LINKOVI
PREDSTAVLJAMO
NOVO NA SAJTU
13.04.2014

Svim registrovanim i aktivnim urednicima je omogućeno da sami mogu pratiti uživo utakmice kojima prisustvuju i objavljivati trenutni rezultat. Za više informacija i uputstvo pogledajte video.

Kraljevo - Sportski klubovi
Unesite grad ili mesto za koje želite da vidite klubove:

Unesite samo par slova i sačekajte da vam se pojavi lista mesta koja postoje u našoj bazi.
10.kolo 18.10.2014 Bežanija - Sloga (K) 1:0
11.kolo 25.10.2014 Sloga (K) - Sloga (PM)
2008-2015
Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava"
7.kolo 18.10.2014 Stara Čaršija - Borac 0:2
8.kolo 25.10.2014 Popovići - Stara Čaršija
Fudbal - Omladinci (2)
2007-2015
Grupa Morava
11.kolo 19.10.2014 Metalac (K) - Polet 1:0
12.kolo 25.10.2014 Šumadija 1903 - Metalac (K)
2007-2015
11.kolo 18.10.2014 Sloga (K) - Javor 4:1
12.kolo 25.10.2014 Sloboda (U) - Sloga (K)
Tetreb 1 | 1
Poraz Arandjelovca u Pajsijevicu u reziji Djordja Mastilovica, bravo Djordje tako se brani... Da su imali golmana Arandjelovcani su mogli glatko do nova tri boda... Trener Djurdjevic je odlicno postavio ekipu iako nije mogao da racuna na 5 standardnih igraca...
Branislav 0 | 0
U trecem kolu kvalifikacija za ligu sampiona u vaterpolu igrace Radnicki-Oreada (rum) i C.Zvezda-Primorje (hrv) utakmice se igraju 29 10 i 12 11
mihajlovic 0 | 0
Zaostala utakmica 4 lige Semberija izmedju Jedinstvo Suvo polje - Partizan Trnova bio je 0:4...
sasa 0 | 1
delegat 1 | 2
Link sa utakmice Jedinstvo UB - Zvižd sa spornim situacijama. rtvcityub.rs/sport/fk-quot-jedinstvo-quot-fk-quot-zvizd-quot-kucevo-2-0/535/
F.K.Orlovac-Mrcajevci 6 | 6
Pred oko 600 gledalaca ,ekipa Orlovca je uspela da savlada ekipu Brace Vukovic sa 1:0, iz opravdano dosudjenog jedanaesterca.Kapiten Popovic je namestio loptu,golmana poslao u jednu a loptu u suprotnu stranu.Ekipa Ladjevaca je skoro do primljenog gola autobus parkirala ispred sesnaesterca,ali je Vasilic iz dubine odlicno proigrao Ivanovica nakon cega sudija dosudjuje kazneni udarac Naredna utakmica sa Dragacevom,nadamo se novoj pobedi i opstanku na vrhu tabele.
R.Djorjevic 1 | 0
Fudbaleri FK Mladost iz Malog Suvodola su usli lagano u utakmicu VIII kola sa FK jerma iz Sukova poneseni poslednjom pobedom protiv Slobode iz Rasnice u VII kolu OFL Pirot. Ispostavilo se da je FK Jerma spremniji tim i da je rutinskom i ne toliko dominantnom igrom slavila veoma ubedljivo.Konstantacija je da su se igraci FK Mladost obrukali jer je izmedju ostalog postojala sansa da se dobrim rezultatom priskoci samom vrhu tabele.Do kraja prvenstva ostalo je jos tri kola gde bi fudbaleri trebalo da poprave svoj rezultat i status na tabeli.
Sasa Sarbane Ub 1 | 3
U derbiju opstinske lige Ub grupa istok, fudbaleri Sarbana savladali su u gostima, do sada vodecu ekipu OFK Paljuva, i tako preuzeli lidersku poziciju, kolo pre kraja jesenjeg dela prvenstva. U prvom poluvremenu nije bilo golova, uglavnom se igralo na sredini terena uz par prilika na obe strane. U drugom poluvremenu domaci stizu prvi do gola i to posle velike greske odbrane Sarbana, strelac je bio Milovanovic u 57. minutu. Medjutim gosti se nisu predavali i posle desetak minuta od primljenog gola stizu do izjednjacenja. Nakon jednog kornera sjajan u skoku je bio Dejan Mirkovic i glavom zakucao loptu u mrezu golmana domacih. Nakon tog gola ponovo se uglavnom igralo na sredini terena, da bi u 86. minutu posle jedne akcije fudbalera Sarbana lopta pogodila u ruku jednog odbrambenog igraca domacih i sudija Simanic je opravdano pokazao na belu tacku. Siguran sa jedanaest metara bio je Nemanja Rasic i tako doneo veliku pobedu ekipi Sarbana koja narednog vikenda na svom terenu, protiv ekipe Zvizdara, ima sansu da overi titulu jesenjeg prvaka opstinske lige Ub grupa istok. Na ovom mecu za Sarbane su igrali: Goran Stevancevic, Jovica Pavlovic, Stefan Milovanovic (od 93. minuta Danijel Savic), Nemanja Rasic, Dragan Avramovic, Dejan Mirkovic, Miroslav Gajic, Vlada Avramovic, Ljubisa Pavlovic, Nemanja Milovanovic, Marko Sisovic (od 90. minuta Goran Simic).
Jovo 1 | 3
Jos jedan remi Novopazovcana pred svojom publikom. Mec je poceo obostrano veoma mirno i bez pravih prilika. Prvi faul na utakmici je napravljen tek u drugoj polovini poluvremena sto najbolje oslikava stanje na terenu. Novopazovcani su cesce napadali i do kraja poluvremena stvorili nekoliko izglednih prilika iz kojih su jednu i realizovali. U nastavku igre bila je jos jedna stoprocentna sansa za domacine i kad su svi pomislili da ce to biti i krajnji rezultat poluvremena domaci igraci su 30 sekundi pre kraja napravili jednu veliku gresku u napadu i iz kontre su gosti preko Stupljanina dosli do izjednacenja.  Drugo poluvreme su novopazovcani poceli veoma furiozno. Vec u prvoj minuti gosti su nacinili prekrsaj za najstroziju kaznu koju su domaci realizovali i ponovo dosli u vodjstvo. Samo nekoliko minuta kasnije novopazovcani su izveli i najlepsu akciju na utakmici iz koje su povisili rezultat na 3:1. Tada je izgledalo da je pobednik vec resen. Taj utisak se jos vise nametao u narednih nekoliko minuta u kojima su domaci propustili nekoliko stopopstotnih prilika da dotuku grogirane goste.  Sedam minuta pre kraja domaci igraci su nacinili sesti prekrsaj nakon koga su gosti realizirajuci penal sa devet metara smanjili na 3:2. Od to trenutka domacim igracima kao da je neko odsekao noge. Povukli su se bez ikakve ideje i namere da igraju napadacki te je nekoliko minuta kasnije usledila i kazna koja je donela izjednacenje Novopazarcima. U poslednja dva minuta prvo su gosti imali jos jednu stoprocentnu priliku da potpuno preokrenu rezultat a onda i domaci proprustaju izglednu priliku nakon cega je sudija oznacio kraj ove zanimljive utakmice.  Podela bodova je i najpravedniji ishod ove utakmice koja je protekla u obostrano fer i korektnoj igri.
n.janackovic 1 | 5
dali ce puleni presednika bojana lilica koji je sve u klubu osvojiti jesenjeg prvaka opstinske lige pirot jer je fk zvezda preuzela prvo mesto sa boljom gol razlikom te ima 15 bodova kao fk temac a i tu poziciji treceg mesta je fk jerma koja de danas dala tuce golova fk mladost iz malog suvodola