Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.

Ne diraj Mastilovica tetrebe koliko puta je spasao ofka...ne sme mu niko zameriti
Šeboj 1 | 0
Krenula je i Pobeda! Čim su smenili onog ofarbanog, Vukinog (kao) pomoćnika, odmah ubedljive pobede i Omladinaca i seniora! Bravo!
Tetreb 1 | 1
Poraz Arandjelovca u Pajsijevicu u reziji Djordja Mastilovica, bravo Djordje tako se brani... Da su imali golmana Arandjelovcani su mogli glatko do nova tri boda... Trener Djurdjevic je odlicno postavio ekipu iako nije mogao da racuna na 5 standardnih igraca...
Branislav 0 | 0
U trecem kolu kvalifikacija za ligu sampiona u vaterpolu igrace Radnicki-Oreada (rum) i C.Zvezda-Primorje (hrv) utakmice se igraju 29 10 i 12 11
mihajlovic 0 | 0
Zaostala utakmica 4 lige Semberija izmedju Jedinstvo Suvo polje - Partizan Trnova bio je 0:4...
sasa 0 | 1
delegat 1 | 2
Link sa utakmice Jedinstvo UB - Zvižd sa spornim situacijama. rtvcityub.rs/sport/fk-quot-jedinstvo-quot-fk-quot-zvizd-quot-kucevo-2-0/535/
F.K.Orlovac-Mrcajevci 6 | 6
Pred oko 600 gledalaca ,ekipa Orlovca je uspela da savlada ekipu Brace Vukovic sa 1:0, iz opravdano dosudjenog jedanaesterca.Kapiten Popovic je namestio loptu,golmana poslao u jednu a loptu u suprotnu stranu.Ekipa Ladjevaca je skoro do primljenog gola autobus parkirala ispred sesnaesterca,ali je Vasilic iz dubine odlicno proigrao Ivanovica nakon cega sudija dosudjuje kazneni udarac Naredna utakmica sa Dragacevom,nadamo se novoj pobedi i opstanku na vrhu tabele.
R.Djorjevic 1 | 0
Fudbaleri FK Mladost iz Malog Suvodola su usli lagano u utakmicu VIII kola sa FK jerma iz Sukova poneseni poslednjom pobedom protiv Slobode iz Rasnice u VII kolu OFL Pirot. Ispostavilo se da je FK Jerma spremniji tim i da je rutinskom i ne toliko dominantnom igrom slavila veoma ubedljivo.Konstantacija je da su se igraci FK Mladost obrukali jer je izmedju ostalog postojala sansa da se dobrim rezultatom priskoci samom vrhu tabele.Do kraja prvenstva ostalo je jos tri kola gde bi fudbaleri trebalo da poprave svoj rezultat i status na tabeli.
Sasa Sarbane Ub 1 | 3
U derbiju opstinske lige Ub grupa istok, fudbaleri Sarbana savladali su u gostima, do sada vodecu ekipu OFK Paljuva, i tako preuzeli lidersku poziciju, kolo pre kraja jesenjeg dela prvenstva. U prvom poluvremenu nije bilo golova, uglavnom se igralo na sredini terena uz par prilika na obe strane. U drugom poluvremenu domaci stizu prvi do gola i to posle velike greske odbrane Sarbana, strelac je bio Milovanovic u 57. minutu. Medjutim gosti se nisu predavali i posle desetak minuta od primljenog gola stizu do izjednjacenja. Nakon jednog kornera sjajan u skoku je bio Dejan Mirkovic i glavom zakucao loptu u mrezu golmana domacih. Nakon tog gola ponovo se uglavnom igralo na sredini terena, da bi u 86. minutu posle jedne akcije fudbalera Sarbana lopta pogodila u ruku jednog odbrambenog igraca domacih i sudija Simanic je opravdano pokazao na belu tacku. Siguran sa jedanaest metara bio je Nemanja Rasic i tako doneo veliku pobedu ekipi Sarbana koja narednog vikenda na svom terenu, protiv ekipe Zvizdara, ima sansu da overi titulu jesenjeg prvaka opstinske lige Ub grupa istok. Na ovom mecu za Sarbane su igrali: Goran Stevancevic, Jovica Pavlovic, Stefan Milovanovic (od 93. minuta Danijel Savic), Nemanja Rasic, Dragan Avramovic, Dejan Mirkovic, Miroslav Gajic, Vlada Avramovic, Ljubisa Pavlovic, Nemanja Milovanovic, Marko Sisovic (od 90. minuta Goran Simic).