LINKOVI
PREDSTAVLJAMO
NOVO NA SAJTU
13.04.2014

Svim registrovanim i aktivnim urednicima je omogućeno da sami mogu pratiti uživo utakmice kojima prisustvuju i objavljivati trenutni rezultat. Za više informacija i uputstvo pogledajte video.

Takovo - Sportski klubovi
Unesite grad ili mesto za koje želite da vidite klubove:

Unesite samo par slova i sačekajte da vam se pojavi lista mesta koja postoje u našoj bazi.
Ukupno 3 klubova
Fudbal - Muškarci (3)
2014-2015
Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Zapad"
zd 2 | 0
Oво је члан Правилника о фудбалским такмичењима који регулише стату тренера у клубу. Т р е н е р и Члан 23. Тренер може обављати дужност на првенственим и куп утакмицама само ако има дозволу за рад у одређеном клубу издату у складу са одредбама одговарајућег правилника. Тренери са лиценцом не могу као играчи наступити на првенственим и куп утакмицама својих клубова.
zd 0 | 0
sremac2@ u jednom klubu ne.
Sremac2 0 | 0
Moze li mi nemo odgovoriti da li u nizim ligama ista osoba moze da bude i trener i igrac u klubu.hvala
Aca Informacija 1 | 5
A nemo da zezate.. Sotona je skolovan decko, nacitan ko Tarzan... Mnogo ga je lepo slusati kad prica, onako glatko tecno. Onomad ga slusam. Malo zamuckuje i zakoluta ocima ko loptica u tomboli i kaze JA SAM SUMADIJA..
Tutinac 0 | 0
Tutin-Takovo 4:2. Administrator neka unese rezultat.
FK Tutin 1 | 0
Pomerena utakmica sa nedelje za danasnji dan: FK Tutin - Takovo(GM) 4:2 (0:1). Veoma dinamicna utakmica narocito u drugom poluvremenu, uz 2 ponistena gola domacina, koji je u drugom poluvremenu bio kao preporodjen u odnosu na prvo poluvreme, dominirao u igri, i zasluzeno slavio 'kod kuce'. FK Tutin sa 3 pobede na pocetku prvenstva, kao sto se i pre prvenstva pretpostavljalo, glavni je konkurent za ulazak u Srpsku Ligu Zapad, nakon sto su u prosloj sezoni zavrsili na drugoj poziciji. Za 10 dana ekipa ide na vruce gostovanje u Kosovku Mitrovicu protiv ekipe Trepce. Nadamo se daljem uspehu naseg tima, i u nastavku prvenstva!
Zabrinut 1 | 4
Stvarno, sta je sa gagom? Da nije umro, daleko bilo!?
Zona Morava 2 | 0
Za administratora i posetioce sajta, 3.kolo Zona Morava Tutin-Takovo 4:2 kraj
666 2 | 0
Liga moravickog okruga pocinje 29/30/2015
666 2 | 0
rezultati lige moravickog okruga nisu tacni zato sto ta liga nije legitimna, prava liga MO pocinje za vikend