XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
07.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
07.05.2017 17:00 Inđija 2 : 0 Dinamo
07.05.2017 17:00 Jagodina 1 : 1 Bežanija
07.05.2017 17:00 Budućnost 1 : 3 Mačva
08.05.2017 17:00 OFK Beograd 1 : 3 Sloboda
07.05.2017 17:00 Sindjelić 2 : 3 Zemun
07.05.2017 17:00 ČSK Pivara 1 : 0 Proleter
07.05.2017 17:00 BSK Borča 1 : 1 Radnički
07.05.2017 17:00 OFK Odžaci 0 : 1 Kolubara
09.05.2017 08:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 26 17 6 3 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Zemun 26 14 9 3 51
3 Sloboda 26 14 8 4 50
4 Radnički 26 11 6 9 39
5 Inđija 26 11 6 9 39
6 Dinamo 26 10 7 9 37
7 Bežanija (-1) 26 8 12 6 35
8 Jagodina 26 10 5 11 35
9 Proleter 26 9 6 11 33
10 Budućnost 26 9 6 11 33
11 ČSK Pivara 26 7 11 8 32
12 Sindjelić 26 6 11 9 29
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Odžaci 26 6 8 12 26
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 26 7 6 13 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Kolubara 26 5 10 11 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 26 2 7 17 13
27.kolo
Sledeće kolo
13/14.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.05.2017 17:00 OFK Odžaci 2 : 3 Inđija
13.05.2017 17:00 Kolubara 3 : 0 BSK Borča
14.05.2017 17:00 Radnički 1 : 0 ČSK Pivara
13.05.2017 17:00 Proleter 1 : 1 Sindjelić
13.05.2017 17:00 Zemun 3 : 0 OFK Beograd
13.05.2017 19:00 Sloboda 4 : 0 Budućnost
13.05.2017 17:00 Mačva 1 : 0 Jagodina
12.05.2017 17:00 Bežanija 2 : 0 Dinamo

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu