XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 743 utakmica za dan
Nedelja, 29 April 2018

Fudbal

29.04.2018 19:00 Čukarički 3 : 0 Spartak
29.04.2018 16:00 Napredak 0 : 2 Crvena Zvezda
29.04.2018 19:00 Radnički 3 : 0 Voždovac
29.04.2018 18:30 Vojvodina 2 : 1 Partizan
29.04.2018 16:00 Zemun 0 : 0 Mladost
29.04.2018 19:00 Mačva 2 : 1 Radnik
29.04.2018 19:00 Rad 2 : 0 Bačka
29.04.2018 19:00 Javor 3 : 0 Borac
29.04.2018 16:00 Proleter Mihajlovac 0 : 2 Tutin
29.04.2018 16:00 Provo 1 : 1 Šumadija (A)
29.04.2018 16:00 Jedinstvo (Ub) 1 : 1 Smederevo 1924
29.04.2018 16:30 Radan 4 : 0 Trstenik PPT
29.04.2018 16:30 Tabane 1970 1 : 1 Trajal
29.04.2018 16:30 Budućnost (P) 4 : 3 Moravac Orion
29.04.2018 16:30 Železničar 0 : 2 Radnički (NP)
29.04.2018 16:30 Dunav 2 : 1 Radnički (Š)
29.04.2018 11:00 Grafičar 2 : 1 Jedinstvo
29.04.2018 16:00 Slavija 0 : 2 Sloga (K)
29.04.2018 16:00 LFK Mladost 7 : 0 Radnički (K)
29.04.2018 16:00 Dragačevo 4 : 0 Sušica
29.04.2018 16:00 Orlovac 2 : 0 Karađorđe (R)
29.04.2018 16:00 Jošanica 1 : 0 Sloboda (Č)
29.04.2018 16:00 Napredak 1 : 1 Petar Dobrnjac
29.04.2018 16:00 Borac (Ž) 3 : 1 Gruža
29.04.2018 16:00 RSK 3 : 0 Udarnik
29.04.2018 16:00 Morava (VP) 4 : 1 Homoljac
29.04.2018 16:00 Proleter 1976 1 : 0 Zvižd
29.04.2018 16:00 Šumadija 0 : 3 Sloga 33
29.04.2018 16:00 Zadrugar 0 : 2 OFK Divci
29.04.2018 16:00 Radnički Stobex 1 : 1 Polimlje
29.04.2018 16:00 Sovljak 4 : 0 OFK Osečina
29.04.2018 16:00 Borac 1 : 5 Sloga (BB)
29.04.2018 16:30 OFK Niš 1 : 0 Budućnost (O)
29.04.2018 16:30 Jablanica 1 : 2 Polet 1980
29.04.2018 16:30 Vlasina 3 : 1 Lužnica
29.04.2018 16:30 OFK Brzi Brod 4 : 3 Balkanski
29.04.2018 11:00 Tanasko Rajić 1 : 0 GFK Dubočica
29.04.2018 11:00 Sloga 0 : 5 Rudar Alpos
29.04.2018 16:30 Moravica 6 : 0 Majdanpek
29.04.2018 16:30 Bukovik 3 : 1 Đerdap
29.04.2018 16:30 Timočanin 2 : 5 Zaplanjac
29.04.2018 16:30 Hajduk Veljko 6 : 0 Malošište
29.04.2018 16:30 Kablovi 4 : 1 Svrljig
29.04.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Jastrebac
29.04.2018 16:30 Žitorađa 1 : 3 OFK Topličanin
29.04.2018 16:30 Bošnjane 0 : 3 Levač
29.04.2018 16:30 Napredak 2 : 3 SFS Borac
29.04.2018 16:30 OFK Lugomir 3 : 2 OFK Kosanica
29.04.2018 16:30 Poljoprivrednik 0 : 3 Kopaonik
29.04.2018 16:30 Jedinstvo (NB) 3 : 1 Polet
29.04.2018 16:30 ŽAK 1 : 2 Radnički (K)
29.04.2018 16:30 Vojvodina 1928 1 : 2 Budućnost
29.04.2018 16:30 Jedinstvo (BK) 2 : 3 Kozara
29.04.2018 16:00 Kupinovo 0 : 0 Hajduk (D)
29.04.2018 16:00 Borac (NS) 0 : 2 Kabel
29.04.2018 10:00 Index 0 : 1 Podunavac
29.04.2018 16:00 Borac (Š) 2 : 1 Hajduk (Č)
29.04.2018 16:00 LSK Laćarak 2 : 0 Jugović
29.04.2018 16:30 Bačka (P) 4 : 2 Budućnost (G)
29.04.2018 16:30 Mladost (T) 1 : 2 Tekstilac
29.04.2018 16:30 BSK 1 : 1 Tavankut
29.04.2018 16:30 Mladost (BP) 4 : 2 Preporod
29.04.2018 11:00 Hajduk 1 : 2 Crvena Zvezda
29.04.2018 16:30 Srem 0 : 2 Napredak
29.04.2018 16:30 Budućnost 1 : 1 Borac
29.04.2018 16:30 Sremčica 0 : 3 Turbina
29.04.2018 16:30 Omladinac FAM 1 : 0 Proleter 2006
29.04.2018 16:30 Crvena Zvezda (RS) 2 : 2 Rusanda
29.04.2018 16:30 Crvena zvezda (VS) 1 : 1 Borac
29.04.2018 16:30 Vojvodina (B) 4 : 1 Bilećanin
29.04.2018 16:30 Naftagas (B) 1 : 4 Mladost (BD)
29.04.2018 16:30 Banat 1 : 1 Krajina
29.04.2018 17:00 Mladi radnik 1 : 0 Hajduk
29.04.2018 17:00 Bratstvo 4 : 0 Kušiljevo
29.04.2018 17:00 Partizan 3 : 5 Napredak
29.04.2018 17:00 Mladost (S) 2 : 1 Juhor
29.04.2018 17:00 OFK Bratstvo 2 : 1 Dragocvet
29.04.2018 17:00 OFK Batinac 2 : 0 Resavac
29.04.2018 16:30 Vulturul 1 : 4 Crvena zvezda
29.04.2018 16:30 Vojvodina (Cr) 4 : 0 Vojvodina (CC)
29.04.2018 16:30 Vojvodina (S) 4 : 3 Radnički (B)
29.04.2018 16:30 Borac (St) 3 : 1 Jugoslavija
29.04.2018 16:30 Sloga (BNS) 0 : 0 Jedinstvo (V)
29.04.2018 16:30 Borac (M) 2 : 1 Borac (K)
29.04.2018 16:30 Napredak (P) 3 : 2 Graničar 1924
29.04.2018 16:30 Sloboda (DT) 1 : 0 Železničar
29.04.2018 16:30 PSK Putinci 3 : 2 Ljukovo
29.04.2018 16:30 Jadran 1 : 0 Sloven
29.04.2018 16:30 Budućnost 0 : 1 Podrinje
29.04.2018 16:30 Kula 1 : 3 Crvenka
29.04.2018 16:30 Lipar 0 : 2 Hercegovac
29.04.2018 16:30 Stari Grad 2 : 4 Krila Krajine
29.04.2018 16:30 Slavija 4 : 1 ŽAK
29.04.2018 16:30 Hajduk Junior 0 : 3 Budućnost (P)
29.04.2018 16:30 Rusin 2 : 0 Mladost (K)
29.04.2018 17:00 Iskra 0 : 1 Njegoš
29.04.2018 17:00 Bajša 13 : 1 Horgoš 1911
29.04.2018 17:00 Jadran 3 : 0 Napredak
29.04.2018 17:00 Vinogradar 2 : 0 Radnički 1905
29.04.2018 17:00 Senta 1 : 2 OFK Vrbas
29.04.2018 16:30 Deli Jovan 3 : 0 Čubra
29.04.2018 16:30 Nemetali 4 : 3 Ključ
29.04.2018 16:30 Sinđelić 1 : 1 Šumadinac
29.04.2018 16:30 Zmaj 2 : 2 Poštar Zvezdara
29.04.2018 16:30 Avala 1 : 2 13. Maj
29.04.2018 16:30 Dunav 0 : 0 Komgrap
29.04.2018 16:30 Institut 0 : 3 Studenski Grad
29.04.2018 16:30 Omladinac 4 : 0 Urovci
29.04.2018 16:30 Radnički (D) 1 : 1 Zabrežje
29.04.2018 16:30 Mladost (C) 3 : 0 Radnički (R)
29.04.2018 16:30 Budućnost 6 : 0 Rušanj
29.04.2018 16:30 Šumadija 1 : 4 Lisović
29.04.2018 16:30 BSK 5 : 0 Strelac
29.04.2018 16:30 Boleč 9 : 1 Selo Mladenovac
29.04.2018 16:30 Kovačevac 1 : 0 Velika Krsna
29.04.2018 16:30 Pudarci 4 : 1 Kosmaj
29.04.2018 16:30 Šumadija 1 : 0 Vinča
29.04.2018 16:30 Vrčin 3 : 0 Ropočevo
29.04.2018 17:00 Jedinstvo 1945 (VL) 2 : 2 Vidojevica
29.04.2018 17:00 Mladost (DD) 0 : 1 Mačva 2005
29.04.2018 17:00 Podrinje 2 : 3 Majur
29.04.2018 17:00 Duško 5 : 0 Mladi Borac
29.04.2018 17:00 Sloga 2 : 1 Mladost (PR)
29.04.2018 16:00 Bare 3 : 0 Banja
29.04.2018 16:00 Prvi srpski ustanak 3 : 0 Junkovac
29.04.2018 16:00 Šumadinac 4 : 1 ŽSK
29.04.2018 16:00 BSK 0 : 3 Mladost MG
29.04.2018 16:00 Omladinac (DR) 0 : 1 Vinča
29.04.2018 16:00 Šatornja 3 : 1 Trnava
29.04.2018 16:00 Partizan 7 : 0 Borac
29.04.2018 16:00 Aranđelovac 8 : 0 Lokomotiva
29.04.2018 16:30 Jedinstvo (Š) 1 : 4 Mladi borac
29.04.2018 16:30 Železničar 0 : 0 Jedinstvo (GS)
29.04.2018 16:30 Sloga 4 : 2 Umac
29.04.2018 16:30 Vučje 1 : 1 Mladost (V)
29.04.2018 16:30 Progres 2 : 0 Bobište
29.04.2018 16:30 Kumarevo 65 3 : 0 OFK Brza
29.04.2018 16:30 Zloćudovo 3 : 1 Polet
29.04.2018 16:30 Jedinstvo (G) 2 : 1 Čekmin
29.04.2018 16:00 7. Juli 2 : 1 Proleter 1947
29.04.2018 16:00 Obilić 1 : 0 Polet
29.04.2018 16:00 Radnik 0 : 3 Crvena zvezda
29.04.2018 16:00 Borac 5 : 0 Osipaonica
29.04.2018 16:00 Sloboda 2 : 1 Pobeda
29.04.2018 16:00 Podunavac 1 : 2 SASK
29.04.2018 16:00 Sloga 7 : 1 Vrbovac
29.04.2018 16:00 Cerovac 3 : 2 Šumadija
29.04.2018 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 3 Parmenac
29.04.2018 16:00 Omladinac (Z) 3 : 2 Spartak
29.04.2018 16:00 Polet (T) 4 : 2 Mladost (P)
29.04.2018 16:00 Prijevor 3 : 0 Slatina
29.04.2018 16:00 Backovac Junajted 0 : 0 Napredak
29.04.2018 16:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Šumadija 1923
29.04.2018 16:00 Brezak 1936 0 : 2 Zadrugar
29.04.2018 16:00 Lunjevica 7 : 1 Rudar
29.04.2018 16:30 Naupare 1 : 0 Ribnik
29.04.2018 16:30 13. April 3 : 0 Knez Lazar 2015
29.04.2018 16:30 Parunovac 3 : 0 Čitluk
29.04.2018 16:30 Mačkovac 3 : 0 Sloga (D)
29.04.2018 16:30 Jastrebac 3 : 1 Šanac
29.04.2018 16:30 Juhor 5 : 0 Vinogradar
29.04.2018 16:30 Donji Kopaonik 1 : 0 FUD
29.04.2018 16:00 Rudar (K) 3 : 1 Borac (K)
29.04.2018 16:00 Železničar 4 : 0 Zadrugar (T)
29.04.2018 16:00 Napredak 1936 3 : 2 Rudar (S)
29.04.2018 16:00 Sloga (B) 0 : 1 Đerdap
29.04.2018 16:00 Makce 3 : 2 Polet (SD)
29.04.2018 16:00 Mladost (B) 2 : 4 Budućnost (V)
29.04.2018 16:00 Radnik 4 : 3 Jedinstvo (Lj)
29.04.2018 16:00 Dragoš 1 : 4 Padež
29.04.2018 16:00 Zadrugar 0 : 0 Borac
29.04.2018 16:00 Rajko Mitić 3 : 0 Spartak
29.04.2018 17:00 Stubal 3 : 0 Popovići
29.04.2018 17:00 Budućnost 3 : 0 Novi Pazar 1928
29.04.2018 17:00 Mataruge 2 : 1 Radnik
29.04.2018 17:00 Ibar 2 : 3 Polet
29.04.2018 17:00 OFK Ras 2 : 1 Omladinac
29.04.2018 17:00 Granit 4 : 2 Borac
29.04.2018 17:00 Ribnica 0 : 2 Proleter
29.04.2018 16:00 Železničar 1 : 2 Jedinstvo
29.04.2018 16:00 Perućac 1 : 1 Jasen
29.04.2018 16:00 Lazarica 1 : 1 Polet
29.04.2018 11:00 Lauš 2 : 2 Omladinac
29.04.2018 16:00 Višesava 1 : 3 Ariljska rampa
29.04.2018 16:00 Ježevica 2 : 5 Prvi partizan
29.04.2018 16:00 Mladost 3 : 0 Kačer
29.04.2018 16:00 Trlić 3 : 0 Iskra
29.04.2018 16:00 Ribnikar 1 : 2 Vrelo Sport
29.04.2018 16:00 ZSK 2 : 0 Tešnjar
29.04.2018 16:00 Tvrdojevac 3 : 1 OFK Jabučje
29.04.2018 16:30 Partizan 4 : 2 Jadran
29.04.2018 16:30 Sloga (D) 3 : 1 Jedinstvo
29.04.2018 16:30 Erdoglija 1931 3 : 2 Sloboda
29.04.2018 16:30 Srbija 4 : 1 Ćava
29.04.2018 16:30 Borac (D) 0 : 3 Šumadija 1934
29.04.2018 16:30 Vodojaža 4 : 3 Mladost
29.04.2018 16:30 Šumadinac (KG) 2 : 1 Zastava
29.04.2018 16:30 Kutlovo 2 : 2 Budućnost
29.04.2018 16:30 Kolonija 1 : 3 Korićani
29.04.2018 16:30 Sloga 2 : 4 Orljane
29.04.2018 16:30 Rasovača 2 : 2 Palilula
29.04.2018 16:30 Mladost (B) 3 : 1 Radnički 1924
29.04.2018 16:30 Jedinstvo GVD 4 : 2 Radnički 1947
29.04.2018 16:30 Moravac (Č) 5 : 1 Doljevac 1971
29.04.2018 16:30 Crvena zvezda 2 : 3 Morava (Ž)
29.04.2018 16:30 Morava 4 : 2 Rudar
29.04.2018 16:30 Mladost (M) 0 : 2 Stevan Nešticki
29.04.2018 16:30 Sloboda 0 : 4 AZ Borac 2014
29.04.2018 16:30 Proleter (DV) 1 : 2 Mladost (L)
29.04.2018 16:30 Budućnost 2 : 2 Vrtište
29.04.2018 16:30 Jedinstvo (GM) 1 : 0 Palilulac
29.04.2018 17:00 Jedinstvo (R) 4 : 0 RFK Novi Sad 1921
29.04.2018 17:00 Jedinstvo (G) 14 : 0 Vinogradar
29.04.2018 17:00 Proleter 4 : 2 Šajkaš 1908
29.04.2018 17:00 Bačka 1923 2 : 2 TSK
29.04.2018 17:00 ŽSK 3 : 0 Veternik
29.04.2018 17:00 Tatra 1 : 0 Petrovaradin
29.04.2018 17:30 Kosovo 3 : 0 Bučje
29.04.2018 11:00 Osnić 7 : 2 Mladost
29.04.2018 17:30 OFK Knjaz 0 : 3 Graničar
29.04.2018 17:30 Omladinac 1 : 2 Malinik
29.04.2018 17:30 Radnički (L) 9 : 1 Rudar (VČ)
29.04.2018 17:30 Rgotina 0 : 3 OFK 019
29.04.2018 16:30 Pobeda 0 : 5 Borac
29.04.2018 16:30 Dundjerski 3 : 3 Kosovac
29.04.2018 16:30 Mladost 1982 1 : 3 Omladinac
29.04.2018 11:30 Svetlost Badnjevac 6 : 1 Partizanski put
29.04.2018 16:30 NS Tatko 2 : 0 Polet
29.04.2018 16:30 Real : Trbunje
29.04.2018 16:00 BSK Bujanovac 3 : 2 Pavlovac
29.04.2018 16:00 Lugina 2 : 1 Mladost (B)
29.04.2018 16:00 Vihor 2 : 0 Čelik
29.04.2018 16:00 Ternoci 3 : 0 OFK Alakince
29.04.2018 17:00 Ropotovo 2 : 5 Glama
29.04.2018 15:00 Sloga 3 : 0 Mineralac
29.04.2018 15:00 Izmornik 1 : 9 Rudar
29.04.2018 15:00 Morava 0 : 3 Oskar
29.04.2018 17:00 Mladost 3 : 2 Borac (A)
29.04.2018 17:00 Napredak 4 : 1 Metalac
29.04.2018 17:00 Tavnik 1 : 0 Kraljevo Hajduk
29.04.2018 17:00 Jedinstvo (D) 7 : 1 Magnohrom
29.04.2018 17:00 Lasta 3 : 2 Gruža
29.04.2018 17:00 Jedinstvo (G) 3 : 0 Lazac
29.04.2018 17:00 Javor 5 : 1 15. Avgust 1950
29.04.2018 17:00 Budućnost 3 : 1 Istok 63
29.04.2018 17:00 Pomoravlje 2 : 1 Moravac
29.04.2018 17:00 Šumadija 2 : 0 Mladost (GM)
29.04.2018 17:00 Omladinski 0 : 0 Mladost (J)
29.04.2018 17:00 Borac 1805 2 : 0 Omladinac
29.04.2018 17:00 Morava (R) 4 : 0 Sloga
29.04.2018 17:00 Šumadinac 3 : 1 Mladost (T)
29.04.2018 17:00 Mladost (D) 3 : 0 Šantarovac
29.04.2018 17:00 Mladost (K) 2 : 0 Jedinstvo
29.04.2018 17:00 Budućnost (Đ) 1 : 2 Kupinovac
29.04.2018 17:00 Ursule 4 : 1 Mladost (G)
29.04.2018 17:00 Vinorača 1 : 2 Morava (KS)
29.04.2018 16:30 Sloboda 2 : 1 Fruškogorac
29.04.2018 10:00 Fruška Gora 1 : 0 Mladost (B)
29.04.2018 16:30 Donji Srem 2015 2 : 1 OFK Brestač
29.04.2018 16:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 2 Polet
29.04.2018 16:30 Hajduk 1 : 1 OFK Bikić
29.04.2018 16:30 Mitros 3 : 2 Graničar (O)
29.04.2018 16:30 Graničar (K) 1 : 9 Donji Petrovci
29.04.2018 16:30 Sloga 0 : 0 Napredak
29.04.2018 16:30 Ševac 1 : 3 Budućnost (A)
29.04.2018 16:30 Polet 4 : 0 Borac (VS)
29.04.2018 16:30 Potporanj 5 : 0 Vinogradar
29.04.2018 16:30 Janošik 2 : 0 Dobrica
29.04.2018 16:30 Partizan (K) 3 : 0 Hajdučica
29.04.2018 16:30 Ratar 6 : 1 Karaš (K)
29.04.2018 Potisje 2 : 1 Jedinstvo
29.04.2018 ŽFK Banat 1 : 4 Radnički 1911
29.04.2018 MSK 6 : 1 Zadrugar
29.04.2018 OFK Stajićevo 2 : 5 OFK Klek
29.04.2018 Zlatica 2 : 3 OFK Gradnulica
29.04.2018 ASK 4 : 0 Tamiš
29.04.2018 16:30 Spartak 1911 2 : 0 Slavia
29.04.2018 16:30 Pobeda 1 : 1 Tempo
29.04.2018 16:30 Polet 2 : 1 Mladost (V)
29.04.2018 16:30 Mundial 3 : 3 Glogonj
29.04.2018 16:30 Omladinac 1927 3 : 2 Unirea
29.04.2018 16:30 Partizan (G) 9 : 0 Borac (P)
29.04.2018 16:30 BSK Bavanište 3 : 1 Budućnost (BB)
29.04.2018 16:30 Proleter 1 : 2 Stari Tamiš
29.04.2018 16:30 Kolonija 3 : 1 Dolovo
29.04.2018 16:30 Omladinac (D) 2 : 3 Jedinstvo
29.04.2018 13:00 Velika Reka 4 : 3 Rudar
29.04.2018 17:00 Sloga (LŠ) 4 : 1 Jadar
29.04.2018 17:00 7. Juli 0 : 3 Jedinstvo (MZ)
29.04.2018 17:00 Antimon 3 : 2 Borac
29.04.2018 17:00 Stolice 1 : 0 Prva Iskra
29.04.2018 17:00 Milan Orlić 4 : 2 Jedinstvo (ZA)
29.04.2018 11:00 Sparta Železnik 1 : 4 Novi Beograd
29.04.2018 14:30 Ajaks 0 : 3 Rekreativo 011
29.04.2018 16:30 BUSK 1 : 3 Posavac Tišma
29.04.2018 10:00 Šećeranac Ada 3 : 4 Busije
29.04.2018 16:30 Mladi Proleter 0 : 3 Atakante
29.04.2018 16:30 Partizan 3 : 5 Siti Sport Klub
29.04.2018 16:30 Lepušnica 2 : 0 Podunavac
29.04.2018 16:30 Mladost 3 : 0 Hajduk
29.04.2018 16:30 Pinosava 2 : 3 Poštar
29.04.2018 16:30 PKB (K) 1 : 1 Crvenka
29.04.2018 16:30 Pionir 1 : 0 Minel
29.04.2018 16:30 Beljina 3 : 2 OFK Borac
29.04.2018 16:30 Veliki Borak 3 : 3 Velika Mostanica
29.04.2018 16:30 Barajevo 4 : 0 Guncate
29.04.2018 17:00 Premijer 6 : 1 Sloga
29.04.2018 17:00 Napredak 2 : 1 Budućnost (ZM)
29.04.2018 17:00 Mladost 4 : 0 Proleter
29.04.2018 17:00 Milicionar 2 : 3 Budućnost (PD)
29.04.2018 17:00 Omladinac 2013 3 : 0 Drina
29.04.2018 17:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Gorki
29.04.2018 17:00 Pričinović 4 : 0 Radnički
29.04.2018 17:00 Miloš Pocerac 2013 1 : 4 Vlašić
29.04.2018 11:00 Provo 2015 5 : 0 Pocerina
29.04.2018 17:00 Karađorđe 3 : 0 Mladost (PP)
29.04.2018 16:30 Omladinac 4 : 1 Radnički
29.04.2018 16:30 Plantaža 3 : 0 Sušica 2012
29.04.2018 16:30 Mladost (B) 5 : 3 Marjan MB
29.04.2018 16:30 Gradac 2 : 1 Moravac (P)
29.04.2018 16:30 OFK Morava 3 : 1 Milanovo
29.04.2018 16:30 Real 3 : 3 Bratstvo
29.04.2018 16:30 BSK 3 : 0 Lemind 1953
29.04.2018 16:00 OFK Paljuvi 0 : 0 Dimitrije Tucović
29.04.2018 16:00 Čučuge 1 : 4 Polet (DL)
29.04.2018 16:00 Gunjevac 2 : 4 Crvena Jabuka
29.04.2018 16:00 Rudar 2 : 4 Polet (T)
29.04.2018 16:00 Vrelo 1 : 2 OFK Stublenica
29.04.2018 16:00 Joševa 2 : 3 Rubribreza
29.04.2018 16:00 Komanice 1 : 2 Kolubara 2
29.04.2018 11:00 Jadar 2013 1 : 1 OFK Brđanac
29.04.2018 16:00 Rakac Stave 2 : 1 Stari drugari
29.04.2018 16:00 Polet 3 : 0 Kotešica
29.04.2018 16:00 Borac 1 : 1 Milenko Pavlović
29.04.2018 16:00 Rajac 1 : 1 Mladost (L)
29.04.2018 11:00 Bujačić 1 : 3 Mladost (VK)
29.04.2018 11:00 Jugovići 1 : 9 Mladi Gorani
29.04.2018 16:30 Rubin (DS) 2 : 2 Trudbenik
29.04.2018 16:30 Sloga (L) 1 : 2 Polet 57
29.04.2018 16:30 Mladost (DK) 3 : 1 Stari Trstenik
29.04.2018 16:30 14. Oktobar 3 : 0 Beli Orlovi
29.04.2018 16:30 Ušće 3 : 2 Borac
29.04.2018 16:30 Budućnost 0 : 2 Napredak Č
29.04.2018 Omladinac 3 : 7 Proleter
29.04.2018 16:30 Roham 2 : 1 Terekves
29.04.2018 Bega 1 : 5 2. Oktobar
29.04.2018 Napredak BT 2 : 0 Delija
29.04.2018 16:30 Seljak 3 : 3 Divostin
29.04.2018 16:30 Košutnjak 3 : 2 Pobeda
29.04.2018 12:00 21. oktobar 4 : 0 Maršić
29.04.2018 16:30 Borac 4 : 3 Polet (R)
29.04.2018 16:30 OFK Sloga 4 : 2 Napredak 2012
29.04.2018 11:00 Gredetin 0 : 0 Ratar
29.04.2018 11:00 Pobeda 1976 3 : 0 OFK Draževac
29.04.2018 16:30 Omladinac (D) 3 : 2 Kordun
29.04.2018 16:30 Hajduk 1 : 2 Partizan
29.04.2018 16:30 Omladinac (B) 5 : 0 Dinamo 1923
29.04.2018 16:30 Dunav 0 : 4 Polet
29.04.2018 16:30 Aleksa Šantić 0 : 3 Radnički 1918
29.04.2018 16:00 Jasenica 4 : 1 Sloga
29.04.2018 16:00 B 2000 4 : 2 Ranilović
29.04.2018 16:00 Kopljari 1 : 3 Šumadinac
29.04.2018 16:00 Šamot 2 : 3 Mladi rudar
29.04.2018 16:00 Radnički (P) 1 : 2 Napredak 1934
29.04.2018 16:00 Sirakovo 5 : 2 Dunavac (P)
29.04.2018 16:00 Desine 6 : 1 Sloga (M)
29.04.2018 16:00 Stig 1955 2 : 0 Žika Marković Uča
29.04.2018 16:00 Dizel 2 : 1 Obilić (Ž)
29.04.2018 16:00 Napredak (P) 6 : 0 Polet (V)
29.04.2018 16:00 Omladinac (Š) 7 : 1 Bata Bulić
29.04.2018 16:00 Omladinac (B) 2 : 3 Sloga 1952
29.04.2018 16:00 Integral 0 : 1 Jasenovac
29.04.2018 16:00 Napredak (S) 3 : 0 Radnički (K)
29.04.2018 16:00 Krilaš 3 : 2 BSK 1924
29.04.2018 17:00 Palić 2 : 4 OFK Mala Bosna 2015
29.04.2018 17:00 Đurđin 3 : 2 Elektrovojvodina
29.04.2018 17:00 Žednik 3 : 2 Lokomotiva
29.04.2018 17:00 Udarnik Višnjevac 4 : 7 Solid
29.04.2018 17:00 Bratstvo 2 : 4 Čantavir
29.04.2018 17:00 Hajduk 3 : 2 Bikovo
29.04.2018 15:30 Popović 2 : 3 Mladost (MI)
29.04.2018 13:00 Rudar 2012 1 : 4 Vojvoda
29.04.2018 13:00 Vis 4 : 0 Mladost (G)
29.04.2018 16:30 Čenej 0 : 3 Obilić
29.04.2018 16:30 Miletić 5 : 0 Hajduk
29.04.2018 16:30 Titel 1 : 1 Centar
29.04.2018 16:30 Moskva 1 : 3 Fruškogorac
29.04.2018 16:30 Susek 1 : 1 Borac
29.04.2018 17:00 Jadran 3 : 0 Tisa
29.04.2018 17:00 Slavija 0 : 1 Tornjoš
29.04.2018 17:00 Jedinstvo (SK) 10 : 1 Tromedja
29.04.2018 17:00 Graničar 1 : 1 Bačka
29.04.2018 17:00 Jedinstvo (M) 2 : 1 Čoka
29.04.2018 17:00 Sloga 9 : 0 Šampion
29.04.2018 16:30 Tomislavci 3 : 0 Pobeda
29.04.2018 16:30 Budućnost 4 : 3 Obilić
29.04.2018 16:30 Vojvodina 10 : 0 Mladost
29.04.2018 16:30 Krivaja 1 : 1 Eđšeg
29.04.2018 16:00 Veliki Suvodol 1 : 5 Sloboda
29.04.2018 16:00 Lokomotiva 1 : 0 Mladost
29.04.2018 16:00 Željuša 6 : 1 Nišavac
29.04.2018 17:30 Kulpin 8 : 2 Sloga
29.04.2018 17:30 Krivanj 2 : 1 Bačka
29.04.2018 17:30 Borac 0 : 6 Neštin
29.04.2018 17:30 Naša Zvezda 3 : 1 Maglić
29.04.2018 17:30 Tvrdjava 3 : 0 Borac 46
29.04.2018 Bjelica 2 : 3 Jedinstvo
29.04.2018 Radnički 0 : 3 Brezova
29.04.2018 Gorušica 4 : 1 Vrelo
29.04.2018 Prilike 4 : 3 Jelica
29.04.2018 Dedinje Junajted 3 : 2 Gradina
29.04.2018 16:30 Lugovi 3 : 0 Morava (M)
29.04.2018 16:30 Gavrilo Princip 1 : 0 Budućnost
29.04.2018 16:30 Morava (K) 6 : 1 Čačak 94
29.04.2018 16:30 Mladost (A) 5 : 0 Planinac
29.04.2018 16:30 Kej 3 : 1 Prijatelji
29.04.2018 11:00 Rakova 4 : 0 Malba
29.04.2018 16:00 Marjan 1 : 2 Sloga (B)
29.04.2018 16:00 Mladost (R) 1 : 4 Sloga (M)
29.04.2018 16:00 Veteran 2015 2 : 0 Napredak (MK)
29.04.2018 16:00 Pobeda (Đ) 0 : 3 Udarnik Trska 1947
29.04.2018 16:30 Pontes 2 : 3 Koča Andjelković
29.04.2018 16:30 Egeta 5 : 0 Velika Vrbica
29.04.2018 16:30 Milutinovac 0 : 2 Mala Vrbica
29.04.2018 16:30 Lovćen 6 : 1 Rtkovo
29.04.2018 16:30 Lokomotiva 0 : 3 Omladinac
29.04.2018 16:00 Napredak 3 : 0 Radnički PDM
29.04.2018 16:00 Šepšin 1 : 3 Omladinac
29.04.2018 16:00 Sloga 2 : 1 Borac
29.04.2018 16:00 Markovac 6 : 2 Dedinje
29.04.2018 16:00 Kosmajac 4 : 1 OFK Student
29.04.2018 16:00 Vlaška 1950 0 : 3 Rabrovac
29.04.2018 17:00 Ljubinić 2 : 5 Partizan
29.04.2018 17:00 Belo Polje 4 : 3 Rvati
29.04.2018 17:00 Sloga 2 : 2 Polet
29.04.2018 17:00 Duboko 3 : 0 Zadrugar
29.04.2018 17:00 Jedinstvo 5 : 2 Krtinska
29.04.2018 17:00 BSK 3 : 5 Sloboda
29.04.2018 17:00 20. Oktobar 1 : 2 Šumadija (MC)
29.04.2018 17:00 Mladi borac 5 : 1 Rudar
29.04.2018 16:30 Bakionica 2 : 2 Glumač
29.04.2018 16:30 Blagaja 10 : 3 Duškovci
29.04.2018 16:45 Plavi Tok 3 : 6 Gorobilje
29.04.2018 13:30 Dobrinjac 0 : 3 Borac
29.04.2018 16:30 Glavaš 5 : 3 Bačinac
29.04.2018 14:00 Slemen 3 : 0 Sloga
29.04.2018 16:30 Rtanj 3 : 2 Jedinstvo
29.04.2018 11:00 Miloševo 3 : 1 Polet
29.04.2018 11:00 Malajnica 1 : 5 Graničar
29.04.2018 16:30 OFK Tamnič 1 : 0 Slatina
29.04.2018 16:00 Čarapan 1 : 3 Konjuh
29.04.2018 16:00 Žabare 3 : 2 Kapidžija
29.04.2018 16:30 Gornji Stepoš 7 : 1 Mudrakovac
29.04.2018 16:00 Meševo 2 : 1 Jedinstvo 1936
29.04.2018 16:00 Borac 4 : 2 Bukovica
29.04.2018 11:00 Mladost VPD 2 : 2 Sebečevac
29.04.2018 16:00 Rasina 3 : 1 Zdravinje
29.04.2018 10:00 Arbanasce 2 : 1 Padina
29.04.2018 16:30 Borac 4 : 1 Sloga
29.04.2018 12:00 Polet 1959 3 : 0 Grlište
29.04.2018 16:00 Jezava 0 : 0 Sloga
29.04.2018 16:00 Landol 5 : 1 Omladinac
29.04.2018 16:00 Kolarac 0 : 3 Drugovac
29.04.2018 16:00 Budućnost 3 : 0 Cepelin 026
29.04.2018 16:00 Vučak 2 : 1 OFK Slavija
29.04.2018 16:00 Skobalj 0 : 1 Hajduk Veljko 1934
29.04.2018 11:00 Torpedo 0 : 3 Sloga 1949
29.04.2018 11:00 Petrovac 74 7 : 2 Polet
29.04.2018 17:00 Dragojevac 8 : 0 Sloga (R)
29.04.2018 17:00 Hajduk 2 : 2 Mladost 2013
29.04.2018 11:00 Skupljen 2013 1 : 1 Verko
29.04.2018 17:00 Popovac 3 : 1 Donja Mutnica
29.04.2018 17:00 BSK Buljane 9 : 0 Vihor
29.04.2018 17:00 Sloboda 3 : 0 Jedinstvo
29.04.2018 17:00 Radnik 0 : 6 OFK Juhor 2016
29.04.2018 17:00 Napredak (Sv) 6 : 0 Razvitak
29.04.2018 17:00 Radnički 1 : 0 Heroj
29.04.2018 16:00 Proleter 1 : 7 Babajić
29.04.2018 16:00 Gornji Lajkovac 3 : 0 Tolić
29.04.2018 16:00 Popadić 5 : 0 Gornji Mušić
29.04.2018 10:00 Jašunja 3 : 2 Gornje Sinkovce
29.04.2018 11:00 Moravac 0 : 3 Donja Lomnica
29.04.2018 16:00 Rudar 1973 2 : 4 Turekovac
29.04.2018 11:00 Volujac 2 : 3 Maovi MH
29.04.2018 11:00 OFK Varna 0 : 3 Rankovac
29.04.2018 11:00 Zablaće 10 : 0 Mladost
29.04.2018 16:00 Gradac Pričević 3 : 0 Beloševac
29.04.2018 16:00 Dupljaj 0 : 4 Lukavac
29.04.2018 16:00 Sloga Gorić 1 : 6 Žabari
29.04.2018 16:00 Mali korak 3 : 0 Dupljaj 2016
29.04.2018 11:00 Murgaš 2012 2 : 1 Jedinstvo
29.04.2018 11:00 Strelac 001 1 : 2 Dokmir
29.04.2018 11:00 Omladinac 1 : 1 Pambukovica
29.04.2018 11:00 Šarbane 5 : 1 Zvizdar 2012
29.04.2018 11:00 Brgule 3 : 1 Vukona
29.04.2018 11:00 Sloga 0 : 1 OFK Takovo
29.04.2018 17:00 Progorelica 3 : 1 Koštam Polje
29.04.2018 17:00 BSK 2014 0 : 1 Studen Vitez
29.04.2018 17:00 Omladinac (D) 2 : 1 Morava (M)
29.04.2018 17:00 Miločajac 1 : 2 Mladost 1981
29.04.2018 17:00 Šumadija (Š) 1 : 4 Stara čaršija
29.04.2018 17:00 Zvezda 1 : 1 Jovo Kursula
29.04.2018 17:00 Mladost 1925 3 : 1 Zgodačica
29.04.2018 17:00 Belica 4 : 2 Sloboda
29.04.2018 17:00 Domaćin 4 : 0 Mladost
29.04.2018 17:00 Osaonica 1 : 0 Dobra Voda
29.04.2018 17:00 OFK Borac 0 : 1 Partizan
29.04.2018 17:00 Trnava 1 : 3 Crni Vrh
29.04.2018 17:00 Rudar 2 : 4 Orlovi
29.04.2018 17:00 Zelenika 1 : 2 Resava
29.04.2018 17:00 Sindjelić 7 : 1 Mladi Borac
29.04.2018 12:00 Mladi Radnik 3 : 1 Resavac
29.04.2018 16:00 Sopot 4 : 0 Sloga (Du)
29.04.2018 16:00 Rudar Kostolac 2008 1 : 4 Sloga (Ć)
29.04.2018 16:00 Morava 1932 1 : 3 Sloga (L)
29.04.2018 16:00 Proleter 1932 3 : 0 Ljubičevo
29.04.2018 16:00 Vojvoda Milenko 1 : 8 Vihor
29.04.2018 16:00 Sloga (Dr) 6 : 1 Zemljoradnik
29.04.2018 16:00 Napredak (Bu) 1 : 2 Mlava (B)
29.04.2018 Mladost 3 : 0 Proleter
29.04.2018 Bački Hajduk 5 : 0 OFK Bačka 1945
29.04.2018 16:00 Mrčkovac 7 : 1 Usije
29.04.2018 16:00 Barič 6 : 2 Mladost 1970
29.04.2018 16:00 Borac 2016 4 : 3 Dobra
29.04.2018 16:00 Polet 3 : 0 OFK Vinci
29.04.2018 11:00 Radoje Domanović 6 : 1 Maskar
29.04.2018 11:00 Mladost (J) 3 : 1 Budućnost (B)
29.04.2018 11:00 Jarmenovci 2 : 2 Mladost (R)
29.04.2018 17:00 Trstenica 1 : 1 Proleter
29.04.2018 17:00 Crvena Zastava 1 : 1 Skela
29.04.2018 17:00 Lazarevac 1 : 3 Dimitrije Tucović
29.04.2018 17:00 Proleter 4 : 9 Mladi radnik
29.04.2018 16:30 Borac 0 : 3 Radnik
29.04.2018 11:00 BSK 1 : 0 Zabrđe 1936
29.04.2018 11:00 Žabar 1 : 5 Sava
29.04.2018 11:00 Galeb 5 : 1 Jedinstvo
29.04.2018 11:00 Mladost 2 : 0 Korman
29.04.2018 11:00 Borac BTG 3 : 1 Rudar
29.04.2018 15:00 Šumar 4 : 1 Lovac
29.04.2018 15:00 Sremac 2 : 1 Sloven
29.04.2018 15:00 Kameni 1 : 2 Hajduk
29.04.2018 15:00 Vitez 1 : 1 Mladost
29.04.2018 16:00 Vinogradar 2 : 4 Kamenorezac 76
29.04.2018 16:30 Proleter 3 : 1 Sloga
29.04.2018 16:00 Sloga Top 2 : 0 Mladi Borac
29.04.2018 16:00 Stiški Kurjak 5 : 1 Mirko Tomić
29.04.2018 16:00 Pek (K) 3 : 0 Srednjevo
29.04.2018 16:00 Ram 1 : 3 Baštovan 2015
29.04.2018 11:00 Sloga 1945 3 : 3 Stig (MC)
29.04.2018 11:00 Stig (C) 3 : 0 Napredak 1927
29.04.2018 16:30 Telečka 1 : 0 KFK Kula
29.04.2018 16:30 OFK Šikara 2 : 2 Sport
29.04.2018 16:30 OFK Metalac 1 : 1 Panonija
29.04.2018 16:30 Terekveš 2 : 0 Graničar
29.04.2018 16:00 Pomoravlje 4 : 1 Proleter
29.04.2018 16:00 BSK 0 : 0 Jedinstvo
29.04.2018 16:00 Mladost (B) 0 : 2 Karađorđe 2013
29.04.2018 OFK Orašje 1 : 6 Mladost
29.04.2018 11:00 Vratare 2 : 3 Štitari
29.04.2018 16:30 Gaglovo 1 : 1 Mladost 2015
29.04.2018 16:30 Polet (K) 4 : 0 Kruševica
29.04.2018 17:00 Lipar 1 : 5 Dražmirovac
29.04.2018 17:00 OFK Dragoševac 4 : 5 Napredak
29.04.2018 16:30 Berane 0 : 1 Bokelj
29.04.2018 16:30 Čelik 0 : 4 Ibar
29.04.2018 16:30 Cetinje 0 : 4 Jezero
29.04.2018 16:30 Igalo 4 : 0 Jedinstvo
29.04.2018 16:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 3 : 1 Lovćen
29.04.2018 16:30 Mornar 0 : 0 Otrant
29.04.2018 17:00 Bratstvo 4 : 2 Karioke
29.04.2018 17:30 Drezga 2 : 1 Gorštak
29.04.2018 16:30 Petnjica 0 : 3 Brskovo
29.04.2018 16:30 OFK Borac 3 : 2 Komovi
29.04.2018 17:00 Arsenal 6 : 1 Sloga (SB)
29.04.2018 17:00 Sarajevo 3 : 1 Radnik
29.04.2018 17:00 Široki Brijeg 5 : 0 Krupa
29.04.2018 16:30 GOŠK 1 : 0 Čelik
29.04.2018 17:30 Manchester Utd 2 : 1 Arsenal
29.04.2018 15:15 West Ham 1 : 4 Manchester City
29.04.2018 20:45 La Coruña 2 : 4 Barcelona
29.04.2018 18:30 Valencia 0 : 0 Eibar
29.04.2018 12:00 Getafe 1 : 1 Girona
29.04.2018 16:15 Alavés 0 : 1 Atlético Madrid
29.04.2018 18:00 Werder 1 : 1 Borussia Dortmund
29.04.2018 15:30 Mainz 05 3 : 0 RB Leipzig
29.04.2018 15:00 Sampdoria 4 : 1 Cagliari
29.04.2018 15:00 Atalanta 3 : 1 Genoa
29.04.2018 20:45 Torino 0 : 1 Lazio
29.04.2018 15:00 Bologna 1 : 2 Milan
29.04.2018 18:00 Fiorentina 3 : 0 Napoli
29.04.2018 12:30 Crotone 4 : 1 Sassuolo
29.04.2018 15:00 Verona 1 : 3 SPAL
29.04.2018 15:00 Benevento 3 : 3 Udinese
29.04.2018 17:00 Angers 1 : 1 Marseille
29.04.2018 21:00 PSG 2 : 2 Guingamp
29.04.2018 15:00 Rennes 2 : 1 Toulouse
29.04.2018 17:00 Vojvodina 1 : 4 Crvena zvezda
29.04.2018 13:00 Mašinac 1 : 0 Spartak
29.04.2018 16:00 Mačva 2 : 2 Lavice Dubočica
29.04.2018 10:00 OFK Beograd 1 : 3 Crvena zvezda
29.04.2018 11:00 Inđija 0 : 2 Brodarac
29.04.2018 10:00 Bačka 1901 3 : 3 Vojvodina
29.04.2018 09:00 011 4 : 2 Siti Sport Klub
29.04.2018 10:00 Sindjelć 1 : 1 Studentski Grad
29.04.2018 11:00 IMT 1 : 3 BASK
29.04.2018 09:30 Radnički (NB) 2 : 0 BSK Borča
29.04.2018 17:00 Bežanija 4 : 0 Kolubara
29.04.2018 16:00 Jasenica 2017 6 : 0 Proleter Mihajlovac
29.04.2018 09:00 Žarkovo 3 : 1 Poštar 1930
29.04.2018 11:00 Stepojevac Vaga 2 : 1 Zvezdara
29.04.2018 12:00 Posavina 0 : 0 Šumadinac
29.04.2018 12:00 Brodarac MK 1 : 1 Rad MK
29.04.2018 16:00 Internacional MK 4 : 1 OFK Beograd
29.04.2018 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Polet
29.04.2018 10:00 Radnički (S) 4 : 0 Krila Krajine
29.04.2018 10:00 Omladinac (NB) 0 : 0 Proleter (NS)
29.04.2018 09:30 Crvena zvezda 0 : 5 Radnički (SM)
29.04.2018 13:00 Kiker 1 : 1 Novi Pazar
29.04.2018 12:00 Radnički (Z) 5 : 1 Dinamo 1945
29.04.2018 12:00 Spartak 1 : 3 Vojvodina
29.04.2018 12:30 Radnički (NB) 0 : 1 Rad
29.04.2018 11:00 Teleoptik 6 : 0 Sindjelić
29.04.2018 14:00 Balkan 1 : 1 GSP Polet
29.04.2018 13:30 Beograd 1929 0 : 3 Grafičar
29.04.2018 11:00 Cerovac 0 : 6 Radnik
29.04.2018 10:00 Zmaj 1953 0 : 2 Budućnost
29.04.2018 11:00 Apolon 14 : 0 Slavija
29.04.2018 15:30 Tutin 3 : 1 Šumadija 1903
29.04.2018 11:00 Obrenovac 1905 MK 1 : 2 011 MK
29.04.2018 10:00 Leštane MK 3 : 0 Jedinstvo MK
29.04.2018 14:00 Bežanija MK 2 : 0 OFK Beograd MK
29.04.2018 10:00 Sopot MK 4 : 0 Kosmaj MK
29.04.2018 14:00 Voždovac MK 8 : 0 Mladenovac MK
29.04.2018 10:00 BSK Borča MK 3 : 2 Brodarac MK
29.04.2018 10:30 Lokomotiva MK 0 : 4 Zemun MK
29.04.2018 12:00 OFK Vršac 12 : 0 ŽAK
29.04.2018 12:00 Radnički (SM) 0 : 3 Inđija
29.04.2018 12:00 Vrbas 2 : 4 Hajduk Junior
29.04.2018 12:00 Bečej 1918 2 : 2 OFK Bačka
29.04.2018 10:00 Radnički (Z) 0 : 1 Dinamo 1945
29.04.2018 10:00 Spartak 1 : 4 Vojvodina
29.04.2018 09:00 Teleoptik 2 : 2 Čukarički
29.04.2018 09:30 Kolubara 2 : 0 OFK Beograd
29.04.2018 09:00 Lokomotiva 2 : 0 OLE
29.04.2018 12:00 BSK 0 : 1 Sinđelić
29.04.2018 10:00 Radnički (O) 2 : 1 Lola
29.04.2018 15:30 Radnički (NB) 1 : 2 Internacional
29.04.2018 16:00 BASK 0 : 2 Studentski Grad
29.04.2018 09:30 Zemun MK 6 : 0 BSK Borča MK
29.04.2018 11:30 Voždovac MK 0 : 3 Brodarac MK
29.04.2018 17:00 Palilulac 5 : 0 Sopot
29.04.2018 11:00 Balkan 1 : 4 Boleč
29.04.2018 10:00 Milutinac 4 : 0 Borac
29.04.2018 10:00 Napredak (M) 1 : 2 Ada
29.04.2018 11:00 PKB MK 0 : 3 OFK Beograd MK
29.04.2018 14:30 Čantavir 4 : 1 Radnički 1905
29.04.2018 10:00 BAK 3 : 1 Coerver junior FA
29.04.2018 10:00 Partizan (U) 9 : 0 Banat (I)
29.04.2018 11:00 Omladinac (D) 0 : 1 Budućnost (BB)
29.04.2018 11:00 Jedinstvo Stević 15 : 1 Mladost (V)
29.04.2018 10:00 Zvezda 2 : 8 Zabrezje
29.04.2018 10:00 Duboko 2 : 1 Zadrugar
29.04.2018 10:00 Sinđelić 9 : 0 Postar 1930
29.04.2018 16:30 Borac 4 : 4 Bežanija
29.04.2018 12:00 Rudar 2001 3 : 0 Kostolac 2008
29.04.2018 12:00 Pinkum 0 : 3 Borac
29.04.2018 Banja 1957 2 : 4 KMF Aranđelovac
29.04.2018 10:00 OFK Vršac 4 : 1 ŽAK
29.04.2018 10:00 CFK 3 : 2 Hajduk Junior
29.04.2018 10:00 Arena SU 2 : 3 TSC
29.04.2018 10:00 Bečej 1918 2 : 1 Tekstilac
29.04.2018 10:00 Radnički (SM) 2 : 4 Inđija
29.04.2018 10:00 Srem (SM) 0 : 4 Index
29.04.2018 11:00 Rad 3 : 1 Kolubara
29.04.2018 09:30 Brodarac 1947 1 : 3 OLE
29.04.2018 13:00 OFK Beograd 1 : 1 BSK Borča
29.04.2018 16:00 Radnički (O) 0 : 3 BSK 1925
29.04.2018 09:00 Voždovac 2 : 4 Teleoptik
29.04.2018 10:00 Subotica 2 : 7 Spartak '06
29.04.2018 09:30 Spartak '05 5 : 0 Obilić
29.04.2018 17:00 Jedinstvo 2 : 0 IMT
29.04.2018 11:00 Palilulac 3 : 4 Crvenka
29.04.2018 09:00 Balkan 1 : 2 Torlak
29.04.2018 11:00 Beograd 1929 4 : 0 Banja
29.04.2018 12:00 Lokomotiva 4 : 0 Žarkovo
29.04.2018 17:00 Crvena zvezda MML 3 : 1 Kormoran
29.04.2018 13:30 Lokomotiva 6 : 1 Vrčin
29.04.2018 19:00 Zemun 7 : 1 Forza
29.04.2018 17:30 GSP Polet 2 : 3 Varga
29.04.2018 10:00 Posavac Tisma 2 : 3 Radnički
29.04.2018 Omladinac 6 : 1 Posavina
29.04.2018 Buducnost 10 : 2 Zvezda
29.04.2018 Skela 12 : 1 Sloga

Rukomet

29.04.2018 18:00 Vojvodina 27 : 25 Metaloplastika
29.04.2018 19:00 Srem SM 20 : 33 Jabuka
29.04.2018 16:30 Sloga 34 : 35 Metalac
29.04.2018 18:00 Paraćin 26 : 25 Rtanj
29.04.2018 19:00 Zrenjanin 24 : 41 Potisje Pleteks
29.04.2018 17:00 Metalac 42 : 25 Vojvoda Stepa
29.04.2018 20:00 ORK Pančevo 31 : 30 Slavija
29.04.2018 18:30 Rudar 32 : 32 Jagodina
29.04.2018 19:00 Arif Knjaz 1957 21 : 22 Mladost 1949
29.04.2018 18:30 Rakovica 50 : 26 Barič