Ukoliko posedujete neke informacije o ovom klubu možete popuniti sledeći formular. Na taj način možete doprineti popunjavanju velike baze sportskih klubova.

KOMENTARI
skipi 6 | 0
Napokon je uprava sloge iz kraljeva shvatila da igraci koji su igrali samo zonu ne mogu da igraju prvu ligu,pa su u klub dovedeni nekoliko pojacanja iskusnih i kvalitetnijih i to na pozicijama ako ne gresim, levob beka,zatim centarfora, pa jedno krilo, i mislim zadnjeg veznog,,,voleo bih da neko preciznije kaze ako zna tacne pozicije ovih igraca,a ovi igraci su dovedeni poslednjeg dana prelaznog roka...
Luka 2 | 8
Ocekivana pobeda Donjeg Srema u Nisu, jasno nje bilo da posle iznenadnog ocajnog starta, klub je mora da pobedi ipak je velika razlika u kvalitetu. Donji Srem mora da se ukljuci u borbu za Evropu jer je to minimum sve ostalo je veliki neuspeh, sledece godine titula je tu !!
djora 3 | 0
@gru3, ako FK Lepenicu i dalje vodi moj stari prijatelj Slavoljub Kizic, pozdravi ga, samo kazi - Djora iz Zurnala... pretpostavljao sam da je u pitanju tradicionalna srpska nesloga - umesto da naprave jedan klub koji ce da vode najstrucniji i da za godinu - dve igraju SL Zapad, zar ne ?
Miki 1 | 0
PFL NOVI SAD Molim da ispravite rezultat 1 kola Stari grad - FK Maglic bilo je 1-1, medjutim zobg igranja igraca Maglica sa dva zuta kartona, utakmica je registrovana PF 3-0 za Stari Grad i maglic je kaznjen sa oduzimanjem 1 boda. To je zvanicno. Hvala!
gru3 5 | 0
Djora, pokusacu da objasnim sta se desava sa Lepenicom. Mozda bi bilo bolje da se neko javi iz Badnjevca ali ja cu kratko...cini mi se da vlada nesloga u tom mestu, jer ima dva kluba. FK Badnjevac igra u opstinskoj ligi i klub vode ljudi koji nisu iz Badnjevca. Do aprila ove godine Lepenica je odrzavala teren i isti koristila. Na kraju su oterani a gostoprimstvo im je pruzila FK Sloga Batocina. Ljudi koji vode Lepenicu su zaista divni (imao sam juce priliku da ih upoznam) i zao mi je sto u svom mestu nemogu koristiti teren
dokle vise 2 | 2
sramno sudjenje prvog pomocnog sudije u Velikom gradistu,dokle vise
Sumadinac 4 | 0
Juce u Brzanu, FK sumadinac Brzan - FK sloboda Lipe 3-1. Interesantna utakmi, gde Brzan dolazi u brzo vodjstvo vec u 3 minutu, i posle toga staje. Lipe preuzimaju teren i pocinju da konsoliduju redove. U 33 minutu 1-1, i neverica na stadionu. Trener Brzana uvodi Mitica, Pavlovica i Milanovica i Brzan u drugom poluvremenu preuzima inicijativu. Jos dva gola su vidjena u 70. i 88. minutu. Mogu pohvaliti i jednu i drugu ekipu na borbenosti i na dobroj igri. Vec za vikend Brzanci gostuju timu Morave Velika Plana, i bice to jos jedan komsijski derbi. Pozdrav za sve sportske radnike, i za sve nase neumorne prijatelje koji nas izvestavaju o svim utakmicama ovog vikenda.
sibirac 8 | 1
Mladi radnik (R) - Morava (VP) 2(O):(0)0 Cvrsta i borbena utakmica kakvu smo i ocekivali.Domacin je imao loptu u posedu,ali bez konkretnih sansi,sve nijhove akcije su se zavrsavale na 20,25 metra od gola Planjana.Morava je svoju sansu trazila iz kontra napada i koristeci brzinu.Uspeli su gosti da stvore par izglednih sansi,bukvalno su izlazili jedan na jedan sa golmanom,ali je cuvar mreze bio na odlicnom nivou.Planjani su u zavrsincama,u par navrata bili sebicni,da su u tim situacijama odigrali timski,sigurno se ne bi vratili praznih ruku iz Radinca.U drugom poluvremenu,nesmotrena reakcija golmana gostiju posle jednog centarsuta iz slobodnog udarca,u zelji da uhvati loptu,uneo ju je u sopstvenu mrezu.Samo minut,dva pre kraja utakmice,gosti su primili jos jedan gol,posle centarsuta sa desne strane,napadac Mladog radnika je glavom postigao pogodak.
Colina Arandjelovac 8 | 5
Pelikano,prošle godine sam i ja napadao takozvanog trenera jer je upropastio Šumadiju.Sad dobro gura sa OFK-a,ne znam dokle će,a Rudovci su obe izgubili.Ne može da postigne na obe strane.Mislim da je čak i delegat na Međuopštinskoj iako licencirani trener,nemože da obavlja u isto vreme i delegatsku dužnost,ali kad si u vladajućoj stranci sve se može.
grosnicanin 2 | 8
Vodojaza - Partizan 3-0 (1-0).Lagano.Bez previse komentarisanja.Strelci Zivic,Zivic,Despotovic.