XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
21.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.05.2017 17:00 BSK Borča 1 : 2 Inđija
21.05.2017 17:00 OFK Odžaci 2 : 4 ČSK Pivara
21.05.2017 17:00 Kolubara 0 : 0 Sindjelić
21.05.2017 17:00 Radnički 1 : 1 OFK Beograd
21.05.2017 17:00 Proleter 2 : 2 Budućnost
21.05.2017 17:00 Zemun 1 : 0 Jagodina
21.05.2017 17:00 Sloboda 1 : 1 Dinamo
21.05.2017 17:00 Mačva 1 : 3 Bežanija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva (-1) 29 19 6 4 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Zemun 29 17 9 3 60
3 Sloboda 29 15 9 5 54
4 Inđija 29 13 6 10 45
5 Bežanija (-1) 29 11 12 6 44
6 Radnički 29 12 7 10 43
7 Jagodina 29 11 5 13 38
8 Dinamo 29 10 8 11 38
9 Proleter 29 9 9 11 36
10 ČSK Pivara 29 8 11 10 35
11 Sindjelić 29 7 13 9 34
12 Budućnost 29 9 7 13 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 29 7 11 11 32
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd BSK Borča (-1) 29 8 6 15 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Odžaci 29 6 8 15 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd OFK Beograd 29 2 9 18 15
30.kolo
Sledeće kolo
28.05.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
27.05.2017 15:00 Inđija 2 : 0 Mačva
27.05.2017 15:00 Bežanija 4 : 1 Sloboda
27.05.2017 15:00 Dinamo 3 : 3 Zemun
27.05.2017 15:00 Jagodina 3 : 1 Proleter
27.05.2017 15:00 Budućnost 3 : 0 Radnički
27.05.2017 15:00 OFK Beograd 5 : 2 Kolubara
27.05.2017 15:00 Sindjelić 3 : 2 OFK Odžaci
27.05.2017 15:00 ČSK Pivara 1 : 2 BSK Borča

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu