XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
25.09.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.09.2016 16:00 Budućnost 2 : 0 Inđija
25.09.2016 16:00 Jagodina 3 : 3 OFK Beograd
25.09.2016 16:00 Dinamo 0 : 0 Sindjelić
26.09.2016 16:00 Bežanija 0 : 0 ČSK Pivara
25.09.2016 16:00 Mačva 1 : 0 BSK Borča
25.09.2016 16:00 Sloboda 1 : 0 OFK Odžaci
25.09.2016 16:00 Zemun 1 : 0 Kolubara
25.09.2016 16:00 Proleter 0 : 1 Radnički
26.09.2016 20:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva 7 6 1 0 19
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije ČSK Pivara 7 4 3 0 15
3 Sindjelić 7 3 3 1 12
4 Sloboda 7 3 3 1 12
5 BSK Borča 7 4 0 3 12
6 Budućnost 7 3 2 2 11
7 Jagodina 7 2 3 2 9
8 Radnički 7 3 0 4 9
9 OFK Odžaci 7 2 3 2 9
10 Bežanija 7 1 4 2 7
11 Zemun 7 1 4 2 7
12 Proleter 7 1 3 3 6
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Dinamo 7 1 3 3 6
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Inđija 7 1 2 4 5
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Beograd 7 1 2 4 5
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 7 0 4 3 4
8.kolo
Sledeće kolo
01/02.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.10.2016 15:00 Inđija 0 : 1 Radnički
01.10.2016 15:00 Kolubara 0 : 0 Proleter
02.10.2016 15:00 OFK Odžaci 0 : 0 Zemun
01.10.2016 15:00 BSK Borča 0 : 2 Sloboda
01.10.2016 15:00 ČSK Pivara 1 : 0 Mačva
02.10.2016 15:00 Sindjelić 1 : 1 Bežanija
01.10.2016 15:00 OFK Beograd 3 : 3 Dinamo
01.10.2016 15:00 Budućnost 2 : 4 Jagodina

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu