12.09.2010 18:35 Bane Đurđević

Pobeda za početak

Posle početne nervoze i primljenog gola, igrači Svetog Stefana su zagospodarili terenom i u 12 minuti preko Gorana Gajića koji je pretrčao desnu stranu domaćina i centrirao ali je i vetar malo pomogao tako da je lopta zavrÅ”ila iza leđa golmana Vračara. Posle nekoliko Å”ansi koje je propustio, Milan Krunić je uspeo da se upiÅ”e u listu strelaca u 37.minutu. U 44.minutu opravdano je dosuđen...

30.03.2010 00:27 Bane Đurđević

Prva pobeda "svetaca"

Odličan početak "Svetog Stefana", briljantna igra u prvih pola sata kada su se ređale šanse i golovi. Mrežu domaćih prvi je načeo Ćebić u 6. minutu. Na 2:0 za goste povisio je Krunić u 19. minutu da bi i Marko Bugarčić povisio na 3:0 u 22. minutu. Tada počinje pogibljena igra domaćih koji su nekoliko puta neoprezno startovali na Varagića i Gajića, međutim sudija dopušta takvu igru...

Da bi ste mogli da prijavite i popunite informacije o ovom klubu morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.