Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.

KOMENTARI
RADISA -Darosava 1 | 1
У утакмици 24 кола Шумадијске окружне лиге,у Даросави,домаћи тим доживео непријатан пораз од добре екипе БСК-а из Белосаваца.Више од 100 гледалаца разочарано је напустило стадион крај"Пештана".У првом делу домаћи играчи као да нису били на утакмици.Индолентним приступом,мислеће ваљда да ће им гости препустити бодове,готово да нису озбиљније запретили вратару Славковићу.Из таквог приступа неможе се победити ни члан најнижег степена такмичења.Гости су преко Адамовића у 20.минуту постигли погодак,а испоставило се и коначан резултат.До краја првог дела гости су имали погођену и стативу.У 44.мин.слаби судија Стефан Парежанин из Лапова,пропустио је,да после играња руком у свом каз.простору,оправдано досуди К.У за домаћи тим.У другом делу гости се углавном успешно бране и чувају предност,а опасно прете у контра-нападима.И гости су оштећени за К.У.у другом делу,па се стекао утисак,да је млади арбитар вероватно због КОНТРОЛЕ,по нама,данас пао на испиту.Како прокоментарисати ситуацију,када домаћа екипа креће у напад,гостујући играч је ван терена и жали се на повреду,а Парежанин зауставља напад домаће екипе,да би му се указала помоћ.Потпуно неоправдано је други део продужио за осам минута,из само њему знаних разлога.Да ли га је можда за нешто гризла савест,то само он зна?!Гостима из Белосаваца све честитке на фер и спортској борби и заслуженој победи.Домаћим играчима порука,главу горе момци,имате квалитет,знање и снаге да се изборите са свим недаћама и судијским неправдама.
Saša-Šarbane-Ub 2 | 0
FK Šarbane - FK Murgaš 2012 3:1. Fudbaleri Šarbana opravdali su ulogu favorita i savladali ekipu Murgaša 2012 sa 3:1. Gosti, iako pretposlednji na tabeli, pruzili su snazan otpor lideru, ali vise od casnog poraza nisu mogli da izvuku. Domaci su poveli u 32. minutu a strelac je bio Miroslav Gajić. Tim rezultatom se otislo na odmor. Samo sto je pocelo drugo poluvreme, kapiten Nemanja Milovanović duplira vodjstvo. Ipak u 62. minutu gosti smanjuju prednost i unose neizvesnost u mec. Neizvesnost je trajala samo do 77. minuta, kada Nemanja Milovanović svojim drugim golom na mecu donosi nova tri boda. Šarbane je igralo u sastavu: Goran Stevančević, Goran Ranković (od 78. minuta Danijel Savić), Stefan Milovanović, Nemanja Rašić, Nenad Kusurović (od 63. minuta Goran Simić), Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Živorad Ilić, Nikola Ranković, Nemanja Milovanović i Ljubiša Pavlović. U narednom kolu Šarbane je ponovo domacin a u goste dolazi poslednje plasirana ekipa Sloge iz Vrhovina.
nemanja028 4 | 0
Tačan rezultat utakmice Mokra Gora-Trepča je 2:1! Neko je pogrešno uneo rezultat, molim administratore da to isprave.
Pačir1963 2 | 1
Šta se to izdešavalo u Tavankutu(ŽAK).Pošto imamo redovne izveštaće za oba kluba nadam se da će i o tome nešto napisati(realno)u izveštaju a kada im je povoljan rezultat bogami ti izveštaji budu detaljni i veoma misaoni.
Боћа Правиловић 0 | 0
II futsal liga Vojvodina -u Kuli domaći Hajduk savladao u odličnoj utakmici goste iz Vršca! kmf Hajduk (Kula) - kmf Forum (Vršac) 7:5 (2:2)!
Nikola BB 7 | 0
Srpska liga Zapad je ubedljivo najjaca i ove sezone ali i svih prethodnih. Zao mi je sto klubovi sa zapada nisu ove sezone pokazali u PLS sta i koliko mogu ali svakako su bolji od SLV jer tamo ni jedan klub ne konkurise za superligu ove sezone a i nisu se nesto pokazali. SLB je takodje ocaj.
gaga 13 | 7
Nadam se da ce ovaj komenter svi lajkovati:kad malo bolje razmislim glupo je da ispadne Pobeda Belosevac jer ce onda mnogi timovi iz Zone Morava iz Kragujevca da ispadaju ,i Vodojaza i Partizan Cerovac ...nije zato to dobro...neka se takmicenje SLZ nastavi ....pa ...neka ostanu bolji ...a ko bude losiji neka ispadne...to je valjda ljudski i sportski ...Pozdrav od cika Gage...koji eto ...na kraju ipak donese nadam se isparavan zakljucak ...
Steke UF 1 | 0
Pogrešno je unešen rezultat utakmice Kadetske lige Srbije Crvena Zvezda-Borac (6.kolo) 2:0 treba da bude, a ne 2:2
Steke UF 2 | 0
Pogrešno je unešen rezultat utakmice Kadetske lige Srbije Teleoptik-Partizan (13. kolo) 2:3 treba da bude, a ne 0:0
Pačir1963 3 | 2
Ekipa Vrbasa i drugu utakmicu pušta svom protivniku.Sumnjiva utakmica u Sivcu a TSC propušta priliku da reši sigurno prvo mesto.Bačka iz Pačira nastavlja neuspešnu seriju i mora da se vadi u sledećem kolu kada gostuje u Feketiću.