XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
07/08.03.2015
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.03.2015 19:00 Partizan 3 : 0 Ribnica
08.03.2015 17:30 Radnički 1 : 3 Crvena Zvezda
07.03.2015 19:00 Spartak 0 : 3 Vojvodina NS Seme
07.03.2015 19:00 Novi Pazar-Junior 3 : 0 Đerdap
07.03.2015 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Inđija

Play Out

10.04.2015 19:00 Mladi Radnik - Klek Srbijašume 3:2 (21:25, 25:22, 27:25, 15:25, 15:13) 1:0
14.04.2015 19:00 Klek Srbijašume - Mladi Radnik 3:2 (23:25, 14:25, 25:20, 25:18, 15:09) 1:1
17.04.2015 19:00 Mladi Radnik - Klek Srbijašume 3:2 (23:25, 14:25, 25:20, 25:18, 15:09)  2:1
21.04.2015 19:00 Klek Srbijašume - Mladi Radnik 3:2 (25:22, 24:26, 25:19, 24:26, 15:10) 2:2
24.04.2015 19:00 Mladi Radnik - Klek Srbijašume 2:3 (25:13, 18:25, 25:18, 19:25, 12:15) 2:3

Klek Srbijašume je izborio plasman u Superligu

Konačna tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Partizan 18 18 0 50
2 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Crvena Zvezda 18 15 3 46
3 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Vojvodina NS Seme 18 14 4 42
4 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Novi Pazar-Junior 18 10 8 28
5 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Ribnica 18 7 11 22
6 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Spartak 18 7 11 19
7 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Inđija 18 6 12 19
8 Doigravanje (Play Off) Wiener Städtische Superliga - Play Off Radnički 18 5 13 17
9 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Mladi radnik 18 5 13 17
10 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Đerdap 18 3 15 10

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

zd
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu