LINKOVI
PREDSTAVLJAMO
NOVO NA SAJTU
13.04.2014

Svim registrovanim i aktivnim urednicima je omogućeno da sami mogu pratiti uživo utakmice kojima prisustvuju i objavljivati trenutni rezultat. Za više informacija i uputstvo pogledajte video.

Kraljevo - Sportski klubovi
Unesite grad ili mesto za koje želite da vidite klubove:

Unesite samo par slova i sačekajte da vam se pojavi lista mesta koja postoje u našoj bazi.
2008-2015
Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava"
Ivan Filipović 0 | 0
U okviru 29. kola Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK Belosavci - Šumadinac Stojnik 4-0 (2-0). Domaći su morali da pobede ovu utakmicu kako bi što pre osigurali opstanak u ligi. Od samog početka su krenuli sa napadima, a već u 4. minutu bilo je 1-0. Posle kornera i gužve u šesnaestercu gostiju najbolje se snalazi Slobodan Lukovic i vrhom kopačke šalje loptu pored zatečenog golmana. Posle 2-3 propuštene šanse, Adamović dovodi domaće u vodstvo od 2-0 u 28. minutu, na asistenciju Žujevića. U drugom poluvremenu se čekalo na gol do 65. minuta kada je Adamović pobegao čuvarima i elegantno prebacio golmana za 3-0. Isti igrač je postigao het-trik u 83. minutu i postavio konačan rezultat. Iako je kiša padala do samog početka utakmice, teren je bio odlično pripremljen što je više odgovaralo domaćoj ekipi koja je pored 4 postignuta gola imala još puno lepih akcija i šansi. Utakmicu je posmatralo oko 70-80 gledalaca.
Dario Kostić 0 | 0
Opštinska liga Indjija - Stara Pazova 18 kolo Derbi kola izmedju prvoplasirane Sloge iz Maradika i FK Krušedola.Jaka kiša je non-stop padala i tako otežala i jednima i drugima da igraju fudbal, ali očigledno da su se domaćini bolje snašli u ovakvim uslovima, s obzirom da su vodili sa 1:0 na poluvremenu.Utakmica se nije nastavila zbog jake kiše koja je očistila teren od belih linija.Nova utakmica se igra u sredu.
Colina Arandjelovac 6 | 3
Nele u pravu si,Šumadija Aranđelovac sa budžetom od preko 20.000.000. dinara nema potrebe za nameštanjem i prodajom bodova.A da igraju kilavo i to je tačno,ali razjedinjena uprava je dosta tome doprinela,a ne trener i igrači.
milan0230 1 | 0
Mokasin kazi mi da nece iz pera vaseg novinara(Panic) ovoga puta izaci saopstenje za novine kao posle Kikinde,ili je sve u redu.A za namestanje, daj nemoj se praviti naivan to bar svi znamo da nema nevinih. P.S Vidim da nisi prokomentarisao ponisteni gol Kozare ili ja mozda nisam ni to video,posto vi vidite samo sto vama odgovara.
aljosa 0 | 1
Zna li ko sta se desava sa srpskom ligom zapad - ispadaju iz prve lige tri kluba koja pripadaju zapadnom regionu, oce li sad biti prosirena srpska liga zapad ili ce iz nje ispasti isto tri
Bojan Stevanović 0 | 0
Vinko Janković 0 | 0
Greškom je objavljen pogrešan rezultat utakmice Međuopštinske Lige Sombor-Apatin-Kula-Odžaci, koji je igran u Rastini. Tačan rezultat je : Rastina 1918-Jedinstvo(R) 1:3 Izvinjavam se čitaocima i pomenutim klubovima zbog ne namerne greške rezultata.
nele 5 | 2
PobedaB, ne pricaj gluposti Sumadija iz Arandjelovca sigurno nije namestila utakmicu a i rezultat protiv svog imenjaka sa Bubnja iz prostog razloga sto su Arandjelovcani ovog proleca sve svoje dosadasnje utakmice pred svojom publikom odigrali na dosta niskom nivou! I sta to sada znaci, mozda da su sve te pomenute utakmice prodate i namestene?! Gluposti, pa Sumadija (A) ima dovoljno sasvim solidnih sponzora da nema potrebe da pribegava tako niskim metodama koje ti spominjes. Vi Kragujevcani ste, po meni, najvise sumnjivi jer je Kragujevac grad sa najvise fudbalskih klubova u celoj Sumadiji (a verovatno i sire) i ko zna na koje sve nacine i metode tamosnja gradska vlast rasporedjuje i dodeljuje novcana sredstva i sponzore svakom kragujevackom timu.
Pačir1963 7 | 0
Kod nas u VFL-Bačka mnogo nameštenih utakmica,ali ono što rade u Banatskom delu je za "ginisa".Pogledajte tabelu,sa dve pobede sa 14 mesta na 3 i obrnuto-"STRAŠNO" ali ko nas ući a mislim na prvu ligu gde postoje javne tajne i kamere koje sve registruju niko kod nas u državi ne reaguje a imamo i javno, u prošlim godinama,priznanje aktera utakmica pa i tužilaštvo ne reaguje a o vrhu saveza da ne trošimo reći.Mi mali se gložemo a vidite se šta se dešava u SUPER LIGI.KOMENTAR???
PobedaB 9 | 5
Ti si gago na sva usta pricao kako i vrapci na grani znaju da je ta utakmica a i sledeca sa Loznicom namestena, i da ce tako Pobeda ostati u ligi, pojeo si se sve do danas sta ce biti. A evo danas se pokazalo tvoje znanje i informisanje, ali Pobeda ce bar do kraja odigrati posteno, sto je i danas pokazala, nece namestati utakmice kao tvoja Sumadija sa drugim istoimenim klubom i jos nekima, a kod kuce na Bubnju da vlada Dinastija Cadjenovic.. To je pravo postenje