KLUBOVI
Unesite ime kluba:
LINKOVI
PREDSTAVLJAMO
NOVO NA SAJTU
13.04.2014

Svim registrovanim i aktivnim urednicima je omogućeno da sami mogu pratiti uživo utakmice kojima prisustvuju i objavljivati trenutni rezultat. Za više informacija i uputstvo pogledajte video.

Kraljevo - Sportski klubovi
Unesite grad ili mesto za koje želite da vidite klubove:



Unesite samo par slova i sačekajte da vam se pojavi lista mesta koja postoje u našoj bazi.
Ukupno 34 klubova
Fudbal - Muškarci (7)
2008-2014
Međuopštinske lige - Gradska liga Kraljevo
30.kolo 14.06.2014 Magnohrom - Čibukovac 4:0
2008-2013
2003-2014
Okružne lige - PFL - Raška okružna liga
30.kolo 15.06.2014 Borac (V) - Kraljevo Hajduk 2:1
2007-2014
Međuopštinske lige - Gradska liga Kraljevo
30.kolo 14.06.2014 Magnohrom - Čibukovac 4:0
2002-2014
Zone - Zona Morava
30.kolo 15.06.2014 Metalac - Sloboda 2:0
2002-2014
Prva liga Srbije
30.kolo 28.05.2014 Proleter - Sloga (K) 2:1
2008-2014
Opštinske lige - Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar"
4.kolo 22.09.2013 slobodan klub - Stara Čaršija :
14.kolo 24.05.2014 Omladinac - Stara Čaršija  
Fudbal - Omladinci (2)
2007-2014
Omladinska liga RZS grupa "Morava"
30.kolo 07.06.2014 Sloga (P) - Metalac (K) 9:1
2007-2014
Omladinska liga Srbije
30.kolo 15.06.2014 Radnički 1923 - Sloga (K) 2:1
Fudbal - Kadeti (2)
2007-2014
Kadetska liga RZS grupa "Morava"
30.kolo 07.06.2014 Jedinstvo Putevi - Metalac (K) 2:1
2007-2014
Kadetska liga RZS grupa "Morava"
30.kolo 07.06.2014 Mladost (L) - Sloga (K) 0:2
Fudbal - Pioniri (3)
2013-2014
Pionirska liga RZS grupa "Morava"
30.kolo 07.06.2014 Sloga (K) - Bubamara 3:0
2013-2014
Pionirska liga RZS grupa "Morava"
30.kolo 07.06.2014 Kiker - Bane 7:1
2009-2014
Pionirska liga RZS grupa "Morava"
30.kolo 07.06.2014 Sloga (K) - Bubamara 3:0
Košarka - Muškarci (3)
2003-2013
2005-2007
2000-2014
Košarkaška liga Srbije
26.kolo 29.03.2014 Vojvodina Srbijagas - Sloga 94:83
Košarka - Žene (1)
2005-2014
Druge lige - Druga liga Centar
3.kolo 02.11.2013 Kraljevo - Radnički :
18.kolo 14.04.2014 Kraljevo - Železničar  
Odbojka - Muškarci (5)
2003-2014
Kup Srbije
4.kolo 23.02.2014 Ribnica - Crvena zvezda 0:3
2007-2008
2007-2008
2007-2014
Prve regionalne lige - Međuregionalna liga Kraljevo
10.kolo 15.03.2014 Napredak 037 - Ribnica 2 3:1
2013-2014
Prve regionalne lige - Međuregionalna liga Kraljevo
10.kolo 15.03.2014 Tehničar - Tutin 2:3
Odbojka - Žene (4)
2008-2014
Druge lige - Druga liga "Zapad"
18.kolo 19.04.2014 Ekonomac - Ivanjica 3:0
2007-2014
Druge lige - Druga liga "Zapad"
18.kolo 19.04.2014 Gimnazijalac - Zlatar 3:1
2013-2014
Prve regionalne lige - Međuregionalna liga Kraljevo
14.kolo 29.03.2014 Kraljevo - Leposavić 2:3
2013-2014
Prve regionalne lige - Međuregionalna liga Kraljevo
14.kolo 29.03.2014 Mokra Gora - Tehničar 3:0
Rukomet - Muškarci (2)
2007-2014
Prve lige - Prva liga Zapad
22.kolo 18.04.2014 Novi Pazar - Metalac 26:24
2013-2014
Druge lige - Druga liga Kopaonik
3.kolo 26.10.2013 Sloga - slobodan tim :
18.kolo 10.05.2014 Sloga - Bane  
Rukomet - Žene (1)
2010-2014
Prve lige - Prva liga grupa Zapad
2.kolo 28.09.2013 Metalac - Goč :
2.kolo 28.09.2013 Metalac - slobodan tim  
Vaterpolo - Muškarci (1)
2005-2011
Futsal - Muškarci (2)
2013-2014
Treće lige - Regionalna futsal liga FSRZS
9.kolo 21.12.2013 slobodan tim - Imperija :
17.kolo 22.03.2014 Župski Rubin - Imperija  
2010-2011
Američki fudbal - Muškarci (1)
2012-2014
Prva liga Jug
1.kolo 29.03.2014 Royal Crowns Kraljevo - Hawks Obrenovac :
1.kolo 29.03.2014 Royal Crowns Kraljevo - Slobodan klub  
PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
zd 0 | 0
Izvučeni su takmičarski brojevi druge rukometne lige sever. muškarci:1.Crvenka 2(Crvenka),2.Sivac 69 (Sivac), 3.Jabuka (Jabuka), 4.Vrbas Carnex 2 (Vrbas),5.Jedinstvo (Novi Bečej),6.Somborelektro (Sombor),7.Napredak (Čestreg),8. Radnički (Jaša Tomić), 9.Kljajićevo (Kljajićevo), 10.Kikinda (Kikinda) 11.Srem SM (Sremska Mitrovica), 12.Radnički (Kovin), 13.Hajduk (Čurug), 14.Nova Pazova (Nova Pazova) žene: 1.Želja (Žabalj), 2.Mladost (Srpska Crnja), 3.Jabuka 95 (Jabuka), 4.Tikvara (Bačka Palanka), 5.Laki (Crvenka), 6.Spartak (Subotica), 7.Jedinstvo (Kačarevo), 8.Naftagas (Elemir), 9.Topola (Bačka Topola), 10.Partizan (Iđoš), 11.Miletić (Mošorin), 12.Jadran (Feketić).
Marinko 69 4 | 0
Neko vas je slagao, nije danas izvlacenje za prvu lig.
Stefan P-B 3 | 0
Po dosadasnjim pojacanjima i igrackog kadra u SLZ, najbolju ekipu do sada imaju Loznica 1919, Buducnost-Krusik 2014, Zvizd Kucevo i Polet Ljubic, ali ostalo je jos vremena do pocetka lige pa samim tim i ostale ekipe traze adekvatna pojacanja...izvor srpskoligaske razglednice...
Kinzi 2 | 0
Raspored održavanja Konferencija klubova: >>>30.07.2014.(sreda) - Srpska liga "Zapad" - Banja Vrujci, 17,00h >>>30.07.2014.(sreda) - Zona "Drina" - Banja Vrujci, 15,00h >>>31.07.2014.(četvrtak) - Zona "Dunav" - Veliko Gradište, 15,00h >>>01.08.2014.(petak) - Zona "Morava"-Kragujevac-Šumarice, 15,00h Materijal za Konferencije klubovi mogu se preuzeti sa linka: Obaveštenja za klubove od ponedeljka 28.07.2014.godine, na zvaničnom sajtu ovog regiona  
Sumadinac 5 | 0
Prijateljska fudbalska utakmica FK sumadinac Brzan - FK Jagodina (omladinci) 0-2. Lepa utakmica, po dobrom terenu, i zasluzena pobeda Jagodinaca. Brzan nije iskoristio penal u 17 minutu, promasaj Knezevica, i dve stopostotne prilike, prvo Stojanovica, a posle toga i Knezevica. U svakom slucaju jos jedna dobra provera. Sudijska trojka Bogicevic-Antelj-Zivanovic utakmicu je vodila bez greska, tako da i sa tog aspekta bilo je sve dobro.
grosnicanin 4 | 6
Prijateljski mec Vodojaza-Pobeda 2-1,poluvreme 0-1.
Kovin 3 | 1
Prijateljska utakmica Radnicki Kovin-Dinamo Pancevo 2 2
Colina Arandjelovac 5 | 0
Prijateljska - Šumadija : Sopot 3:1 . Uspešan debi trenera Grčića pred Aranđelovačkom publikom .
ERA 2 | 0
Prijateljska utakmica -UB- Jedinstvo(UB) - Jedinstvo 1945(Vladimirci)= 0:3
FCRS 8 | 3
Napredak (Markovac)-Sumadija (Kragujevac) 3-2
Postavite komentar
srbijasport.bet
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:
ANKETA
Koju biste ocenu dali SP u Brazilu?
5
4
3
2
1
prethodne ankete
ŠAMPIONI 2013
Muškarci Sport Žene
Partizan Vizura