Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Zurnalista 1 | 0
Na utakmici u subotu odigranoj na terenu kod Kolonije, ekipa Sloge iz Ratara je tesko porazila domacu ekipu, tim Crvene Zastave sa 5:1 ..i ako rezultat pokazuje da je bilo ubedljivo, na terenu i nije izgledalo tako, posebno ne u prvom poluvremenu..ekipa domacina je izasla silno motivisana pred svojom publikom i napravila 3 kolosalne sanse da povede..medjutim golman Sloge je bio na visini zadatka i odbranio sva tri suta, i onda sok za domacina kada igrac sa brojem 18 Ristic prolazi pored kompletne odbrane domacina i prelepim lobom prebacuje golmana Sisica za 0:1..od tog momenta mec je bio krajnje napet, na ivici incidenta..u citavoj prici najvise je tako reci podbacio sudija Stojanovic, koji je u nekoliko situacija kardinalno pogresio na stetu gostiju..igraci Sloge od 30 minuta pocinju da igraju svoju igru, i igrac sa brojem 13 Planincic je iskoristio dobar centarsut iskosa #6 Stankovica i povecao prednost gostiju na 0-2..tada je tim u crvenim dresovima krenuo da "gazi" protivnika i pravo je cudo kako rezultat do poluvremena nije bio veci u korist gostiju..nervozni domacin je u nastavku krenuo na sve ili nista, pri tome i onako oslabljena odbrana je pocela da igra sve losije i gosti su preko Matica i Stankovica napravili nekoliko odlicnih prilika ali rezultat se nije menjao sve do 58 minuta kada je gore drugi spomenuti postigao gol iz slobodnog udarca i tako resio pitanje pobednika ..a onda na scenu stupa glavni sudija koji bez ikakvog razloga pokazuje drugi zuti karton golmanu Sloge, i gost ostaje sa desetoricom na terenu..rukavice uzima Lukic, i staje na gol..medjutim to nije sprecilo goste da izvedu fantastican kontra napad i Stankovic se samo poklonio na odlican centarsut Planincica za 0-4..par minuta posle toga covek u zutom pokazuje na krec, samo on zna kako i zbog cega..zaista lose sudjenje, dosta zutih kartona za goste i igrac Zastave sa brojem 10 smanjuje na 1-4..na kraju , negde oko nadoknade vremena desio se i najlepsi detalj na ovom mecu, gol kakav se retko vidja kada je desni bek gostiju pretrcao vise od 50 metara sa loptom, obisao 3 igraca domacih i rutinski poslao loptu kroz noge golmanu Zastave za konacnih 5-1..Andjelkovic je dobio aplauz i svojih navijaca i onog dela objektivne domace publike..u sledecem kolu ekipa Crvene Zastave ide na noge Proleteru, i ocekuje ih tezak mec jer je domacin u Jasenku krajnje nezgodan rival za sve ekipe, a u ovom slucaju moze se reci i bolji tim od gosta..od Sloge se ocekuje nastavak dobre serije i pobeda protiv dobre ekipe Baljevca, koja je jos jednom nesrecno porazena na svom terenu..inace Sloga ce u tom mecu biti oslabljena, zbog kartona cak tri igraca nece igrati dok se sa suspenzije vracaju Stjepanovic i Simic koji nisu igrali u ovom mecu..
NADrealan 2 | 0
PLS sve više gubi smisao! Doći ćemo u situaciju sličnu kao u SLV! Klub koji nema ambicije da se plasira u JSL -blago rečeno moli Boga da ispadne u odgovarajuću grupu Srpske lige! Skupa putovanja, često se i prenoći (recimo od Inđije do Surdulice ili Lučana teško je otići odigrati utakmicu i vratiti se za dan). Ili podeliti PLS na Sever i Jug, ili izdvajati sredstva klubovima kao u JSL!
ggg 1 | 1
Gospodo vama íz Panceva smetaju sudije,samo zato sto Su posteno odradili posao.
Kinsi 3 | 0
@ POBEDA: Sve si u pravu gaga vredja klubove a od Sumadije nema gori kriminalni klub.
FK Radoje Domanović 1 | 0
U KOMSIJSKOM DERBIJU MEDJUOPSTINSKE LIGE ARANDJELOVAC-TOPOLA izmedju FK Jasenica iz Bozurnje i Radoja Domanovic iz Ovsista odigranoj u Bozurnji vidjen je odlican mec.Naravno kada sudi doticni sudija RADIN iz Trnave,onda on mora da bude taj koji je u centru paznje svojim suludim odlukama,kojima izaziva gnev publike.Ovsiste je igralo od 30 minuta sa 10 igraca zahvaljujuci doticnom sudiji,sto je uticalo na konacni rezultat.Ipak po igri zasluzena podela bodova,mada u borbi deset protiv jedanest.Ovsiste nastavja sa borbom za opstanak.
POBEDA - BELOSEVAC 7 | 8
Pitanje za administratore: zasto moj komentari nisu objavljeni???, a komentar gage jesu koji vredja i vi ga odma objavite...Pa sta je to???
tri za tri 9 | 4
bravo g. gago , blizi se kraj zetu andji i nepismenom misi ... za mesec - dva , kada im budu uhapsili verka ...
Zile N. Knezevac 2 | 0
Patriota, čoveče popi' nešto za smirenje, šlogiraćeš se, a onda hebeš Pantovića.
POBEDA - BELOSEVAC 5 | 5
Pobeda sutra gostuje u Arandjelovcu ekipi Sumadije bice to duel dva prijateljska kluba.O recima domace ekipe ne treba stedeti reci to je ekipa koja vec dugo godina u samom vrhu srpske lige, ove sezone nesto losi rezultati su je doveli da se bori za opstanak ali nadamo se da ce izboriti i da cemo dogodine da igramo medjusobne utakmice.Pobeda ce sutrasnju utakmicu odigrati u nesto slabijem sastavu sto zbog kartona tako i zbog povreda nekih ugraca.Ovom prilikom pozivam sve ljubitelje fudbala SLZ da prisustvuju sutrasnjoj utakmici.E ovako se ponasa prema sledecim protivnicima, a ne ko gaga koji vredja sve ekipe sa kojim igra Kriminal Sumadija sa groblja te ovi su kupusari , te ovi gube 5:0, te ovi neznaju nista i tako.Treba biti sportski nadmen prema svima i postovati svaku ekipu ali to su lopovi sa groblja koji svakog vredjaju ali docice im kraj...
patriota 1 | 2
Pogledajte situaciju i penal nad Arbutinom..... Pantoviću Pantovićuuuuuuuuuu.http://www.youtube.com/watch?v=YA9qVwVGbvE#t=4055.. 64 minuta...u Senti si svirao penal za Sentu kada je Dinamo igrač pao na loptu i slučajno je udario rukom,ponavljam pao na loptuuuuu a ovo Pantovićuuuu