Šumadija 1903
Šumadija 1903 Srpska liga Zapad
2014-2015
Kragujevac
Fudbal (Muškarci)

Sezona Tim Takmicenje Pozicija Komentar
2014-2015 Šumadija 1903 Srpska liga Zapad 6
2013-2014 Šumadija 1903 Zona Morava 1
2012-2013 Šumadija 1903 Zona "Morava" 3
2011-2012 Šumadija 1903 Zona "Morava" 8
2010-2011 Šumadija 1903 Zona "Morava" 7
2009-2010 Erdoglija Šumadija 1903 Zona "Morava" 4
2008-2009 Šumadija 1903 Zona "Morava" 1 plasman u Srpsku ligu Zapad
2007-2008 Šumadija 1903 Srpska liga "Zapad" 16
2006-2007 Šumadija 1903 Šumadijska zona 1
2005-2006 Šumadija 1903 Srpska liga "Zapad" 16
2004-2005 Šumadija 1903 Srpska liga "Zapad" 13
2003-2004 Šumadija 1903 Druga liga "Zapad" 4
2001-2002 Šumadija 1903 Druga liga Zapad 4
2000-2001 Šumadija 1903 Druga liga Zapad 9
Utakmice
Kolo Datum Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 Šumadija 1903 - Zvižd 2:1
2 23.08.2014 Rudar - Šumadija 1903 2:2
3 31.08.2014 Šumadija 1903 - Budućnost Krušik 2014 0:1
4 07.09.2014 Pobeda - Šumadija 1903 1:1
5 13.09.2014 Šumadija 1903 - Jedinstvo 1:0
6 20.09.2014 Smederevo 1924 - Šumadija 1903 0:0
7 27.09.2014 Šumadija 1903 - Šumadija 4:1
8 05.10.2014 Železničar - Šumadija 1903 1:1
9 11.10.2014 Šumadija 1903 - Jošanica 3:1
10 19.10.2014 Bane - Šumadija 1903 1:3
11 25.10.2014 Šumadija 1903 - Loznica 0:2
12 01.11.2014 Šumadija 1903 - Sloga (P) 0:1
13 09.11.2014 Polet - Šumadija 1903 2:0
14 15.11.2014 Šumadija 1903 - GFK Jasenica 1911 1:0
15 23.11.2014 Karađorđe - Šumadija 1903 2:1
16 22.03.2015 Zvižd - Šumadija 1903 2:1
17 28.03.2015 Šumadija 1903 - Rudar 2:0
18 04.04.2015 Budućnost Krušik 2014 - Šumadija 1903 2:0
19 11.04.2015 Šumadija 1903 - Pobeda 1:0
20 18.04.2015 Jedinstvo - Šumadija 1903 1:0
21 22.04.2015 Šumadija 1903 - Smederevo 1924 1:0
22 25.04.2015 Šumadija - Šumadija 1903 1:1
23 02.05.2015 Šumadija 1903 - Železničar 1:2
24 10.05.2015 Jošanica - Šumadija 1903 2:1
25 16.05.2015 Šumadija 1903 - Bane 1:0
26 23.05.2015 Loznica - Šumadija 1903 3:0
27 27.05.2015 Sloga (P) - Šumadija 1903 2:0
28 30.05.2015 Šumadija 1903 - Polet 3:2
29 31.05.2015 GFK Jasenica 1911 - Šumadija 1903 1:4
30 14.06.2015 Šumadija 1903 - Karađorđe 5:2
Tabela
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Loznica 30 19 9 2 43 7 +36 66
2 Železničar 30 19 5 6 47 21 +26 62
3 Budućnost Krušik 2014 30 16 8 6 50 27 +23 56
4 Jedinstvo 30 11 13 6 32 22 +10 46
5 Sloga (P) 30 11 12 7 39 23 +16 45
6 Šumadija 1903 30 13 5 12 40 36 +4 44
7 Smederevo 1924 30 12 8 10 39 35 +4 44
8 Polet 30 11 10 9 44 28 +16 43
9 Šumadija 30 9 12 9 37 35 +2 39
10 Zvižd 30 11 6 13 28 40 -12 39
11 Karađorđe 30 9 11 10 36 42 -6 38
12 Rudar 30 10 7 13 40 48 -8 37
13 Pobeda 30 7 7 16 29 59 -30 28
14 GFK Jasenica 1911 30 6 7 17 33 54 -21 25
15 Bane 30 6 5 19 20 47 -27 23
16 Jošanica 30 4 7 19 31 64 -33 19
Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.


PRETRAGA
Šumadija 1903 - VESTI
KOMENTARI
snajperista 2 | 2
Zbog čega ekipa FK Arsenal iz Kragujevca se nije plasirala u Zonu Morava kada je bila prva na tabeli Prve Lige Kragujevca? Obzirom na to da je iz zone ispao Partizan iz Cerovca,po nekoj logici bi makar trebalo da igra baraž sa nekom drugoplasiranom ekipom iz druge dvije grupe okružnih liga? Ne razumijem tu logiku... Inače sve čestitke igračima i navijačima Arsenala iz Kg samo 3 poraza i par remija uz sve pobjede,mislim da ste prevazišli rang okružne lige.
RADISA -Darosava 0 | 4
У дербију зачеља Карађорђе-Партизан 1945,завршено 2:2.Овим резултатом екипа из Раче је изборила опстанак,док је екипа из Даросаве остала на 14.месту и испала у нижи ранг.Да ли ће и званично тако бити показаће наредни дани,јер су у оптицају варијанте око фузије неких клубова,што би довело до тога да тим из Даросаве остане у лиги,а у том случају би остала и екипа Пласковца у МФЛ Аранђеловац-Топола.Да ли су ово само чаршијске приче знаће се врло брзо.Честитке екипи из Раче као и играчима из Даросаве!
RADISA -Darosava 0 | 2
У Орашцу:Први српски устанак-Бања 1957 7:4 !
RADISA -Darosava 0 | 2
У Орашцу:Први српски устанак-Бања 1957 7:4 !
RADISA -Darosava 1 | 2
Екипа Омладинца из Доње Рача постала првак Шумадијске окружне лиге,пошто је у дербију савладала екипу Шумадије из Топонице, резултатом 3:1.Честитке тиму на заслужено освојеном првом месту и пуно среће у вишем рангу.Пред сам крај у Рачи:Карађорђе-Партизан 1945,нерешено 2:2.У Орашцу:Први српски устанак води против Бање 1957 са 5:4.
RADISA -Darosava 0 | 2
Први српски устанак - Бања 1957,тренутни резултат 2:2,у току је друго полувреме.
RADISA -Darosava 0 | 2
Први српски устанак - Бања 1957,тренутни резултат 2:2,у току је друго полувреме.
RADISA -Darosava 1 | 3
После првог полувремена на утакмицама последњег кола Шумадијске окружне лиге,у Доњој Рачи:Омладинац - Шумадија/Топоница/ 2:0,и у Рачи: Карађорђе - Партизан 1945 2:1.Карађорђе је први стекао преднос,гости из казненог ударца изједначили,да би домаћи у финишу првог дела поново стекли предност.
RADISA -Darosava 0 | 3
После првог полувремена на утакмицама последњег кола Шумадијске окружне лиге,у Доњој Рачи:Омладинац - Шумадија/Топоница/ 2:0,и у Рачи: Карађорђе - Партизан 1945 2:1.Карађорђе је први стекао преднос,гости из казненог ударца изједначили,да би домаћи у финишу првог дела поново стекли предност.
Bojan Ivanovic 6 | 0
U prvoj utakmici baraža za popunu Prve gradske lige Kragujevca, danas u Maršiću: Maršić-21. oktobar 2:2 (1:1) Revanš meč je na programu u utorak, 30. juna od 17:30
Postavite komentar
KLUBOVI
Unesite ime kluba: