PRETRAGA
Proleter - VESTI
KOMENTARI
Spasic Boban 0 | 2
U 3 kolu PFL postignuti su ocekivani rezultati.Domaćini su bili sigurni i gostima nisu ostavili ni mrvice. Možda malo iznenadjenje predstavlja pobeda mlade ekipe Vranjske Banje nad favorizovanom ekipom Vihora iz Žbevca, ali to je samo za one koji nisu gledali utakmicu.Domaća ekipa bila je bolja u svim segmentima igre pogotovu u fizičkom pogledu, gde su igrači iz Vranjske Banje bili dominantni, iskoristivši sporost gostujućih igrača. Pogotci su postignuti posle skolski izvedenih akcija, drugi pogodak je bio pravo remek delo jer je domaći igrač rezentnim udarcem sa oko 17 metara zakucao loptu ispod precke. Konacni rezultat 2-0. Na ostalim terenima domaćini su bili i ubedljiviji Pčinja -Biljača 3-0, Trnovac - Bukoroca 4-2, ‚Čelik Mladost /S/ 4-1. Mladost Bosilegrad Tresnjevka 6-1,. Utakmicu u Alakincu domaćin će dobiti službenim rezultatom 3-0, jer ekipa Roma iz Vranje nije doputovala na utakmicu. Nedolazak ekipe Roma na gostovanje u ranoj fazi prvenstva pokazuje da će ekipa imati ozbiljnih organizacionih problema u svom funkcionisanju, i da će jaka podrška grada biti neophodna za opstanak ovog
nemanja 2 | 0
Mene je najviše nerviralo suđenje Kocića koji je dosta sumnjivih faulova svirao za Slogu PM koji su očito trebali biti Bačkini, a i mislim da nije imao isti kriterijum kod kartona,a igrači Sloge su u dosta trenutaka se prosto izležavali na terenu previše, a sudija im je mogao komotno dati žuti karton zbog simuliranja
monopol 0 | 0
LIMENI kakva je bila utakmica u Prijepolju , malo vise detalja ako moze ?
Garinca 2 | 0
Sporno je to sto sam bio na 1m od tog mesta, za drugi ne sporim
JedinstvoRocevic 1 | 0
Jedinstvo Rocevic - Birac Derventa 2-3 Stadion: Jedinstva 5. kolo Fudbaleri Jedinstva zabelezili su prvi poraz u ovoj sezoni.Sva tri boda osvojili su gosti iz Dervente. Nakon pocetnog ispitivanja snaga,Jedinstvo je krenulo nesto ofanzivnije prema golu Birca,ali ti napadi nisu bili velika pretnja po njih,pa su gosti iskoristili prvi kontra napad i nakon odlicne akcije poveli 0-1.Zatim na scenu stupaju arbitri koji su ovaj mec odsudili ispod svih kriterijuma.Nakon centarsuta sa desne strane u sesnaestercu gostiju se najbolje snalazi Lazarevic i glavom postize pogodak.Medjutim,pomocni sudija signalizira ofsajd i ponistava cist pogodak.Jedinstvo nastavlja sa blagom inicijativom ali igraci Birca strpljivom i pametnom igrom nakon greske domacih na sredini terena stizu do 0-2.Zatim na scenu stupa glavni arbitar koji u istoj akciji Jedinstva prvo ne svira cist jedanaesterac,a u nastavku akcije nakon nekoliko sekundi dosudjuje kazneni udarac nakon starta golmana koji se ne moze okarakterisati kao najstroza kazna.Djokic smanjuje na 1-2 i sa tim rezultatom se odlazi na odmor. I domaci i gostujuci fudbaleri su bili kivni na sudiju koji je vec do poluvremena izgubio kontrolu nad utakmicom.Na samom startu drugog poluvremena Jedinstvo propusta dve odlicne sanse za izjednacenje,a zivost u igru uneo je Obradovic koji je usao na pauzi.Zatim glavni arbitar propusta da dosudi penal za Jedinstvo nakon starta dvojice gostujucih fudbalera nad napadacem Jedinstva Ilicem.Domaci ipak stizu do poravnanja nakon pogodka Marinkovica koji natrcava na odbijenu loptu i poravnava na 2-2.Nekoliko minuta kasnije nakon prekrsaja gostujucih fudbalera zbog ociglednog udaranja sudije iskljucen je jedan gostujuci igrac i Birac ostaje sa desetoricom.I kada se ocekivao potpuni preokret,kratka povratna lopta do golmana Ilica kostala je Jedinstvo bodova jer je Ilic morao da intervenise na nepropisan nacin u sesnaestercu i skrivi,ovaoga puta cist penal.Birac naravno koristi priliku i postavlja konacnih 2-3.Gosti u Derventu zasluzeno nose ceo plen. Jedinstvo u sledecem kolu gostuje u Brckom,kod Srpske Varosi,koja je takodje u petom kolu zabelezila prvi poraz na gostovanju u Trsicu.
sanja lukic 0 | 0
za administratora:na strani pionirska liga dunav rezultati ne izlaze automatski i ispravite rezultat presing-semendria utakmica nije odigrana
Neutralann 1 | 1
Levi stoper sa brojem 3 dobija prvi zuti karton posle prigovora u prvom poluvremenu.A drugi otprilike na polovini terena malo blize Backinom golu, blizu klupe Backe.Drugi crveni poslednji igrac odbrane i tu pada i gol iz tog slobodnjaka.Ne znam sta je sporno.
Garinca 2 | 1
Pitanje za neutralnog, gde je bio prvi crveni karton
Neutralann 1 | 2
Nisam provokator, samo sam neutralan gledalac koji je bio na utakmici u Backoj Palanci.I zaista mi nije jasno za sta se zale Palancani ? Navijao sam za Backu, ali stekao sam utisak da su oba crvena cista kao kuce sto su mi kasnije potrvrdili i par igraca iz Backe.Jedino eto sto se kod nas u Srbiji ocekuje domacinsko sudjenje, po meni sudija je sudio 50-50 iskreno.Ne znam kakav penal se uopste spominje za Backu da nije sviran ?
grosnicanin 4 | 4
Vodojaza - Tutin 2-0.Ubedljiva igra i pobeda ekipe Vodojaze nad favorizovanim Tutinom.Evrogol centarfora Nikole Savica za 2-0 u jeku napada Tutinaca.