XS
SM
MD
LG
22.kolo
Rezultati
01.04.2006
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04.2006 Primorka 71 : 93 Mornar
01.04.2006 Mašinac 105 : 98 OKK Beograd
01.04.2006 Atlas 93 : 81 Ergonom
01.04.2006 Zdravlje 81 : 71 Borac
01.04.2006 Budućnost 97 : 93 Mega Ishrana
01.04.2006 Napredak Rubin 68 : 76 Sloga

Konačan plasman klubova nakon 22 kola Naše Sinalko lige:

1. Buducnost, 2. Mornar Bascet, 3. Beograd, 4. Masinac, 5. Zdravlje, 6. Borac, 7. Atlas, 8. Ergonom, 9. Sloga Societe General, 10. Mega Ishrana, 11. Napredak Rubin, 12. Primorka.
Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Budućnost 22 19 3 41
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Mornar 22 14 8 36
3 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga OKK Beograd 22 13 9 35
4 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Mašinac 22 13 9 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Zdravlje 22 12 10 34
6 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Borac 22 11 11 33
7 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Atlas 22 11 11 33
8 Ergonom 22 10 12 32
9 Sloga 22 10 12 32
10 Fuzija sa drugim klubom Fuzijom ostao u prvoj ligi Mega Ishrana 22 9 13 31
11 Napredak Rubin 22 6 16 28
12 Beleška: Ne takmiči se više u Srbiji Primorka 22 4 18 26

Mini tabele

BEOGRAD - MASINAC, 100:84
MASINAC - BEOGRAD, 105:98 (+7)

Mini tabela
BEOGRAD 2 1 1 198:189 (+9) 1.047 3
MASINAC 2 1 1 189:198 (-9) 0.954 3

ATLAS - BORAC, 85:87 (-2)
BORAC - ATLAS, 85:83 (+2)

Mini tabela
BORAC 2 2 0 172:168 4
ATLAS 2 0 2 168:172 2

ERGONOM - SLOGA SOCIETE GENERAL, 84:76 (+8)
SLOGA SOCIETE GENERAL - ERGONOM, 86:79 (+7)

Mini tabela
ERGONOM 2 1 1 163:162 (+1) 1.006 3
SLOGA SOC.GEN. 2 1 1 162:163 (-1) 0.993 3


Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu