XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
08/09.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.10.2016 15:00 Jagodina 0 : 2 Inđija
09.10.2016 15:00 Dinamo 1 : 2 Budućnost
10.10.2016 15:00 Bežanija 0 : 0 OFK Beograd
08.10.2016 14:00 Mačva 3 : 0 Sindjelić
08.10.2016 15:00 Sloboda 4 : 2 ČSK Pivara
08.10.2016 15:00 Zemun 0 : 0 BSK Borča
08.10.2016 15:00 Proleter 1 : 0 OFK Odžaci
09.10.2016 15:00 Radnički 1 : 0 Kolubara
10.10.2016 20:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Mačva 9 7 1 1 22
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije ČSK Pivara 9 5 3 1 18
3 Sloboda 9 5 3 1 18
4 Radnički 9 5 0 4 15
5 Budućnost 9 4 2 3 14
6 Sindjelić 9 3 4 2 13
7 BSK Borča 9 4 1 4 13
8 Jagodina 9 3 3 3 12
9 OFK Odžaci 9 2 4 3 10
10 Proleter 9 2 4 3 10
11 Bežanija 9 1 6 2 9
12 Zemun 9 1 6 2 9
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Inđija 9 2 2 5 8
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Dinamo 9 1 4 4 7
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Beograd 9 1 4 4 7
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Beograd Kolubara 9 0 5 4 5
10.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2016
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.10.2016 15:00 Inđija 1 : 0 Kolubara
16.10.2016 15:00 OFK Odžaci 0 : 0 Radnički
15.10.2016 15:00 BSK Borča 1 : 2 Proleter
15.10.2016 15:00 ČSK Pivara 0 : 0 Zemun
15.10.2016 15:00 Sindjelić 1 : 2 Sloboda
15.10.2016 15:00 OFK Beograd 0 : 1 Mačva
15.10.2016 15:00 Budućnost 1 : 0 Bežanija
15.10.2016 15:00 Jagodina 1 : 0 Dinamo

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu