Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.

PRETRAGA
Vršac - VESTI
KOMENTARI
Kinzi 1 | 1
Gago nemoj da lazes, samo napadas druge klubove, imam proverenu informaciju da je Sumadija 1903 od gradske opstine dobila 850 000 dinara + 200 000 bonus, dakle vi ste dobili od opstine 1 050 000 dinara. A Pobeda je dobila samo jedan deo manji od 100 000 dinara, dakle Sumadija je ta koja trosi novcanik gradjanima Kragujevca. Samo realno
Ivan Filipović 0 | 0
BSK iz Belosavaca je završio sa pripremnim utakmicama pred početak takmičenja u Šumadijskoj okružnoj ligi. Nakon poraza od Selo Mladenovca (1-2) i OFK Mladenovca (1-4), usledile su pobede protiv Mladog radnika iz Bukovika (3-0) i Kovačevca (3-1). U nedelju, u I kolu, BSK se kod kuće sastaje sa Vitlina-Bokanjom iz Goroviča. Utakmica počinje u 17 časova.
Goran Nakomčić 1 | 0
Резултате првог кола Купа ФСС НА територији ФСГ Нови Сад можете погледати на следећем линку: http://www.fsgns.rs/index.php/up
milivojevic bratislav 0 | 0
MLADOST APATIN- TSC 0:1 . Apatin- Gledalaca:200.Sudija:Gligor (Subotica). strelac: Sicer u 48. MLADOST: Icitovic 6,5, Basaric6,5(Uzelac6,5), Rapajic 6,5, Knezevic 7, Desnica 6,5, Vujin 6,5, Conic 6,5, Jano 6,5, DZumic6,5(Nedic6), Bursac 7, Ozegovic 6,5.TSC: Lebovic 7,5, Dragic 7,5, Stanisic 7,5, Todorovic 7,5, Resanovic 7, Boros7(T.Boros7), Nedic 7, Milic7(Martinovic7), Kekezovic7(Curkoli-), Sicer 8, Rahic 7,5. Sicer je bio u prilici da postigne gol, ali je sutirao preko precke. Na pocetku drugog dela ekipa iz Backe Topole je krenula agresivnije, Lebovic je uputio dugu loptu, Resanovica dobro centrirao, a Sicer sa nekoliko metara smestio loptu u mrezu.
bruglione 1 | 0
Prijateljska utakmica Omladinac(Deronje) - OFK Odžaci 0 : 4
Uros S 1 | 0
Nase najbolje  juniorke  u odbojci  zasada idu po planu.U  prva tri  kola  zabelezene  su relativno  lake  pobede.Na  pocetku  takmicenja  po   grupama   pobedile su   domacina   Estoniju   veoma  lagano  rezultatom   3:0,ni  u drugom  kolu  nisu  imali  nekih problema  protiv ekipe  Grcke   nova pobeda   istim  rezultatom.Protiv  Bugarske  u trecem  kolu  imali  su  malih  problema  posle   dobijena  prva dva seta,doslo je  do opustanja  u trecem  ,ali  rezultat je ostao  nepromenjen   nova maksimalna  pobeda rezultatom  3:0.Sledeci   protivnik   nasim juniorkama je  reprezentacija   Holandije .To ce biti prvi jaci  protivnik  nasoj reprezentaciji ,jedna izuzetno  visoka  ekipa  dosadasnji  skorim je   jedna  pobeda i  dva  poraza,dok ih u  petom  kolu  ocekuje  ekipa Ceske. U   drugoj  grupi  na  sampionatu  starog  kontinenta    koja  za nijansu  jaca grupa  igraju   Slovenija,Turskaa,Rusija,Belgija,Italija,Finska.U  polufinale  prolaze dve prvoplasirane ekipe iz svake  grupe. Predvodnice  ove nase selekcije  su   Bojana Milenkovic   najbolja  mlada  igracica  superlige   i  neverovatna  Tijana   Boskovic   MVP superlige  u  prosloj  sezoni   i odbojkasica  za koju  ce svet  cuti.
Uros S 3 | 0
Juniorke  Srbije i posle   cetvrtog  kola  prvenstva  Evrope,ne znaju  za poraz.Ovog  puta  nase najbolje  juniorke  veoma lagano  su savladale  reprezentaciju   Holandiju rezultatom   3:0,(25:13,25:17,25:19).Rezultat   po  setovima  jasno daje sliku  da,su  nase  juniorke  odigrale jos  jedan odlican mec i ovom  pobedom   plasirale se  u polufinale.U  poslednjem petom  kolu,odbojkasice   Srbije   igraju  protiv  ekipe Ceske.Mec je na programu  u cetvrtak,od   15:30h.
gaga 9 | 6
Kriminalci sela Belosevac su bili nelikvidni .Racun im je bio u blokadi,nisu izmirivali svoje obaveze,posvadjali su se sa privatnikom koji drzi kafanu kod njih ,dugovali su mu novac ,i onda ih on blokirao,ali...spas u pravi cas...Vekova lopovska vlast im uplacuje 900 000 dinara na racun ,od opstinskih para ne bili nastavili takmicenje u Srpskoj ligi Zapad pljackajuci po stoti put gradjane Kragujevca ,e sada ...neka neko iz njihovih kriminalnih redova opovrgne ove moje reci ...hajde da vidimo i to ...pa da nastavim dalje sa argumentima posle toga ...
Predator 1 | 1
FK Radan(Lebane) 3:0 (2:0) OFK Sindjelić(Niš) Gledalaca: 600, sudija: Miloš Janković(Negotin) Strelci: Miloš Marković u 34., Stamenković u 43., Krivošija u 75.minutu za Radan. Žuti kartoni: Cvetković, Krivošija (Radan), Stupar, Rakočević, Asanović (Sindjelić) Radan: Mirdžić, Cvetković, Milan Marković, D.Stanković, Milan Stanković, Miloš Marković (Janjić), Momčilović (Stojanović), Petrović, Mitrović (Krivošija), Miloš Stanković, Stamenković. Sindjelić: Babić, Toković, Mitrović, Tošić (A.Nikolić), Stojanović, Stupar, M.Nikolić, Rakočević, Pavlović, Asanović, Vukadinović. Igrač utakmice: Petrović (Radan) Već od prvog zvižduka korektnog sudije Jankovića iz Negotina fudbaleri Radana iz Lebana su krenuli ofanzivno i svim silama pritiskali protivnika. Šanse su se redjale jedna za drugom, ali golova u prvih 20 minuta nije bilo. Gosti su se opredelili da igraju defanzivno. Prva ozbiljna šansa za domaćina usledila je u 25.minutu kada je Miloš Marković izašao jedan na jedan sa golmanom Babićem, ali je gol gostiju spasila stativa. Radan je i dalje napadao i u 34.minutu iz blizine Miloš Marković se iskupio za promašaj i prvi put matirao golmana Sindjelića Babića. Posle ovog pogotka usledile su još 2 idealne prilike i to odličnog i raspoloženog Miloša Stankovića koji je sa 25 m uzdrmao stativu i Miloša Markovića, koji je odbijenu loptu tukao i pogodio ovoga puta prečku. Prednost domaćina udvostručena je u finišu pogotkom Stamenkovića na izvanredno proigravanje Mitrovića. Na početku drugog poluvremena penal za domaćina, koji je skrivio Stupar nije uspeo da realizuje Momčilović, šutirao je iznad gola. Jedina prilika za goste ukazala se u 70.minutu, udarac rezerviste A.Nikolića glavom je izbacio sa linije gola kapiten Dušan Stanković. Najlepša akcija usledila je u 75.minutu, počeo je Petrović, proigrao Miloša Stankovića, ovaj majstorski petom ostavio loptu za Krivošiju, koji je samo plasirao loptu u suprotan ugao Babića i povećao prednost domaćina na 3:0. U poslednjem minutu utakmice još jedna izvanredna prilika za Radan, a tu šansu je propustio rezervista Stojanović, koji je izašao jedan na jedan sa golmanom i šutirao pored gola. Na kraju utakmice publika je domaće pozdravila gromaznim aplauzom, a stručni štab je bio prezadovoljan igrom svojih fudbalera i izabranika. Radan je ovim dokazao, da ima dobar tim i da će se sigurno priključiti u borbi za prvo mesto i plasman u Prvu ligu Srbije.
Branislav 2 | 1
U drugom kolu Svetskog kupa u vaterpolu reprezentacija Srbije je pobedila J.Afriku sa 17:1 (4:0 2:1 5:0 6:0)