XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
11.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.09.2016 16:30 OFK Beograd 1 : 0 Inđija
10.09.2016 16:30 Budućnost 1 : 0 Sindjelić
10.09.2016 16:30 Jagodina 1 : 1 ČSK Pivara
11.09.2016 16:30 Dinamo 2 : 0 BSK Borča
09.09.2016 16:30 Bežanija 0 : 0 OFK Odžaci
10.09.2016 16:30 Mačva 1 : 0 Kolubara
11.09.2016 16:30 Sloboda 1 : 0 Radnički
10.09.2016 16:30 Zemun 1 : 1 Proleter
11.09.2016 18:23 (Arbitro)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva 5 5 0 0 15
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije ČSK Pivara 5 3 2 0 11
3 BSK Borča 5 3 0 2 9
4 Sindjelić 5 2 2 1 8
5 Jagodina 5 2 2 1 8
6 OFK Odžaci 5 2 2 1 8
7 Sloboda 5 2 2 1 8
8 Budućnost 5 2 1 2 7
9 Proleter 5 1 3 1 6
10 Bežanija 5 1 3 1 6
11 Dinamo 5 1 2 2 5
12 Zemun 5 0 4 1 4
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Radnički 5 1 0 4 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 5 0 3 2 3
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Beograd 5 1 0 4 3
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Inđija 5 0 2 3 2
6.kolo
Sledeće kolo
17/18.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.09.2016 16:30 Inđija 2 : 0 Proleter
18.09.2016 16:30 Radnički 1 : 0 Zemun
17.09.2016 16:30 Kolubara 1 : 1 Sloboda
18.09.2016 16:30 OFK Odžaci 0 : 0 Mačva
17.09.2016 16:30 BSK Borča 1 : 0 Bežanija
17.09.2016 16:30 ČSK Pivara 2 : 0 Dinamo
17.09.2016 16:30 Sindjelić 1 : 0 Jagodina
17.09.2016 16:30 OFK Beograd 0 : 0 Budućnost

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu