XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
09/10.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.09.2017 16:00 Mačva 0 : 2 Čukarički
09.09.2017 19:00 Radnik 3 : 1 Rad
09.09.2017 16:00 Bačka 1 : 1 Radnički
09.09.2017 19:00 Borac 0 : 0 Zemun
09.09.2017 21:00 Partizan 3 : 0 Mladost
09.09.2017 19:00 Javor Matis 0 : 2 Crvena zvezda
09.09.2017 19:00 Spartak ŽK 2 : 1 Napredak
10.09.2017 19:00 Voždovac 1 : 1 Vojvodina
11.09.2017 00:12 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 8 7 1 0 22
2 Doigravanje (Play Off) Spartak ŽK 8 5 2 1 17
3 Doigravanje (Play Off) Partizan 8 5 2 1 17
4 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 8 5 1 2 16
5 Doigravanje (Play Off) Voždovac 8 4 3 1 15
6 Doigravanje (Play Off) Radnički 8 4 3 1 15
7 Doigravanje (Play Off) Čukarički 8 4 1 3 13
8 Doigravanje (Play Off) Napredak 8 3 2 3 11
9 Play Out Zemun 8 2 3 3 9
10 Play Out Mačva 8 3 0 5 9
11 Play Out Radnik 8 2 3 3 9
12 Play Out Mladost 8 2 2 4 8
13 Play Out Rad 8 2 1 5 7
14 Play Out Bačka 8 1 2 5 5
15 Play Out Javor Matis 8 1 1 6 4
16 Play Out Borac 8 0 1 7 1
9.kolo
Sledeće kolo
13.09.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.09.2017 19:00 Vojvodina 1 : 0 Mačva
13.09.2017 18:00 Napredak 1 : 2 Voždovac
25.10.2017 18:00 Crvena zvezda 1 : 0 Spartak ŽK
13.09.2017 19:00 Mladost 3 : 0 Javor Matis
25.10.2017 15:00 Zemun 1 : 3 Partizan
13.09.2017 18:00 Radnički 1 : 0 Borac
13.09.2017 19:00 Rad 0 : 0 Bačka
13.09.2017 18:00 Čukarički 1 : 2 Radnik

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu