XS
SM
MD
LG
30.kolo
Rezultati
09.06.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.06.2018 17:30 Zadrugar 6 : 1 Sloga (S)
09.06.2018 17:30 Budućnost 1 : 1 Drina
09.06.2018 17:30 Polimlje 3 : 0 OFK Osečina
09.06.2018 17:30 Radjevac 0 : 3 Sloga (BB)
09.06.2018 17:30 OFK Divci 3 : 0 Borac
09.06.2018 17:30 Radnički Gorenje 3 : 0 Sovljak
09.06.2018 17:30 Radnički Stobex 3 : 0 Sevojno
09.06.2018 17:30 Spartak 2 : 0 Ribnica
09.06.2018 20:42 (ivanlaloviclesnica)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Zapad Drina 30 22 6 2 72
2 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Polimlje 30 20 4 6 64
3 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (S) 30 19 4 7 61
4 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Divci 30 16 7 7 55
5 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Borac 30 17 3 10 54
6 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sloga (BB) 30 15 5 10 50
7 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Zadrugar 30 15 3 12 48
8 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Budućnost 30 14 3 13 45
9 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Gorenje (-1) 30 12 6 12 41
10 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radjevac 30 9 9 12 36
11 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Spartak 30 10 5 15 35
12 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Radnički Stobex 30 9 7 14 34
13 Beleška: Prelazi u Zonu Zapadno-moravska Sevojno 30 10 4 16 34
14 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska Ribnica 30 7 8 15 29
15 Beleška: Prelazi u Zonu Kolubarsko-mačvanska OFK Osečina 30 4 3 23 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Kolubarska okružna liga Sovljak 30 1 3 26 6

Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu