XS
SM
MD
LG
34.kolo
Rezultati
17/18.06.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.06.2017 17:30 Mladost (DL) 3 : 2 Sloboda (DB)
18.06.2017 17:30 Atletiko 4 : 3 Bratstvo
18.06.2017 17:30 Mladost (V) 4 : 3 Šumadija
18.06.2017 17:30 Jedinstvo (G) 3 : 1 Gradac
18.06.2017 17:30 Sušica 2012 5 : 1 Real
18.06.2017 17:30 Marjan MB 9 : 2 Navalin
18.06.2017 17:30 BSK 5 : 1 Napredak
18.06.2017 17:30 Lemind 4 : 1 Mladost (B)
18.06.2017 17:30 OFK Morava 3 : 2 Milanovo
18.06.2017 21:12 (gavra016)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanička okružna liga Jedinstvo (G) 34 24 5 5 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanička okružna liga Mladost (V) 34 24 3 7 75
3 OFK Morava 34 18 6 10 60
4 Mladost (B) 34 15 11 8 56
5 BSK 34 16 5 13 53
6 Šumadija 34 16 4 14 52
7 Real (-2) 34 17 3 14 52
8 Bratstvo 34 15 5 14 50
9 Milanovo 34 13 8 13 47
10 Sušica 2012 34 14 4 16 46
11 Lemind 34 14 4 16 46
12 Marjan MB (-1) 34 13 7 14 45
13 Gradac 34 13 5 16 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Mladost (DL) 34 12 7 15 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Atletiko 34 12 6 16 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Sloboda (DB) (-1) 34 10 6 18 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Navalin (-1) 34 9 6 19 32
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Leskovac - grupa B Napredak (-1) 34 3 1 30 9

Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu