XS
SM
MD
LG

Pionirska liga Vojvodine - Play Off
6 timova
odigrano 19 od 30 utakmica
Podunavsko – Šumadijska – grupa
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva liga pionira Beograda
12 timova
odigrano 125 od 132 utakmica
Druga liga pionira Beograda
12 timova
odigrano 86 od 132 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "A"
14 timova
odigrano 141 od 182 utakmica
Podunavska okružna liga
12 timova
odigrano 79 od 132 utakmica
Treća liga pionira Beograda grupa "B"
10 timova
odigrano 70 od 90 utakmica
Treća liga pionira Beograda grupa "V"
8 timova
odigrano 55 od 56 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "B"
14 timova
odigrano 132 od 182 utakmica
Kvalitetna PFL Subotica
8 timova
odigrano 77 od 84 utakmica
Pionirska liga Grad Kragujevac - Raški okrug
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
PLV Novosadsko-Sremska
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
PLV Bačka
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva Pionirska liga Južnog Banata
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Istok
10 timova
odigrano 86 od 90 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Jug
6 timova
odigrano 45 od 45 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata "Zapad"
8 timova
odigrano 41 od 56 utakmica
Pionirska liga Obrenovac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
OFS Loznica - Grupa I
12 timova
odigrano 94 od 132 utakmica
Treća liga pionira Beograda grupa "A"
10 timova
odigrano 70 od 90 utakmica
PLV Banatska
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
OFL Kanjiža-Senta-Ada
10 timova
odigrano 62 od 90 utakmica
Potiska pionirska liga
10 timova
odigrano 19 od 90 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "V"
14 timova
odigrano 113 od 182 utakmica
Braničevska okružna liga
8 timova
odigrano 40 od 56 utakmica
Liga pionira FSO Aranđelovac
8 timova
odigrano 36 od 56 utakmica
Dečja zimska liga Grada Loznice
14 timova
odigrano 91 od 91 utakmica
PLV Banatska - Play Out
6 timova
odigrano 18 od 30 utakmica
PLV Bačka - Play Out
6 timova
odigrano 16 od 30 utakmica
PLV Novosadsko-Sremska - Play Out
6 timova
odigrano 17 od 30 utakmica