XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
21/22.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2017 15:00 Mačva 1 : 0 Borac
22.10.2017 15:00 Partizan 3 : 1 Bačka
21.10.2017 17:00 Javor Matis 1 : 0 Radnik
21.10.2017 15:00 Spartak ŽK 0 : 0 Čukarički
21.10.2017 17:00 Voždovac 3 : 0 Rad
20.10.2017 18:00 Vojvodina 1 : 1 Radnički
21.10.2017 17:00 Napredak 2 : 1 Zemun
22.10.2017 19:00 Crvena zvezda 2 : 1 Mladost
22.10.2017 20:56 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 14 12 1 1 37
2 Doigravanje (Play Off) Partizan 14 10 3 1 33
3 Doigravanje (Play Off) Voždovac 14 8 4 2 28
4 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 14 8 3 3 27
5 Doigravanje (Play Off) Spartak ŽK 14 7 5 2 26
6 Doigravanje (Play Off) Radnički 14 6 5 3 23
7 Doigravanje (Play Off) Čukarički 14 6 4 4 22
8 Doigravanje (Play Off) Napredak 14 6 2 6 20
9 Play Out Mačva 14 5 1 8 16
10 Play Out Mladost 14 4 3 7 15
11 Play Out Radnik 14 4 3 7 15
12 Play Out Zemun 14 3 5 6 14
13 Play Out Javor Matis 14 3 2 9 11
14 Play Out Bačka 14 2 4 8 10
15 Play Out Rad 14 2 2 10 8
16 Play Out Borac 14 2 1 11 7
15.kolo
Sledeće kolo
28/29.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.10.2017 17:00 Mladost 2 : 0 Mačva
29.10.2017 13:00 Zemun 0 : 1 Crvena zvezda
29.10.2017 17:00 Radnički 1 : 3 Napredak
28.10.2017 19:00 Rad 0 : 3 Vojvodina
29.10.2017 17:00 Čukarički 2 : 1 Voždovac
29.10.2017 17:00 Radnik 5 : 1 Spartak ŽK
29.10.2017 13:00 Bačka 2 : 1 Javor Matis
29.10.2017 17:00 Borac 1 : 2 Partizan

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu