XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
05.03.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
05.03.2017 14:00 Inđija 0 : 0 ČSK Pivara
04.03.2017 14:00 BSK Borča 1 : 1 Sindjelić
05.03.2017 14:00 OFK Odžaci 0 : 0 OFK Beograd
03.03.2017 14:00 Budućnost 0 : 0 Kolubara
05.03.2017 14:00 Radnički 0 : 1 Jagodina
05.03.2017 14:00 Proleter 1 : 2 Dinamo
05.03.2017 14:00 Zemun 1 : 1 Bežanija
05.03.2017 14:00 Sloboda 1 : 1 Mačva
05.03.2017 20:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 16 11 2 3 34
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Sloboda 16 8 6 2 30
3 Radnički 16 8 2 6 26
4 ČSK Pivara 16 6 7 3 25
5 Zemun 16 5 9 2 24
6 Proleter 16 6 6 4 24
7 Budućnost 16 6 5 5 23
8 Inđija 16 6 4 6 22
9 Sindjelić 16 4 7 5 19
10 Dinamo 16 5 4 7 19
11 Jagodina 16 5 3 8 18
12 Bežanija (-1) 16 3 9 4 17
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 16 5 3 8 17
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 16 2 9 5 15
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Odžaci 16 3 6 7 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 16 1 6 9 9
17.kolo
Sledeće kolo
11/12.03.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.03.2017 14:00 Sloboda 1 : 2 Inđija
11.03.2017 14:00 Mačva 2 : 1 Zemun
12.03.2017 14:00 Bežanija 3 : 1 Proleter
12.03.2017 14:00 Dinamo 3 : 2 Radnički
11.03.2017 14:00 Jagodina 3 : 0 Kolubara
11.03.2017 14:00 Budućnost 1 : 1 OFK Odžaci
10.03.2017 14:00 OFK Beograd 0 : 1 BSK Borča
11.03.2017 14:00 Sindjelić 3 : 1 ČSK Pivara

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu