XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
09.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.04.2017 15:30 Proleter 3 : 1 Inđija
09.04.2017 15:30 Zemun 4 : 0 Radnički
09.04.2017 15:30 Sloboda 3 : 1 Kolubara
08.04.2017 15:30 Mačva 0 : 0 OFK Odžaci
09.04.2017 16:00 Bežanija 1 : 1 BSK Borča
07.04.2017 16:00 Dinamo 2 : 1 ČSK Pivara
08.04.2017 15:30 Jagodina 1 : 0 Sindjelić
09.04.2017 15:30 Budućnost 2 : 1 OFK Beograd
11.04.2017 00:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 21 14 4 3 45
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Sloboda 21 10 7 4 37
3 Zemun 21 9 9 3 36
4 Radnički 21 9 4 8 31
5 Dinamo 21 8 6 7 30
6 Budućnost 21 8 6 7 30
7 Inđija 21 8 5 8 29
8 Jagodina 21 8 4 9 28
9 ČSK Pivara 21 6 9 6 27
10 Proleter 21 7 6 8 27
11 Sindjelić 21 6 8 7 26
12 BSK Borča (-1) 21 7 5 9 25
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Bežanija (-1) 21 5 10 6 24
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Odžaci 21 5 8 8 23
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Kolubara 21 2 10 9 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 21 2 7 12 13
22.kolo
Sledeće kolo
15/16.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.04.2017 15:30 Inđija 2 : 1 Budućnost
15.04.2017 15:30 OFK Beograd 1 : 3 Jagodina
15.04.2017 15:30 Sindjelić 1 : 1 Dinamo
15.04.2017 15:30 ČSK Pivara 1 : 2 Bežanija
15.04.2017 15:30 BSK Borča 1 : 3 Mačva
15.04.2017 15:30 OFK Odžaci 0 : 1 Sloboda
15.04.2017 15:30 Kolubara 1 : 2 Zemun
15.04.2017 15:30 Radnički 3 : 0 Proleter

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu