XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.11.2018 13:00 Dinamo 1945 1 : 1 Cement
24.11.2018 13:00 Radnički (NP) 1 : 2 ČSK Pivara
24.11.2018 13:00 Radnički (SM) 5 : 0 Mladost
24.11.2018 13:00 Bratstvo 1946 5 : 3 Srbobran
25.11.2018 13:00 Hajduk 1912 1 : 1 OFK Vršac
24.11.2018 13:00 Bačka 1901 1 : 3 Radnički (ZR)
24.11.2018 13:00 Crvena zvezda 0 : 1 Železničar
25.11.2018 13:00 Dunav 1 : 3 Kabel
25.11.2018 13:00 Borac 1 : 3 Omladinac
25.11.2018 18:10 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 17 13 3 1 42
2 Kabel 17 13 2 2 41
3 Bratstvo 1946 17 11 4 2 37
4 Omladinac 17 12 1 4 37
5 Železničar 17 9 3 5 30
6 Dinamo 1945 17 7 5 5 26
7 Radnički (ZR) 17 5 10 2 25
8 Radnički (SM) 17 6 4 7 22
9 OFK Vršac 17 6 4 7 22
10 Mladost 17 6 3 8 21
11 Dunav 17 5 4 8 19
12 Bačka 1901 17 6 1 10 19
13 Srbobran 17 5 3 9 18
14 Cement 17 4 5 8 17
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Borac 17 4 3 10 15
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Crvena zvezda 17 3 4 10 13
17 Prelazi u ligu nižeg ranga ČSK Pivara 17 2 5 10 11
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (NP) 17 2 4 11 10
18.kolo
Sledeće kolo
09/10.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.03.2019 14:30 Cement : Omladinac
10.03.2019 14:30 Borac : Kabel
10.03.2019 14:30 Dunav : Železničar
09.03.2019 14:30 Crvena zvezda : Radnički (ZR)
09.03.2019 14:30 Bačka 1901 : OFK Vršac
09.03.2019 14:30 Hajduk 1912 : Srbobran
09.03.2019 14:30 Bratstvo 1946 : Mladost
09.03.2019 14:30 Radnički (SM) : ČSK Pivara
09.03.2019 14:30 Radnički (NP) : Dinamo 1945

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 100 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu