XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
29/30.04.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.04.2017 16:30 Inđija 2 : 0 Jagodina
29.04.2017 16:30 Budućnost 3 : 0 Dinamo
29.04.2017 16:30 OFK Beograd 0 : 1 Bežanija
28.04.2017 16:30 Sindjelić 2 : 2 Mačva
29.04.2017 16:30 ČSK Pivara 0 : 0 Sloboda
29.04.2017 16:30 BSK Borča 0 : 1 Zemun
28.04.2017 16:30 OFK Odžaci 3 : 1 Proleter
29.04.2017 16:30 Kolubara 3 : 1 Radnički
29.04.2017 20:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 24 15 6 3 50
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Zemun 24 12 9 3 45
3 Sloboda 24 12 8 4 44
4 Inđija 24 10 6 8 36
5 Radnički 24 10 5 9 35
6 Jagodina 24 10 4 10 34
7 Dinamo 24 9 7 8 34
8 Budućnost 24 9 6 9 33
9 Bežanija (-1) 24 7 11 6 31
10 Proleter 24 8 6 10 30
11 ČSK Pivara 24 6 11 7 29
12 Sindjelić 24 6 11 7 29
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Odžaci 24 6 8 10 26
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 24 7 5 12 25
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Kolubara 24 3 10 11 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 24 2 7 15 13
25.kolo
Sledeće kolo
03.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
03.05.2017 17:00 Kolubara 1 : 0 Inđija
03.05.2017 17:00 Radnički 2 : 0 OFK Odžaci
03.05.2017 17:00 Proleter 2 : 0 BSK Borča
03.05.2017 17:00 Zemun 1 : 0 ČSK Pivara
03.05.2017 19:00 Sloboda 2 : 0 Sindjelić
03.05.2017 17:00 Mačva 3 : 0 OFK Beograd
03.05.2017 17:00 Bežanija 1 : 0 Budućnost
03.05.2017 17:00 Dinamo 2 : 1 Jagodina

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu