
24.09.2017 17:00 | Strasbourg | 1 : 2 | Nantes |
24.09
19:00
Napredak
Mačva
3
1
|
24.09.2017 19:00 | Napredak | 3 : 1 | Mačva | |||||
24.09
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina
2
0
|
24.09.2017 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
24.09
19:00
Mladost
Voždovac
1
3
|
24.09.2017 19:00 | Mladost | 1 : 3 | Voždovac | |||||
24.09
15:00
Zemun
Spartak ŽK
1
1
|
24.09.2017 15:00 | Zemun | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
24.09
19:00
Radnički
Javor Matis
1
0
|
24.09.2017 19:00 | Radnički | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
24.09
19:00
Rad
Partizan
2
4
|
24.09.2017 19:00 | Rad | 2 : 4 | Partizan | |||||
24.09
19:00
Čukarički
Borac
2
0
|
24.09.2017 19:00 | Čukarički | 2 : 0 | Borac | |||||
24.09
19:00
Radnik
Bačka
3
1
|
24.09.2017 19:00 | Radnik | 3 : 1 | Bačka |
24.09
16:00
Budućnost
Radnički (P)
3
1
|
24.09.2017 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Radnički (P) | |||||
24.09
19:00
Metalac
Temnić 1924
2
0
|
24.09.2017 19:00 | Metalac | 2 : 0 | Temnić 1924 | |||||
24.09
16:00
ČSK Pivara
Sloboda
3
1
|
24.09.2017 16:00 | ČSK Pivara | 3 : 1 | Sloboda | |||||
24.09
16:00
Jagodina
Inđija
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Jagodina | 0 : 0 | Inđija | |||||
24.09
16:00
Sinđelić
Teleoptik
0
0
|
24.09.2017 16:00 | Sinđelić | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
24.09
15:30
Novi Pazar
Radnički 1923
0
1
|
24.09.2017 15:30 | Novi Pazar | 0 : 1 | Radnički 1923 |
24.09
16:00
Vojvodina
Mašinac
2
0
|
24.09.2017 16:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Mašinac |
24.09
11:00
Karađorđe
Šumadija 1903
0
5
|
24.09.2017 11:00 | Karađorđe | 0 : 5 | Šumadija 1903 | |||||
24.09
15:00
Kanjiža
Lavice Dubočica
2
1
|
24.09.2017 15:00 | Kanjiža | 2 : 1 | Lavice Dubočica |
24.09
16:00
Knjaževac 2015
Krstarica
0
2
|
24.09.2017 16:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 2 | Krstarica | |||||
24.09
12:00
Majdanpek
Levač
0
0
|
24.09.2017 12:00 | Majdanpek | 0 : 0 | Levač |
24.09
15:00
Spartak
Rad
0
0
|
24.09.2017 15:00 | Spartak | 0 : 0 | Rad | |||||
24.09
16:00
OFK Beograd
Radnički (P)
5
0
|
24.09.2017 16:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Radnički (P) | |||||
24.09
11:00
Moravac Orion
Partizan
1
2
|
24.09.2017 11:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Partizan | |||||
24.09
11:00
Vojvodina
Čukarički
2
3
|
24.09.2017 11:00 | Vojvodina | 2 : 3 | Čukarički | |||||
24.09
13:00
Radnički (N)
Napredak
1
1
|
24.09.2017 13:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Napredak |
24.09
12:00
011
Radnički (O)
3
1
|
24.09.2017 12:00 | 011 | 3 : 1 | Radnički (O) | |||||
24.09
11:30
IMT
Siti Sport Klub
4
1
|
24.09.2017 11:30 | IMT | 4 : 1 | Siti Sport Klub |
24.09
11:00
Mladi radnik 1926
Morava (VP)
0
1
|
24.09.2017 11:00 | Mladi radnik 1926 | 0 : 1 | Morava (VP) | |||||
24.09
10:00
Jasenica 2017
Proleter 1947
0
0
|
24.09.2017 10:00 | Jasenica 2017 | 0 : 0 | Proleter 1947 |
24.09
10:00
Stepojevac Vaga
Avala
3
1
|
24.09.2017 10:00 | Stepojevac Vaga | 3 : 1 | Avala |
24.09
09:30
Crvena zvezda
Radnički (SM)
2
2
|
24.09.2017 09:30 | Crvena zvezda | 2 : 2 | Radnički (SM) | |||||
24.09
10:00
Omladinac
Borac (NS)
3
1
|
24.09.2017 10:00 | Omladinac | 3 : 1 | Borac (NS) |
24.09
10:00
ČSK Pivara
Hajduk junior
3
2
|
24.09.2017 10:00 | ČSK Pivara | 3 : 2 | Hajduk junior | |||||
24.09
11:00
Bačka 1901
Krila Krajine
2
1
|
24.09.2017 11:00 | Bačka 1901 | 2 : 1 | Krila Krajine |
24.09
11:00
Prva Iskra
Jedinstvo
2
1
|
24.09.2017 11:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Jedinstvo |
24.09
13:30
011 MK
Brodarac MK
3
5
|
24.09.2017 13:30 | 011 MK | 3 : 5 | Brodarac MK | |||||
24.09
09:00
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MK
1
4
|
24.09.2017 09:00 | Lokomotiva MK | 1 : 4 | Crvena zvezda MK | |||||
24.09
09:00
IMT MO
Voždovac MK
0
5
|
24.09.2017 09:00 | IMT MO | 0 : 5 | Voždovac MK |
24.09
13:30
Torlak MK
Rad 2 MO
1
4
|
24.09.2017 13:30 | Torlak MK | 1 : 4 | Rad 2 MO | |||||
24.09
10:00
Borac MK
Lokomotiva 2 MO
0
1
|
24.09.2017 10:00 | Borac MK | 0 : 1 | Lokomotiva 2 MO |
24.09
13:00
Spartak
Zemun
0
4
|
24.09.2017 13:00 | Spartak | 0 : 4 | Zemun | |||||
24.09
13:00
OFK Beograd
Novi Pazar
2
0
|
24.09.2017 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
24.09
13:00
Vojvodina
Čukarički
4
0
|
24.09.2017 13:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Čukarički |
24.09
16:00
IMT
Kolubara
2
1
|
24.09.2017 16:00 | IMT | 2 : 1 | Kolubara |
24.09
11:00
DIF
Balkan
3
0
|
24.09.2017 11:00 | DIF | 3 : 0 | Balkan | |||||
24.09
16:30
GSP Polet
Beograd 1929
2
3
|
24.09.2017 16:30 | GSP Polet | 2 : 3 | Beograd 1929 | |||||
24.09
11:00
Grafičar
Poštar 1930
7
2
|
24.09.2017 11:00 | Grafičar | 7 : 2 | Poštar 1930 |
24.09
11:00
Cerovac
Pobeda
4
1
|
24.09.2017 11:00 | Cerovac | 4 : 1 | Pobeda | |||||
24.09
11:00
Proleter
Morava
0
6
|
24.09.2017 11:00 | Proleter | 0 : 6 | Morava | |||||
24.09
10:00
7.juli
Crvena zvezda
5
3
|
24.09.2017 10:00 | 7.juli | 5 : 3 | Crvena zvezda |
24.09
13:30
Preporod
Vinogradar
1
2
|
24.09.2017 13:30 | Preporod | 1 : 2 | Vinogradar |
24.09
13:00
Tutin
Radnički 1923
1
2
|
24.09.2017 13:00 | Tutin | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
24.09
14:00
Sloga
Sport Klub 99
2
2
|
24.09.2017 14:00 | Sloga | 2 : 2 | Sport Klub 99 |
24.09
11:00
Borac (NS)
Radnički (Š)
5
0
|
24.09.2017 11:00 | Borac (NS) | 5 : 0 | Radnički (Š) | |||||
24.09
12:00
RFK N.S. 1921
Indeks
2
0
|
24.09.2017 12:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 0 | Indeks |
24.09
11:00
Bačka (BP)
Bačka 1901
1
3
|
24.09.2017 11:00 | Bačka (BP) | 1 : 3 | Bačka 1901 | |||||
24.09
12:00
Vrbas
Radnički (S)
2
2
|
24.09.2017 12:00 | Vrbas | 2 : 2 | Radnički (S) |
24.09
10:00
Sloga
Polet
2
0
|
24.09.2017 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Polet |
24.09
10:00
Jedinstvo
Zabrezje
3
2
|
24.09.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Zabrezje |
24.09
12:00
Radnički (Zr)
OFK Vršac
3
0
|
24.09.2017 12:00 | Radnički (Zr) | 3 : 0 | OFK Vršac | |||||
24.09
11:00
Kikinda 1909
ŽAK
3
0
|
24.09.2017 11:00 | Kikinda 1909 | 3 : 0 | ŽAK | |||||
24.09
12:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
1
2
|
24.09.2017 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Dinamo 1945 |
24.09
13:30
011 MK
BSK Borča MK
6
1
|
24.09.2017 13:30 | 011 MK | 6 : 1 | BSK Borča MK | |||||
24.09
12:00
Mladenovac MK
Sinđelić MK
3
1
|
24.09.2017 12:00 | Mladenovac MK | 3 : 1 | Sinđelić MK | |||||
24.09
09:00
Brodarac MK
Radnički NB MK
2
2
|
24.09.2017 09:00 | Brodarac MK | 2 : 2 | Radnički NB MK | |||||
24.09
19:00
OFK Beograd MK
Zemun MK
2
1
|
24.09.2017 19:00 | OFK Beograd MK | 2 : 1 | Zemun MK |
24.09
11:00
Obrenovac 1905 MK
Lola MK
0
2
|
24.09.2017 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 0 : 2 | Lola MK | |||||
24.09
13:00
Voždovac B MK
Brodarac B MK
4
0
|
24.09.2017 13:00 | Voždovac B MK | 4 : 0 | Brodarac B MK | |||||
24.09
13:30
IMT
DIF MK
2
3
|
24.09.2017 13:30 | IMT | 2 : 3 | DIF MK |
24.09
10:00
Institut MK
OFK Beograd MK
2
0
|
24.09.2017 10:00 | Institut MK | 2 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
24.09
13:00
Zemun MK
Banja MK
8
0
|
24.09.2017 13:00 | Zemun MK | 8 : 0 | Banja MK | |||||
24.09
10:00
Sopot MK
Rakovica MK
6
0
|
24.09.2017 10:00 | Sopot MK | 6 : 0 | Rakovica MK | |||||
24.09
09:00
Bežanija MK
OLE MK
3
0
|
24.09.2017 09:00 | Bežanija MK | 3 : 0 | OLE MK |
24.09
11:00
Brodarac
Crvena zvezda
1
4
|
24.09.2017 11:00 | Brodarac | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
24.09
12:00
011
Partizan
1
3
|
24.09.2017 12:00 | 011 | 1 : 3 | Partizan | |||||
24.09
10:00
Voždovac
Zemun
1
2
|
24.09.2017 10:00 | Voždovac | 1 : 2 | Zemun |
24.09
11:30
Lokomotiva
Radnički (O)
4
1
|
24.09.2017 11:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Radnički (O) |
24.09
10:00
Selo Mladenovac
Dunavac
2
0
|
24.09.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 2 : 0 | Dunavac | |||||
24.09
12:30
Sopot
Balkan
0
4
|
24.09.2017 12:30 | Sopot | 0 : 4 | Balkan |
24.09
11:00
Čantavir
Tavankut
7
5
|
24.09.2017 11:00 | Čantavir | 7 : 5 | Tavankut |
24.09
10:00
RFK N.S. 1921
Indeks
3
0
|
24.09.2017 10:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 0 | Indeks |
24.09
10:00
Tekstilac
Arena Su
0
2
|
24.09.2017 10:00 | Tekstilac | 0 : 2 | Arena Su | |||||
24.09
10:00
CFK
Radnički (S)
0
1
|
24.09.2017 10:00 | CFK | 0 : 1 | Radnički (S) |
24.09
11:00
Hajdučica
Jedinstvo (V)
2
1
|
24.09.2017 11:00 | Hajdučica | 2 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
24.09
10:00
Budućnost (A)
Vojvodina (CC)
3
5
|
24.09.2017 10:00 | Budućnost (A) | 3 : 5 | Vojvodina (CC) | |||||
24.09
10:00
Partizan (U)
Potporanj
0
1
|
24.09.2017 10:00 | Partizan (U) | 0 : 1 | Potporanj | |||||
24.09
10:00
Proleter
Mladost
5
2
|
24.09.2017 10:00 | Proleter | 5 : 2 | Mladost |
24.09
10:00
Mladost (O)
Proleter
0
7
|
24.09.2017 10:00 | Mladost (O) | 0 : 7 | Proleter |
24.09
11:30
Vojvodina (C)
Jedinstvo Stević
0
12
|
24.09.2017 11:30 | Vojvodina (C) | 0 : 12 | Jedinstvo Stević | |||||
24.09
11:00
Dolina
Slavia
8
0
|
24.09.2017 11:00 | Dolina | 8 : 0 | Slavia |
24.09
10:00
Urovci
Duboko
0
7
|
24.09.2017 10:00 | Urovci | 0 : 7 | Duboko | |||||
24.09
10:00
Zabrezje
Buducnost
4
2
|
24.09.2017 10:00 | Zabrezje | 4 : 2 | Buducnost | |||||
24.09
11:00
Zadrugar
Belo Polje
8
1
|
24.09.2017 11:00 | Zadrugar | 8 : 1 | Belo Polje | |||||
24.09
10:00
Posavina
Krtinska
0
3
|
24.09.2017 10:00 | Posavina | 0 : 3 | Krtinska |
24.09
10:00
Hajduk
Novi Beograd
2
7
|
24.09.2017 10:00 | Hajduk | 2 : 7 | Novi Beograd | |||||
24.09
13:00
IMT
Graficar
5
1
|
24.09.2017 13:00 | IMT | 5 : 1 | Graficar | |||||
24.09
10:30
13. Maj
Bežanija
0
3
|
24.09.2017 10:30 | 13. Maj | 0 : 3 | Bežanija |
24.09
10:00
Radnički (Zr)
OFK Vršac
10
1
|
24.09.2017 10:00 | Radnički (Zr) | 10 : 1 | OFK Vršac | |||||
24.09
09:00
Kikinda 1909
ŽAK
1
0
|
24.09.2017 09:00 | Kikinda 1909 | 1 : 0 | ŽAK | |||||
24.09
10:00
Proleter 2006
Dinamo 1945
1
3
|
24.09.2017 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 3 | Dinamo 1945 |
24.09
Horgoš 1911
Potisje
4
0
|
24.09.2017 | Horgoš 1911 | 4 : 0 | Potisje | |||||
24.09
Sloga
Bačka
8
5
|
24.09.2017 | Sloga | 8 : 5 | Bačka | |||||
24.09
AFK
Jedinstvo
2
2
|
24.09.2017 | AFK | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
24.09
Senta
Tisa
11
0
|
24.09.2017 | Senta | 11 : 0 | Tisa |
24.09
09:00
Rad MK
Zemun MK
0
0
|
24.09.2017 09:00 | Rad MK | 0 : 0 | Zemun MK | |||||
24.09
10:00
Partizan MK
Voždovac MK
3
0
|
24.09.2017 10:00 | Partizan MK | 3 : 0 | Voždovac MK | |||||
24.09
10:00
BSK Borča MK
DIF MK
2
2
|
24.09.2017 10:00 | BSK Borča MK | 2 : 2 | DIF MK | |||||
24.09
10:00
Crvena zvezda MK
OFK Beograd MK
1
1
|
24.09.2017 10:00 | Crvena zvezda MK | 1 : 1 | OFK Beograd MK |
24.09
20:00
Ada MK
Milutinac MK
6
2
|
24.09.2017 20:00 | Ada MK | 6 : 2 | Milutinac MK | |||||
24.09
09:00
Studentski Grad MK
Sinđelić MK
|
24.09.2017 09:00 | Studentski Grad MK | : | Sinđelić MK |
24.09
09:00
BASK MK
Jedinstvo MK
4
1
|
24.09.2017 09:00 | BASK MK | 4 : 1 | Jedinstvo MK | |||||
24.09
10:00
BSK 1926 MK
Rakovica MK
1
0
|
24.09.2017 10:00 | BSK 1926 MK | 1 : 0 | Rakovica MK | |||||
24.09
11:30
Žarkovo MK
Ole MK
5
2
|
24.09.2017 11:30 | Žarkovo MK | 5 : 2 | Ole MK |
24.09
13:00
Jagodina
Vučje
|
24.09.2017 13:00 | Jagodina | : | Vučje | |||||
24.09
13:30
Napredak
Mašinac
5
0
|
24.09.2017 13:30 | Napredak | 5 : 0 | Mašinac |
24.09
Rad
Zemun
0
4
|
24.09.2017 | Rad | 0 : 4 | Zemun |
24.09
09:00
BSK 1925
Teleoptik
0
2
|
24.09.2017 09:00 | BSK 1925 | 0 : 2 | Teleoptik |
24.09
09:00
TSC
Vinogradar
1
2
|
24.09.2017 09:00 | TSC | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
24.09
09:30
Bačka 1901
Subotica
1
0
|
24.09.2017 09:30 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Subotica |
24.09
10:00
Srem
Crveni orao
2
6
|
24.09.2017 10:00 | Srem | 2 : 6 | Crveni orao |
24.09
16:00
Torlak
Beograd 1929
1
4
|
24.09.2017 16:00 | Torlak | 1 : 4 | Beograd 1929 |
24.09
10:00
Borac
Žarkovo
5
1
|
24.09.2017 10:00 | Borac | 5 : 1 | Žarkovo |
24.09
16:00
Crvena zvezda MML
Leštane
1
0
|
24.09.2017 16:00 | Crvena zvezda MML | 1 : 0 | Leštane | |||||
24.09
10:00
Boleč
Lokomotiva
2
2
|
24.09.2017 10:00 | Boleč | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
24.09
12:30
Vrčin
Dunavac
7
0
|
24.09.2017 12:30 | Vrčin | 7 : 0 | Dunavac |
24.09
10:00
Zemun
GSP Polet
4
1
|
24.09.2017 10:00 | Zemun | 4 : 1 | GSP Polet | |||||
24.09
09:00
Varga
Mladenovac
5
1
|
24.09.2017 09:00 | Varga | 5 : 1 | Mladenovac |
24.09
OFK Ras
OFK AS
1
1
|
24.09.2017 | OFK Ras | 1 : 1 | OFK AS |
24.09
10:00
Partizan
Buducnost
0
10
|
24.09.2017 10:00 | Partizan | 0 : 10 | Buducnost |
24.09
19:00
Planinka Prolom voda
Karađorđe
32
26
|
24.09.2017 19:00 | Planinka Prolom voda | 32 : 26 | Karađorđe | |||||
24.09
19:00
Lokomotiva
Topličanin
26
27
|
24.09.2017 19:00 | Lokomotiva | 26 : 27 | Topličanin |
24.09
17:30
Apatin
Dolovo
29
19
|
24.09.2017 17:30 | Apatin | 29 : 19 | Dolovo | |||||
24.09
18:00
Mladost TSK
Sivac 69
22
23
|
24.09.2017 18:00 | Mladost TSK | 22 : 23 | Sivac 69 |
24.09
17:00
Titel
Potisje Pleteks
18
21
|
24.09.2017 17:00 | Titel | 18 : 21 | Potisje Pleteks | |||||
24.09
17:00
Slavija
Nova Pazova 1957
26
20
|
24.09.2017 17:00 | Slavija | 26 : 20 | Nova Pazova 1957 |
24.09
16:00
Kljajićevo
Graničar
24
33
|
24.09.2017 16:00 | Kljajićevo | 24 : 33 | Graničar | |||||
24.09
16:30
Borac
Rusin
27
26
|
24.09.2017 16:30 | Borac | 27 : 26 | Rusin |
24.09
19:00
Beočin
Radnički
21
38
|
24.09.2017 19:00 | Beočin | 21 : 38 | Radnički |
24.09
19:00
Želja
Spartak
19
41
|
24.09.2017 19:00 | Želja | 19 : 41 | Spartak | |||||
24.09
20:00
Sloven
Mokrin
25
15
|
24.09.2017 20:00 | Sloven | 25 : 15 | Mokrin | |||||
24.09
17:30
Deronje
Ravangrad
19
21
|
24.09.2017 17:30 | Deronje | 19 : 21 | Ravangrad |
24.09
19:00
Železničar
Metalac
44
30
|
24.09.2017 19:00 | Železničar | 44 : 30 | Metalac |