XS
SM
MD
LG
34.kolo
Rezultati
14/15.06.2014
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.06.2014 17:30 Naupare 3 : 1 Jasika
15.06.2014 17:30 Poljoprivrednik 2 : 1 Šanac
15.06.2014 17:30 Čitluk 2 : 1 FUD
15.06.2014 17:30 Mladost 1 : 0 Sloga Ćićevac
15.06.2014 17:30 Trudbenik 5 : 2 Gradina
15.06.2014 17:30 Temnić 1924 4 : 0 Sloga Dašnica
15.06.2014 17:30 Vinogradar 2 : 5 Jastrebac
15.06.2014 17:30 Jedinstvo 1936 4 : 2 Mačkovac
15.06.2014 17:30 Pepeljevac 3 : 6 Bošnjane
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Temnić 1924 34 26 5 3 83
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" Poljoprivrednik 34 23 4 7 73
3 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad"Plasman u novoformiranu zonu FSRIS "Zapad" FUD 34 21 7 6 70
4 Sloga Ćićevac 34 17 9 8 60
5 Jastrebac 34 16 4 14 52
6 Sloga Dašnica 34 15 6 13 51
7 Bošnjane 34 14 9 11 51
8 Vinogradar (-2) 34 16 5 13 51
9 Šanac 34 14 7 13 49
10 Mladost 34 13 5 16 44
11 Naupare 34 12 3 19 39
12 Mačkovac (-1) 34 10 8 16 37
13 Gradina 34 11 2 21 35
14 Trudbenik 34 8 10 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pepeljevac (-1) 34 9 7 18 33
16 Čitluk (-1) 34 10 4 20 33
17 Jedinstvo 1936 (-1) 34 9 5 20 31
18 Klub se ugasio Jasika (-5) 34 8 8 18 27

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

ĐŠ
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu