XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
30.09/01.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
30.09.2017 15:00 Mačva 1 : 1 Bačka
30.09.2017 17:00 Borac 3 : 1 Radnik
01.10.2017 19:00 Partizan 0 : 0 Čukarički
30.09.2017 17:00 Javor Matis 3 : 2 Rad
30.09.2017 17:00 Spartak ŽK 4 : 2 Radnički
30.09.2017 17:00 Voždovac 6 : 1 Zemun
29.09.2017 17:00 Vojvodina 2 : 0 Mladost
01.10.2017 17:00 Napredak 1 : 0 Crvena zvezda
01.10.2017 20:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 12 10 1 1 31
2 Doigravanje (Play Off) Partizan 12 8 3 1 27
3 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 12 8 1 3 25
4 Doigravanje (Play Off) Voždovac 12 7 3 2 24
5 Doigravanje (Play Off) Spartak ŽK 12 6 4 2 22
6 Doigravanje (Play Off) Radnički 12 6 3 3 21
7 Doigravanje (Play Off) Čukarički 12 6 2 4 20
8 Doigravanje (Play Off) Napredak 12 5 2 5 17
9 Play Out Radnik 12 4 3 5 15
10 Play Out Mačva 12 4 1 7 13
11 Play Out Zemun 12 3 4 5 13
12 Play Out Mladost 12 3 3 6 12
13 Play Out Rad 12 2 2 8 8
14 Play Out Bačka 12 1 4 7 7
15 Play Out Javor Matis 12 2 1 9 7
16 Play Out Borac 12 2 1 9 7
13.kolo
Sledeće kolo
14/15.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.10.2017 16:00 Crvena zvezda 4 : 0 Mačva
15.10.2017 17:00 Mladost 2 : 1 Napredak
14.10.2017 15:00 Zemun 0 : 0 Vojvodina
14.10.2017 16:00 Radnički 1 : 1 Voždovac
14.10.2017 17:00 Rad 0 : 2 Spartak ŽK
14.10.2017 17:00 Čukarički 0 : 0 Javor Matis
15.10.2017 15:00 Radnik 0 : 2 Partizan
15.10.2017 15:00 Bačka 1 : 0 Borac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu