26.10
13:30
Mladost (JR)
Mladi proleter
0
1
|
26.10.2013 13:30 | Mladost (JR) | 0 : 1 | Mladi proleter | |||||
26.10
13:30
OFK Crvenka
Dedinje
5
1
|
26.10.2013 13:30 | OFK Crvenka | 5 : 1 | Dedinje |
26.10
13:30
Trepča
Omladinac
1
0
|
26.10.2013 13:30 | Trepča | 1 : 0 | Omladinac | |||||
26.10
13:30
Mokra Gora
Arsenal
5
1
|
26.10.2013 13:30 | Mokra Gora | 5 : 1 | Arsenal |
26.10
14:00
Železničar
Homoljac
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Železničar | 0 : 0 | Homoljac | |||||
26.10
14:00
Sloga
Šumadija
0
2
|
26.10.2013 14:00 | Sloga | 0 : 2 | Šumadija |
26.10
13:30
Mladost (DD)
Sloga 1940
1
0
|
26.10.2013 13:30 | Mladost (DD) | 1 : 0 | Sloga 1940 | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo 1945
Radnički (V)
2
1
|
26.10.2013 13:30 | Jedinstvo 1945 | 2 : 1 | Radnički (V) | |||||
26.10
13:30
FAP
Sevojno
3
2
|
26.10.2013 13:30 | FAP | 3 : 2 | Sevojno | |||||
26.10
13:30
Ribnica
Sloga (S)
1
0
|
26.10.2013 13:30 | Ribnica | 1 : 0 | Sloga (S) | |||||
26.10
13:30
Budućnost
Sloga (P)
1
1
|
26.10.2013 13:30 | Budućnost | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo (UB)
Borac
4
1
|
26.10.2013 13:30 | Jedinstvo (UB) | 4 : 1 | Borac |
26.10
14:00
Topličanin
Zaplanjac
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Topličanin | 2 : 0 | Zaplanjac | |||||
26.10
14:00
Balkanski
Sloga
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Balkanski | 1 : 0 | Sloga | |||||
26.10
14:00
Lužnica
Svrljig
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Lužnica | 0 : 0 | Svrljig | |||||
26.10
14:00
Pusta Reka
Dinamo
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Pusta Reka | 0 : 1 | Dinamo | |||||
26.10
14:00
Bukovik
BSK Bujanovac
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Bukovik | 3 : 0 | BSK Bujanovac |
26.10
14:00
Ozren
Juhor
4
0
|
26.10.2013 14:00 | Ozren | 4 : 0 | Juhor | |||||
26.10
14:00
Rtanj
Majdanpek
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Rtanj | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
26.10
14:00
SFS Borac
Župa
1
1
|
26.10.2013 14:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Župa |
26.10
14:00
Kozara
Tisa
4
3
|
26.10.2013 14:00 | Kozara | 4 : 3 | Tisa | |||||
26.10
14:00
Vršac United
Bačka (P)
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Vršac United | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
26.10
14:00
Proleter
Radnički (K)
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Proleter | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
26.10
14:00
TSC
Vršac
0
1
|
26.10.2013 14:00 | TSC | 0 : 1 | Vršac | |||||
26.10
12:00
OFK Kikinda
Sloboda
0
0
|
26.10.2013 12:00 | OFK Kikinda | 0 : 0 | Sloboda |
26.10
14:00
Srbobran
Graničar 1924
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Srbobran | 2 : 0 | Graničar 1924 | |||||
26.10
14:00
Crvena Zvezda
Borac
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Borac | |||||
26.10
14:00
Polet
Cement
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Polet | 0 : 0 | Cement | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Jugović
PIK Prigrevica
2
3
|
26.10.2013 14:00 | Jugović | 2 : 3 | PIK Prigrevica | |||||
26.10
14:00
Vrbas
Mladost
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Vrbas | 1 : 0 | Mladost |
26.10
11:00
GSP Polet
IMT
1
0
|
26.10.2013 11:00 | GSP Polet | 1 : 0 | IMT | |||||
26.10
14:00
Lepušnica
Zvezdara
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Lepušnica | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
26.10
14:00
Radnički (NB)
Radnički (R)
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Radnički (R) |
26.10
14:00
Grdica
Radnički
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Grdica | 1 : 1 | Radnički |
26.10
13:30
Backovac Junajted
Slatina
1
3
|
26.10.2013 13:30 | Backovac Junajted | 1 : 3 | Slatina |
26.10
14:00
Maršić
Sušica
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Maršić | 3 : 0 | Sušica |
26.10
13:30
Karađorđe
Banja
1
0
|
26.10.2013 13:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Banja |
26.10
14:00
Mladi borac
Železničar (S)
3
1
|
26.10.2013 14:00 | Mladi borac | 3 : 1 | Železničar (S) |
26.10
14:00
Đerdap
Makce
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Đerdap | 0 : 1 | Makce |
26.10
14:00
Jadar
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Jadar | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
26.10
14:00
Mačva 2005
Drina
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Mačva 2005 | 0 : 1 | Drina | |||||
26.10
14:00
Gučevo
Sindjelić
3
1
|
26.10.2013 14:00 | Gučevo | 3 : 1 | Sindjelić |
26.10
13:30
OFK Osečina
Spartak 1924
3
0
|
26.10.2013 13:30 | OFK Osečina | 3 : 0 | Spartak 1924 | |||||
26.10
13:30
OFK Divci
Banjani
2
0
|
26.10.2013 13:30 | OFK Divci | 2 : 0 | Banjani | |||||
26.10
13:30
Pepeljevac
Kačer
1
3
|
26.10.2013 13:30 | Pepeljevac | 1 : 3 | Kačer | |||||
26.10
13:30
Mladost (D)
Zadrugar
0
7
|
26.10.2013 13:30 | Mladost (D) | 0 : 7 | Zadrugar | |||||
26.10
13:30
OFK Jabučje
Mladost (V)
1
0
|
26.10.2013 13:30 | OFK Jabučje | 1 : 0 | Mladost (V) |
26.10
14:30
Jasen
Jedinstvo (K)
5
0
|
26.10.2013 14:30 | Jasen | 5 : 0 | Jedinstvo (K) |
26.10
14:00
Naisus
Borac (A)
2
1
|
26.10.2013 14:00 | Naisus | 2 : 1 | Borac (A) | |||||
26.10
14:00
Borac (T)
Malošište
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Borac (T) | 0 : 1 | Malošište | |||||
26.10
14:00
Palilula
Orljane
2
5
|
26.10.2013 14:00 | Palilula | 2 : 5 | Orljane | |||||
26.10
14:00
Radnički 1924 (K)
Mekiš
3
3
|
26.10.2013 14:00 | Radnički 1924 (K) | 3 : 3 | Mekiš |
26.10
14:00
Omladinac
Proleter (M)
3
3
|
26.10.2013 14:00 | Omladinac | 3 : 3 | Proleter (M) | |||||
26.10
14:00
Aluminjum
Vrtište
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Aluminjum | 1 : 1 | Vrtište | |||||
26.10
14:00
OFK Niš
Brzi Brod
0
0
|
26.10.2013 14:00 | OFK Niš | 0 : 0 | Brzi Brod |
26.10
14:00
Budućnost
Jablanica
2
3
|
26.10.2013 14:00 | Budućnost | 2 : 3 | Jablanica | |||||
26.10
14:00
Radnički
Gradac
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Radnički | 2 : 0 | Gradac |
26.10
14:00
Jug Bogdan
Trbunje
3
2
|
26.10.2013 14:00 | Jug Bogdan | 3 : 2 | Trbunje |
26.10
14:00
Zadrugar
Gnjilan
2
2
|
26.10.2013 14:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Gnjilan | |||||
26.10
14:00
Vladimir Durković
Spartak
6
0
|
26.10.2013 14:00 | Vladimir Durković | 6 : 0 | Spartak | |||||
26.10
14:00
Tanasko Rajić
Željuša
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | Željuša |
26.10
14:00
Biljači
Mladost (S)
2
4
|
26.10.2013 14:00 | Biljači | 2 : 4 | Mladost (S) | |||||
26.10
14:00
Čelik
Nebeski Anđeli
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Čelik | 0 : 0 | Nebeski Anđeli |
26.10
14:00
Rudar
Morava
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Rudar | 0 : 0 | Morava | |||||
26.10
14:00
Sloga (R)
Glama
4
5
|
26.10.2013 14:00 | Sloga (R) | 4 : 5 | Glama |
26.10
14:00
Gracko
Ugljare
4
1
|
26.10.2013 14:00 | Gracko | 4 : 1 | Ugljare | |||||
26.10
14:00
Gračanica
Brezovica
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Gračanica | 3 : 0 | Brezovica | |||||
26.10
14:00
Sitnica
Radnički
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Sitnica | 3 : 0 | Radnički |
26.10
11:00
Morava 1918
OFK Tekstilac
1
1
|
26.10.2013 11:00 | Morava 1918 | 1 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
26.10
14:00
Levač
Sloga
5
3
|
26.10.2013 14:00 | Levač | 5 : 3 | Sloga |
26.10
14:30
Bošnjane
Jastrebac
2
1
|
26.10.2013 14:30 | Bošnjane | 2 : 1 | Jastrebac |
26.10
14:00
Poreč
Rajac
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Poreč | 3 : 0 | Rajac |
26.10
14:00
Bučje
Rudar (VČ)
2
1
|
26.10.2013 14:00 | Bučje | 2 : 1 | Rudar (VČ) | |||||
26.10
14:00
Midžor
Trebič
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Midžor | 1 : 0 | Trebič | |||||
26.10
14:00
Rgotina
Sloga
6
0
|
26.10.2013 14:00 | Rgotina | 6 : 0 | Sloga |
26.10
14:00
Sloga (P)
Vulturul
3
1
|
26.10.2013 14:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Vulturul | |||||
26.10
14:00
BAK
Crvena zvezda
1
1
|
26.10.2013 14:00 | BAK | 1 : 1 | Crvena zvezda |
26.10
14:30
Jadran
Čantavir
6
0
|
26.10.2013 14:30 | Jadran | 6 : 0 | Čantavir | |||||
26.10
14:30
Panonija IM Topola
Proleter
2
3
|
26.10.2013 14:30 | Panonija IM Topola | 2 : 3 | Proleter | |||||
26.10
14:30
Čoka
Subotica
0
2
|
26.10.2013 14:30 | Čoka | 0 : 2 | Subotica | |||||
26.10
14:30
Olimpija (G)
Njegoš
1
0
|
26.10.2013 14:30 | Olimpija (G) | 1 : 0 | Njegoš |
26.10
14:00
Radnički (S)
Omladinac
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Mladost Bambi
Radnički (Z)
4
1
|
26.10.2013 14:00 | Mladost Bambi | 4 : 1 | Radnički (Z) | |||||
26.10
14:00
Rusanda
Vojvodina (NM)
1
2
|
26.10.2013 14:00 | Rusanda | 1 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
26.10
14:00
Begej
Borac
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Begej | 1 : 0 | Borac |
26.10
14:00
Sloga
Stanišić
4
0
|
26.10.2013 14:00 | Sloga | 4 : 0 | Stanišić | |||||
26.10
14:00
ŽAK
Hajduk
1
1
|
26.10.2013 14:00 | ŽAK | 1 : 1 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
OFK Odžaci
Kula
3
0
|
26.10.2013 14:00 | OFK Odžaci | 3 : 0 | Kula | |||||
26.10
14:00
Crvenka
Mladost APA
1
6
|
26.10.2013 14:00 | Crvenka | 1 : 6 | Mladost APA | |||||
26.10
14:00
Polet
Zadrugar
1
2
|
26.10.2013 14:00 | Polet | 1 : 2 | Zadrugar |
26.10
14:00
Železničar
Budućnost
3
3
|
26.10.2013 14:00 | Železničar | 3 : 3 | Budućnost | |||||
26.10
14:00
Sloven (R)
Rudar
0
4
|
26.10.2013 14:00 | Sloven (R) | 0 : 4 | Rudar | |||||
26.10
14:00
Partizan
Hajduk (V)
4
0
|
26.10.2013 14:00 | Partizan | 4 : 0 | Hajduk (V) |
26.10
14:00
ŽSK
Vojvodina (T)
4
1
|
26.10.2013 14:00 | ŽSK | 4 : 1 | Vojvodina (T) | |||||
26.10
14:00
Mladost (NS)
Borac
1
4
|
26.10.2013 14:00 | Mladost (NS) | 1 : 4 | Borac |
26.10
14:00
Policajac
Obilić
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Policajac | 1 : 0 | Obilić | |||||
26.10
10:00
Milutinac
Jedinstvo
0
2
|
26.10.2013 10:00 | Milutinac | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
26.10
11:00
Poštar Zvezdara
Borac
0
0
|
26.10.2013 11:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 0 | Borac |
26.10
14:00
OFK Zabrežje
Krtinska
1
0
|
26.10.2013 14:00 | OFK Zabrežje | 1 : 0 | Krtinska | |||||
26.10
14:00
Šumadija
Napredak
3
1
|
26.10.2013 14:00 | Šumadija | 3 : 1 | Napredak |
26.10
14:00
Vinča
Nemenikuće
4
1
|
26.10.2013 14:00 | Vinča | 4 : 1 | Nemenikuće |
26.10
14:00
Bogutovačka Banja
Čibukovac
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Bogutovačka Banja | 0 : 0 | Čibukovac | |||||
26.10
14:00
Mlada krila
Proleter
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Mlada krila | 1 : 1 | Proleter | |||||
26.10
14:00
Magnohrom
OFK Ras
2
1
|
26.10.2013 14:00 | Magnohrom | 2 : 1 | OFK Ras |
26.10
13:30
Lunjevica
Šumadija
2
1
|
26.10.2013 13:30 | Lunjevica | 2 : 1 | Šumadija |
26.10
13:30
Parmenac
Kej
2
0
|
26.10.2013 13:30 | Parmenac | 2 : 0 | Kej |
26.10
14:30
Sloga
Bratstvo
1
1
|
26.10.2013 14:30 | Sloga | 1 : 1 | Bratstvo |
26.10
14:00
Zastava
Azbest
6
1
|
26.10.2013 14:00 | Zastava | 6 : 1 | Azbest |
26.10
13:30
Meteor
Mladost MG (S)
1
2
|
26.10.2013 13:30 | Meteor | 1 : 2 | Mladost MG (S) | |||||
26.10
13:30
Bare
Mladost (B)
1
2
|
26.10.2013 13:30 | Bare | 1 : 2 | Mladost (B) |
26.10
14:00
Badljevica
Šumadinac
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Badljevica | 0 : 1 | Šumadinac |
26.10
13:30
Bata Bulić
Omladinac (S)
1
1
|
26.10.2013 13:30 | Bata Bulić | 1 : 1 | Omladinac (S) |
26.10
13:30
Gorki
Partizan
1
1
|
26.10.2013 13:30 | Gorki | 1 : 1 | Partizan |
26.10
13:30
Junior Novo Naselje
Polet
1
0
|
26.10.2013 13:30 | Junior Novo Naselje | 1 : 0 | Polet |
26.10
14:00
Trešnjica
Gorobilje
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Trešnjica | 1 : 0 | Gorobilje | |||||
26.10
14:00
Blagaja
Napredak
1
3
|
26.10.2013 14:00 | Blagaja | 1 : 3 | Napredak |
26.10
14:00
Pobeda
Doljevac 1971
3
3
|
26.10.2013 14:00 | Pobeda | 3 : 3 | Doljevac 1971 |
26.10
14:00
OFK Draževac
Polet (R)
6
1
|
26.10.2013 14:00 | OFK Draževac | 6 : 1 | Polet (R) |
26.10
14:00
Delijski Vis
Stevan Nešticki
1
2
|
26.10.2013 14:00 | Delijski Vis | 1 : 2 | Stevan Nešticki |
26.10
14:30
Mladost (DL)
Omladinac
3
1
|
26.10.2013 14:30 | Mladost (DL) | 3 : 1 | Omladinac |
26.10
14:00
Mladost (M.S)
Sloboda
2
2
|
26.10.2013 14:00 | Mladost (M.S) | 2 : 2 | Sloboda | |||||
26.10
14:00
Borac
Lokomotiva
7
1
|
26.10.2013 14:00 | Borac | 7 : 1 | Lokomotiva |
26.10
14:00
Zenit
Sindjelić (G)
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Zenit | 3 : 0 | Sindjelić (G) | |||||
26.10
14:00
Resavac (S)
Sloga
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Resavac (S) | 0 : 1 | Sloga |
26.10
14:00
Radnički
Napredak (SV)
4
0
|
26.10.2013 14:00 | Radnički | 4 : 0 | Napredak (SV) |
26.10
14:30
Ušće
Mladost (T)
8
3
|
26.10.2013 14:30 | Ušće | 8 : 3 | Mladost (T) |
26.10
13:30
Omladinac
Koča Andjelković
4
3
|
26.10.2013 13:30 | Omladinac | 4 : 3 | Koča Andjelković | |||||
26.10
14:00
Velika Vrbica
Kladušnica
0
4
|
26.10.2013 14:00 | Velika Vrbica | 0 : 4 | Kladušnica | |||||
26.10
15:00
Pontes
Egeta
0
3
|
26.10.2013 15:00 | Pontes | 0 : 3 | Egeta |
26.10
15:00
Malajnica
Vidrovac
0
5
|
26.10.2013 15:00 | Malajnica | 0 : 5 | Vidrovac |
26.10
14:30
Sloboda 2013
Napredak 1976
2
3
|
26.10.2013 14:30 | Sloboda 2013 | 2 : 3 | Napredak 1976 | |||||
26.10
14:30
Mladost
Bukovik
0
1
|
26.10.2013 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Bukovik |
26.10
12:00
Svrljiška Topla
Valevac
3
0
|
26.10.2013 12:00 | Svrljiška Topla | 3 : 0 | Valevac |
26.10
14:00
Nacional
Šljivar
2
4
|
26.10.2013 14:00 | Nacional | 2 : 4 | Šljivar | |||||
26.10
14:00
Lovac
Timok
1
3
|
26.10.2013 14:00 | Lovac | 1 : 3 | Timok | |||||
26.10
14:00
Vratarnica
Graničar
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Vratarnica | 2 : 0 | Graničar |
26.10
14:00
Glogonj
Pobeda
5
0
|
26.10.2013 14:00 | Glogonj | 5 : 0 | Pobeda |
26.10
14:00
Partizan (U)
Karaš (J)
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Partizan (U) | 0 : 1 | Karaš (J) |
26.10
14:30
Potisje
Horgoš 1911
3
2
|
26.10.2013 14:30 | Potisje | 3 : 2 | Horgoš 1911 | |||||
26.10
14:30
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (SK)
3
1
|
26.10.2013 14:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
26.10
14:30
Tisa B (A)
Sloga
2
4
|
26.10.2013 14:30 | Tisa B (A) | 2 : 4 | Sloga |
26.10
14:30
Radnički 1905
Elektrovojvodina
1
0
|
26.10.2013 14:30 | Radnički 1905 | 1 : 0 | Elektrovojvodina |
26.10
14:30
Sloboda
Eđšeg
1
1
|
26.10.2013 14:30 | Sloboda | 1 : 1 | Eđšeg |
26.10
14:00
Radnički 1918
Terekveš
3
5
|
26.10.2013 14:00 | Radnički 1918 | 3 : 5 | Terekveš | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo 1947
Lipar
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Jedinstvo 1947 | 0 : 0 | Lipar |
26.10
15:00
OFK Bačinci
Borac (M)
0
0
|
26.10.2013 15:00 | OFK Bačinci | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
26.10
15:00
Podrinje
Sloboda
2
1
|
26.10.2013 15:00 | Podrinje | 2 : 1 | Sloboda |
26.10
14:00
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
0
0
|
26.10.2013 14:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
26.10
14:00
Sofeks
Železničar
4
0
|
26.10.2013 14:00 | Sofeks | 4 : 0 | Železničar | |||||
26.10
14:00
Slavija
Susek
8
2
|
26.10.2013 14:00 | Slavija | 8 : 2 | Susek |
26.10
14:00
Stari Grad
Soko
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Stari Grad | 1 : 1 | Soko |
26.10
14:00
Pionir
Mladost
2
3
|
26.10.2013 14:00 | Pionir | 2 : 3 | Mladost |
26.10
14:00
TEK Sloga
Bistrica
5
0
|
26.10.2013 14:00 | TEK Sloga | 5 : 0 | Bistrica | |||||
26.10
14:00
OFK Burovo
Mladost (Č)
1
1
|
26.10.2013 14:00 | OFK Burovo | 1 : 1 | Mladost (Č) | |||||
26.10
14:00
Mladi radnik
Šumadija (MC)
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Mladi radnik | 3 : 0 | Šumadija (MC) |
26.10
14:00
Jedinstvo
Vukićevica
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vukićevica | |||||
26.10
14:00
Urovci
Polet
0
4
|
26.10.2013 14:00 | Urovci | 0 : 4 | Polet | |||||
26.10
14:00
Belo Polje
Poljane
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Belo Polje | 1 : 1 | Poljane | |||||
26.10
14:00
Trstenica
Omladinac
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Trstenica | 1 : 1 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Rvati
Zadrugar
5
1
|
26.10.2013 14:00 | Rvati | 5 : 1 | Zadrugar |
26.10
14:00
OFK Slatina
Mladost
1
2
|
26.10.2013 14:00 | OFK Slatina | 1 : 2 | Mladost | |||||
26.10
14:00
Sloga 2012
OFK Rogača
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Sloga 2012 | 3 : 0 | OFK Rogača | |||||
26.10
14:00
Ropočevo
4 Juli
1
2
|
26.10.2013 14:00 | Ropočevo | 1 : 2 | 4 Juli | |||||
26.10
14:00
Drlupa
Vojvoda
4
1
|
26.10.2013 14:00 | Drlupa | 4 : 1 | Vojvoda | |||||
26.10
14:00
Denim
Sibnica
4
2
|
26.10.2013 14:00 | Denim | 4 : 2 | Sibnica | |||||
26.10
14:00
Vis
Stojnik
4
1
|
26.10.2013 14:00 | Vis | 4 : 1 | Stojnik | |||||
26.10
14:00
Mladost
Rudar 2012
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Rudar 2012 |
26.10
14:00
Gorski car
Venčani
0
3
|
26.10.2013 14:00 | Gorski car | 0 : 3 | Venčani | |||||
26.10
14:00
Brezovac
Ranilović
0
3
|
26.10.2013 14:00 | Brezovac | 0 : 3 | Ranilović | |||||
26.10
14:00
Tulež
Trešnjevica
4
0
|
26.10.2013 14:00 | Tulež | 4 : 0 | Trešnjevica |
26.10
14:00
Mladi Radnik
Polet
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Polet | |||||
26.10
14:00
Omladinac-Šumadinac
Kusovac
0
7
|
26.10.2013 14:00 | Omladinac-Šumadinac | 0 : 7 | Kusovac | |||||
26.10
14:00
Mladost
Borac
8
1
|
26.10.2013 14:00 | Mladost | 8 : 1 | Borac |
26.10
Napredak
Feniks
0
3
|
26.10.2013 | Napredak | 0 : 3 | Feniks | |||||
26.10
Šumadija
Badnjevac
2
0
|
26.10.2013 | Šumadija | 2 : 0 | Badnjevac | |||||
26.10
Crvena zvezda
Mladost
4
0
|
26.10.2013 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Mladost |
26.10
14:00
Mladost(L)
Brana Paunović
0
3
|
26.10.2013 14:00 | Mladost(L) | 0 : 3 | Brana Paunović | |||||
26.10
14:00
Melnica
Jedinstvo
1
3
|
26.10.2013 14:00 | Melnica | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
Omladinac B
Manastirica
4
0
|
26.10.2013 14:00 | Omladinac B | 4 : 0 | Manastirica | |||||
26.10
14:00
Napredak
Vukan
4
1
|
26.10.2013 14:00 | Napredak | 4 : 1 | Vukan |
26.10
14:00
Mlava
Laolac
9
1
|
26.10.2013 14:00 | Mlava | 9 : 1 | Laolac |
26.10
13:30
Zvezda
Laznica
0
3
|
26.10.2013 13:30 | Zvezda | 0 : 3 | Laznica | |||||
26.10
13:30
Jasenovac
Borac
3
2
|
26.10.2013 13:30 | Jasenovac | 3 : 2 | Borac | |||||
26.10
13:30
Mladost
OFK Homolje
4
1
|
26.10.2013 13:30 | Mladost | 4 : 1 | OFK Homolje | |||||
26.10
13:30
Budućnost
Mlava
2
1
|
26.10.2013 13:30 | Budućnost | 2 : 1 | Mlava |
26.10
13:30
Stig (C)
Kobilje
1
1
|
26.10.2013 13:30 | Stig (C) | 1 : 1 | Kobilje | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo (S)
Budućnost (A)
1
0
|
26.10.2013 13:30 | Jedinstvo (S) | 1 : 0 | Budućnost (A) |
26.10
13:30
Sloga
Kaona
5
2
|
26.10.2013 13:30 | Sloga | 5 : 2 | Kaona |
26.10
14:00
Rankovac
Jevremovac
0
2
|
26.10.2013 14:00 | Rankovac | 0 : 2 | Jevremovac | |||||
26.10
14:00
Pocerina
Mladost sl
3
1
|
26.10.2013 14:00 | Pocerina | 3 : 1 | Mladost sl |
26.10
14:00
DB Junajted
Krasava
0
3
|
26.10.2013 14:00 | DB Junajted | 0 : 3 | Krasava |
26.10
14:00
Omladinac
Napredak
7
1
|
26.10.2013 14:00 | Omladinac | 7 : 1 | Napredak | |||||
26.10
14:00
Sloga
Culjkovic
0
3
|
26.10.2013 14:00 | Sloga | 0 : 3 | Culjkovic | |||||
26.10
14:00
Cer
Fortuna Miki
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Cer | 3 : 0 | Fortuna Miki | |||||
26.10
14:00
POFK Letnjikovac
Maovi MH
3
5
|
26.10.2013 14:00 | POFK Letnjikovac | 3 : 5 | Maovi MH |
26.10
14:00
Strmovo 1968
Sloga
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Strmovo 1968 | 2 : 0 | Sloga |
26.10
14:00
Šarbane
Sloga
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Šarbane | 2 : 0 | Sloga |
26.10
14:00
Bratstvo
Jašunja
4
3
|
26.10.2013 14:00 | Bratstvo | 4 : 3 | Jašunja | |||||
26.10
14:00
Grdanica
Napredak
2
0
|
26.10.2013 14:00 | Grdanica | 2 : 0 | Napredak | |||||
26.10
14:00
Goblen
Jedinstvo
8
1
|
26.10.2013 14:00 | Goblen | 8 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.10
14:00
Moravac
Gornje Krajince
3
1
|
26.10.2013 14:00 | Moravac | 3 : 1 | Gornje Krajince |
26.10
14:00
Veliko Trnjane
Bratstvo
0
7
|
26.10.2013 14:00 | Veliko Trnjane | 0 : 7 | Bratstvo | |||||
26.10
14:00
Vrhunac
Milanovo
0
7
|
26.10.2013 14:00 | Vrhunac | 0 : 7 | Milanovo | |||||
26.10
14:00
BSK
Turekovac
3
5
|
26.10.2013 14:00 | BSK | 3 : 5 | Turekovac |
26.10
14:00
OFK Tvrđava
Mladost
0
4
|
26.10.2013 14:00 | OFK Tvrđava | 0 : 4 | Mladost |
26.10
15:00
Mladost "B"
Mladost
0
3
|
26.10.2013 15:00 | Mladost "B" | 0 : 3 | Mladost |
26.10
14:00
Radnik
Sloboda
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Radnik | 3 : 0 | Sloboda |
26.10
13:30
Varvarin
Velika Morava
3
1
|
26.10.2013 13:30 | Varvarin | 3 : 1 | Velika Morava |
26.10
15:00
Sloboda 1948
Stara Čaršija
4
1
|
26.10.2013 15:00 | Sloboda 1948 | 4 : 1 | Stara Čaršija | |||||
26.10
13:00
Omladinac (O)
Vinogradar
3
0
|
26.10.2013 13:00 | Omladinac (O) | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
26.10
15:00
Moravac-C 74
Topoljak
2
2
|
26.10.2013 15:00 | Moravac-C 74 | 2 : 2 | Topoljak | |||||
26.10
15:00
Kamenorezac 76
Jugovići
2
1
|
26.10.2013 15:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 1 | Jugovići | |||||
26.10
15:00
Stevka Bozurevka
Borjak 2013
2
0
|
26.10.2013 15:00 | Stevka Bozurevka | 2 : 0 | Borjak 2013 |
26.10
14:00
Bukovica
Grkljane
0
1
|
26.10.2013 14:00 | Bukovica | 0 : 1 | Grkljane |
26.10
14:00
Naša Krajina
Vojvodina
3
2
|
26.10.2013 14:00 | Naša Krajina | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
26.10
14:00
Sloga
Banat
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Banat |
26.10
Mitros
Grgurevci
4
1
|
26.10.2013 | Mitros | 4 : 1 | Grgurevci |
26.10
14:00
Crnovršanin
OFK Dragoševac
1
1
|
26.10.2013 14:00 | Crnovršanin | 1 : 1 | OFK Dragoševac | |||||
26.10
14:00
Belica
Hajduk
3
2
|
26.10.2013 14:00 | Belica | 3 : 2 | Hajduk | |||||
26.10
14:00
Mladost
Omladinac
0
5
|
26.10.2013 14:00 | Mladost | 0 : 5 | Omladinac | |||||
26.10
14:00
Bresje
Oniks
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Bresje | 3 : 0 | Oniks |
26.10
13:30
Dečić
OFK Petrovac
1
1
|
26.10.2013 13:30 | Dečić | 1 : 1 | OFK Petrovac | |||||
26.10
13:30
Mornar
Sutjeska
0
1
|
26.10.2013 13:30 | Mornar | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
26.10
13:30
Mogren
Grbalj
3
1
|
26.10.2013 13:30 | Mogren | 3 : 1 | Grbalj | |||||
26.10
13:30
Mladost
Budućnost
1
2
|
26.10.2013 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Budućnost | |||||
26.10
13:30
Čelik
Rudar
2
1
|
26.10.2013 13:30 | Čelik | 2 : 1 | Rudar | |||||
26.10
13:30
Lovćen
Zeta
4
1
|
26.10.2013 13:30 | Lovćen | 4 : 1 | Zeta |
26.10
13:30
Arsenal
Ibar
1
0
|
26.10.2013 13:30 | Arsenal | 1 : 0 | Ibar |
26.10
Zvijezda
Borac
1
0
|
26.10.2013 | Zvijezda | 1 : 0 | Borac | |||||
26.10
Vitez
Sarajevo
0
2
|
26.10.2013 | Vitez | 0 : 2 | Sarajevo | |||||
26.10
Željezničar
Velež
1
0
|
26.10.2013 | Željezničar | 1 : 0 | Velež | |||||
26.10
Zrinjski
Olimpic
1
1
|
26.10.2013 | Zrinjski | 1 : 1 | Olimpic | |||||
26.10
Široki Brijeg
Leotar
3
0
|
26.10.2013 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Leotar |
26.10
14:30
Borac
Sloga
1
1
|
26.10.2013 14:30 | Borac | 1 : 1 | Sloga | |||||
26.10
14:30
Sloboda (NG)
Sloboda (MG)
4
1
|
26.10.2013 14:30 | Sloboda (NG) | 4 : 1 | Sloboda (MG) | |||||
26.10
14:30
Podrinje
Sutjeska
3
0
|
26.10.2013 14:30 | Podrinje | 3 : 0 | Sutjeska | |||||
26.10
14:30
Drina HE
Napredak
2
0
|
26.10.2013 14:30 | Drina HE | 2 : 0 | Napredak | |||||
26.10
14:30
Drina (Z)
Rudar
6
1
|
26.10.2013 14:30 | Drina (Z) | 6 : 1 | Rudar | |||||
26.10
14:30
Proleter
Mladost
3
3
|
26.10.2013 14:30 | Proleter | 3 : 3 | Mladost | |||||
26.10
14:30
Modriča Maxima
Kozara
1
2
|
26.10.2013 14:30 | Modriča Maxima | 1 : 2 | Kozara |
26.10
14:30
Radnički 1923
Spartak
0
0
|
26.10.2013 14:30 | Radnički 1923 | 0 : 0 | Spartak | |||||
26.10
18:00
Čukarički
Voždovac
2
3
|
26.10.2013 18:00 | Čukarički | 2 : 3 | Voždovac | |||||
26.10
14:30
Novi Pazar
Donji Srem
1
0
|
26.10.2013 14:30 | Novi Pazar | 1 : 0 | Donji Srem | |||||
26.10
19:00
Radnički (N)
Crvena zvezda
1
1
|
26.10.2013 19:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
26.10
17:00
Partizan
Napredak
1
1
|
26.10.2013 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Napredak | |||||
26.10
14:30
Rad
Jagodina
0
2
|
26.10.2013 14:30 | Rad | 0 : 2 | Jagodina | |||||
26.10
18:00
Sloboda Point
Javor Matis
0
1
|
26.10.2013 18:00 | Sloboda Point | 0 : 1 | Javor Matis | |||||
26.10
14:30
OFK Beograd
Vojvodina
0
2
|
26.10.2013 14:30 | OFK Beograd | 0 : 2 | Vojvodina |
26.10
14:30
Sloga (PM)
Teleoptik
3
3
|
26.10.2013 14:30 | Sloga (PM) | 3 : 3 | Teleoptik | |||||
26.10
14:30
Bežanija
BSK Borča
4
0
|
26.10.2013 14:30 | Bežanija | 4 : 0 | BSK Borča | |||||
26.10
14:30
Timok
Metalac (GM)
1
0
|
26.10.2013 14:30 | Timok | 1 : 0 | Metalac (GM) | |||||
26.10
14:30
Radnik
Jedinstvo Putevi
3
0
|
26.10.2013 14:30 | Radnik | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
26.10
14:30
Smederevo
Proleter
2
1
|
26.10.2013 14:30 | Smederevo | 2 : 1 | Proleter | |||||
26.10
14:30
Dolina
Sloga (K)
0
0
|
26.10.2013 14:30 | Dolina | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
26.10
14:30
Mladost (L)
Borac
2
0
|
26.10.2013 14:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Borac |
26.10
13:00
ŽFK Užice
ŽFK Jerina
3
3
|
26.10.2013 13:00 | ŽFK Užice | 3 : 3 | ŽFK Jerina | |||||
26.10
15:00
Unafortuna 04
Slatke male
3
1
|
26.10.2013 15:00 | Unafortuna 04 | 3 : 1 | Slatke male |
26.10
12:00
Partizan
Napredak
4
0
|
26.10.2013 12:00 | Partizan | 4 : 0 | Napredak |
26.10
10:00
Proleter 2006
Radnički (S)
5
1
|
26.10.2013 10:00 | Proleter 2006 | 5 : 1 | Radnički (S) | |||||
26.10
10:00
Omladinac
Dinamo
1
3
|
26.10.2013 10:00 | Omladinac | 1 : 3 | Dinamo | |||||
26.10
10:00
OFK Hajduk
Radnički (NP)
6
1
|
26.10.2013 10:00 | OFK Hajduk | 6 : 1 | Radnički (NP) | |||||
26.10
10:00
Novi Sad
Vršac United
0
0
|
26.10.2013 10:00 | Novi Sad | 0 : 0 | Vršac United | |||||
26.10
10:00
Radnički (SM)
Inđija
2
5
|
26.10.2013 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 5 | Inđija | |||||
26.10
10:00
Vojvodina
Banat
3
0
|
26.10.2013 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Banat |
26.10
11:00
Jadran
BIP
3
1
|
26.10.2013 11:00 | Jadran | 3 : 1 | BIP | |||||
26.10
13:30
Jedinstvo Putevi
Šumadija 1903
2
2
|
26.10.2013 13:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
26.10
13:30
Pobeda
Metalac (GM)
1
3
|
26.10.2013 13:30 | Pobeda | 1 : 3 | Metalac (GM) | |||||
26.10
13:30
Sloga 1940
Metalac (K)
6
0
|
26.10.2013 13:30 | Sloga 1940 | 6 : 0 | Metalac (K) | |||||
26.10
13:30
Sušica
Takovo
2
2
|
26.10.2013 13:30 | Sušica | 2 : 2 | Takovo |
26.10
14:00
Žitoradja
Car Konstantin
1
0
|
26.10.2013 14:00 | Žitoradja | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
26.10
11:00
Vlasina
Bor
2
1
|
26.10.2013 11:00 | Vlasina | 2 : 1 | Bor | |||||
26.10
15:00
Moravac Orion
Dinamo
5
0
|
26.10.2013 15:00 | Moravac Orion | 5 : 0 | Dinamo |
26.10
09:00
BASK
Palilulac
1
0
|
26.10.2013 09:00 | BASK | 1 : 0 | Palilulac | |||||
26.10
11:00
Radnički (O)
Internacional
6
2
|
26.10.2013 11:00 | Radnički (O) | 6 : 2 | Internacional |
26.10
14:00
Podunavac
Budućnost
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Podunavac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
26.10
14:00
SASK
Sloga
1
5
|
26.10.2013 14:00 | SASK | 1 : 5 | Sloga |
26.10
14:00
Železničar Kusadak
Bresje Superior
7
1
|
26.10.2013 14:00 | Železničar Kusadak | 7 : 1 | Bresje Superior | |||||
26.10
14:00
Jedinstvo
Udarnik
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Udarnik | |||||
26.10
14:00
Budućnost
Glavaš
5
1
|
26.10.2013 14:00 | Budućnost | 5 : 1 | Glavaš |
26.10
14:00
Železničar
Budućnost (BB)
3
1
|
26.10.2013 14:00 | Železničar | 3 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
26.10
10:00
Vulturul
Mladost (O)
0
3
|
26.10.2013 10:00 | Vulturul | 0 : 3 | Mladost (O) | |||||
26.10
10:00
Partizan (G)
C.zvezda
3
0
|
26.10.2013 10:00 | Partizan (G) | 3 : 0 | C.zvezda |
26.10
15:00
Spartak
Polet
2
3
|
26.10.2013 15:00 | Spartak | 2 : 3 | Polet | |||||
26.10
10:00
Borac (S)
Dolina
1
7
|
26.10.2013 10:00 | Borac (S) | 1 : 7 | Dolina | |||||
26.10
15:00
Slavija
Radnički (B)
1
0
|
26.10.2013 15:00 | Slavija | 1 : 0 | Radnički (B) |
26.10
13:30
Napredak
Teleoptik
2
4
|
26.10.2013 13:30 | Napredak | 2 : 4 | Teleoptik | |||||
26.10
13:00
ČSK Pivara
Spartak
0
3
|
26.10.2013 13:00 | ČSK Pivara | 0 : 3 | Spartak |
26.10
12:00
Banat
Mladost (L)
2
3
|
26.10.2013 12:00 | Banat | 2 : 3 | Mladost (L) | |||||
26.10
12:00
Inđija
Vojvodina
1
1
|
26.10.2013 12:00 | Inđija | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
26.10
12:00
Radnički (S)
TSC
0
0
|
26.10.2013 12:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | TSC | |||||
26.10
12:00
Vršac
Novi Sad
2
2
|
26.10.2013 12:00 | Vršac | 2 : 2 | Novi Sad | |||||
26.10
12:00
Bačka 1901
Spartak
0
5
|
26.10.2013 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 5 | Spartak | |||||
26.10
12:00
Vrbas
OFK Hajduk
3
1
|
26.10.2013 12:00 | Vrbas | 3 : 1 | OFK Hajduk | |||||
26.10
12:00
Dinamo
Železničar
0
0
|
26.10.2013 12:00 | Dinamo | 0 : 0 | Železničar | |||||
26.10
12:00
Bečej
Proleter 2006
0
3
|
26.10.2013 12:00 | Bečej | 0 : 3 | Proleter 2006 |
26.10
Dominus
Zemun
2
4
|
26.10.2013 | Dominus | 2 : 4 | Zemun | |||||
26.10
Radnički (NB)
BASK
1
0
|
26.10.2013 | Radnički (NB) | 1 : 0 | BASK | |||||
26.10
BSK Borča
Sinđelić
3
1
|
26.10.2013 | BSK Borča | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
26.10
Internacional
Teleoptik
2
1
|
26.10.2013 | Internacional | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
26.10
Radnički (O)
Brodarac
0
2
|
26.10.2013 | Radnički (O) | 0 : 2 | Brodarac | |||||
26.10
Kolubara
Lokomotiva
1
0
|
26.10.2013 | Kolubara | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
26.10
Bežanija
Voždovac
2
1
|
26.10.2013 | Bežanija | 2 : 1 | Voždovac |
26.10
11:00
Bane
Javor
2
0
|
26.10.2013 11:00 | Bane | 2 : 0 | Javor | |||||
26.10
10:00
Sloga (P)
Sušica
3
0
|
26.10.2013 10:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Sušica | |||||
26.10
13:00
Novi Pazar
Budućnost
5
0
|
26.10.2013 13:00 | Novi Pazar | 5 : 0 | Budućnost | |||||
26.10
13:30
Sloga 1940
Sloga (K)
3
0
|
26.10.2013 13:30 | Sloga 1940 | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
26.10
11:00
Metalac (GM)
Metalac (K)
2
0
|
26.10.2013 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Metalac (K) | |||||
26.10
11:00
Šumadija 1903
Čačak 94
2
0
|
26.10.2013 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Čačak 94 | |||||
26.10
10:00
Mladost (L)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
26.10.2013 10:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi |
26.10
13:30
Sloboda 2
Polet (LJ)
7
0
|
26.10.2013 13:30 | Sloboda 2 | 7 : 0 | Polet (LJ) | |||||
26.10
13:30
BIP
Slatina
8
1
|
26.10.2013 13:30 | BIP | 8 : 1 | Slatina |
26.10
09:30
Tavankut
Čantavir
5
1
|
26.10.2013 09:30 | Tavankut | 5 : 1 | Čantavir | |||||
26.10
11:00
Olimpia A
Vinogradar
5
1
|
26.10.2013 11:00 | Olimpia A | 5 : 1 | Vinogradar |
26.10
14:00
Omladinac (O)
Dinamo
1
2
|
26.10.2013 14:00 | Omladinac (O) | 1 : 2 | Dinamo | |||||
26.10
11:00
Jedinstvo Stević
Proleter
2
2
|
26.10.2013 11:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 2 | Proleter | |||||
26.10
14:00
Borac (St)
Banat
1
2
|
26.10.2013 14:00 | Borac (St) | 1 : 2 | Banat |
26.10
11:30
Napredak
AS
0
1
|
26.10.2013 11:30 | Napredak | 0 : 1 | AS | |||||
26.10
15:30
Brodarac
Sloboda Point
0
5
|
26.10.2013 15:30 | Brodarac | 0 : 5 | Sloboda Point | |||||
26.10
13:00
Zemun
Nacional
2
1
|
26.10.2013 13:00 | Zemun | 2 : 1 | Nacional |
26.10
10:00
Banat
Mladost (L)
0
2
|
26.10.2013 10:00 | Banat | 0 : 2 | Mladost (L) | |||||
26.10
10:00
Inđija
Vojvodina
1
2
|
26.10.2013 10:00 | Inđija | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
26.10
10:00
Radnički (S)
TSC
3
0
|
26.10.2013 10:00 | Radnički (S) | 3 : 0 | TSC | |||||
26.10
10:00
Vršac
Novi Sad
4
1
|
26.10.2013 10:00 | Vršac | 4 : 1 | Novi Sad | |||||
26.10
10:00
Bačka 1901
Spartak
0
2
|
26.10.2013 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Spartak | |||||
26.10
10:00
Vrbas
OFK Hajduk
0
1
|
26.10.2013 10:00 | Vrbas | 0 : 1 | OFK Hajduk | |||||
26.10
10:00
Dinamo
Železničar
0
1
|
26.10.2013 10:00 | Dinamo | 0 : 1 | Železničar | |||||
26.10
10:00
Bečej
Proleter 2006
2
3
|
26.10.2013 10:00 | Bečej | 2 : 3 | Proleter 2006 |
26.10
13:30
Sloga 1940
Šumadija 1903
1
6
|
26.10.2013 13:30 | Sloga 1940 | 1 : 6 | Šumadija 1903 | |||||
26.10
11:00
Novi Pazar
Bubamara
4
0
|
26.10.2013 11:00 | Novi Pazar | 4 : 0 | Bubamara | |||||
26.10
13:30
Kiker
Vrnjačka Banja
6
3
|
26.10.2013 13:30 | Kiker | 6 : 3 | Vrnjačka Banja |
26.10
11:00
Vršac
Hajdučica
2
1
|
26.10.2013 11:00 | Vršac | 2 : 1 | Hajdučica |
26.10
11:00
Kolonija
Petar Urošev
0
1
|
26.10.2013 11:00 | Kolonija | 0 : 1 | Petar Urošev | |||||
26.10
11:00
Mladost (O)
Radnički (K)
2
1
|
26.10.2013 11:00 | Mladost (O) | 2 : 1 | Radnički (K) | |||||
26.10
12:30
Mika Antić
Dinamo
3
0
|
26.10.2013 12:30 | Mika Antić | 3 : 0 | Dinamo |
26.10
10:00
Vladimirovac
Dolina
1
1
|
26.10.2013 10:00 | Vladimirovac | 1 : 1 | Dolina | |||||
26.10
11:00
Budućnost (A)
Jugoslavija
3
2
|
26.10.2013 11:00 | Budućnost (A) | 3 : 2 | Jugoslavija | |||||
26.10
12:00
Stenli
Unirea
7
0
|
26.10.2013 12:00 | Stenli | 7 : 0 | Unirea |
26.10
12:00
Podunavac
Budućnost
1
2
|
26.10.2013 12:00 | Podunavac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
26.10
10:00
Železničar
Mladi radnik
1
3
|
26.10.2013 10:00 | Železničar | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
26.10
12:00
Osipaonica
Borac
0
8
|
26.10.2013 12:00 | Osipaonica | 0 : 8 | Borac | |||||
26.10
12:00
SASK
Sloga
7
2
|
26.10.2013 12:00 | SASK | 7 : 2 | Sloga |
26.10
12:00
Šumadija
Mladi borac
8
1
|
26.10.2013 12:00 | Šumadija | 8 : 1 | Mladi borac | |||||
26.10
12:00
Železničar Kusadak
Bresje Superior
11
0
|
26.10.2013 12:00 | Železničar Kusadak | 11 : 0 | Bresje Superior | |||||
26.10
12:00
Jedinstvo
Udarnik
3
0
|
26.10.2013 12:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Udarnik | |||||
26.10
12:00
Budućnost
Glavaš
3
0
|
26.10.2013 12:00 | Budućnost | 3 : 0 | Glavaš | |||||
26.10
10:30
Napredak
Pobeda
2
2
|
26.10.2013 10:30 | Napredak | 2 : 2 | Pobeda |
26.10
13:30
Mladost (L)
Takovo Junior
6
1
|
26.10.2013 13:30 | Mladost (L) | 6 : 1 | Takovo Junior | |||||
26.10
13:30
Orlovac
Mladost Radost
1
2
|
26.10.2013 13:30 | Orlovac | 1 : 2 | Mladost Radost |
26.10
OFK Nacional
Granit
12
0
|
26.10.2013 | OFK Nacional | 12 : 0 | Granit | |||||
26.10
Bane
Rudar (B)
1
3
|
26.10.2013 | Bane | 1 : 3 | Rudar (B) | |||||
26.10
OFK Vlada Dimitrijević
Trepča
1
8
|
26.10.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 8 | Trepča |
26.10
BASK
Mladenovac
3
3
|
26.10.2013 | BASK | 3 : 3 | Mladenovac | |||||
26.10
Radnički NB
Ada
3
2
|
26.10.2013 | Radnički NB | 3 : 2 | Ada | |||||
26.10
BSK
Teleoptik
1
1
|
26.10.2013 | BSK | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
26.10
Internacional
Dominus
1
0
|
26.10.2013 | Internacional | 1 : 0 | Dominus | |||||
26.10
Kolubara
Lokomotiva
0
2
|
26.10.2013 | Kolubara | 0 : 2 | Lokomotiva |
26.10
10:00
Dribling
Potisje
4
1
|
26.10.2013 10:00 | Dribling | 4 : 1 | Potisje | |||||
26.10
09:30
TSC
Vinogradar
14
0
|
26.10.2013 09:30 | TSC | 14 : 0 | Vinogradar | |||||
26.10
14:30
Bačka 1901
Senta
5
2
|
26.10.2013 14:30 | Bačka 1901 | 5 : 2 | Senta | |||||
26.10
10:00
Čoka
Spartak '02
0
4
|
26.10.2013 10:00 | Čoka | 0 : 4 | Spartak '02 |
26.10
Buducnost
Zeleznicar
3
0
|
26.10.2013 | Buducnost | 3 : 0 | Zeleznicar | |||||
26.10
OFK Senjak
Krusik 2
1
1
|
26.10.2013 | OFK Senjak | 1 : 1 | Krusik 2 | |||||
26.10
Krusik
Polet
12
0
|
26.10.2013 | Krusik | 12 : 0 | Polet | |||||
26.10
10:00
OFK Osecina
Jedinstvo
1
9
|
26.10.2013 10:00 | OFK Osecina | 1 : 9 | Jedinstvo |
26.10
10:00
Šumadija
Gruža
9
0
|
26.10.2013 10:00 | Šumadija | 9 : 0 | Gruža | |||||
26.10
10:00
Karađorđe
Karađorđe
3
6
|
26.10.2013 10:00 | Karađorđe | 3 : 6 | Karađorđe | |||||
26.10
10:00
Radnicki 1923 I
Šumadija 1903 II
5
2
|
26.10.2013 10:00 | Radnicki 1923 I | 5 : 2 | Šumadija 1903 II | |||||
26.10
10:00
Apolon 4 II
Šumadija 1903 I
0
4
|
26.10.2013 10:00 | Apolon 4 II | 0 : 4 | Šumadija 1903 I |
26.10
OFK Vlada Dimitrijević
Trepča
1
0
|
26.10.2013 | OFK Vlada Dimitrijević | 1 : 0 | Trepča | |||||
26.10
OFK Lešak
Mokra Gora
2
6
|
26.10.2013 | OFK Lešak | 2 : 6 | Mokra Gora |
26.10
19:00
Svilajnac
Priboj
81
94
|
26.10.2013 19:00 | Svilajnac | 81 : 94 | Priboj |
26.10
19:00
Radnik
Bor RTB
84
65
|
26.10.2013 19:00 | Radnik | 84 : 65 | Bor RTB | |||||
26.10
18:00
Sokobanja
Dimitrovgrad
103
93
|
26.10.2013 18:00 | Sokobanja | 103 : 93 | Dimitrovgrad | |||||
26.10
18:00
Jug
OKK Junior
83
79
|
26.10.2013 18:00 | Jug | 83 : 79 | OKK Junior | |||||
26.10
18:00
Rtanj
Niš
77
86
|
26.10.2013 18:00 | Rtanj | 77 : 86 | Niš |
26.10
18:00
Stara Pazova
Odžaci
72
59
|
26.10.2013 18:00 | Stara Pazova | 72 : 59 | Odžaci | |||||
26.10
14:30
Mladost Teletehnika
Jedinstvo
87
79
|
26.10.2013 14:30 | Mladost Teletehnika | 87 : 79 | Jedinstvo | |||||
26.10
17:00
Nova Pazova
Dunav
48
79
|
26.10.2013 17:00 | Nova Pazova | 48 : 79 | Dunav | |||||
26.10
20:30
Srem
Hajduk
79
61
|
26.10.2013 20:30 | Srem | 79 : 61 | Hajduk | |||||
26.10
20:00
Velika Kikinda
Akademik
65
87
|
26.10.2013 20:00 | Velika Kikinda | 65 : 87 | Akademik |
26.10
13:00
BKK Radnički
Milan Trivić
65
66
|
26.10.2013 13:00 | BKK Radnički | 65 : 66 | Milan Trivić | |||||
26.10
12:00
Slodes
Astra
79
69
|
26.10.2013 12:00 | Slodes | 79 : 69 | Astra | |||||
26.10
21:15
Bask
Žitko Basket
96
74
|
26.10.2013 21:15 | Bask | 96 : 74 | Žitko Basket | |||||
26.10
18:00
Beko
Sparta Radijus Vektor
100
52
|
26.10.2013 18:00 | Beko | 100 : 52 | Sparta Radijus Vektor |
26.10
14:30
Čačak Basket Tim
M015
102
69
|
26.10.2013 14:30 | Čačak Basket Tim | 102 : 69 | M015 | |||||
26.10
19:00
Vladimirci
Železničar
100
62
|
26.10.2013 19:00 | Vladimirci | 100 : 62 | Železničar | |||||
26.10
13:00
Užice
Mionica
53
94
|
26.10.2013 13:00 | Užice | 53 : 94 | Mionica | |||||
26.10
18:00
Klik
Čačak 94
79
93
|
26.10.2013 18:00 | Klik | 79 : 93 | Čačak 94 |
26.10
19:00
Jastrebac
Negotin
103
50
|
26.10.2013 19:00 | Jastrebac | 103 : 50 | Negotin | |||||
26.10
21:00
Zone Boys
BSK Junior
80
50
|
26.10.2013 21:00 | Zone Boys | 80 : 50 | BSK Junior |
26.10
Basket Top
Ušće
65
79
|
26.10.2013 | Basket Top | 65 : 79 | Ušće | |||||
26.10
19:00
Mladost
Trepča
74
83
|
26.10.2013 19:00 | Mladost | 74 : 83 | Trepča | |||||
26.10
17:00
Župa
Starinski
74
59
|
26.10.2013 17:00 | Župa | 74 : 59 | Starinski | |||||
26.10
Goč
Paraćin
0
20
|
26.10.2013 | Goč | 0 : 20 | Paraćin | |||||
26.10
19:30
Požarevac
Korićani
64
70
|
26.10.2013 19:30 | Požarevac | 64 : 70 | Korićani |
26.10
18:15
SO Koš
Crvenka
93
66
|
26.10.2013 18:15 | SO Koš | 93 : 66 | Crvenka | |||||
26.10
20:30
Selekta
Kadet
95
99
|
26.10.2013 20:30 | Selekta | 95 : 99 | Kadet | |||||
26.10
12:30
Futog Tehnomer
Mladost Veternik
70
54
|
26.10.2013 12:30 | Futog Tehnomer | 70 : 54 | Mladost Veternik | |||||
26.10
16:00
Feniks
Sloboda NS
68
77
|
26.10.2013 16:00 | Feniks | 68 : 77 | Sloboda NS |
26.10
19:00
Pink
Družina Kozlovac
94
63
|
26.10.2013 19:00 | Pink | 94 : 63 | Družina Kozlovac | |||||
26.10
17:00
Banatski Karlovac
Jadran
76
64
|
26.10.2013 17:00 | Banatski Karlovac | 76 : 64 | Jadran | |||||
26.10
17:30
Radnički
Kris Kros
84
83
|
26.10.2013 17:30 | Radnički | 84 : 83 | Kris Kros |
26.10
21:00
Krka
Igokea
69
66
|
26.10.2013 21:00 | Krka | 69 : 66 | Igokea | |||||
26.10
19:00
Zadar
Mega Vizura
75
81
|
26.10.2013 19:00 | Zadar | 75 : 81 | Mega Vizura | |||||
26.10
17:00
Cibona
Cedevita
66
51
|
26.10.2013 17:00 | Cibona | 66 : 51 | Cedevita | |||||
26.10
19:00
Radnički
Union Olimpija
81
66
|
26.10.2013 19:00 | Radnički | 81 : 66 | Union Olimpija |
26.10
17:00
Smederevo
Meridiana
96
93
|
26.10.2013 17:00 | Smederevo | 96 : 93 | Meridiana | |||||
26.10
18:30
OKK Beograd
Tamiš
100
76
|
26.10.2013 18:30 | OKK Beograd | 100 : 76 | Tamiš | |||||
26.10
19:30
Sloga
Crnokosa
68
69
|
26.10.2013 19:30 | Sloga | 68 : 69 | Crnokosa | |||||
26.10
20:00
Vojvodina Srbijagas
Metalac
74
70
|
26.10.2013 20:00 | Vojvodina Srbijagas | 74 : 70 | Metalac | |||||
26.10
19:00
Borac
Konstantin
69
81
|
26.10.2013 19:00 | Borac | 69 : 81 | Konstantin |
26.10
17:00
Kolubara LA 2003
Radnički
90
70
|
26.10.2013 17:00 | Kolubara LA 2003 | 90 : 70 | Radnički | |||||
26.10
19:00
Železničar
Vojvodina
69
74
|
26.10.2013 19:00 | Železničar | 69 : 74 | Vojvodina | |||||
26.10
16:00
Mladost (Č)
Napredak Maksi Ko
76
75
|
26.10.2013 16:00 | Mladost (Č) | 76 : 75 | Napredak Maksi Ko | |||||
26.10
19:00
Proleter Naftagas
Jagodina
80
67
|
26.10.2013 19:00 | Proleter Naftagas | 80 : 67 | Jagodina |
26.10
18:00
Basket Star
Čelarevo
77
57
|
26.10.2013 18:00 | Basket Star | 77 : 57 | Čelarevo | |||||
26.10
20:00
Beočin
Velika Kikinda
87
38
|
26.10.2013 20:00 | Beočin | 87 : 38 | Velika Kikinda |
26.10
17:00
Železničar
Ljubovija
67
70
|
26.10.2013 17:00 | Železničar | 67 : 70 | Ljubovija |
26.10
17:00
Radnički
Spartak
83
50
|
26.10.2013 17:00 | Radnički | 83 : 50 | Spartak | |||||
26.10
19:00
Student Radnički
Stara Pazova
69
62
|
26.10.2013 19:00 | Student Radnički | 69 : 62 | Stara Pazova | |||||
26.10
19:00
Vrbas Medela
Šumadija
74
65
|
26.10.2013 19:00 | Vrbas Medela | 74 : 65 | Šumadija | |||||
26.10
19:30
Radivoj Korać
Vojvodina Nis Gas
20
0
|
26.10.2013 19:30 | Radivoj Korać | 20 : 0 | Vojvodina Nis Gas | |||||
26.10
18:00
Vršac
Jagodina 2001
71
60
|
26.10.2013 18:00 | Vršac | 71 : 60 | Jagodina 2001 | |||||
26.10
19:00
Srbobran Reahem
Partizan
77
82
|
26.10.2013 19:00 | Srbobran Reahem | 77 : 82 | Partizan |
26.10
20:00
Tara
Gračac
3
2
|
26.10.2013 20:00 | Tara | 3 : 2 | Gračac |
26.10
15:00
Topličanin
Hajduk Veljko
3
1
|
26.10.2013 15:00 | Topličanin | 3 : 1 | Hajduk Veljko |
26.10
15:00
Novi Sad
Sloven
3
1
|
26.10.2013 15:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Sloven | |||||
26.10
20:00
Bavanište
Srem Iton
3
2
|
26.10.2013 20:00 | Bavanište | 3 : 2 | Srem Iton | |||||
26.10
12:00
Vojvodina 2
Futog
3
0
|
26.10.2013 12:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Futog | |||||
26.10
16:00
Proleter
Stražilovo
3
1
|
26.10.2013 16:00 | Proleter | 3 : 1 | Stražilovo |
26.10
19:00
Rudar
Obrenovac
0
3
|
26.10.2013 19:00 | Rudar | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
26.10
20:00
Šumadija
Radnički 2
3
0
|
26.10.2013 20:00 | Šumadija | 3 : 0 | Radnički 2 |
26.10
20:00
Partizan 2012
Tehničar
3
1
|
26.10.2013 20:00 | Partizan 2012 | 3 : 1 | Tehničar | |||||
26.10
12:00
Rudar
Ribnica 2
1
3
|
26.10.2013 12:00 | Rudar | 1 : 3 | Ribnica 2 |
26.10
13:00
Duga
Carina
3
0
|
26.10.2013 13:00 | Duga | 3 : 0 | Carina |
26.10
18:00
Partizan
Vest
3
0
|
26.10.2013 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Vest |
26.10
K.V. Flaka
Mladost
3
2
|
26.10.2013 | K.V. Flaka | 3 : 2 | Mladost | |||||
26.10
Junior
Surdulica
0
3
|
26.10.2013 | Junior | 0 : 3 | Surdulica | |||||
26.10
Vranje
Toplički Vitezovi
3
1
|
26.10.2013 | Vranje | 3 : 1 | Toplički Vitezovi | |||||
26.10
20:00
Dubočica
Topličanin 2
3
0
|
26.10.2013 20:00 | Dubočica | 3 : 0 | Topličanin 2 | |||||
26.10
15:00
Morava
MOK Topličanin 97
3
0
|
26.10.2013 15:00 | Morava | 3 : 0 | MOK Topličanin 97 |
26.10
14:30
Voša 2
Žabalj
0
3
|
26.10.2013 14:30 | Voša 2 | 0 : 3 | Žabalj | |||||
26.10
Novi Sad
Dunav 2
0
3
|
26.10.2013 | Novi Sad | 0 : 3 | Dunav 2 | |||||
26.10
Sombor
Sportisimo Pajp
3
0
|
26.10.2013 | Sombor | 3 : 0 | Sportisimo Pajp |
26.10
16:00
Partizan Vizura
Jedinstvo
3
0
|
26.10.2013 16:00 | Partizan Vizura | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.10
19:00
Spartak (LJ)
Crvena Zvezda
0
3
|
26.10.2013 19:00 | Spartak (LJ) | 0 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
26.10
18:00
Đerdap
Mladi radnik
3
0
|
26.10.2013 18:00 | Đerdap | 3 : 0 | Mladi radnik |
26.10
18:00
Železničar
Inđija
0
3
|
26.10.2013 18:00 | Železničar | 0 : 3 | Inđija | |||||
26.10
19:00
Mladenovac
Klek Srbijašume
1
3
|
26.10.2013 19:00 | Mladenovac | 1 : 3 | Klek Srbijašume | |||||
26.10
19:00
Putevi
Dunav Volley
3
2
|
26.10.2013 19:00 | Putevi | 3 : 2 | Dunav Volley | |||||
26.10
20:00
Smederevo
VGSK
3
0
|
26.10.2013 20:00 | Smederevo | 3 : 0 | VGSK | |||||
26.10
18:00
Novi Pazar-Junior
Kosovska Mitrovica
3
0
|
26.10.2013 18:00 | Novi Pazar-Junior | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
26.10
16:00
Borac
Timok
3
2
|
26.10.2013 16:00 | Borac | 3 : 2 | Timok |
26.10
17:00
Tutin Stil Jasen
Sloboda S
3
0
|
26.10.2013 17:00 | Tutin Stil Jasen | 3 : 0 | Sloboda S | |||||
26.10
17:00
Gimnazijalac
Tajm
2
3
|
26.10.2013 17:00 | Gimnazijalac | 2 : 3 | Tajm |
26.10
18:00
Majdanpek FBC
Topličanin
3
2
|
26.10.2013 18:00 | Majdanpek FBC | 3 : 2 | Topličanin | |||||
26.10
18:00
Paraćin
Hajduk Veljko
3
0
|
26.10.2013 18:00 | Paraćin | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
26.10
18:00
Bor
Vranje
3
1
|
26.10.2013 18:00 | Bor | 3 : 1 | Vranje |
26.10
19:00
Klek Srbijašume
Vrbas
3
0
|
26.10.2013 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Vrbas | |||||
26.10
20:00
FOK
Mladost
3
0
|
26.10.2013 20:00 | FOK | 3 : 0 | Mladost | |||||
26.10
20:00
Eaton Srem Tempo
Vršac
3
0
|
26.10.2013 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Vršac |
26.10
19:00
Obilić
Smederevo
3
1
|
26.10.2013 19:00 | Obilić | 3 : 1 | Smederevo | |||||
26.10
18:00
Beograd
Spartak
3
1
|
26.10.2013 18:00 | Beograd | 3 : 1 | Spartak | |||||
26.10
18:00
Poštar 064
Imlek
2
3
|
26.10.2013 18:00 | Poštar 064 | 2 : 3 | Imlek |
26.10
14:30
Kraljevo
Novi Pazar
3
1
|
26.10.2013 14:30 | Kraljevo | 3 : 1 | Novi Pazar |
26.10
17:30
Tara
Forma
3
0
|
26.10.2013 17:30 | Tara | 3 : 0 | Forma | |||||
26.10
17:00
Borac 2
Libero ČA 2
3
0
|
26.10.2013 17:00 | Borac 2 | 3 : 0 | Libero ČA 2 |
26.10
17:00
Kraguj 3
Radnički 2
1
3
|
26.10.2013 17:00 | Kraguj 3 | 1 : 3 | Radnički 2 | |||||
26.10
19:00
Kraguj 2
Karađorđe
3
0
|
26.10.2013 19:00 | Kraguj 2 | 3 : 0 | Karađorđe |
26.10
17:00
Grbić
NS Tim
3
0
|
26.10.2013 17:00 | Grbić | 3 : 0 | NS Tim | |||||
26.10
15:45
Futog vest
Žabalj Volej
3
0
|
26.10.2013 15:45 | Futog vest | 3 : 0 | Žabalj Volej | |||||
26.10
18:00
Partizan
Futog 2
3
1
|
26.10.2013 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Futog 2 |
26.10
19:00
Hercegovina
Koral
3
0
|
26.10.2013 19:00 | Hercegovina | 3 : 0 | Koral | |||||
26.10
17:00
Volejstars
Žitište
0
3
|
26.10.2013 17:00 | Volejstars | 0 : 3 | Žitište | |||||
26.10
14:00
Proleter
Vojvoda Stepa
3
0
|
26.10.2013 14:00 | Proleter | 3 : 0 | Vojvoda Stepa | |||||
26.10
19:00
MD Zrenjanin 2
Krajišnik
1
3
|
26.10.2013 19:00 | MD Zrenjanin 2 | 1 : 3 | Krajišnik |
26.10
15:00
Star
Maks
0
3
|
26.10.2013 15:00 | Star | 0 : 3 | Maks |
26.10
18:00
Osečina
Zaslon
0
3
|
26.10.2013 18:00 | Osečina | 0 : 3 | Zaslon | |||||
26.10
17:00
Mali Zvornik
Rađevac
1
3
|
26.10.2013 17:00 | Mali Zvornik | 1 : 3 | Rađevac | |||||
26.10
16:00
Tamnava Voćar
Ribnica
3
2
|
26.10.2013 16:00 | Tamnava Voćar | 3 : 2 | Ribnica |
26.10
19:00
CVS
Merkur
1
3
|
26.10.2013 19:00 | CVS | 1 : 3 | Merkur | |||||
26.10
13:00
NIS Spartak 2
Volejstars
3
0
|
26.10.2013 13:00 | NIS Spartak 2 | 3 : 0 | Volejstars | |||||
26.10
15:00
Apatin
Turija
3
1
|
26.10.2013 15:00 | Apatin | 3 : 1 | Turija |
26.10
16:00
Mladi Radnik
Plana
3
0
|
26.10.2013 16:00 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Plana |
26.10
Ozren
Zaječar
3
0
|
26.10.2013 | Ozren | 3 : 0 | Zaječar | |||||
26.10
Knjaževac
Poreč
3
0
|
26.10.2013 | Knjaževac | 3 : 0 | Poreč | |||||
26.10
Hajduk Veljko II
ŽOK 030
3
1
|
26.10.2013 | Hajduk Veljko II | 3 : 1 | ŽOK 030 |
26.10
16:00
Sloga
Sremac
3
1
|
26.10.2013 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Sremac | |||||
26.10
13:00
Prvi Tempo 2
Srem 022
3
0
|
26.10.2013 13:00 | Prvi Tempo 2 | 3 : 0 | Srem 022 | |||||
26.10
10:00
Mladost
Radinci Volej
0
3
|
26.10.2013 10:00 | Mladost | 0 : 3 | Radinci Volej |
26.10
KI 0230
Zlatica
3
0
|
26.10.2013 | KI 0230 | 3 : 0 | Zlatica | |||||
26.10
Čoka
NIS Spartak 3
3
0
|
26.10.2013 | Čoka | 3 : 0 | NIS Spartak 3 | |||||
26.10
Kikinda 2
Vollejstar
1
3
|
26.10.2013 | Kikinda 2 | 1 : 3 | Vollejstar | |||||
26.10
Panonija
Topola
3
1
|
26.10.2013 | Panonija | 3 : 1 | Topola |
26.10
Slavija
Libero
1
3
|
26.10.2013 | Slavija | 1 : 3 | Libero | |||||
26.10
Štrand Volej
SK Volej
0
3
|
26.10.2013 | Štrand Volej | 0 : 3 | SK Volej | |||||
26.10
Fortuna
Volejbol 2000
3
0
|
26.10.2013 | Fortuna | 3 : 0 | Volejbol 2000 | |||||
26.10
NS Volej
Fok
2
3
|
26.10.2013 | NS Volej | 2 : 3 | Fok | |||||
26.10
Smeč
Mladost
3
0
|
26.10.2013 | Smeč | 3 : 0 | Mladost |
26.10
19:00
Partizan Vizura
Kolubara
3
0
|
26.10.2013 19:00 | Partizan Vizura | 3 : 0 | Kolubara | |||||
26.10
19:00
Tent
Dinamo
3
0
|
26.10.2013 19:00 | Tent | 3 : 0 | Dinamo | |||||
26.10
19:00
Jedinstvo (SP)
Jedinstvo (U)
3
0
|
26.10.2013 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Jedinstvo (U) |
26.10
20:00
Kraguj
Takovo Zvezda Helios
3
1
|
26.10.2013 20:00 | Kraguj | 3 : 1 | Takovo Zvezda Helios | |||||
26.10
20:00
Libero ČA
Radnički Beograd
0
3
|
26.10.2013 20:00 | Libero ČA | 0 : 3 | Radnički Beograd | |||||
26.10
17:00
Futog
Zrenjanin 023
0
3
|
26.10.2013 17:00 | Futog | 0 : 3 | Zrenjanin 023 | |||||
26.10
19:00
Valjevo
Student
3
0
|
26.10.2013 19:00 | Valjevo | 3 : 0 | Student | |||||
26.10
16:30
Mladost
Crnokosa
1
3
|
26.10.2013 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Crnokosa |
26.10
19:00
ŽSK
Nova Pazova
36
32
|
26.10.2013 19:00 | ŽSK | 36 : 32 | Nova Pazova | |||||
26.10
18:00
Crvenka
Inđija
34
28
|
26.10.2013 18:00 | Crvenka | 34 : 28 | Inđija | |||||
26.10
19:00
Crvena Zvezda
Mladost
41
24
|
26.10.2013 19:00 | Crvena Zvezda | 41 : 24 | Mladost | |||||
26.10
18:30
Dinamo
Titel Džon Dir
26
25
|
26.10.2013 18:30 | Dinamo | 26 : 25 | Titel Džon Dir |
26.10
19:00
Primus Car Dušan
Sportski Centar Voždovac 2012
30
24
|
26.10.2013 19:00 | Primus Car Dušan | 30 : 24 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
26.10
17:30
Bask
Partizan Dunav osigiranje 2
22
27
|
26.10.2013 17:30 | Bask | 22 : 27 | Partizan Dunav osigiranje 2 |
26.10
19:00
Žitorađa
Dubočica 54
24
29
|
26.10.2013 19:00 | Žitorađa | 24 : 29 | Dubočica 54 | |||||
26.10
19:00
Jastrebac
Hajduk Veljko
34
28
|
26.10.2013 19:00 | Jastrebac | 34 : 28 | Hajduk Veljko | |||||
26.10
19:00
Topličanin
Vranje 1957
24
25
|
26.10.2013 19:00 | Topličanin | 24 : 25 | Vranje 1957 |
26.10
19:00
Zlatar
Metalac
35
23
|
26.10.2013 19:00 | Zlatar | 35 : 23 | Metalac | |||||
26.10
18:00
Sloga
Novi Pazar
35
28
|
26.10.2013 18:00 | Sloga | 35 : 28 | Novi Pazar |
26.10
19:00
Prva Petoletka
Lokomotiva
23
21
|
26.10.2013 19:00 | Prva Petoletka | 23 : 21 | Lokomotiva | |||||
26.10
13:00
Štrpce Tandems
Karađorđe
23
24
|
26.10.2013 13:00 | Štrpce Tandems | 23 : 24 | Karađorđe | |||||
26.10
17:00
Goč Merkur
Šamot 65 -2
31
28
|
26.10.2013 17:00 | Goč Merkur | 31 : 28 | Šamot 65 -2 |
26.10
Rtanj
Rudar
34
24
|
26.10.2013 | Rtanj | 34 : 24 | Rudar | |||||
26.10
Brestovac
Majdanpek
26
28
|
26.10.2013 | Brestovac | 26 : 28 | Majdanpek | |||||
26.10
Paraćin
Mladost 1949
27
27
|
26.10.2013 | Paraćin | 27 : 27 | Mladost 1949 | |||||
26.10
Radnički
Knjaževac
27
29
|
26.10.2013 | Radnički | 27 : 29 | Knjaževac |
26.10
18:00
Apatin
Crvenka II
37
16
|
26.10.2013 18:00 | Apatin | 37 : 16 | Crvenka II | |||||
26.10
18:00
Kikinda
Sivac 69
40
19
|
26.10.2013 18:00 | Kikinda | 40 : 19 | Sivac 69 | |||||
26.10
18:00
Hajduk
Banatski Karlovac
24
22
|
26.10.2013 18:00 | Hajduk | 24 : 22 | Banatski Karlovac | |||||
26.10
19:00
Jedinstvo
Somborelektro
29
26
|
26.10.2013 19:00 | Jedinstvo | 29 : 26 | Somborelektro |
26.10
19:00
Sloga
Udarnik
26
28
|
26.10.2013 19:00 | Sloga | 26 : 28 | Udarnik | |||||
26.10
14:30
Junior
Mačva
31
31
|
26.10.2013 14:30 | Junior | 31 : 31 | Mačva |
26.10
20:00
Pirot
Hisar
26
35
|
26.10.2013 20:00 | Pirot | 26 : 35 | Hisar |
26.10
16:00
Sjenica
Atenica
10
0
|
26.10.2013 16:00 | Sjenica | 10 : 0 | Atenica | |||||
26.10
18:00
Beli Anđeo
Arilje
30
35
|
26.10.2013 18:00 | Beli Anđeo | 30 : 35 | Arilje | |||||
26.10
15:00
Užice
Hidroelektrana
29
32
|
26.10.2013 15:00 | Užice | 29 : 32 | Hidroelektrana |
26.10
16:00
Omladinac (D)
Radnički
28
30
|
26.10.2013 16:00 | Omladinac (D) | 28 : 30 | Radnički | |||||
26.10
19:00
Budućnost
Crepaja
40
28
|
26.10.2013 19:00 | Budućnost | 40 : 28 | Crepaja | |||||
26.10
18:00
Omladinac (I)
Dinamo 2
26
27
|
26.10.2013 18:00 | Omladinac (I) | 26 : 27 | Dinamo 2 | |||||
26.10
20:00
Dolovo
Mladost (O)
39
34
|
26.10.2013 20:00 | Dolovo | 39 : 34 | Mladost (O) |
26.10
20:00
Borac
Sombor
30
28
|
26.10.2013 20:00 | Borac | 30 : 28 | Sombor | |||||
26.10
14:30
Grafičar
Prigrevica
33
26
|
26.10.2013 14:30 | Grafičar | 33 : 26 | Prigrevica | |||||
26.10
20:00
Vojput 2
Čonoplja 1947
41
21
|
26.10.2013 20:00 | Vojput 2 | 41 : 21 | Čonoplja 1947 |
26.10
12:00
Kosmaj
Rukobel
23
30
|
26.10.2013 12:00 | Kosmaj | 23 : 30 | Rukobel | |||||
26.10
19:00
Smederevo 2
Metaloplastika 2
32
30
|
26.10.2013 19:00 | Smederevo 2 | 32 : 30 | Metaloplastika 2 |
26.10
19:00
Partizan (I)
Partizan (H)
27
17
|
26.10.2013 19:00 | Partizan (I) | 27 : 17 | Partizan (H) | |||||
26.10
17:00
Naftagas
Vojvoda Stepa
25
29
|
26.10.2013 17:00 | Naftagas | 25 : 29 | Vojvoda Stepa |
26.10
16:30
Vrbas 2
Bačka-Tikvara
35
22
|
26.10.2013 16:30 | Vrbas 2 | 35 : 22 | Bačka-Tikvara |
26.10
18:00
Borac M:TEL
Vojvodina
28
27
|
26.10.2013 18:00 | Borac M:TEL | 28 : 27 | Vojvodina |
26.10
19:30
Kolubara
PKB
25
21
|
26.10.2013 19:30 | Kolubara | 25 : 21 | PKB | |||||
26.10
19:00
Napredak
Železničar 1949
27
28
|
26.10.2013 19:00 | Napredak | 27 : 28 | Železničar 1949 | |||||
26.10
19:00
Morava
Rudar
21
22
|
26.10.2013 19:00 | Morava | 21 : 22 | Rudar | |||||
26.10
18:30
Metaloplastika
Spartak Vojput
24
26
|
26.10.2013 18:30 | Metaloplastika | 24 : 26 | Spartak Vojput |
26.10
18:00
Sloven
Ravangrad
22
25
|
26.10.2013 18:00 | Sloven | 22 : 25 | Ravangrad | |||||
26.10
17:00
Srem
Halas Jožef
19
26
|
26.10.2013 17:00 | Srem | 19 : 26 | Halas Jožef | |||||
26.10
19:30
Jabuka 95
Spartak
19
29
|
26.10.2013 19:30 | Jabuka 95 | 19 : 29 | Spartak | |||||
26.10
17:00
Jadran
Proleter
29
33
|
26.10.2013 17:00 | Jadran | 29 : 33 | Proleter |
26.10
18:00
Kučevo
Topčider
26
27
|
26.10.2013 18:00 | Kučevo | 26 : 27 | Topčider | |||||
26.10
15:30
Medicinar
Voždovac 1955
44
38
|
26.10.2013 15:30 | Medicinar | 44 : 38 | Voždovac 1955 | |||||
26.10
17:00
Loznica grad
Slodes
36
23
|
26.10.2013 17:00 | Loznica grad | 36 : 23 | Slodes | |||||
26.10
21:00
Sloga
Milenium
31
24
|
26.10.2013 21:00 | Sloga | 31 : 24 | Milenium |
26.10
16:00
Prijepolje
Sočanica
27
21
|
26.10.2013 16:00 | Prijepolje | 27 : 21 | Sočanica | |||||
26.10
16:00
Sloga
Čačak
18
30
|
26.10.2013 16:00 | Sloga | 18 : 30 | Čačak |
26.10
14:00
Vranje
Đerdap
27
18
|
26.10.2013 14:00 | Vranje | 27 : 18 | Đerdap | |||||
26.10
18:00
Pirot
Knjaževac
33
22
|
26.10.2013 18:00 | Pirot | 33 : 22 | Knjaževac | |||||
26.10
19:00
RTB Bor
Crveni krst
34
24
|
26.10.2013 19:00 | RTB Bor | 34 : 24 | Crveni krst | |||||
26.10
17:30
Naisa 2
Topličanin
37
37
|
26.10.2013 17:30 | Naisa 2 | 37 : 37 | Topličanin |
26.10
20:30
Mačva
VGSK
26
16
|
26.10.2013 20:30 | Mačva | 26 : 16 | VGSK | |||||
26.10
16:30
Petrovac
Mladost
22
30
|
26.10.2013 16:30 | Petrovac | 22 : 30 | Mladost | |||||
26.10
18:00
Feniks
Rudar
25
16
|
26.10.2013 18:00 | Feniks | 25 : 16 | Rudar | |||||
26.10
19:30
ORK Loznica
Cepelin
27
25
|
26.10.2013 19:30 | ORK Loznica | 27 : 25 | Cepelin |
26.10
14:00
Naftagas
Spartak
20
29
|
26.10.2013 14:00 | Naftagas | 20 : 29 | Spartak |
26.10
16:30
Žitorađa
Mladost 1949
19
44
|
26.10.2013 16:30 | Žitorađa | 19 : 44 | Mladost 1949 | |||||
26.10
17:00
Vlasotince
Morava Han
29
27
|
26.10.2013 17:00 | Vlasotince | 29 : 27 | Morava Han |
26.10
17:00
Deronje
Rusin
18
13
|
26.10.2013 17:00 | Deronje | 18 : 13 | Rusin | |||||
26.10
20:00
Odžaci
Hajduk
17
39
|
26.10.2013 20:00 | Odžaci | 17 : 39 | Hajduk |
26.10
21:30
Mašinac
Bajina Bašta
11
2
|
26.10.2013 21:30 | Mašinac | 11 : 2 | Bajina Bašta |
26.10
20:00
Viking
Kikinda
8
7
|
26.10.2013 20:00 | Viking | 8 : 7 | Kikinda | |||||
26.10
21:00
Leteći Holandjanin
Tango Liman
4
3
|
26.10.2013 21:00 | Leteći Holandjanin | 4 : 3 | Tango Liman | |||||
26.10
19:00
Deus Futsal
Tvrdjava
3
1
|
26.10.2013 19:00 | Deus Futsal | 3 : 1 | Tvrdjava |
26.10
20:00
TMF Adonis hospital
Ekonomist
5
2
|
26.10.2013 20:00 | TMF Adonis hospital | 5 : 2 | Ekonomist |
26.10
17:00
92
Kragujevac 2011
1
3
|
26.10.2013 17:00 | 92 | 1 : 3 | Kragujevac 2011 | |||||
26.10
19:30
Imperija
Kosjerić
1
5
|
26.10.2013 19:30 | Imperija | 1 : 5 | Kosjerić |
26.10
14:00
Telep
Apa futsal
5
3
|
26.10.2013 14:00 | Telep | 5 : 3 | Apa futsal |
26.10
Novi Beograd
Radnički
34
42
|
26.10.2013 | Novi Beograd | 34 : 42 | Radnički | |||||
26.10
Dorćol
Crvena Zvezda
32
24
|
26.10.2013 | Dorćol | 32 : 24 | Crvena Zvezda |
26.10
Tisza Volán
Beostar
3
2
|
26.10.2013 | Tisza Volán | E 3 : 2 | Beostar |