03.05.2018 14:51 RADISA-Darosava

Neizvesna borba za prvaka u Šumadijskoj okružnoj ligi

Posle odigrana 23. kola u Šumadijskoj okružnoj ligi, četiri ekipe konkurišu za naslov prvaka. Partizan 1945 iz Darosave trenutno zauzima prvo mesto sa 49 bodova, bod manje ima Vinča na drugom, Bare su treće sa 45, a Aranđelovac četvrti sa 44 boda. Već u narednom 24. kolu igra se utakmica koja u mnogome može da odredi dalji tok borbe za prvaka. Na stadionu kraj "Peštana" u Darosavi igraju...

04.09.2017 09:49 Nikola Zagorica

Mladost preokretom do prvih bodova

U 3.kolu Šumadijske okružne lige fudbaleri Mladosti iz Saranova pobedili su ekipu Aranđelovca rezultatom 2:1. Obe ekipe igrale su vrlo borbeno i motiviano. Ipak, utisak je da je želja domaćih za prvom pobedom odredila ishod meča. Domaći su u prvoj trećini prvog poluvremena stvorili nekoliko izglednih prilika koje nisu uspeli da realizuju. Kazna je usledila u 13.minutu, kada je...