26.11
13:00
Sloga D
Partizan
1
0
|
26.11.2016 13:00 | Sloga D | 1 : 0 | Partizan | |||||
26.11
13:00
Sloboda
Jedinstvo
2
1
|
26.11.2016 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.11
13:00
Budućnost
Kolonija
4
0
|
26.11.2016 13:00 | Budućnost | 4 : 0 | Kolonija | |||||
26.11
13:00
Šumadinac
Jadran
1
1
|
26.11.2016 13:00 | Šumadinac | 1 : 1 | Jadran | |||||
26.11
13:00
Ćava
Mladost
2
2
|
26.11.2016 13:00 | Ćava | 2 : 2 | Mladost | |||||
26.11
13:00
Šumadija 1934
Borac
2
3
|
26.11.2016 13:00 | Šumadija 1934 | 2 : 3 | Borac | |||||
26.11
13:00
Vodojaža
Srbija
2
0
|
26.11.2016 13:00 | Vodojaža | 2 : 0 | Srbija | |||||
26.11
13:00
Vinogradi DB
Kutlovo
1
1
|
26.11.2016 13:00 | Vinogradi DB | 1 : 1 | Kutlovo |
26.11
13:00
Parmenac
Lunjevica
0
1
|
26.11.2016 13:00 | Parmenac | 0 : 1 | Lunjevica |
26.11
13:00
Bresje Superior
Omladinac
3
1
|
26.11.2016 13:00 | Bresje Superior | 3 : 1 | Omladinac |
26.11
13:00
Zlot
Poreč
0
0
|
26.11.2016 13:00 | Zlot | 0 : 0 | Poreč | |||||
26.11
13:00
Rudna Glava
Ključ
3
3
|
26.11.2016 13:00 | Rudna Glava | 3 : 3 | Ključ |
26.11
13:00
Crvena Zvezda
Orljane
3
4
|
26.11.2016 13:00 | Crvena Zvezda | 3 : 4 | Orljane |
26.11
13:00
Graničar
Omladinac
4
0
|
26.11.2016 13:00 | Graničar | 4 : 0 | Omladinac | |||||
26.11
13:00
Trebič
Rgotina
1
0
|
26.11.2016 13:00 | Trebič | 1 : 0 | Rgotina | |||||
26.11
13:00
Midžor
Rudar (G)
3
0
|
26.11.2016 13:00 | Midžor | 3 : 0 | Rudar (G) |
26.11
13:00
Biljači
Levosoje
3
0
|
26.11.2016 13:00 | Biljači | 3 : 0 | Levosoje |
26.11
13:00
Mladost (K)
Morava
0
0
|
26.11.2016 13:00 | Mladost (K) | 0 : 0 | Morava |
26.11
13:00
Gredetin
OFK Sloga (D)
6
0
|
26.11.2016 13:00 | Gredetin | 6 : 0 | OFK Sloga (D) | |||||
26.11
13:00
OFK Rutevac 1908
OFK Draževac
3
0
|
26.11.2016 13:00 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 0 | OFK Draževac |
26.11
13:00
Bratstvo
Atletiko
6
1
|
26.11.2016 13:00 | Bratstvo | 6 : 1 | Atletiko | |||||
26.11
13:00
Gradac
Jedinstvo (G)
0
2
|
26.11.2016 13:00 | Gradac | 0 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
26.11
13:00
Navalin
Marjan MB
5
2
|
26.11.2016 13:00 | Navalin | 5 : 2 | Marjan MB |
26.11
13:30
OFK Sikole
OFK Tamnič
3
3
|
26.11.2016 13:30 | OFK Sikole | 3 : 3 | OFK Tamnič |
26.11
13:00
Mladost
Temac
3
1
|
26.11.2016 13:00 | Mladost | 3 : 1 | Temac |
26.11
13:30
Jugovići 1976
Arbanasce
3
0
|
26.11.2016 13:30 | Jugovići 1976 | 3 : 0 | Arbanasce |
26.11
13:00
Turekovac
Gornje Sinkovce
2
1
|
26.11.2016 13:00 | Turekovac | 2 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
26.11
13:00
Veternica
Badince
3
2
|
26.11.2016 13:00 | Veternica | 3 : 2 | Badince | |||||
26.11
13:00
Gornje Krajince
ŠFU Derbi 2016
1
3
|
26.11.2016 13:00 | Gornje Krajince | 1 : 3 | ŠFU Derbi 2016 |
26.11
13:00
Grbalj
Sutjeska
2
2
|
26.11.2016 13:00 | Grbalj | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
26.11
13:00
Zeta
Rudar
3
0
|
26.11.2016 13:00 | Zeta | 3 : 0 | Rudar | |||||
26.11
13:00
Bokelj
Dečić
1
1
|
26.11.2016 13:00 | Bokelj | 1 : 1 | Dečić | |||||
26.11
13:00
Mladost
Budućnost
1
2
|
26.11.2016 13:00 | Mladost | 1 : 2 | Budućnost | |||||
26.11
13:00
Lovćen
Iskra
1
0
|
26.11.2016 13:00 | Lovćen | 1 : 0 | Iskra | |||||
26.11
13:00
Jedinstvo
OFK Petrovac
1
3
|
26.11.2016 13:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | OFK Petrovac |
26.11
13:00
OFK Bačka
Vojvodina
0
1
|
26.11.2016 13:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
26.11
13:00
Novi Pazar
Javor Matis
1
2
|
26.11.2016 13:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Javor Matis | |||||
26.11
13:00
Radnik
Čukarički
1
1
|
26.11.2016 13:00 | Radnik | 1 : 1 | Čukarički | |||||
26.11
13:00
Radnički (N)
Spartak ŽK
0
1
|
26.11.2016 13:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
26.11
13:00
Voždovac
Rad
0
0
|
26.11.2016 13:00 | Voždovac | 0 : 0 | Rad | |||||
26.11
13:00
Mladost
Borac
3
0
|
26.11.2016 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Borac | |||||
26.11
15:00
Metalac
Crvena zvezda
1
2
|
26.11.2016 15:00 | Metalac | 1 : 2 | Crvena zvezda |
26.11
18:30
Chelsea
Tottenham
2
1
|
26.11.2016 18:30 | Chelsea | 2 : 1 | Tottenham | |||||
26.11
16:00
Hull
WBA
1
1
|
26.11.2016 16:00 | Hull | 1 : 1 | WBA | |||||
26.11
16:00
Leicester
Middlesbrough
2
2
|
26.11.2016 16:00 | Leicester | 2 : 2 | Middlesbrough | |||||
26.11
16:00
Liverpool
Sunderland
2
0
|
26.11.2016 16:00 | Liverpool | 2 : 0 | Sunderland | |||||
26.11
16:00
Swansea
Crystal Palace
5
4
|
26.11.2016 16:00 | Swansea | 5 : 4 | Crystal Palace | |||||
26.11
13:30
Burnley
Manchester City
1
2
|
26.11.2016 13:30 | Burnley | 1 : 2 | Manchester City |
26.11
15:30
Borussia M'gladbach
Hoffenheim
1
1
|
26.11.2016 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Hoffenheim | |||||
26.11
15:30
Köln
Augsburg
0
0
|
26.11.2016 15:30 | Köln | 0 : 0 | Augsburg | |||||
26.11
15:30
Hamburger SV
Werder
2
2
|
26.11.2016 15:30 | Hamburger SV | 2 : 2 | Werder | |||||
26.11
15:30
Ingolstadt
Wolfsburg
1
1
|
26.11.2016 15:30 | Ingolstadt | 1 : 1 | Wolfsburg | |||||
26.11
15:30
Eintracht
Borussia Dortmund
2
1
|
26.11.2016 15:30 | Eintracht | 2 : 1 | Borussia Dortmund | |||||
26.11
18:30
Bayern
Bayer Leverkusen
2
1
|
26.11.2016 18:30 | Bayern | 2 : 1 | Bayer Leverkusen |
26.11
18:00
Torino
Chievo
2
1
|
26.11.2016 18:00 | Torino | 2 : 1 | Chievo | |||||
26.11
20:45
Empoli
Milan
1
4
|
26.11.2016 20:45 | Empoli | 1 : 4 | Milan |
26.11
17:10
Monaco
Marseille
4
0
|
26.11.2016 17:10 | Monaco | 4 : 0 | Marseille | |||||
26.11
20:00
Bordeaux
Dijon
3
2
|
26.11.2016 20:00 | Bordeaux | 3 : 2 | Dijon | |||||
26.11
20:00
Montpellier
Nancy
0
0
|
26.11.2016 20:00 | Montpellier | 0 : 0 | Nancy | |||||
26.11
20:00
Nantes
Lille
0
0
|
26.11.2016 20:00 | Nantes | 0 : 0 | Lille | |||||
26.11
20:00
Caen
Guingamp
1
1
|
26.11.2016 20:00 | Caen | 1 : 1 | Guingamp | |||||
26.11
20:00
Metz
Lorient
3
3
|
26.11.2016 20:00 | Metz | 3 : 3 | Lorient |
26.11
13:00
Málaga
La Coruña
4
3
|
26.11.2016 13:00 | Málaga | 4 : 3 | La Coruña | |||||
26.11
16:15
Real Madrid
Sporting Gijón
2
1
|
26.11.2016 16:15 | Real Madrid | 2 : 1 | Sporting Gijón | |||||
26.11
18:30
Espanyol
Leganés
3
0
|
26.11.2016 18:30 | Espanyol | 3 : 0 | Leganés | |||||
26.11
20:45
Sevilla
Valencia
2
1
|
26.11.2016 20:45 | Sevilla | 2 : 1 | Valencia |
26.11
11:00
Borac (St)
Jugoslavija
1
5
|
26.11.2016 11:00 | Borac (St) | 1 : 5 | Jugoslavija | |||||
26.11
11:00
Borac (Sa)
Strela
2
4
|
26.11.2016 11:00 | Borac (Sa) | 2 : 4 | Strela |
26.11
12:00
Kopaonik
Rudar
0
3
|
26.11.2016 12:00 | Kopaonik | 0 : 3 | Rudar |
26.11
18:00
Lokomotiva V
Brodarac 1947
0
5
|
26.11.2016 18:00 | Lokomotiva V | 0 : 5 | Brodarac 1947 |
26.11
18:00
Jedinstvo
Kris Kros
73
86
|
26.11.2016 18:00 | Jedinstvo | 73 : 86 | Kris Kros | |||||
26.11
16:30
Stara Pazova
Crvenka
94
87
|
26.11.2016 16:30 | Stara Pazova | 94 : 87 | Crvenka | |||||
26.11
19:00
Hajduk
Nova Pazova
80
58
|
26.11.2016 19:00 | Hajduk | 80 : 58 | Nova Pazova | |||||
26.11
20:00
Sveti Đorđe
Akademik
82
85
|
26.11.2016 20:00 | Sveti Đorđe | 82 : 85 | Akademik |
26.11
18:30
Klik
Polet
98
71
|
26.11.2016 18:30 | Klik | 98 : 71 | Polet | |||||
26.11
18:00
Šabac
KKK Radnički
69
89
|
26.11.2016 18:00 | Šabac | 69 : 89 | KKK Radnički |
26.11
17:00
Dimitrovgrad
Morava
75
73
|
26.11.2016 17:00 | Dimitrovgrad | 75 : 73 | Morava | |||||
26.11
17:30
Niš
Kuršumlija
84
76
|
26.11.2016 17:30 | Niš | 84 : 76 | Kuršumlija | |||||
26.11
18:00
Prokuplje
Mladost
106
92
|
26.11.2016 18:00 | Prokuplje | 106 : 92 | Mladost |
26.11
17:30
Žitko Basket
Borac
88
82
|
26.11.2016 17:30 | Žitko Basket | 88 : 82 | Borac | |||||
26.11
20:00
Radnički (O)
Vitez
80
63
|
26.11.2016 20:00 | Radnički (O) | 80 : 63 | Vitez | |||||
26.11
19:30
LA Basket
Žarkovo
61
80
|
26.11.2016 19:30 | LA Basket | 61 : 80 | Žarkovo | |||||
26.11
20:30
BKK Radnički
Slodes
80
74
|
26.11.2016 20:30 | BKK Radnički | 80 : 74 | Slodes | |||||
26.11
19:30
Zemun
Beko
70
86
|
26.11.2016 19:30 | Zemun | 70 : 86 | Beko | |||||
26.11
17:20
Borča
Astra
84
60
|
26.11.2016 17:20 | Borča | 84 : 60 | Astra |
26.11
19:00
Kadet
Velika Kikinda
68
79
|
26.11.2016 19:00 | Kadet | 68 : 79 | Velika Kikinda |
26.11
20:00
Pink
Jadran
47
76
|
26.11.2016 20:00 | Pink | 47 : 76 | Jadran | |||||
26.11
18:30
Lokomotiva 2016
Vojka
60
48
|
26.11.2016 18:30 | Lokomotiva 2016 | 60 : 48 | Vojka | |||||
26.11
17:30
Opovo 99
Omladinac
64
77
|
26.11.2016 17:30 | Opovo 99 | 64 : 77 | Omladinac | |||||
26.11
20:30
Šimanovci
Partizan
75
81
|
26.11.2016 20:30 | Šimanovci | 75 : 81 | Partizan |
26.11
18:00
Rađevac
Radnički VA
62
73
|
26.11.2016 18:00 | Rađevac | 62 : 73 | Radnički VA |
26.11
14:00
Play off
Ivanjica
81
75
|
26.11.2016 14:00 | Play off | 81 : 75 | Ivanjica | |||||
26.11
16:00
Morava
Mladost
90
76
|
26.11.2016 16:00 | Morava | 90 : 76 | Mladost | |||||
26.11
12:00
Čačak 94
GM-032
56
60
|
26.11.2016 12:00 | Čačak 94 | 56 : 60 | GM-032 |
26.11
17:00
Paraćin
Goč
98
74
|
26.11.2016 17:00 | Paraćin | 98 : 74 | Goč |
26.11
13:30
Novi Beograd 7
Cerak
83
51
|
26.11.2016 13:30 | Novi Beograd 7 | 83 : 51 | Cerak |
26.11
20:00
Pusta Reka
Hajduk Veljko
65
84
|
26.11.2016 20:00 | Pusta Reka | 65 : 84 | Hajduk Veljko | |||||
26.11
19:00
Mladost Vesna
Bor RTB
80
72
|
26.11.2016 19:00 | Mladost Vesna | 80 : 72 | Bor RTB |
26.11
17:00
Mornar
Krka
86
73
|
26.11.2016 17:00 | Mornar | 86 : 73 | Krka | |||||
26.11
19:00
Partizan NIS
Mega Leks
86
79
|
26.11.2016 19:00 | Partizan NIS | 86 : 79 | Mega Leks | |||||
26.11
21:00
Karpoš Sokoli
Cedevita
89
81
|
26.11.2016 21:00 | Karpoš Sokoli | 89 : 81 | Cedevita |
26.11
18:00
Vršac
Sloga
96
79
|
26.11.2016 18:00 | Vršac | 96 : 79 | Sloga | |||||
26.11
19:30
Tamiš
Napredak Rubin
82
74
|
26.11.2016 19:30 | Tamiš | 82 : 74 | Napredak Rubin | |||||
26.11
20:00
Dunav
OKK Beograd
74
73
|
26.11.2016 20:00 | Dunav | 74 : 73 | OKK Beograd | |||||
26.11
19:30
Konstantin
Borac
79
90
|
26.11.2016 19:30 | Konstantin | 79 : 90 | Borac |
26.11
19:00
Napredak Bosphorus
Kolubara LA 2003
83
70
|
26.11.2016 19:00 | Napredak Bosphorus | 83 : 70 | Kolubara LA 2003 | |||||
26.11
19:00
Sloboda
Vojvodina
79
86
|
26.11.2016 19:00 | Sloboda | 79 : 86 | Vojvodina | |||||
26.11
19:30
Pirot
Futog Tupanjac MD
84
76
|
26.11.2016 19:30 | Pirot | 84 : 76 | Futog Tupanjac MD | |||||
26.11
17:30
Proleter Naftagas
Mladost
80
62
|
26.11.2016 17:30 | Proleter Naftagas | 80 : 62 | Mladost | |||||
26.11
20:30
Radnički 1950
Jagodina
92
84
|
26.11.2016 20:30 | Radnički 1950 | 92 : 84 | Jagodina | |||||
26.11
20:30
Plana
Rtanj
84
67
|
26.11.2016 20:30 | Plana | 84 : 67 | Rtanj |
26.11
14:00
Play Off
Lim
89
34
|
26.11.2016 14:00 | Play Off | 89 : 34 | Lim | |||||
26.11
15:00
Zvečan
ČA basket
20
0
|
26.11.2016 15:00 | Zvečan | 20 : 0 | ČA basket | |||||
26.11
15:00
Loznica
Užice
83
31
|
26.11.2016 15:00 | Loznica | 83 : 31 | Užice |
26.11
14:00
Bagdala
Topličanin 2012
64
66
|
26.11.2016 14:00 | Bagdala | 64 : 66 | Topličanin 2012 |
26.11
13:00
Sivac
Radnički
49
75
|
26.11.2016 13:00 | Sivac | 49 : 75 | Radnički |
26.11
17:00
Kraljevo
Radivoj Korać
53
64
|
26.11.2016 17:00 | Kraljevo | 53 : 64 | Radivoj Korać | |||||
26.11
20:30
Vršac
Vojvodina
20
0
|
26.11.2016 20:30 | Vršac | 20 : 0 | Vojvodina | |||||
26.11
15:00
Šabac
Vrbas Medela
65
68
|
26.11.2016 15:00 | Šabac | 65 : 68 | Vrbas Medela | |||||
26.11
16:30
Spartak
Crvena zvezda
48
80
|
26.11.2016 16:30 | Spartak | 48 : 80 | Crvena zvezda | |||||
26.11
19:00
Partizan 1953
Šumadija
93
58
|
26.11.2016 19:00 | Partizan 1953 | 93 : 58 | Šumadija |
26.11
MIX
Mladost 014
20
0
|
26.11.2016 | MIX | 20 : 0 | Mladost 014 | |||||
26.11
Železničar
Kolubara LA 2013
20
0
|
26.11.2016 | Železničar | 20 : 0 | Kolubara LA 2013 |
26.11
13:00
Mladost (SP)
Crvena zvezda M:TS
58
106
|
26.11.2016 13:00 | Mladost (SP) | 58 : 106 | Crvena zvezda M:TS | |||||
26.11
14:00
Mladost (Č)
Hisar
85
50
|
26.11.2016 14:00 | Mladost (Č) | 85 : 50 | Hisar | |||||
26.11
12:00
Konstantin
Zemun
63
78
|
26.11.2016 12:00 | Konstantin | 63 : 78 | Zemun | |||||
26.11
16:30
Mega Bemax
Sloga
89
58
|
26.11.2016 16:30 | Mega Bemax | 89 : 58 | Sloga |
26.11
Mladost
MIX
20
0
|
26.11.2016 | Mladost | 20 : 0 | MIX | |||||
26.11
Inter koš
M-015
36
51
|
26.11.2016 | Inter koš | 36 : 51 | M-015 |
26.11
Koceljeva
Železničar
20
0
|
26.11.2016 | Koceljeva | 20 : 0 | Železničar | |||||
26.11
Mionica
MIX 2
39
47
|
26.11.2016 | Mionica | 39 : 47 | MIX 2 | |||||
26.11
LA Basket
MIX 1
20
0
|
26.11.2016 | LA Basket | 20 : 0 | MIX 1 | |||||
26.11
OKK Šabac
Student 014
20
0
|
26.11.2016 | OKK Šabac | 20 : 0 | Student 014 |
26.11
MIX 2
Železničar
20
0
|
26.11.2016 | MIX 2 | 20 : 0 | Železničar | |||||
26.11
Mionica
Inter koš
24
12
|
26.11.2016 | Mionica | 24 : 12 | Inter koš | |||||
26.11
LA Basket
MIX 1
20
0
|
26.11.2016 | LA Basket | 20 : 0 | MIX 1 | |||||
26.11
Rađevac
Student 014
20
0
|
26.11.2016 | Rađevac | 20 : 0 | Student 014 |
26.11
19:30
Karađorđe
Loznica
0
3
|
26.11.2016 19:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Loznica | |||||
26.11
16:00
Rudar
Stig
3
0
|
26.11.2016 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Stig | |||||
26.11
17:45
Jedinstvo
Šumadija
1
3
|
26.11.2016 17:45 | Jedinstvo | 1 : 3 | Šumadija |
26.11
15:00
Kikinda
Hercegovina
1
3
|
26.11.2016 15:00 | Kikinda | 1 : 3 | Hercegovina | |||||
26.11
14:00
Proleter
Botafogo
3
2
|
26.11.2016 14:00 | Proleter | 3 : 2 | Botafogo | |||||
26.11
18:00
Vojvodina 2
Sombor
3
0
|
26.11.2016 18:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Sombor | |||||
26.11
17:00
Kulpin
Banat
1
3
|
26.11.2016 17:00 | Kulpin | 1 : 3 | Banat | |||||
26.11
15:30
Dunav Volley
Šid
3
1
|
26.11.2016 15:30 | Dunav Volley | 3 : 1 | Šid |
26.11
15:00
Mladost
Borac
0
3
|
26.11.2016 15:00 | Mladost | 0 : 3 | Borac | |||||
26.11
20:00
Vranje
Hajduk Veljko
1
3
|
26.11.2016 20:00 | Vranje | 1 : 3 | Hajduk Veljko |
26.11
19:00
Partizan 2012
Rudar
3
0
|
26.11.2016 19:00 | Partizan 2012 | 3 : 0 | Rudar |
26.11
19:00
Klek Srbijašume
Jedinstvo (SP)
3
1
|
26.11.2016 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
26.11
18:00
Novi Pazar
Spartak (LJ)
3
2
|
26.11.2016 18:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Spartak (LJ) | |||||
26.11
18:00
Partizan
Crvena zvezda
0
3
|
26.11.2016 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Crvena zvezda |
26.11
17:00
VA 014 Gorenje
Toplički Vitezovi
3
0
|
26.11.2016 17:00 | VA 014 Gorenje | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
26.11
18:00
Jagodina
VGSK
1
3
|
26.11.2016 18:00 | Jagodina | 1 : 3 | VGSK | |||||
26.11
19:00
FAP Livnica
Železničar
0
3
|
26.11.2016 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Železničar | |||||
26.11
19:00
Mladi radnik
Kosovska Mitrovica
3
2
|
26.11.2016 19:00 | Mladi radnik | 3 : 2 | Kosovska Mitrovica | |||||
26.11
17:00
Futog
Borac
2
3
|
26.11.2016 17:00 | Futog | 2 : 3 | Borac | |||||
26.11
20:00
Smederevo Carina
Spartak (S)
3
1
|
26.11.2016 20:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Spartak (S) |
26.11
19:00
Mladenovac
Metalac Takovo
3
1
|
26.11.2016 19:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Metalac Takovo | |||||
26.11
19:00
Bečej
Užice
3
0
|
26.11.2016 19:00 | Bečej | 3 : 0 | Užice | |||||
26.11
17:00
Timok
Dubočica
3
0
|
26.11.2016 17:00 | Timok | 3 : 0 | Dubočica | |||||
26.11
16:30
Antena
Napredak 037
0
3
|
26.11.2016 16:30 | Antena | 0 : 3 | Napredak 037 |
26.11
17:00
Lazarevac
Zaslon
3
0
|
26.11.2016 17:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Zaslon |
26.11
18:00
Tehničar
Lucky Star
2
3
|
26.11.2016 18:00 | Tehničar | 2 : 3 | Lucky Star | |||||
26.11
16:00
Fortuna Plus
Mladi Radnik
0
3
|
26.11.2016 16:00 | Fortuna Plus | 0 : 3 | Mladi Radnik |
26.11
18:00
Zlatibor
Trstenik
3
1
|
26.11.2016 18:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Trstenik | |||||
26.11
20:00
Bambi volej
Leposavić
3
1
|
26.11.2016 20:00 | Bambi volej | 3 : 1 | Leposavić | |||||
26.11
17:00
Putevi Trendteks
Tara
2
3
|
26.11.2016 17:00 | Putevi Trendteks | 2 : 3 | Tara |
26.11
18:00
Bor
Radan
3
0
|
26.11.2016 18:00 | Bor | 3 : 0 | Radan | |||||
26.11
16:00
Leskovac-98
Majdanpek FBC
1
3
|
26.11.2016 16:00 | Leskovac-98 | 1 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
26.11
14:00
Pirot
Topličanin
3
1
|
26.11.2016 14:00 | Pirot | 3 : 1 | Topličanin |
26.11
17:00
Apatin
Mladost (NP)
1
3
|
26.11.2016 17:00 | Apatin | 1 : 3 | Mladost (NP) | |||||
26.11
16:30
Mladost (I)
Vršac
0
3
|
26.11.2016 16:30 | Mladost (I) | 0 : 3 | Vršac |
26.11
Napredak 037
Mladost 2000
|
26.11.2016 | Napredak 037 | : | Mladost 2000 | |||||
26.11
Sportisimo
Kopaonik
|
26.11.2016 | Sportisimo | : | Kopaonik | |||||
26.11
Župa
Kraljevo
|
26.11.2016 | Župa | : | Kraljevo | |||||
26.11
Ušće
Gimnazijalac 2
|
26.11.2016 | Ušće | : | Gimnazijalac 2 |
26.11
Novi Pazar
Mokra Gora 2
|
26.11.2016 | Novi Pazar | : | Mokra Gora 2 | |||||
26.11
Volej stars junior
Raška
|
26.11.2016 | Volej stars junior | : | Raška | |||||
26.11
Kosovska Mitrovica
Zvečan
|
26.11.2016 | Kosovska Mitrovica | : | Zvečan | |||||
26.11
Koteks
Bane
|
26.11.2016 | Koteks | : | Bane |
26.11
Lavice 07
Štrand Volej
3
0
|
26.11.2016 | Lavice 07 | 3 : 0 | Štrand Volej | |||||
26.11
NS Tim
NS Volej tim
0
3
|
26.11.2016 | NS Tim | 0 : 3 | NS Volej tim | |||||
26.11
Libero
Grbić
0
3
|
26.11.2016 | Libero | 0 : 3 | Grbić | |||||
26.11
Beočin Metal
Star
0
3
|
26.11.2016 | Beočin Metal | 0 : 3 | Star | |||||
26.11
Dunav Volej
Slavija
3
0
|
26.11.2016 | Dunav Volej | 3 : 0 | Slavija |
26.11
Mladost 2
Bečej
3
0
|
26.11.2016 | Mladost 2 | 3 : 0 | Bečej | |||||
26.11
Inđija
Kikinda
3
1
|
26.11.2016 | Inđija | 3 : 1 | Kikinda | |||||
26.11
Krajišnik
Banat
0
3
|
26.11.2016 | Krajišnik | 0 : 3 | Banat | |||||
26.11
Hercegovina
Žitište
1
3
|
26.11.2016 | Hercegovina | 1 : 3 | Žitište |
26.11
Sutjeska
Soko
3
0
|
26.11.2016 | Sutjeska | 3 : 0 | Soko | |||||
26.11
Trijumf 2013
Merkur
1
3
|
26.11.2016 | Trijumf 2013 | 1 : 3 | Merkur | |||||
26.11
Maks
Hajduk
3
0
|
26.11.2016 | Maks | 3 : 0 | Hajduk | |||||
26.11
Prvi Tempo
CVS
3
0
|
26.11.2016 | Prvi Tempo | 3 : 0 | CVS | |||||
26.11
Blok aut
Gox-IN
3
2
|
26.11.2016 | Blok aut | 3 : 2 | Gox-IN |
26.11
11:00
Hajduk Veljko
Viner
3
1
|
26.11.2016 11:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Viner |
26.11
Sirmium
Mitrovica 2
3
0
|
26.11.2016 | Sirmium | 3 : 0 | Mitrovica 2 | |||||
26.11
Sloga
Radinci Volej
0
3
|
26.11.2016 | Sloga | 0 : 3 | Radinci Volej | |||||
26.11
Mitrovica
Prvi Tempo
0
3
|
26.11.2016 | Mitrovica | 0 : 3 | Prvi Tempo |
26.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Futog
3
0
|
26.11.2016 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Futog | |||||
26.11
20:00
MD Zrenjanin
Spartak
3
2
|
26.11.2016 20:00 | MD Zrenjanin | 3 : 2 | Spartak | |||||
26.11
17:00
Dinamo
Železničar
0
3
|
26.11.2016 17:00 | Dinamo | 0 : 3 | Železničar |
26.11
19:30
Roda
Kraguj Radnički
3
0
|
26.11.2016 19:30 | Roda | 3 : 0 | Kraguj Radnički | |||||
26.11
17:00
Smederevo
Leskovac 98
3
0
|
26.11.2016 17:00 | Smederevo | 3 : 0 | Leskovac 98 | |||||
26.11
18:00
Vranje
FOK
1
3
|
26.11.2016 18:00 | Vranje | 1 : 3 | FOK | |||||
26.11
20:00
Gimnazijalac
Klek Srbijašume
0
3
|
26.11.2016 20:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Klek Srbijašume |
26.11
17:00
Tutin
Millennium
2
3
|
26.11.2016 17:00 | Tutin | 2 : 3 | Millennium | |||||
26.11
19:30
Borac (Č)
Student
3
0
|
26.11.2016 19:30 | Borac (Č) | 3 : 0 | Student | |||||
26.11
19:00
Valjevo
Žabalj Volej
3
2
|
26.11.2016 19:00 | Valjevo | 3 : 2 | Žabalj Volej |
26.11
19:00
Kikinda
Jabuka
34
24
|
26.11.2016 19:00 | Kikinda | 34 : 24 | Jabuka | |||||
26.11
19:00
Hercegovina
Crvena Zvezda
27
28
|
26.11.2016 19:00 | Hercegovina | 27 : 28 | Crvena Zvezda | |||||
26.11
19:00
Banatski Karlovac
Srem Sm
32
23
|
26.11.2016 19:00 | Banatski Karlovac | 32 : 23 | Srem Sm | |||||
26.11
18:00
Sivac
Crvenka
26
31
|
26.11.2016 18:00 | Sivac | 26 : 31 | Crvenka | |||||
26.11
20:00
Jedinstvo
Vrbas
30
30
|
26.11.2016 20:00 | Jedinstvo | 30 : 30 | Vrbas |
26.11
18:00
Radnički
Rekreativo
18
25
|
26.11.2016 18:00 | Radnički | 18 : 25 | Rekreativo |
26.11
20:00
Hisar
Radnički
28
22
|
26.11.2016 20:00 | Hisar | 28 : 22 | Radnički | |||||
26.11
19:00
Hajduk Veljko
Žitorađa
26
20
|
26.11.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 26 : 20 | Žitorađa | |||||
26.11
19:00
Planinka
BSK Heba
45
21
|
26.11.2016 19:00 | Planinka | 45 : 21 | BSK Heba |
26.11
18:00
Radnički 2
Mladost
30
22
|
26.11.2016 18:00 | Radnički 2 | 30 : 22 | Mladost | |||||
26.11
19:00
Trepča
Beli andjeo
32
22
|
26.11.2016 19:00 | Trepča | 32 : 22 | Beli andjeo | |||||
26.11
18:30
Napredak
Lokomotiva
30
30
|
26.11.2016 18:30 | Napredak | 30 : 30 | Lokomotiva | |||||
26.11
19:00
Prva Petoletka
Župa 54
25
34
|
26.11.2016 19:00 | Prva Petoletka | 25 : 34 | Župa 54 |
26.11
19:00
Radnički 1958
Budućnost
35
25
|
26.11.2016 19:00 | Radnički 1958 | 35 : 25 | Budućnost | |||||
26.11
18:30
Lavovi BP
Apatin
36
20
|
26.11.2016 18:30 | Lavovi BP | 36 : 20 | Apatin |
26.11
16:30
BASK Soko
Ub
37
25
|
26.11.2016 16:30 | BASK Soko | 37 : 25 | Ub | |||||
26.11
18:30
Beograd
Metaloplastika 2
28
21
|
26.11.2016 18:30 | Beograd | 28 : 21 | Metaloplastika 2 |
26.11
19:00
Đerdap
Rudar
33
18
|
26.11.2016 19:00 | Đerdap | 33 : 18 | Rudar | |||||
26.11
19:00
Rembas
Mladost 1949
35
39
|
26.11.2016 19:00 | Rembas | 35 : 39 | Mladost 1949 |
26.11
19:00
Morava
Morava 84
34
26
|
26.11.2016 19:00 | Morava | 34 : 26 | Morava 84 |
26.11
18:00
Omladinac
Bane
33
24
|
26.11.2016 18:00 | Omladinac | 33 : 24 | Bane | |||||
26.11
19:30
Šamot 65 2
Hidroelektrana
38
26
|
26.11.2016 19:30 | Šamot 65 2 | 38 : 26 | Hidroelektrana | |||||
26.11
14:00
Radnički 1964 2
Pobednik
29
34
|
26.11.2016 14:00 | Radnički 1964 2 | 29 : 34 | Pobednik |
26.11
19:00
Spartak Vojput
Jugović
24
17
|
26.11.2016 19:00 | Spartak Vojput | 24 : 17 | Jugović | |||||
26.11
17:00
Morava
Dinamo
26
33
|
26.11.2016 17:00 | Morava | 26 : 33 | Dinamo | |||||
26.11
19:00
Rudar
Crvena zvezda
26
27
|
26.11.2016 19:00 | Rudar | 26 : 27 | Crvena zvezda |
26.11
20:30
Obilić
Dubočica 54
31
27
|
26.11.2016 20:30 | Obilić | 31 : 27 | Dubočica 54 | |||||
26.11
19:00
Inđija
Vranje 1957
19
22
|
26.11.2016 19:00 | Inđija | 19 : 22 | Vranje 1957 | |||||
26.11
18:00
Priboj
Novi Pazar
26
20
|
26.11.2016 18:00 | Priboj | 26 : 20 | Novi Pazar | |||||
26.11
19:00
Zlatar
Topličanin
37
26
|
26.11.2016 19:00 | Zlatar | 37 : 26 | Topličanin |
26.11
20:00
Loznica grad
Petrovac
31
17
|
26.11.2016 20:00 | Loznica grad | 31 : 17 | Petrovac |
26.11
18:00
Jastrebac
Rtanj
33
20
|
26.11.2016 18:00 | Jastrebac | 33 : 20 | Rtanj | |||||
26.11
19:00
Radnički
Mladost
25
23
|
26.11.2016 19:00 | Radnički | 25 : 23 | Mladost | |||||
26.11
17:00
Radan
Naisa 2
21
25
|
26.11.2016 17:00 | Radan | 21 : 25 | Naisa 2 | |||||
26.11
17:00
Pirot
Dubočica
28
22
|
26.11.2016 17:00 | Pirot | 28 : 22 | Dubočica |
26.11
18:00
Mladost
Ravangrad
29
24
|
26.11.2016 18:00 | Mladost | 29 : 24 | Ravangrad | |||||
26.11
15:30
Sloven
Halas Jožef
21
16
|
26.11.2016 15:30 | Sloven | 21 : 16 | Halas Jožef | |||||
26.11
18:30
Jadran Lider
Petrovaradin
28
22
|
26.11.2016 18:30 | Jadran Lider | 28 : 22 | Petrovaradin |
26.11
16:30
Hajduk Veljko
Bor - RTB 2
28
13
|
26.11.2016 16:30 | Hajduk Veljko | 28 : 13 | Bor - RTB 2 | |||||
26.11
14:00
Vranje
Morava Han
29
17
|
26.11.2016 14:00 | Vranje | 29 : 17 | Morava Han |
26.11
HAVK Mladost
Budva
18
3
|
26.11.2016 | HAVK Mladost | 18 : 3 | Budva | |||||
26.11
Partizan Raiffeisen
Jadran Carine
12
9
|
26.11.2016 | Partizan Raiffeisen | 12 : 9 | Jadran Carine | |||||
26.11
Mornar BS
Primorje EB
8
7
|
26.11.2016 | Mornar BS | 8 : 7 | Primorje EB | |||||
26.11
Vojvodina
Jadran Split
9
9
|
26.11.2016 | Vojvodina | 9 : 9 | Jadran Split |
26.11
Zadar 1952
Šabac
8
11
|
26.11.2016 | Zadar 1952 | 8 : 11 | Šabac | |||||
26.11
OVK POŠK
VA Cattaro
16
7
|
26.11.2016 | OVK POŠK | 16 : 7 | VA Cattaro | |||||
26.11
BVK Crvena zvezda
Medveščak
13
8
|
26.11.2016 | BVK Crvena zvezda | 13 : 8 | Medveščak | |||||
26.11
Solaris
Primorac
5
8
|
26.11.2016 | Solaris | 5 : 8 | Primorac |
26.11
Zemun
Stari Grad
11
12
|
26.11.2016 | Zemun | 11 : 12 | Stari Grad | |||||
26.11
Dunav
Banjica
8
15
|
26.11.2016 | Dunav | 8 : 15 | Banjica | |||||
26.11
Taš
Nais
10
9
|
26.11.2016 | Taš | 10 : 9 | Nais |
26.11
ŽAK
Spartak Prozivka
18
11
|
26.11.2016 | ŽAK | 18 : 11 | Spartak Prozivka | |||||
26.11
Banja Luka
Proleter
8
6
|
26.11.2016 | Banja Luka | 8 : 6 | Proleter | |||||
26.11
Polet
Bečej
10
17
|
26.11.2016 | Polet | 10 : 17 | Bečej |
26.11
Novi Beograd 011
Singidunum
9
8
|
26.11.2016 | Novi Beograd 011 | 9 : 8 | Singidunum | |||||
26.11
Goč
Rasina
2
10
|
26.11.2016 | Goč | 2 : 10 | Rasina |
26.11
Vojvodina
Crvena zvezda
6
13
|
26.11.2016 | Vojvodina | 6 : 13 | Crvena zvezda | |||||
26.11
Senta
Vračar
4
15
|
26.11.2016 | Senta | 4 : 15 | Vračar |
26.11
20:00
Viking
Kraljevićevo
6
3
|
26.11.2016 20:00 | Viking | 6 : 3 | Kraljevićevo | |||||
26.11
20:30
International
Apa Futsal
6
1
|
26.11.2016 20:30 | International | 6 : 1 | Apa Futsal |
26.11
15:30
Aranđelovac
Kosjerić
0
9
|
26.11.2016 15:30 | Aranđelovac | 0 : 9 | Kosjerić |
26.11
18:15
Sopot
Ekonomist
1
4
|
26.11.2016 18:15 | Sopot | 1 : 4 | Ekonomist | |||||
26.11
18:30
Handy United
Intelektualac
3
2
|
26.11.2016 18:30 | Handy United | 3 : 2 | Intelektualac |
26.11
20:00
Prokuplje
As
3
1
|
26.11.2016 20:00 | Prokuplje | 3 : 1 | As | |||||
26.11
17:00
Rota
Dolap
6
1
|
26.11.2016 17:00 | Rota | 6 : 1 | Dolap |
26.11
19:30
Gurgusovac
Akademac
5
4
|
26.11.2016 19:30 | Gurgusovac | 5 : 4 | Akademac | |||||
26.11
15:00
Radnički 2010
Miners
8
12
|
26.11.2016 15:00 | Radnički 2010 | 8 : 12 | Miners |
26.11
15:30
Kopernikus SAS
Smederevo
3
4
|
26.11.2016 15:30 | Kopernikus SAS | 3 : 4 | Smederevo |
26.11
19:00
Maribor
Crvena zvezda
4
2
|
26.11.2016 19:00 | Maribor | 4 : 2 | Crvena zvezda | |||||
26.11
19:00
Playboy Slavija
Triglav
4
5
|
26.11.2016 19:00 | Playboy Slavija | E 4 : 5 | Triglav | |||||
26.11
17:30
Medvescak
ECE Celje
6
2
|
26.11.2016 17:30 | Medvescak | 6 : 2 | ECE Celje | |||||
26.11
14:30
Zagreb
Bled
2
4
|
26.11.2016 14:30 | Zagreb | 2 : 4 | Bled |
26.11
17:30
Fehérvári Titánok
Sport Club Csíkszereda
5
6
|
26.11.2016 17:30 | Fehérvári Titánok | E 5 : 6 | Sport Club Csíkszereda | |||||
26.11
18:00
Hokej klub Beograd
Dunarea Galati
6
2
|
26.11.2016 18:00 | Hokej klub Beograd | 6 : 2 | Dunarea Galati |